مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2018  و همچنین اخذ اقامت انگلستان 2018 برای مهاجرت به انگلستان را در این مقاله به صورت علمی بحث و بررسی خواهیم نمود. مراحل خرید ملک در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان و یا تمکن مالی در انگلستان و یا ثبت شرکت در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان را جهت علاقمندان به این بحث گرداوری نموده ایم ، اگر میخواهید از طریق مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به اقامت دائم انگلستان دست یابید کلیه سوالات خود را در باب سرمایه گذاری در انگلستان با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملکپور مطرح کرده و از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان برخوردار شوید .

این مقاله برای شما همراهان همیشگی سایت موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری انگلستان نگارش شده و به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  پاسخ می دهد.

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب خرید ملک در انگلستان

video مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

اقتصاد انگلستان

انگلستان یکی از اقتصادهای بزرگ جهان و از کشورهای مطرح در زمینه کسب وکار وتجارت بین المللی از قرنهای پیش تابه امروز بوده است.این کشور یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان و اروپا است  و بسیاری از بانکهای بزرگ جهان در انگلستان قرار دارند.سابقه تاریخی و موقعیت مهم این کشور در تجارت بین الملل ،انگلستان را به یکی از مراکز اصلی کسب وکار وتجارت تبدیل کرده است.آماری جدید نشان میدهد تعداد افراد ثروتمند مقیم لندن بیشتر از هر شهر دیگری درجهان است که همین مساله اعتبار بالای این کشور در جذب کارآفرینان و صاحبان سرمایه رانشان میدهد.طی سالهای اخیر دولت انگلستان قوانین متعددی راجهت جذب بیشتر سرمایه داران و کار آفرینان تصویب و اجرا نموده است.در نتیجه هم اکنون فرصتی بی نظیر برای علاقه مندان به راه اندازی کسب وکار و سرمایه گذاری انگلستان وجود دارد تا ضمن فعالیت در یکی از مهمترین مراکز تجاری ومالی دنیا ،اقامت انگلستان را برای خود و اعضای خانواده اخذ نمایند.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری – ویزای کار آفرینی با ۵۰هزار پوند سرمایه:

این ویزا برای کارآفرینانی است که قصد راه اندازی شرکت ویا کسب و کار در انگلستان داشته باشند شرایط اصلی آن به شرط زیر است:

داشتن ۵۰هزار پوند سرمایه نقد در صورتیکه متقاضی در داخل انگلستان با ویزای کار آفرین باشد .باید امکان انتقال پول از مسیر بانکی به انگلستان وجود داشته باشد . دریافت حداقل ۵۰هزار پوند سرمایه از شرکتها وموسسات قابل قبول دولت انگلستان .متقاضی باید با ارائه Business Planومدارک مرتبط دیگر این سازمانها را نسبت به سود آوری طرح خود قانع کند.در صورت کسب رضایت این موسسات ،متقاضی از سرمایه شخصی خود استفاده نخواهد کرد.دانشجویان داخل انگلستان از این طریق میتوانند نسبت به تبدیل ویزای خود اقدام کنند. آیلتس با نمره حداقل ۵٫۵در تمام مهارتها و یا داشتن مدرک تحصیلی قابل قبول از کشور انگلیسی زبان شهروندان انگلیسی زبان از این شرط معاف هستند.اگر شما عزیزان متقاضی سرمایه گذاری در انگلستان می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان به شما عزیزان می باشد.

داشتنBusiness Plan و آمادگی شرکت در مصاحبه با افسر ویزا در مورد برنامه های کاری ویزای برای سه سال صادر شده و امکان همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد.همراهان حق کار و تحصیل دارند .متقاضی میتواند تا ۶ماه در سال خارج از انگلستان باشد و حق کار در شرکت دیگر به صورت کارمند ندارد.بعداز سه سال در صورت موجود بودن ۵۰ هزار پوند سرمایه نقد و ایجاد دو فرصت شغلی تمام وقت ویزا برای دو سال دیگر تمدید شده و بعد از ۵ سال امکان اخذ اقامت دائم وجود دارد .نوع دیگری از سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی  است که این برنامه توسط دولت انگلستان طراحی و اجرا شد .هدف این برنامه توسط دولت انگلستان طراحی و اجرا شد. هدف این برنامه جذب افراد متخصص با دارایی های زیاد به همراه خانواده از طریق سرمایه گذاری در این کشور میباشد.برنامه سرمایه گذاری به صورتی طراحی شده است که این اجازه را به سرمایه گذار میدهد که با یک ویزای سه ساله وارد خاک کشور انگلستان شود،و در صورتی که متقاضی شرایط لازم اقامتی را به درستی انجام دهد به مدت ۲ سال دیگرمیتواند ویزای اقامت خود را تمدید نمایند که در مجموع امکان اقامت ۵ ساله را فراهم مینماید.در نهایت پس از ۵سال اقامت،متقاضی سرمایه گذار میتواند جهت اقامت دائم انگلستان اقدام نماید.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

بنابراین سرمایه گذارایی که بتوانند مبالغ هنگفتی  از سرمایه خود را به انگلستان یر جهت این امر انتقال دهند.برخلاف دیگر طرح های اجرایی جهت مهاجرت که متقاضی برای ورود به انگلستان حتما به پیشنهاد شغلی نیازمند است افراد در این گروه نیازی به کار وشغل نداشته و داشتن مبلغ یک میلیون پوند اکتفا میکند.افراد و متقاضیان ذیل میتوانند در گروه سرمایه گذاری یک میلیون پوندی به انگلستان مهاجرت کنند:

 

سرمایه گذاری یک میلیون پوندی در انگلستان

اگر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  در زمان تسلیم تقاضانامه در انگلستان  بوده وقصد دارد در گروه سرمایه گذاری یک میلیون پوندی(تبدیل ویزا به دیگر گروه ها )اقدام نماید. اگر متقاضی بعنوان سرمایه گذار در گروه اول و باسیستم قبلی در انگلستان بوده و قصد تمدید اقامت خود را درگروه سرمایه گذاری دارد. اگرمتقاضی در خارج از انگلستان است و قصد مهاجرت در گروه سرمایه گذاری یک میلیون پوندی را دارد. برای واجد شرایط بودن در این گروه سرمایه گذاری و براساس سیستم امتیاز بندی جدید،افراد متقاضی برای داشتن مبلغ یک میلیون پوندی میتوانند تا ۷۵ امتیاز را کسب کنند .این مبلغ باید در اختیار متقاضی و قابل انتقال به انگلستان  باشد.

امتیازات برای متقاضی:

داشتن یک میلیون پوند که در اختیار متقاضی و قابل انتقال باشد

داشتن دومیلیون پوند که میتواند نیمی از آن بصورت وام از بانکهای معتبر باشد.

“متقاضی جهت اخذ ویزا باید حتما ۷۵ امتیاز را به دست آورد”

معافیت از دانستن زبان انگلیسی ، هزینه های همراه متقاضی، متقاضیان در این گروه نیازی به دانستن زبان انگلیسی و داشتن دیگر هزینه های همراه را طبق سیستم امتیاز بندی جدید ندارند .این گروه از متقاضیان برخلاف دیگر گروهها که باید پول کافی در بدو ورود به انگلستان را همراه داشته باشند نیازی به داشتن مبلغ ذکر شده را ندارند.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

داشتن یک میلیون پوند که قابل انتقال به بریتانیای کبیر و دراختیار متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  باشد :متقاضی جهت اخذ اقامت  در این گروه باید توانایی سرمایه گذاری حداقل یک میلیون پوند انگلستان را دراین کشور داشته باشد.این مبلغ میتواند در زمان تسلیم تقاضانانه در خارج از کشور یا در انگلستان باشد.اگر مبلغ ذکر شده به پوند انگلستان نبوده و ارز دیگری است متقاضی باید آن را به پوند استرلینگ تبدیل کند.متقاضی در صورتیکه با همسر خود قصد اقامت در انگلستان در گروه سرمایه گذاری راداشته باشد میتواند از سرمایه همسر خود بصورت مشترک  بهره گرفته و مجموع یک میلیون پوند سرمایه گزاری را انجام دهد.

 

تقسیم امتیازات:

۳۰ امتیاز برای داشتن مبلغ یک میلیون پوند که قابل انتقال به انگلستان باشد.

۳۰ امتیازجهت سرمایه گذاری حداقل  هزار ۷۵۰پوند از سرمایه در انگلستان در اوراق مشارکت دولتی ،سهام و غیره….(سرمایه گذاری در مسکن و املاک از این قانون مستثنی است.)

۱۵ امتیاز در صورتیکه شخص سرمایه گذار در ۳ ماه اول پس از اخذ ویزا نسبت به سرمایه گزاری اقدام کند.

ویزای ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان:

 

مهاجرت به انگلستان –سرمایه گذاری صاحبان تجارت:

متقاضیان مهاجرت به انگلستان در گروه صاحبان تجارت بایدبتوانند حداقل مبلغ دویست هزار پوند از سرمایه خود را به انگلستان  انتقال دهند.متقاضیان مهاجرت به انگلستان دراین گروه نیازی به ارائه مدارک اشتغال ،دعوت به کار یا پیشنهاد شغلی نداشته وباید پس از ثبت شرکت تجاری در انگلستان نسبت به انجام فعالیتهای تجاری،بازرگانی و اقتصادی وفق قانون تجارت در بریتانیا اقدام نمایند. آژانس مرزبانی بریتانیا UK Border Agency که مسئولیت بررسی تقاضای ویزا و مهاجرت به انگلستان را به عهده دارد در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط رسیدگی به تقاضای مهاجرت به انگلستان را برای صاحبان تجارت ،سرمایه گذاران متخصصین،پزشکان،دانشجویان ،فارغ التحصیلان ومتقاضیان کاردرکمتر از یک ماه انجام داده ونسبت به صدور ویزا برای متقاضی و اعضای خانواده وی جهت مهاجرت به انگلستان اقدام مینماید.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گزاری ۲۰۰هزار پوندی Tier1

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  و سرمایه گزاری ۲۰۰هزار پوندی Tier1اشخاصی که در زمان تسلیم تقاضانامه در انگلستان بوده و قصد دارند در گروه صاحبان تجارت ۲۰۰ هزار پوندی (تبدیل ویزا به دیگر گروه ها)اقدام نمایند.

صاحبان تجارت که درگروه اول و با سیستم قبلی در انگلستان بوده اند وقصد دارند اقامت خودرا در این گروه تمدید نمایند. اشخاصی که در خارج از انگلستان اقامت مینمایند و قصد مهاجرت به انگلستان درگروه صاحبان تجارت دویست هزار پوندی را دارند. متقاضی مهاجرت به انگلستان درگروه صاحبان تجارت باید ۹۵ امتیاز کسب نماید.براساس سیستم امتیاز بندی آژانس مرزبانی بریتانیا ،متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  با داشتن حداقل مبلغ دویست هزار پوند (یا معادل آن)درحساب بانکی ،مدرک  زبان انگلیسی  IETls 5.5و ارائه سه ماه صورت حساب بانکی مبنی برکفایت موجودی جهت تامین هزینه زندگی خود وهمراهان درانگلستان میتواند ۹۵ امتیاز راکسب نماید. متقاضیان مهاجرت به انگلستان در گروه صاحبان تجارت میتوانند نسبت تقاضای صدور ویزای افراد تحت تکفل (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )اقدام نمایند. محاسبه امتیاز از مهاجرت به انگلستان در گروه سرمایه گزاری:۷۵امتیاز داشتن حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار پوند سرمایه که باید در بریتانیا و یا قابل انتقال به انگلستان باشد.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

۱۰ امتیاز:ارائه مدرک زبان انگلیسی IETls 4.5

۱۰امتیاز:ارائه سه ماه صورت حساب بانکی مبنی برکفایت موجودی جهت تامین هزینه زندگی خود وهمراهان درانگلستان

توجه جهت اخذ ویزای مهاجرت به انگلستان درگروه صاحبان تجارت ،کسب ۹۵ امتیاز به صورت کامل ضروری است.

امتیازات مالی و اجتماعی مهاجرت به انگلستان درگروه صاحبان تجارت:فعالیتهای تجاری و بازرگانی ،ارتباط مستقیم با موسسات مالی،بانکها ،شرکتها و صنایع در سراسر جهان و فعالیت در لندن به عنوان یکی از مهم ترین پایگاههای تجارت جهانی. متقاضی و افراد تحت تکفل (همسر و فرزندان زیر۱۸ سال)بدون محدودیت از حقوق برابر با شهروندان انگلستان در بهره برداری از امکانات آموزش وپرورش ،بهداشت و درمان ،اشتغال و سایر خدمات دولتی برخوردار میباشند. براساس سیستم امتیاز بندی Tier1،متقاضیان میتوانند برای ویزا در یکی از ۴ گروه اصلی تقاضا بدهند.برنامه سرمایه گذاری در انگلستان برای کسانی که تمایل به سرمایه گذاری قابل توجهی دارند،طراحی شده است.مانند تمام ردیفTier1های سیستم امتیاز بندی ،متقاضیان نیاز به ارائه مدرک اسپانسر مقیم ندارند.یعنی متقاضی نیازی به اسپانسر ندارد.اگر شما عزیزان متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  می باشید وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  به شما عزیزان می باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  در بقیه ردیف ها نیازمند اسپانسری است که دارای مجوز به عنوان اسپانسر باشد،و با این مدرک به فرد متقاضی اجازه ارائه درخواست ورود راحت و اقامت میدهد.زیر مجموعه Tier مهاجرت ،برای برنامه مهاجران بسیار متخصص است که کمک میکند که مهاجران این دسته از تمام نقاط دنیا در کمترین زمان به انگلستان مهاجرت نمایند .به هرحال ،چون این دسته نیاز به اسپانسر ندارند ،باید حداقل امتیاز لازم را از سیستم امتیازی ما کسب کنند.برای سرمایه گذاری در انگلستان قبل از هر گونه اقدام و محتمل هزینه های گزاف پوند و یوروی شدن برای انجام یک سرمایه گذاری مطمعن با وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته و سپس   در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان اقدام نمایید .

در صورتی که شما نیاز به اطلاعاتی مضاعف بر این مقاله داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و ارتباط داشته باشید و در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری  و همچنین مهاجرت به انگلستان و مراحل خرید ملک در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان و یا تمکن مالی در انگلستان و یا ثبت شرکت در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.