قانون جذب و موفقیت

 • قانون جذب و موفقیت و مقدمه ای بر آن
 • قانون جذب و موفقیت و موضوع ناامیدی
 • قانون جذب و موفقیت و داستان معروف راکی
 • قانون جذب و موفقیت و ویژگی انسان های موفق
 • قانون جذب و موفقیت و سخن پایانی
قانون جذب و موفقیت قانون جذب و موفقیت

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

قانون جذب و موفقیت و مقدمه ای بر آن

قانون موفقیت و جذب در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. تمامی موارد مرتبط با قانون جذب و موفقیت در این مقاله بصورت ساده و خلاصه مورد بررسی واقع شده است. در مورد قانون جذب چه میدانید؟ آیا موفقیت تنها با تلاش حاصل می شود؟ با توجه به سوالات مکرر شما درباب  قانون جذب و ارتعاشات، برآن شدیم تا ویدیویی در این زمینه تهیه نماییم و پاسخ برخی از ابهامات و سوالات شما عزیزان و همراهان همیشگی مان را بدهیم. در ادامه این مقاله به بررسی قوانین جذب و موفقیت و راه های زندگی موفق خواهیم پرداخت.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب قانون جذب و موفقیت

video قانون جذب و موفقیت

قانون جذب و موفقیت و موضوع ناامیدی

گاهی اوقات در زندگی بسیاری از انسان ها اتفاق می افتد که شرایط به قدری سخت می شود که نسبت به همه چیز نگاهشان منفی و نا امید می شوند. در مواقعی که شرایط و زندگی سخت می شود، نباید از قدرت و رحمت خداوند نا امید شد. اقای دکتر ملک پور در پاسخ به سوال کاربری که راجع به شرایط سخت زندگی خود گلایه و درد و دل می کرد و از این مسئله که چرا خداوند در این شرایط  او را یاری نمی کند، شکایت می کرد، قسمتی از داستان زندگی خود را که چطور از شرایط و وضعیت مالی سختی که در گذشته گریبان گیر آن بود نجات یافته و در حال حاضر غرق در نعمت و ثروت است و زندگی پر از آرامش و موفقیت در تمام عرصه های زندگی که مهم ترین آنها ارتباطات معنوی و روابط خانوادگی است، را دارد. در ادامه داستانی را برای شما نقل خواهیم کرد، که زندگی بسیار از شما را تغییر می دهد و متوجه خواهید شد که چقدر افکار شما در سرنوشت و موفقیت شما تاثیر گذار است.

قانون جذب و موفقیت و داستان راکی

شاید همگی داستان معروف راکی یا سیلوستر استالونه هنرپیشه معروف سینما را شنیده باشید، سیلوستر که در دوران جوانی خود بسیار انسان فقیری بود، داستان زندگی خود را  تعریف می کند. او می گوید در دوران جوانی که تازه ازدواج کرده بود با همسر خود و تنها سگشان زندگی بسیار سختی را می گذراندند. اما در همین دوران سخت سیلوستر رویای نویسنده شدن را در سر می پروراند. روزی همسرش به سیلوستر گفت که اگر نتوانی پول به دست بیاوری و کار کنی تو را ترک خواهم کرد. سیلوستر هر روز کتاب خود را به نویسنده های گوناگونی نشان می داد و همه نویسنده و فیلمسازها به او می گفتند که کتابش ایرادهای بسیار زیادی دارد و هیچکس کتاب او را قبول نمی کرد. در همان روزهای سخت که او تعریف می کند که همسرش او را ترک کرد و مجبور بود برای گذراندن زندگی تمام وسیله های خانه خود را بفروشد، تنها چیزی که به او انرژی می داد و چراغ راهش بود هدف و امیدی بود که در قلب او زنده مانده بود. او هر روز سعی می کرد ایرادات کتاب خود را برطرف نماید و برای رسیدن به هدفش می جنگید، کار به جایی رسید که حتی غذایی برای خوردن باقی نمانده بود و چیزی نیز برای فروش نداشت و مجبور شد تنها سگش که یار وفادار و همدم اودر تمام آن روزها بود، برای لقمه ای نان به قیمت ۳۰۰ دلار بفروشد.

در همان روزها یکی از فیلمسازهایی که کتاب او را خوانده بود به او زنگ زد و گفت که قصد خرید کتاب او را به قیمت ۵۰۰۰۰۰ دلار را دارد، سیلوستر که از شنیدن این خبر خوشحال شده بود به او گفت در صورتی کتاب خود را به آنها می فروشد که اجازه دهند خودش در فیلم بازی کند ونقش راکی را داشته باشد. آنها نیز به ازای کم کردن مبلغی از قرارداد شرط او را قبول کردند. سیلوستر بلافاصله بعد از اینکه پول خود را گرفت، رفت و سگ خود را به قیمت ۱۵۰۰۰ دلار از صاحب جدیدش که راضی نمی شد سگ را پس بدهد، خرید. طولی نکشید که سیلوستر تبدیل به یک فیلمنامه نویس و بازیگر فوق تیلیاردر شد و از ثروتمندترین انسان های معروف دنیا شناخته می شود و فیلم های موفق و تاثیرگذار بسیار زیادی در آمریکا ساخته است.

قانون جذب و موفقیت و ویژگی انسان های موفق

داستانی که نقل شد یکی از داستان های انسان های موفق دنیا می باشد. اگر دقت نمایید تمامی انسان های موفق وجه مشترکی دارند و آن هم ارتعاشات مثبت و ایمان و اعتقادی است که نسبت به کاری که انجام می دهند، دارند. نکته قابل توجه این است که در تمامی دین ها و مذاهب، حتی آنهایی که به خدا ایمان ندارند نیز می دانند که هر آنچه در زندگی و کائنات انجام دهید، همان به شما بازخواهد گشت. لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن شرعاً و قانوناً حرام و غیر قانونی می باشد. ما در زندگی به هر آنچه توجه داشته باشیم، همان را به سمت زندگی خود جذب خواهیم کرد. انسان بر پایه توانایی های ذهنی که دارد، می تواند سرنوشت و آینده خود را بسازد. مثال آن همانند کوهی است که در مقابل آن ایستاده ایم و فریاد می زنیم و کوه نیز همان صدا را به ما باز می گرداند. تمامی موجودات عالم از انرژی تشکیل شده اند، ماده از اتم تشکیل شده است، اتم نیز از الکترون، پروتون و نوترون تشکیل می شود که درون همه این اجزاء انرژی وجود دارد، ما بر اساس انرژی و فرکانس هایی که به جهان می دهیم، امواج مشابه آن را جذب می کنیم.

خداوند در قرآن کریم می فرماید:

أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ

آگاه باشید که بر دوستان خدا نه بیمی است و نه اندوهگین می شوند.

حزن و اندوه از جانب شیطان می باشد، ما به این دنیا آمده ایم که از زندگی لذت ببریم و به خاطر تمام زیبایی ها خدا را شکر کنیم تا زیبایی های بیشتری را به سوی خود جذب نماییم.

 • بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
 • به نام خداوند رحمتگر مهربان
 • وَالْعَصْرِ ﴿۱﴾
 • سوگند به عصر [غلبه حق بر باطل] (۱)
 • إِنَّ الْإِنْسَانَ لَفِي خُسْرٍ ﴿۲﴾
 • كه واقعا انسان دستخوش زيان است (۲)
 • إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ ﴿۳﴾
 • مگر كسانى كه ایمان آورده اند و كارهاى شايسته كرده و همديگر را به حق سفارش و به شكيبايى توصيه كرده‏ اند (۳)

خداوند در این سوره تاکید می کند که کسانی که ایمان دارند و کار خوب بر حق انجام می دهند، اگر صبر کنند نتیجه صبر و کار خوب خود را می بینند. این همان قانون ارتعاشات است، که هرکاری که انجام دهید، اگر نیک و بر حق باشد، به سمت خودتان باز می گردد.

عیسی مسیح می گوید: اگر شما به اندازه ارزن ایمان داشته باشید، می توانید کوه را جا به جا کنید.

ما چیزی را می بینیم که جستجو می کنیم. خداوند به ما قدرت تفکر و تعقل داده است، اگرایمان داشته باشیم و روی هدف خود تمرکز کنیم و به قوانین و اصول موفقیت عمل کنیم، قطعا به موفقیت می رسیم.

امیدواریم که زندگیتان پر از رحمت و برکت و سرشار از موفقیت باشد، فراموش نکنید که :

ما ز بالاییم و بالا می رویم

قانون جذب و موفقیت و سخن پایانی

قانون موفقیت و جذب مورد بررسی قرار گرفت و سعی بر آن شد تا این موضوع از تمامی جهات و زمینه ها بصورت علمی و دقیق مورد و مطابق با دانش روز بررسی و تحلیل گردد. موفقیت یک شبه و تنها با تلاش بدست نمی آید و نیازمند دانستن راه ها و قوانین خاص خود است. موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش همواره آرزومند است تاشما را با قانون جذب و موفقیت آشنا سازد تا چراغ راه شما برای طی این مسیر تا نیل به موفقیت باشد.

law قانون جذب و موفقیت
3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5