موسسات کاریابی اتریش

موسسات کاریابی اتریش

پیدا کردن کار از طریق موسسات کاریابی در اتریش چگونه است ؟ کشور اتریش از نظر جایگاه اقتصادی در اتحادیه اروپا چگونه می باشد ؟ شرایط کاریابی در اتریش ۲۰۱۸ چگونه است ؟  کاریابی در کشور اتریش راحت خواهد بود ؟ کاریابی در اتریش مستلزم چه مواردی می باشد ؟ کاریابی در اتریش از چه طرقی امکان پذیر است ؟ امکان کاریابی در اتریش از طریق موسسات کاریابی اتریش چگونه خواهد بود ؟ کاریابی در اتریش چگونه می تواند راهی برای کسب اقامت دائم گردد ؟ آیا قبل از ورود به اتریش کاریابی در اتریش ممکن خواهد بود ؟ موسسات معتبر کاریابی اتریش را چگونه می توان پیدا کرد و به آنان دسترسی داشت ؟

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video مؤسسات کاریابی در اتریش

 

انواع ویزای کار در کشور اتریش :

۱٫ویزای کار با پیشنهاد کاری : اگر شما در کشور اتریش پیشنهاد کاری داشته باشید توسط کارفرمای یک کمپانی و یا یک موسسه ، روند کار به این شکل خواهد بود که کارفرمای شما می بایست کار مورد نظر و پیشنهاد داشته شده را بر اساس تمامی  موارد مندرج در نامه پیشنهاد کاری به ثبت رسانیده و سپس سه ماه هر روزه در کشور اتریش آگهی نماید . اگر فردی با مشخصات مندرج در پیشنهاد کاری در کشور اتریش خواهان کار مورد نظر نبود  ، در ان شرایط باید سه ماه دیگر هر روز کار مورد نظر در حوزه شنگن آگهی گردد و در صورت عدم حضور فردی با مشخصات مذکور در job offer نوبت به فرد پیشنهادی اولیه که شما باشید می شود . این پرسه علاوه بر زمان بر بودن ریسک پرسه نیز بسیار بالا خواهد بود . از این جهت بسیاری از افراد به طرقی قانونی و مربوطه به کشور مربوطه مهاجرت و از طریق این ویزا  به اقامت کشور اتریش نائل آیید .

۲٫ویزا جستجوی کار در اتریش : در این نوع ویزا در حال حاضر برای کشور اتریش امکان اقدام وجود دارد به این شکل است که در ابتدای امر اجازه ورود به اتریش را به شما خواهند داد و در مدت شش ماه زمان دارید تا کاری که در آن تحصیل نموده اید و سابقه کار دارید به کار برسید . سپس ویزای خود را تمدید و پس از سه دوره یک ساله در صورت پرداخت مالیات و بیمه و تأیید صلاحیت شما به اقامت دائم اتریش دست بیابید . شرایط برای اخذ این نوع ویزا وجود دارد که از قبیل : داشتن حداقل مدرک دانشگاهی ( لیسانس ) ، داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ( قابلیت استعلام را داشته باشد ، معتبر باشد ) ، در بازه سنی ایده آل کار باشید ( ۱۸ الی ۳۵ سال )  و رشته تحصیلی در لیست مشاغل مورد نیاز کشور اتریش باشد و دارا بودن مدرک زبان آلمانی در حد A1 و A2 جزء مواردی می باشد که مورد نیاز سفارت می باشد .

فعالیت های موسسات کاریابی :

موسسات کاریابی در کشور اتریش همانگونه مستحضر هستید ، شما برای پیدا کردن کار و امرار معاش خود نیاز به کسب درآمد خواهید داشت . و این موسسات برای آنکه شما به این خواسته خود برسید در ازای کسب مبلغی که در قرار داد فی مابین شما منعقد می گردد ، کار مورد نظر شما را بر اساس رزومه فردی ، میزان تحصیلات ، سابقه کار و مهارتهای که کسب نموده اید به شما معرفی نماید .

در کشور اتریش همانطور که در متون بالا مطرح گردید ، یکی از راه های اخذ اقامت دائم کشور اتریش کاریابی و رسیدن به کار می باشد . که با پرداخت مالیات و بیمه خود می توانید به اقامت اتریش دست بیابید. در ویزای کار بدون پیشنهاد کاری یا جستوگر کار شما می توانید پس از ورود به کشور اتریش از طریق موسسات معتبر کاریابی سریع به کار مورد نظر رسیده و در خواست ویزای کاری نمایید .

 

راه های تمایز موسسات مورد تأیید در اتریش :

*شما به دلیل عدم آشناییت با قوانین کشور اتریش بهتر است به موارد ذیل توجه ویژه نمایید *

۱٫موسسات معتبر حتما مکانی را برای موسسه خود به صورت رسمی معرفی می نمایند که شما حضورا بتوانید به آن جا مراجعه نمایید .

۲٫موسسات معتبر می بایست مورد تأیید وزارت کار کشور اتریش قرار گرفته باشند.

۳٫موسسات معتبر موظف به عقد قرار داد کاریابی با شما بوده و در صورت منعقد شدن قرارداد ، باید یک نسخه از قرارداد را در اختیار شما قرار دهند.

۴٫موسسات معتبر باید دارای شماره ثبت باشند .

پیشنهادات:

بهتر است قبل از منعقد نمودن قرارداد از صحت موسسه مربوطه اطمینان خاطر را کسب نمایید.

بهتر است در قرارداد کار مربوطه و میزان حقوق در خواستی را مکتوب نمایید .

بهتر است تضمینی در قبال پرداخت مبالغ کسب نمایید.

بهتر است تعهدی مبتنی بر فسخ قرارداد از موسسه اخذ نمایید.

ضمنا کار مربوطه باید دارای شرایطی باشد که از طریق آن بتوان به ویزای کار نائل آیید .

 

تعهدات موسسات کاریابی :

موسسات کاریابی باید در راستای بند های قرارداد منعقده عمل نمایند و بنا به درخواست شما و مطابق با رشته تحصیلی و سابقه کاری شما ، باید چند پیشنهاد کاری را برای شما تنظیم نماید و شما بنا بر زمان های مشخص شده در مکان های معین حضور یافته و به کار مورد نظر بنا بر مصاحبه دست بیابید .

 

*لیست موسسات معتبری که برای کاریابی به آنها می توان در اتریش به صورت حضوری اقدام نمود :

*Sherco Trabajo Temporal Hostelería

Avenida de los Toreros 26 1ºD
Madrid, 28028
Spain

+۳۴ ۹۱۷ ۱۳۱ ۲۳۴

 

*Fa. Leingruber – Personalbereitstellung GmbH

Messendorfgrund 23
Graz / Messendorf, 8042
Austria  

+۴۳ ۳۱۶ ۴۰۷ ۵۷۴

*KMJ Consulting

Jakob Haringerstrasse 1
Salzburg, 5020
Austria

+۴۳ ۶ ۶۴۳ ۴۰۷ ۸۸۸

 

*IAESTE Vienna Firmenmessenteam

Operngasse 11
Wien, 1040

 

*Zisser Kurt Personalbeistellung

+۴۳ ۷۲۲ ۵۹۰ ۹۰۰

 

Accenture Österreich

+۴۳ ۸۰ ۰۴۵ ۰۴۵ ۰۴۵

 

*FOR Offshore

۱۲۳ Main Street
Gibraltar  

+۳۵۰ ۲۰ ۰۴۲ ۸۹۱

*Trenkwalder Personaldienste AG

Richard Trenkwalder Platz 1
Schwadorf, 2432
Austria

+۴۳ ۲۲ ۳۰۳ ۳۲۱

 

*EBK-JOBBOX

Wien / (und) Traiskirchen, 1010 / (und) 2514
Austria

+۴۳ ۲۲ ۵۲۵ ۰۸۰ ۸۰۰

 

*Manpower GmbH

 

+۴۳ ۱۵۱ ۶۷۶ ۱۰۰

 

 

با موسسات الذکر می توانید پس از ورود به کشور اتریش ، با آنها عقد قرارداد نموده و با ارائه توانایی ها و تجربیات کاری خود به کار مورد نظر رسیده و بتوانید از این راه به اقامت کاری و کسب اقامت دائم کاری در اتحادیه اروپا نائل آیید .

 

*لیست برخی از سایت های کاریابی برای کشور اتریش :

 

www.karriere.at

www.metajob.at

www.monster.at

www.jobkralle.at

www.job.at

www.madeinjlm.org

www.justlanded.com

با استفاده از سایت های فوق می توانید قبل از مهاجرت به کشور اتریش بستر را برای کسب کار و در نهایت رسیدن به اقامت کاری اقدام نمایید .

کشور اتریش با جمعیتی بالغ بر ۸٫۴۱۴٫۶۳۸ نفر دارای شاخص رشد ۰٫۸۸۵ در جایگاه ۱۹ دنیا قرار گرفته است . کشور اتریش همانگونه که مستحضر هستید در جوزه شنگن واقع شده است . پایتخت این کشور شهر وین می باشد و شهر وین برترین شهر از نظر رفاه اجتماعی شناخته شده است .

موسسه حقوقی ملک پور با در دست داشتن وکلای حاذق بهترین مشاور شما در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت خواهد بود . در صورت مکفی نبودن مطالب در زمینه مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و کار در اتریش و کاریابی در اتریش می توانید با دفاتر حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید .

Rating: 4
26 پاسخ
 1. مژگان گفته:

  با سلام
  من ۳۸ سال سن دارم و لیسانس الکترونیک با حدودا ۱۰ سال سابقه کار در شرکت خصوصی خودم سطح زبانم در حد متوسط ممکن هست آیلس ۵.۵ بتونم کسب کنم آیا برای من شرایط کار در اتریش وجود دارد؟

  Rating: 4
  پاسخ
 2. رحيم گفته:

  با سلام من ٣٩سال سن دارم ليسانس كارگرداني تئاتر دارم و كارمند صدا و سبما هستم ميخواستم براي ويزاي كاري اقدام كنم لطفا راهنماييم كنيد

  Rating: 4
  پاسخ
 3. Mohsenbeigi3809713 گفته:

  سلام خوب هستید بنده دارای مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی هستم رشته تحصیلی من فناوری اطلاعات است سنم ۲۲ است مدرک زبان ندارم ولی درحد متوسط می توانم حرف بزنم بعدش من سابقه کاری رسمی ندارم اما سابقه کار دارم اما به صورت رسمی نیست یعنی برایم بیمه رد نشده است که سابقه کار بشود اما مدرک فنی دارم که در ان درج شده به مدت ۳۰۶ ساعت سابقه کار می باشد می توانم کاری پیدا کنم یا نه مدرک فنی قابل ترجمه چند امتیاز محصوب می شود

  پاسخ
 4. بهرام گفته:

  سلام من سی سالمه مدرک تحصیلیم فوق دیپلم کامپیوتر هستم.مجرد هستم . من سر دکل حفاری توی دریا کار میکنم 3 سال سابقه کار دارم . میخاستم بدونم اتریش برای من کار هست:!

  پاسخ
 5. پريسا گفته:

  سلام همسر من مهندس الكترونيك هست سابقه كاري با ليسانس ٥ سال و با فوق ديپلم ٣ سال دارد ٣٤ ساله هستند و زبان انگليسي نسبتا خوب صحبت ميكنن آيا شرايط مهاجرت كاري به اتريش را دارا هستيم ؟
  خود من هم فوق ليسانس رونشناسي تربيتي و ليسانس فيزيك دارم و ٦ سال سابقه كار در وزارت نفت را دارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. شادی گفته:

  سلام. وقتتون بخیر. من فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. ۸ساله که مهماندار هواپیمام. همزمانش تدریس انجام دادم و امکان گواهی گرفتن از اون مدرسه رو دارم. اما بیمه م برای هواپیمایی رد شده. میتونم برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنم ؟ متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. shayan گفته:

  با سلام خسته نباشید من خودم مدرک آرایشگری دارم و مادرم هم 3 تا از مدرک های آرایشگری در زمینه های مختلف داره در زمینه ورزش تکواندو کارم و خواهرم کاراته و در زمینه موسیقی دانشجو موسیقی هستم ولی چند ترمی مشکل پیش اومد و نرفتم نوازنده پیانو و تنبک و گیتار هستم و آهنگ سازی و تنظیم هم انجام میدم و خواهرمم نوازنده پیانو و تنبک و ویلون هست و هردو خواننده هسیتم از چه راهی برایه دریافت ویزا میشه اقدام کرد ؟؟؟؟؟ آیا میشه ؟؟ ممنون میشم جواب بدین و در ضمن پدرم تعمیر کار لیفتراک و بنز و بی ام و و ماشین های مختلف هست

  پاسخ
 8. Mahdi گفته:

  باسلام
  من مدرک فوق دیپلم معماری وبا سابقه 6ساله دارم آیا میتونم و اس کار در وین ویزای کار بگیرم و اینکه شرکتهای کاریابی در ترکیه هستن که میگن ما شما رو در چند شغل که داریم و شما انتخاب میکنید قرارداد میبندیم و شما را از استامبول به وین می فرستیم با جای خواب و غذا و بیمه آیا همچین چیزی واقعا هست؟ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک فوق دیپلم برای ویزای کار شانس بالایی نخواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. حمید رضا گفته:

  با سلام و عرض ادب من مدرک کارشناسی عمران دارم و حدود 14 سال سابقه بیمه و 43 سالم است خواهشمند است در خصوص امکان اخذ ویزای کار و امکان پیدا کردن موقعیت شغلی در اتریش راهنمایی فرمایید
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی اخذ نمایید و همچنین سنین بالای 40 ممکن است با 30 درصد ریسک باشد پرونده شما تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. امیر گفته:

  سلام.مرسی از راهنمایی های خوبتون.من مدرک لیسانس پتروشیمی دارم.مدرک بین المللی جوشکاری آرگون هم دارم، متاسفانه تجربه کاری مرتبط ندارم.26 سالمه، میخواستم ببینم شانسی دارم برای اقدام از طریق ویزای کار؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 11. ساحل گفته:

  سلام
  من ٢٣سالمه و فوق ديپلم الكترونيك دارم.ميتونم ويزاي كاري اتريش رو بگيرم؟
  من با يه موسسه كاريابي كه دفترش در تركيه هست صحبت كردم گفتن كه ميتونم كارهاي ساده مثل كار در سوپرماركت يا رستوران داشته باشم.اما خيلي از صحت اين شركت مطمعن نيستم.ميتونيد براهنمايي كنيد كه من ميتونم در اتريش كار كنم يا خير؟ و شما اطلاعي از اعتبار اين شركت هاي كاريابي ايراني داريد يا خير؟
  ممنون از توجهتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کاری شما باید سابقه کار رسمی مرتبط با تحصیلات داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی بهتر است داشته باشید .کارهایی در رستوران و غیره منجر به اخذ ویزا نخواهد شد .

   پاسخ
 12. صادق بهرامی گفته:

  سلام من میخواستم برا اقامت و ویزای کار در اتریش اقدام کنم مدرک تحصیلیم دیپلم هستش و مدرک دانشگاهی ندارم ایا راهی هست که من بتونم اقامت برای کار در اتریش بگیرم با یه موسسه صحبت کردم و گفتن میتونن منو ببرن گفتن باید بیای ترکیه دفتر ما ترکیه ست یه هفته اینجا میمونی ما کاراتو انجام میدیم میفرستیمت و کل مبلغ هزینه رو بهم گفتن که گفتن نصف رو ترکیه میگیرم نصف رو وین ولی خوب میخواستم با شما مشورت کنم چون موسسه معتبر تری هستید و میخوام شما اگه امکانش باشه و با دیپلم بشه کارامو انجام بدید فقط بهم بگید با دیپلم میشه یا نه اگه میشه هزینه ای که باید به شما بپردازم چقده؟ ممنون میشم جواب بدید و بهم ایمیل بزنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به صورت کلی امکان دریافت ویزای جست و جو کار اتریش با مدرک دیپلم وجود ندارد . میتوانید جهت بررسی دقیق شرایط با دفاتر همکار مستقل در تمامی نقاط ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.