, ,

مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا

مؤسسات کاریابی استرالیا را می شناسید؟ آیا با مؤسسات کاریابی استرالیا ۲۰۱۸ آشنایی دارید؟ آیا از طریق مؤسسات کاریابی استرالیا امکان کار پیدا کردن در این کشور وجود خواهد داشت؟ شانس کاریابی با مؤسسات کاریابی استرالیا چقدر تخمین زده می شود؟ برترین مؤسسات کاریابی استرالیا را می شناسید؟ چگونگی فعالیت مؤسسات کاریابی استرالیا را می دانید؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مؤسسات کاریابی استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مؤسسات کاریابی استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مؤسسات کاریابی استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

مؤسسات کاریابی استرالیا فرصت های مناسبی را برای کسانی که به دنبال شغل و یا کار آموزی در استرالیا هستند فراهم می سازد. از طریق این موسسات فرد می تواند با توجه به رشته ی تحصیلی و سایر عوامل شغل مناسب خود در کشور استرالیا را آسان تر پیدا نماید. ما در ایم مقاله سعی می نماییم  چند مؤسسات کاریابی استرالیا که از همه موسسات معتبرتر می باشند را معرفی نماییم تا چنانچه کسانی که واجد شرایط می باشند بتوانند از این طریق شغل مناسب خود را پیدا نمایند.

همانطور که  گفته شد یکی از راه های آسان برای پیدا کردن شغل مناسب در یک کشور بیگانه بهره گیری از موسسات کاریابی معتبر در آن کشور می باشد، زیرا کسی که به تازگی وارد یک کشور شده و یا می خواهد مشغول به کار شود عدم آشنایی با محیط و شرایط آن کشور ممکن است مشکلات بسیاری را به وجود آورد. همچنین با توجه به اینکه یکی از مهم ترین ویزاهای کار در کشور استرالیا در صورتی صادر می شود که شخص از کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشد و به عنوان حمایت کننده عمل نماید لذا از طریق این موسسات راحت تر می تواند به مقصود خود دست یابد. ما در اینجا چند نمونه از این مؤسسات کاریابی استرالیا را معرفی می نماییم:

چند مورد از مؤسسات کاریابی در استرالیا در این زمینه فعالیت می نمایند عبارتند از :

 

The sus graduate program

(http://www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.html)

SAS  استرالیا هر ساله از سال ۱۹۷۶ اقدام به استخدام فارغ التحصیلان می نماید. بعد از ثبت نام اقدام به آموزش از طریق اینترنت و یا آموزش حضوری می نماید تا پس از فراغت از آموزش مهارت های خود را به کار گیرند. البته برای اقدام در SAS شخص باید شرایطی را داشته باشد، از شرایطی که افراد باید داشته باشند میتوان به

 • شهروند و یا مقیم دائم استرالیا باشد.
 • حق کار به صورت تمام وقت داشته باشد.
 • مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر را داشته باشد .
 • دو سال و یا کمتر از دو سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد .

اشاره کرد.

طریقه ی در خواست اینگونه است که با مراجعه به سایت گفته شده به صفحه ی مشاغل رفته و سپس کشور استرالیا باید انتخاب شود و سپس گزینه SAS graduate program  را انتخاب می کنیم. یک حساب کاربری ایجاد کرده و مدارک مورد نیاز را آپلود می نماییم از مدارک مورد نیاز نامه، رزومه، مدرک تحصیلی و ریز نمرات می باشد و در آخر نیز در خواست را تایید می نماییم .

حال پس از ارسال درخواست چه اتفاقی می افتد، چنانچه در خواست فرستاده شود ابتدا در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت پذیرش در این برنامه شرکت داده خواهید شد و آموزش می بینید، پس از آموزش و طی مراحل اداری یک شغل دائمی به شما پیشنهاد داده خواهد شد .

 

 job active

https://www.employment.gov.au/jobactive

اقدام از طریق این سایت یک راهکاری است مربوط به دولت استرالیا برای اینکه افراد به راحتی بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند. به این ترتیب کسانی که به دنبال شغل در استرالیا هستند از طریق این سایت می توانند شغل مورد نظر خود را بیابند. این وب سایت مشاغل و کسانی که به دنبال شغل هستند را به کارفرمایان در بیش از ۱۷۰۰ شهر در استرالیا معرفی می کند. در این سایت به هر گونه امکانات برای پیدا کردن شغل مناسب با توجه به سوابق دسترسی  خواهید داشت زیرا کارفرمایان از این طریق می توانند از تمام سوابق شما آگاهی یابند. همچنین در این وبسایت کارفرمایان استرالیا نیز می توانند بدون هزینه در مورد نیروی کاری که مورد نیاز آنها می باشد آگهی دهند .

 

 adzuna

https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne

این وبسایت یکی از وبسایت هایی است که نه تنها در استرالیا بلکه در کشور های دیگر نیز می تواند با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد فرد را به شغل مناسب راهنمایی نماید. شما با استفاده از این وب سایت می توانید شرکت های بزرگ استرالیا که به دنبال نیروی کار هستند را مشاهده نمایید و انتخاب کنید. همچنین در این سایت بهترین مشاغل نیز آورده شده اند که فرد بتواند در بهترین شرایط با توجه به شایستگی خود مشغول به کار شود. شما می توانید شهرهای مختلف استرالیا را انتخاب نمایید همچنین در این سایت در مورد شهری که می خواهید مشغول به کار شوید توضیحاتی داده شده است. شما می توانید محدوده در آمد خود را از شغل مورد نظر نیز انتخاب نمایید و این سایت با موتور جستجوی قوی ای که دارد مشاغل مورد نظر را به شما معرفی خواهد کرد. همچنین می توان علاوه بر درآمد مورد نظر، نحوه مدت زمان کاری را برای مثال تمام وقت یا پاره وقت مشخص کرد و با توجه به آن ها شغل به شما پیشنهاد می گردد .

 

career one

http://jobs.careerone.com.au/l-sydney,-nsw.aspx

این سایت نیز یکی از سایت های مؤسسات کاریابی استرالیا است که کسانی که به دنبال شغل مورد نظر خود هستند می توانند از طریق این سایت نیز اقدام نمایند. سایت career one  به کسانی که دنبال کار هستند این انتخاب را می دهد که مشاغل را از جنبه های مختلف مورد نظر خود انتخاب نمایند و همچنین در مورد انواع مشاغل در استرالیا نیز توضیحاتی ارائه شده است که می تواند به اشخاص کمک نماید که در انتخاب شغل خود دقت کافی را داشته باشند. فردی که داوطلب برای کار است می تواند با آپلود کردن رزومه خود شغل پیشنهادی خود را در کشور استرالیا از طریق این سایت دریافت نماید .

 

Jora austrlia

https://au.jora.com/

این سایت نیز یکی دیگر از سایت های کاریابی و جستجوی کار مؤسسات کاریابی استرالیا است که می توان برای بالای۳۱۳ هزار شغل شانس خود را برای شغل مورد نظر در استرالیا امتحان نمود. همچنین در این سایت علاوه بر استرالیا در برخی کشور های دیگر نیز می توان به جستجوی کار پرداخت. شما می توانید تمام شرایط مورد نظر خود از قبیل در آمد، ساعات کاری و .. را نیز مد نظر قرار دهید و با توجه به آن در بین مشاغل در استرالیا به جستجو بپردازید. زمانی که شما شغل مورد نظر را جستجو می نمایید مشاغلی که آگهی شده اند، تمامی اطلاعات مورد نیاز مشاغل در دسترس می باشد که افراد می توانند با مطالعه شرایط در وقت خود نیز صرفه جویی نمایند .

سایت های زیادی برای کاریابی و جستجوی کار در استرالیا وجود دارد که معرفی همه آنها ممکن نیست لذا نام و آدرس الکترونیکی برخی از دیگر از این سایت ها را در ذیل ذکر می نماییم:

 • Seek-job
 • https://www.seek.com.au/
 • apply now
 • http://applynow.com.au/
 • the uni jobs
 • https://www.timeshighereducation.com/unijobs/listings/australia/

 

بنابر آنچه گفته شد مؤسسات کاریابی استرالیا و وب سایت های بسیاری برای کاریابی در استرالیا وجود دارد که کمک فراوانی می کند به کسانی که به دنبال کار با شرایط خود می باشند. همچنین از این طریق کسانی که می خواهند در استرالیا ویزای کار بگیرند می توانند از این طریق کارفرمای مورد نظر خود را پیدا نمایند. مؤسسات کاریابی استرالیا و جستجوی کار می توانند فرد را به مشاغل مناسب و دلخواه خود برسانند. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مؤسسات کاریابی استرالیا، شرایط مؤسسات کاریابی استرالیا، نکات مؤسسات کاریابی استرالیا، ویزای کار استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب مؤسسات کاریابی استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مؤسسات کاریابی استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۵ نظرات, میانگین: ۴.۵۳ از طریق ۵)
Loading...
7 پاسخ ها
 1. مهرداد می گوید:

  سلام دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم و قصد اقامت و مشغول به کار شدن در استرالیا بعد از فارغ التحصیلی رو دارم، ممنون میشم اگه با راهنمایی راهیی پیش روی من بگذارید

  پاسخ
 2. ناشناس می گوید:

  باسلام انیجانب مدرک لیسانس معدن دارم 15 سال سابقه کار درشیرینی پزی دارم ایلس 6 دارم همسرم لیسانس تربیت بدنی سابقه 15 سال ناجی ومربی گری در رشته شنا دارد ایلس 7 دارد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. علی قادری می گوید:

  سلام و عرض ادب
  بسیار ممنون از راهنمایی های خوب جناب آقای ملک پور
  اطلاعات خوب و کاملی در اختیار ما قرار میدند
  پیروز و سلامت باشند

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.