مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی چگونه است؟

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

شرایط ۲۰۱۸ مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی چیست؟ وضعیت پناهجویان پس از مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی چگونه است؟ آیا راه های بهتری از مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی وجود دارد؟  در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین مهاجرتی سایر کشورها و یا مورد سوء استفاده قرار گرفتن توسط افراد سود جو در دام روش های نادرست مهاجرتی می افتند که از جذاب ترین آنها پناهندگی می باشد. در این مقاله به تفصیل در مورد مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی و قوانین پناهندگی در استرالیا و حالت های مختلف پناهندگی و ویزاهای مرتبط با آن صحبت خواهد شد.

 

طرح اسکان مجدد در مناطق آزاد یا Offshore

این طرح به منظور اسکان مجدد انسان هایی می باشد که نیاز به کمک های بشر دوستانه از استرالیا دارند و هیچ راه حل دیگری از لحاظ اسکان پیش روی آنها نیست. این طرح به ۲ بخش تقسیم می گردد:

دسته پناهندگی

این دسته مربوط به کسانی می باشد که در کشور خودشان مورد تعقیب و پیگرد قانونی هستند و در خارج از خاک کشورشان بوده و نیاز به اسکان در یک کشور دیگر را دارند.

همچنین شخصی که می خواهد از این دسته ویزا استفاده نماید در صورتی که یکی از اعضای خانواده درجه اول شخص، شامل والدین، فرزند و یا همسر یا شریک زندگی، اسپانسر متقاضی بشود، شخص می تواند در خاک استرالیا برای این دسته ویزا اقدام نماید.

دسته برنامه بشر دوستانه Special Humanitarian Programme (SHP)

افراد زیر واجد شرایط این دسته ویزا هستند:

 • متقاضی خارج از خاک استرالیا می باشد.
 • افرادی که به طور بسیار فاحشی مورد تبعیض و نقض حقوق انسانی خود قرار گرفته اند.

فرد باید توسط یکی از موارد زیر اسپانسر شود تا بتواند واجد شرایط این ویزا باشد:

 • شهروند یا تبعه ی استرالیا
 • مقیم دائم استرالیا
 • شهروند نیوزیلند
 • یک سازمان در استرالیا

همچنین شخصی که می خواهد از این دسته ویزا استفاده نماید در صورتی که یکی از اعضای خانواده درجه اول شخص، شامل والدین، فرزند و یا همسر یا شریک زندگی، که در استرالیا زندگی می کند، اسپانسر متقاضی بشود شخص می تواند برای این دسته ویزا اقدام نماید.

قابل ذکر می باشد که تعداد درخواست برای این طرح بسیار بیشتر از تعداد ویزاهای قابل صدور در یک سال می باشد. برای مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی شرایطی مورد نیاز است و قوانین خاصی برای مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی تنظیم شده است. هرچند درمیان روش های موجود برای مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی توصیه نمی شود و اخذ اقامت در این کشور از طریق مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی با مشکلات فراوانی همراه است اما برای اطلاع شما عزیزان در باب پناهندگی، نکات و شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی ارائه می گردد.

 

انواع ویزاهای دسته ی پناهندگی:

ویزای پناهندگی زیر کلاس ۲۰۰

این ویزا مربوط به کسانی می باشد که در کشور خودشان مورد تعقیب و پیگرد قانونی بوده و نیاز به اسکان در یک کشور دیگر را دارند. اکثریت کسانی که زیر گروه این ویزا قرار می گیرند توسط کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان، United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR)، بررسی شده اند و به دولت استرالیا جهت سکونت مجدد معرفی گردیده اند.

 

ویزای خاص بشر دوستانه زیر کلاس ۲۰۱

کسانی که در کشور خودشان هستند و مورد تعقیب و پیگرد قانونی می باشند و اجازه و امکان خروج از کشورشان را ندارند در زیر گروه این ویزا قرار می گیرند.

 

ویزای نجات اضطراریEmergency Rescue Visa   زیر کلاس ۲۰۳

پروسه ی این ویزا بسیار سریع تر انجام می پذیرد و مخصوص به کسانی است که شرایط کلی پناهندگی را داشته و در عین حال زندگی و آزادیشان به سکونت مجدد به صورت بسیار فوری بستگی دارد.

 

ویزای زنان در معرض خطر زیرکلاس ۲۰۴

این دسته ویزا مخصوص زنان و وابستگانشان می باشد. کسانی که مورد تعقیب و پیگرد قانونی بوده و در خارج از خاک کشورشان هستند و کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان پیگیر پرونده شان است. این اشخاص از حمایت یکی از مردهای خانواده یا بستگانشان برخوردار نبوده و به دلیل جنسیت شان در معرض خطر تعدی، آزار و اذیت و یا سوء استفاده جدی هستند.

 

طرح حفاظت در خاک استرالیا

این طرح زیر مجموعه ی برنامه ی پناهندگی و بشردوستانه می باشد. این طرح مخصوص کسانی است که در خاک استرالیا هستند و می خواهند برای پناهندگی اقدام نمایند.

سه نوع ویزا در این بخش قرار دارد که متقاضی براساس شرایط می تواند از آن ها استفاده نماید:

ویزای حفاظت – کلاس XA زیر کلاس ۸۶۶

این ویزا مربوط به کسانی می شود که به صورت قانونی وارد خاک استرالیا شده اند. این ویزا اجازه ی همراه دارد و تمامی همراهان باید در زمان درخواست ویزا در خاک استرالیا باشند، همچنین این ویزا به متقاضی اجازه ی اقامت دائم و کار در استرالیا و استفاده از خدمات درمانی استرالیا را می دهد.

 

ویزای حفاظت موقت – کلاس XD زیر کلاس ۷۸۵

این ویزا برای کسانی است که به صورت غیر قانونی وارد خاک استرالیا شده اند، هم چنین اجازه ی همراه دارد.

متقاضی با این ویزا می تواند تا ۳ سال در خاک استرالیا اقامت داشته و کار کند. متقاضی به خدمات درمانی و اجتماعی استرالیا دسترسی داشته و اجازه ی کار دارد. همچنین فرزندان متقاضی هم اجازه رفتن به مدرسه در این مدت را دارند. بعد از ۱۶ دسامبر ۲۰۱۴ در صورت تمایل به سفر به سایر کشورها یا کشور مبدا متقاضی می بایست از اداره مهاجرت استرالیا اجازه دریافت نماید و در غیر این صورت ویزایش لغو خواهد شد.

 

ویزای سازمان پناهگاه امن – کلاس XE زیر کلاس ۷۹۰

مخصوص کسانی که به صورت غیرقانونی وارد شده اند و قصد کار یا ادامه ی تحصیل در مناطقی مشخص از استرالیا دارند.

تحت این ویزا متقاضی اجازه زندگی و کار در استرالیا را تا ۵ سال دارا می باشد. همچنین متقاضی به خدمات درمانی و اجتماعی استرالیا دسترسی داشته و اجازه ی کار دارد. فرزندان متقاضی هم اجازه رفتن به مدرسه در این مدت را دارند.

یکی از مزایای این ویزا این می باشد که شخص امکان درخواست سایر ویزاها (به غیر از ویزای حفاظت دائم) را در آینده خواهد داشت، در صورتی که متقاضی شرایط لازم را دارا باشد. در صورتی که متقاضی در ۳ سال و نیم از اقامت ۵ ساله اش تحت این ویزا یکی از شرایط زیر در موردش صدق کند واجد شرایط درخواست ویزا خواهد بود:

 • در مناطق خاص استرالیا کار کرده و از خدمات اجتماعی بهره مند بوده است.
 • در مناطق خاص استرالیا مشغول به تحصیل تمام وقت بوده است.
 • و یا هر دو شرط بالا را داشته باشد.

همچنین در صورتی که همراه شخص متقاضی یکی از ۳ شرط بالا را داشته باشد و حاضر باشد متقاضی را در اپلیکیشن خود قرار دهد، از طریق آن همراه متقاضی می تواند واجد شرایط شناخته شود.

 

ورود غیرقانونی دریایی

به طور کلی در حدود ۳۰۵۰۰ نفر تا قبل از ۱ ژانویه ۲۰۱۴ بصورت غیر قانونی و دریایی وارد استرالیا شده اند. به این اشخاص کسانی گفته می شود که از طریق دریایی غیرقانونی وارد استرالیا شده اند (illegal maritime arrivals –  IMAs)

دولت استرالیا به این اشخاص که تا قبل از ۱ ژانویه ۲۰۱۴ وارد استرالیا شده اند، اجازه ی درخواست ویزای حفاظت داده است.

بررسی تمامی این پرونده ها بنا بر اداره مهاجرت استرالیا بسیار طولانی و پیچیده و زمان گیر خواهد بود. مردم به ترتیبی که وارد استرالیا شده اند دعوت می شوند تا برای ویزای حفاظت اقدام نمایند و باید منتظر دعوتنامه باشند پیش از اینکه بتوانند درخواست ویزا بدهند.

مطابق قوانین دولت استرالیا و سیاست عملیات مستقل مرزی، هر کسی که بخواهد با قایق و از طریق غیرقانونی وارد استرالیا شود بلافاصله برگشت داده خواهند شد و به هیچ عنوان اسکان مجدد در استرالیا برای این اشخاص یک گزینه محسوب نخواهد شد. این قانون به خود شخص و تمامی همراهانش و فرزندانش اعمال می شود.

اشخاص بسیاری به دلیل عدم آگاهی صحیح از قوانین مهاجرتی ممکن است در دام افراد سود جو افتاده و به علت بی اطلاعی از ایشان سوء استفاده شود. در صورتی که قصد مهاجرت دارید و فکر می کنید هیچ راهی غیر از پناهندگی و روش های غیر قانونی مهاجرت ندارید سخت در اشتباه هستید. مطمئنا پناهندگی راه معقولی برای اشخاص معمولی نخواهد بود و عواقب آن دامن گیر شخص و خانواده اش خواهد شد. راه های مهاجرت بسیار بوده و با مشاوره با افراد آگاه و افزایش اطلاعات، شما می توانید از روش های درست مهاجرتی مانند روش کاری، ازدواج، تحصیلی و غیره استفاده نموده و به کشور مورد نظرتان مهاجرت نمایید. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی، شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی، نکات مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی، قوانین مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی، مهاجرت به استرالیا در شرایط کلی و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب روش های مهاجرت قانونی به استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت قانونی به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 5
38 پاسخ
 1. Hasan گفته:

  سلام. من ویزا ۸۶۶ دارم و با تراول داکیومنت از استرالیا خارج شدم و تاریخ ان تمام شده. ایا شما میتوانید برای من کاری انجام بدهید؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. کیارش گفته:

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی سخت افزار دارم
  بنده پیمانکار برق ساختمان هستم کارم رو به صورت تجربی بلدم و تو کار خودم خیلی حرفه ای هستم.
  در ضمن آرایشگری هم بلد هستم
  میخواستم ببینم میتونم با ویزای کار به استرالیا مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Kia گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۳۰ سالمه و کاردانی سخت افزار دارم.
  من یک برقکار ماهر ساختمان هستم کارمم خیلی حرفه ای بلدم من پیمانکاری های برق برج های ۲۰۰ واحدی در محدوده چیتگر انجام میدم .ولی همش به صورت تجربی میباشد.
  میخواستم بدونم من میتونم اقدام برای ویزای کار کنم در استرالیا یا کشور دیگه

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. امین گفته:

  سلام بنده 25 سالمه کارشناسی عمران دارم. اگه بخوام از طریق پناهندگی ب این کشور سفر کنم راهش چیه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. عماد گفته:

  با سلام خدمت شما.من سال 2013 از طریق اندونزی با قایق به داروین رفتم.بعد از مدتی که تو کمپ بودم اقامت موقت گرفتم.حدود ۵ماه تو سیدنی زندگی کردم بنا به دلایلی باید به ایران بر می گشتم.آیا الان بخوام برگردم راهی هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. آصف حسني گفته:

  سلام جواني 14ساله هستم از شيرازشما درخواستي داشتم لطفاًكمك كنيد تا راهي براي پناهندگي به استراليا پيدا كنم تازه از سوريه أمده ام قبلا جزو گروه فاطميون بوده ام الان از سپاه به خاطر نرفتن به سوريه فراري هستم نه خبري از امنيت هست و نه از تحصيل عمويم در سوريه شهيد شده است ومن تنها مانده ام خوانواده ام هم در راه قاچاق به ايران كشته شده اند از شما مردم عزيز واقعا كمك مى خواهم لطفاً مرا درك كنيد ومرا يارى كنيد

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. صالح قلی نژاد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  در لیست مشاغل جهت ویزای تخصصی و مهارتی ۲۰۱۸ عنوان شغلی تعمیرکار مبلمان ذکر شده است.خواستم بدونم برای این عنوان و عنوان های مشابه مانند نجار،کاشی کار و… باتوجه به اینکه این افراد تحصیلات مرتبط با شغلشون ندارن و بصورت تجربی مهارت کسب کردند چه مدارکی برای عنوان شغلی شون در خصوص دریافت ویزای مهارتی لازم هست

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. Sayed Naim گفته:

  سلام‌عرض ادب خدمت شما .من 3 سال میشه با نیرو هایی استرالیایی وهالند مشترک کار کردم.و مدارک که باهاشون‌ کار کردم‌ هم‌ دارم‌ از اتباع افغان‌هستم‌ اما فعلن‌ ایران‌ اومدم چی جوری میتونم‌ برم‌استرالیا؟بی زحمت اگه میشه شماره‌تماس تون رو بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. Maryam گفته:

  سلام. من 19 سالمه و وارد دانشگاه نشدم امسال کنکور دادم.پدرم فوق لیسانس صنایع و مادرم لیسانس ادبیات دارد. میخواستم بدونم که با این شرایط ، چطوری میتونیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم؟ از نظر مالی هم متوسط هستیم. بهترین راه رو لطف کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. f.r گفته:

  سلام من لیسانس گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی پودمانی دارم سابقه کار تو شرکت کامپیوتری در راستای رشته خودم به مدت ۵ سال دارم که فیش حقوقم دارم ولی بیمه ندارم چون کارم پاره وقت و ساعتی بود برا همین بیمه تعلق نمیگیره چطوری میتونم واسه اکسل اقدام به ویزا کنم و ایا موفق میشم خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ
 11. بهنام گفته:

  با سلام وقت بخیر
  بنده 30 سال سن دارم . مهندسit هستم با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه. متاهل هستم بدون فرزند. قصد مهاجرت به استرالیا را دارم . ممنون میشم یه راهنماییی بفرمایید . راهیی هست برای مهاجرت بنده و همسرم . منتظر پاسخگوییتون هستیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و میزان سرمایه تان را بفرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. moreza گفته:

  با سلام و خسته نباشید. من سرباز بودم و بنا ب دلایلی موفق ب اتمام سربازی نشدم و قصد گرفتن اقامت در استرلیا یا نیوزیلند رو دارم 25سالمه مجردم و دیپلم الکتروتکیک گرایش برق صنعتی دارم. پیشنهاد شما برای گرفتن اقامت چه راهی هستش؟ لطفا راهنمایی کنید و در ضمن مدرک زبان هم ندارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در خصوص قوانین سربازی باید از نظام وظیفه سوال بفرمایید . جهت اخذ اقامت طرق متفاوتی وجود دارد که این موضوع باید برای شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Mehrdad soodi گفته:

  سلام وقت بخیر قصد مهاجرت به استرالیا را گرفتم با همسرم.۲۳ سال دارم.مدارک شغلی نجات غریق درجه ۱ ایران
  نجات غریق بین مللی
  مربی گری درجه ۲ ایران با ۷ سال سابقه کار
  مدرک تحصیلی خودم و همسرم کاردانی تربیت بدنی هست.
  از چه راه قانونی میتونیم وارد استرالیا بشیم برای زندگی؟
  اگر نیاز به مدرک دیگه ای هم هست لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان ادامه تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد. اخذ ویزای کاری کشور استرالیا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. امین حسینی گفته:

  با سلام من در ایران زندگی میکنم و سه تا فرزند دارم 30 عمر دارم شغلم فنی ماشین و یا صافکار هست این شغل که دارم چوکه افغانی هستم در ایران حق این کار ندارم و خودم مدارک هم ندارم درخواست پناهندگی دارم با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار در زمینه پناهندگی خدماتی نداریم .در صورت تمایل برای اطلاع از طرق قانونی میتوانید با شماره های موسسه تماس برقرار نمایید.

   پاسخ
 15. Ahmad گفته:

  سلام من میخوام با همسر و دوتا فرزندم از طریق پناهندگی به استرالیا برم کدوم روش راحت تر و بهتر امکان پذیر هست بعدش در طی چه مدت زمانی شما و همکارانتون میتوانید درخواست بنده رو به سرانجام برسونید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به استرالیا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. m گفته:

  من دنبال راه تماس با شما هستم هر تلاشی میکنم نمیتونم لطف میکنید راهنمایی کنید من واسه تحصیل راهنمایی میخوام نه پناهندگی ممنون میشم پاسخگو باشید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. داشتن مدرک زبان یکی از پارامترهای مهم در امر مهاجرت می باشد اما بدون این مدرک می توانید از راه های قانونی چون ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات در ارتباط با هر یک از این روشها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.