شرایط تحصیل در کانادا

شرایط تحصیل در کانادا

شرایط تحصیل در کانادا ۲۰۱۸ چیست ، برای یافتن دقیق ترین اطلاعات در مورد شرایط تحصیل در کانادا  از کدام موسسات مشاوره بگیریم شرایط تحصیل در کانادا به چه زبان یا زبان هایی است؟ تحصیل در کانادا چه میزان هزینه در بر خواهد داشت؟ مدارک لازم و شرایط تحصیل در کانادا چیست؟ شرایط تحصیل در کانادا و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری به چه ترتیب است؟ چند بار در سال میشود به کانادا ورود کرد؟ هزینه ی مهاجرت به کانادا و زندگی یک دانشجو در کانادا به چه میزان است؟ آیا تحصیل در کانادا میتوان از ویزای همراه بهره مند شد؟ دانشگاههای برتر کانادا کدام ها هستند؟ اقتصاد کانادا به چه نحویست؟ امنیت و فرهنگ کانادا در چه مرحله ای از استاندارد جهانیست؟ اینها سوالهایی هستند که در ذهن افراد متقاضی تحصیل در کانادا به ذهنشان خطور میکند و دنبال جواب آن هستند . در این مقاله بر آن شدیم به آن بپردازیم و تا جای ممکن هر کدام را به اختصار توضیح دهیم.

 

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل و بورسیه تحصیلی کانادا

video شرایط تحصیل در کانادا
video شرایط تحصیل در کانادا
video شرایط تحصیل در کانادا
audio شرایط تحصیل در کانادا
audio شرایط تحصیل در کانادا
audio شرایط تحصیل در کانادا

 

از جذابترین امتیازات برای تحصیل  در دانشگاههای کانادایی رتبه ی بالای دانشگاهها و تعداد زیاد دانشگاهای موجود در برای تحصیل در کانادا میباشد.

دانش اموزان باید حدود ۱۱ سال تحصیل کند و بعد از پایان سال سوم پیش دانشگاهی می تواند وارد دانشگاه های معتبر شود

تحصیل در مقطع لیسانس معمولا ۳ تا ۴ سال زمان می برد نیاز به معدل بالا و نمره زبان انگلیسی ایلس ۶ است و اگر دانشجو در سطح زبان مورد نیاز دانشگاه های کانادا نباشد می بایست در کلاس های زبان دانشگاه شرکت کند

تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری به مدرک ایلس حداقل ۵/۶ نیاز دارد. برای دکتری رزومه خوب موثر است

از نکات مثبت تحصیل در دانشگاههای کانادا برای دانشجویان ایرانی اخذ اقامت دائم بعد از تحصیل در آن کشور میباشد

شانس بالای ویزای دانشجویی ازدیگر نکات متمایز برای کشور کانادا در حال حاضر میباشد

تقریبا برای تمامیه رشته ها امکان اخذ پذیرش با توجه به ارائه مدرک زبان مناسب میباشد

 

 

۱- کیفیت آموزشی بالا

دانشگاه های کانادا در سطح جهانی به علت کیفیت بالای سیستم آموزشی و تکنولوژی پیشرفته ایی که دارند مورد علاقه بسیاری از دانشجویان بین المللی می باشند. چهار دانشگاه این کشور در رتبه صد دانشگاه های دنیا قرار دارند : دانشگاه مک گیل ، دانشگاه تورنتو ، دانشگاه برتیش کلمبیا و دانشگاه آلبرتا

افراد برجسته بسیاری در دانشگاه های این کشور به فعالیت های آموزشی و پژوهشی مشغول هستند.  دانشگاه های کانادا بالغ بر ۲۵ نفر از برندگان جایزه نوبل را معرفی کرده اند و صدها برنده جایزه علمی وهنری دیگر را نیز به دنیا ارائه داده اند.

۲- مدرک تحصیلی معتبر در سراسردنیا

استانداردهای بالای دانشگاه ها و مراکز آموزشی کانادا باعث می شوند مدارک اخذ شده از آنها در همه کشورها معتبر باشند و فرصت های شغلی زیادی را در پیش روی فارغ التحصیلان قرار دهند.

مدارکی که از دانشگاه ها و مراکز آموزشی کانادا گرفته می شوند به راحتی در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای مشترک المنافع معادل سازی می شوند و دارای اعتبار هستند.

۳- آموزش مقرون به صرفه

هزینه زندگی و شهریه دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا در مقایسه با کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس به مراتب پایین تر است و به همین دلیل برخی از دانشجویان شرایط تحصیل در کانادا را ترجیح می دهند.

۴- جامعه ای با تنوع فرهنگی گوناگون

جامعه چند فرهنگی به دلیل مهاجرت از کشورهای مختلف یکی از ویژگی های بارز کشور کاناداست و تقریبا مردمانی از تمامی نژادها و فرهنگ ها در این کشور زندگی می کنند.

۵- جامعه ای امن و سالم

کانادا پایین ترین درصد جرم و جنایت در منطقه را دارد و با اینکه در شمال کشور آمریکا واقع شده است قوانین سختی در مورد حمل سلاح های گرم وجود دارد. امنیت اجتماعی بالا و محیط آرام کشور کانادا یکی از دلایلی است که سبب جذب دانشجویان و بالا رفتن انتخاب شرایط تحصیل در کانادا شده است . یک دانشجوی بین المللی در این کشور از همان آزادی که سایر شهروندان کانادایی برخوردار هستند، برخوردار خواهند بود و از زندگی در کشوری که در آن احترام به حقوق انسانی ، فرهنگ و مذهب های متفاوت وجود دارد لذت خواهد برد.

۶- زندگی در محیط های جذاب دانشجویی

محیط های دانشگاهی در کانادا علاوه بر امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی دارای امکانات ورزشی ، تفریحی و هنری نیز هستند. دانشجویان فرصت های بیشماری برای پر کردن اوقات فراغت خود دارند ، استفاده از امکانات ورزشی تا کنسرت های متعدد و مسافرت های جمعی با سایر دانشجویان از جمله این فرصتهاست.

۷- اجازه کار در حین تحصیل

اجازه کار به دانشجویان امتیازی است که هم از نظر مالی و هم از نظر کسب تجربه کاری شرایط تحصیل در کانادا را متمایزمی کند. البته امکان پیدا کردن کار در کانادا به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آن تسلط شما بر زبان انگلیسی است. احتمال یافتن کار در کانادا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر بیشتر است و اکثر دانشجویانی که به طور جدی در جستجوی کار هستند موفق می شوند. دانشجویان مقطع ارشد تحقیقاتی و دکترا نیزامکان گرفتن کار در پروژه های تحقیقاتی را دارند.

۸- امکان اقامت بعد از تحصیل برای کسب تجربه کاری

امکان اقامت برای کسب تجربه کاری و حتی به دست آوردن اقامت دائم یکی از فرصت های بی نظیر برای دانشجویان علاقه مند به شرایط تحصیل در کانادا ست. سالهاست که کانادا برای جذب نیروهای متخصص انواع ویزاهای اقامتی را ارائه می دهد و مسلما فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا می توانند بدون اینکه خاک کانادا را ترک کنند برا دریافت این نوع ویزاها اقدام کنند.

۹- یکی از بهترین نقاط دنیا برای زندگی

براساس سازمان ملل متحد، کانادا از سال ۱۹۹۴ در لیست ۱۰ کشور برتر جهان برای زندگی قراردارد. در واقع سه شهر ونکور، تورنتو و کلگری جزو ده شهر برتر دنیا هستند. استاندارد بالای زندگی ، امید به زندگی بالا ، درصد پایین جرم و جنایت همچنین ثبات اقتصادی از عواملی هستند که این کشور در لیست برترین کشورها قرار می دهد.

۱۰- کشوری پیشرفته با تکنولوژی بالا

وجود دانشمندان با استعداد و محققان پرتلاش در کانادا محیطی بی همتا برای کار و تحصیل ایجاد کرده است. کانادا در امور کامپیوتری و فناوری اطلاعات ، ارتباطات از راه دور ، حمل ونقل شهری ، هوافضا ، میکروالکترونیک ، دستگاه های پزشکی ، نرم افزارهای پیشرفته ، انرژی های برق آبی وهسته ایی ، لیزر ، بیوتکنولوژی ، صنایع غذایی ، تحصیل در کانادا فرصتی بی نظیر است و بدست آوردن آن در گرو اخذ پذیرش از دانشگاه در رشته مورد علاقه و دریافت ویزا دانشجویی است.

 

اگر نیازمند اطلاعات بیشتر در مورد  شرایط تحصیل در کانادا  و اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به کانادا و کار در کانادا و … هستید میتوانید با موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و مشاوره دریافت بفرمایید.

Rating: 5
51 پاسخ
 1. فرید گفته:

  سلام من ۴۰ ساله با آیلتس ۵ و ارشد تجارت الکترونیک متاهل با دو فرزند چقدر شانس پذیرش دکترت در کانادا دارم .۱۶ سال سابقه بیمه.مرسی

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   گپ تحصیلی در اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارای اهمیت می باشد و اگر از آخرین مدرک تحصیلی شما زمان زیادی گذشته باشد شانس کمی خواهید داشت. در صورت تمایل می توانید فرم موجود در صفحه زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شرایط شما را برای دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا بررسی کنند.

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   دوره زبان در اتریش نیز می تواند برای پیشنهاد مناسبی برای شما باشد چرا که هیچ گونه محدودیت سنی ندارد. در مورد این دوره نیز می توانید در مقاله زیر اطلاعات جامعی به دست آورید.

   https://malekpour.ir/اقامت-اتریش-از-طریق-دوره-زبان-انگلیسی

   پاسخ
 2. Sara گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من 23 ساله هستم و مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم دیپلم تجربی با معدل 19 و پیش دانشگاهی تجربی با معدل 14.60 دارم امسال دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی هر دو با معدل بالا ی 19.80 گرفتم آیا ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی که امسال دریافت کردم گپ تحصیلی رو پر میکنه؟ تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. گپ تحصیلی در پرونده شما می تواند تاثیر منفی داشته باشد اما با توجه به اینکه سن کمی دارید و رزومه تحصیلی مناسبی نیز دارید این تاثیر زیاد نمی باشد و شانس خوبی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارید.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام آقای دکتر
  آیا تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری برای دانشجویانی که در مقطع لیسانس در کانادا درس میخوانند وجود دارد؟
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 4. عباس گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت آقاي ملك پور و دوستان كه بسيار زحمت ميكشيد.
  سوال من اين است كه آيا من با معدل ١٤/٥٠ ليسانس معماري متاهل با سن ٢٦ و با سرمايه ١٦٠ ميليون با همسرم كه ايشون هم همين شرايط را دارن ميتونيم پذيرش دانشگاه براي فوق بگيريم براي كانادا يا خير؟ با آيلتس ٦/٥
  ممنون از وقتي كه ميذارين🙏

  پاسخ
 5. بهروز گفته:

  سلام حضور شما بزرگوار
  برنامه دارم دخترم راجهت ادامه تحصيل به كانادا بفرستم كلاس 11هست و معدل بالايي داره ويزاي توريستي 5 ساله هم داره از چه راهي بايد وارد بشم وآياداشتن كفيل الزامي است؟

  پاسخ
 6. بهروز گفته:

  سلام خدمت شما، من قصد دارم دوران بازنشستگي ام را در كانادا سپري كنم البته ازكار افتاده نيستم سابقه كارم بالاهست از لحاظ زبان انگليسي هم در حد متوسط هستم و ويزاي توريستي 5 ساله به كانادا دارمآيا امكانش هست يا كلا” نميتونم اقامت كانادابگيرم؟
  اگر بخواهم آنجا تحصيل كنم چطور؟

  پاسخ
 7. Amin گفته:

  سلام خسته نباشید من 20سالمه دیپلم بهیاری دارم تازه از خدمت برگشتم میخواستم ببینم آیا برای من شرایط تحصیل در رشته پرستاری کانادا وجود داره یا نه وچقدر پول لازمه ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
 8. m.s گفته:

  با سلام. من 33 ساله و دانشجوی دکتری رشته مدیریت رسانه و در حال اتمام رساله هستم. قصد دارم در یکی از دانشگاه های کانادا دوباره در مقطع دکتری و مرتبط با مقاله ها و رشته خودم تحصیل کنم. در کدوم یک از دانشگاه های کانادا می تونم با شهریه پایین تحصیل کنم اما رنکینگ دانشگاه خوب باشه. مدرک زبان هم دارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه نیز استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 9. رضا گفته:

  با سلام و احترام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران لیسانس از یکی از دانگشاه های دولتی شهرستان و فوق لیسانس از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 16.5 هستم. 7 سال سابقه کار بیمه در شرکت مهندسی مشاور در ایران دارمو الان 35 ساله هستم. میخواستم بدونم در صورتی که از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا بگیرم، ممکنه به خاطر سن نتونم ویزا دریافت کنم؟

  پاسخ
 10. دانیال گفته:

  با سلام ، عرض ادب و خسته نباشید
  من ۲۴ ساله و داشجوی ترم آخر مهندسی عمران داشگاه آزاد اهواز هستم ، وضعیت مالی خانواده‌ی ما معمولیِ ، به تازگی شروع به خوندن زبان کردم ، می تونم که برای تحصیل در کانادا اقدام کنم و همزمان با تحصیل مشغول به کار بشم تا بتونم مخارج تحصیل و زندگی اونجا رو در بیارم ؟؟ حداقل هزینه زندگی در کانادا چقدر هست ؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. ندا گفته:

  باسلام من 22 سالمه و آیلتس 7 دارم آیا میتونم برای دوره های قبل لیسانس کانادا اقدام کنم ک برای آزمون رشته حقوق آماده بشم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. مينا گفته:

  سلام خسته نباشيد مدرك كارشناسي معماري دانشگاه سوره براي تحصيل در مقطع ارشد در كانادا معتبره؟لازم به ذكره كه گزينش براساس كنكور نبوده و صرفا بر اساس سوابق تحصيلي بوده

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد که اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام خسته نباشید خدمت اقای ملک پور بنده سوالی داشتم خدمت شخص شریف شما من 16 سالمه و رشته برق الکتروتکنیک (برق قدرت) میخوانم خواستم بپرسم ایا ممکن است برای سال 11 یعنی سال بعد میتوانم به کانادا درخواست بدم؟ایا ممکن است شرط معدل موجب بورسیه شدن در دبیرستان های کشور کانادا باشد.ببخشد سوال دیگری داشتم جناب اقای ملک پور میخواستم بپرسم چگونه میتوان اقامت دائم کانادا را گرفت؟با تشکر بنده احد برخورداری هستم

  پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  با سلام آیا مدرک phd وزارت بهداشت ایران در کانادا معتبر می باشد و می توان با آن کار پیدا کرد؟ یا نیاز به گذراندن دوره ی خاصی در خود این کشور هست؟و اینکه برای تحصیل در مقطعphdآیا کمک هزینه ی تحصیلی اعطا می شود یا همه هزینه دانشگاه بر عهده ی دانشجو است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در ابتدا مدرک شما باید ارزیابی گردد
   بله نیاز به گذراندن دوره در رشته تحصیلی خود دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر از این قسمت با ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  سلام خدا قوت.من پرستاربا ۱۷ سال سابقه کار ومتاهل و ۱ پسر ۱۱ ساله دارم با دارایی ۲۵۰ میلیون.از چه طریقی میتونم کانادا برم?آیا پسرم رو میتونم به مدارس دولتی کانادا بفرستم برای تحصیل و بعد خودمون مهاجرت کنیم؟ممنون میشم اگه جواب بدید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله فرزند شما امکان ادامه تحصیل دارند و مدارک و سوابق شما برای کاریابی نیز مورد بررسی قرار گیرد .
   لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  سلام و خسته نباشيد خدمت جناب دكتر ملك پور عزيز،من ١٧ سالمه ،دختر هستم، هنوز انتخاب رشته ي دانشگاهي نكردم ،، مي خواستم بدونم رشته اي مثل موسيقي يا عكاسي اگر بخونم مي تونم تا ١٩ سالگي از راه تحصيلي براي كانادا اقدام كنم ؟ و اينكه من نوازنده ي گيتار (الكتريك) هستم و مي خواستم بدونم اگر از لحاز مهارت و تكنيك در سطح جهاني برسم مي تونم از اين راه اقدام كنم ؟ به بيان ديگر راهي براي هنرمندان هست براي اقامت كانادا؟ و اگر هست بايد در چه سطحي باشم؟ممنون

  پاسخ
 17. پروين گفته:

  سلام من يك دختر 19 ساله دارم مي خواستم براي سه ماه تابستان بفرستمش كانادا يا انگليس براي گذراندن يك دوره آموزشي تفريحي شما كدام موسسه را پيشنهاد ميكنيد

  پاسخ
 18. علی انصاری گفته:

  با سلام
  من علی هستم 31 سالم هست و دیپلم فنی کامپیوتر دارم
  حدود 80 میلیون پول دارم
  متاهل هستم و فرزند ندارم
  راهی برای بنده برا مهاجرت به کانادا ترجیحا برای ادامه تحصیل وجود داره ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما متاسفانه امکان اقدام برای تحصیل لیسانس در کشور کانادا وجود ندارد. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  سلام وقتون بخیر ،ممنون از راهنمایى هاتون ،میخواستم بدونم من با معدل ١٣ عمران از دانشگاه بین الملى امام و اینکه درحال نوشتن مقاله و خوندن زبان هستم و دارم خودمو اماده میکنم براى امتحان و ارایه مقاله ام شانسى براى پذیرش تو یکى از دانشگاه هاى انگلیسى زبان کانادا رو دارم ؟؟؟و اینکه اگه داشتم و مدارکمو ارسال کردم براشون و امسالم ارشد اینجا قبول شدم برم تا جوابشون بیاد ؟؟یا نرم برام خوب نیست ؟؟یا اصلا کنکور بدم یا ندم ؟؟باید چى کنم واقعا نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنین ،٢۵ سالمه و دختر هستم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. می توانید برای مقطع فوق لیسانس در این کشور اقدام کنید. سطح زبان خود را باید به آیلتس ۶.۵ برسانید. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب اینجانب ۴۰ ساله ، مجرد و فارغ التحصیل سال ۲۰۰۱ کارشناسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد تهران و کارشناسی ارشد MBA از یکی ازدانشگاههای رده متوسط انگیس درسال ۲۰۱۱ می باشم .حدود ۱۳ سال سابقه کاربیمه ای دارم که ۷ سال آن با سمت سرپرستی و مرتبط با رشته MBA و در یکی از شرکت های تولیدی بزرگ و به نام می باشد . متاسفانه معدل بالایی ندارم . تافل ۸۲ دارم ولی در صورت نیاز در مدت کوتاهی امکان گرفتن ایلتس با نمره بالاتر برایم وجوددارد. حدود ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سرمایه دارم وقصد مهاجرت ازطریق ادامه تحصیل در مقطع ارشد و یا دکتری و یا مهاجرت کاری به اتریش، آلمان و یا کانادا را رادارم .آیا با توجه به گپ تحصیلی اینجانب، امکان پذیرش در دانشگاههای این کشورها برای من وجود دارد؟ و با توجه به شرایط اینجانب کدام یک ازاین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری مناسب می باشد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان اخذ پذیرش دکتری برای شما از کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا و … وجود دارد. ویزاهای کاری نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نیباشید من پسرس هستم ۱۴ سال کلاس هشتم دبیرستان نمونه دولتی .من از کلاس اول اول آرزو داشتم در خارج از کشور درس بخونم .مدرک آیلتسم هرچه زود تر میگیرم .چطور میتونم در آمریکا_بریتانیا_استرالیا یا هر کشور خوب دبگه ای بورسیه تحصیلی بشم ؟؟؟؟ممنون از شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی باید نمرات شما مورد بررسی قرار گیرد. امکان ادامه تحصیل در کشورهای انگلیس، کانادا، اتریش و… برای شما وجود دارید. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  سلام آقای ملک پور میخواستم ازتون بپرسم که اگر اعتبار پاسپورت یک دانشجو لیسانس در خاک کانادا تمام بشه و دانشجو به دلیل نداشتن خدمت سربازی نتونه پاسپورتش رو تمدید کنه آیا دولت کانادا کمکی بهش میکنه یا این که باید تحت هر شرایطی پاسپورش رو تمدید کنه..خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تمدید پاسپورت شما در خود کشور کانادا وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  سلام. من متولد سال اسفند ۱۳۷۸ هستم ۲۹ بهمن ۹۶ به دلیل سربازی ممنوع الخروج میشوم سوم دبیرستان رو گذروندم ومیخوام گرید ۱۲ رو در کانادا بخونم واز طرف یکی از بستگان در کانادا نامه حضانت دارم آیا شما میتونید در این زمینه به من کمک کنید و کار های مهاجرت منو انجام بدید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان اخذ پذیرش و ویزا برای شما وجود دارد. با توجه به محدودیت زمانی شما، شرایط مربوط به نظام وظیفه خود را از این سازمان پیگیری نمایید. برای اقدام می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما امکان اخذ پذیرش کارشناسی ارشد از کشور کانادا وجود ندارد اما می توانید از سایر روش ها برای ورود به این کشور استفاده کنید. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 25. mie editor2 گفته:

  سلام. من ۴۱ ساله هستم با مدرک کارشناسی زبان انگلیسی دارای ۱۳ سال سابقه کار به عنوان مسئول دفتر و فروش و دستیار مدیرعامل در شرکتهای معتبر بین المللی در ایران و در حال حاضر سه سال هست که در فرانسه زندگی میکنم به علت ازدواج با یک فرانسوی و کارت اقامت دارم. زبان انگلیسی و فرانسه ام در حد بسیار پیشرفته است ولی مدرک زبان ندارم. در مورد پذیرش دانشجویی در کبک آیا برای من با شرایط ذکر شده و همچنین به علت سن و فاصله زمان فارغ التحصیلی تا زمان حاضر یعنی حدود ۱۸ سال امکانی وجود دارد یا خیر و پیشنهاد شما چیست. با تشکر

  پاسخ
 26. یاشار گفته:

  سلام آقای ملک پور وقتتون بخیر، خیلی ممنون از مطالب خوبی که در سایت و کانال تلگرام قرار می دهید. من سه چهار ماهی هست که با شما آشنا شدم و واقعا از محتوای کانال ها و سایت ها استفاده میکنم. من ۲۹ سال سن دارم و تازه دو ماه میشه که از مقطع ارشد دوره روزانه مهندسی برق-کنترل دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شدم. معدل ارشدم ۱۸٫۰۱ هست و پایان نامه رو با نمره ۱۹ (عالی) دفاع کردم. دو مقاله کنفرانس بین المللی دارم و در حال گذراندن کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس هستم. از خدمت سربازی هم معاف شدم. موردی که من رو نگران میکنه و شاید خاص باشه دانشگاه مقاطع قبلی من هست. من فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی الکترونیک (همون مهندسی برق-الکترونیک) از دانشگاه غیرانتفاعی شمال-آمل با معدل ۱۶٫۵ هستم. همچنین فوق دیپلم ناپیوسته کاردان فنی برق-الکترونیک (همون فوق دیپلم مهندسی برق-الکترونیک) خودم رو از دانشگاه آزاد واحد تهران غرب با معدل ۱۶٫۵ گرفتم. از دو تا مقطع کاردانی و کارشناسی هم میتونم توصیه نامه از دو تا از اساتید هیِیت علمی بگیرم. دوره دبیرستان رو هم در رشته ریاضی-فیزیک و با معدل دیپلم ۱۹٫۵۳ گذروندم. در مقطع ارشد TA یک درس ارشد استادم بودم و از استاد راهنمای خودم و استاد مشاورم میتونم توصیه نامه بگیرم. تقریبا یک سالی هم تو شرکت های مهندسی مثل صنایع نفت و گاز و پزشکی کار کردم (البته میدونم تاثیری برای دکتری نداره). میخواستم ببینم چقدر شانس در گرفتن بورس دکتری از کشورهای کانادا، نیوزیلند و اروپایی مثل سوید و فنلاند و اتریش و آلمان و… دارم. خیلی دوست دارم خودتون با انرژی مثبتی که همیشه دارید تو کانال تلگرام جوابم رو بدید. آرزوی موفقیت و سلامتی براتون دارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. رزومه تحصیلی شما مناسب است، در صورت داشتن مدرک زبان (آیلتس ۷ به بالا) و مقالات بین المللی امکان اخذ پذیرش در مقطع دکتری برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط دریافت بورس پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.