شرایط پناهندگی در کانادا

 • پناهندگی چیست؟
 • انواع پناهندگی
 • شرایط کلی پناهندگی در کانادا
 • برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا
 • رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا
 • صلاحیت پناهندگان
شرایط پناهندگی در کانادا 273x300 شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پناهندگی چیست؟

بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به شخصی گفته می‌شود که از ترس آزار و شکنجه و یا حتی مرگ به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در گروه‌های اجتماعی مشخص، عقاید سیاسی ویا حتی جنگ، باشدکشور خودرا ترک میکند و قادر به بازگشت به آن‌جا نیست.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت اول

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

انواع پناهندگی

 • پناهندگی نژادی

  در این نوع از پناهندگی، شخصی که در یک کشور بواسطه نژاد خویش مورد آزار و تبعیض قرارگرفته است لذا می‌تواند در کشور دیگر، پناهنده شود.

 • پناهندگی مذهبی

  در این نوع از پناهندگی، شخص بواسطه مذهب خاصی که در کشور محل اقامت وی، قابل قبول نیست مورد ازار و تهدید جانی قرار گیرد، می‌تواند به کشوری دیگر پناهنده شود.

 • پناهئدگی عضویت در گروه های خاص اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت دارد و این فعالیت‌ها علنی شده و ممکن است وی در خطر شکنجه یا تهدید جانی قرار گیرد و به کشور دیگری پناهنده می‌شود مانند همجنس گرایان.

 • پناهندگی سیاسی

  در این نوع از پناهندگی، شخص دارای عقاید سیاسی خاصی است که در این زمینه فعالیت گسترده ای هم داشته و به خاطر این فعالیت‌ها و عقاید در معرض خطر بوده و می‌تواند درخواست پناهندگی کند.

 • پناهندگی اجتماعی

  در این نوع از پناهندگی، شخص پناهنده برای داشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور دیگر پناهنده می‌شود. این شخص باید شواهد محکمی مبنی بر سخت بودن زندگی در کشور مبدأ ارائه دهد تا بتواند پناهنده شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی – قسمت دوم

video شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸

شرایط کلی پناهندگی در کانادا

پناهندگان افرادی هستند که از کشور خود به دلیل ترس موجّه از آذر و اذیت فرار کرده اند و قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشند.بسیاری از پناهندگان از کشورهای جنگ زده می‌آیند، و شاهد صحنه‌های غیر قابل باوری بوده اند . قابل ذکر است که پناهنده با مهاجر تفاوت دارد ، مهاجر کسی‌ است که به دنبال اقامت دائم در کشوری دیگر است اما پناهنده مجبور به فرار شده است.

کانادا به این گونه افراد که از ترس آذر و اذیت در حال فرار هستند و امیدی به نجات ندارند پناه میدهد که به این کار برنامه اسکان مجدد کانادا می‌گویند و جامعه بین‌الملل برای این اقدام احترام زیادی قائل است به این دلیل که آنها اقامت دائم را به عنوان یک راه حل بلند مدت را ارائه میدهند.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدماتی در باب پناهندگي ارائه نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب خطرات پناهندگی

audio شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
خطرات پناهندگی

برنامه های حفاظت از پناهندگان کانادا

کسانی‌ برای این برنامه انتخاب میشوند که از خانه‌های خود به دلیل سختی‌های غیر قابل تصور فرار کرده اند و اکثرا مجبور به زندگی‌ در اردوگاه‌های پناهندگی به مدت چند سال بود اند در بدو ورود این افراد به کانادا آنها مورد حمایت قرار می‌گیرد و زندگی‌ دوباره خود را آغاز میکنند. کانادا به عنوان عضوی از جامعه بین‌المللی به پیدا کردن راه حل برای دموکراسی‌های نو ظهور از این  طریق کمک می‌کند. به این منظور کانادا دارای ارتباطی‌ تنگاتنگ با (دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگانUNHCR ) می‌باشد.

UNHCRهمراه با حامیان خصوصی به شناسایی پناهندگان و اسکان آنها می‌پردازند . حتی پس از شناسایی پناهنده مدتی‌ برای پروسه پردازش پرونده طول خواهد کشید.طبق قوانین کانادا کیس‌های پناهندگی باید با دقت بسیار مورد بررسی قرار گیرند تا از نظر مسائلی‌ که مربوط به امنیت،جرم و جنایت و همچنین سلامت مشکلی‌ به وجود نیاید.اداره مهاجرت و پناهندگی شهروندی کانادا به منظور پیش بردن اینگونه مسائل با سرعت هرچه بیشتر با شرکای امنیتی مانند آژانس خدمات مرزی کانادا کار می‌کند.

حامیان مالی خصوصی در سراسر کشور نیز به استقرار مجدد پناهندگان به کانادا کمک می کنند. آنها میتوانند خود به تنهای‌ حامی پناهندگان شوند یا با کمک دیگر حامیان از جمله گروه پنج و جامعه حامیان مالی‌ که به طور مداوم درگیر حمایت نیستند اما در صورت نیاز پا پیش می‌گذارند. برنامه سومی‌ تحت عنوان ویزای تلفیقی در سال ۲۰۱۳ ارائه شده است که به حامیان خصوصی برای اسکن مجدد پناهندگان مربوط میشود.کانادا هر ساله از طریق این برنامه از پناهندگان بسیاری استقبال می‌کند.

رسیدگی به پناهندگان مستقر در کانادا

پناهندگان مستقر کمک‌های اولیه ایی از سوی حکومت فدرال، استان کبک،و یا حامیان مالی‌ خصوصی(سازمان‌ها و یا گروه‌های مردمی) دریافت میکنند. این کمک درامد اولیه معمولا به مدت ۱ سال یا تا زمانی‌ که پناهنده به خود کفایی برسد ادامه خواهد داشت.این کمک درامد به کسانی‌ تعلق می‌گیرد که از پس برآورده کردن نیاز‌های اولیه خود بر نمی‌آیند.سطوح حمایت ماهانه به منظور تامین غذا، سرپناه و عوارضی که باید به استان محل اقامت پرداخت شود ارائه میشود.همچنین این برنامه خدمات فوری و اساسی‌ در ۴ یا ۶ هفته اول ورود پناهنده به کانادا را فراهم می‌کند این خدمات شامل::

خدمات ورود و پذیرش در بندر
اقامتگاه موقت
کمک به پیدا کردن محل اقامت دائمی
نیاز سنجی
کمک به اتصال به دیگر برنامه‌های فدرال و استانی و سایر خدمات اقامت.

حامیان خصوصی مسول ارائه حمایت مالی‌ و عاطفی به پناهندگان را در مدت دوره اسپانسری یا تا زمانی‌ که پناهنده به وابستگی مالی‌ دست پیدا کند یا زودتر از موعد مقرر، هستند.این شامل کمک‌های مالی‌ برای غذا ، لباس و مسکن به مدت یک سال می‌باشد.اما برخی‌ از پناهندگان ممکن است واجد الشرایط دریافت حمایت مالی‌ تا ۳ سال از حامیان خود باشند.ما بین این کمک‌ها دولت کانادا به منظر اداپته کردن پناهندگان با محیط و کمک به آنها برای ایجاد ارتباط و پیدا کردن حرفه برای افراد تازه وارد دوره‌های زبان انگلیسی‌ و فرانسه برگزار می‌کند.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

صلاحیت پناهندگان

افسرانی که مدارک شمارا دریافت میکنند تشخیص میدهند که آیا مدارک شما صلاحیت ارجاع به شورای مهاجرت و پناهندگی را دارد یا نه، دادگاهی مستقل که راجع به مورد پناهندگی تصمیم می‌گیرد ، این دادگاه تصمیم می‌گیرد که آیا شما واجد الشرایط حمایت هستید یا نه.

 • درخواست شما در صورتی‌ صلاحیت ارجاع ندارد که :
 • 1-تشخیص داده شود شرایط پناهندگی در کانادا را ندارید و میتوانید به کشور خود بازگردید
 • 2-از طریق کانادا و ایالت متحده آمریکا وارد شده باشید
 • 3-به علت فعالیت‌های مجرمانه و نقض حقوق بشر برای امنیت کانادا خطرناک باشید
 • 4-مدارکی از شما مبنی بر درخواست قبلی‌ ردّ شده ی درخواست پناهندگی در کانادا موجود باشد
 • 5-به هنگام مهاجرت به کانادا در مسیر در کشوری که قابلیت پناهنده شدن را داشته است توقف کرده باشید
پناهندگی در کانادا
سخن آخر

در این مقاله سعی‌ شد شرایط پناهندگی در کانادا و  ورود و حمایت از پناهندگان واقعی‌ به کشور کانادا بازگو شود .برخی افراد میتوانند این شرایط را به دروغ گرد هم آورند و موفق به دریافت اقامت از طریق پناهندگی شوند اما این راه کاملا غیر قانونی و خطرناک می‌باشد و باعث میشود شما شانس خود را برای اقدام از مراحل قانونی از دست بدهید وقتی که طرق قانونی بسیار خوب و امنی برای مهاجرتی کاملا مطمئن فراهم است چراباید از راه های پرخطر اقدام نمود..پیشنهاد ما این است که با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  برای مشاوره و پیدا کردن راه حل مناسب تر از شرایط پناهندگی در کانادا همچون راههای تحصیل در کانادا و کار در کانادا و … تماس حاصل فرمایید.

law شرایط پناهندگی در کانادا ۲۰۱۸
308 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای الحاق همسر به شما باید در کانادا شغل مناسب و حقوق مکفی داشته باشید و علاوه بر آن بایستی منزل داشته باشید تا بتوانید درخواست الحاق همسرتان را داشته باشید. البته نوع اقامت شما در کانادا مهم است

   پاسخ
 1. Zahra گفته:

  سلام و خسته نباشید
  1-وقتی در کانادا پناهنده میشی چند سال حداکثر زمان میبره تا بتونی پاسپورت کانادایی بگیری ؟
  2-آیا گرفتن پاسپورت به منزله سیتیزن شدن در آنجاست و مانند شهروند عادی امکان استفاده از امکانات دارید ؟
  3-اگر بعد گرفتن پاسپورت بخوای به ایران برگردی ایا از سوی دولت ایران مشکلی پیش نمیاد ومثه روال قبل میتونی با آرامش زندگی کنی ؟؟؟
  4-وسوال ااخر اگر همان سال اول یا دوم بودن در کانادا ریجکت بشی امکان برگشت به ایرران را داری چند سال اجازه ورود به ایران را نداری؟
  ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ارائه نمی شود و مطالب ارائه شده در این صفحه تنها جهت ارتقای سطح آگاهی عمومی و روش های جایگزین پناهندگی می باشد.

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام من وهمسرم ویزای 5ساله کانادا داریم وپسرم دانشجوی کانادا در مقطع فوق هست اما دخترم که امسال دیپلمه است فاقد ویزاست ایا امکان مهاجرت راداریم اگرپاسخ + است چگونه؟ درهر صورت راهنمایی فرمایید///uaehossein@outlook.com

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان روش مناسبی برای مهاجرت به کانادا به شما پیشنهاد داد، باید عوامل بسیاری همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک زبان، تمکن مالی و غیره نیز در نظر گرفته شود.

   بنابراین توصیه می کنیم رزومه خود و اعضای خانواده را در اختیار کاشناسان موسسه قرار دهید تا شما را راهنمایی کنند.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us

   پاسخ
  • Negar گفته:

   سلام… من و شوهرم ميخواستيم به کشور کانادا مهاجرت کنیم،شرایط مالی نسبتاً خوب داریم ولی نه در حد عالی، چون وقتی تمام پولمونو تبدیل به دلار کنیم کم پولی ميشه، اما بیشتر میخوایم اقامت کاری بگیریم چون شوهرم صنعت کار و مدل ساز قطعات صنعتی هست و خودش کارخونه صنعتی داره در واقع حتی توو ایران هم کمتر کسی هست که بتونه کار اينارو انجام بده و فکر کنم که چنین کشورهایی به این افراد که کارهای سخت و صنعتی انجام ميدن اهمیت ميدن و خود من هم مدرک آرایشگری دارم و الانم مشغول کار هستم، با این چنین شرایطی میتونیم تقاضای اقامت بدیم؟ممنون ميشم اگه راهنمایی کنید؟؟؟؟

   Rating: 5
   پاسخ
   • MIE.Malekpour1 گفته:

    با سلام
    ویزای کار کشور کانادا به صورت یک سیستم امتیاز بندی می باشد که در دو مرحله طراحی شده است. در صورتی که شما بتوانید در صورتی که شما بتوانید امتیازات لازم را از برنامه اسکیل ورکر به دست آورید می توانید اقامت دائم کانادا را کسب نمایید.
    عواملی همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک زبان انگلیسی و … دارای امتیاز می باشد که برای شما و همسرتان در نظر گرفته می شود. جزئیات امتیازات را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

    https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

    پاسخ
 3. فاطمه گفته:

  سلام
  شوهر من جوشکار ساخت درب و پنجره آهنی
  مدرک فنی هم داره
  میخواستم بدونم از طریق شغلش میشه اقامت گرفت یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. اسماعیل حسینی گفته:

  سلام دخترم کلاس نهم با معدل بالا قبولی دارد جهت ادامه تحصیل در کانادا و همراه تحصیلی امکانش هست درصورت ثبت نام تحصیلی به من درآنجا کارمیدهند بنده فقط کارت فنی حرفهای شاطری دارم مدرک تحصیلی ام سیکل است کل سرمایهام 65هزار کانادا است الطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 5. melika گفته:

  میخواستم بگم توی قستمایی از کلمه همجنس باز استفاده شده این غلظ هست باید بگین همجنسگرا . امید وارم تصحیح شه و مرسی بابت باقیه اطلاعات

  Rating: 5
  پاسخ
 6. Nasim گفته:

  سلام من پرونده اجتماعی محکمی برای پناهندگی دارم ولی پوله زیادی برای هزینه کردن ندارم میخواستم بدونم که چطور میتونم برای پناهندگی در کانادا درخواست بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات یا مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و اطلاعات درج شده در این وبسایت تنها جهت هشدار از خطرات این روش و معرفی راه های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 7. نسیم گفته:

  سلام
  من ۲۴ سالمه و‌کارشناسی معماری دارم و‌میخوام داخل کانادا ادامه تحصیل بدم و مشغول به کار بشم،ولی نمیتونم بابتش هزینه ای پرداخت کنم،چطور میتونم از نظر شغلی یا درسی مهاجرت کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   متاسفانه دانشگاه های کانادا رایگان نمی باشد و برای تحصیل در آن ها باید شهریه پرداخت.

   در صورتی که امتیازات اسکیل ورکر را به دست آورید می توانید از طریق ویزای کار اقدام کنید. در لینک زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   پاسخ
 8. ارمیتا گفته:

  سلام وقت بخیر سوالم راحب این بود که اگر کسی بخ کانادا مهاجرت کرده باشه و بخواد بعد از مهاجرت پناهندگی اجتماعی بگیره چه مدتی زمانی باید بگذره تا بتونه دوباره برگرده ایران ؟ و‌یا اصلا می‌تونه که برگرده ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 9. سالار گفته:

  با سلام بنده مهندس الکترونیک هستم و در زمینه صنعت و فنی بودن دارای مهارت های بسیاری هستم حتی متخصص ماشین آلات کشاورزی سنگین هم هستم میخوام که از ایران مهاجرت کنم به خاطر این که اینجا ارزش کارم رو نمیدونن میتونید راهنماییم کنیید کدوم کشور برام مناسب هست و از چه طریقیمیتونم برا مهاجرت اقدام کنم؟ ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  سلام
  من ۲۱ سالمه
  دانشجوی روانشناسی هستم
  ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید ک چطور باید برای اقامت و پناهندگی اقدام کنم
  از لحاظ مالی مشکل دارم و نمیتونم هزینه زیادی پرداخت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 11. Hidari fard گفته:

  سلام .
  پسرم کالج در کانادا رفته و دیپلم گرفته .جهت ادامه تحصیل من دیگر شرایط هزینه های او را ندارم ..می خواستم راهنمایی کنید شرایط پناهندگی برای پسرم امکان داره ..در ضمن خودم ویزای مولتی ۵ ساله کانادا رو دارم ..و امکان کار برایم هست برم کانادا ..مهندس برق با سابقه ۱۸ سال …تنها سرمایه باقیمانده دارم ۴۰۰ م ..لطفا راه کار سریع و مناسب بمن بگویید ..

  Rating: 5
  پاسخ
 12. Maryam گفته:

  سلام
  من بیست سالمه دیپلم دارم
  و علاقه ی زیادی به تحصیل دارم ولی به علت سنگین بودن درس ها و نظام اموزشی غلط میخوام با همسرم مهاجرت کنم به کشور دیگری میشه راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. راه های مهاجرت متفاوت و دارای شرایط مختلفی است. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در کانادا اقدام کنید. هم می توانید در دوره های تحصیل همزمان با کار شرکت کنید و هم در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس

   پاسخ
 13. پیمان گفته:

  سلام
  راههای ساده تر برای مهاجرت چیه؟ هر راهی که بگید مطالعه کردم و اصلا به من نوعی نمیخوره چون نه مدارک دانشگاهی دارم نه سرمایه میلیاردی. کار فنی زیاد بلدم همینطور رانندگی کامیون اما اینها هم کارفرما میخواد که هیچ موسسه ای انجام نمیده و هیچ کارفرمایی هم علاقه به گرفتن کارگر از ایران نداره
  راه ساده تر پناهندگی چیه و چه راههای دیگه پیشنهاد میدید؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اینکه بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد عوامل دیگری همچون سن، میزان سرمایه، (در صورت تأهل) وضعیت همسر نیز دارای اهمیت می باشد. توصیه می کنیم صفحه اینستا گرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید و از ویدئو های رایگان ما برای آشنایی با روش های مهاجرت استفاده نمایید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر دیپلم 12 ساله داشته باشید می توانید برای تحصیل در کانادا اقدام کند. شما می توانید در دوره های کوآپ در کانادا ثبت نام کنید و بعد از 6 ماه تحصیل مشغول به کار شوید اما در رشته های دیگر.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. مينا گفته:

  سلام وقت بخير من دختر ٢٢ ساله ام ديپلم عكاسي و مدرك فني حرفه اي دارم و ٢ سال سابقه كار به زبان انگليسي هم تسلط دارم مي تونم اقامت كانادا رو براي كار و تحصيل بگيرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان تحصیل در کانادا را دارید. اما از آنجایی که یکی از شرایط کار در کانادا مدرک دانشگاهی می باشد شرایط اخذ ویزای کار کانادا را ندارید.

   پاسخ
 15. محمد گفته:

  سلام..خسته نباشید..
  میخواستم بپرسم با مدرک ارایشگری میشه اقامت کانادا گرفت؟
  و اینکه چه مدرکی لازمه و چه اقداماتی باید انجام بدم..
  خودم و همسرم ارایشگر هستیم..

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا زمان بر است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. Hamid گفته:

  سلام و خسته نباشید. من جوانی مجرد 30 ساله با مدرک لیسانس حسابداری ام. ویزای مولتی کانادا رو هم دارم. تسلط به زبان انگلیسی هم دارم ولی مدرک زبان ندارم. هزینه های اولیه مهاجرت رو هم دارم. خواستم ببینم میشه بعنوان کار در رتبه بندی قرار بگیرم و بعد از طریق قدیمی شدن(سابقه کار در کانادا) برای اقامت اقدام کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کانادا باید از طریق برنامه اسکیل ورکر اقدام کنید. در لینک زیر می توانید اطلاعات مورد نیاز در این مورد را بیابید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   با توجه به اینکه اسکیل ورکر پروسه ای زمان بر می باشد شما می توانید از طریق تحصیل نیز اقدام کنید و طی زمان کمتری به اقامت دائم کانادا دست یابید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. abbasabadi گفته:

  سلام اقای ملک پور.صحبت های شما واقعا ب دل ادم میشینه.من 28 سالمه.مهندس برق الکترونیک هستم.و همسرمم 33 سالشه مهندس عمران هستند.مدرکمون فوق لیسانس و میخواستیم اقامت کانادا بگیریم.پولی نداریم که بخواهیم زیاد هزینه کنیم و مدرک زبان هم نداریم.شما چه راهی برای ما پیشنهاد میکنید؟و چکاری میتونید برای ما انجام بدید؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام کنید. همچنین امکان اقدام از طریق اسکیل ورکر کانادا و استرالیا نیز برای شما فراهم می باشد که جز کم هزینه ترین روش های مهاجرت می باشند.

   پاسخ
 18. رضا شریفی گفته:

  سلاو خسته نباشین
  من ۳۲ سالمه لیسانس زمین شناسی دارم اما تو شرکت psp(شدکت پرداخت الکترونیکی) معاون هستم
  بیشتر تو مدیریت تخصص دارم
  لازم به ذکر هست ۲ تا پسر دوقلو هم دارم که ۲ سالشونه
  امیدی به کانادا داشته باشم یا خیر؟
  با سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. به منظور داشتن امکان پاسخ شما، نیاز به داشتن اطلاعات شما در زمینه میزان سرمایه و سایر اطلاعات مورد نیاز خواهیم داشت. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 19. محمد گفته:

  سلام.من ۳۰ سالمه ۷ سال سابقه کاری دارم و حرفم صنایع چوب و ام دی اف هست.چطور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟درضمن لیسانسم دارم و مدرک صنایع چوب فنی و حرفه ای.مدرک زبان ندارم!ممنون می شم راهنماییه دقیق کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای کار یا تحصیل در کشورهایی همچون آلمان، اتریش و کانادا اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 20. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید من 20 سالمه و دو سال سابقه کاری دارم و نجارم و مدرک فوق دیپلم صنایع چوب دارم و مدرک فنی حرفه ای میخواستم بدونم ک برای گرفتن ویزای کاری طبق تحقیقاتم متوجه شدم باید یک در خواست از یک شرکت یا کار فرما از کانادا داشته باشم.
  من چجوری میتونم با یک کار فرما ارتباط برقرار کنم؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا در قالب برنامه اکسپرس اینتری و اسکیل ورکر می باشد. این ویزا به صورت امتیاز بندی می باشد. شما می توانید امتیازات خود را از طریق لینک زیر محاسبه کنید و در صورت کسب امتیازات لازم برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 21. شعله گفته:

  سلام و وقت بخیر،شما کلا در هیچ زمینه ای مشاوره نمیدهید،بهتر است سرتیتر وبتون رو عض کنید و شرایط پناهندگی رو از تیتر بردارید با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 22. وحیدقرایی گفته:

  من تونستم ویزای مولتی کاناداروبگیرم.بهترین روش واسه من اگه بخام اقامت بگیرم چیه بنظرتون‌آیلتس هم ندارم.۳۲سالمه.فوق دیپلمم

  Rating: 4
  پاسخ
 23. هانا گفته:

  سلام خانم هستم 27 ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق ثبت و معلولیت شدید بینایی دارم با وجود عدم حمایت و نبود امکانات لازم در ایران برای معلولین ایا میتونم درخواست پناهندگی ب کشور کانادا بدم و ایا کشور کانادا پناهندگی معلولین رو میپزیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 24. H.h گفته:

  سلام 27 سالمه کارشناسی ارشد حقوق ثبت و دارای معلولیت بینایی با درجه شدید
  خواستم بدونم برای پناهندگی به کانادا میتونم اقدام کنم البته باتوجه به این که معلولین در ایران از حمایت و امکانات لازم برخوردار نیستن و اکثرا بیکارن و امیدی ب زندگیشون ندارن سوالم اینه ایا در کشور کانادا شرایطی برای پناهندگی معلولین وجود داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
 25. ناصر گفته:

  سلام و عرض ادب من فوق لیسانس باستان شناسی دارم.24 سالمه.در صورت تسلط به زبان انگلیسی چه مدت طول میکشه وارد کانادا بشم و مشغول به ادامه تحصیل در این رشته بشم در مقطع دکترا؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر مدارک شما کامل باشد ویزاهای تحصیلی حدود 4 الی 5 ماه از زمان اقدام طول میکشه،ضمن این که ددلاین ها و فصل شروع کلاس در دانشگاهها هم باید در نظر گرفته شود

   پاسخ
 26. Rose گفته:

  سلام ایا بدون داشتن تمکن مالی نمیشه ویزای تحصیلی گرفت .بعد کنارش کار کرد؟من بیست و هفت هستم و دوست دارم مهاجرت کنم .میخوام مدرک زبان انگلیسی و فرانسه هم بگیرم

  Rating: 1
  پاسخ
 27. Mahtab گفته:

  سلام،فوق لیسانس مهندسی نفت دارم،و تسلط به زبان انگلیسی ،به نظرتون بهترین راه برای مهاجرت کدومه؟و کدوم کشور،اصلا راهی هست؟یا باید بیخیال بشم،چون توی کشورمون یک زن رو روی دکل نفتی نمیپذیرن و متاسفانه رشته من کار روی دکله.ممنون میشم پاسخ بدید.

  Rating: 4
  پاسخ
 28. بهزاد جعفری گفته:

  سلام. من ۲۸ سالمه و گواهینامه پایه یک و دامپتراک(خودرو سنگین معدنی) دارم. به نظرتون میتونم اقامت کانادا رو بگیرم. ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کانادا به مدرک دانشگاهی نیاز دارید. اما با توجه به سن شما توصیه از طریق تحصیل در کانادا اقدام کنید و پس از گذراندن یک دروه یک سال درس و کار، مستقیما وارد بازار کار این کشور شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی نمی دهد و توصیه می کند از طریق روش های قانونی اقدام کنید.

   پاسخ
 29. مجید گفته:

  سلام۲۳سالمه شاطر تافتون روغنی واستادکار تابلور روان،ال ای دی هستم باچه شرایطی میتوانم درکانادا اقامت بگیرم

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار به عرضتان میرسانیم که توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای ارائه مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکان پذیر خواهد بود . لذا برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و با سرعت بیشتری پاسخگوی تعداد کثیر پیام های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 30. احمد گفته:

  سلام .
  بنده کارمند فوریت پزشکی هستم و هشت سال سابقه کار دارم
  چجوری میتونم در کانادا کار پیدا کنم
  آیا مدرک بنده را قبول دارن
  مدرک کاردانی دارم
  چه راهی برای بنده پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نیاز است که شرایط شما به طور کامل بررسی شود. سن شما اهمیت زیادی دارد. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. حورالنسآ گفته:

  با عرض سلام من حورالنسآ هستم از افغانستان باشما به تماس هستم درمورد مهاجرت ویا پناهندگی به کانادا ازشما راهنمای می خواهم که من خیاط هستم همسرم انجیری ترمیم موتراست شش فرزند دارم بخاطر ناامنی درکشور زندگی درایجا سخت است روز بهروز سختر میشود اطفالم هم دختران است درایجا برای دختران موقع تحصیل مساعد نست لطفا از شما مشاور می خواهم که بامن وفامیلم کمک کند منتظر جواب شما هستم

  Rating: 4
  پاسخ
  • Marzieh.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور شرایط پناهندگی در کانادا 2018 را جهت آگاهی شما عزیزان منتشر نموده است. این موسسه هیچگونه خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد. پیروز و شادکام باشید

   پاسخ
 32. هومن گفته:

  سلام من ۲۱ سال سن دارم و متاهل هستم …و عکاس باشگاه پرسپولیس هستم ، در رسانه ها و روزنامه های بزرگ کشور کار کرده ام و id کارت های زیادی از Afc و فدارسیون و وزارت ورزش ایران دارم … اما مدرک تحصیلی در این رشته ندارم و دیپلم گرافیک هستم آیا میتوانم ویزای کار دریافت کنم؟و اینکه برای عکاس ورزشی در کشور کانادا شغل موجود می باشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار دانادا می بایست پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی داشته باشید و همچنین شغل شما در فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا قرار داشته باشد تا در صورت داشتن سایر شرایط بتوانید در استخر ویزای کار کانادا قرار بگیرید. پیشنهاد می شود مقاله مرتبط زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-کانادا-در-سال-2018/
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 33. خلیل گفته:

  سلام خلیل هستم از انگلستان از شما دوستان یک نظر میخوام که بنده دارنده پاسپورت برتش میباشد ایا میتوانم به امیش کانادا زندگی بکنم. و یا پناهنده شوم تشکر

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 34. علی گفته:

  یا سلام
  لا درخواست پناهندگی مادرم که بالای شصت و هشت سال سن داره موافقت شده و الان منتظر کارت اقامتش هست و به دتبال خانه ای برای ماندن.
  سوال من این هست که دولت کانادا ماهیانه چه مقدار کمک مالی برای این افراد دارد؟ با توجه به این که اجاره خانه در شهر ونکور بسیار بالاست (حدود هشت صد دلار در ماه).

  Rating: 4
  پاسخ
 35. Momo گفته:

  سلام اگر برای فرد درجه یک خوانواده دعوتنامه داده باشیم و ویزای توریستی مولتی پل دریافت کرده باشند و در هنگام مسافرت بنا به دلایل کاملأ محکم و واقعی که در زمان اقدام برای ویزا وجود نداشته اند در خاک کانادا اعلام پناهندگی کنند برای فرد دعوت کننده مشکلی پیش خواهد آمد؟؟؟

  پاسخ
 36. علیرضا گفته:

  با سلام جوونی 25 ساله هستم با مدرک لیسانس صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد مدرک hse هم دارم تسلط بر زبان انگلیسیم هم بد نیست ولی مدرک ندارم از نظر مالی تا 50 یا 60 میلیون میتونم هزینه کنم میخوام برم کانادا از هر راهی که شده پناهندگی یا مهاجرت بنظر شما راهی هست که بتونم برم کانادا ممنون میشم جواب بدین !

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد و این روش را توصیه نمی کند. شما می توانید از طریق کار یا تحصیل وارد این کشور شوید. روش کار هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت. ویزای کار کانادا بر اساس سیستم امتیاز بندی است توصیه می کنم مقاله کار در کانادا را از لینک زیر مطالعه کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

   https://malekpour.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 37. سرور گفته:

  با سلام

  من پسری ۱۶ ساله و دارای معلولیت نابینایی و اوتیسم دارم.و ایران هیچ امکانات ابتدایی هم ندارد.و فقط در حال حاضر یک زندگی نباتی دارد ایا میتونید برای مهاجرت پسرم اقدام کنید که در یکی از مراکز اموزشی و نگهداری آنجا باشد.

  با سپاس

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما به این منظور نیاز به اخذ ویزای درمان خواهید داشت. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر جهت کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان و تخصصی در این زمینه با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 38. shahriar گفته:

  با سلام خسته نباشید
  ۲۲سالمه ارایشگری هم بلد هستم ولی متاسفانه زبانم خوب نیست زیاد
  میخواستم ببینم میتونم برم کانادا برای کار؟
  بعد برای گرفتن ملیت کانادا باید چه مدارکی رو ارائه بدم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی می باشد. همونین اخذ ملیت کانادا مستلزم داشتن شرایطی خاص می باشد و در ابتدای ورود امکان پذیر نیست. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل و یا کار در کانادا اقامت بگیرید. اما اگر ویزای توریستی دارید باید از خاک کانادا خارج شده و آن را تبدیل به ویزای کاری و یا تحصیلی کنید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 39. Mehrdad گفته:

  سلام‌من جوان ۲۲ ساله هستم میخواستم برای کار برم کانادا بعد هرچقدر تونستم‌بمونم وکار کنم بنظرتون چطور میشه برم‌کانادا بهترین حالتش چیه؟
  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کانادا می توانید از طریق skilled worker اقدام کنید، که یک سیستم امتیاز بندی است. شرایط شما نیاز به بررسی بیشتر دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 40. اصف گفته:

  سلام و عرض احترام
  از لطف و همکاری شما قبلا ممنونیم . خانمم همراه چهار فرزندم گرین کارت امریکا رو دارد ولی من که جز کیس بودم ویزا ندادند اکنون در بی سرنوشتی قرار دارم ایا ممکن است همسرم با فرزندانم از امریکا به کانادا بیاید و درخواست اقامت بدهد تا از ان ظریق من با خانواده ام یکجا شوم اگر لطف کنید شفقت شما بر روان خراب ما مداوای خواهد بود
  تشکر قربان همکاری شما

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر در مواردی به غیر از پناهندگی با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید

   پاسخ
 41. Farzin گفته:

  باسلام.جوانی ۲۷ساله هستم بامدرک دیپلم.درحاله حاظر۲سال هست درهایپرمارکت کارمیکنم.میخواستم بدونم بهترین راه واسه مهاجرت چیست.باتشکر

  پاسخ
   • بصیره گفته:

    سلام خانوم 25 ساله هستم یک فرزند دارم شوهرم مدت یک ساله غایب است درشرایت سخت زندگی قرار دارم چون فامیل شوهرم طفلم را میگرن و میگن برو خان بابایت چطور میتوانم درخواست اقامت به خارج از افغانستان بدم منتظر لطف شما هستم

    پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5