,

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸  و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا را از منابع موثق استخراج نموده و خدمت شما ارائه داده ایم ، در بین راه ها متنوعی که در ذیل آمده شرایط مهاجرت به استرالیا برای افرادی که دارای مهارت هستند و یا شرایط تحصیل دارند و یا امکان سرمایه گذاری و کارآفرینی راه های متفاوتی تعریف گردیده ، حال اگر شما با هر مدرکی به دنبال شرایط مهاجرت به استرالیا هستید می توانید در بخش بندی های مختلف ویزای مورد نظر خود را بسته به شرایط خود انتخاب نمائید . در این مقاله تمام شرایط مهاجرت به استرالیا توضیح داده شده و امید است با خواندن این مقاله در باب شرایط مهاجرت به استرالیا اطلاعات مناسبی به دست آورید .

راه های مهاجرت به استرالیا :

 1. اخذ ویزای تحصیلی استرالیا
 2. ویزای کار استرالیا
 3. ویزای جستجوگر کارskilled worker استرالیا
 4. ویزای ثبت شرکت استرالیا
 5. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا
 6. ویزای خویشاوندان استرالیا
 7. ویزای تولد در استرالیا
 8. ویزای ازدواج در استرالیا

 

توضیحات اقای ملک پور( فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب اقامت استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

توضیحات اقای ملک پور در باب سرمایه گذاری استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

توضیحات اقای ملک پور در باب تحصیل اتریش و استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

توضیحات اقای ملک پور در باب کاریابی استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

 

۱ . ویزای تحصیلی استرالیا

شاید برای شما سوالاتی بوجود آمده باشد در زمینه تحصیل در کشور استرالیا پیش آمده باشد به اجمال به آنان خواهیم پرداخت . چند نمونه از سوالاتی که در  این زمینه مطرح می شود به شرح ذیل است…

آیا تحصیل در این کشور رایگان است؟ نحوه دریافت اقامت دائم در کشور استرالیا از طریق تحصیل به شکل است؟ گپ سنی در این کشور وجود دارد؟ مدرک زبان نیاز است؟ زبان تحصیل در این کشور چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیرری از وکلای حاذق خود می تواند شما را به صورت تلفنی و رایگان در زمینه مشاوره دهد.

 

استرالیا از نظر رنکینگ سومین کشور انگلیسی زباان جهان می باشد که دارای سی و هشت دانشگاه دولتی می باشد . در این کشور نظام آموزشی به نحوی طراحی شده است که در هر سال فقط دو ترم تحصیلی خواهید داشت و ترم تابستانی جهت تسعیل و تسریع در زمان تحصیل شما برنامه ریزی شده است . زمان آغاز ترم تحصیلی در ماه سپتامبر است و شما نهایتا تا اواخر اگوست مهلت جعت ثبت نام دارید . شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا حداقل نیاز به یک مدرک زبان انگلیسی IELTS 6 دارید و لازم است بدانید شما می توانید تا یک ماه پس از پست کردن مدارک ، مدرک زبان خود را تسلیم نمایید .

دوره های SCHOOLS:

در این دوره که برای افراد است که قصد تحصیل در مقاطع زیر دیپلم را دارند می باشد که می توانند دو نفر به عنوان گاردین که معمولا پدر و مادر فرد هستند اجازه حضور در کنار فرزندان خود را تا سن ۱۸ سال خواهند داشت . هزینه تحصیل در این دوره ۱۰۰۰۰ $ الی ۱۸۰۰۰ $ می باشد .

دوره FOUNDATION & DIPLOMA   :

این دوره همان دوره دیپلم در ایران است که دانش آموزان عزیز می توانند با یکسال تحصیل در این دوره ، به مقاطع دانشگاهی راه یابند . هزینه تحصیل در این دوره ۱۵۰۰۰ $ الی ۲۸۰۰۰ $ می باشد . موسسه حقوقی ملک پور  با در دست داشتن اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت و تجربه بالای خود می تواند شما را در تمامی طول مسیر شما را تا رسیدن به هدف قانونی خود همراهی و کمک نماید.

برای افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم دارند باید در دوران دیپلما تحصیل نمایند. برای افرادی که خواهان تحصیل در رشته های پزشکی هستند باید در دوره های دیپلما تحصیل نمایند سپس باید چهار سال در رشته علوم پایه تحصیل نمایند و سپس به شرط قبولی در آزمون دانشگاه می توانند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل نمایند.

مقطع لیسانس :

مقطع لیسانس در کشور استرالیا ۴سال زمان تحصیل به طول می انجامد وهزینه تحصیل ۱۶۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد در این دوره دانشجویان اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارا می باشند که با کارهای پارت تایم می توانید سهمی از مخارج زندگی خود را پوشش دهید.

 

مقطع فوق لیسانس :

در دوره فوق لیسانس دانشجویان در مدت دو سال تحصیل خود می توانند همانند دوره لیسانس می توانند بیست ساعت در هفته کار به صورت پارت تایم انجام دهند . هزینه تحصیل حدود ۲۰۰۰۰$ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد .  هزینه زندگی در کشور استرالیا حدود ۱۰۰۰ $ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد .

 1. ویزای کار استرالیا :

اخذ ویزای کار در تمام کشور ها یکی از سریع ترین راه ها در بحث گرفتن اقامت دائم است . این سخن به این دلیل بیان می شود چون شما به آن کشور مالیات و بیمه می پردازید شما زودتر از سایر ویزا ها به اقامت خواهید رسید .  شایان ذکر است در کشور استرالیا به علت توریست پذیر بودن نفرات زیادی خواهان مهاجرت به این کشور هستند و این باعث خواهد شد زمان طولانی تری نسبت به سایر کشور ها در صف انتظار اخذ ویزا بمانید . و کشور استرالیا قانون عطف ما سبق دارد بر این اساس اگر قانون در مابین پرسه ویزا شدن شما تغیر کند شما باید از ابتدا اغاز و یراساس قوانین جدید پیش خواهید رفت.

شما برای اقدام در ابتدای امر باید مدرک IELTS 6  و یک نامه JOB OFFER به همراه مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی لیسانس را باید دارا  باشید.

 1. ویزای جستجوگر کار SKILL WORKER استرالیا :

ویزای جستجوگر کار در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است . کشور استرالیا چون هجوم سیل زیادی از توریست را دارد به همین خاطر علاوه بر اینکه زمان زیادی را باید صف انتظار باشید و قانون عطف ما سبق دارد ، شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز باشد .

 

بر اساس جدول امتیاز بندی ذیل شما قادر خواهید بود تا شانس خود را امتحان کنید.

زیرگروه و علائم عبور
زیرگروه ویزا امتیاز
ماهر – مستقل (زیرگروه ۱۸۹) ۶۰
ماهر – حمایت (زیر گروه ۱۹۰) ۶۰
ماهر – حمایت منطقه ای (زیرگروه ۴۸۹) ۶۰

ویزای زیر گروه و امتیازات استرالیا

 

 

امتیاز برای سن
سن در زمان درخواست امتیاز
۱۸-۲۴ (شامل) ۲۵
۲۵-۳۲ (شامل) ۳۰
۳۳-۳۹ (شامل) ۲۵
۴۰-۴۴ (شامل) ۱۵
۴۵-۴۹ (شامل) ۰

 

امتیاز برای توانایی زبان انگلیسی
توانایی زبان انگلیسی امتیاز
برتر انگلیسی – فرد دارای یک نمره ۸ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۲۰
مهارت انگلیسی – فرد دارای یک نمره از ۷ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۱۰
صالح انگلیسی – فرد دارای یک نمره ۶ یا بیشتر در زبان انگلیسی سیستم تست (IELTS) در هر یک از چهار جزء آزمون. ۰
امتیاز برای اشتغال استرالیا در اشغال ماهر نامزد دریافت جایزه و یا یک شغل از نزدیک مرتبط
تجربه کاری امتیاز
حداقل هشت و تا ۱۰ سال (از ۱۰ سال گذشته). ۲۰
حداقل پنج اما کمتر از هشت سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۵
حداقل سه اما کمتر از پنج سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۰
حداقل یک اما کمتر از سه سال (از ۱۰ سال گذشته). ۵

 

امتیاز برای خارج از کشور استخدام در شغل ماهر نامزد دریافت جایزه و یا یک شغل از نزدیک مرتبط
تجربه کاری امتیاز
حداقل هشت و تا ۱۰ سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۵
حداقل پنج اما کمتر از هشت سال (از ۱۰ سال گذشته). ۱۰
حداقل سه اما کمتر از پنج سال (از ۱۰ سال گذشته). ۵
امتیاز برای مدارک آموزشی
صلاحیت امتیاز
دکترای خود را از یک موسسه آموزشی استرالیا و یا سایر دکترا از یک استاندارد شناخته شده است. ۲۰
حداقل یک مدرک کارشناسی، از جمله مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد با افتخارات، از یک موسسه آموزشی استرالیا یا مدرک دیگری از یک استاندارد شناخته شده است. ۱۵
دیپلم و یا تجارت مدرک تحصیلی و یا مدرک تحصیلی دیگر در استرالیا به پایان رسید، و یا مدرک تحصیلی و یا جایزه از استاندارد شناخته شده است. ۱۰

 

امتیاز برای مطالعه مورد نیاز استرالیا
ضوابط: امتیاز
یک یا چند درجه، دیپلم یا مدارک تجاری یک موسسه آموزشی استرالیا تعلق می گیرد و پاسخگویی به نیاز مطالعه استرالیا. ۵

 

امتیاز برای شرایط Credentialled انجمن زبان
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز برای زبان جامعه credentialled در زمان از شما دعوت به اعمال می شود. نظام زبانی جامعه Credentialled توسط سازمان ملی اعتباربخشی برای مترجمان کتبی و شفاهی (NAATI) معتبر است. ۵
امتیاز برای مطالعه در یک منطقه از استرالیا
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شما واجد شرایط مطالعه استرالیا به زندگی کرده اند و مورد مطالعه در منطقه ای استرالیا یا یک رشد جمعیت منطقه شهری پایین در زمان از شما دعوت به اعمال می شود. ۵

 

 

امتیاز برای مدارک مهارت شریک
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شریک زندگی خود مطابق با نیازهای در زمان از شما دعوت به اعمال مربوط به:

سن؛

توانایی زبان انگلیسی؛

ارزیابی مهارت های مناسب در یک شغل نامزد دریافت جایزه در همان ماهر شغل لیست استفاده می شود برای برنامه شما.

شما می توانید این امتیاز دریافت خواهید کرد اگر شریک زندگی خود را در درخواست ویزای خود را شامل نمی شود، و یا اگر آنها یک شهروند استرالیا یا مقیم دائم استرالیا می باشد.

۵

 

امتیاز برای سال حرفه ای در استرالیا
ضوابط: امتیاز
شما می توانید پنج امتیاز برای داشتن یک سال حرفه ای در استرالیا در چهار سال قبل از دریافت از شما دعوت به اعمال می شود.

البته سال حرفه ای شما باید در اشغال ماهر نامزد خود را و یا یک شغل ماهر از نزدیک مرتبط است. البته باید برای یک دوره در مجموع حداقل ۱۲ ماه به طول انجامید.

۵

 

امتیاز برای حمایت مالی توسط ایالت یا ناحیه دولت
ضوابط: امتیاز
نامزدی توسط یک دولت ایالت یا منطقه تحت برنامه مهاجرت دولت، برای اهداف یک زیر کلاس ۱۹۰   نرم افزار. ۵

 

 

امتیاز برای نامزدی توسط ایالت یا ناحیه دولت و یا حمایت از اعضای واجد شرایط خانواده
ضوابط: امتیاز
نامزدی توسط یک دولت ایالت یا منطقه تحت برنامه مهاجرت دولتی، و یا حمایت های یک خویشاوند واجد شرایط، به یک منطقه منطقه ای برای مقاصد یک زیر کلاس ۴۸۹ نرم افزار. ۱۰

 

 1. ویزای ثبت شرکت در استرالیا :

اخذ این نوع ویزا منوط به دریافت نامه حمایت دولت منطقه ای یا ایالتی در کشور استرالیا است . لذا باید همراه با این نامه شما تجربه و مهارت لازم در آن زمینه مذکور را دارا باشید .

 

شما برای اخذ این ویزا باید سنی کمتر از ۵۵ سال را علاوه بر داشتن حمایت نامه از ایالت های استرالیا و ارائه تمکن مالی حداقل پانصد هزار دلار استرالیا در حساب داشته باشید .

 

 1. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا :

شما برای اخذ این نوع ویزا باید سن شریفتان کمتر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی ایالات استرالیا ، داشتن حداقل سه سال سابقه مدیریت در مورد مذکور ، داشتن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، کسب مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS 5 و عدم وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازک را داشته باشید. ما بحث سرمایه گذاری به شما پیشنهاد نمی کنیم لذا اگر خواهان تحقق این امر هستید با وکلای حرفه ای مشورت کنید که موسسه حقوقی ملک پور شما را در اجرایی شدن این هدف می تواند همراه شما باشد.

۶٫ویزای خویشاوندان :

ویزای خویشاوندان در استرالیا برای تمام دوستان و بستگان شما این امکان را محیا می سازد تا بتوانند با  دعوتنامه شما به نزد شما برای مدت محدودی که officer  ویزای شما این مدت را معین می سازد و باید بدانید که تایید ویزای شما و مجوز اخذ ویزای شما در inter view توسط officer visa صادر می گردد . شخصی که برای این نوع tipe ویزا اقدام می نماید باید دارای تمکن مالی خوب ولی مدارکی دال بر تعلق خاطر به کشور خود و عدم قصد ماندن در کشور استرالیا را ارائه دهد .

 

 

۷٫ویزای تولد :

کشور استرالیا تابع خون است یعنی اگر پدر یا مادر نوزاد متولد شده دارای تابعیت کشور استرالیا باشد می تواند برای فرزندان خود در خواست تابعیت کند .

 

۸٫ویزای ازدواج :

ویزای ازدواج به این  گونه است که باید فرد دارای سن حداقل هجده سال و نامزد و همسر خویش ضمانت شود . همسر فرد باید دارای اقامت دائم یا تابعیت استرالیا یا کشور نیوزلند را دارا باشد . لازم به ذکر است فرد متقاضی نیاز به داشتن مدرک زبان خاصی ندارد . لیک فقط باید تا پایان در کنار هم باشند و از همدیگر جدا شوند .

در ارتباط با بهترین شرایط مهاجرت به استرالیا اصلح ترین شخص که می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد یک وکیل مهاجرتی استرالیاست ، همچنین شما می توانید برای اخذ مشاوره های مهاجرتی با دفاتر حقوقی و مهاجرتی در ایران که در زمینه مهاجرت فعالیت قانونی دارند ، شرایط مهاجرت به استرالیا را  جویا شوید .

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را با شرایط مهاجرت به استرالیا  آشنا سازیم اگر چنانچه اطلاعات مقاله فوق برای شما مکفی نبوده است شما میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و همکارش MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکارش در ایران و بلاروس تماس حاصل نموده و از امکان مشاوره رایگان در باب شرایط مهاجرت به استرالیا  و راههای مهاجرت به استرالیا از قبیل سرمایه گذاری در استرالیا ، تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا و راههای دیگر بهره مند گردید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۳ نظرات, میانگین: ۴.۶۹ از طریق ۵)
Loading...
12 پاسخ ها
 1. لیلی می گوید:

  باسلام همسرم سیتیزن استرالیاهستن وحدودسه ماهه که برای ویزای من اقدام کردن الان متوجه شدم ایشون به بانک بدهکارهستن آیااین بدهکاری مشکلی برای صدورویزای من بوجودنمیاره

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. علی می گوید:

  با سلام. بنده کارشناس ارشد مکانیک هستم. تحصیلاتم را در دانشگاههای دولتی گذروندم. متاهل. 28 ساله. بعد از فارغ التحصیلی در حال حاضر 1.5 سال سابقه کار دارم. همسرم لیسانس حسابداری داره ولی سابقه کاری نداره. مدرک زبان نداریم ولی میخایم اقدام کنیم. بخایم اقدام کنیم برای زبان حدود 15 ماهی طول میکشه. تا اون موقع سابقه کارم هم 3 سال میشه.
  میخاستم ببینم آیا برای گرفتن ویزای مهارت لازمه که همسرم هم شاغل باشه و شغلش تو لیست استرالیا باشه یا نه؟
  از ابتدا تا گرفتن ویزا کلا چقدر زمان میبره؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. هادی می گوید:

  سلام
  من به سرعت به دنبال راهی برای فرستادن خانوادم به استرالیا هستم .الان خودم در سوئیس زندگی میکنم وخانوادم در ایران ایا راهی هست که بتوانم کل خانوادم را با روش های قانونی به استرالیا بفرستم واونا بتونن اونجا اقامت دائم به دست بیارن
  خانواده من متشکل از مادرم حدود بالای ۴۲ سال پدر بالای ۴۲ سال خاهر بزرگم ۲۱ساله که البته اونو به سویس میارم خواهر کوچکم ۱۷ خواهر کوچکتر ۵ وبرادر کوچکم ۲سال است حالا به شدت به دنبال راهی برای فرستادن هرچه سریع تر انها به استرالیا هستم ایا راهی وجود دارد واگر هم هزینه دارد میوانید به طور مثال هزینه هر نفر را بگید؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. حمیدرضا نوروزی می گوید:

  سلام می خواستم بدونم با مدرک PTE می شه واسه مهاجرت اقدام کرد و اگه می شه چه نمره ای نیاز هست برای قبول شدن

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. احمد می گوید:

  سلام خسته نباشید،من 20ساله هستم ودانشجوی کارشناسی علوم سیاسی،میخاستم بدونم اگر لیسانسم روبگیرم و حدودا 8سال کارکنم،ایاشانسی هست بتونم برم استرالیازندگی کنم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام در صورت اخذ مدرک ای التس 7 میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. Mehrdadhosseini می گوید:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
  بنده مهرداد حسینی هستم

  من و همسرم هردو 26 سال سن داریم و دارای مدرک عالی دانشگاهی از دانشگاه دولتی هستیم
  چند وقتی هست بدنبال گرفتن ویزای تحصیلی در یکی از دانشگاه های استرالیا هستیم
  شرایط و رزومه هردوی ما به شرح زیر هست که خدمتتون عرض می کنم:
  بنده خودم مهرداد حسینی متولد 5/5/1371 هجری شمسی دارای مدرک کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه دولتی تفرش(تاریخ فارغ التحصیلی31/06/1394) و دارای 2 سال سابقه کار اجرایی نقشه برداری و مسلط به کار با کلیه تجهیزات نقشه برداری(دوربین ها و جی پی اس) همچنین مسلط به کار با نرم افزارهای auto cad ,civil,envi,arc gis, می باشم.
  همسرم:
  نگار شعبانپور متولد 27/11/1371 هجری شمسی در سال تحصیلی 1390 وارد دانشگاه دولتی تفرش شده و در 31/06/1394 از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است.در همان سال موفق به پذیرش در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران شده و و در 02/11/1395 با معدل 35/17 از آن دانشگاه فارغ التحصیل و حائذ به مدرک کارشناسی ارشد GIS شده است.بلا فاصله بعد از اتمام تحصیلات در شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه اصفهان به عنوان کارشناس برنامه نویس GIS مشغول به کار شده است.
  درخواست بنده از شما این است که با توجه به شرایط گفته شده آیا امکانی فراهم می شود تا بتوانیم بنده به عنوان نیرو ی کار و همسرم برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های استرالیا ادامه تحصیل بدهید.
  ضمنان هردو در حال گزراندن دوره برای اخذ مدرک آیلتس می باشم.

  منتظر پاسخ شما هستیم.
  ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. اخذ ویزای کاری کشور استرالیا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.