مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا یک موضوع بسیار مهم است که برای همگان وجود دارد . ما برای شما این مقایسه را به صورت مفصل تهیه و تنظیم کرده ایم . البته باید به این نکته اشاره کنیم که اقامت خود حمایتی اتریش تنها یکی از از راه های مهاجرت به اتریش شناخته میگردد و راه های دیگر را میتوان به تحصیل در اتریش , کار در اتریش و … اشاره نمود که هر شخص باید بهترین راه را برای خود انتخاب نماید تا آسان ترین راه مهاجرت برای خود را مهیا سازد . سرمایه گذاری اسپانیا نیز یکی از بهترین موقعیت های موجود در اروپا جهت سرمایه گذاری در اروپا به شمار میرود که باید با دید باز و اطلاع کافی انجام گیرد .

پیشنهاد میکنیم که در ابتدای امر ویدیوهای موجود در این صفحه که توسط اقای ملک پور در باب اقامت خود حمایتی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در باب این موضوع را کسب نمایید.

فایل های تصویری اقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش )در باب اقامت خود حمایتی اتریش 

video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا شامل چه مواردی خواهد بود؟ در مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا کدام راه برای اخذ اقامت ساده تر خواهد بود؟

فایل های تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب اقامت خود حمایتی اتریش

video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا
video مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا

موسسه حقوقی ملک پور در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان قرارداد سعی دارد تا به شرایط و مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا بپردازد و مراحل آن را برای شما خوانندگان همیشگی بیان نماید.

اقامت خود حمایتی اتریش:

اگر قصد اخذ اقامت از طریق اقامت خود حمایتی اتریش را دارید باید بدانید که این طریق یکی از بهترین روش های اخذ اقامت برای افراد می باشد و تقریبا تمامی افراد امکان اقدام از طریق اقامت خود حمایتی اتریش را خواهند داشت که اگر قصد اقدام از طریق اقامت خود حمایتی اتریش را دارید این نکته مهم را بدانید که بدون مدرک زبان امکان اخذ اقامت از این روش را خواهید داشت اما در برخی موارد ضروری است که شخص متقاضی یک مدرک زبان هر چند در سطح ابتدایی را ارائه نماید .

مهمترین شرط و اصلی ترین شرط برای اقامت خود حمایتی اتریش ارائه نامه تمکن مالی شخص متقاضی می باشد که فرد متقاضی باید اثبات نماید مبلغ ۲۲۰۰۰ یورو به ازای هر فرد از افراد خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را دارد تا بتواند از این طریق برای این اقامت اقدام نماید همچنین علاوه بر ارائه نامه تمکن مالی فرد متقاضی باید امکان تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خویش در طی ۱ سال آینده را داشته باشد. البته نکته مهمی که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد این است که این اقامت بیشتر مورد توجه افرادی واقع می شود که قصد اخذ اقامت در اروپا را دارند همچنین از لحاظ مالی نیازی به انجام کار فول تایم در اتریش و یا اروپا را نخواهند داشت که در این صورت به راحتی امکان اقامت خود حمایتی اتریش را خواهند داشت.

نکته دیگری که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد مدت حضور افراد در این کشور می باشد که الزامی برای مدت حضور طولانی مدت در این کشور نخواهد بود اما در طول یک سال فرد متقاضی حداقل باید اثبات نماید که ۶ ماه در سال را در کشور حضور خواهد داشت که این حضور ۶ ماه در سال می تواند به صورت متناوب و یا مداوم باشد که این مورد به حضور شخص متقاضی بستگی خواهد داشت همچنین امکان زندگی مطابق با قانون شنگن در سایر کشورهای عضو شنگن برای فرد متقاضی وجود خواهد داشت .

سرمایه گذاری اسپانیا:

امروزه متاسفانه تا صحبت از سرمایه گذاری اسپانیا به میان می آید افراد سودجو صحبت از خرید ملک در اسپانیا را می نمایند که با تبلیغات گسترده ای که دولت اسپانیا در این زمینه انجام می دهد بسیاری از مردم فریب این افراد سودجو را خورده و با پرداخت هزینه های هنگفت به این افراد در غالب سرمایه گذاری اسپانیا اقدام به انجام این عمل را می نمایند اما متاسفانه باید اینگونه بیان نماییم که در حال حاضر و بر خلاف موارد و تبلیغاتی که در مورد خرید ملک در اسپانیا صورت می گیرد انجام این عمل به هیچ عنوان برای اشخاص متقاضی منجر به اخذ اقامت نخواهد شد .

در حال حاضر اقتصاد اسپانیا از شرایط مطلوبی برخوردار نخواهد بود و متاسفانه ۲۵ درصد از شهروندان اسپانیا در شرایط سخت بیکاری در این کشور قرار دارند همچنین به دلیل ناتوانی صاحبان سرمایه در این کشور بسیاری از املاکی که در این کشور به ساخت می رسد به دلیل نپرداختن اقساط وام این املاک توقیف و قابل بهره برداری نخواهد بود. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که به دلیل اقتصاد  ناپایداری که در حال حاضر در اسپانیا وجود دارد خرید ملک گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در اسپانیا نخواهد بود و با توجه به افت شدید قیمت ملک در این کشور دولت اسپانیا هیچگونه تضمینی در قبال اخذ اقامت اسپانیا به اشخاص نخواهد داد. به طور کلی باید عنوان نماییم که اشخاصی که خرید ملک را در قالب سرمایه گذاری اسپانیا عنوان می نمایند منجر به اخذ اقامت دائم برای اشخاص متقاضی نخواهد بود و اگر خواهان اخذ اقامت دائم اسپانیا هستید می توانید از طرق دیگری برای اخذ اقامت مانند تحصیل اقدام نمایید.

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا:

اگر بخواهیم اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا را برای شما مقایسه نماییم باید بگوییم که امروزه متاسفانه بسیاری از افراد خرید ملک در اسپانیا را در قالب سرمایه گذاری در اسپانیا معرفی می نمایند که بهتر است بدانید با خرید ملک در اسپانیا امکان اخذ اقامت برای افراد وجود نخواهد داشت اما متاسفانه این مسئله برای اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند بازگو نخواهد شد که متاسفانه امروزه بسیاری از افراد سودجو از این طریق به فریب مردم می پردازند اما اگر خواهان اخذ اقامت در اروپا هستید در حال حاضر یکی از مطمئن ترین راه اقامت خود حمایتی اتریش خواهد بود و دلیل آن این است که با اقدام از طریق خود حمایتی اتریش فرد متقاضی نیازی به پرداخت هزینه خود حمایتی که همان مبلغ ۲۲۰۰۰ یورو به علاوه هزینه زندگی سالانه خود و همراهان می باشد به اشخاص دیگر را ندارد و فقط کافی است که این هزینه ها برای مدت کوتاهی در حساب شخص متقاضی بماند  که با ارائه پرینت حساب بانکی می توان این مورد را به اثبات رساند. از موارد دیگری که لازم به ذکر است این است که اشخاصی که از طریق اقامت خود حمایتی اتریش اقدام می نمایند امکان کار و استخدام در ارگان های دولتی اتریش و اتحادیه اروپا را نخواهند  داشت اما امکان ثبت شرکت و کار آفرینی در اتریش و اتحادیه اروپا برای افراد متقاضی وجود خواهد داشت که در صورت تمایل می توانند اقدام به کار آفرینی نمایند.

در  نهایت در مورد مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری اسپانیا باید گفت که در حال حاضر ساده ترین و مطمئن ترین راهی که برای اخذ اقامت اتریش وجود دارد اقامت خود حمایتی اتریش می باشد که افراد به راحتی امکان دریافت کارت اقامت این کشور را خواهند داشت همچنین با دریافت کارت اقامت اتریش از طریق اقامت خود حمایتی اتریش امکان زندگی در کشورهای اروپایی دیگر را خواهید داشت و این مورد بسیار تاثیر گذار خواهد بود .