شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

 • انواع بورسیه تحصیل در کانادا
 • بورسیه تحصیلی کانادا برای دانشجویان بین المللی
 • بورسیه دولتی تحصیل در کانادا
 • بورسیه غیر دولتی تحصیل در کانادا
 • شرایط لازم برای اخذ بورسیه تحصیل در کانادا
 • هزینه های تحصیل در کانادا
شرایط بورسیه تحصیل در کانادا شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در یک نگاه

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا شمالی واقع شده است. زبان فرانسوی به همراه زبان انگلیسی، دو زبان رسمی در کشور کانادا محسوب می‌شوند.در کشور کانادا منابع غنی و صنایع پیشرفته مانند خودروسازی ، نفت ، گاز،چوب و کاغذ، صنایع معدنی و محصولات کشاورزی از قبیل گندم و میوه و سبزی و..است.شرایط بورسیه تحصیل در کانادا مانند اغلب کشور ها به شرایط و سوابق تحصیلی دانشجو بستگی دارد.3 نوع بورسیه تحصیلی کانادا عبارت اند از اسکالرشیپ(Scholarship)،گرنتس(Grants) و Bursaries.در ادامه ی مقاله تفاوت ها و شرایط بورسیه تحصیل در کانادا،هزینه های تحصیل در کانادا و موارد دیگر مرتبط را به عرض شما میرسانیم.

انواع بورسیه و شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا به نوع بورسیه وابسته است.به محض برخورد نام بورسیه واژه هایی که به ذهن متقاضیان سوق می کند عبارتند از: Scholarships, grants, bursaries که مدل های مختلف بورسیه تحصیل در کانادا هستند.

Scholarships بر پایه شرایط تحصیلی متقاضیان می باشدکه توسط منابع دولتی یا شرکت های خصوصی یا دانشگاه ها عرضه می گردد که این قبیل اسکالرشیپ ها اصطلاحا فلوشیپ fellowship هم نامیده میشود.در اسکالرشیپ یا فلوشیپ معدل دانشجو در مقاطع پیشین،مدرک زبان و تحقیقات و سوابق پژوهشی مانند مقاله اهمیت دارد.متقاضی می بایست برای  گرفتن این بورسیه تحصیلی کانادا ، از صلاحیت های علمی مانند معدل بالا، مقاله، و نمره زبان انگلیسی یا GRE مناسبی برخوردار باشد.برای اخذ اطلاعات و مشاوره در زمینه ی تحصیل در کانادا میتوانید با مشاوران موسسه ی ملک پور ارتباط برقرار نمایید.

شرایط تحصیل در کانادا

ویدیوهای استاد ملک پور درباره ی بورسیه تحصیلی

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا
video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا
video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا
video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا
video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

نکات مهم ویدیو های استاد ملک پور درباب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در ویدیو ها توضیح داده شد.شرح اهم نکاتی که باید دانشجویان در امر بورسیه تحصیل در کانادا ملاحظه بفرمایند:

1.اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا نیازمند صرف وقت،حوصله و صبوری فراوان میباشد و دانشجویان باید دقت بفرمایند برای تحصیل با بورسیه در کانادا لازم است گزینه های زیادی را امتحان کنند و مکاتبات زیادی داشته باشند.

2.نحوه ی نگارش ایمیل و مکاتبه با اساتید برای اخذ بورسیه تحصیل در کانادا بسیار مهم است.در بسیاری موارد شما با یافتن یک استاد و سوپروایزر در دانشگاه مورد نظر و ارسال پروپوزال و مدارک خود میتوانید موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شوید.

3.از نگارش متون طولانی در ایمیل به دانشگاه و اساتید خودداری نمایید.در ایمیل به استاد مورد نظر این موضوع را بیان دارید که من با مطالعه رزومه ی شما و زمینه ی تحقیقات شما،با توجه به همسو بودن مقالات و تحقیقات بنده با شما ،درخواست اخذ بورسیه تحصیلی از شما و علاقمند به انجام پروژه و تحقیق با شما هستم.

4.بورسیه تحصیلی در برخی موارد مقداری از هزینه های تحصیل شما در دانشگاه را پوشش میدهد و در برخی موارد دیگر تمام آن را.مواردی هم وجود دارد که با شرایط خاص به شما هزینه های زندگیتان را نیز پرداخت مینمایند.

5.رزومه (CV) و background یا سوابق تحصیلی شما بسیار اهمیت دارد.

6.در مواردی امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا برا مقطع دبیرستان در کانادا نیز وجود دارد.اما چنانچه دارای شرایط خاصی باشید شانس دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی یا لیسانس را خواهید داشت.در مقطع ارشد و دکتری اخذ بورسیه تحصیلی به طور معمول راحت تر میباشد.

7.در هر دانشگاهی که تحصیل مینمایید،برای دارا بودن شرایط بورسیه تحصیل در کانادا چنانچه موفق شوید از اساتید عالی رتبه خود توصیه نامه یا Recommendation دریافت نمایید،کمک شایانی به دریافت بورسیه تحصیلی شما خواهد داشت.

8.برای اطلاع از شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در هر دانشگاه میتوانید موارد آنرا در وبسایت خود دانشگاه در قسمت scholarship یا fund مطالعه نمایید.

9.برای برخی دانشگاه ها مقالات شما و سوابق پژوهشی مهم است و برخی دانشگاه ها معدل محور میباشند.چنانچه شما GRE بالایی ندارید و نگران از دست دادن زمان هستید در صورت داشتن معدل های بالای 15 میتوانید در دانشگاه هایی که مقاله محور  هستند اقدام نمایید.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا(دولتی)

 • بورسیه Banting(تحصیلات تکمیلی)

یک نوع بورسیه بین المللی جهت تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های علوم طبیعی و اجتماعی و یا در زمینه تحقیقات بهداشتی می باشد.

 • کمک هزینه های دانشجویی کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد

این نوع بورسیه تحصیل در کانادا معمولا برای متقاضیان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا یک CGS-M اختصاصی می باشند.

 • بورسیه پژوهش(IDRC)  بورس های تحصیلی دولت کانادا برای دانش آموزان کشورهای در حال توسعه

تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد و یا پژوهش در مقطع دکترا در یک دانشگاه  شناخته شده در کانادا امکان پذیر می باشد.

 • بورس تحصیلی کارشناسی ارشد  NSERC

این نوع کمک هزینه تحصیلی دولت کانادا، کمک های مالی و برای دانش آموزان برجسته از لحاظ علمی، برای انجام تحصیل در رشته های علوم طبیعی و مهندسی در یک دانشگاه معتبر کانادا عرضه می گردد.

میزان بورس و فاند تحصیلی در کشور کانادا با توجه به نوع دانشگاه انتخابی متغیر می باشد و این میزان بستگی به کمک هزینه ها تحصیلی شهریه دانشجو ها بورسیه در کانادا به طور کامل کسر می گردد.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا(غیر دولتی)

بورس های تحصیلی و فرصت های مطالعاتی ترودو

بنیاد ترودو تعدادی از بورس های تحصیلی و فرصت های مطالعاتی را به واجدین شرایط عرضه می نماید، کمک هزینه های تحصیلی و تعلیماتی به دانشجویان بین المللی در مقطع دکترا تعلق می گیرد.

بورسیه تحصیل در کانادا برای دانشگاه های خاص( متقاضیان بین المللی)

بورسیه دانشگاه کارلتون

بورس های تحصیلی در دانشگاه کارلتون در کانادا ، به تمامی متقاضیان تحصیلات تکمیلی، که دارای مدارج علمی خاصی می باشند به صورت اتوماتیک تعلق  می گیرد.

بورسیه دانشگاه کونکوردیا

بورس های مختلف برای متقاضیان  تحصیل در کانادا در دانشگاه کنکوردیا در مونترال، صرفا برای متقاضیان کارشناسی می باشد.

بورسیه دانشگاه کلگری

میزان بورسیه های دانشگاه کلگری بسته به سطح شما و مقطع تحصیلی حدودا ۵۰۰ الی ۶۰۰۰۰دلار کانادا است.

بورس های دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک مقداری کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای مقاطع کارشناسی برای تحصیل در تورنتو اعطا می نماید.

بورسیه تحصیلی دانشگاه ساسکاچوان

بورسیه دانشگاه ساسکاچوان با دارا بودن معدل بالای 16 یا 17 و مدرک زبان قوی در مقاطع ارشد و دکتری تا سالیانه 22000 دلار امکان پذیر است.

بورسیه تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه تورنتو انتاریو

بورسیه تحصیلی در هر سه مقطع لیسانس،فوق لیسانس و دکتری در این دانشگاه ارائه میگردد.برای دانشجویان ممتاز در هر سال پاداشی نیز در نظر گرفته میشود.مقدار این بورسیه ها در مقطع لیسانس برای برترین دانشجویان و متقاضیان سالیانه 6000 دلار و در مقاطع بالاتر مقدار بورسیه هم بالاتر میرود.

دانشگاه بین المللی واترلو

این دانشگاه دارای بزرگترین دانشکده فنی و مهندسی در کانادا است. 35% از دانشجویان در مقاطع فوق لیسانس و دکتری و بالای 10% از دانشجویان کارشناسی را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند.در این دانشگاه هر ساله بورسیه هایی اعلام میگردد.

هزینه های تحصیل در کانادا

کشور کانادا از نظام آموزشی برتری برخودار می باشد و در کل می توان به این موضوع اشاره کرد که سطح آموزش در این کشور با سطح آموزش در کشورهای آمریکا و استرالیا برابری می کند و این در صورتی می باشد که از میزان هزینه های کمتری نسبت به آمریکا و استرالیا برخوردار است.از میزان هزینه های تحصیل در کشور کانادا می توان به میزان ۱۰ الی ۲۰ هزار دلار کشور کانادا اشاره کرد و از میزان هزینه های زندگی در کشور کانادا می توان گفت به میزان ۲۰۰۰الی۳۰۰۰دلار کشور کانادا است.

سخن آخر درباره ی شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در این مقاله به طور مهم و علمی مورد بررسی قرار گرفت و نکات مهم در خصوص نحوه ی اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا بیان شد.شما عزیزان با مطالعه ی این مقاله و صبر و حوصله میتوانید در صورتی که واجد شرایط بورسیه تحصیل در کانادا هستید،در دریافت آن موفق عمل کنید.همچنین برای اخذ مشاوره جهت مهاجرت به کانادا و روش های مهاجرت به کانادا میتوانید با مشاوران موسسه ی ملک پور تماس تلفنی رایگان برقرار نمایید.

law شرایط بورسیه تحصیل در کانادا
62 پاسخ
 1. Faranak گفته:

  سلام خسته نباشید، وقتتون بخیر
  من مدرکم کارشناسی حقوق هست و میخوام برای ادامه تحصیل(ارشد) در کشور کانادا همراه با بورسیه یا فاند اقدام کنم، ممکن هست راهنماییم بفرمایید؟؟!
  و آیا امکانش هست در ارشد رشته روانشناسی را انتخاب کنم با شرایط بورسیه؟؟!
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   با توجه به تعداد بالای تقاضا برای تحصیل در کانادا بخصوص از طریق بورسیه، امکان تحصیل در رشته دیگری را نخواهید داشت.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با تشکر از توجه شما، تمامی ویدئوها چک شدند و مشکلی نداشتند. پیشنهاد میکنیم ویدئو ها را در صفحه جداگانه ای باز نموده و با توجه به سرعت اینترنت در ایران، مقداری صبر نمایید تا آماده پخش شوند.

   پاسخ
 2. احسان گفته:

  سلام میبخشید فارغ التحصیلان رشته های مهندسی که مدرک خودشون از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارن با معدل بالا ۱۸ امکان پذیرش و ادامه تحصیل در کانادا رو دارن؟
  امکان دریافت بورس چطور؟

  با تشکر فراوان

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که رزومه تحصیلی مناسبی داشته باشید امکان پذیر می باشد. بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود.

   پاسخ
 3. سیامک گفته:

  با سلام من لیسانسم سال 91 گرفتم فوق لیسانسمم سال 94 گرفتم جفتشونم سراسری تو رشته برق و ارشدمو تهران گرفتم معدلمم هر دو مقطع تقریبا 16 بوده و مقاله هم ندارم ولی خب خیلی نرم افزارای تخصصی مسلط هستم پروژه برنامه نویسی تو رشتم زیاد انجام دادم، نمره ایلتسم 7 هست میخواستم بدونم شانسی دارم برای دکترای تو یه دانشگاه خوب تو کانادا فاند (اسکولارشیپ) بگیرم، چون توانایی انجام پروژه دارم…ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. رز گفته:

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون. من ۳۹ ساله هستم و می خواستم بدونم که آیا برای ویزای تحصیلی کانادا محدودیت سنی وجود داره؟ یا تو هر سنی میشه پذیرش گرفت؟
  برای اخذ بورسیه چطور؟ محدودیت سنی وجود داره یا نه؟ خیلی ممنون میشم که پاسخ بدید!
  یا اینکه تا فارغ التحصیل بشم برای اقامت دائم یا اخذ ویزای کار سنم اجازه میده!
  خیلی ممنونم از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. کشور کانادا معمولاً نسبت به سن سخت گیری دارد البته گپ تحصیلی شما نیز مهم است و اگر فاصله زیادی از آخرین مدرک تحصیلی شما گذشته باشد شانس کمی خواهید داشت.

   پاسخ
 5. میثم گفته:

  سلام، من دانشجوی ترم آخر ارشد برق گرایش کنترل با معدل 19.2 هستم. دارای چند مقاله ISI هستم ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده ام. لطفا راهنمایی کنید آیا امکان تحصیل در کانادا، انگلیس، هلند و یا کشورهای دیگه رو دارم؟
  وضع مالب خوبی برای تامین مخارج توسط خودم رو ندارم. ایا میتونم بورسیه رایگان از این کشورها دریافت کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل دکترا باید رزومه خود را در اختیار اساتید دانشگاه ها قرار دهید و در صورتی که یک استاد سوپروایزر شما را بپذیرد و بورسیه تحصیلی اعطا کند می توانید برای تحصیل دکترا در کشورهای ذکر شده اقدام کنید. همچنین شما می توانید فرم درخواست بورسیه تحصیلی را از لینک زیر تکمیل نمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شرایط شما را بررسی کنند و در صورتی که مورد مناسبی برای شما وجود داشت برای عقد قرارداد با شما تماس خواهند گرفت.

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 6. matin گفته:

  سلام اقای ملک پور
  من دانش اموزم رسته تجربی هستم و ۱۸. سالمه و امسال سال اول کنکور هستم
  معدل بالای ۱۹.۵. دارم و در مدارس تیزهوشان مشغول به درس هستم و بودم و دارم برای امتحان ایتلس میخونم
  از نظر مالی هم شرایط خوبی داریم
  و اینکه عموم هم تورنتو اقامت دارند
  میخواستم بدونم چند درصد میتونم ویزای اسکولارشیپ را بگیرم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولاً در مقطع لیسانس بورسیه تحصیلی اعطا نمی شود. برخی از افراد ممکن است پس از چند ترم تحصیل و عملکرد درخشان موفق به دریافت کمک هزینه های تحصیلی یا اسکولارشیپ شوند.

   پاسخ
 7. ارتمیس گفته:

  سلا‌م‌من‌معدلم‌بیست‌هست‌وتوی‌امتحانات‌استانی‌همیشه‌رتبه‌برتر‌هستم‌وعلاقمند‌به‌تحصیل‌در‌کانادا‌می‌باشم‌اما‌‌وض‌مالی‌خوبی‌ندارم‌میتونید‌بهم‌کمککنید‌ممنون‌میشو

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در کانادا رایگان نمی باشد و ملزم به پرداخت شهریه می باشید. اما دانشگاه های آلمان و اتریش تقریبا رایگان می باشد.

   پاسخ
 8. امین گفته:

  سلام ببخشید من الان ۱۷ سالمه و رشته تجربی می خوانم و معدلم هم ۱۹.۵۲ و در دهم و یازدهم بالای ۱۹ بوده من مدال نقره المپیاد شیمی رو هم دارم و همیشه نمرات زیست و شیمیم بالا بوده زبانم هم ایلتس ۶.۵ دارم آیا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا رو دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

  Rating: 4
  پاسخ
 9. Juel گفته:

  سلام آقای ملک پور، خسته نباشید
  من به زبان انگلیسی مسلط هستم و درحال یادگیری زبان فرانسه هستم. رشته ی من علوم انسانی هستش.
  میخواستم بدونم میتونم در کانادا و استان کبک یا بقیه شهر ها و استان ها ، در رشته حقوق تحصیل کنم به همراه بورسیه؟ من پدر و مادرم پولی به اونصورت ندارند بخوان پول دانشگاه خارجی بدن. میخواستم بفهمم آیا دولت کانادا حمایت میکنه یا نه؟
  مرسی

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام معدل و رزومه بسیارمهم است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 10. گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من دانشجوی ترم 1 مهندسی صنایع دانشگاه دولتی علم و فناوری مازندران هستم . و میخواستم برای سال بعد بورسیه بگیرم. اگه تا سال اینده مدرک زبان هم بگیرم و معدلمم بالا باشه به خاطر اینکه دانشجوی دانشگاه های تهران نیستم امکان بورس شدن برام وجود نداره؟

  پاسخ
 11. adam گفته:

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما
  اولا تشکر میکنم بابت لطف و محبت مشا عزیزانی که ساعت ها وقت میگذارید و جواب ماهارو میدید ویک تشکر فراوان از جناب ملک پور که با علم و زحمت خود توانست بهترین موسسه حقوقی ایرانی رو چه در ایران چه در خارج تاسیس کنه
  بنده جوانی 24 ساله هستم که فاارغ التحصیل دانشگاه ازاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار با معدل 18.79 و مسلط به زبان انگلیسی در سطح بالا
  ولی سطح مالی کم (حدود سالی 100 ملیون تومن )هستم
  ایا میتونم بورسیه بشم و در کنار درس کار دانشجویی بقیه هزینه تحصیل رو پرداخت کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز بله امکان پذیر است ولی باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید. همچنین در زمان دانشجویی شما اجازۀ کار پاره وقت خواهید داشت.

   پاسخ
   • shima گفته:

    سلام خسته نباشین،ببخشید میخواستم بدونم آزمون های بورسیه رو چجوری باید بدیم و اینکه من 13 سالمه و میخوام آزمون بدم ممنون میشم راهنماییم کنین.

    پاسخ
    • M.N گفته:

     با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

     پاسخ
 12. m.s گفته:

  سلام من ٣١ سالمه ليسانس رشته معماري از دانشگاه آزاد ميخواستم بدونم راهي هست براي گرفتن بورسيه تحصيلي در كشور كانادا پيشا پيش ممنون از راهنماييتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 13. m.s گفته:

  با سلام من امسال به کلاس یازهم میرم و در مدرسه تیزهوشان (فرزانگان) در رشته تجربی درس میخونم و به زبان انگلیسی مسلط هستم و تا اخر ماه دوره پری ایلتس رو تموم میکنم و همچنین مدرک تی تی سی هم دارم و معدل های سال های تحصلیم به جز یک مورد بالای 19 بوده است . میخواستم بدونم با فرض داشتن نمره مورد نیاز در ازمون ایلتس میتونم سال اخر دبیرستان خودم رو در کانادا بورس تحصیلی بگیرم ( در دبیرستان کانادا درس بخونم ) یا نه ؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 14. شهلا گفته:

  سلام و عرض ادب.من ۳۵ سالمه دو تا فرزند دارم. فوق لیسانس زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارم با معدل ۱۷.۵. مقاله ای ندارم زبانمم خوبه ولی مدرک ندارم. قصدم مهاجرته. به هر شکل که شده . ولی با شرایط مالی که دارم فک میکنم شروعش باید با ویزای تحصیل و گرفتن بورسیه باشه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان از طریق ویزای کار اقدام نمایید. اما جهت اینکه این مسئله باید به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار گیرد پیشنهاد میکنیم با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  درود بر شما جناب آقای دکتر ملک پور بنده در حال حاضر دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان هستم (ترم 3) می خاستم درباره نحوه بورس شدن و شیوه ی گرفتن ویزای تحصیلی وهمچنین نحوه گرفتن اقامت پس از تحصیل در کانادا از طریق اکسپرس اینتری رو از شما راهنمایی دریافت کنم . با تشکر.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 16. سامی گفته:

  با سلام..
  دانشجوی رشته رادیولوژی هستم یا همون Medical radiotecnologist .
  دو سه تا مقاله isi دارم
  معدل بالای 17
  در حال گرفتن ایلتس بالای 7
  قصد دارم برای دانشگاهی در کانادا پذیرش بگیرم (مک مستر)… در رشته medical radiation science
  ایا به نظر شما من امکان گرفتن فول فاند رو دارم یا خیر….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 17. پریسا گفته:

  سلام و احترام
  خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدین .
  من دختری 26 ساله ترم آخر ارشد رشته بیوتکنولوژی م از دانشگاه دولتی و معدل 17.5 و یک مقاله آی اس آی
  موضوع تز ارشدم نانوذرات هست و برای زبان هم اقدام کردم که ظرف یک سال به نمره مورد نظر برسم .میخواستم ببینم چقدر شانس دریافت بورسیه کانادا رو دارم ؟و آیا همسرم هم میتونه با من بیاد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  سلام، میشه شرایط بورس تحصیلی در کانادا و ایتالیا برای دکتری مهندسی صنایع رو توضیح بدید، باتوجه به این موصوع که پایان نامه ارشد من در حوزه داده کاوی و فروش هست، لطفا جواب بدید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 19. میلاد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشی
  خیلی کوتاه میگم چون حس میکنم قصد و نیت قلبی خوب و مثبتی دارید دوس دارم جواب سوالمو از شما بگیرم .
  شرایطم
  25 سال دارم
  مجرد
  کارت معافیت خدمت کفالت دارم.
  در حال حاضر دانشجو(دوترم دیگه دارم تا فارغ التحصیل بشم)
  زبان انگلیسی بد نیست ولی مدرک ندارم.
  رشتم مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه سراسری رازی کرمانشاه
  معدلم 15
  شرایط مالی 40 تا 50 ملیون در حال حاضر.
  از لحاظ روحی عالیم..ادم ارومی هستم کلا ..به دین و مذهب کسیم کاری ندارم ..درمورد سیاستم خوشم نمیاد فکر کنم .
  #از شما میخوام با فرض معدل کل 16.5.. و معدل 60واحد اخر17…ایلتس6.5 و شرایط مالی که خدمتون گفتم به سوالم پاسخ بدید .
  هدف بنده بورس گرفتن دانشگاه خوب و نهایت کاره خوبه…با تلاش و سختی کشیدنم مشکل ندارم…رشته مورد نظرم (هوافضا .ساخت وتعمیر قطعات و موتور هواپیما و جت و..) واقعا تو ایران دانشگاه و شغل رشته ای که دوس دارم به صورت تخصصی وجود نداره. با این شرایطم کدوم دانشگاه ها و کشورها …به شرایط من میخوره ؟؟؟؟
  طبق چیزی که دیدم ازتون حس میکنم نطراتم شبیه شما هست ی جورایی ،اعتقادم اینه که نشد برای ادم معنا نداره ..من میخوام واسه آیندم بجنگم ..اگر پیش نهادی دیگه ای دارید اونم دوس دارم بشنوم .
  با تشکر .میلاد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط مالی شما برای مهاجرت به کانادا کافی نمیباشد . جهت اقدام از طرق دیگر یا کشورهای دیگر میتوانید با کارشناسان ما مشاوره بفرمایید.

   پاسخ
 20. maziar samiei گفته:

  سلام روز بخير من فوق ليسانس مهندسي برق قدرت دارم و ٢ تا مقاله آي اس آي هم دارم و ٣٤ سال سن دارم براي دكترا ميخواستم براي كانادا پذيرش بگيرم، معدلم هم ١٦:٤٣ و آيلتس ٦.٥ هم ميتونم بگيرم. ميخواستم ببينم چقد براي پذيرش و فاند شانس دارم، فاند برام خيلي مهمه، ممنون از راهنماييتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای دریافت فاند , شما ابتدا باید در مقطع فوق لیسانس شرکت کرده و در صورتی که از نظر علمی و مقالات مورد تایید دانشگاه قرار گرفتید به شما فاند تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. Elham Farahani گفته:

  سلام. خسته نباشید. ممنون از اطلاعات کامل و عالی. من از دانشگاه آلبرتا برای کارشناسی رشته science پذیرش دارم. اپلیکیشن ویزا رو هم فرستادم. متاسفانه با بالا رفتن بی رویه قیمت دلار هزینه ها هیچ داره بیشتر میشه و از مقداری که من حساب کرده بودم گذشته میخواستم ببینم آیا کمک هزینه تحصیلی که بر اساس نیاز مالی هست )bursary ) به من هم تعلق میگیره؟
  و اینکه چه راهی رو برای انتقال پول از ایران به کانادا پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
 22. ایمان گفته:

  سلام. من 34 ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل 18 دارم. 12 سال سابقه مدیریت و مقاله ISI و توصیه نامه از اساتید هم دارم. با داشتن آیلتس 7.5 و GMAT 720میشه از اروپا یا آمریکا یا انگلیس برای دکتری MBA بورس گرفت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. Reza گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به آقای ملک پور محترم.اولاً بسیار ممنونم که با صحبت هایتان به ما انگیزه و روحیه می دهید، خیلی با ارزش است. اگر تمام شرایط را داشتیم ( فوق لیسانس، آیلتس، GRE, مقاله و … ) و بورس راهم گرفتیم ،حال در مقابلش ۱_اگر سربازی نداشته باشیم ،۲_ و تعهدی که به ازای هر سال در دانشگاه دولتی درس خواندن، باید ۲ سال برای دولت خدمت کنیم ( فرضاً مجموعاً می شود ۱۲ سال ) ، می خواهم بدانم آیا می توان به دانشگاه مقصد رفت یا خیر؟ اگر می توان رفت ، آیا می توان بعد از پایان تحصیل ، در کشور مقصد اقامت گرفت یا خیر؟ اگر نمی شود راه حلش چیست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان خروج برای شما وجود دارد اما شرایط باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. Reza Shokri گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،آیا ااین مطلب صحیح است که با دریافت دیپلم کانادایی،و با معدل بالای ۹۰-۹۳ می‌توان scholarship گرفت؟ یا اینکه داشتن دیپلم‌کانادایی در روند و مبلغ شهریه تفاوتی دارد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه فرد (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توان بورس تحصیلی دریافت نمود. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. mie.editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر .میخواستم بدونم کسی که ترم دوم هوشبری رو گذرونده باشه در دانشگاه روزانه با نمره ایلتس ۷ و بدون هیچ سرمایه ای میتونه بورس تحصیلی بگیره حالا بسته ب رزومه ای که داره ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 26. محمدکاظم گفته:

  سلام لیسانس شهرسازی دارم…ترم3 فوق لیسانس برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه تهران هستم؛هدفم مصمم برای ادامه تحصیل در خارج کشور دارم….حالا یا دکترا یا ارشد مجدد،زبانم بد نیست ولی ایلتس نگرفتم هنوز…کانادا یا آمریکا رو توضیح بدید ممنون..

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل فوق لیسانس یا دکترا برای شما در این کشورها وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقاطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  سلام. وقت شما بخیر. ٢٧ ساله و مجرد هستم. لیسانس شیمی و ارشد شیمی از دانشگاه سراسری را دارم و یک مقاله ISI از پروژه ارشدم دارم. معدل کارشناسی ١۴.١۵ و معدل ارشدم ١۶.٣٠ میباشد. فعلا امتحان زبان ندادم و مدرک ندارم ولی بزودی اقدام میکنم. امکان داره راهنمایی کنید که آیا میتونم از دانشگاه های کانادا بول فاند ارشد بگیرم در یکی از رشته های مرتبط باشیمی؟ آیا من با این شرایط شانسی برای بورسیه شدن دارم که هزینه تحصیلی نداشته باشم؟هدفم اخذ اقامت و کار هست در کانادا ولی میخوام از طریق بورسیه ارشد اقدام کنم که دوباره اونجا ارشد بگیرم، آیا برای من شانسی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. شرایط شما برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس مناسب است که با تحصیل در این کشور امکان کار پس از تحصیل و در نهایت اخذ اقامت برای شما فراهم می باشد. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5