مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸

مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸

مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ چه مدارکی هستند ، آیا از مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در کانادا آگاهید؟ آیا شرایط اخذ ویزای کار کانادا و شرایط مهاجرت کاری به کانادا را میدانید؟ چه مدارکی باید برای ویزای کار کانادا اماده نمایید؟ کدام فرم های ویزای کار کانادا را باید تکمیل نمایید؟ قوانین جدید اخذ ویزای کار کانادا کدامند؟ وقت سفارت کانادا جهت ویزای کار کانادا را چگونه بگیریم ، برای مهاجرت به کانادا و ویزای کار کانادا کجا باید جهت انگشت نگاری برویم ، آیا سفارت کانادا در ایران وجود دارد ، در این مقاله شما را جهت تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در کانادا بطور کامل راهنمایی خواهیم نمود. راهنمای تکمیل فرم ها درخواست ویزای کار کانادا و پرداخت جهت اپلیکیشن  را در این مقاله میخوانید.

کانادا با پتانسیل شغلی بالا برای نیروی های کاری، مقصد مناسبی برای اندسته از متقاضیانی است که به دنبال کار در این کشور امریکایی میباشند. صنعت و اقتصاد رو به پیشرفت این کشور، شرایط مناسبی را برای اشخاصی که به دنبال کار در کانادا و اخذ ویزای کار کانادا هستند فراهم می نماید.

 

در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا آشنا نموده و به تفصیل به معرفی مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا وفرم های مورد نیاز بپردازیم.

 

توضیح درباره مهاجرت کاری کانادا

audio مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸
audio مدارک ویزای کار کانادا ۲۰۱۸

 

موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در امر مشاوره مهاجرت قانونی به کشور کانادا و برخورداری از وکلا و مشاورین خبره، شما را در این مسیر یاری می نماید.

 

قبل از تهیه مدارک

قبل از تهیه مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا، ابتدا باید شرایط واصطلاحا صلاحیت خود را برای اقدام برای این نوع ویزا بسنجید. فایل چک لیستی به نام IMM 5488 وجود دارد که مدارک مورد نیاز را به صورت کامل معرفی می نماید.

بعضی از آفیس های ویزا بسته به کشوری که متقاضی اهل انجاست، ممکن است مدارک بیشتری را نیاز داشته باشد که قطعا شما مسئول تهیه آنها هستید.

 

مدارک اصلی:

 • مدارک هویتی-اسکن پاسپورت معتبر
 • دوقطعه عکس
 • مدارک کاری(سند استخدام شما توسط یک کمپانی در کانادا)

این مدرک برای دو دسته متقاضی، متفاوت است:

 1. اشخاصی که به LMIA(Labour Marketing Impact Assessmnt)نیاز ندارند-این اشخاص باید شماره نامه استخدامی یا offer of employment number که یک شماره ۶ رقمی است را ارائه نمایند
 2. اشخاصی که به LMIA نیاز دارند- این اشخاص باید این نامه را از ESDC تهیه نموده و به همراه آفر کاری خود ارائه نمایند.

اشخاصی که برای کار در کبک اقدام می نمایند باید مدرک CAQ را از MIDI به ادرسhttp://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/employeurs/embaucher-temporaire/recrutement-haut-salaire/demarche-generale.html که فقط به زبان فرانسه میباشد، تهیه نموده و ارائه نمایند.

 • مدارک هویتی که نشان دهنده رابطه شما با همراه شما میباشد که باید به همراه این مدرک، فرم IMM5909 را تکمیل نمایند.
 • مدرکی دال بر اقامت شمادر کشور متبوع خود
 • تکمیل فرم CIC که باید پرشده، تاریخ زده و امضا گردد
 • تکمیل فرم های مخصوص
 • برای اشخاصی که از خارج کانادا اقدام به اخذ ویزای کار کاناد مینمایند باید فرم IMM1295 را تکمیل نمایند.
 • تکمیل فرم همراه
 • متقاضیان باید فرم های IMM5707 ویا IMM5645 را تکمیل نمایند.
 • تکمیل فرم IMM5109 که بر حسب کشوری که از آن اقدام می نمایید متفاوت است
 • تکمیل فرم IMM5476 اگر یک نماینده برای اقدام دارید

 

 • هزینه درخواست:

پرداخت هزینه اپلیکیشن یا درخواست که باید به صورت صحیح پرداخت گردد که این هزینه شامل بررسی ۱۵۵ دلار، بایومتریک یا انگشت نگاری ۸۵ دلار و همچنین هزینه open work permit holder به مبلغ ۱۰۰ دلار کانادا میباشد. باید دقت داشته باشید که این هزینه به صورت صحیح از طریق لینک http://www.cic.gc.ca/english/information/fees/pay.asp پرداخت شده و رسید اخذ گردد.

با مراجعه به این لینک با صفحه ای به شکل زیر مواجه میشوید.

 

 • عقدنامه یا سند اثبات رابطه زن ومرد
 • اثبات اینکه شرایط اخذ شغل مورد نظر در کانادا را دارید
 • مدرک LMIA که توسط ESDC به کارفرمای شما ارائه میگردد و یک نسخه از قرارداد کاری با شرکت کانادایی
 • ارائه مدرک CAQ اگر قصد کارکردن در ایالت کبک را دارید
 • نامه برگزیده شدن در استان یا Nomination Letter که برای ان دست از متقاضیانی است که در طرح های استانی نامزد شده و انتخاب شده است و همینطور نامه R204c که توسط استان به شما داده میشود.

 

بدیهی است تهیه و تکمیل این مدارک و فرم ها، نیاز به یک مشاور یا وکیل متخصص دارد تا در تهیه و تکمیل این فرم ها به صورت صحیح شمارا یاری نماید. چنانچه شخصا اقدام به انجام پروسه می نمایید، توجه داشته باشید که ارائه مدارک ناقص یا تکمیل فرم ها به صورت غیرصحیح، پروسه اخذ ویزا را با تاخیر مواجه می نماید

موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از وکلا و مشاورین متخصص، شما را در مهاجرت به کانادا از طریق کار در کانادا و اخذ ویزای کار کانادا ، قوانین و شرایط اخذ ویزای کار کانادا یاری نموده و مدارک ویزای کار کانادا را به شما تفهیم می نماید. درصوت نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینۀ کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و امور مربوط به آن با دفاتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 4
117 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.