مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی

در این مقاله برای شما عزیزان از مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی صحبت می نماییم  افراد برای اینکه بتوانند در کشور رومانی به کار مشغول شوند باید در ابتدا مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی را جمع آوری کرده و برای اخذ ویزای کار رومانی اقدام نمایند . در واقع مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی به طور کامل توضیح داده شده است وبا مطالعه ی آن از تمامی مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی آگاه می شوید . موسسه حقوقی ملک پور برای شما عزیزان تمامی این مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی را توضیح می دهد .

شرایط کار در کشور رومانی چگونه می باشد ؟مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری رومانی چه می باشد ؟ نحوه ی اخذ ویزای کاری در رومانی چگونه می باشد ؟ آیا  مهاجرت کاری به رومانی شرایط خوبی را دارا می باشد ؟

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری رومانی

اصل پاسبورت با هفت ماه اعتبار در زمان سفر

قطعه عکس رنگی ۴*۳

چک ضمانت ۵۰۰۰۰۰۰ تومان به ازای هر نفر

کپی کارت ملی

پرینت حساب بانکی ترجمه شده

ارا ئه سند معتبر مسافرتی به رسمیت شناخته شده توسط رومانی

شرایط و نحوه ی اخذ ویزای کاری در کشور رومانی

بهتر است  در مورد ویزای کاری کشور رومانی توضیحاتی را ارئه داده تا شما آشنایی بهتری با شرایط کاری این کشور داشته باشید .

ویزای کاری در کشور رومانی از چند طریق قابل دسترسی و اخذ می باشد یکی از این طرق داشتن دعوتنامه  از طرف کارفرمای موجود در کشور رومانی می باشد و این فرد کارفرما باید واجد شرایط  و همچنین دارای شرکت معتبر باشد نیز باشد که دعوتنامه ی کاری برای فرد مورد نظر ارسال نموده و فرد حتما باید شرایط مورد نظر آن کارفرما را داشته باشد .

بهتر است بدانیثد برای اخذ ویزای کاری هرچه زودتر اقدام نمایید بهتر می باشد نهایتا تا ۴۰ سال می شود اقدام نمود .

همچنین افراد برای گرفتن ویزای جستجوی کار حداقل باید دارای مدرک لیسانس باشند تا بتوانند به جستجوی کار در کشور رومانی و دیگر کشور های اروپایی بپردازند

دومین نوع ویزای کاری رومانی ویزای می باشد که در کل اتحادیه ی اروپا از آن استفاده می شود که اصطلاحا به آن ویزای کارفرما یا job offer می گویند .که این ویزا به اینگونه می باشد که فرد کارفرما باید به مدت ۳ ماه در اینترنت و یا آگهی روزنامه شرایط فرد متقاضی را آگهی داده و در صورتی که در کشور خود متقاضی یافت نکرد باید به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه ی اروپا برای استخدام اشخاص آگهی دهد و اگر مجددا متقاضی  یافت نشد فرد می تواند برای شما دعوتنامه ی کاری ارسال نماید البته حتما باید در نظر داشته باشید که این فرد باید از لحاظ مالی شما و خانواده شما را تامین کند این پروسه کمی دشوار می باشد اما موسسه ی حقوقی ملک پور راههای بسیاری برای انجام دادن این کار دارد از جمله ی این راهکارها عبارتند از اینکه شخصی به عنوان دانشجو در رومانی وارد شود و به محض آگهی شدن شغل اقدام نماید و به این صورت که اگر کارفرمایی دارید می توانید از طریق تحصیل وارد خاک رومانی شده و پس از آن اقدام به کار نمایید .و همچنین باید در نظر بگیریم که فرد کارفرما باید هزینه ی مالیات را از حقوقی که برای فرد در نظر گرفته شده است کسر نماید و بعد محاسبه می شود .

در هر صورت باید حتما در نظر داشته باشید که فرد باید از طریق قانونی و درست پیش رفته و فرد کارفرما باید مجوز داشته تا بتواند برای فرد کارگر دعوتنامه ارسال نماید . و باید این فرد بتواند اسپانسر فرد متقاضی شده تا بتوان مراحل این کار را انجام داد .

همچنین کل پروسه ی اخذ ویزای کار ۷ تا ۸ ماه کاری به طول می انجامد که شخص متقاضی می تواند بعد از ۵ سال تقاضای اقامت دایم نماید.

البته اخذ ویزای کار از طرق دیگری نیز امکان پذیر می باشد از جمله ویزای SKILL WORKER  که در اکثر کشورها افراد از این طریق اقدام می نمایند اما در کشور رومانی شرایط اقدام برای این نوع ویزا بسیار سخت می باشد .

همچنین بهتر است زمانی که افراد دانشجو هستند و اجازه ی کار نیمه وقت را دارند اقدام به کار در کشور رومانی نمایند و بهتر است بدانند این زمالن بهترین فرصت برای پیدا کردن و اخذ کار از طریق کارفرما در این کشور می باشد و همچنن بهتر است بدانید کشور رومانی از نظر اقتصادی تا حدودی با رکود اقتصادی مواجه می باشد و افراد قبل ازاینکه اقدام به پیدا کردن و اخذ ویزای کار می نمایند باید حتما به این موضوع دقت نمایند اما در نهایت بهتر است بدانید علاوه بر کار در کشور رومانی افراد می توانند از طرق دیگری اقدام به مهاجرت در کشور رومانی نمایند که عبارتند از تحصیل سرمایه گذاری کارآفرینی وطرق دیگر که موسسه حقوقی ملک پور برای شما در ادامه ی مطلب توضیح  می دهد..

 

 

 

نگارنده: حسین گودرزی

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.