شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

 • ویزای کار المان
 • معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری
 • مهاجرت کاری به المان
 • ویزای نیروی کار یا Skilled worker
 • کارت ابی یا blue card
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان
 • ویزای جست و جوی کار یا job seeker
 • ارزشیابی مدرک تحصیلی شما
شرایط ویزای کار آلمان 273x300 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار المان

بررسی ویزای کار المان و شرایط و طرق مختلف ان همیشه جز مباحث پرطرفدار مهاجرتی بوده است چراکه المان بعنوان یک کشور بزرگ و پیشرفته ی اروپایی همواره علاقمندان زیادی جهت مهاجرت به المان را دارد. در این نوشتار سعی شده است به بررسی شرایط اخذ ویزای کار المان و پاسخ دادن به سوالاتی از قبیل زیر بپردازیم:

Skilled worker چیست ؟

Job offer چیست ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان چیست و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان چیست ؟

کارت آبی یا بلوکارت آلمان چیست ؟

شرایط اخذ کارت آبی آلمان چیست ؟

مزایای کارت آبی آلمان چیست ؟

کارت آبی از زمان صدور تا چه مدت معتبر است ؟

ارزشیابی مدارک متقاضی از طرف دولت آلمان به چه معناست ؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت اول

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت دوم

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری در المان

آلمان یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن است .

اتحادیه اروپا شامل ۲۸کشور اروپایی است که واحد پول یورو€ دارند و شرایط اقتصادی آنها از یکدیگر تبعیت می کند.

اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا بصورت یکپارچه درآمده و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبأ مشابه است.

نرخ بیکاری در کشور المان 3/4 درصد است که نرخ بسیار پایینی می باشد و فرصت های شغلی در این کشور بسیار زیاد است.بخصوص در سالهای اخیر در جذب مهندسان بسیار خوب عمل کرده است و حتی بسیاری از مهندسین ایرانی موفق به اخذ ویزای کاری المان شده اند.

این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند.

جمهوری فدرال آلمان با وسعت سی و پنج میلیون و هفتصدودوازده هزارو صدو چهل و یک کیلومتر است.

همسایگانش از شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند و در جنوب لوکزامبورگ، سویس اتریش و فرانسه است و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد.

دریای شمال و دریای بالتیک راه های آلمان به آب های آزاداند. جمعیت آلمان ۸۲میلیون نفر جمعیت ، پر جمعیت ترین کشور اروپاست . آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است.

صنایع مهم آلمان در زمینه های تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است.

کشور آلمان در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبروست.

آلمان بعد از آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد.

انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت کاری به المان

کار در آلمان پیش از هر چیز به این بستگی دارد که:

عضو اتحادیه اروپا EUباشید

عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEAباشید،

یا از شهروندان کشورهای ثالث هستید.

البته مورد بحث ما در این مقاله شهروندان کشورهای ثالث هستند.متقاضیان اقامت در آلمان  می توانند با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود ایجاد می کنند تا با اخذ ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه شینگن مهاجرت کرده و مشغول کار شوند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار المان

video شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
گرفتن ویزای کار آلمان

ویزای نیروی کار یا Skilled worker

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،،متقاضی اجازه دارد با این ویزا مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان بدنبال کار بگردد.سپس به کشورش باز می گرددودر صورت یافتن کار ویزای سه ماهه میگیرد که حکم ورود شما به آلمان برای کاراست.

بعد از ورود به آلمان تقاضای کارت آبی میدهد که بعد از یک ماه صادر میشود.پس از آنکه مشغول بکار شد با پرداخت مالیات موفق به اخذ مجوز اقامت دایم می گردد.
ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،، ابتدا باید کار موردنظر به مدت سه ماه درآلمان و سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود.
 سپس تعداد اشخاصی که اعلام آمادگی کرده اند* ذکر شده وبه همراه درخواست کارفرما و کارگر تقدیم سفارت  و بعد در آژانس اشتغال فدرال آلمان بررسی شود.
*اولویت شغل ابتدا برای اتباع آلمانی داخل و خارج کشور آلمان  و سپس اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و اتباع سویس در اکثر موارد اتباع ممتاز شامل استرالیا،ژاپن،کانادا،کره جنوبی، نیوزلند، اسراییل و شهروندان آمریکا(بدون ویزا) و سوم اتباع کشورهای ثالث می باشد.

اقامت المان از طریق کار

کارت ابی یا bluecard

کارت آبی اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان

تکمیل فرم تقاضا
دو قطعه عکس ۶*۴
کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی
شناسنامه متقاضی به همراه کپی
بیمه نامه
ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی
مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها
سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت
رزومه کامل شخص متقاضی
پرینت موجودی حساب شخص متقاضی

ویزای جست و جوی کار یا job seeker

ویزای جستجوی کار( job seeker ) و یا ویزای کاریابی آلمان یک مجوز اقامت طولانی مدتمیباشدکه به فرد اجازه می دهد تا در طول شش ماه اقامت در کشور آلمان به دنبال شغلی باشد. اگر در پایان شش ماه محل اشتغال خود را پیدا کرد، به متقاضی یک ویزای کاری آلمان یا همان اجازه کار آلمان داده می شود و مجاز به کار و زندگی در آنجا خواهد بود. داشتن ویزای کاریابی اجازه نمی دهد که در آلمان بلافاصله شروع به کار شود. این فقط به این معنی است که فرد متقاضی می تواند از کشور دیدن کند و در طول اقامت خود به دنبال یک شغل باشد.

برای اخذ ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان ، به موارد زیر نیاز دارید:

۱ _ واجد شرایط درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان باشید
۲ _ تمام اسناد لازمه را کپی کنید
۳ _ فرم درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان را تکمیل و قرار ملاقات ویزا را رزرو کنید

ما در موسسه حقوقی ملک پور در دو مرحله یاری رسان شما عزیزان خواهیم بود

هم در ابتدای کار و اخذ پذیرش در کنار شما خواهیم بود و هم پس از رفتن در صورت تمایل متقاضی در تکمیل فرم های مریوطه و فرستادن ان به نقاط مختلف و کاریابی در کشور مورد نظر به شما خدمت رسانی خواهیم داشت.ما در زمینه ی کاریابی بصورت تضمینی به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه کار مناسب بیابید.

ویزای جست و جوی کار

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما

مدرک تحصیلی فرد متقاضی ابتدا بعد از اتمام موفقیت آمیز مصاحبه ها در آخرین مرحله ارزشیابی می شود شما باید قرارداد کاری به همراه سایر مدارک تحویل سفارت دهید، مدت رمان صدور ویزای موقت کاری بین ۶تا۸ هفته زمان خواهد برد.

در این مدت مدارک شما جهت بررسی به آلمان ارسال خواهد شد.این بررسی شامل مدرک تحصیلی ، سابقه سفر بین المللی ، اعتبار کارفرمایی که از شما دعوت به کار کرده  می باشد.

بعد از موفقیت آمیز بودن نتیجه  سفارت تلفنی با شما تماس خواهد گرفت و اطلاع می دهد که در روز مشخصی جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنید.ویزا صادر شده سه ماه اعتبار دارد و حکم ورود شما به آلمان است بعد از ورود به آلمان درخواست بلو کارت را به اداره اتباع خارجه Ausländerbehördeشهر محل اقامت خود ارائه کند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به المان

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
موسسات کاریابی در المان
سخن آخر

شرایط اخذ ویزای کاری المان بطور جامع در این مقاله مورد بحث واقع شد.برای کسب اطلاعات کامل تر در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان ، امکان مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و مشاوره رایگان در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان به دست آورید.همانطور که عرض شد ما در زمینه ی اخذ پذیرش کاری و کاریابی بصورت تضمینی خدمات حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

647 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. شیدا می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  من کارشناس ارشد مرمت بنا هستم 31ساله برای من آیا شرایط پیدا کردن کار در اروپا دارم؟

  پاسخ
  • negar valiyari می گوید:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید در کشورهایی مانند آلمان ، اتریش اقدام نمایید اما با توجه به مدرک تحصیلی ریسک کاریابی خواهید داشت که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 2. فاطمه می گوید:

  سلام وقتتون بخیر .من 26 ساله هستم کارشناس رشته Health Information Technology (فناوری اطلاعات سلامت ) با سابقه ی دوسال کار مرتبط با رشته و در حال حاضر در حال یادگیری زبان المانی میباشم و میخوام ک بنظر شما ایا با این شرایط میتونم ویزای کاری المان رو بگیرم

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار آلمان نیاز به مدرک کارشناسی، سه سال سابقه کار و مدرک زبان B1 آلمانی دارید.

   پاسخ
 3. حمزه زنده می گوید:

  با سلام و خسته نباشید بنده33سال سن متاهل ودارای مدرک تحصیلی دیپلم طراحی داخلی وچن سال بیمه هستم ودرساخت کابینت با ورق فلزی وام دی اف کمددیواری ومصنوعات چوبی مهارت دارم و دارای مدرک فنی وپروانه کسب نیزمیباشم خواستم ببینم میتونم برای کاردرالمان اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در آلمان حداقل نیاز به مدرک لیسانس دارید. توصیه می شود با مشاورین ما تماس گرفته تا شرایط شما بررسی شود و راه های جایگزین پیشنهاد شود.

   پاسخ
 4. ف.عزیزی می گوید:

  سلام وقتتون بخیر من ۳۷ سن دارم و کاردانی حسابداری دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم سابقه کاری من با بیمه و یا قراردادی در جایی نبوده با توجه به رشتم کار در منزل گرفتم انجام دادم و ۷ سال هستش که در موسسه خیریه به عنوان مددکار کار داوطلبانه هم دارم و ۸ سال امدادگر داوطلب ستاد بحران هستم به خاطر پسرم اقدام کردم تا چه میزان امکان داره درخواستمون قبول شود در حال یادگیری زبان هم هستیم هم من و پسرم

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام، برای اخذ ویزای کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس و سه سال سابقه کار دارید و سابقه کار شما از تاریخ اخذ مدرک لیسانس به بعد محاسبه می شود. و نیازی به سابقه کار با بیمه نیست.

   پاسخ
 5. جلال می گوید:

  سلام
  بنده 37 سالمه ودارای مدرک مهندسی الکترونیک با 12سال سابقه کاری مفید مرتبط با رشته تحصیلی میباشم و12 سال درزمینه plcهای زیمنس وغیره فعالیت دارم میخواستم ببینم وضعیت کار در آلمان برای ما چه جور هست آیا کار در ارتباط با رشته و تخصص من راحت پیدا میشود وآیا حتما باید مسلط به زبان انگلیسی ویا آلمانی باشیم
  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان کار در آلمان وجود دارد. برای این کار می بایست مدرک زبان آلمانی شما در سطح B1 باشد. با توجه به طولانی بودن وقت های سفارت آلمان می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

   پاسخ
 6. پریا می گوید:

  سلام ۲۶سالمه لیسانس عمران سه سال سابقه کارمتناسب بارشته ام که ۱سال ان بابیمه بوده زبان اینگیلیسی درحد ایلس ۵/۵ درحال یادگیری زبان المانی هستم میخواستم راجب ویزای کارسوال کنم که موسسه شمادقیقاچیکارمیکنن ؟هزینه اش چقدرمیشه؟ومدت زمان وقت سفارت تاکی هست ؟ومدرک موردنیاز زبانش تاچه سطحیه ؟ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام، با توجه به رشته تحصیلی در ابتدا باید مدارک شما معادل سازی شود. برای کار در آلمان به مدرک زبان B1 نیاز دارید. موسسه ملک پور شما را در اخذ ویزای کار و سپس کاریابی همراهی می کند. برای تعیین هزینه ها شرایط شما باید بررسی شود. زمان وقت سفارت بین 1 سال تا 1.5 سال می باشد.

   پاسخ
 7. ناشناس می گوید:

  سلام من 28 سالمه و مدرک کارشناسی ساخت و تولید با معدل 17 به همراه مدرک فنی و حرفه ای دارم اما سابقه کار و بیمه ندارم. میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم ؟ چه مدت زمان طول میکشه ؟ ممنون

  پاسخ
 8. sasan می گوید:

  باسلام
  اینجانب دارای مدرک مهندسی ساختمان 34 ساله و مجرد هستم.ایا امکان اخذ ویزای کار المان هست
  درضمن ایا ان شرکت محترم درخصوص یافتن کارفرما هم اقدامی میکند یا متقااضی باید خود کارفرما شناسایی نماید
  باتشکر

  پاسخ
 9. امید می گوید:

  با سلام .بنده مدرک فوق دیپلم الکتروتکنیک و دیپلم برق ساختمان و برق صنعتی و الکترونیک و دیپلم plcهای زیمنس و اتوماسیون دارم .۲۸سالمه و متاهل هستم میخواستم بدونم امکان کار یابی تو شرکتهای بزرگ مثل زیمنس یا شرکتای بزرگ دیگه دارم ؟

  پاسخ
 10. بهمن می گوید:

  سلام بنده ۳۲ سالمه،مجرد،دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد تبریز.در رشته خودم فعالیتی نداشتم.ایا میتونم ویزای کار آلمان رو بگیرم؟
  لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
 11. مارال می گوید:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم و مطلبی شنیدم در خصوص ویزا کار آلمان برای نگهداری از سالمندان که باید ۳ ماه پس از ورود دوره ببینیم و سپس با حداقل حقوق ۱۲۰۰ یورو میشه مشغول شد.
  میتونین در این زمینه کمکم کنین؟

  پاسخ
 12. خرم می گوید:

  سلام . من ۳۳ سالمه و لیسانس کامپیوتر. دارم. دارم زبان المانی میخونم. سوالم اینه که با ویزای کار مرتبط با رشته تحصلیم میتونم کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی پیدا کنم. اگه غیر مرتبط باشه مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
 13. مجتبی می گوید:

  با سلام بنده ۳۷ ساله متاهل و دارای مدرک تحصیلی دیپلم و دارای مدرک بین‌المللی جوشکاری و دارای ۱۵ سال سابقه بیمه و دارای دو فرزند پسر ۱۳ ساله میباشم که قصد مهاجرت به آلمان را دارم آیا بنده شانسی در این مورد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 14. برنا می گوید:

  سلام من فوق لیسانس برق با ده سال سابقه بیمه ۳۲ سالمه آشنایی با زبان انگلیسی وخانومم لیسانس مهندسی پزشکی و سابقه ۲ سال بیمه
  میشه با دویست تومن اقدام کرد

  پاسخ
 15. ناصر می گوید:

  سلام
  بنده 43 ساله دارای مدرک جوشکاری از فنی حرفه ای و سرمایه حدود یک میلیارد تومان مدرک زبانی ندارم میتوانم اقدام به ویزای کار یا سرمایه گذاری کنم

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست عزیز
   سرمایه گذاری در آلملن نیاز به دارا بودن بیزینس پلن خوب و حرفه ای و سابقه ی سرمایه گذاری دارد وگرنه متضرر خواهید شد.

   پاسخ
 16. سبا می گوید:

  سلام همسرم کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه سراسری هستند، پنج سال سابقه کارو مدرک زبان b1 دارند، آیا امکان مهاجرت ما وجود داره؟

  پاسخ
 17. سوسن می گوید:

  سلام بنده لیسانس مهندسی شهرسازی دارم با۳ سال سابقه اجرایی ساختمان و طراحی همراه با بیمه
  مدرک ام بی ای معماری بیونیک با مهرتاییدیه سازمان وس رو دارم
  همچنین مدرک فنی حرفه ای اتوکد و تری دی مکس رو هم گرفتم زبان آلمانی در حد ب۱ هستم انگلیسی هم قصد گرفتن آیلتس رو تا ۴ ماه آینده دارم
  ۱. بااین شرایط آیا میتونم ویزای کاری بگیرم؟
  ۲. اگه ویزای تحصیلی بگیرم آیا بعد اتمام دوره دانشگاهیم شغلم صددرصدیه یا بازهم باید دنبال کار بگردم؟

  پاسخ
 18. Vahid می گوید:

  سلام. من 42 ساله مجرد و دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک از پلی تکنیک تهران و صاحب شرکتی با سمت رئیس هیئت مدیره و دارای سابقه کاری اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی متعدد می باشم. آیا امکان کاریابی در آلمان برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام دوست گرامی
   از 40 سال به بالا کمی ریسک اخذ ویزای کار آلمان زیاد میشود ولی با یک رزومه ی عالی ممکن است بشود اقدامی انجام داد.
   در این جهت لازم است با مشاوران ما صحبت نمایید.
   برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. امیرحسین می گوید:

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم مکانیک خودرو هستم و مدرک زبان آیلتس رو هم به زودی می گیرم آیا با این شرایط می تونم مهاجرت کاری به آلمان داشته باشم داشته باشم؟
  و بیست سالم هست.

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست گرامی
   با شرایط شما باید بررسی بیشتری در خصوص یافتن کار گردد.چنانچه مدرک لیسانس داشتید شانستان بالاتر میرفت.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. مریم می گوید:

  سلام من 36 ساله هستم و دارای مدرک فوق لیسانس زبانشناسی ،کارمندم و سابقه بیمه 8 ساله دارم ، میخواستم اطلاع پیدا کنم با شرایط شغلی و سابقه تحصیلی ام میتوانم در کشور آلمان کار مناسبی را پیدا کنم یا خیر، در ضمن همسرم نیز 36 ساله هستند و مهندس صنایع با سابقه کار 4 سال دارند، آیا شرایط کار برای ایشان در کشور آلمان نیست محیا هست یا خیر؟ ممنون از راهنماییهاتون

  پاسخ
 21. Ali می گوید:

  سلام
  من ۴۰سال سن دارم و ۱۶ سال سابقه کار در شرکت ملی نفت ایران به عنوان سرپرست عملیات حفاری را دارم .تحصیلاتم فوق دیپلم مکانیک و لیسانس مهندسی نفت گرایش حفاری نفت است. مدرک رسمی زبان ندارم ولی تا حدودی مسلط به زبان انگلیسی هستم
  همسرم ۴۰ ساله و فوق لیسانس جمعیت شناسی و داره .
  یه فرزند ۱۲ ساله داریم .
  آیا امکان مهاجرت به آلمان رو داریم .و شانس پیدا کردن کار در زمینه تخصصی من چقدر است ؟
  ممنون

  پاسخ
 22. شاهرخ امامی می گوید:

  با سلام بنده ۳۳ سال سن و مدرک لیسانس مهندسی پتروشیمی و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تهران جنوب رو دارم دارای دوفرزند خردسال پسر و زیر چهار سال بوده و سابقه ۱۲ سال کار در وزارت نفت و پالایشگاه رو دارم مدرک تخصصی زبان ندارم و دارای دومقاله ملی و بین المللی در زمینه رشته خوددارم و مدرک تحصیلی همسرم فوق دیپلم نرم افزار هست لطفا میزان شانس اخذ ویزای کار آلمان را بفرمایید و راهنمایی کنید

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   شما شرایط را دارید.اگر به مهاجرت کاری به المان تمایل دارید باید مدرک b1 المان اخذ نمایید.برای کسب الاعات و مشاوره و بررسی دقیق شرایط خود با شماره02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. کیوان می گوید:

  با سلام بنده 36 ساله متاهل دارای یک فرزند9 ساله-10سال سابقه کاردرشرکت مخابرات استان مرکزی دارم.دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی وکاردانی نرم افزارکامپیوتر-همسرم 36 ساله حدود سه سال سابقه کاردارد-دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزارکامپیوترمی باشد..قصد مهاجرت به آلمان داریم-زبان آلمانی آشنایی نداریم..درحال آمادگی برای آیلس هستیم..شانسی داریم که به آلمان مهاجرت کنیم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. elnaz qanavati می گوید:

  در آلمان یا کشورهای مشابه شرایط کار برای بنده به چه صورت هست.با توجه به اینکه عنوان اصلی رشته من fashion designer هست .ممنونم

  پاسخ
  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.