,

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد همواره یکی از برترین مهاجرت های موجود در جهان به شمار میرود زیرا دارای مزایای بسیاری بوده و کشور سوئد نیز دارای شرایط بسیار مناسبی جهت زندگی است . مهاجرت به سوئد از طریق های مختلفی میتواند صورت گیرد که صورت خلاصه میتوانیم به مهاجرت از طریق تحصیل در سوئد , سرمایه گذاری در سوئد , کار در سوئد و … اشاره کرد که باید دید کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر است . در نظر داشته باشید که مهاجرت به سوئد و دریافت کارت اقامت این کشور در نهایت منجر به مهاجرت شما به اروپا و دریافت کارت اقامت اتحادیه اروپا میگردد . پیشنهاد میگردد در ابتدای امر ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را که توسط آقای دکتر ملک پور دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران را که مطالب ارزنده ای در خصوص مهاجرت به سوئد بیان کرده اند را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

فایل تصویری آقای دکتر ملک پور در باب مهاجرت به سوئد

video مهاجرت به سوئد

کشور سوئد جزو کشورهای اسکاندیناوی و عضو اتحادیه اروپا و حوزه ی شنگن می باشد که با ۴۴۹/۹۶۴ کیلومتر مربع مساحت، یکی از بزرگترین کشورهای قاره ی اروپا به شمار می رود. پایتخت این کشور استکهلم می باشد و جمعیت کلی کشور نزدیک به ده میلیون نفر است که قریب به دو میلیون نفر آن را اتباع غیر سوئدی و مهاجران تشکیل می دهند. آب و هوای این کشور به شدت سر
می باشد البته قابل ذکر است استان های جنوبی این کشور آب و هوای نسبتاً معتدلی دارند.

مهاجرت از نظر حقوقی امری قانونی است که برابر منشور تمام ابناء بشری می توانند از آن استفاده کنند و محل زندگی خود را تغییر دهند. قوانین کشور سوئد نیز ورود اتباع سایر کشورها را به طرق قانونی مجاز می داند. طرق مهاجرتی به کشور سوئد به شرح ذیل می باشد.

فایل صوتی آقای دکتر ملک پور در باب پناهندگی در سوئد , اتریش , انگلیس , آلمان

audio مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

در باب مهاجرت به سوئد؛ قوانین سوئد در خصوص ازدواج در سوئد نیز همانند قوانین مربوط به سایر کشور های اتحادیه اروپا  به این ترتیب است که  باید قصد طرفین از ازدواج واقعی باشد و ازدواج صوری نباشد. همچنین فرد تبعه سوئد که همسری غیر اروپایی دارد باید ثابت کند که می تواند مخارج زندگی و اسکان خود و همسر خود را تامین نماید زمانی که ویزا صادر شد فرد می تواند بعد از دو سال درخواست اقامت دائم سوئد ارائه نماید. به این منظور اسناد و مدارکی که اثبات وجود رابطه ی عاطفی طی دو سال گذشته را نشان دهد معتبر می باشد. فرد دارنده ی ویزا می تواند در سوئد کار یا تحصیل داشته باشد.

مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی

پیرو مهاجرت به سوئد، پناهنده فردی است که به خاطر ترس از در خطر بودن جان و مال خود و به دلایلی اعم از جنسیت، نژاد، مذهب یا عضویت در گروه های سیاسی از کشور متبوع خود به مقصد یک کشور دیگر مهاجرت می نماید. وکلای مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور روش پناهندگی را به افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند پیشنهاد نمی کند. دلیل این امر نا ایمن بودن طریقه ی پناهندگی و سختی ها و مصائب مربوط به این روش است. اما فرایند پناهندگی به این ترتیب است که فرد  باید پس از طی مراحل ثبت درخواست و انگشت نگاری و دریافت کارت LMA در زمان محاسبه مدارک و ادله ی خود را به اداره ی مهاجرت ارائه نماید. در صورت پذیرش فرد به عنوان پناهنده مسکن موقتی از طرف دولت برای اسکان معرفی می گردد و روزانه ۷۱ کرون کمک هزینه ی مخارج جاری داده می شود.  فرد پناهنده چنانچه ۴ سال در سوئد سکونت داشته باشد می تواند درخواست اقامت دائم کند.

sweden way مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق کاری

با توجه به قوانین سوئد و به طور کلی قوانین اتحادیه اروپا و حوزه شنگن به این ترتیب است که فرد متقاضی کار باید از یک کارفرمای معتبر سوئدی دعوتنامه کاری دریافت نماید. این فرایند به این ترتیب است که ابتدا کارفرمای مربوطه باید آگهی کار مذبور را ابتدا به مدت سه ماه در خاک سوئد و مجدداً سه ماه در اتحادیه اروپا منتشر نماید. پس از این مدت امکان استخدام فردی که تبعه ی خارج از اتحادیه اروپا وجود دارد. همچنین موسسات کاریابی مختلفی مثل Academic Work ، Man Power و … در کشور سوئد مشغول به کارند که متقاضیان کار در این کشور می توانند رزومه و  خود را برای این موسسات ارسال نمایند. در صورت تایید کارفرما و صدور ویزا فرد با پرداخت مالیات و حق بیمه می تواند اقامت خود را تمدید نماید و فردی که ۵ سال در سوئد به این طریق حضور داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

اتباع کشورهای مختلف می توانند بر اساس سیستم ثبت شرکت در سوئد به این کشور ورود داشته باشند و اقامت در سوئد را کسب نمایند. ثبت شرکت سوئد از طریق ویزای Eget Företag امکان پذیر است.برابر قوانین نوع شرکت در سوئد بسته به اساسنامه ی شرکت ممکن است متفاوت باشد. انواع شرکت در سوئد عبارت است از شرکت انحصاری Enskilda firma ، شرکت تعاونی Handels bolag شرکت تعاونی با مسئولیت محدود kommandit bolag ، شرکت مسئولیت محدود Aktie bolag و موسسه ی اقتصادی intresse forening .

معمولاً به افراد پیشنهاد می شود که از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود با سرمایه ابتدایی ۵۰ هزار کرون کسب و کار مورد نظر خود را راه اندازی نمایند. به این منظور نیاز است که اشخاص با راهنمایی وکیل مهاجرت طرح کسب وکار Business plan طراحی نمایند و سپس در حسابی به نام شرکت مبلغ مذبور را منتقل نمایند. طراحی و نگارش اساسنامه نیز از جمله مواردی است که نیاز به مشاوره با وکیل مهاجرت متخصص دارد. برای تمدید فعالیت کسب و کار شرکت مورد نظر مدیر شرکت می بایست ۲۶ درصد درآمد سالیانه ی شرکت را به عنوان مالیات پرداخت نمایند. شرکت باید طی ۲ سال ابتدایی فعالیت مثمر ثمر داشته باشد. نکته ی حائز اهمیت درباره ی ثبت شرکت سوئد این است که باید ۴۹ درصد سهام شرکت به نام شخص تبعه ی سوئد باشد.

 

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

نظام تحصیلی تا سپتامبر سال ۲۰۱۲ به صورت رایگان بوده است اما بعد از این تاریخ دانشگاه های این کشور هزینه ی تحصیل دریافت می کنند. هزینه ی تحصیل در سوئد را در نظربگیریم ابتدا می بایست نظام آموزشی این کشور را بررسی کنیم. کشور سوئد از نظر هزینه های تحصیل مابین کشورهای دارای نظام تحصیلی رایگان و کشورهایی که نظام تحصیلی آنها پر هزینه است بشمار می رود. هزینه شهریه دانشگاه های سوئد از حدود ۸ تا ۲۰ هزار یورو نیز مدارس و دانشگاه های خصوصی محاسبه می شود. هزینه های تحصیل برای افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند به نسبت هزینه های تحصیل مهاجران به مراتب کمتر است.

در باب مهاجرت به سوئد، دوره ی کارشناسی در نظام تحصیلی ۴ سال می باشد که دانشجویانی که از کشورهای دیگر متقاضی تحصیل در آنها می باشند باید مدارک دیپلم ۱۲ ساله بهمراه مدرک زبان انگلیسی IELTS 5.5 داشته باشند و پس از ورود به دوره های کالج برای پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی می بایست مدرک دوره ی کارشناسی خود را بهمراه نمره ی IELTS 6.5 ارائه نمایند. پذیرش در مقطع دکترا به سختی امکان پذیر است و افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در این مقطع را دارند می بایست رزومه ی تحصیلی بسیار خوبی ارائه نمایند ضمن اینکه تاییده ی استاد سوپروایزر از دانشگاه مورد نظر نیز الزامی می باشد. به هر جهت پذیرش دوره ی دکترا دشوار به نظر می رسد و پیشنهاد می شود افراد از طریق دوره های Master‌ ورود داشته باشند و سپس وارد دوره ی دکترا شوند. در حال حاضر فاصله ی سنی خاصی برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مطرح نیست و از این رو سوئد گزینه ی مناسبی برای تحصیلات عالی به شمار می رود. همچنین دوره ی زبان کالج های مرتبط با دانشگاه نیز گزینه ای برای ورود دانشجویانی باشد که هزینه های دوره های زبان به طور میانگین ۷، ۸ هزار یورو می باشد. هزینه های زندگی سوئد به طور میانگین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو می باشد.

 

همان طور که مطالعه نمودید مهاجرت به سوئد از طریق های مختلفی صورت میگرد که باید بهترین راه و منطقی ترین راه را انتخاب نمایید . همواره پیشنهاد میگردد از طریق های قانونی اقدام به مهاجرت نمایید تا با خیالی آسوده در کشور مقصد خود زندگی را ادامه دهید . باز هم پیشنهاد میکنیم که ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را به صورت کامل مشاهده نمایید تا اطلاعات تکمیل تری در باب مهاجرت به سوئد را کسب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۹ نظرات, میانگین: ۴.۰۷ از طریق ۵)
Loading...
46 پاسخ ها
 1. احسان می گوید:

  با سلام خدمت استاد ارجمند جناب اقای ملک پور
  بنده ۲۹ ساله مجرد ، دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ایی تعمیر دستگاه‌های پزشکی ، شغل ازاد فاقد جواز کسب و با سرمایه ۲۰۰ میلیون تومانی هستم.
  مدتیه که دنباله مهاجرت هستم، با نهایته احترام واقعا ممنون میشم بندرو راهنمایی بفرمایید از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کنم که با شرایطم بیشترین همخوانی داشته باشه .
  از لطف شما متشکرم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل برای شما در کشورهایی نظیر هلند، دانمارک و … وجود دارد و بسته به میزان سرمایه شما باید روش های مختلف مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. shohre می گوید:

  با سلام
  اینجانب فوق لیسانس آی تی از دانشگاه دولتی دارم 30 ساله هستم متاهل و یک فرزند دارم و 5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم. زبان انگلیسی ام هم خوبه و تنها باید امتحان آیلتس را بدهم. سوالم اینه که من اقوامی در سوئد دارم که می توانند برای من دعوتنامه بفرستند آیا امکانش هست که من با این دعوتنامه به سوئد بروم و در آنجا دنبال کار بگردم و در صورت پیدا کردن کار ویزای کار و اقامت بگیرم؟ یا حتما باید از همین ایران درخواست کار به کارفرما بدم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. mie.editor2 می گوید:

  باسلام آقای ملک پوروخسته نباشید. لطفا” بفرمائید فردی که سرمایه خاصی ندارد و یا فردی که سرمایه اندکی در حد گذران زندگی دارد مثل یک کارمند یا یک بازنشسته که حقوق ثابتی دارد اگر برای مهاجرت اقدام کند فقط برای زندگی کردن چه کاری باید بکند . آیا امکان دارد . اگر راهنمایی بفرمائید ممنون خواهم شد. ضمنا” کشورهایی مثل سوئد، نیوزلند ، اسپانیا و پیشنهاد های شما . درکل هدفم بدون سرمایه گذاری باشد فقط برای زندگی کردن مثل یک شهروند. با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی تمامی روشها متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

   پاسخ
 4. حسین عبدی می گوید:

  با سلام وخسته نباشید.. بنده 36 ساله هستم و متآهل… سوالی دارم در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری .. ایا میتوان با داشتن سرمایه 000 000 00 15 تومان در کشور سوئد ملکی رو خریداری کرده و به واسطه ان اقامت دائم دریافت کرد؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید. متشکرم از لطف شما استاد ارجمند

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. خرید ملک در این کشور امکان پذیر است اما برای دریافت اقامت باید شروطی را رعایت نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای تحصیل دکترا در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. بهمن می گوید:

  سلام فوق لیسانس زبان انگلیسی هستم .۴۶ ساله با ۲۵ سال سابقه تدریس در اموزش وپرورش .متاهل با دو فرزند.میتونم اونجا معلم انگلیسی بشم وکار کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. نيكپندار می گوید:

  سلام من خانم ٢٨ ساله ترم اخر كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي گياهي هستم پايان نامه م در رابطه با جلبك و كلا بيوتكنولوژي صنعتي بوده. آيلتز ٦/٣٠ توتال البته ميتونم امتحان بزم و بيشترش كنم. مقاله هم دارم مينويسم و قوي خواهد بود. شانس دكترا مستقيم دارم؟ سوئد يا كشور ديگه فرقي نميكنه فقط پوزيشن داراي حقوق باشه.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان بالای ۷ و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 می گوید:

  سلام وخسته نباشید خدمت استاد گرامی. همسر من ساکن سوئد است و نسنت فامیلی داریم دو سال است ازدواج کرده ایم و من هم از طریق سفارت درخواست داده ام یک سال قبل پرونده همسرم بررسی شد و به او اعلام شد چون از یک زن سوئدی مدت کوتاهی بعد از اقامت جدا شده و آدرس ها درست نبوده اند اقامتش لغو میشود. نزدیک یک سال است که اعتراض داده هنوز جوابی نداده اند دراین مدت اما همچنان سر کارش میرفته. درخواست من هم به تبع مشکل دار شدن پرونده همسرم رد شد. چاره چیست دو سال است اینجا بلاتکلیفم. لطفا راهنمایی فرمایید. سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. مهدی می گوید:

  سلام.بنده مرد متاهل، 38 سال سن و 18سال سابقه کار در بانک دارم با مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی.نظر خودم جهت اقامت در سوئد ادامه تحصیل در مقطع دکترا یا کارشناسی ارشد مجدد است. از نظر مالی متوسط به بالا هستم.ممنون میشم در خصوص اقامت راهنمایی بفرمایید. ضمنا آمادگی ارائه مدرک آیلتس رو باهر نمره ای دارم.سپاس

  پاسخ
  • MJ Support می گوید:

   با سلام
   شرایط سنی شما مناسب است ولی بفرمایید که چه مقدار از فارغ التحصیلی شما گذشته است ؟ امکان تخصیل در مقطع دکترا وجود دارد ولی نیاز به استاد سوپروایزر یا مشاور دارد . بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت دقیق به شما مشاوره ارائه دهیم . با تشکر

   پاسخ
 9. احمدی می گوید:

  با سلام خدمت استاد ارجمند جناب ملکپور
  من ۳۱ سال سن دارم و ۱۰ سال سابقه کار فنی ، لیسانس طراحی صنعتی ، میخواستم بپرسم امکان اینکه از طریق ویزای کاری میتونم سوئد اقامت بگیرم؟ و اینکه مرکز شما توی سوئد کاریابی دارد یا خیر ؟

  ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • MJ Support می گوید:

   با سلام
   جهت دریافت ویزای کاری سوئد شما باید در این کشور حضور داشته باشید . بدون حضور در کشور سوئد امکان دریافت این ویزا وجود ندارد . جهت دریافت اطلاعات کامل در باب راه های ورود به کشور سوئد میتوانید با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. الموتی می گوید:

  سلام من معلم هستم و فوق لیسانس آیا امکاو پذیرش من در مدارس اروپایی برای تدریس هست ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. وحید می گوید:

  با عرض سلام و وقت بخیر و تشکر بابت مطالب و راهنمایی های مفید شما. من دبیر آموزش پرورش هستم نزدیک ۱۱ سال سابقه دارم که ۷ سالش تدریس بوده رشته ام جغرافیا هست الان هم دانشجوی سال آخر مقطع دکتری رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری هستم میخواستم بدونم با توجه به اینکه کشور سوئد نیاز به معلم هم داره آیا من میتونم به این کشور مهاجرت کنم؟؟؟ ممنون میشم در مورد شرایط مهاجرت معلمان به این کشور و یا کشورهای دیگر اروپایی راهنمایی فرمائید. با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما برای اخذ ویزای این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای ویزای کار کشور سوئد نیز به پیشنهاد شغلی در این خصوص نیاز است و بهتر است در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. سیدعلی حسینی می گوید:

  باسلام
  بنده متاهل ودارای ۲فرزندوساکن شیرازهستم.مدرک تحصیلی فوق دیپلم حسابداری دارم ولی درطول سالهای اخیربه کارآزاد اشتغال داشتم.لطفابهترین راه برای مهاجرت به سوئد یادانمارک یا اگرمقصد بهتری صلاح میدونیدروبهم نشون بدین.
  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما به صورت جزئی تر باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 می گوید:

  با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای ملک پور عزیز. من ۳۷سالمه و کارشناسی ارشد مکانیک دارمو همسرم کارشناسی معماری دارای دو فرزند ۸ و۳ ساله هستم همچنین ۱۰ سال سابقه کار در شرکت ملی گاز دارم سوالم اینه که بهترین روش مهاجرت به اروپا ترجیحا سوئد چیه و چطور میتونم اقدام کنم ضمنا آنچنان سرمایه ای هم ندارم . اما در زمینه طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان (hvac) سابقه خوبی دارم. ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل و کار با توجه به شرایط شما وجود دارد. برای کار در کشور سوئد به پیشنهاد شغلی از این کشور نیاز است اما می توانید در کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش مشغول به کار شوید. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. روژا می گوید:

  با سلام من و خانومم پرستاریم با سابقه کار حدود ۱۲ سال و یک دختر۴ساله هم داریم میشه در خصوص مهاجرت به سوئد راهنمایی بفرمایید. ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی، مدرک زبان و میزان سرمایه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. رویا جعفری می گوید:

  سلام .من متاهل هستم .۳۶ ساله ،کارشناس علوم آزمایشگاهی.با حداقل یازده سال سابقه کار .همسرم ۳۵ ساله و فوق دیپلم تاسیسات و گواهینامه عکاسی از مجتمع فنی تهران و …وده سال سابقه کار در روابط عمومی شرکت نفت .فرزند نداریم .از لحاظ مالی شرایط متوسط .از چه طریق میشه اقامت سوئد دریافت کنیم ؟؟؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.با سپاس.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. با توجه به شرایط شما روش های متناسب با شرایط شما می تواند گزینه های تحصیلی، کالج زبان، سرمایه گذاری و … باشد که در کشور سوئد باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم برای بررسی هر یک از روشها با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. سیدعلی حسینی می گوید:

  باسلام
  بنده ۳۵ساله وساکن شیراز هستم مدرک تحصیلی فوق دیپلم حسابداری دارم ولی درچند سال گذشته به شغل آزاد(سوپرمارکت)مشغول بودم
  باتوجه به شرایطم به چه طریقی میتوانم به سوئد مهاجرت کنم
  یااگرمقصد بهتری درنظرداشته باشید ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن پیشنهاد کاری از این کشور میتوانید برای کار در سوئد اقدام نمایید یا روش هایی چون ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … بسته به میزان سرمایه شما میتواند مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 می گوید:

  سلام اقای دکتر .همسر من ۵۴ساله اند دارای مدرک تکنسین الکترومکانیک از سوئد که سال ها پیش اقامت سوئدرا پس دادند والان درزمینه سردخانه فعالیت دارند وخودم لیسانس فیزیک هستم ومهارت در پخت شیرینی دارم ویک پسر ۱۸ ساله دارم که پیش دانشگاهی تحصیل میکنه میخواستم ببینم ایا از طریق خرید مغازه در سوئد میتوانیم اقامت سوئد را بگیریم ؟وچقدر باید سرمایه گذاری کنیم ؟متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. خرید مغازه یا ملک در سوئد منجر به اقامت دائم نمی شود و تنها نوعی سرمایه گذاری است. برای اطلاع از راه های مهاجرت به کشور سوئد پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 می گوید:

  با سلام. راه های مهارجرت به سوئد متفاوت است که در مقاله فوق می توانید مطالعه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید شرایط شما بررسی شود که از این باب می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 19. mie editor2 می گوید:

  سلام من و همسرم و پسرم میخواستین به سوئد مهاجرت کنیم چه راهی رو به ما پیشنهاد میکنید از نظر مالی و تحصیلی متوسط هستیم

  پاسخ
 20. mie editor2 می گوید:

  با سلام. مهاجرت به کشور سوئد برای شما امکان پذیر است که راه های آن را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. با توجه به رشته و سابقه کار همسرتان امکان اخذ ویزاهای کاری آلمان و اتریش نیز برای ایشان وجود دارد. هزینه های هرکشور و هر روشی متفاوت است. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 21. mie editor2 می گوید:

  سلام من ۵۰ ساله لیسانس عمران خانمم ۳۸ ساله لیسانس پرستاری با سابقه کار مرتبط با دو فرزند ۵ و ۷ ساله دارای افوام در سوئد میخواستم ببینم راهی برای مهاجرت وجود دارد یا خیر و چقدر هزینه دارد

  پاسخ
 22. مهرانگیز حمیدی می گوید:

  سلام چناب دکتر ملکپور از راهنمایهای شمه در فایلهای تلگرام بسیار بسیار ممنون دخترم برای دوره زبان انگیسی با ایلتس۶بهمدب۵ماه به سوید رفت ولی متاسفانه بربی بهار نمیتونه دانشگاه اپلای کنه پس بایستی برای پاییز اپلای کنه لطفا بفرمایید این۴یا۵ماه راجگونه درسوید بماند اگرممکنه لطف بفرمایید راه بهتری برای مهاچرت ایشان به سوید ارایه بفرمایید بتتوچه به اینکه ایشان دارای لیسانس طراحی صنعطی بامعدل۱۶ک۵ ازوانشگاه تهران با رتبه۸ کنکوروباسابقه کارطراحی ودیزاین اشپزخانه ونقاشی میباشد لطفا زودتر راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون

  پاسخ
 23. بیتا می گوید:

  سلام ببخشید من ایران نیستم چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟ چندروزه ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم، البته میدونم‌که تعداد مراجعین و ایمیلهایی که دریافت میکنید زیاده، در مورد ثبت شرکت با سرمایه اولیه ۵۰۰۰۰ کرون سوال داشتم و البته شرایط و اطلاعات شخصی رو براتون ایمیل کردم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • کسری می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما من ۳۵ ساله ۷ سال میشه ازدواج کردم ولی به دلیل کم توانی جسمی از خدمت سربازی معاف شدم حتی گواهی نامه رانندگی هم مشروط گرفتم و ازفعالیت در مشاغل محروم هستم وامورات زندگی رابه سختی می گذرانم همسرم هم خانه دار است در این چند سال هرچه تلاش کرده ام نتوانسته ام شغلی برای خود پیدا کنم در بازار ازاد هم توان مالی ندارم با این شرایط میتوانید برای اقامت در سوعد من و همسرمرا یاری کنید ؟

   پاسخ
   • mie.editor2 می گوید:

    با سلام و عرض احترام فراوان. شرایط و رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.