مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی

مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی

مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی که در نهایت منجر به اخذ اقامت رومانی  و همچنین اقامت اروپا می گردد در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است. در این مقاله اهم راهها و شرایط اخذ اقامت رومانی برای مهاجرین و اتباع خارجی را به صورت تفضیلی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی معمولأ از طرق متفاوتی است که در ادامه مقاله به ان ها پرداخته ایم.

فایل های موسسه mie درباب مهاجرت به رومانی 

video مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی
audio مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت رومانی

 

 

مهاجرت به رومانی از طریق کار 

کشور رومانی با 4/3% درصد در خصوص بیکاری می تواند کشور خوبی برای کاریابی باشد.دقت بفرمایید برای مهاجرت کاری به رومانی باید شرایط کاری و اوضاع و احوال خود برای کاریابی در کشور مقصد را بسنجید.و بنگاه های کاریابی و موسسات اصلی کاریابی در کشور رومانی را تحلیل نموده و مورد تحقیق قرار دهید. از جمله عواملی که در خصوص مهاجرت کاری شما به رومانی مهم است  سن متقاضی، اوضاع جسمانی، تحصیلات متقاضی کار در رومانی و نکات مشابه نظیر سابقه کار و سطح زبان متقاضی می باشد.

مهاجرت به رومانی از طریق تحصیل

کشور رومانی دارای 19120437 نفر جمعیت میباشد. حتماً این جمعیت نیاز به تحصیل داشته  و دانشگاه های کشور رومانی برای پاسخگویی به این نیاز تشکیل و راه اندازی گردیده اند. شما نیز می توانید در صورت دارا بودن شرایط لازم برای تحصیل در رومانی اقدام بفرمائید. زبان تحصیل در کشور رومانی زبان رومانیایی، انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی می باشد.

دانشگاه های رومانی برای ورود غالباً مدرک زبان و همچنین CV تحصیلی شما را نیاز دارند.

شاید سوال شما این باشد که چگونه CV تحصیل خود را تهیه بفرمائید. در همین خصوص مقاله کاملی در همین وب سایت تهیه و تنظیم گردیده است که میتوانید ویدیئوها ما و فایل های صوتی مجانی ما را در خصوص تحصیل در کشور رومانی را ملاحظه بفرمائید.

در صورتی که شما مدارک پیش نیاز خود را به دانشگاه مقصد خود در رومانی تقدیم نمائید و موفق به اخذ پذیرش تحصیلی از کشور رومانی شوید سپس میتوانید در خصوص مهاجرت تحصیلی ، اخذ ویزای تحصیل و اقامت تحصیلی در کشور رومانی اقدام بفرمائید.

توضیحات بیشتر ، مدارک مورد نیاز و شرایط اقدام برای تحصیل رایگان در کشور رومانی و همچنین شرایط اخذ بورس تحصیلی در کشور رومانی را در مقالات همین سایت مطالعه بفرمائید.

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری 

قطعاً سرمایه گذاران موفق که دارای طرح های تجاری مفید برای کشور رومانی هستند این امکان را خواهند داشت که در این کشور اقامت ناشی از سرمایه گذاری دریافت نمایند.

نکات مهم در خصوص سرمایه گذاری و اخذ اقامت از این طریق در رومانی

 • رومانی دارای اقتصاد خوبی است به نحوی که اقتصاد در رومانی رو به رشد می باشد.
 • کشور رومانی از سال 1995 عضو سازمان تجارت جهانی است.
 • استاندارد های سرمایه گذاری در اکثر معاهدات دو جانبه با چند جانبه که رومانی عضو آن می باشد ، رعایت گردیده است.
 • ایران در کشور رومانی دارای سفارت می باشد (رومانی ، بوچارست ،Lascar Catargiu No. 39، Sector 1 ، 010664 Bucuresti ) و همچنین کشور رومانی در ایران دارای سفارتخانه می باشد.( تهران،خیابان بهارستان،خیابان فخرآبادی،پلاک 22)
 • جمعیت کشور رومانی چنانکه قبلاً اشاره گردید 19120437و نرخ بیکاری در این کشور 4/3%می باشد.

شما می توانید اطلاعات جامع در خصوص اخذ اقامت رومانی ، مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری را در همین وب سایت بیابید  یا چنانکه پیشتر عرض شد مقالات ما را در گوگل با کلید واژه ملک پور یا MIE سرچ نمائید.

مهاجرت به رومانی از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه رومانی در کشور رومانی سبب اعطای اقامت موقت میشود که اگر ازدواج به جدایی منجر شود اقامت هم منحل می شود.در اقامت موقت اگر ازدواج منجر به طلاق گردد معمولاً بعد از گذشت زمان اقامت قابل تمدید نیست اما اگر شخص پس از دو یا سه سال همچنان در عقد نکاح شخص تبعه رومانیایی باشد، می تواند اقامت دائم دریافت نماید.بدیهی است اقامت دائم بعد از مدتی تبدیل به تابعیت کشور رومانی نیز می گردد.پیش از ازدواج با تبعه رومانیایی حتما با وکلای دادگستری متخصص امر ازدواج در سطح بین الملل مشاوره فرمائید و از آثار نکاح در حقوق ایران و حقوق رومانی مطلع گردید. شما می توانید مقالات ما و ویدیئو های ما در همین وب سایت یا با کلید واژه ملک پور در گوگل جست و جو بفرمائید.

دقت فرمائید در صورتی که فردی از طریق ازدواج با شخص رومانیایی به رومانی مهاجرت کند، به فرد حق کار اعطا نیز می گردد.

مهاجرت به رومانی از طریق پناهندگی

از دیدگاه حقوقی پناهنده به شخصی اطلاق می شود که با معیار های کنوانسیون ژنو در امور پناهندگی برابر باشد و اما دلیل مخالفت موسسه MIE با پناهندگی عبارت است از :

ما پناهندگی را توصیه نمی کنیم به این دلیل که اشخاصی که درخواست پناهندگی می کنند اشخاص مشمول کنوانسیون ژنو مشهور به کنوانسیون پناهندگی نمی گردد.

1-پناهندگی دارای شرایط مبهمی است.

2- پناهنده اکثراً شخصی است که از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار نیست.

3-پناهنده امکان بازگشت به کشور خود را ندارد.

4- در اکثر موارد پناهنده مجبور به دروغ به کشور خود و کشور مقصد است.

5-پناهندگی و راه های سخت تنها راه های اقدام برای مهاجرت نیست چرا از راه های قانونی و درست اقدام نکنیم؟

موسسه حقوقی ملک پور هیچ خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد.

سخن پایانی در باب مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت ان

در خصوص مهاجرت به رومانی دقت بفرمائید صرف تولد در کشور رومانی سبب اعطای تابعیت نمی باشد یعنی سیستم اعطای تابعیت در رومانی از طریق خون می باشد. همچنین در باب مهاجرت به رومانی پیش از هر اقدامی با وکلای موسسه ملک پور یا همکاران MIE در سراسر جهان مشورت بفرمائید. ما شما را به وکلای درست و متخصص و امور موضوع مورد نیاز شما مرتبط خواهیم نمود.نکته مهم سوم در خصوص مهاجرت به رومانی اینست که راه های مهاجرت به رومانی تنها به طور اختصار و کلی در این مقاله و تنها در قالب چند تیتر در این مقاله بررسی گردید. نکات بسیار مهمی نظیر مشاغل مورد نیاز در رومانی، چگونگی بررسی پرونده شما ، مبلغ مورد نیاز برای مهاجرت به رومانی برای پرونده شما ، نحوه برخورد سفارت رومانی با مهاجرت و اساساً چگونگی هزینه ها در کشور رومانی و بسیاری از سوالات مرتبط نیاز به تحلیل و بررسی دارد.

توصیه اکید می کنیم سوالات خود را با بهترین مشاورین ما به صورت رایگان مطرح بفرمائید.در زیر همین مقاله برای شما این امکان فراهم شده که سوالات خود را بپرسید و نه تنها در بعضی اوقات ما به شما و سوالات شما به صورت مکتوب در خصوص مهاجرت به رومانی و اخذ اقامت این کشور پاسخ می دهیم بلکه گاهاً وکلا و مشاورین همکار ما پاسخ سوالات شما را به صورت ویدئو و فایل صوتی ضبط نموده و برای شما منتشر می نمایند.ضمناً بسیاری از هموطنان که سوال شما را ملاحظه می کنند ، امکان پاسخ به سوالات شما را خواهند داشت.به همین منظور و برای رفاه حال شما ما نه تنها در بخش زیرین مقاله بلکه در صفحه اول سایت موسسه حقوقی ملک پور نیز، بخش پرسش و پاسخ همگانی طراحی گردیده که همه مردم می توانند در کنار ما و مشاورین به پرسش و پاسخ با یکدیگر بپردازند.امیدواریم از مقاله مرتبط با مهاجرت به رومانی و راههای اخذ اقامت ان لذت برده باشید.

 

 

6 پاسخ
 1. حبیب گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز وقتتون بخیر
  توی صحبت هاتون در فایل صوتی رومانی در کانال فرمودین در سایت امازون میشه ماهانه چند ده میلیون تومن درامد داشت و سرمایه چندان زیادی هم برای این کار نمیخواد و فرمودین که در فایلهای بعدی این قضیه رو اموزش میدین و راهش رو میگین که چطور باید انجام بشه. از روزی که این فایل رو گوش دادم هر روز چندین بار به کانال تلگرامتون میام و پیگیر هستم ببینم ایا این فایل مربوط به کسب و کار امازون اومده توی کانال یا خیر. بی صبرانه منتظرم.باور کنید چشمام خشک شد به کانال از بس هر ساعت چک میکنم. خواهش میکنم این اموزش رو سریعتر در کانال بزارین.ممنون میشم اگر این لطف رو بکنید.متشکرم بزرگوار

  پاسخ
 2. میلاد نادری گفته:

  با درود خدمت استاد عزیزم جناب آقای ملک پور
  من پسری ۱۷ ساله هستم و میخواهم برای تحصیل در خارج کشور اقدام کنم . میخواستم بدونم شما استاد گرانقدر و عزیز کدام کشور رو به من پیشنهاد میکنید که بعد از تحصیل نیز اقامت به من بدهند ؟ و هزینه های تحصلی آن کشور هم ارزان باشد ؟

  تشکر و قدردانی میکنم از زحمات گرانقدر شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد .گزینه های زیادی وجود دارد که لازم است طی صحبت و بررسی مفصل تر خدمت شما عرض شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.