, ,

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا ۲۰۱۷ ، هزینه های مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا را در این مقاله به نگارش درآوردیم ، آیا رویای کسب اقامت دائم آمریکا را در سر دارید؟ آیا تا به حل به سرمایه گذاری در آمریکا فکر کرده اید؟ آیا امکان اخذ اقامت دائم آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا امکان پذیر است؟

آمریکا سومین کشوره بزرگ دنیاست و از لحاظه گونا گونی‌ مردم و نژادی متنوع‌ترین کشوره جهان محسوب میشود. پایتخت این کشور واشنگتن دی سی‌ است.جمعیت آمریکا ۳۱۴،۷۲۴،۰۰۰ است. کشور آمریکا سومین کشوره پر جمعیت دنیا است.کشوره آمریکا از غرب با اقیانوس آرام، از شرق با اقیانوس اطلس، از شمال با کشوره کانادا و از جنوب با کشور مکزیک همسایه و هم مرز است. همچنین از دریای گوانتانامو و آلاسکا مرز اندکی‌ با کوبا و روسیه دارد. از پر جمعیت‌ترین شهر‌های آمریکا می‌توان نیویورک، لوس آنجلس، شیکاگو، هیوستن، فیلدلفیا و فینیکس را نام برد.

اقتصاد ایالت متحده آمریکا کاپیتالیستی از نوع سرمایه‌داری می‌باشد. از ویژگی‌‌های بارز اقتصاد ایالت متحده آمریکا می‌توان منابع طبیعی فراوان، تولید انبوه، زیربنای توسعه یافته و مصرف زیاد را نام برد. ایالت متحده آمریکا با تولید ناخالص بیش از ۱۳،۰۰۰ میلیارد دلار، یعنی‌ حدود %۲۰ از تولید ناخالص کل جهان، اولین اقتصاد بزرک دنیا می‌باشد. ایالت متحده آمریکا اولین کشور وارد کنند و پس از چین و آلمان سومین کشور صادر کنند در جهان است. بیشترین محصولات تولیدی آمریکا عبارتند از: مواد شیمیایی، تولیدات نفتی‌، فولاد، صنایع و تجهیزات هوایی، ماهواره، تولیدات غذایی و مواد خوراکی، صنایع معدن و چوب هستند. با وجود اینکه تولیدات کشاورزی ایالت متحده آمریکا تنها %۱ از تولیدات ناا خالص ملی‌ این کشور است، همین سطح حدود %۶۰ از کل تولیدات کشاورزی در دنیا را تشکیل میدهد.

شاخص‌های اقتصادی ایالت متحده آمریکا :

% ۷/۳ = نرخ بیکاری

% ۴/۶ = رشد تولید ناخالص داخلی‌

%۰/۱ = تورم شاخص بهائ مصرف کنند

۱۶% ۱۵ = میزان فقر

/۷ هزار  میلیارد دلار =  بدهی

 

۵ مورد از بهترین روش‌های مهاجرت به ایالت متحده آمریکا از طریق سرمایه گذاری

۱  (EB5)– ای‌ بی‌ ۵ (سرمایه گذاری منطقه ای)

یکی‌ از آسان‌ترین و مناسب‌ترین روش‌های مهاجرتی از راه سرمایه گذاری در ایالت متحده آمریکا می‌باشد.

این نوع سرمایه گذاری بسیار سریع انجام میشود که ممکن است ۱۸-۱۲ ماه به طول بیا‌نجامد. از ویژگی‌‌های دیگر این روش عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی‌، تحصیلات عالی‌، سابقه مدیریت و بازگشت سرمایه با سودی که به آن تعلق می‌گیرد پس از ۵ سال می‌باشد.

چه کسانی‌ واجد شرایط برای برای اخذ اقامت از طریق  این نوع سرمایه گذاری در آمریکا هستند؟

کسانی‌ که نشان بدهند مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار را از راه قانونی به دست آورده اند .

تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا در یک یا چند پروژه تجاری، بازرگانی و یا عمرانی در یکی‌ از شهرهای آمریکا.

این مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار پس از ۵ سال با سودی که به آن تعلق گرفته است با متقاضی باز گردانده خواهد شد.

چگونگی ثبت نام و شرح مراحل آن:

۱بررسی بیزینس‌های موجود و گزینش کم ریسک‌ترین و پر سود‌ترین بیزینس‌ها در میان آنها.

۲پرداخت مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار برای بیزینس انتخاب شده.

۳تولید پرونده و فایل نامبر از روش سرمایه گذاری

۴دادن تست‌های پزشکی‌ مربوطه

۵مصاحبه و اخذ اقامت موقت آمریکا

۶داخل شدن به کشور آمریکا و انتخاب شهر دلخواه برای زندگی‌

۷دریافت اقامت دائم آمریکا پس از ۲ سال

۸دریافت مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار با سود آن به متقاضی

۹اخذ تابیعت آمریکا در پی‌ درخواست پس از ۵ سال

مهاجرت به ایالت متحده آمریکا از طریق خرید بیزینس موجود در آمریکا ای‌ ۲(E2)

یکی‌ از سریعترین روش‌های اخذ اقامت موقت آمریکا خرید بیزینس در آمریکا است. لازم به ذکر است این اقامت موقت قابل تبدیل به اقامت دائم نیز هست. ویزای مهاجرت به ایالت متحده آمریکا از روش خرید بیزینیس بسیار آسان و سریع بوده و غالباً در مدت ۴-۲ ماه برای متقاضی اصلی‌ و همراهان صادر میشود. همراه در اینجا با معنی همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می‌باشد. ویزای ای‌ ۲ تا هنگامی که فرد متقاضی در آمریکا بیزینس داشته باشد برای وی قابل تمدید است.

ویزای ای‌  ۲  ,E2ویزای طولانی مدت ولی‌ موقت است که قابلیت تبدیل به اقامت دائم را برای متقاضی اصلی‌ و همراهان دارا می‌باشد.

شروط لازم:

۱داشتن حداقل داریی برابر با ۳۰۰،۰۰۰ دلار.

۲سرمایه گذاری به مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار در بیزینس هایی که واجد شرایط برای ان نوع مهاجرت هستند.

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب مهاجرت به آمریکا با چهل میلیون تومان

ویژگیهای مهاجرت از این روش:

۱پر سرعت‌ترین راه اخذ اقامت موقت طولانی مدت.

۲نبودن نیاز به مدرک تحصیلی‌ بالا.

۳نداشتن شرایط سنّی.

۴عدم نیاز به مدرک زبان.

۵قابلیت دریافت اقامت دائم و امکان دریافت سیتیزنشیپ.

۶دریافت ویزا برای فرزندان زیر ۲۱ سال و همسر.

۷ارزانترین روش از طریق سرمایه گذاری.

شیوه اقدام برای این نوع ویزا همانند  EB5  می‌باشد که در بالا شرح داده شده است.

مهاجرت به آمریکا از روش کاری ای‌ بی‌ ۳ (EB3)

مهاجرت از این طریق به ایالت متحده آمریکا بسیار کم دردسر و آسان است. متقاضیان میتوانند از این شیوه برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال اقامت دائم آمریکا را کسب کنند. ای‌ بی‌ ۳ برنامه ای‌ نسبتا جدید در اداره مهاجرت آمریکا می‌باشد و تنها شرط آن داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت قانونی‌ و معتبر در آمریکا است. این شرکت می‌بایست به تأیید وزارت مهاجرت آمریکا رسیده باشد. این گونه شغلها معمولا نیز به تخصص ندارند. شایان ذکر است اخذ اقامت دائم آمریکا از این طریق ساده‌ترین راه ممکن برای دریافت اقامت دائم آمریکا برای متقاضیان و خانواده آنها می‌باشد. متقاضیان نیزی به داشتن مدرک زبان آیلتس و یا تافل ندارند. بر خلاف دیگر ویزا‌های کاری آمریکا که ۱ ساله هستند برنامه مهاجرتی ای‌ بی‌ ۳  EB3کارت سبز دائم می‌باشد. متقاضیان به محض ورود به آمریکا گرین کارت خود را دریافت میکنند. در این برنامه فقط متقاضی اصلی‌ تعهد انجام کار دارد و نه همراهان.

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق ای‌ بی‌ ۳: EB3

۱تهیه پرونده و ارسال آن به وزارت کار آمریکا.

۲دریافت شماره پرونده از وزارت کار آمریکا.

۳دریافت مجوز کار .( labour certificate  )

۴ارسال پرونده به وزارت کار در آمریکا.

۵صدور نامه زمان مصاحبه.

۶انجام مصاحبه و دریافت کارت سبز.

۷ورود به آمریکا و کار برای کارفرما.

 

درصورت نیاز به مشاوره در زمینۀ مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا میتوانید با دفاتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

 

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا
5 (100%) 2 votes
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۵ نظرات, میانگین: ۴.۷۶ از طریق ۵)
Loading...
4 پاسخ ها
 1. حمید رضا نیکان منش می گوید:

  با سلام خدمت جناب ملک پور عزیز
  بنده ۳۷ ساله متاهل ساکن اصفهان دارای یک فرزند ۲ ساله هستم سال ۲۰۰۹ ایلتس جنرال با نمره ۵/۵ گرفتم .کا رم نصب و منتاج محصولات ام دی اف و کابینت است مدرک دیپلم تجربی دارم و دو مدرک فنی حرفه ای در رابطه با شغلم دارم مشتاقم از طریق eb3 اقدام کنم لطف نمایید و بفرمایید امکان مهاجرت از این طریق برای بنده وجود دارد یا نه ؟ و کل هزینه های که بایستی پرداخت کنم شامل هزینه های وکالت بلیط و هرچه که شما میدانید و بنده اطلاع ندارم را بفرمایید . واز ابتدا تا انتها چه مدتی این کار انجام خواهد شد؟ در ضمن از حسن صلیقه شما در انتخاب اهنگهای نوستالجیکی پس ضمینه بسیار ممنونم.

  موفق و پایدار باشید.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کشور آمریکا در حال حاضر با دشواری هایی همراه است. برای اقدام از طریق این ویزا باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بکیرید.

   پاسخ
 2. امیرحسین غیاثوند می گوید:

  درود
  اینجانب چنانچه داراییهای خود را اعم از اوراق بانکهای دولتی ، املاک ، کالاهای وارداتی و خودروهای وارداتی را طی بازه زمانی ۳ ماهه تبدیل به دلار نمایم حدودا هفتصد میلیون دلار برآورد فعلی آن میباشد و در صورت امکان با افتتاح حساب در یکی از شعب بانکهای پرایم آمریکایی وانتقال دارایی خود از طریق چندین صرافی و طی یک ماه چگونه امکان خرید سهام شرکت تسلا موتور بمیزان ۳۰۰ میلیون دلار و سرمایه گذاری در یک شرکت ساختمانی معتبر از دوستان بمیزان ۲۰۰ میلیون دلار و خرید ویلا واملاک در بورلی هیلز کالیفرنیا جهت زندگی وتجارت را داشته باشم ودر اسرع وقت سیتی زن آمریکا گردم. لطفا شرایط VIP را برررسی و اعلام فرمایید
  تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.