شرایط کار در سنت کیتس

 

شرایط کار در سنت کیتس را در این مقاله به بررسی خواهیم گذاشت ، در این مقاله سعی داریم تا در خصوص شرایط کار در سنت کیتس به شما اطلاعات مفیدی بدهیم و شما را در مورد شرایط کار در سنت کیتس آگاه سازیم. شما با خواندن این مقاله می توانید در باب ر اطلاعات مفیدی را به دست آورید. شما عزیزان می توانید برای تکمیل اطلاعات خود در خصوص شرایط کار در سنت کیتس با موسسه مشاوره ای MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

 

این  جزیره انگلیسی زبان در دریای کارائیب مقصد برای ساکنین ساحل ساکن در خارج از کشور هستند. آنها زیبا و عجیب و غریب هستند، و اگر شما با برنامه سرمایه گذاری به شهروندی علاقه مند شوید، فرآیند ساختن هر یک از آنها به خانه بسیار ساده است. اگر چه می خواهید در حالی که شما در آنجا هستید کار کنید. فرآیند بازنشستگی کار شما در خارج از کشور در سنت کیتس ، شگفت آور ساده است.

 

مستندات شرایط کار در سنت کیتس

 

اگر شهروندی را از طریق روش سرمایه گذاری انتخاب کنید، مطمئنا نیازی به اجازه کار برای کار در جزیره جدید خود نخواهید داشت. شهروندی شما را در زمین بازی یکسان با ساکنان سنت کیتس قرار خواهد داد. با این حال، اگر شما یک شهروند نیستید، اجازه کار لازم است. لازم است که در هنگام درخواست مجوز برای شما یک شغل داشته باشید. کارفرمای شما احتمالا به شما این روند را کمک خواهد کرد.

 

شما باید فرم درخواست را پر کنید و همچنین موارد زیر را ارائه دهید:

 

گواهی تولد

گذرنامه

گواهی پلیس

عکس به سبک پاسپورت

نتایج آزمایش HIV

پیشنهاد شرایط کار در سنت کیتس

اثبات وضعیت مالی / وجوه

شانس شما ممکن است نیاز به یک مدارک نظامی، گواهی ازدواج یا طلاق یا گواهی تولد برای هر کودکی که شما زیر 18 سال دارید، بسته به شرایط شخصی شما وجود داشته باشد.

 

مجوز شرایط کار در سنت کیتس

 

دریافت مجوز کار در خارج از کشور در سنت کیتس می تواند از 3 تا 6 ماه طول بکشد، بنابراین برای این انتظار آماده باشید. بر اساس نوع شغل شما، اجازه کار شما می تواند تا یک سال معتبر باشد. هزینه ها براساس مدت مجوز است، اما می تواند تا 2500 دلار آمریکا باشد.

 

بسیاری از کسانی که در جریان این فرایند بوده اند توصیه می کنند که از وکیل محلی برای کمک به درخواست شما استفاده کنند. دلیل این است که این روند نیاز به یک مهارت منحصر به فرد دارد و کارفرمای شما باید ثابت کند که هیچ محلی نمی تواند موقعیت را پر کند. اجازه شما فقط برای این کار معتبر خواهد بود، بنابراین اگر شما باید یک تغییر شغلی داشته باشید، مجبورید دوباره از آن استفاده کنید. شما می توانید سالانه مجوز را تمدید کنید.

 

شروع کسب و کار

 

دولت سنت کیتس بسیار سرمایه گذاری خارجی را در کشور تشویق می کند. شما می توانید کسب و کار خود را در آنجا شروع کنید با ارائه موارد زیر: یک پیشنهاد کسب و کار، یک برنامه مشوق مالیاتی که همراه با پیشنهاد، مجوز کار برای همه کسانی که برای این شرکت کار می کنند، مجوز مالکیت بیگانه و یک درخواست برای اجاره نامه یا اجاره در ساختمان مورد استفاده برای انجام کسب و کار.

 

با تشکر از تمایل دولت برای جذب بیشتر سرمایه گذاران خارج از کشور، انگیزه برای شروع کسب و کار در سنت کیتس  بسیار جذاب و رقابتی است. به عنوان مثال، شما از پرداخت مالیات بر واردات قطعات، مواد خام، و ماشین آلات تولید، به طور کامل معاف خواهید شد. شما دریافت می کنید بازگشت سرمایه، حفاظت از سرمایه گذاری، و حتی اضافه اضافی اگر کسب و کار منابع راهنمای راهنمای خود را تبدیل به یک هتل است. دستورالعمل هتل ایدز از مقررات گمرکی و وظایف اسناد مربوط به اقلامی که به کشور تحویل داده شده برای ساخت و ساز، توسعه کسب و کار و برای تجهیز هتل با حداقل 10 اتاق خواب کمک می کند.

 

چشم انداز شرایط کار در سنت کیتس

 

گردشگری یک بخش بزرگ در اقتصاد سنت کیتس است، مانند کشاورزی، ماهیگیری، جنگلداری و معدن. در دهه 1970، گردشگری شکر به عنوان صنعت پیشرو در این کشور غرق شد. شکر یک محصول مهم برای کشور بود و حتی یک راه آهن فعال وجود دارد که در ابتدا برای حرکت قوری قارچ ساخته شده بود و اکنون برای تورها استفاده می شود. از سال 2005، دولت تلاش کرده است تا صنعت کشاورزی را متنوع سازد و بیشتر به سایر انواع درآمد و سایر مشاغل، مانند تولید صادرات و بانکداری دریایی، تمرکز کند.

 

این کشور در حال رشد است و دارای نیروی کار انگلیسی و تحصیل کرده است. زیربنای ارتباطات پیشرفته مخابراتی، ارز پایدار و ثبات اقتصادی، بازار کار را رقابتی می کند، بدون اشاره به نرخ بیکاری کم است. اگر می خواهید در خارج از کشور در سنت کیتس  کار کنید، مهارت منحصر به فرد شما باید بسیار رقابتی باشد. در اینجا چندین واقعیت در مورد اقتصاد شغلی فعلی وجود دارد:

 

نرخ بیکاری: 4.5٪

حداقل دستمزد: EC $ 9.00 در هر ساعت، که به $ 3.33 دلار ترجمه می شود

صنایع اصلی:

کشاورزی: ​​تولید محصولات زراعی و دامداری و ماهیگیری، نیشکر، گردشگری، فناوری اطلاعات (سنت کیتس در حال توسعه بخش فناوری اطلاعات است)، تولید صادراتی و بانکداری دریایی

نیروی کار:

کشاورزی 26٪

صنعت 22٪

خدمات 52٪

دولت سنت کیتس در زمینه ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و فرصت ها بیشتر از ایجاد فرصت های شغلی برای جذب یک جمعیت خارجی متمرکز است. در حالی که امکان دسترسی به اجازه کار در خارج از کشور در سنت کیتس و پیوستن به نیروی کار وجود دارد، ممکن است متوجه شوید که سرمایه گذاری در این کشور راهی برای رفتن است.

 

در این مقاله سعید داشتیم در خصوص شرایط کار در سنت کیتس شما را آگاه سازیم و به شما این آگاهی را بدهیم که می توانید اطلاعات مفیدی را باب شرایط کار در سنت کیتس با خواندن این مقاله به دست آورید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط کار در سنت کیتس با موسسه مشاوره ای MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید و از مشاوره و راهنمایی مشاورین زبده موسسه مشاوره ای MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید. موسسه مشاوره ای MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و دفاتر همکار ایران آماده ارايه خدمات به شما عزیزان می باشد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.