شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

 • ویزای کار المان
 • معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری
 • مهاجرت کاری به المان
 • ویزای نیروی کار یا Skilled worker
 • کارت ابی یا blue card
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان
 • ویزای جست و جوی کار یا job seeker
 • ارزشیابی مدرک تحصیلی شما
شرایط ویزای کار آلمان 273x300 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار المان

بررسی ویزای کار المان و شرایط و طرق مختلف ان همیشه جز مباحث پرطرفدار مهاجرتی بوده است چراکه المان بعنوان یک کشور بزرگ و پیشرفته ی اروپایی همواره علاقمندان زیادی جهت مهاجرت به المان را دارد. در این نوشتار سعی شده است به بررسی شرایط اخذ ویزای کار المان و پاسخ دادن به سوالاتی از قبیل زیر بپردازیم:

Skilled worker چیست ؟

Job offer چیست ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان چیست و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان چیست ؟

کارت آبی یا بلوکارت آلمان چیست ؟

شرایط اخذ کارت آبی آلمان چیست ؟

مزایای کارت آبی آلمان چیست ؟

کارت آبی از زمان صدور تا چه مدت معتبر است ؟

ارزشیابی مدارک متقاضی از طرف دولت آلمان به چه معناست ؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت اول

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت دوم

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری در المان

آلمان یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن است .

اتحادیه اروپا شامل ۲۸کشور اروپایی است که واحد پول یورو€ دارند و شرایط اقتصادی آنها از یکدیگر تبعیت می کند.

اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا بصورت یکپارچه درآمده و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبأ مشابه است.

نرخ بیکاری در کشور المان 3/4 درصد است که نرخ بسیار پایینی می باشد و فرصت های شغلی در این کشور بسیار زیاد است.بخصوص در سالهای اخیر در جذب مهندسان بسیار خوب عمل کرده است و حتی بسیاری از مهندسین ایرانی موفق به اخذ ویزای کاری المان شده اند.

این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند.

جمهوری فدرال آلمان با وسعت سی و پنج میلیون و هفتصدودوازده هزارو صدو چهل و یک کیلومتر است.

همسایگانش از شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند و در جنوب لوکزامبورگ، سویس اتریش و فرانسه است و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد.

دریای شمال و دریای بالتیک راه های آلمان به آب های آزاداند. جمعیت آلمان ۸۲میلیون نفر جمعیت ، پر جمعیت ترین کشور اروپاست . آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است.

صنایع مهم آلمان در زمینه های تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است.

کشور آلمان در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبروست.

آلمان بعد از آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد.

انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت کاری به المان

کار در آلمان پیش از هر چیز به این بستگی دارد که:

عضو اتحادیه اروپا EUباشید

عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEAباشید،

یا از شهروندان کشورهای ثالث هستید.

البته مورد بحث ما در این مقاله شهروندان کشورهای ثالث هستند.متقاضیان اقامت در آلمان  می توانند با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود ایجاد می کنند تا با اخذ ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه شینگن مهاجرت کرده و مشغول کار شوند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار المان

video شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
گرفتن ویزای کار آلمان

ویزای نیروی کار یا Skilled worker

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،،متقاضی اجازه دارد با این ویزا مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان بدنبال کار بگردد.سپس به کشورش باز می گرددودر صورت یافتن کار ویزای سه ماهه میگیرد که حکم ورود شما به آلمان برای کاراست.

بعد از ورود به آلمان تقاضای کارت آبی میدهد که بعد از یک ماه صادر میشود.پس از آنکه مشغول بکار شد با پرداخت مالیات موفق به اخذ مجوز اقامت دایم می گردد.
ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،، ابتدا باید کار موردنظر به مدت سه ماه درآلمان و سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود.
 سپس تعداد اشخاصی که اعلام آمادگی کرده اند* ذکر شده وبه همراه درخواست کارفرما و کارگر تقدیم سفارت  و بعد در آژانس اشتغال فدرال آلمان بررسی شود.
*اولویت شغل ابتدا برای اتباع آلمانی داخل و خارج کشور آلمان  و سپس اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و اتباع سویس در اکثر موارد اتباع ممتاز شامل استرالیا،ژاپن،کانادا،کره جنوبی، نیوزلند، اسراییل و شهروندان آمریکا(بدون ویزا) و سوم اتباع کشورهای ثالث می باشد.

اقامت المان از طریق کار

کارت ابی یا bluecard

کارت آبی اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان

تکمیل فرم تقاضا
دو قطعه عکس ۶*۴
کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی
شناسنامه متقاضی به همراه کپی
بیمه نامه
ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی
مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها
سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت
رزومه کامل شخص متقاضی
پرینت موجودی حساب شخص متقاضی

ویزای جست و جوی کار یا job seeker

ویزای جستجوی کار( job seeker ) و یا ویزای کاریابی آلمان یک مجوز اقامت طولانی مدتمیباشدکه به فرد اجازه می دهد تا در طول شش ماه اقامت در کشور آلمان به دنبال شغلی باشد. اگر در پایان شش ماه محل اشتغال خود را پیدا کرد، به متقاضی یک ویزای کاری آلمان یا همان اجازه کار آلمان داده می شود و مجاز به کار و زندگی در آنجا خواهد بود. داشتن ویزای کاریابی اجازه نمی دهد که در آلمان بلافاصله شروع به کار شود. این فقط به این معنی است که فرد متقاضی می تواند از کشور دیدن کند و در طول اقامت خود به دنبال یک شغل باشد.

برای اخذ ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان ، به موارد زیر نیاز دارید:

۱ _ واجد شرایط درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان باشید
۲ _ تمام اسناد لازمه را کپی کنید
۳ _ فرم درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان را تکمیل و قرار ملاقات ویزا را رزرو کنید

ما در موسسه حقوقی ملک پور در دو مرحله یاری رسان شما عزیزان خواهیم بود

هم در ابتدای کار و اخذ پذیرش در کنار شما خواهیم بود و هم پس از رفتن در صورت تمایل متقاضی در تکمیل فرم های مریوطه و فرستادن ان به نقاط مختلف و کاریابی در کشور مورد نظر به شما خدمت رسانی خواهیم داشت.ما در زمینه ی کاریابی بصورت تضمینی به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه کار مناسب بیابید.

ویزای جست و جوی کار

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما

مدرک تحصیلی فرد متقاضی ابتدا بعد از اتمام موفقیت آمیز مصاحبه ها در آخرین مرحله ارزشیابی می شود شما باید قرارداد کاری به همراه سایر مدارک تحویل سفارت دهید، مدت رمان صدور ویزای موقت کاری بین ۶تا۸ هفته زمان خواهد برد.

در این مدت مدارک شما جهت بررسی به آلمان ارسال خواهد شد.این بررسی شامل مدرک تحصیلی ، سابقه سفر بین المللی ، اعتبار کارفرمایی که از شما دعوت به کار کرده  می باشد.

بعد از موفقیت آمیز بودن نتیجه  سفارت تلفنی با شما تماس خواهد گرفت و اطلاع می دهد که در روز مشخصی جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنید.ویزا صادر شده سه ماه اعتبار دارد و حکم ورود شما به آلمان است بعد از ورود به آلمان درخواست بلو کارت را به اداره اتباع خارجه Ausländerbehördeشهر محل اقامت خود ارائه کند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به المان

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
موسسات کاریابی در المان
سخن آخر

شرایط اخذ ویزای کاری المان بطور جامع در این مقاله مورد بحث واقع شد.برای کسب اطلاعات کامل تر در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان ، امکان مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و مشاوره رایگان در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان به دست آورید.همانطور که عرض شد ما در زمینه ی اخذ پذیرش کاری و کاریابی بصورت تضمینی خدمات حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

726 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. ﻣﺤﻤﺪﻋﻠﻲ گفته:

  ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﻣﻦ 36 ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻣﺪﺭﻙ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺑﺮﻕ ﺩاﺭﻡ ﺣﺪﻭﺩ ﺷﻴﺶ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺩﺭ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻮﺯﻳﻊ ﺷﻴﺮاﺯ ﺩاﺭﻡ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﻛﻨﻴﺪ

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و یا در صورت کسب امتیازات لازم ویزای جستجوی کار اتریش برای شما وجود دارد. البته به مدرک زبان آلمانی نیز نیاز دارید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. ﻣﺤﻤﺪﻋﻠﻲ گفته:

  ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﻣﻦ 36 ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻣﺪﺭﻙ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺑﺮﻕ ﺩاﺭﻡ ﺣﺪﻭﺩ ﺷﻴﺶ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺩﺭ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻮﺯﻳﻊ ﺷﻴﺮاﺯ ﺩاﺭﻡ ﻓﻘﻄ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻣﺎﻟﻲ اﻭﻧﻘﺪﺭ ﻧﺪاﺭﻡ ﻛﻪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺩﺭاﻧﺠﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻛﻨﻢ ﭼﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺩﺭ اﺳﺮﻉ ﻭﻗﺖ ﻛﺎﺭ اﻭﻧﺠﺎ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻢ ﻭاﺯ ﻧﻆﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺩﺭﺳﻂﺢ ﺻﻔﺮ ﻫﺴﺘﻢ ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در اولین گام برای اخذ نوبت سفارت آلمان اقدام کنید و تا زمان فرارسیدن مصاحبه مدرک زبان خود را بگیرید. در فرصت 6 ماهه ای که برای جستجوی کار دارید ناخواه باید هزینه های زندگی خود را تامین کنید و در زمان مراجعه به سفارت نیز باید تمکن مالی نشان دهید. برای اینکه شانس بیشتری برای کاریابی داشته باشید و سریع تر بتوانید شاغل شوید می توانید قبل از ورود به آلمان از طریق وبسایت های کاریابی به جستجو بپردازید.

   پاسخ
 3. دلشاد گفته:

  با سلام دوباره
  معذت میخوام من درحال حاضر مدرک لیسانس حسابداری هم دارم.
  پس فوق دیپلم برق و لیسانس حسابداری و 12 سال سابقه کاری فنی مرتبط با مدرک فوق دیپلم برق
  قبلا هم اشاره کردم 36 سالمه و متاهل هستم و یک پسر4 ساله هم دارم
  جهت دریافت کارت آبی واجد شرایط هستم یا خیر؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
 4. دلشاد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما:
  من 36 سال سن دارم. 12 سال سابقه کاری در تاسیسات بیمارستان بصورت قراردادی دارم و مدرکم فوق دیپلم برق هستش و دارم مهندسی برق میخونم. یک ماهی دارم کلاس آلمانی شرکت می کنم. متاهل هستم و یک پسر 4 ساله دارم. آیا بنظر شما در حال حاضر بهترین گزینه برای من گرفتن مدرک لیسانس هستش بعد درخواست کارت آبی و یا راه بهتری برای اخذ ویزای آلمان دارم؟
  میخوام اول کارم ردیف شه بعداً خودم برم نه اینکه اونجا دنبال کار بگردم. چون اگه کار پیدا نکنم و دست خالی برگردم هم کل زندگیمو ازدست دادم هم شغلمو. لطفاً راهنکمائی بفرمائید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توانید از دو طریق جاب آفر و ویزای جستجوی کار اقدام‌ نمایید و این امر از داخل ایران به دلیل طولانی بودن زمان سفارت و اخذ ویزای کار آلمان بسیار دشوار خواهد بود. رشته و سابقه کار شما مناسب است هرچند نیاز به اخد مدرک لیسانس خواهید داشت، ولی به منظور پاسخ به سوال شما نیاز به دانستن سطح زبان و شرایط مالی شما جهت پوشش هزینه های زندگی در آلمان خواهیم داشت.
   همچنین می توانید از راه جایگزین و مشابهی مانند ویزای کار اتریش اقدام نمائید.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. امین گفته:

  سلام . من 34 سال دارم مهندس عمران در حدود 12 سال سابقه کاری دارم . در حال حاضر در یک اداره کار میکنم. پروانه اشتغال پایه 3 نظارت نیز دارم. متاهل با یک فرزند 7 ساله. همسرم معلم مقطع ابتدایی است. مدرک زبان نداریم. شرایط اخد ویزای کار (job offer) برای ما چگونه است. ؟ هزینه اخذ ویزا برای یک خانواده 3 نفره در حدود چه میزان می باشد؟
  سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 6. Sam گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من 29 سالمه و ارشد مدیریت اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی دارم. با 5 سال سابقه کار و مدرک آیلتس. لیسانس آی تی و چندین مدرک شبکه فنی و حرفه ای دارم. یک سال هم سابقه کار مرتبط دارم.
  همسرم هم 29 ساله و ارشد آی تی از آزاد قزوین دارن. با حداقل 3 سال سابقه کار که یک سال بیمه دارد. با مدارک فنی و حرفه ای مرتبط فراوان.

  آیا شانسی برای دریافت ویزای کاری داریم؟
  رشته بنده در آلمان مورد نیاز نیست. آیا شرایط ما برای استرالیا بهتر است؟
  ممنون از راهنمایی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. رشته های مهندسی کامپیوتر و آی تی جزو رشته های مورد نیاز کشورهای آلمان و اتریش جهت اخذ ویزای کاری اتریش و آلمان هستند. تنها تفاوت این دو کشور طولانی مدت بودن پروسه اخذ ویزای کاری آلمان می باشد. شرایط سنی و کاری شما نیز مناسب است. در صورت داشتن میزان سرمایه مورد نیاز و همچنین اخذ مدرک زبان آلمانی از شانس بالایی برای موفقیت در اخذ ویزای کاری اتریش و آلمان برخوردار خواهید بود. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله ویزای کار اتریش، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://legalmalekpour.com/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4-2/

   پاسخ
 7. مسعود گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  من 31 سالم هست و دارای یک فرزند یک ساله هستم همسر بنده 26 ساله هست و خانه دار هست منم مدرک فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم.و تا الان حدود 17 یا 18 ساله تو بازار و جاهای دیگه مشغول مکانیکی موتور سیکلت موتور های بنزینی و دیزلی هستم.میخاستم ببینم میتونم برا رفتن به المان اقدام کنم ولی زبانی المانی هیچ نمیدونم. لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به نیاز به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس به بالا و ارائه مدرک زبان آلمانی برای اخذ ویزای کار آلمان، پیشنهاد می شود از طریق تحصیل در آلمان اقدام نمایید تا بتوانید پس از تحصیل اقدام به اخذ ویزای کار آلمان نمایید.
   https://malekpour.ir/ویزای-تحصیلی-آلمان/
   توصیه می کنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 8. ع خ گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده 34 ساله متاهل و دارای یک فرزند 3 ساله هستم ضمنا همسر بنده نیز 34 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد بیولوژی گیاهی هستند در یک مقاله ISI نیز دارند. دارای 8 سال سابقه کاری هستم و قصد مهاجرت به کشور آلمان داریم با توجه به اینکه به نداشتن آشنایی به زبان آلمانی اولا چقدر زمان برای دریافت کمترین مدرک زبان برای اقدام نیاز هست درثانی بنده نظر به دریافت ویزای کاری دارم نظر شما چیست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به حداقل مدرک لیسانس نیاز دارید. و همچنین مدرک B2 آلمانی. با توجه به اینکه وقت سفارت آلمان حدود 2 سال طول می کشد فرصت کافی برای یادگیری زبان دارید. البته می توان این پروسه زمانی را کوتاه تر کرد و زبان آلمانی را در یکی از کشورهای اروپایی مطالعه کرد و زمان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را به کمتر از یک سال کاهش داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. م گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 43 سال سن دارم و دانشجوی دکتری مهندس کامپیوتر هستم و در یک هواپیمایی بمدت 19 سال سابقه دارم آیا میتوانم مهاجرت کاری به آلمان بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما شانس کمی در اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارید. اما رشته تحصیلی شما از مشاغل مورد نیاز در این کشور می باشد.

   پاسخ
 10. ali گفته:

  باسلام
  بنده 35 سال سن دارم و کارشناس ایمنی و بهداشت صنعتی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم ، 10 سال سابقه کار مفید در صنایع خودروسازی و سیستم بازرسی دولتی دارم ، همسر بنده 25 سال سن دارن و کارشناس بیهوشی هستند و 4 سال سابقه کار مفید بیمارستانی دارند . لطفا در رابطه با امکان اخذ ویزای کار در آلمان راهنمایی بفرمایید .

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور کار در آلمان شما می بایست در صورت موجود بودن رشته تحصیلی و داشتن شرایطی دیگر از طریق ویزای جستجوی کار و یا پیشنهاد کاری اقدام نمایید. شرایط سنی مناسبی دارید. نیاز به مدرک زبان و مقداری سرمایه هم خواهید داشت. پیشنهاد می شود با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. میثم موید گفته:

  سلام بنده 33 ساله هستم دارای مدرک کارشناسی ابزاردقیق از گرایش های رشته برق دارای 10 سال سابقه کار مرتبط در شرکت پلی اکریل و فوق دیپلم برق صنعتی نیز دارم و متاهل هستم و دارای یک فرزند 4 ساله می باشم و قصد مهاجرت به آلمان را داریم و آشنایی با زبان آلمانی ندارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شما دارای تمامی شرایط اولیه شامل حداقل مدرک تحصیلی، شرایط سنی مناسب، سابقه کاری و رشته قابل قبول بجز مدرک زبان آلمانی می باشید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه دقیق مقاله کار در آلمان برای ایرانیان (https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/ ) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 12. سامان گفته:

  سلام آقای ملکپور ،من مهندس عمران هستم و بعنوان رییس کارگاه در پروژه ها کار کردم.۳۷سال دارم و مدرک آیلتس جنرال ۵.۵ دارم که یکساله از اعتبار دوساله اش گذشته .میخواهم بدانم آیا می توانم به آلمان مهاجرت کاری کنم.با توجه به اینکه قانون جدیدی که اعلام کردن ،شرایطش راحتتر شده.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدرک تحصیلی شما نیاز به معادل سازی دارد و برای کار در آلمان باید مدرک B2 آلمانی داشته باشید. شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود در صورت تاهل وضعیت همسر شما نیز در فرآیند اخذ ویزا تاثیر گذار است. بعد از بررسی شرایط شما ممکن بتوانیم گزینه ها و کشورهای دیگری نیز به شما پیشنهاد دهیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  با سلام .
  بنده ۳۰ سال هستم رشته تحصیلی بنده مهندسی فناوری اطلاعات (ict) میباشد ودارای ۲ فرزند پسر زیر ۳ سال هستم ودارای ۶ سال سابقه کاری میباشم خواستم بپرسم امکان اقامت برای بنده وجود دارد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
 14. ahmad گفته:

  سلام
  بنده لیسانس علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی دارم و چهار و نیم سال سابقه کار دارم و درحال یادگیری زبان آلمانی هستم که تا پایان فروردین ۹۸ مدرک B1 رو تموم میکنم.مناسب ترین راه برای ورود به بازار کار آلمان برای من کدوم مسیر هست؟
  و اینکه پروسه مورد نظر چقد زمان نیاز داره؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کاری آلمان از دو طریق داشتن کارفرما و ویزای جستجوی کار قابل دریافت می باشد. زمان آن نیز بسته به فاکتورهای بسیاری دارد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 15. ebrahim گفته:

  سلام.من 28 سالمه و مدرک مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید از دانشگاه غیر انتفاعی دارم همچنین مدارک کار با دستگاه تراش و فرز cnc هم دارم.با دستگاه لیزر cnc هم کار میکنم ولی مدرکشو ندارم.نرم افزارهای سالید ورکس و پاورمیل و اتوکد هم بلدم و سابقه 3 سال بیمه مرتبط هم دارم.مدرک زبان ندارم.آیا میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟آیا دعوتنامه شخص آلمانی بهم کمکی میکنه؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای این منظور می بایست پیشنهاد کاری از کارفرمای آلمانی داشته و یا از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنید و مدرک تحصیلی شما مورد تایید آنابین قرار بگیرد. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 16. ebrahim گفته:

  سلام.من 28 سالمه و مدرک مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید از دانشگاه غیر انتفاعی دارم همچنین مدارک کار با دستگاه تراش و فرز cnc هم دارم.با دستگاه لیزر cnc هم کار میکنم ولی مدرکشو ندارم.نرم افزارهای سالید ورکس و پاورمیل و اتوکد هم بلدم و سابقه 3 سال بیمه مرتبط هم دارم.مدرک زبان ندارم.آیا میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟آیا دعوتنامه شخص آلمانی بهم کمکی میکنه؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای این منظور می بایست پیشنهاد کاری از کارفرمای آلمانی داشته و یا از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنید و مدرک تحصیلی شما مورد تایید آنابین قرار بگیرد. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 17. سحر گفته:

  سلام. من مدرک دستیار دندانپزشکی دارم با سه سال سابقه کار . اما مدرک تحصلی من دیپلم. به زبان آلمانی مسلط هستم. مجرد و ۲۸ ساله. آیا میتونم درخواست ویزای کاری بدم و موفق به گرفتنش بشم؟

  پاسخ
 18. شیدا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من کارشناس ارشد مرمت بنا هستم 31ساله برای من آیا شرایط پیدا کردن کار در اروپا دارم؟

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید در کشورهایی مانند آلمان ، اتریش اقدام نمایید اما با توجه به مدرک تحصیلی ریسک کاریابی خواهید داشت که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس بیهوشی با سه سال سابقه کار مدرک زبان ندارم و در حال یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی هستم،مدرک زبان رو می باید به سفارت ارائه داد؟میشه وقت سفارت رو گرفت و برای مصاحبه رفت بعد در مرحله آخر مدرک زبان ارائه داد؟

  پاسخ
 20. مدهوشي گفته:

  سلام بنده ٢٧ سال سن دارم مهندسي IT دارم با ٣ سال سابقه كار متاهل هستم همسرم هم، هم رشته اي بندست با ٤ سال سابقه كار.فرزندي نداريم و قصد مهاجرت به المان رو داريم.شرايط امكان پذيري به چه صورت هستش؟؟
  ممنونم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما و همسر شما هر دو شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارید. البته مدرک زبان آلمانی نیز مورد نیاز است.

   پاسخ
 21. مازیار گفته:

  سلام خسته نباشید ، من 35 سالم هستش لیسانس کامپیوتر دارم با 11 سال سابقه کار در زمینه IT می خواستم بدونم آیا امیدی هست به مهاجرت به آلمان برای کار ؟!

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توان از دو روش ویزای جستجوی کار و پیشنهاد کاری اقدام کرد. جهت بررسی شرایطتان پیشنهاد می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 22. بهزاد گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  ليسانس عمران ١٣٩٠و ارشد عمران ١٣٩٧ دارم
  و ميتونم ايلتس ٦ بگيرم(جنرال لازمه؟؟)
  سايقه كار مرتبط و غير مرتبط با بيمه هم دارم.
  براي ويزاي كار المان بايد الماني ياد بگيرم يا با انگليسي هم ميشه؟؟ اگه ميشه ايا المان كار با زبان انگليسي ميدن يا بايد زبان الماني بگذرونم؟؟
  اگر از كالج شينگن اقدام كنم براي يادگيري الماني ميشه سريعتر ويزاي كار گرفت؟
  لطفا راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. داشتن مدرک زبان آلمانی و یا معادل آن برای اخذ ویزای کار آلمان الزامیست و طبیعتاً شانس دریافت پیشنهاد کار با مدرک زبان آلمانی در کشور آلمان بسیار بیشتر از زبان انگلیسی می باشد. با توجه به عدم اطلاع از وضعیت مالی شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 23. م.کرمی گفته:

  باسلام و خسته نباشید.من 34سالمه و کارشناسی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و ارشد کتابداری از دانشگاه آزاد واحد خمین دارم و همچنین ده سال سابقه کاردر یکی از واحدهای دانشگاه آزاد را دارم.همسرم 34سالشونه و لیسانس و فوق لیسانس حسابداری دارن و سابقه کاری ایشون کمه چون بیشتر تدریس کردن.دو تا بچه داریم.پسرم 4/5 و دخترم 3سالشه.میخواستم بدونم آیا شانسی برای دریافت ویزای کاری در آلمان یا کلا در کشور دیگه ای داریم?از طریق دیگه ای مثل مدرسه رفتن پسرم میتونیم اقدام کنیم?برای یکی دو سال آینده درواقع مدنظرمونه.ممنون میشم که راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به مدرک تحصیلی همسرتان امکان دریافت ویزای کاری آلمان تحت شرایطی برای شما وجود دارد. همچنین اخذ ویزای همراه شما و فرزندانتان نیز امکان پذیر است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از سایر راه های مهاجرت برای شما می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 24. فاطمه گفته:

  سلام وقتتون بخیر .من 26 ساله هستم کارشناس رشته Health Information Technology (فناوری اطلاعات سلامت ) با سابقه ی دوسال کار مرتبط با رشته و در حال حاضر در حال یادگیری زبان المانی میباشم و میخوام ک بنظر شما ایا با این شرایط میتونم ویزای کاری المان رو بگیرم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار آلمان نیاز به مدرک کارشناسی، سه سال سابقه کار و مدرک زبان B1 آلمانی دارید.

   پاسخ
 25. حمزه زنده گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده33سال سن متاهل ودارای مدرک تحصیلی دیپلم طراحی داخلی وچن سال بیمه هستم ودرساخت کابینت با ورق فلزی وام دی اف کمددیواری ومصنوعات چوبی مهارت دارم و دارای مدرک فنی وپروانه کسب نیزمیباشم خواستم ببینم میتونم برای کاردرالمان اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در آلمان حداقل نیاز به مدرک لیسانس دارید. توصیه می شود با مشاورین ما تماس گرفته تا شرایط شما بررسی شود و راه های جایگزین پیشنهاد شود.

   پاسخ
 26. ف.عزیزی گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۳۷ سن دارم و کاردانی حسابداری دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم سابقه کاری من با بیمه و یا قراردادی در جایی نبوده با توجه به رشتم کار در منزل گرفتم انجام دادم و ۷ سال هستش که در موسسه خیریه به عنوان مددکار کار داوطلبانه هم دارم و ۸ سال امدادگر داوطلب ستاد بحران هستم به خاطر پسرم اقدام کردم تا چه میزان امکان داره درخواستمون قبول شود در حال یادگیری زبان هم هستیم هم من و پسرم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس و سه سال سابقه کار دارید و سابقه کار شما از تاریخ اخذ مدرک لیسانس به بعد محاسبه می شود. و نیازی به سابقه کار با بیمه نیست.

   پاسخ
 27. جلال گفته:

  سلام
  بنده 37 سالمه ودارای مدرک مهندسی الکترونیک با 12سال سابقه کاری مفید مرتبط با رشته تحصیلی میباشم و12 سال درزمینه plcهای زیمنس وغیره فعالیت دارم میخواستم ببینم وضعیت کار در آلمان برای ما چه جور هست آیا کار در ارتباط با رشته و تخصص من راحت پیدا میشود وآیا حتما باید مسلط به زبان انگلیسی ویا آلمانی باشیم
  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان کار در آلمان وجود دارد. برای این کار می بایست مدرک زبان آلمانی شما در سطح B1 باشد. با توجه به طولانی بودن وقت های سفارت آلمان می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

   پاسخ
 28. پریا گفته:

  سلام ۲۶سالمه لیسانس عمران سه سال سابقه کارمتناسب بارشته ام که ۱سال ان بابیمه بوده زبان اینگیلیسی درحد ایلس ۵/۵ درحال یادگیری زبان المانی هستم میخواستم راجب ویزای کارسوال کنم که موسسه شمادقیقاچیکارمیکنن ؟هزینه اش چقدرمیشه؟ومدت زمان وقت سفارت تاکی هست ؟ومدرک موردنیاز زبانش تاچه سطحیه ؟ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، با توجه به رشته تحصیلی در ابتدا باید مدارک شما معادل سازی شود. برای کار در آلمان به مدرک زبان B1 نیاز دارید. موسسه ملک پور شما را در اخذ ویزای کار و سپس کاریابی همراهی می کند. برای تعیین هزینه ها شرایط شما باید بررسی شود. زمان وقت سفارت بین 1 سال تا 1.5 سال می باشد.

   پاسخ
 29. ناشناس گفته:

  سلام من 28 سالمه و مدرک کارشناسی ساخت و تولید با معدل 17 به همراه مدرک فنی و حرفه ای دارم اما سابقه کار و بیمه ندارم. میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم ؟ چه مدت زمان طول میکشه ؟ ممنون

  پاسخ
 30. sasan گفته:

  باسلام
  اینجانب دارای مدرک مهندسی ساختمان 34 ساله و مجرد هستم.ایا امکان اخذ ویزای کار المان هست
  درضمن ایا ان شرکت محترم درخصوص یافتن کارفرما هم اقدامی میکند یا متقااضی باید خود کارفرما شناسایی نماید
  باتشکر

  پاسخ
 31. امید گفته:

  با سلام .بنده مدرک فوق دیپلم الکتروتکنیک و دیپلم برق ساختمان و برق صنعتی و الکترونیک و دیپلم plcهای زیمنس و اتوماسیون دارم .۲۸سالمه و متاهل هستم میخواستم بدونم امکان کار یابی تو شرکتهای بزرگ مثل زیمنس یا شرکتای بزرگ دیگه دارم ؟

  پاسخ
 32. بهمن گفته:

  سلام بنده ۳۲ سالمه،مجرد،دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد تبریز.در رشته خودم فعالیتی نداشتم.ایا میتونم ویزای کار آلمان رو بگیرم؟
  لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
 33. مارال گفته:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم و مطلبی شنیدم در خصوص ویزا کار آلمان برای نگهداری از سالمندان که باید ۳ ماه پس از ورود دوره ببینیم و سپس با حداقل حقوق ۱۲۰۰ یورو میشه مشغول شد.
  میتونین در این زمینه کمکم کنین؟

  پاسخ
 34. خرم گفته:

  سلام . من ۳۳ سالمه و لیسانس کامپیوتر. دارم. دارم زبان المانی میخونم. سوالم اینه که با ویزای کار مرتبط با رشته تحصلیم میتونم کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی پیدا کنم. اگه غیر مرتبط باشه مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
 35. مجتبی گفته:

  با سلام بنده ۳۷ ساله متاهل و دارای مدرک تحصیلی دیپلم و دارای مدرک بین‌المللی جوشکاری و دارای ۱۵ سال سابقه بیمه و دارای دو فرزند پسر ۱۳ ساله میباشم که قصد مهاجرت به آلمان را دارم آیا بنده شانسی در این مورد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 36. برنا گفته:

  سلام من فوق لیسانس برق با ده سال سابقه بیمه ۳۲ سالمه آشنایی با زبان انگلیسی وخانومم لیسانس مهندسی پزشکی و سابقه ۲ سال بیمه
  میشه با دویست تومن اقدام کرد

  پاسخ
 37. ناصر گفته:

  سلام
  بنده 43 ساله دارای مدرک جوشکاری از فنی حرفه ای و سرمایه حدود یک میلیارد تومان مدرک زبانی ندارم میتوانم اقدام به ویزای کار یا سرمایه گذاری کنم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   سرمایه گذاری در آلملن نیاز به دارا بودن بیزینس پلن خوب و حرفه ای و سابقه ی سرمایه گذاری دارد وگرنه متضرر خواهید شد.

   پاسخ
 38. سبا گفته:

  سلام همسرم کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه سراسری هستند، پنج سال سابقه کارو مدرک زبان b1 دارند، آیا امکان مهاجرت ما وجود داره؟

  پاسخ
 39. سوسن گفته:

  سلام بنده لیسانس مهندسی شهرسازی دارم با۳ سال سابقه اجرایی ساختمان و طراحی همراه با بیمه
  مدرک ام بی ای معماری بیونیک با مهرتاییدیه سازمان وس رو دارم
  همچنین مدرک فنی حرفه ای اتوکد و تری دی مکس رو هم گرفتم زبان آلمانی در حد ب۱ هستم انگلیسی هم قصد گرفتن آیلتس رو تا ۴ ماه آینده دارم
  ۱. بااین شرایط آیا میتونم ویزای کاری بگیرم؟
  ۲. اگه ویزای تحصیلی بگیرم آیا بعد اتمام دوره دانشگاهیم شغلم صددرصدیه یا بازهم باید دنبال کار بگردم؟

  پاسخ
 40. Vahid گفته:

  سلام. من 42 ساله مجرد و دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک از پلی تکنیک تهران و صاحب شرکتی با سمت رئیس هیئت مدیره و دارای سابقه کاری اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی متعدد می باشم. آیا امکان کاریابی در آلمان برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   از 40 سال به بالا کمی ریسک اخذ ویزای کار آلمان زیاد میشود ولی با یک رزومه ی عالی ممکن است بشود اقدامی انجام داد.
   در این جهت لازم است با مشاوران ما صحبت نمایید.
   برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم مکانیک خودرو هستم و مدرک زبان آیلتس رو هم به زودی می گیرم آیا با این شرایط می تونم مهاجرت کاری به آلمان داشته باشم داشته باشم؟
  و بیست سالم هست.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   با شرایط شما باید بررسی بیشتری در خصوص یافتن کار گردد.چنانچه مدرک لیسانس داشتید شانستان بالاتر میرفت.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. مریم گفته:

  سلام من 36 ساله هستم و دارای مدرک فوق لیسانس زبانشناسی ،کارمندم و سابقه بیمه 8 ساله دارم ، میخواستم اطلاع پیدا کنم با شرایط شغلی و سابقه تحصیلی ام میتوانم در کشور آلمان کار مناسبی را پیدا کنم یا خیر، در ضمن همسرم نیز 36 ساله هستند و مهندس صنایع با سابقه کار 4 سال دارند، آیا شرایط کار برای ایشان در کشور آلمان نیست محیا هست یا خیر؟ ممنون از راهنماییهاتون

  پاسخ
 43. Ali گفته:

  سلام
  من ۴۰سال سن دارم و ۱۶ سال سابقه کار در شرکت ملی نفت ایران به عنوان سرپرست عملیات حفاری را دارم .تحصیلاتم فوق دیپلم مکانیک و لیسانس مهندسی نفت گرایش حفاری نفت است. مدرک رسمی زبان ندارم ولی تا حدودی مسلط به زبان انگلیسی هستم
  همسرم ۴۰ ساله و فوق لیسانس جمعیت شناسی و داره .
  یه فرزند ۱۲ ساله داریم .
  آیا امکان مهاجرت به آلمان رو داریم .و شانس پیدا کردن کار در زمینه تخصصی من چقدر است ؟
  ممنون

  پاسخ
 44. شاهرخ امامی گفته:

  با سلام بنده ۳۳ سال سن و مدرک لیسانس مهندسی پتروشیمی و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تهران جنوب رو دارم دارای دوفرزند خردسال پسر و زیر چهار سال بوده و سابقه ۱۲ سال کار در وزارت نفت و پالایشگاه رو دارم مدرک تخصصی زبان ندارم و دارای دومقاله ملی و بین المللی در زمینه رشته خوددارم و مدرک تحصیلی همسرم فوق دیپلم نرم افزار هست لطفا میزان شانس اخذ ویزای کار آلمان را بفرمایید و راهنمایی کنید

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما شرایط را دارید.اگر به مهاجرت کاری به المان تمایل دارید باید مدرک b1 المان اخذ نمایید.برای کسب الاعات و مشاوره و بررسی دقیق شرایط خود با شماره02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. کیوان گفته:

  با سلام بنده 36 ساله متاهل دارای یک فرزند9 ساله-10سال سابقه کاردرشرکت مخابرات استان مرکزی دارم.دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی وکاردانی نرم افزارکامپیوتر-همسرم 36 ساله حدود سه سال سابقه کاردارد-دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزارکامپیوترمی باشد..قصد مهاجرت به آلمان داریم-زبان آلمانی آشنایی نداریم..درحال آمادگی برای آیلس هستیم..شانسی داریم که به آلمان مهاجرت کنیم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. elnaz qanavati گفته:

  در آلمان یا کشورهای مشابه شرایط کار برای بنده به چه صورت هست.با توجه به اینکه عنوان اصلی رشته من fashion designer هست .ممنونم

  پاسخ
  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5