شرایط پناهندگی در کانادا

 • پناهندگی چیست؟
 • انواع پناهندگی
 • شرایط کلی پناهندگی در کانادا
 • برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا
 • رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا
 • صلاحیت پناهندگان
شرایط پناهندگی در کانادا 273x300 شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پناهندگی چیست؟

بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به شخصی گفته می‌شود که از ترس آزار و شکنجه و یا حتی مرگ به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در گروه‌های اجتماعی مشخص، عقاید سیاسی ویا حتی جنگ، باشدکشور خودرا ترک میکند و قادر به بازگشت به آن‌جا نیست.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت اول

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

انواع پناهندگی

 • پناهندگی نژادی

  در این نوع از پناهندگی، شخصی که در یک کشور بواسطه نژاد خویش مورد آزار و تبعیض قرارگرفته است لذا می‌تواند در کشور دیگر، پناهنده شود.

 • پناهندگی مذهبی

  در این نوع از پناهندگی، شخص بواسطه مذهب خاصی که در کشور محل اقامت وی، قابل قبول نیست مورد ازار و تهدید جانی قرار گیرد، می‌تواند به کشوری دیگر پناهنده شود.

 • پناهئدگی عضویت در گروه های خاص اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت دارد و این فعالیت‌ها علنی شده و ممکن است وی در خطر شکنجه یا تهدید جانی قرار گیرد و به کشور دیگری پناهنده می‌شود مانند همجنس بازان.

 • پناهندگی سیاسی

  در این نوع از پناهندگی، شخص دارای عقاید سیاسی خاصی است که در این زمینه فعالیت گسترده ای هم داشته و به خاطر این فعالیت‌ها و عقاید در معرض خطر بوده و می‌تواند درخواست پناهندگی کند.

 • پناهندگی اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص پناهنده برای داشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور دیگر پناهنده می‌شود. این شخص باید شواهد محکمی مبنی بر سخت بودن زندگی در کشور مبدأ ارائه دهد تا بتواند پناهنده شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت دوم

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شرایط کلی پناهندگی در کانادا

پناهندگان افرادی هستند که از کشور خود به دلیل ترس موجّه از آذر و اذیت فرار کرده اند و قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشند.بسیاری از پناهندگان از کشورهای جنگ زده می‌آیند، و شاهد صحنه‌های غیر قابل باوری بوده اند . قابل ذکر است که پناهنده با مهاجر تفاوت دارد ، مهاجر کسی‌ است که به دنبال اقامت دائم در کشوری دیگر است اما پناهنده مجبور به فرار شده است.

کانادا به این گونه افراد که از ترس آذر و اذیت در حال فرار هستند و امیدی به نجات ندارند پناه میدهد که به این کار برنامه اسکان مجدد کانادا می‌گویند و جامعه بین‌الملل برای این اقدام احترام زیادی قائل است به این دلیل که آنها اقامت دائم را به عنوان یک راه حل بلند مدت را ارائه میدهند.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدماتی در باب پناهندگي ارائه نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب خطرات پناهندگی

audio شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
خطرات پناهندگی

برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا

برنامه پناهندگی و اسکان مجدد بشر دوستانه

کسانی‌ برای این برنامه انتخاب میشوند که از خانه‌های خود به دلیل سختی‌های غیر قابل تصور فرار کرده اند و اکثرا مجبور به زندگی‌ در اردوگاه‌های پناهندگی به مدت چند سال بود اند در بدو ورود این افراد به کانادا آنها مورد حمایت قرار می‌گیرد و زندگی‌ دوباره خود را آغاز میکنند. کانادا به عنوان عضوی از جامعه بین‌المللی به پیدا کردن راه حل برای دموکراسی‌های نو ظهور از این  طریق کمک می‌کند. به این منظور کانادا دارای ارتباطی‌ تنگاتنگ با (دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگانUNHCR ) می‌باشد.

UNHCRهمراه با حامیان خصوصی به شناسایی پناهندگان و اسکان آنها می‌پردازند . حتی پس از شناسایی پناهنده مدتی‌ برای پروسه پردازش پرونده طول خواهد کشید.طبق قوانین کانادا کیس‌های پناهندگی باید با دقت بسیار مورد بررسی قرار گیرند تا از نظر مسائلی‌ که مربوط به امنیت،جرم و جنایت و همچنین سلامت مشکلی‌ به وجود نیاید.اداره مهاجرت و پناهندگی شهروندی کانادا به منظور پیش بردن اینگونه مسائل با سرعت هرچه بیشتر با شرکای امنیتی مانند آژانس خدمات مرزی کانادا کار می‌کند.

حامیان مالی خصوصی در سراسر کشور نیز به استقرار مجدد پناهندگان به کانادا کمک می کنند. آنها میتوانند خود به تنهای‌ حامی پناهندگان شوند یا با کمک دیگر حامیان از جمله گروه پنج و جامعه حامیان مالی‌ که به طور مداوم درگیر حمایت نیستند اما در صورت نیاز پا پیش می‌گذارند. برنامه سومی‌ تحت عنوان ویزای تلفیقی در سال ۲۰۱۳ ارائه شده است که به حامیان خصوصی برای اسکن مجدد پناهندگان مربوط میشود.کانادا هر ساله از طریق این برنامه از پناهندگان بسیاری استقبال می‌کند.

برنامه رسیدگی به پناهندگانی که وارد خاک این کشور شده اند

پناهندگان از سراسر دنیا می‌آیند و هر کدام ادعای خاص خود را دارند.میزان ورود افراد هر ساله متفاوت است.در سال ۲۰۱۴ بیش از ۱۳۵۰۰ نفر وارد کانادا شده اند و ادعای پناهندگی کردند.این برنامه تنها برای کسانی‌ کار می‌کند که در معرض خطر شکنجه مجازات بی‌رحمانه و غیر معمول ، خشونت در کشور خود هستند نه هر کسی‌ که وانمود به واجدشرایط بودن کند.برای مثال افرادی دارای جرائم جنائی جدی بوده و قبلا درخواست پناهندگی کرده و درخواست ایشان ردّ شده است این افراد به هیچ عنوان واجد الشرایط نیستند.

رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا

پناهندگان مستقر کمک‌های اولیه ایی از سوی حکومت فدرال، استان کبک،و یا حامیان مالی‌ خصوصی(سازمان‌ها و یا گروه‌های مردمی) دریافت میکنند. این کمک درامد اولیه معمولا به مدت ۱ سال یا تا زمانی‌ که پناهنده به خود کفایی برسد ادامه خواهد داشت.این کمک درامد به کسانی‌ تعلق می‌گیرد که از پس برآورده کردن نیاز‌های اولیه خود بر نمی‌آیند.سطوح حمایت ماهانه به منظور تامین غذا، سرپناه و عوارضی که باید به استان محل اقامت پرداخت شود ارائه میشود.همچنین این برنامه خدمات فوری و اساسی‌ در ۴ یا ۶ هفته اول ورود پناهنده به کانادا را فراهم می‌کند این خدمات شامل::

خدمات ورود و پذیرش در بندر
اقامتگاه موقت
کمک به پیدا کردن محل اقامت دائمی
نیاز سنجی
کمک به اتصال به دیگر برنامه‌های فدرال و استانی و سایر خدمات اقامت.

حامیان خصوصی مسول ارائه حمایت مالی‌ و عاطفی به پناهندگان را در مدت دوره اسپانسری یا تا زمانی‌ که پناهنده به وابستگی مالی‌ دست پیدا کند یا زودتر از موعد مقرر، هستند.این شامل کمک‌های مالی‌ برای غذا ، لباس و مسکن به مدت یک سال می‌باشد.اما برخی‌ از پناهندگان ممکن است واجد الشرایط دریافت حمایت مالی‌ تا ۳ سال از حامیان خود باشند.ما بین این کمک‌ها دولت کانادا به منظر اداپته کردن پناهندگان با محیط و کمک به آنها برای ایجاد ارتباط و پیدا کردن حرفه برای افراد تازه وارد دوره‌های زبان انگلیسی‌ و فرانسه برگزار می‌کند.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

صلاحیت پناهندگان

افسرانی که مدارک شمارا دریافت میکنند تشخیص میدهند که آیا مدارک شما صلاحیت ارجاع به شورای مهاجرت و پناهندگی را دارد یا نه، دادگاهی مستقل که راجع به مورد پناهندگی تصمیم می‌گیرد ، این دادگاه تصمیم می‌گیرد که آیا شما واجد الشرایط حمایت هستید یا نه.

 • درخواست شما در صورتی‌ صلاحیت ارجاع ندارد که :
 • 1-تشخیص داده شود شرایط پناهندگی در کانادا را ندارید و میتوانید به کشور خود بازگردید
 • 2-از طریق کانادا و ایالت متحده آمریکا وارد شده باشید
 • 3-به علت فعالیت‌های مجرمانه و نقض حقوق بشر برای امنیت کانادا خطرناک باشید
 • 4-مدارکی از شما مبنی بر درخواست قبلی‌ ردّ شده ی درخواست پناهندگی در کانادا موجود باشد
 • 5-به هنگام مهاجرت به کانادا در مسیر در کشوری که قابلیت پناهنده شدن را داشته است توقف کرده باشید
پناهندگی در کانادا
سخن آخر

در این مقاله سعی‌ شد شرایط پناهندگی در کانادا و  ورود و حمایت از پناهندگان واقعی‌ به کشور کانادا بازگو شود .برخی افراد میتوانند این شرایط را به دروغ گرد هم آورند و موفق به دریافت اقامت از طریق پناهندگی شوند اما این راه کاملا غیر قانونی و خطرناک می‌باشد و باعث میشود شما شانس خود را برای اقدام از مراحل قانونی از دست بدهید وقتی که طرق قانونی بسیار خوب و امنی برای مهاجرتی کاملا مطمئن فراهم است چراباید از راه های پرخطر اقدام نمود..پیشنهاد ما این است که با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  برای مشاوره و پیدا کردن راه حل مناسب تر از شرایط پناهندگی در کانادا همچون راههای تحصیل در کانادا و کار در کانادا و … تماس حاصل فرمایید.

224 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. سميرا می گوید:

  باعرض سلام.بنده دختري هستم ٢٣ساله فوق ديپلم گرافيك ودرحال حاضردانشجوي رشته مهمانداري هواپيما درحال اتمام.زبان انگليسيم خوب هست وپسرخاله ي مادرم باهمسروفرزندانش دركانادازندگي ميكنند.بنده علاقه مندبه زندگي دركاناداميباشم ومجردهستم..بنده باسرمايه اي متوسط اياميتوانم دركاناداپناهنده شوم؟لطفاراهنمايي بفرماييد.

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. در صورت تمایل جهت اطلاع از راه های جایگزین و ارزیابی شراطت شما پیشنهاد می گردد با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 2. محمدی می گوید:

  سلام من مرد ۳۷ ساله متاهل و دارای یک پسر۴ ساله فوق دیپلم معماری و ۴ سال مدیر عامل شرکت خدماتی هستم کرد هستم اهل مریوان و مذهب سنی
  سرمایه تا ۴۰ هزار دلار آیا شانسی برای پناهندگی در کانادا دارم
  ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام دوست عزیز ما به هیچ عنوان پناهندگی را توصیه نمی کنیم. ممکن است از روش تحصیل یا کار بتوانید برای مهاجرت اقدام کنید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. علیرضا می گوید:

  سلام من 40 سال سن دارم و راننده بین المللی هستم دارای 3 فرزند یکی تازه متولد شده میخواستم بدونم با چقدر سرمایه میشه بیای کانادا به زبان هم تقریبا مسلط درحد مکالمه روزانه و کاری.

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به عدم اطلاع دقیق از شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 4. MF می گوید:

  سلام ۲۷ ساله هستم در اتریش زندگی میکنم کنوانسیون پاس دارم مدرک تحصیلیم ندارم از اتریشم خسته شدم چه جوری میتونم کانادا برم ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. پروسه پناهندگی مجدد برای پناهجویان دشوار بوده و تنها طی شرایط خاصی و بعد از گذشت چندین سال از اقامت در کشور اتریش برای شما امکان پذیر خواهد بود. موسسه حقوقی ملکپور در زمینه پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد.

   پاسخ
 5. بینام می گوید:

  من همجنسگرا هستم و میتونم با ویزای توریستی به کانادا بیام
  زبان انگلیسی رو هم کاملا مسلط صحبت میکنم
  نیاز به راهنمایی دارم

  پاسخ
 6. حسین می گوید:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور عزیزو با تشکر از توضیحات شفاف وصادقانه شما در مورد پناهندگی امیدوارم کلاهبردارانی که بادروغ وبا وعده های پوچ وتبلیغات دروغ ماهواره ای اندک سرمایه هموطنان خود راکه تحت فشار هستند میخورند از شما صداقت رو یاد بگیرند وخجالت بکشند ممنون لطفا اگر دفتری در کانادا دارید آدرسش رو اعلام بفرمایید.

  پاسخ
 7. Iman می گوید:

  درودبرشما
  بنده جواني ٣٥ ساله هستم مجرد مبتلابه سندروم كلاين فلترودرحال حاضردرايران زندگي ميكنم وبه دليل اينكه مبتلابه اين سندروم هستم متاسفانه درفاميل ودرجامعه انگشت نماهستم نه ميزارن برم جايي سركارنه ميتونم برم استخروجاهاي عمومي
  مدرك تحصيليم هم جوشكاري ميباشد
  به نظرشماميتونم ازطريق بيماريم پناهنده دركانادابشم؟
  باسپاس ازشما

  پاسخ
 8. ناشناس می گوید:

  سلام من 14 سالمه و قصد مهاجرت به کانادا به همراه دایی ام را دارم میتونم ادامه تحصیل بدم و به دبیرستان برم اگه پناهنده بشیم راحت تره یا اقامت بگیریم

  پاسخ
 9. شعیب می گوید:

  سلام من شعیب هستم 14سال سن دارم
  اگر من بطور قانونی وارد کانادا شوم و کیس پناهندگی بیندازم دولت کانادا جای مسکن ویا مخارج روزانه ام را می دهد تشکر

  پاسخ
 10. نگین می گوید:

  سلام من ۱۸ سالمه برای زندگی وتحصیل در رشته پزشکی میتونم برم کانادا و پناهنده بشم ؟ پذیرش در دانشگاه پزشکی به عنوان پناهنده ممکن و راحته یا خیر؟

  پاسخ
 11. حسن می گوید:

  سلام، من 44ساله بازنشسته هستم، خانمم پرستار با 13سال سابقه کار و پسرم15ساله است، پسرم زبانش متوسط هست اما خودم از نظر زبان خیلی ضعیف هستم با 60 هزار دلار سرمایه میتونیم اقامت بگیریم؟

  پاسخ
 12. افشین می گوید:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما .
  بنده ۲۹ ساله ، دارای کارت پایان خدمت ، متاهل ، مدرک لیسانس نرم افزار ، اشنایی با زبان انگلیسی .
  قصد مهاجرت قانونی به انگلستان رو دارم .
  از چه طریقی میتوانم اقدام کنم .
  با تشکر .

  پاسخ
 13. مسعود می گوید:

  با سلام بنده 34سال سن دارم و دارای یک دختر زیر دوسال آیا میتونم برای بچه دوم اقدام کنم و ماه های آخر با ویزای توریستی وارد کانادا بشم و بعد از زایمان در خواست اقامت بدم؟

  پاسخ
 14. سیما می گوید:

  با سلام من خانم ۳۷ سالمه مجردم ۳ سال سابقه مربیگری کودکان بهزیستی دارم خواهرزاده هام کانادا هستن.۷۰۰ میلیون تومان سرمایه دارم آیا میتونم از این طریق ویزای کانادا بگیرم

  پاسخ
 15. اصغر می گوید:

  سلام من و همسرم قصد مهاجرت ب كانادارو داريم اگه همسرم باردار باشه چجوري ميتونه به كانادا بره و بچه رو كانادا ب دنيا بياره بعد امكاش هست ويزا بهمون بدن يا شهروند كاناداموم كنن؟؟؟؟

  پاسخ
 16. Shah1998 می گوید:

  سلام.من هم اکنون داشجوی(پسر) سال سوم کارشناسی رادیولوژی هستم.معافیت از سربازی هم دارم. راهی هست که بشه سریع کاراشو انجام داد و رفت.

  پاسخ
 17. محمد می گوید:

  سلام
  من لیسانس ict دارم
  دارای مدرک network+ و ccna دیوایسهای سیسکو
  به نر م افزارهای گرافیگی و انجینهای بازی سازی تسلط دارم
  و سربازی رو گذروندم
  چطور میتونم در کشور مورد علاقم یعنی کانادا مشغول به کار بشم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. قاسم فتوکیان می گوید:

  سلام بنده 31 سالمه مجرد و دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور کرج با معدل 15و همچنین از کار افتاده کامل به علت معلولیت از ناحیه انگشتان دست راست هستم، به زبان انگلیسی تا حدودی مسلط هستم مدارک فنی رایانه کار درجه یک و درجه دو کامپیوتر رو هم دارم میخواستم ببینم راهی برای دریافت ویزای کار یا تحصیل در کانادا رو دارم. ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. Reza می گوید:

  باسلام
  میخواستم بدونم من با۳۰سال سن ولیسانس معماری وکاردانی مخابرات شانسی برای گرفتن اقامت در کانادا دارم؟

  پاسخ
 20. علیرضا می گوید:

  با عرض سلام و ادب
  من 39 سال دارم و متاهل و دارای یک فرزند 7 ساله هستم
  مهندس مکانیک با 11 سال سابقه کار در حوزه گاز طبیعی
  قصد دریافت ویزای کار کاندا را دارم و قصد دارم به همراه خانواده به کانادا برویم
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

  پاسخ
 21. محمد می گوید:

  سلام جناب ،بنده ۳۱ ساله دانشجوی ترم آخرکارشناسی hse (ایمنی و بهداشت محیط وصنایع )هستم ،دارای ۸ سال سابقه کار در آتشنشانی تهران واحد عملیات ،دارای گواهینامه پایه یکم رانندگی و مدرک آرایشگری هم دارم چندتا مدرک دوره های تخصصی بین المللی مربوط به رشته تحصلی ام دارم ،متاهل ودارای یک نوزاد ۵ ماهه هستم آموزش زبان انگلیسی ام شروع کردم ، آیا برای بنده شرایطی از طریق کار وتخصص برای اخذ ویزا ی کانادا هست ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. zahra می گوید:

  سلام میخواستم در مورد ویزای توریستی کانادا معلومات بدین البته برای افغانها همسرم امریکا زندگی میکنه مدت چهار سال و ممکنه ویزای امریکای ما از یک ماه الی یکسال دیگه اماده بشه اما من خودم با دخترم ساکن افغانستانیم و باردارم و اصلا دوست ندارم بچم اینجا بدنیا بیاد با این شرایط بد امنیتی و میخواستم اگه امکانش هست ویزای توریستی بگیرم تا مدت بارداریم اونجا باشم و البته مطمینا ویزای امریکای ما درست میشه ازون لحاظ مشکلی برای بازگشت ندارم تا دلیل قانع کننده بخان دارم و هم اشنا کانادا زیاد داریم و اسپانسر ما میشن و هم مشکل مالی نداریم ممنون میشم به ایمیل من جواب بدین چون دنبال اشخاص معتبر برای اینکار بودم و کی بهتر از شما ممنونم منتظر جواب هستم

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. جواد می گوید:

  سلام .فردی ۳۴ ساله و مجرد .قسط مهاجرت دارم .مدرک تحصیلی دیپلم .اما شغلم برق صنعتی میباشد .ایا راهی برایم وجود دارد .لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   خیر در حال حاضر دفتر همکاری در اصفهان نداریم. می توانید برای مشاوره به دفاتر تهران و اهواز رجوع نمایید. با شماره ی 49196000-021 تماس نمایید برای ست کردن تایم مشاوره.

   پاسخ
 24. مصطفي می گوید:

  سلام.من 21 سالمه و سربازي هم رفتم امسال پرستاري قبول شدم و كلاس زبان هم شيش ترميه كه دارم ميرم.قصد مهاجرت كاري به كانادا رو دارم ميخواستم ببينم تا سه الي چهار سال ديگه اگه ليسانس بگيرم و ايلتس با نمره هفت بگيرم اون موقع ميتونم براي مهاجرت اقدام كنم؟ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. محمدرضا می گوید:

  باسلام حضورشما:
  بنده کارمند دولتی(سابقه 15سال) ودارای مدرک کاردانی حسابداری ودانشجوی کارشناسی مدیریت کسب وکار هستم،همسرم نیز دارای کاردانی معماری فنی وحرفه ای وهمچنین دارای چندمدرک آرایشگری وسابقه مدیریت سالن زیبایی بمدت 8سال بوده وفرزندم هم پایه ششم ابتدائی است.
  آیا می توانیم ویزای کار کانادارا دریافت کنیم؟میزان موفقیت ما برای اخذویزای کار کانادا چقدرهست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز امتیازات شما برای برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب و محاسبۀ امتیاز با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. امید صابری می گوید:

  سلام
  بنده مردی ۴۷ساله و همسری ۴۰ ساله، بامدرک ارایشگری وکاردانی گرافیک، وپسری ۸ساله هستم.
  تخصص بنده تنها دو گواهی ۵۰℅ ثبت اختراع ایران است و بودجه حدود ۵۰.۰۰۰ دلار ، بسیار مصمم جهت مهاجرت به کانادا ….
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. هانيه می گوید:

  سلام من ١٨ سالمه
  امسال كنكوري هستم قصد تحصيل هم دارم اگر من تا ٢٤ سالگيم تحصيل دانشگاهيمو ادامه بدم
  و الان هم مدرك اينترنال انگليسي دارم و تا همون موقع ايلس بگيرم
  امكانش هست كه من ويزا بگيرم؟
  قصد ساكن شدن دارم اصلا همچين چيزي امكانش هست ؟
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز با توجه به آنچه شرح دادید بله این امکان برای شما وجود دارد. پیشنهاد می کنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سامان می گوید:

  با سلام.بنده به همراه همسرم هردو فرهنگی با 7 سال سابقه و استخدام رسمی هستیم.میخواستم بدونم چطور می تونیم ویزای کاری کانادا رو بگیریم و ایا اصلا امکانش هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما و همسرتان باید برای ویزای کاری کانادا و اقامت دائم کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. A.Rm می گوید:

  سلام و خسته نباشید خانوم ۳۶ ساله هستم دارای یک پسر که مبتلا به طیف ضعیف اتیسم..می خوام واسه کانادا اقدام کنم ..ایا راهی برای بنده هست که از طریق ثبت نام‌پسرم در مدارس ویژه یا از طریق تحصیل خودم‌اقدام‌کنم که پسرمم‌هم‌بتونم با خودم ببرم..حضانت پسرم‌با خودمه ..لیسانس مدیریت دارم و نقاش هستم..

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و احترام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. حسین عبدالحسینی می گوید:

  با عرض سلام.
  بنده دیپلم مکانیک خودرو از هنرستان دارم.
  کاردانی و لیسانس همین رشته رو هم دارم.
  حدود 30 ماه سابقه کار و بیمه در تله متری(کنترل از راه دور و ابزار دقیق)دارم +21 ماه سابقه بیمه خدمت سربازی.
  آیا با این شرایط میتونم اقدام کنم برای ویزای کار در کانادا؟
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری و اقامت کانادا محاسبه گردد و جزئیات و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. در صورت داشتن امتیاز کافی برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. طاها می گوید:

  سلام ببخشید من یک دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد هستم… تا حدودی مسلط به زبان‌انگلیسی و البته میتونم تا پایان طرح کاریم مدرک زبان معتبری که برای مهاجرت لازم باشه رو بگیرم… میخواستم بپرسم به کدوم کشورها میتونم مهاجرت کنم؟ الآن ۲۱ ساله هستم و تا پایان طرح میشم ۲۴ ساله. مدرک دانشگاه آزاد معتبر هست؟ نمرات نسبتا خوبی دارم با میانگین ۱۷

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   شما هم تحصیلی می توانید مهاجرت کنید و هم کاری. البته برای ویزای کار باید حداقل سه سال سابقه کار ارائه دهید. محدودیت کشور برای مهاجرت نخواهید داشت و با توجه به بودجه تان می توانید کشور مقصد را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. Amir می گوید:

  سلام من ۲۲ سالمه. زبانم خوبه و میتونم تو فرصت کمی مدرک ایلتس بگیرم و کل بودجم ۵۰ هزار دلار هست .. بنظر شما به چه روشی برم کانادا بهتره؟ با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شرایط شما شانس بالایی برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا دارد اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. ابراهیم می گوید:

  با سلام و ادب
  میخاستم بدونم برای ارسال دعوت نامه میتونید راهنمایی کنید.خواهر زاده ام کانادا زندگی میکنه و تابعیت هم داره ولی راهکار ارسال و فرم های دعوتنامه رو نمیتونه تنظیم کنه.در ضمن خودم 14 سال سابقه کار دولتی و بصورت رسمی هم استخدام هستم یک ویزای شینگن هم داشتم و میخام تنها برم..امکان صدور ویزا چند درصد هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بله دوست بزرگوار ما می توانیم در این زمینه شما را راهنمایی کنیم. همچنین به نظر می رسد شما شانس خوبی جهت اقدام برای ویزای ویزیتور کانادا دارید. هرچند باید از شرایط شما همانند سن شما، میزان وابستگی و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و بستگانتان در کانادا توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. Aram می گوید:

  س ما یه خانواده 4نفره هستیم میخواستیم به صورت پناهندگی بیاییم کانادا من خودم 17سالمه داداشمم 13سالشه …. میخواستم بدونم وقتی بیاییم اونجا چه اتفاق هایی میفته میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. ناشناس می گوید:

  سلام جوانی هستم ۲۲ ساله که بخاطر مریضی پدرم به ایران امدم الان ۱۷ سال از مریضی پدرم میگذرد و خوب نشده اینم بگم پدرم فلج هستش کامل بدن و تو چندسال مادرم هم بخاطر کهولت سن کمر و چشمش نیاز به عمل دارم و خودم دارایی مشکلی هستم ایا می تونم کمک بگیرم از سازمان ملل برای پناهندگی کشوری ممنون میش جواب بدید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. لیان می گوید:

  سلام من وهمسرم و دختر شش ماهه ام قصد مهاجرت به کانادا راداریم همسرم ۳۴ ساله و لیسانس حقوق از دانشگاه معتبر و سابقه مدیریتی و سابقه کاری ۱۵ ساله و خودم فوق دیپلم روانشناسی ودانشجوی لیسانس و۳۰ سالم هست هر دو در حال خواندن زبان هستیم در ضمن همسرم پسر خاله و دختر خاله ساکن کانادا دارد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ما واجد شرایط مهاجرت هستیم یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. همچنین برای پاسخ گویی به این سوالات نیاز به اطلاعات جامع تری است. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. نیما می گوید:

  با سلام
  میخواستم بدونم من با 30 سال سن و مدرک کارشناسی هوافضا و سابقه کار در زمینه وسایل پرنده و تسلط به زبان انگلیسی میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟همسرم هم کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه معتبر داره

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار به نظر می رسد شما شانس بالایی خواهید داشت. البته امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی در زمینه پناهندگی ما خدماتی نداشته ایم ولی اگر در زمینه طرق های قانونی مهاجرت به کانادا نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.