, , ,

شرایط اقامت آلمان

شرایط اقامت آلمان

شرایط اقامت آلمان

شرایط اقامت آلمان 2018 چیست؟ چه راه هایی برای اقامت آلمان وجود دارد؟ منظور از اقامت آلمان چیست؟ آیا اقامت همان شهروندی است؟ آیا ایرانیان می توانند پس از مهاجرت به آلمان ، اقامت دائم آلمان را کسب کنند؟ تفاوت اقامت و اقامت دایم چیست؟ افرادی که اقامت یک کشور را دارند از  چه مزایایی بهره مند هستند؟ آیا تولد یک نوزاد در خاک کشور آلمان باعث اخذ اقامت برای پدر و مادر او می شود. آیا افرادی که با پذیرش تحصیلی آلمان و اخذ ویزای تحصیلی آلمان وارد کشور آلمان می شوند شرایط اقامت آلمان را دارند و آیا می توانند اقامت آلمان را اخذ نمایند؟
در این مقاله سعی بر این است که با یاری وکیل مهاجرت آلمان علاوه بر پاسخ به سوالات فوق راهنمایی مناسبی درباره شرایط اقامت آلمان به شما داده شود.

 

توضیحات استاد ملک پور در باب اقامت و مهاجرت آلمان

audio شرایط اقامت آلمان
audio شرایط اقامت آلمان

در ابتدا باید بدانیم منظور از اقامت یک کشور چیست؟
کلمه ی اقامت معمولا به جای اقامت دائم بکار برده می شود. اقامت دائم به این معنا است شخص می تواند به طور دائم در یک کشور اقامت داشته باشد و بعد از مدت مشخصی برای اخذ شهروندی و یا پاسپورت کشور مورد نظر اقدام نماید.

شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق تولد :
یکی از راه های اخذ تابعیت در کشور آلمان از طریق تولد است . نظام کشورهای مختلف جهان  به طور معمول بر اساس سیستمی به نام سیستم خون و خاک می باشد ، در نظام  حقوقی خون تابعیت یک  فرد به تابعیت والدین وی وابسته است اما در نظام حقوقی خاک تابعیت فرد به محلی که فرد در ان متولد شده بازمی گردد . قانون اساسی کشور آلمان بر مبنای نظام خون است و طفلی که از پدر و مادر آلمانی متولد گردد تابعیت کشور آلمان را اخذ می کند ، لازم به ذکر است که تابعیت کشور آلمان هم از پدر و هم از مادر به طفل می رسد و اگر کودکی در خارج از آلمان از پدر و مادر آلمانی متولد گردد باز هم اآلمانی محسوب می شود ، کشور آلمان به طور فرع نیز اصل خاک را می پذیرد . برای دریافت تابعیت کشور آلمان حتما میبایست درخواست تابعیت را به دولت این کشور داد و بدون اقدام برای  درخواست ، هیچ گونه تابعیت به فرد متقاضی اعطا نمی شود .

شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج :
از راه های دیگر اخذ تابعیت در کشور آلمان  ازدواج می باشد ، سن ازدواج در کشور آلمان۱۸ سال است و افرادی که سن کمتر از ۱۸ دارند با اجازه قیم خود می توانند برای این امر اقدام نمایند . اگر یک فرد غیر آلمانی با فردی آلمانی ازدواج کند بعد از ۶ سال زندگی مشترک که از این زمان ۵ سال میبایست در کشور آلمان اقامت کنند با داشتن شرایط عمومی مانند تسلط به زبان المانی ، قبولی در ازمون شرایط زندگی و قوانین کشور آلمان، عدم سوء پیشینه کیفری ، تمکن مالی و …. می تواند برای اقامت و پاسپورت  آلمان درخواست نماید هم چنین اگر یکسال از زمان ازدواجشان بگذرد پس از طی کردن  ۴ سال دیگر می تواند تابعیت دریافت نماید یا اگر دو سال یا بیشتر از ازدواج انها گذشته باشد پس از ۳ سال می تواند برای دریافت پاسپورت آلمان درخواست دهد .

شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق پناهندگی :

پناهنده فردی است که به دلایل مذهبی ، نژادی ، سیاسی و … در کشورش مورد اسیب قرار گرفته و کشورش را ترک می نماید. حقوقی که به پناهندگان اعطا می شود شامل حق مسکن ، حق خوراک ، پوشاک ، بیمه درمانی و …. است هم چنین به طور هفتگی حدود ۱۰۰ یورو به پناهندگان پول تو جیبی داده می شود . درخواست پناهندگی از سوی پناهجویان بعد از گذشت  مراحل پناهندگی در دفاتر پلیس کشور آلمان و انجام مصاحبه با متقاضیان تایید یا رد می گردد که مدت زمان ان تا دو سال و گاها بیشتر  مشخص می شود. با توجه به شرایط بد زندگی در کمپ های پناهندگان کشور آلمان ، بیماری  و خطرات و مشکلات  و همین طور اسیب های مالی ، جسمانی و روحی این راه به هیچ وجه به شما عزیزان توصیه نمی گردد .


شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق کار
:
از چند روش در کشور آلمان  می توان برای ویزای کار اقدام کرد :

در نوع اول فردی که تخصص داشته باشد می تواند اجازه کار و اقامت به مدت کمتر از یکسال را در کشور آلمان  اخذ نماید ، شرایط این نوع ویزا داشتن پیشنهاد شغلی ، دعوتنامه از یک کارفرما در کشور آلمان  و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد .

برای این نوع ویزا نیاز است که کارفرما برای این شغل ۳ ماه در کشور آلمان  و ۳ ماه در اتحادیه اروپا اگهی نماید و اگر فردی برای این شغل پیدا نشد برای جذب این فرد متخصص اقدام نماید که با توجه به این موارد شرایط اخذ این نوع ویزا بسیار دشوار است.

نوع دوم اخذ ویزای کاری به این طریق است که شما می توانید با ویزای تحصیلی وارد کشور آلمان  شده و پس از ان به دنبال کار بوده و برای آلمان  اقدام کنید . لازم به ذکر است که دانشجویان در کشور آلمان  به طور تمام وقت نمی توانند کار بکنند و با توجه به مقطع تحصیلی انها مدت زمان مشخصی در هفته به طور پاره وقت اجازه کار دارند .

نوع دیگر اخذ ویزای جستجوی کار آلمان  می باشد که زمان ان ۶ ماهه است و فرد باید برای اخذ این نوع ویزا شرایط زیر را داشته باشد:
سن زیر ۴۰ سال
مدرک لیسانس از دانشگاه های مورد تایید
آشنایی به زبان آلمانی

شخص بعد از ورود به کشور آلمان و یافتن کار می تواند در این روش اقامت موقت و سپس اقامت دایم خود را اخذ نماید.

شرایط اقامت آلمان از طریق تحصیل :

از دیگر راه های اخذ اقامت در کشور آلمان  ،ورود از طریق ویزای تحصیلی کشور آلمان  می باشد . اگر فردی در کشور خود مشغول  تحصیل در دانشگاه های دولتی باشد و حتی هنوز فارغ التحصیل نشده باشد این شخص می تواند از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های آلمان  منتقل گردد و با معادل سازی واحدها به ادامه تحصیل بپردازد . از شروط پذیرش در دانشگاه های کشور آلمان  قبولی در کنکور سراسری یا در رشته و مقطع مورد نظر است و معدل و نمرات فرد مورد ارزیابی قرار می گیرد . پذیرش دانشجویان در دو ترم سپتامبر و فوریه انجام می شود . برای ورود به رشته های پزشکی و هنر در دانشگاه های کشور آلمان  نیاز به گذراندن ازمون ورودی می باشد . مدت زمان گرفتن پذیرش در کشور آلمان  ۸ تا ۱۶ هفته و اعلام نتیجه پذیرش دانشگاه در این کشور ۴ تا ۶ هفته زمان می برد. اکثر رشته ها در کشور آلمان  به زبان المانی ارائه می شود و نیاز است متقاضیان به زبان المانی تسلط داشته باشند و نیاز به گرفتن مدرک زبان المانی در حد b1می باشد، دانشجویان در هفته متناسب با مقطع تحصیلی خود اجازه کار را دارا می باشند .

در این مقاله سعی بر این شد که به شرایط اقامت آلمان  و راه های اقامت آلمان اشاره شود. حتما توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت با موسسات حقوقی معتبر سراسر کشور تماس گرفته و از مشاوره آنها بهره مند شوید.

وکلا و کارشناسان بین الملل موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله مفتخر بوده است اطلاعاتی در باب شرایط اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان در اختیار شما متقاضیان قرار دهد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی با وکلا و کارشناسان ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در ارتباط باشید.پیشاپیش از بذل توجه شما عزیزان سپاس گذاریم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۶ نظرات, میانگین: ۴.۹۴ از طریق ۵)
Loading...
42 پاسخ ها
 1. میلاد می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  30 سالمه و کاردانی نرم افزار و کارشناسی مهندسی مواد رو دارم و همسرم کارشناس نرم افزار داره و یه بچه هفت ساله دارم که البته هر دو مشکل زبان داریم و در حدود 60000 یورو دارم آیا با این میزان بودجه امکان رفتن به آلمان برای تحصیل و کار وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   عرض ادب و احترام. دوست گرامی برای اخذ ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید. با شرایط شرح داده شده به نظر می رسد روش مهاجرت تحصیلی برای شما روش مناسب تری باشد. البته باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل و کار برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی کاملتر پرونده با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. سارا می گوید:

  سلام اقای ملک پور من 20ساله دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه دولتی با معدل فعلی 14.5هستم و میخواستم برای اقامت و تحصیل در المان اقدام کنم فعلا در حال گذراندن دوره های کلاس المانی هستم اما ایتلس ندارم میخواستم ییسنم میتونم برای ارشد به المان برم با این شرایط

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. ملیح می گوید:

  با سلام حضور شما. خانمی 30 ساله هستم دارای مدرک مهندسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی اراک.دارای تسلط نسبی به زبان انگلیسی و کمی آشنا به زبان آلمانی. دارای سابقه کار تخصصی بهداشت به مدت هفت سال . همسرم دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان آلمانی و فوق لیسانس مطالعات آلمان هردو از دانشگاه تهران می باشد.کاملا مسلط به زبان آلمانی و مدرس در آموزشگاه و دوره های خصوصی. سرمایه تقریبی 100000000 تومان . ضمن تشکر از شما ، خواهشمند است راهنمایی بفرمایید که برای اقامت آلمان آیا شرایط ما مناسب است؟ و مراحل اقدام چگونه ست ؟ آیا با این مدارک شغل مناسبی برای ما وجود دارد؟
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 4. Mohadeseh می گوید:

  سلام آقای دکتر من دختری 32 ساله مجرد کاردانی رشته حقوق از دانشگاه علمی کاربردی و با 5 سال حق بیمه و 6 سال سابقه کار مرتبط دارم می خواستم ببینم من میتونم واسه ویزای کار اتریش یا آلمان اقدام کنم یا ویزای تحصیلی بگیرم؟ در ضمن نه آلمانی بلدم نه انگلیسی قصدم گرفتن اقامت دائم هست

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کاردانی برای این امر شانس بالایی نخواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. ع. محمدی می گوید:

  سلام
  من پدرم ۱۵ سال در آلمان دانشجو بودن ، مادر وپدرم هر دو ایرانی هستن. من و خواهرم هر دو در سال ۱۹۹۱ و خواهرم ۱۹۹۳ در آلمان متولد شدیم. من دکتری عمومی دامپزشکی از دانشگاه ازاد هم دارم. میخواستم ببینم ایا راهی برای گرفتن اقامت در این کشور برای من هست؟ و اینکه من زبان آلمانی بلد نیستم و زبان انگلیسیم در حد متوسط هست. و میتونم حتی بدون داشتن مدرک زبان المانی اقدامی برای ادامه تحصیل در این کشور کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار پاسخ به سوال شما امری تخصصی بوده و حتما باید مشاوره صورت گیرد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 6. sahand می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور .
  من ۲۲ سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل کل ۱۴.۲ و ۴ سال سابقه کار با بیمه در یک شرکت دانش بنیان مرتبط با رشته خودم دارم و بودجه من حدود ۳ هزار یورو هستش . میخاستم بدونم امیدی واس گرفتن ویزای کاری یا تحصیلی برای من وجود داره؟ و اینکه عمو و دایی من حدود ۴۰ ساله در آلمان زندگی میکنن

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   ضمن عرض سلام خدمت شما

   شرایط شما مناسب میباشد در حالی که حداقل ۶ – ۸ هزار یورو همراه داشته باشید.

   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. maziar samiei می گوید:

  سلام.خانم ۳۷ ساله،کارمند بانک،مطلقه و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت علوم بانکی.کدوم کشور رو بین آلمان و انگلیس و کانادا بهم پیشنهاد میدید و چیکار باید کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام
   راه مهاجرت برای هر کشوری متفاوت میباشد لذا شرایط شما نیز باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد .
   برای کسب اطاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. احمد می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  من 28 سالم هست و کارشناسی مهندسی عمران هستم و 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و 2 سال سابقه بیمه دارم،سطح زبان انگلیسیم در حدآیلتس 6 هست ،مجرد هستم و قصد دارم برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار یا تحصیل اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی شما تا حدودی شرایط اقدام برای ویزای کار المان را دارا می باشید همچنین باید مدرک زبان المانی نیز اخذ نمایید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. POOLAD می گوید:

  سلام و درود
  اینجانب 30 ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی ساخت و تولید و کارشناسی ارشد مدیریت اجرايی دارای سابقه کاری و در حال گذراندن کلاس زبان المانی هستم ایا ویزای کاری المان برای بنده امکان پذیر بوده و همچنین اقدام با کدامیک از مدارک تحصیلی مطلوب تر می باشد ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی بله شما شرایط اقدام برای این نوع ویزا را دارید و برای هر دو مدرک شانس دارید باید تاییدات لازمه مدارک شما انجام شود برای این امر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. حسین می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون
  بنده مهندس عمران هستم ۳۲ ساله با پنج سال سابقه کار مرتبط،عمرانی در شرکت های گرید یک ، پروژه های بین ۴۰ تا ۲۰۰ میلیاردی و بزرگ
  لیسانس عمران دانشگاه ازاد آبادان با معدل ۱۸/۴۰
  و اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سازه تهران مرکز
  در صورتی که مدرک زبان a1 را از موسسه گوته دریافت نمایم
  میتونم برای ویزای جستجوی کار در المان اقدام ـکنم ؟

  متاهل دارای همسر و فرزند ۳/۵ ساله
  شرایط ویزای جستجوی کار رو ممکنه اعلامـ کنید
  چون بنده در فرم های موجود در سایت سفارت آلمان همچین چیزی ندیدم
  شرایط مالی و اقامت ۶ ماهه از طریق ویزای جستجوی کار رو میخواستم
  از طرفی برای ترجمه مدرک تحصیلی چه کاری باید انجام داد ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله دوست گرامی شما شانس اخذ این ویزای را دارید . و در صورت مدرک المانی شانس شما برای پیدا کردن کار بالاتر هم خواهد رفت . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. مهدي می گوید:

  سلام جناب دكتر
  ضمن ارزوي سلامت براي شما و همكاران محترمتون
  من پزشك متخصص جراحي عمومي شاغل در ايران هستم كه ٤٧ سال سن داشته و ١٧ سال سابقه فعاليت وتجربه كار دارم از نظر اشنايي با زبان الماني در حد بين B1 تا B2 هستم ولي مدرك زبان رو ندارم وخانم بنده فوق ليسانس مديريت و خانه دار و يه فرزند محصل كلاس ششم دارم
  ايا براي اقامت و كار در زمينه رشته خودم يا هر راه ديگه براي اقامت شانسي دارم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار کشور المان اندک می باشد. روشهای بسیاری نظیر ثبت شرکت،خرید ملک، سرمایه گذاری و … برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. رضا می گوید:

  با سلام خدمت جناب ملک پور تشکر از بابت اینکه اطلاعاتی حقوقی خود را بی منت در اختیار هموطنان خود قرار می دهد بنده جهت اخذ اقامت برای کشور آلمان باسابقه تحصیلی کارشناس حسابداری وهمسرم کارشناس پرستاری ودارای یک فرزند ۱۱ ساله ،وشرایط سنی خود و همسرم ۴۲ ساله شانسی وجود دارد لطفا راهنمایی لازم را مساعدت فرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   جهت پیدا کردن کار در آلمان بهتر است کمتر از 40 سال داشته باشید . رشته تحصیلی شما در آلمان از شانس پیدا کردن کاری کمتری نسبت به همسر شما برخوردار است . بهتر است با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر به شما مشاوره دهیم .با تشکر

   پاسخ
 13. محمد حنیف درخشیده می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور
  ببخشید من میخواهم اقامت دائمی کشور آلمان رو بگیرم بنده رو راهنمایی کنید متشکر
  سن 38 شغل ملوانی لنج و کشتی. ..آشپزی ماهر مغازه داری
  و مسلط به زبان فارسی و اردو و انگریزی

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید به صورت جزئی در خصوص ویزاهای کاری، خرید ملک، ثبت شرکت و … بررسی شود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. مهدی می گوید:

  بنام خدا
  سلام، من مهندسی کامپیوتر دارم، 42 سالمه و مجردم. زبانهای انگلیسی و فرانسه بلدم اما مدرکی نگرفتم. کارمندم و کمتر از شش سال بیمه مهندس کامپیوتر برام رد شده. چطور میتونم اقامت یک کشور اروپائی رو بگیرم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. از روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … امکان اخذ اقامت برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. علی می گوید:

  آقای ملک پور سلام
  با توجه به فایل صوتی شما که تحصیل در آلمان سخت شده میخواستم بپرسم من 25 ساله هستم و ارشد مهندسی نفت دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری آیا وارد بحث مهندسی بشم بهتره از لحاظ کاری یا وارد بحث اقتصاد نفت و گاز و مدیریت پروژه های نفتی؟

  پاسخ
 16. مهدی شهبازی می گوید:

  با سلام مهدی هستم مهندس مکانیک با سابقه ۱۶ سال کار در پالایشگاه گاز امکان مهاجرت به آلمان برای من وجود دارد در ضمن خانم اینجانب مربی تکواندو دارای دان ۵ تکواندو می باشد در ضمن دختر اینجانب تازه دارد میرد تو سن هفت سال
  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما برای این ویزا باید بررسی گردد اما سایر شرایط شما برای اخذ ویزای کار المان متناسب است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. Hamed می گوید:

  سلام آقای ملک پور ، من در حال حاضر در کشور ایتالیا در مقطع فوق رشته معماری مشغول به تحصیل هستم و می خواستم بدونم امکان جابه جایی یا ترنسفر به کشوری همچون آمان یا کانادا رو دارم ؟

  پاسخ
 18. مژده می گوید:

  سلام من کارشناس اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی اهواز و ۸ سال سابقه ی کار دارم ضمنا متاهل و دارای دو فرزند هستم می خواستم بدونم که ایا رشته ی من در المان مورد پذیرش هست و ایا امکان اخذ ویزای کار برای من وجود داره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای کار برای رشته شما وجود دارد که رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. توجه نمایید که متاسفانه امکان بردن همراه از ابتدا وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. amir می گوید:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور.وقتتون بخیر.سال نو بر شما و تمامی همکارای عزیزتون مبارک.امیدوارم سال خیلی خوبی باشه برای شما و همه و سال 97 سال مهاجرتی باشه واسه همه ?من امیر از مشهد مزاحمتون میشم.من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستم و ۷ سال سابقه کار در رشته تحصیلی خودم دارم و ۴ سال هم سابقه بیمه دارم.من قصد دارم برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کاری اقدام کنم و در حال گذراندن آموزش زبان هستم و بی 1 رو خدا بخواد تا چند ماه آینده می گیرم.همسرم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستن و تقریبا یک سال و نیم سابقه بیمه دارن.من ۳۰ سالم هست و همسرم ۲۹ ساله هستن.میخواستم ببینم آیا راهی هست که همسرم همراه با من به آلمان بیان و همسرم هم مجزا درخواست بدن؟چون ویزای 6ماه جستجوی کار که آلمان میده با توجه به فرمایشات شما در فایل های صوتی تون نمیشه همسر رو با خودمون ببریم.اگر همسرم برای تحصیلی اقدام کنه میتونه همراه من باشه؟یا اونم باید کاری اقدام کنه؟اینم خدمتتون عرض کنم که همسرم دو تا از خواهرشون به همراه همسرشون در شهر برلین زندگی می کنن.با توجه به رشته من که مکانیک هستم و در زمینه تاسیسات (HVAC) فعالیت می کنم و با توجه به تحقیقاتی که کردم در جنوب آلمان من میتونم سریعتر جذب شرکتایی بشم که در زمینه کاری من فعالیت می کنن بشم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و مثل همیشه چراغ راه تاریک ما باشین.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. با توجه به رشته تحصیلی همسر شما کاریابی در این کشور برای ایشان ممکن است اما با دشواری هایی همراه خواهد بود. با داشتن مدرک زبان نیز امکان اخذ ویزای تحصیلی وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. نسرین می گوید:

  سلام خدمت شما آقای ملک پور مهربان..آقای ملکپور من 38 هستم رشته ی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد هستم سابقه ی کاری زیادی هم ندارم و دوست دارم به اروپا مهاجرت کنم البته با شوهرم( که40ساله هست مهندس عمران که 6سال شرکت عمرانی داشتن الان دیگه خودش کارواش راه انداخته) و دو دخترم(9و3ساله).از طریق سرمایه گذاری اصلن شرایطش رو ندارم.یه آپارتمان به ارزش 400میلیون و یه ماشین به ارزش 40میلیون داریم.لطفا من رو راهنمایی کنید.اگه به ایمیلم بفرستین ممنون میشم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از طریق ویزای کار یا تحصیل برای فرزندان شما وجود دارد که بسته به هر کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. ستار می گوید:

  استاد بزرگوار جناب آقای ملک پور
  با عرض سلام و ادب و تبریک بمناسبت فرا رسیدن سال نو ، یکی از دوستان من در شیلی هست ایشون اصالتا برای شیلی هستن و قصد ازدواج با ایشون و مهاجرت به این کشور را دارم اگر امکان داره راهنماییم کنید مراحل انجام این کار چیه و حدودا چقدر هزینه میشه ؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.