شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

 • ویزای کار المان
 • معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری
 • مهاجرت کاری به المان
 • ویزای نیروی کار یا Skilled worker
 • کارت ابی یا blue card
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان
 • ویزای جست و جوی کار یا job seeker
 • ارزشیابی مدرک تحصیلی شما
شرایط ویزای کار آلمان 273x300 شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار المان

بررسی ویزای کار المان و شرایط و طرق مختلف ان همیشه جز مباحث پرطرفدار مهاجرتی بوده است چراکه المان بعنوان یک کشور بزرگ و پیشرفته ی اروپایی همواره علاقمندان زیادی جهت مهاجرت به المان را دارد. در این نوشتار سعی شده است به بررسی شرایط اخذ ویزای کار المان و پاسخ دادن به سوالاتی از قبیل زیر بپردازیم:

Skilled worker چیست ؟

Job offer چیست ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان چیست و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان چیست ؟

کارت آبی یا بلوکارت آلمان چیست ؟

شرایط اخذ کارت آبی آلمان چیست ؟

مزایای کارت آبی آلمان چیست ؟

کارت آبی از زمان صدور تا چه مدت معتبر است ؟

ارزشیابی مدارک متقاضی از طرف دولت آلمان به چه معناست ؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت اول

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کاری المان- پارت دوم

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان

معرفی کشور المان و تحلیل نرخ بیکاری در المان

آلمان یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن است .

اتحادیه اروپا شامل ۲۸کشور اروپایی است که واحد پول یورو€ دارند و شرایط اقتصادی آنها از یکدیگر تبعیت می کند.

اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا بصورت یکپارچه درآمده و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبأ مشابه است.

نرخ بیکاری در کشور المان 3/4 درصد است که نرخ بسیار پایینی می باشد و فرصت های شغلی در این کشور بسیار زیاد است.بخصوص در سالهای اخیر در جذب مهندسان بسیار خوب عمل کرده است و حتی بسیاری از مهندسین ایرانی موفق به اخذ ویزای کاری المان شده اند.

این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند.

جمهوری فدرال آلمان با وسعت سی و پنج میلیون و هفتصدودوازده هزارو صدو چهل و یک کیلومتر است.

همسایگانش از شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند و در جنوب لوکزامبورگ، سویس اتریش و فرانسه است و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد.

دریای شمال و دریای بالتیک راه های آلمان به آب های آزاداند. جمعیت آلمان ۸۲میلیون نفر جمعیت ، پر جمعیت ترین کشور اروپاست . آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است.

صنایع مهم آلمان در زمینه های تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است.

کشور آلمان در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبروست.

آلمان بعد از آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد.

انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت کاری به المان

کار در آلمان پیش از هر چیز به این بستگی دارد که:

عضو اتحادیه اروپا EUباشید

عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEAباشید،

یا از شهروندان کشورهای ثالث هستید.

البته مورد بحث ما در این مقاله شهروندان کشورهای ثالث هستند.متقاضیان اقامت در آلمان  می توانند با مهاجرت کاری به آلمان این امکان را برای خود و خانواده خود ایجاد می کنند تا با اخذ ویزای کار آلمان به صنعتی ترین کشور اتحادیه شینگن مهاجرت کرده و مشغول کار شوند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار المان

video شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
گرفتن ویزای کار آلمان

ویزای نیروی کار یا Skilled worker

ویزای نیروی کار یا Skilled worker،،متقاضی اجازه دارد با این ویزا مدت محدودی (سه تا شش ماه–۹۰روزه تا۱۸۰روز) در آلمان بدنبال کار بگردد.سپس به کشورش باز می گرددودر صورت یافتن کار ویزای سه ماهه میگیرد که حکم ورود شما به آلمان برای کاراست.

بعد از ورود به آلمان تقاضای کارت آبی میدهد که بعد از یک ماه صادر میشود.پس از آنکه مشغول بکار شد با پرداخت مالیات موفق به اخذ مجوز اقامت دایم می گردد.
ویزا برای دریافت پیشنهاد کاری Job offer،، ابتدا باید کار موردنظر به مدت سه ماه درآلمان و سه ماه در سایت کاریابی اتحادیه اروپا(جمعأ شش ماه،گاهی کمتر) آگهی شود.
 سپس تعداد اشخاصی که اعلام آمادگی کرده اند* ذکر شده وبه همراه درخواست کارفرما و کارگر تقدیم سفارت  و بعد در آژانس اشتغال فدرال آلمان بررسی شود.
*اولویت شغل ابتدا برای اتباع آلمانی داخل و خارج کشور آلمان  و سپس اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و اتباع سویس در اکثر موارد اتباع ممتاز شامل استرالیا،ژاپن،کانادا،کره جنوبی، نیوزلند، اسراییل و شهروندان آمریکا(بدون ویزا) و سوم اتباع کشورهای ثالث می باشد.

اقامت المان از طریق کار

کارت ابی یا bluecard

کارت آبی اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کشور آلمان

تکمیل فرم تقاضا
دو قطعه عکس ۶*۴
کپی صفحات ۲و۳پاسپورت متقاضی
شناسنامه متقاضی به همراه کپی
بیمه نامه
ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی
مدارک تحصیلی و ترجمه انگلیسی یا آلمانی آنها
سوابق کار در صورت وجود،عدم نیاز به سابقه کار بلند مدت
رزومه کامل شخص متقاضی
پرینت موجودی حساب شخص متقاضی

ویزای جست و جوی کار یا job seeker

ویزای جستجوی کار( job seeker ) و یا ویزای کاریابی آلمان یک مجوز اقامت طولانی مدتمیباشدکه به فرد اجازه می دهد تا در طول شش ماه اقامت در کشور آلمان به دنبال شغلی باشد. اگر در پایان شش ماه محل اشتغال خود را پیدا کرد، به متقاضی یک ویزای کاری آلمان یا همان اجازه کار آلمان داده می شود و مجاز به کار و زندگی در آنجا خواهد بود. داشتن ویزای کاریابی اجازه نمی دهد که در آلمان بلافاصله شروع به کار شود. این فقط به این معنی است که فرد متقاضی می تواند از کشور دیدن کند و در طول اقامت خود به دنبال یک شغل باشد.

برای اخذ ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان ، به موارد زیر نیاز دارید:

۱ _ واجد شرایط درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان باشید
۲ _ تمام اسناد لازمه را کپی کنید
۳ _ فرم درخواست ویزای جستجوی کار( job seeker ) آلمان را تکمیل و قرار ملاقات ویزا را رزرو کنید

ما در موسسه حقوقی ملک پور در دو مرحله یاری رسان شما عزیزان خواهیم بود

هم در ابتدای کار و اخذ پذیرش در کنار شما خواهیم بود و هم پس از رفتن در صورت تمایل متقاضی در تکمیل فرم های مریوطه و فرستادن ان به نقاط مختلف و کاریابی در کشور مورد نظر به شما خدمت رسانی خواهیم داشت.ما در زمینه ی کاریابی بصورت تضمینی به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه کار مناسب بیابید.

ویزای جست و جوی کار

ارزشیابی مدرک تحصیلی شما

مدرک تحصیلی فرد متقاضی ابتدا بعد از اتمام موفقیت آمیز مصاحبه ها در آخرین مرحله ارزشیابی می شود شما باید قرارداد کاری به همراه سایر مدارک تحویل سفارت دهید، مدت رمان صدور ویزای موقت کاری بین ۶تا۸ هفته زمان خواهد برد.

در این مدت مدارک شما جهت بررسی به آلمان ارسال خواهد شد.این بررسی شامل مدرک تحصیلی ، سابقه سفر بین المللی ، اعتبار کارفرمایی که از شما دعوت به کار کرده  می باشد.

بعد از موفقیت آمیز بودن نتیجه  سفارت تلفنی با شما تماس خواهد گرفت و اطلاع می دهد که در روز مشخصی جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنید.ویزا صادر شده سه ماه اعتبار دارد و حکم ورود شما به آلمان است بعد از ورود به آلمان درخواست بلو کارت را به اداره اتباع خارجه Ausländerbehördeشهر محل اقامت خود ارائه کند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به المان

audio شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان
موسسات کاریابی در المان
سخن آخر

شرایط اخذ ویزای کاری المان بطور جامع در این مقاله مورد بحث واقع شد.برای کسب اطلاعات کامل تر در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان ، امکان مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و مشاوره رایگان در باب شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان به دست آورید.همانطور که عرض شد ما در زمینه ی اخذ پذیرش کاری و کاریابی بصورت تضمینی خدمات حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

669 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. mahta می گوید:

  سلام. خدمت اقای دکتر ملکپور. بنده خانمی 44 ساله، متاهل و دارای یک فرزند هستم. دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه ازاد هستم و مدت 17 سال سابقه کار و بیمه در شرکت وابسته به پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی دارم. به زبان المانی اشنایی ندا رم. ایا برای من امکان اقامت از طریق ویزای کار وجود دارد؟ لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای کار شرایط شما تا حدودی مناسب می باشد ضمن اینکه شما باید مدرک b2 زبان المانی هم اخذ بفرمایید و همچنین ممکن است به علت آیتم سن شما کمی شانس پرونده تان پایین باشد . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. لیلا می گوید:

  با سلام و احترام
  بنده 42 سال سن دارم با مدرک لیسانس و 24 سال سابقه بیمه وسابقه در یکی از وزارتخانه ها همسرم نیز 42 سال سن و مدرک لیسانس صنایع و 17 سال سابقه کنترل پروژه می باشد دارای دو فرزند دختر 8 ساله و پسر دوسااله می باشیم لطفا راهنمایی کنید که آیا در کشور آلمان کار هست و امکان مهاجرت هست و اینکه مشکلاتی در طول مهاجرت کودکان رو تهدید نمی کند بیشتر نگران بچه ها هستم لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن زبان آلمانی نمی دانیم تازه شروع به آموختن کردیم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از رشته تحصیلی شما نیز آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم اما همسر شما تا شانس زیادی در این زمینه دارند باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. محمد می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب ملک پور عزیز.
  بنده 31 سال سن دارم و متاهل . همسرم لیسانس حقوق و فوق لیسانس باستانشناسی .خودم لیسانس معماری دارم و سابقه کاری با بیمه حدود 3 سال و 6 ماه در خصوص ساختمان سازی و نظارت . مسلط به نرم افزارهای تخصصی معماری ( اتو کد – رویت – 3دی مکس و … ) و دارای مدارک نظام مهندسی و پروانه اشتغال نظارت و اجرا .
  در خصوص کار در آلمان و اقامت آن کشور شانسی دارم یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای جستجوی کار المان تا حدودی امکان اقدام برای این روش را دارید و همچنین باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال داشته باشید و همینطور مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. Sam می گوید:

  سلام. بنده ۳۰ ساله و دارای لیسانس و فوق لیسانس مهندسی عمران (حمل و نقل) هستم. برای اخذ ویزای کاری آلمان شانسی دارم؟ مدارک زبان انگلیسی تافل و جی آر ای هم دارم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای جستجوی کار المان باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همینطور مدرک زبان b2 یا b1 زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. افشین می گوید:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار
  بنده 24 ساله لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات – گرایش تجارت الکترونیک با معدل کل 16.78 از دانشگاه علمی کاربردی هستم. و دارای 2 سال سابقه کار مرتبط و بیمه می باشم و به زبان انگلیسی مسلط و زبان آلمان هم در حد intermediate دانش دارم میخواستم بدونم که با این شرایط شانس ویزای کاری آلمان چقدر است برای بنده ؟ ممنون بابت سایت خوبتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اگر ارگان مربوطه در المان رشته و دانشگاه شما را تایید بکنند و سابقه کاری شما هم 1 سال افزوده گردد بله امکان اقدام برای این نوع ویزا را دارید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. امیرحسین می گوید:

  باسلام.بنده24سالمه لیسانس برق قدرت دارم.تخصص اصلی من اتوماسیون به صورت تخصصی هستش و مدرکB2زبان المانی رو دارم ودریک حدی به زبان انگلیسی مسلط هستم.میخوام بدونم ایامیتونم ویزای کار المان روبگیرم؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای اخد ویزای جستجوی کار باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و داشتن مدرک زبان المانی هم بسیار شانس شما را بالا میبرد و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. hadi Eskandar می گوید:

  اینجانب قصد شروع مراحل مهاجرت به آلمان از طريق ويزاي كاري را دارم برهمین اساس شرح مختصری از شرایط اینجانب به شرح زیر می باشد: سن: 32 سال، مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مهندسي مکانیک، مدرک زبان: ACADEMIC IELTS با نمره کل 6.5 ، سابقه کار: 6-7 سال (بیش از 3.5 سال در شرکت پتروشیمی جم به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی بین المللی در حوزه تامین تجهیزات و بیش از 3 سال در شرکت های خصوصی دیگر در حوزه نفت و گاز وپتروشیمی)
  لذا خواهشمند است در صورت امکان پذیر بودن مهاجرت اینجانب راهنمایی فرمایید.
  همچنين خواهشمند است مشخص فرماييد :
  درصورت عدم پيدا كردن كار در مدت 6 ماه آيا راهي براي تمديد مدت فوق وجود دارد.
  حداقل چند ماه از 6 ماه ذكر شده مي بايست در آلمان حضور داشت
  آيا امكان پيدا كردن شغل بدون آشنايي با زبان آلماني كم مي باشد؟
  حداقل حقوقي كه ميبايست در قرارداد ذكر شود به صورت ناخالص چه مقدار مي باشد و اگر كسي كاري با حقوق كمتر پيدا كند چه اتفاقي مي افتد؟
  آيا حداقل حقوق ذكر شده حقوق بالايي در آلمان مي باشد و تعداد شغل كمي با چنين حقوقي وجود دارد؟ كمترين حقوق يك مهندس در آلمان چه مقدار مي باشد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب
   دوست بزرگوار شرایط شما برای ویزای کاری المان مناسب میباشد و شانس بالایی داشته اید و همچنین باید مدرک b1 زبان المانی را اخذ نمایید .بله امکان پیدا کردن شغل بدون مدرک زبان المانی پایین می باشد .و کمترین حقوق در کشور المان از 2800 یورو می باشد . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. مسعود می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور
  میخواستم بپرسم که با لیسانس مکانیک علمی کاربردی با گرایش ماشین افزار و دوره های جوشکاری تخصصی فنی حرفه ای طرح ۱۸ ماهه ایران آلمان هم میشه برای ویزای کار آلمان اقدام کرد؟
  مهم تر اینکه آیا دانشگاه علمی کاربردی مورد تائید دولت آلمان می باشد یا این که نه؟خیلی ممنون از مشاوره شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. با داشتن سابقه کار و مدرک زبان امکان اقدام برای شما وجود دارد. دانشگاه محل تحصیل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. علیرضا نجار اذری می گوید:

  سلام و عرض ادب.بنده دارایی سابقه ۱۲ سال در زمینه دکراسیون داخلی هستم ایا موقعیت شغلی برای من در کشور المان هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما برای اخذ ویزای کار المان باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. ziba می گوید:

  با سلام ..من 31 سالمه ..فوق لیسانس گرافیک دارم و به مدت 4 ساله دارم تو همین حرفه کار میکنم و سابقه بیمه دارم…زبان المانی را تازه شروع کردم…برای گرفتن ویزای کار باید چیکار کنم و چقد زمان بر هست این پروسه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. رشته تحصیلی شما برای ویزای کار المان از شانس بالایی برخوردار نیست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. arash می گوید:

  سلام . کارشناسی ناپیوسته برق از دانشگاه آزاد هستم با معدل 12.78 . مدرک b1 زبان دارم. سه سال سابقه کار با بیمه در پتروشیمی در عسلویه دارم. البته تحت قرارداد پیمانکار تعمیرات. متاهل و 31 ساله آیا امکان دریافت ویزای کار دارم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اقدام برای شما در این کشور وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. Eisa می گوید:

   با سلام بنده ۳۳ سال سن دارم مجرد دارای گواهینامه پایه یک و ویژه جرثقیل هستم همچنین مدارک دریانوردی هم دارم الان هم اتش نشان هستم ایا برای این مشاغل هم فرصت شغلی در کشوری هست..ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز برای اخذ ویزای کار در اروپا باید بر اساس رتبه بندی و معیارهای کشور مورد نظر شرایط شما همراه با سابقه کاری مرتبط با تحصیلات و … بررسی شود و
   از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. محبوب می گوید:

  با سلام
  من ٢٩ سال دارم،كارشناسي ارشد شيمي تجزيه دارم و ٥ سال كار مرتبط
  مدرك آيلتس دارم اما اصلا آلمانيً بلد نيستم
  با توجه به شرايط وقت دادن جهت ويزاي تحصيلي به نظر شما بهتره كه از طريق كار اقدام. كنم؟؟؟ يا تحصيل؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز برای کشور المان باید شما به زبان المانی مسلط باشید و شرایط شما برای ویزای کار المان هم قابل بررسی میباشد و
   از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. فرزاد می گوید:

  سلام و وقت بخیر.من 41 سال سن و مدرک مهندسی برق قدرت دارم.حدود 23 سال سابقه کار در زمینه برق و تولید نیروگاه با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی دارم.درحال حاضر مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم که تا مهرماه مدرک B1 رو خواهم گرفت.سوال من این است که بهترین گزینه برای مهاجرت من کدام گزینه است و به چه طریق و از کی باید اقدام کنم؟
  با تشکر از سایت شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما برای این ویزا باید مورد بررسی قرار گیرد. ویزاهای کار، ثبت شرکت، خرید ملک و … می تواند گزینه مناسبی برای شما محسوب شود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. م.جهانميرى می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  خانمى ٤٠ ساله هستم داراى ليسانس زبان و ادبيات انگليسى و فوق ليسانس حقوق عمومى مسلط به زبان انگليسى و مدرك B2 زبان آلمانى از Hda شهر Darmstadt ١٧سال سابقه تدريس زبان انگليسى و ١سال و نيم سابقه تدريس زبان آلمانى مدت ٢سال و نيم به صورت پناهندگى به همراه همسر و فرزندم در آلمان زندگى ميكرديم به صورت داوطلبانه در كمپهاى آلمان به عنوان مترجم همكارى ميكردم متاسفانه برگشتيم ميخواستم ببينم شانسى براى أخذ ويزاى كار دارم ممنون ميشم اگر راهنمايى بفرماييد
  با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. به علت وجود مورد پناهندگی در رزومه شما شرایط شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. احسان می گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور
  بنده ۲۶ سال سن دارم مدرک لیسانس اقتصاد پول و بانکداری مدرک فنی حرفه ای در زمینه تعمیرات سیستم های سردخانه ای و مدرک آیلتس ۷… میشه راهنمایی بفرمایین.

  پاسخ
 17. designer می گوید:

  با سلام..من 31 سالمه ..فوق لیسانس گرافیک دارم و به مدت 4 ساله دارم تو همین حرفه کار میکنم و سابقه بیمه دارم…زبان المانی را تازه شروع کردم…برای گرفتن ویزای کار باید چیکار کنم و چقد زمان بر هست این پروسه؟

  پاسخ
 18. وحید می گوید:

  با سلام و درود به شما و همکاران محترمتان
  من 30 ساله هستم.7 سال سابقه کار در نیروگاه دارم.مدرک 6.5 آیلتس رو گرفتم . مهندسی برق گرایش کنترل وابزاردقیق خواندم. به نظر شما زبان آلمانی را تا چه سطحی بخونم و تا اون سطح با 4 ساعت درس خواندن روزانه ، چه مدت زمان نیاز داره ؟ و چقدر شانس کاریابی دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای کاریابی در کشور آلمان به مدرک زبان در سطح B1 المانی نیاز است که بسته به میزان زمان و نحوه اموزش مدت زمان اخذ مدرک زبان شما متفاوت خواهد بود. در صورت اخذ این مدرک شانس شما برای ویزا و کاریابی افزایش می یابد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. محمدرضا می گوید:

  باسلام ودرود خدمت اقای دکتر ملک پور وتشکراز شما که با دقت وحوصله به خوبی به سوالات پاسخ میدید .بنده ۳۹ سالم هست فوق دیپلم مکانیک از دانشگاه دولتی شهید رجایی شیراز وکارشناسی مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی شیراز را دارم. از سال ۸۰ در نمایندگی ایران خودرو شیراز مشغول به کارم .همچنین از سال ۸۹ وارد اموزش وپرورش شده وبه عنوان دبیر مکانیک خودرو مشغول به کارم ومدت ۱۲ سال بیمه دارم .متاهل سه فرزند دارم . زبان اینگلیسی متوسط واموزش زبان المانی را تازه شروع کرده ام .میخواستم برای ویزای کار المان اقدام کنم ایا باشرایط بنده امکان گرفتن ویزا هست ؟ باتشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای کار کشور المان برای شما وجود دارد. یادگیری زبان المانی برای اخذ ویزا و کاریابی در کشور آلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. امیر می گوید:

  با سلام
  بنده ۲۸ سالمه لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد حدود ۵ سال سابقه حق التدریس در دانشگاه دولتی دارم که سابقه بیمه نداره مدرک نظارت تاسیسات برقی نظام مهندسی دارم در کار mdf ماهر هستم حدود ۲ سال سابقه بیمه ای در زمینه mdf هم دارم زبان آلمانی نمیدونم (تقریبا صفر ) آیا میتونم برای ویزای جستجو کار آلمان اقدام کنم ؟ آیا امیدی برای پیدا کردن کار با توجه به رزومه من هست ؟ اگه مدرک زبان تاثیر خیلی زیادی داره میتونم اول زبانم رو تقویت کنم بعد اقدام کنم یا بعدا مدرک زبان مهمه ؟ لطفا بنده را راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور المان مناسب است و در صورت داشتن مدرک زبان امکان اخذ ویزا و کاریابی برای شما وجود دارد. در طول انجام پروسه می توانید برای یادگیری زبان نیز اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. بهزاد می گوید:

  سلام وقت بخیر
  بنده 32 ساله، مجرد، لیسانس و فوق لیسانس حسابداری، یک سال سابقه کار مرتبط، دارای مدرک ایلتس جنرال 5/5 ، آیا امکان گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان را دارم؟ اگر به دلیل رشته ی تحصیلی و یا سابقه ی کاری کم امکانش نیست، لطفا راه پیشنهادیتون رو هم بفرمایید. ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای کار با توجه به رشته تحصیلی شما وجود دارد که نیاز است شرایط لازم در این خصوص را برای یافتن کار بدانید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. اميرسام می گوید:

  با عرض سلام و احترام خدمت آقاي دكتر ملك پور، بنده 35 ساله ، متاهل،ليسانس نرم افزار سال 86 ار دانشگاه غير انتفاعي و فوق ليسانس مديريت it از دانگشاه فردوسي در سال 94 هستم، 11 سال سابقه كار همراه با بيمه دارم، پنج سال پيش ielts 6 گرفتم، الان زبان انگليسيم در حد متوسطه، چند سوال داشتم ممنون مي شم پاسخگو باشيد. با سپاس :
  1 – آيا شرايط كار در آلمان رو دارم 2- ويزاي كاري آلمان در صورت پيدا كردن كار، چه ويژگي هايي دارد آيا خدمات درماني و .. كه به دارندگان اقامت دايم و شهروندان اعطا مي گردد به دارندگان اين ويزا هم تعلق مي گيرد. آيا شرايط آن همانند PR كانادا مي باشد ؟ 3 – آيا دانشگاه مقطع ليسانس من مورد تاييد است، اگر خير آيا سابقه كار من بر از زمان اخذ مدرك ارشد محاسبه مي گردد ؟ 4- با توجه به وقتهاي طولاني مدت سفارت آيا بهتر نيست ابتدا وقت رزرو كنم و بعد شروع به يادگيري آلماني بكنم ؟ 5- آيا مي توان با دفتر شما در وين عقد قرارداد داشت يا صرفا بايستي با همكاران شما در ايران كار كنيم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور المان مناسب است و با اخذ این ویزا امکان کاریابی دارید که در صورت یافتن کار و رد شدن بیمه و مالیات می توانید از خدمات بیمه و درمان استفاده کنید. با توجه به سوالات شما پیشنهاد ما تماس با دفاتر از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) و دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه می باشد.

   پاسخ
 23. امیر می گوید:

  با سلام و احترام

  من 35 سالمه و دارای مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه آزادهستم. دانشجوی دوره DBA هم هستم. دارای 5 سال سابق حرفه ای با بیمه نیز هستم. همسر بنده نیز دارای مدرک کارشناسی دانشگاه دولتی تغذیه با 3 سال سابقه کاری هستند. لطفا بنده را در مورد شانس اخذ ویزای کار و اقامت برای خودم و همسرم راهنمایی بفرمایید.

  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما در صورت اخذ مدرک زبان برای این کشور مناسب می باشد و شرایط کار برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. ناشناس می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید،بنده لیسانس میکانیکو دارم و حدودا سه چهار سال در میکانیکی مشغول بکار هستم و در کنارش مشغول به گرفتن زبان هستم،ایا امیدی هست برای کار و اقامت در المان،ممنون بابت پاسخگویی

  پاسخ
 25. دایان می گوید:

  سلام
  من ۲۳ سالمه و لیسانس مهندسی نرم افزار گرفتم و هنوز سرکار نرفتم و سابقه کاری ندارم
  به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم اما مدرکه رسمی یا همون تافل رو نگرفتم هنوز
  من میتونم اقدام کنم ؟ به نظرتون میتونم کار پیدا کنم یا خیر ؟
  بهتره مدرک زبان رو بگیرم یا بدون مدرک زبان هم میتونم کار پیدا کنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   جهت دریافت ویزای کار آلمان بهتر است سابقه کار داشته باشید زیرا برای دریافت یکی از مواردی که لازم است داشتن سابقه کار است .داشتن مدرک زبان نیز در پیدا کردن کار به شما کمک میکند . با تشکر

   پاسخ
 26. محمدرضا می گوید:

  باسلام ودرود خدمت اقای دکتر ملک پور وتشکراز شما که با دقت وحوصله به خوبی به سوالات پاسخ میدید .بنده ۳۹ سالم هست فوق دیپلم مکانیک از دانشگاه دولتی شهید رجایی شیراز وکارشناسی مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی شیراز را دارم. از سال ۸۰ در نمایندگی ایران خودرو شیراز مشغول به کارم .همچنین از سال ۸۹ وارد اموزش وپرورش شده وبه عنوان دبیر مکانیک خودرو مشغول به کارم ومدت ۱۲ سال بیمه دارم .متاهل سه فرزند دارم . زبان اینگلیسی متوسط واموزش زبان المانی را تازه شروع کرده ام .میخواستم برای ویزای کار المان اقدام کنم ایا باشرایط بنده امکان گرفتن ویزا هست ؟ باتشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ این ویزا مناسب است و پیشنهاد میکنیم با توجه به شرایط سنی خود در این امر وقفه نیندازید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. محمد می گوید:

  سلام و عرض ادب
  بنده سی سال سن متاهل و دارای فرزند یکساله و پنج سال پیش مدرک کاردانی آی تی و سابقه کار بدون بیمه و سال گذشته مدرک لیسانس آی تی گرفتم و سابقه کار هم دارم.زبان انگلیسی خیلی خوب بلدم و میتونم آیلتس شش به بالا بگیرم و زبان آلمانی هم دارم میخونم.در ضمن در پشتیبانی وب قوی هستم و در حال حاضر درحال فراگیری اپلیکیشن نویسی هستم.
  لطفا اگر امکان پذیر است بنده رو راهنمایی بفرمایید امکان مهاجرت به آلمان برای ویزای کار را دارم یا خیر؟ و چه زمانی میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای کار برای کشور المان برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. Shahrzad می گوید:

  سلام من 22 سال دارم و رشته تحصیلی ام مهندسی نرم افزارهست و مدرک فنی حرفه ای عکاسی و تدوین را دارم میشود با مدرک عکاسی و تدوین برای کار در آلمان اقدام کنم؟چون قصد کار در رشته تحصیلی خودم رو ندارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور المان باید کار شما مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد تا ویزای شما تمدید شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. H.Rajabi می گوید:

  با سلام
  میخواستم بدونم برای کار غواصی صنعتی در المان کار هست واگه هست به طریق میشه اقدام کرد و به تازگی مدرک گرفتم و در مبلمان هم سابقه کار دارم و سن بنده ۲۷ و مجرد .
  باتشکر از شما راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور المان به مدارک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. محمد می گوید:

  سلام وعرض ادب
  من 28 سالمه و فوق لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) هستم. ضمن تشکر از سایت و مطالب مفیدتون، دو تا سوال داشتم.
  1- من سالهای زیادی هست که در شرکتهای مختلف کار نرم افزاری می کردم اما متاسفانه هیچکدوم برام بیمه رد نمیکردند و مجبور بودم که خودم به صورت خویش فرما برای خودم بیمه رد کنم. که حدودا 4 سال بیمه میشه. میخواستم بدونم آیا این برای من سابقه کار حساب میشه یا نه؟
  2- اگر من برای جستجوی کار و با Skilled worker برم آلمان امکانش هست حین جستجو برای کار در یک کار خدماتی چیزی (مثل پیتزایی، رستوران و…) هم مشغول بشم تا هزینه های این چند ماهمو در بیارم یا نه؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. سابقه کار شما مورد تایید می باشد و امکان کار در سایر مشاغل برای شما در کشور آلمان وجود دارد اما برای تمدید ویزا شغل شما باید شرایط خاصی داشته باشد به طور مثال رد شدن بیمه یا مالیات توسط کارفرما یکی از این موارد است. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار کشور آلمان اندک می باشد. ویزای کار انگلیس به پیشنهاد شغلی نیاز دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بله به طور معمول تا سن ۴۰ سالگی این شرایط برای متقاضیان وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. عماد قربانی می گوید:

  سلام وقت بخیر من 36 ساله هستم 12سال سابقه کار دارم خرداد ماه لیسانس میگیرم دانشگاه آزاد کرج یک مدرک فنی و حرفه ای 18 ماهه الکترونیک طرح ایران و آلمان دارم خواستم ببینم میشه با این مدارک ویزای کار کشور آلمان اخذ کنم

  پاسخ
 32. حمید می گوید:

  سلام وقت بخیر من ۳۸ سالمه و میخواستم بدونم اگر تحصیلات دانشگاهی نداشته باشم آیا میتونم ویزای کار بگیرم و راهی دارم؟ سوال آخر اگر من یه مدرک فنی حرفه ایی بگیرم میتونم ویزای کار بگیرم؟و کلا پروسش چقدر طول میکشه؟ ممنونم ازتون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به حداقل مدرک لیسانس نیاز است و متاسفانه با مدارک فنی امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات در خصوص ویزاهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. آتنا می گوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای دکتر ملک پور بزرگوار
  همسر من 37 ساله کارشناسی ارشد مهندس عمران با گرایش زلزله با 6 سال سابقه کار ( با بیمه) و جمعا 8 سال ( بدون بیمه) هستند.. چند سالی هم مدرس دانشگاه بودن.. مدرک زبان ندارند، تقاضای کار در کشوری خوب مثل المان یا استرالیا یا هر کشوری که شما پیشنهاد بفرمایید؛ دارند
  فرزند 4 ساله داریم..
  من هم خانم 32 ساله و پزشک عمومی هستم که قصد ادامه تحصیل برای تخصص دارم.. سابقه کار حدودا 24 ماه دارم.. مدرک زبان ندارم..
  مهاجرت به کشور المان را دوست دارم بعلت پیشرفته بودن کشور و ورود راحت به هر رشته تخصصی که بخواهیم با دریافت حقوق..
  شما چه کشوری و چه مسیری را برای ما پیشنهاد میفرمایید که شانس بالایی داشته باشبم؟
  ما با توجه به کشور پیشنهادی شما قصد فراگیری زبان آن کشور و مدرک زبان لازم را داریم..
  پیشاپیش از راهنمایی شما سپاس گزارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. کشور المان با توجه به رزومه شما انتخاب مناسبی می باشد. تحصیلی تخصص نیز به معادل سازی مدارک شما وابسته است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. hooman می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت جناب آقاي ملكپور عزيز
  بنده ٢٩ ساله ليسانس پرستاري از دانشگاه دولتي ٥سال سابقه كار در بيمارستان دولتي و خصوصي دارم زبان بلد نيستم ميخواستم ببينم شانس من براي گرفتن ويزاي كارآلمان چقدر هست ؟ البته شروع كردم به خواندن زبان آلماني . آيا داشتن مدرك B2 اجباري هست؟
  با تشكر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای ویزای کار المان مناسب است. در حال حاضر اخذ مدرک زبان یکی از مهمترین نکات جهت بالا رفتن شانس ویزا و کاریابی شما می باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. امير می گوید:

  با سلام من مدرك تحصيلى معادل دكترى تربيت بدنى دارم،قهرمان اسيا در سال ٢٠١٢ ،٢٠١٤ هستم،سابقه ٣ سال مربى گرى تيم ملى ايران در رقابتهاى رسمى اسيايى و جهانى از سال ٢٠١٥ تا ٢٠١٨دارم
  در حال حتضر متعهل هستم و خواستم بدونم ميشه اقامت داعم المان را گرفت با اين شرايط؟
  ممنونم

  پاسخ
 36. محسن می گوید:

  با سلام و احترام فراوان خدمت جناب دکتر ملک پور و همکاران گرامیتان
  قبل هز هر چیز بابت این همه اطلاعات بروز و ارزشمند که مطمئنا انرژی و وقت زیادی از شما عزیزان از صمیم قلب تشکر می کنم.
  خدا خیرتون بده
  چون همیشه تاکید می فرمایید که توضیحات کامل را بنویسیم من بطور کامل توضیح می دهم و پیشاپیش از طولانی شدن کامنت عذر می خوام.
  خدمتتون عرض کنم که من مدرک لیسانس نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس مکاترونیک دارم با بیش از 6 سال سابقه کار و بیمه از چند شرکت بسیار معتبر در زمینه برنامه نویسی NET.شامل ASP.Net , ASP.Net MVC و تمامی تکنولوژی های بروز در زمینه Backend و FrontEnd در وب اپلیکیشنها و وبسایتها و طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل (Android و iOS)
  مدرک زبان ندارم اما مشکل زیادی در گرفتن مدرک نیست و بخاطر استفاده روزمره از زبان در کار و جستجو در اینترنت و فروم های برانامه نویسی به زبان انگلیسی فکر کنم بتوانم با سعی و تلاش زیاد در مدت کمی برای مدرک انگلیسی یا در صورت صلاحدید شما مدرک آلمانی اقدام کنم.
  32 سال سن دارم و متاهل هستم اما فرزند نداریم.
  همسر بنده هم مدرک لیسانس و فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر و 8 سال سابقه کار مرتبط دارند و در واقع همکار هستیم.

  با اجازه شما قصد مهاجرت کاری داریم و با همکاران شما هم تماس گرفتم که فرمودند بهترین و سریعترین روش اقدام برای تحصیل در مجارستان و سپس در حین تحصیل در مجارستان ؛ یافتن کار در آلمان می باشد اما با توجه به اطلاعاتی که دادند مبلغ زیادی برای ویزای تحصیلی مجارستان (حدود 35 میلیون تومان برای یک سال) به هدر میرود.
  لطفا من رو راهنمایی کنید و بفرمایید بهترین و سریعترین روش چگونه و به کدام کشور هست چون آنطور که متوجه شدم مثلا وقت سفارت آلمان برای ویزای جستجوی کار 13 تا 15 ماه زمان میبرد و تصمیم ما این هست که در صورت امکان در مدت کمتری بتوانیم اقدام به مهاجرت کنیم و هدف ما صاحب فرزند شدن پس از مهاجرت می باشد.

  بسیار بسیار ممنون از راهنماییتون
  موفق باشید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   بله سفارت آلمان مدت زمان زیادی را از شما کسب میکند . البته این مورد را باید حتما مد نظر داشته باشید زیرا در این مدت ممکن است تمامی قوانین تغییر پیدا کند . اگر به صورت ویزای جست و جو کار اقدام نماید شاید بتوانید کار پیدا نمایید که البته بهتر است مدرک زبان نیز داشته باشید . جهت دریافت راهنمایی های بیشتر بهتر است با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را یک بار دیگر برای شما به صورت رایگان بررسی و در صورت نیاز مشاوره تخصصی به شما ارائه نماییم. با تشکر از پیام شما

   پاسخ
 37. نجمه می گوید:

  با سلام.با تشکر از سایت خوبتون.من 26ساله هستم.الان هممشغول نوشتن پایان نامه در رشته مهندسی برق- کنترل هستم با معدل 15:30.میخواستم ببینم با شرایط من امکان پیدا کردن کار در آلمان هست یا خیر؟واینکه برای مقطع دکترا امکان گرفتن کمک هزینه وجود داره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار کشور المان به سابقه کار مرتبط و سطح زبان مناسب نیاز است. امکان تحصیل دکترا نیز برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. داوود می گوید:

  با سلام خدمت آقای ملک پور عزیز و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان و تیم همراهش.بنده یکی دوسالی میشه که با کانال شما در تلگرام همراهم و تا تونستم ویس ها و ویدئو های شما رو گوش دادم. بنده قصد مهاجرت دارم و لطفا راهنماییم کنید.بنده 26 سالمه و کارشناس رشته علوم تربیتی میباشم. لطفا یک راه منطقی و قانونی رو روشن کنید.با سپاس فراوان از شما.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. امکان اقدام از روشهای مختلف نظیر تحصیل، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … برای شما وجود دارد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. لیلا می گوید:

  سلام. با عرض ادب و احترام. در مطالب بالا جهت اخذ بلوکارت المان شرط سنی قید نشده یعنی همسر بنده با 45 سال سن میتوانند برای آن اقدام کنند. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورتی که ویزای جستجوی کار المان مورد نظر باشد شرایط سنی همسر شما مطرح می باشد اما در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از کشور آلمان و اخذ ویزای مربوطه شرایط متفاوت خواهد بود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. hooman می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت جناب آقاي ملكپور عزيز
  بنده ٢٩ ساله ليسانس پرستاري از دانشگاه دولتي ٥سال سابقه كار در بيمارستان دولتي و خصوصي دارم زيان بلد نيستم ولي ٦ماه فشرده كلاس برميدارم ميخواستم ببينم شانس من براي گرفتن ويزاي كار آلمان چقدر هست
  ممنون ميشم راهنماييم كنين

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور المان مناسب است و در صورت افزایش سطح زبان خود شانس کاریابی برای شما افزایش می یابد. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. عطیه می گوید:

  باسلام بنده کارشناسی فیزیوتراپی و ارشد حرکات اصلاحی و آسیب ورزشی دارم.۳۲ ساله و متاهل هستم. درشرف گرفتن مدرک آیلتس میباشم. میخواستم بدونم با شرایط بنده امکان کار یا ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کدوم کشور اروپایی را توصیه میفرمائید.
  سپاس از پاسخ گویی تون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. . امکان تحصیل دکترا برای شما وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. پروسه های کاری نیز شرایط مخصوص به خود را داراست که برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. Shabnam می گوید:

  سلام وقتتون بخیر
  آقای دکتر میشه برامون توی کانال تلگرام توضیح بدین که اگه کسی ویزای جستجوی کار آلمان ،هلندیادانمارک رو بگیره چقدر زمان می بره که کار پیدا کنه؟ایا امکان داره کار پیدا نکنه وبعد از کلی هزینه وسختی ودوری از خانواده دست از پا درازتر برگرده!؟؟من همسرم مدرکش معدن واز دانشگاه آزاده و۸سال سابقه کار غیرمرتبط در شرکت حفاری شمال که زیر مجموعه شرکت نفته داره وچند تا مدرک ایزو وبین المللی داره آیا با این شرایط توی کشورهای نامبرده میتونه کار پیدا کنه؟
  من قبلا با شما مشاوره تلفنی هم داشتم ولی أین مطلب خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده میشه لطفا توضیح بدین شاید دوستان دیگه هم این سوال تو ذهنشون باشه
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. رشته تحصیلی و سابقه کار همسر شما برای کار در کشور آلمان مناسب است اما کاریابی در این کشور بسیار به تخصص و مهارت فرد و سطح زبان وی وابسته است. کار در کشورهایی نظیر هلند یا دانمارک به پیشنهاد شغلی نیازمند می باشد. برای اخذ اطلاعات در خصوص بهترین روش متناسب با شرایط خود ما به شما مشاوره تخصصی را توصیه میکنیم. در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. سجاد نوروزی می گوید:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  من ۲۷ ساله ، لیسانس الکترونیک هستم . دوره های شبکه ( سیسکو و مایکروسافت ) رو هم گذروندم . متاسفانه سابقه کار قابل ذکر ندارم . در حال یادگیری زبان ( انگلیسی ) هستم .
  میخواستم بدونم شانسی برای پیدا کردن کار در آلمان یا اتریش دارم ؟
  ممنون از لطف شما .

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار المان به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. امیر می گوید:

  سلام .34 ساله هستم متاهل با یک فرزند سه ساله.5 سال با مدرک کاردانی برق قدرت و 3 سال با مدرک کارشناسی برق الکتروتکنیک.سابقه کار دارم.میخواستم ببینم شانس یافتن کار مناسب در آلمان برای اخذ بلو کارت چقدر است؟ قصدم از این سوال این است که با ریسک کمتری میخواهم قدم در راه مهاجرت به آلمان بگذارم.در ضمن منابع مالی محدودی دارم.با تشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   در صورت داشتن منابع مالی محدود باید با دقت اقدام نمایید زیرا شش ماه باید در آن کشور زندگی نمایید و به دنبال کار بگردید. اگر مدرک زبان داشته باشید به احتمال زیاد میتوانید کار پیدا نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس حاصل نمایید تلفن تماس 49196000

   پاسخ
 45. طیب می گوید:

  سلام. خسته نباشین
  من مهندس عمران با ۱۰ سال سابقه ومتعهل هستم ومدرک زبان ندارم. و میخام خارج کشور اقامت وکار داشته باشم. لطفن راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 46. مهنازرنجبر می گوید:

  سلام وقت بخیر
  بنده خانمی 40 ساله و مجرد هستم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بیمه و دارای مدارک فنی حرفه ای در رابطه با خیاطی 2/5 سال سابقه بیمه و در زمینه خیاطی، فروش و بازاریابی و مدت زمان کمی بیمه تجربه کار دارم آیا میتوانم برای گرفتن ویزای کار و یا بورس تحصیلی (تحصیل رایگان) در مقطع دکتری در یکی از کشورهای پیشرفته اقدام کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   سن شما جهت دریافت این ویزا بر روی مرز قرار دارد و در صورت ریسک آن را قبول نمایید میتوانید اقدام نمایید. کاری که باید در کشور آلمان انجام دهید باید در رابطه با رشته تحصیلی خود شما باشد . با تشکر

   پاسخ
 47. reza می گوید:

  سلام بنده 31 سال ،فوق لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار ،دارای 5 سال سابقه کار و بیمه در شرکت حمل و نقل بین المللی و 3 سال سابقه کار و بیمه در شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دارای مدارک های دوره های رزرویشن بین الممللی هواپیمایی.و کلی مدارک فنی حرفه ی دیگر.1-لازم به مدرک زبان هست یا اینکه بتونم صحبت کنم کافیه؟2- میتونم کاری توی زمینه های شغلی خودم(رزرویشن و جهانگردی) پیدا کنم؟3 -شما امکان معرفی شغلهای مناسب رو هم دارید؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. الزامی بر داشتن مدرک زبان نیست اما مدرک زبان بسیار در کاریابی و شانس ویزا تاثیرگذار خواهد بود. کار شما باید مرتبط با تحصیل شما باشد و اخذ آن به مهارت و تخصص خود شما وابسته است. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.