, , ,

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک 2018 چیست و آیا اقامت از طریق خرید ملک در کشور المان با توجه به شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک و قوانین 2018 آن امکان پذیر می باشد؟ میزان هزینه های خرید ملک در کشور آلمان به چه صورت می باشد؟

آیا از طریق خرید ملک در کشور المان می شود درخواست برای خانواده هم داد و از شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک برخوردار شد؟

میزان هزینه های مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در کشور آلمان به چه صورت است؟ آیا از میزان مالیات در کشور آلمان مطلع هستید؟

 

توضیحات استاد ملک پور در باب سرمایه گذاری و خرید ملک در آلمان و اتریش

video شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک
video شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک
video شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اینها سوالاتی است که در ذهن متقاضیان خرید ملک در کشور آلمان سوق پیدا می کند و توصیه وکلا و کارشناسان مراکز مشاوره معتبر در سراسر کشور به شما متقاضیان خرید ملک در کشور آلمان این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی در باب خرید ملک در کشور آلمان در ابتدا به ساکن با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش تماس حاصل بفرمائید و از شرایط خرید ملک در کشور آلمان جویا شوید.همان طور که می دانید شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک یکی از راه های سرمایه گذاری در آلمان محسوب می شود ،که در موسسات حقوقی معتبر به شما عزیزان توصیه می شود.مهاجرت امری مهم در زندگی هر فرد می باشد که این امر باید کاملا قانونی و برنامه ریزی شده سپری شود زیرا در غیر اینصورت متقاضی مجبور به پرداخت هزینه های سنگین و گزاف می شود و توصیه می شود که حتما قبل از هرگونه اقدامی در باب خرید ملک در کشور آلمان که یکی از طرق مهاجرت است و امری است که از هزینه های بالایی برخوردار می باشد با وکیل مهاجرت و یا مراکز مشاوره معتبر تماس حاصل بفرمائید و شرایط را بررسی بفرمائید.

کشور آلمان به پایتختی شهر برلین جز 32 کشور اتحادیه اروپا می باشد عملا موتور اقتصادی کشور آلمان به صورت عمده در چهار شهر مونیخ ، برلین ، هامبورگ و فرانکفورت متمرکز شده است . جمهوری فدرال آلمان هم اکنون عضو سازمان ملل متحد ، ناتو ، گروه هشت و گروه پنج و از بنیان گذاران اتحادیه اروپا است . با کسب اقامت از آلمان  می توان به تمام کشورهای حوزه شنگن می توانید سفر کرد. لازم به ذکر است مرز میان blue cardو prو یا تابعیت را بیان کنیم   blue car  مختص به آلمان است و به فردی اختصاص پیدا میکند که در آمد سالیانه او حداقل بین  ۳۷۰۰۰ یورو تا ۴۳۰۰۰ یورو باشد و این کارت به شما اجازه می دهد در اتحادیه اروپا کار کنید و کاریابی انجام دهید اما اقامت دائم و تابعیت به شما این اجازه را می دهد در کل اتحادیه اروپا کار ، تحصیل و زندگی نمایید

هزینه های زندگی در کشور آلمان

همان طور که می دانید اولین امری که در خصوص مهاجرت برای متقاضی در نظر گرفته می شود میزان هزینه های زندگی می باشد هر چند این کشور از لحاظ صادرات به عنوان بزرگترین صادر کننده در سطح جهان مطرح می باشد با این وجود به واردات مواد اولیه بسیار وابسته است. واحد پول در کشور آلمان یورو می باشد  و متوسط درآمد ماهانه ی زندگی در این کشور متناسب با سطح متوسط زندگی می باشد. در حال حاضر حداقل حقوق در آلمان 8.50 یورو در ساعت تعیین شده است و در آمد ماهیانه ی افراد با توجه به نوع رشته ی تحصیلی شان متفاوت است؛ به عنوان مثال افرادی که در رشته های مهندسی فارغ التحصیل شده اند و سابقه ی کار پایینی دارند ماهانه حدود 2500 تا 3500 یورو حقوق دریافت می کنند و درآمد افرادی که در همین رشته تحصیل کرده اند و سابقه ی کار بالایی دارند و همچنین فارغ التحصیلان این کشور و سایر کشورهای اروپایی ماهانه حدود 5000 تا 6000 یورو می باشد.

 

۵ پیشنهاد برای خرید ملک در آلمان :

 

 • بررسی کامل بازار:با توجه به این که چرخه جهانی در تمامی جهان در حال تغیر می باشد و ملک هم جزء این چرخه محسوب می شود اما انتخاب صحیح منطقه ، قیمت ارز ، ویژگی ها و مواردی از این دست آینده انتخاب شما را تحت پوشش قرار می دهد
 • استفاده از یک کمک حرفه ای در خرید: در بحث خرید هر محصولی شما باید اطلاعات و علم نسبت به محصول و نحوه ی  کسب محصول از روش های معقول را دارا باشید . که در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید
 • استخدام یک نماینده قانونی : در کشور آلمان اجبار ی برای داشتن وکیل نیست اما استفاده از یک وکیل حرفه ای برای شما ضروری است زیرا شما قوانین کشور آلمان را بصورت کامل نمی دانید و ممکن است سرمایه خود را از دست دهید .
 • ترجمه مدارک مهم : شما باید تمام مدارک و اسناد بالقوه را به زبان خودتان تبدیل نمایید و بصورت حرفه ای ترجمه نمایید زیرا شما پس از امضاء و تعهد به موارد مندرج در سند مجبور به تسلیم و اجرای انان خواهید شد .
 • صرفه جویی در پول در پرداخت وام مسکن : شما باید دقت داشته باشید چون باید پرداخت وام خود را  به واحد دیگری یعنی یورو پرداخت نمایید به همین خاطر در بحث changeکردن و پرداخت به موقع آن دقت لازم را داشته باشید . جالب است بدانید در کشور آلمان شما می توانید ۶۰ % از هزینه مسکن خود را تسهیلات دریافت نمایید .

تغییر قیمت مسکن در آلمان تا حد فاصل سال های  ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در بحث اجاره ۱۵ درصد و در بحث خرید ۲۳ درصد افزایش یافته است و چون نرخ تورم پایین است عملا در بحث مسکن بهای آن تغییر ی نخواهد داشت . در حال حاضر هزینه خرید مسکن بطور متوسط هر متر مربع حدود ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ یورو می باشد . در کشور آلمان محدودیتی در خرید ملک وجود ندارد و افراد غیر تبعه و کسانی که حتی اقامت اتحادیه اروپا را ندارند می توانند این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند چون کشور قوی و قدرتمندی از نظر اقتصادی می باشد می تواند بهترین گزینه در بحث سرمایه گذاری باشد.

 

فرایند خرید ملک در آلمان :

در مرحله اول متقاضی  باید یک پیش قرار داد که دارای جزئیات اولیه معامله می باشد مانند : ارزش ملک، شرایط و روش پرداخت، شرایط معامله و میزان سپرده اولیه می باشد . باید بدانید که سپرده اولیه باید شامل ۱۰ درصد از کل قرارداد یا بهای ملک شما باشد . که این مبلغ باید در حساب سپرده بانکی محضر واریز می شود . در مرحله دوم یکی از محضر های کشور آلمان تمامی مسئولیت استعلام از ثبت برای اموال غیر منقول ، وضعیت بانکی و دریافت تأییدیه های ثبت اراضی و املاک را بر عهده خواهد گرفت .

و همزمان خریدار موظف است مالیات املاک و مستغلات را پرداخت کرده باشد . در مرحله سوم عقد قرار داد اصلی خرید ما بین خریدار و مالک صورت می گیرد و خریدار می بایست مدارک خرید و مدارک مرتبط را  در امضاء نماید . عمل ثبت قرارداد لزومی ندارد که در اداره ثبت انجام صورت پذیرد ولی به شما پیشنهاد می شود برای حفظ منافع خود و طرف دیگر این عمل در اداره ثبت صورت پذیرد . شما برای تکمیل مراحل فوق نیاز به ۴۱ روز زمان دارید و شما در این مدت ۴ هفته جهت پرداخت مالیات و املاک و مستغلات زمان دارید . پس از انجام مراحل فوق مالک ۱۰۰در صد از ملک خود هستید و می توانید برای سرمایه گذاری ارزی در آلمان و تمام کشورها بدون محدودیت تجارت آزادانه داشته باشید. در این نوع ویزا شما اقامت مسکونی اخذ خواهید کرد این بدان معناست که تا زمانی که ملک بنام شما باشد می توانید ویزای رفت و آمد بلند مدت اخذ نمایید و این میتواند شانس خوبی باشد تا شما بتوانید از طرق دیگر اخذ اقامت دائم مثل ویزای کار به این مهم برسید .

وکلا و کارشناسان بین الملل موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله مفتخر بوده است اطلاعاتی در باب شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک و مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک در کشور آلمان در اختیار شما متقاضیان قرار دهد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی با وکلا و کارشناسان ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در ارتباط باشید.پیشاپیش از بذل توجه شما عزیزان سپاس گذاریم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۶ نظرات, میانگین: ۴.۲۵ از طریق ۵)
Loading...
8 پاسخ ها
 1. علی می گوید:

  سلام من با 8 میلیارد قصد اقامت دارم در یک کشور اروپایی با مشاور های شما صحبت کردم و متاسفانه حرف های فقط توجیهی دادن و من رو به قصد کاری که میخواستم نرساندن و در آخر ارتباط با آقای ملک پور با رقم و ارقام مختلف پیشنهاد دادن آیا مابقی تضمین های شما هم به این گونه است یا نظارت خواصی انجام می‌شود

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب میتوانید با دفتر وین تماس حاصل فرمایید و با خود شخص اقای دکتر تا ده دقیقه مشاوره رایگان داشته باشید اما مشاوره تخصصی با ایشان به صورت رزرو است و هزینه در بردارد . در صورت تمایل میتوانید رزرو فرمایید.

   پاسخ
 2. میلاد می گوید:

  سلام
  و عرض ادب و احترام و تشکر بابت زحماتتون
  من ی مهندس جوان 30 ساله و مجرد
  خواهش میکنم بفرمایید حداقل سرمایه برای خرید مسکن چقد هست
  با 500 میلیون میشه ی مقدار وام گرفت و ی خونه خرید؟
  خرید خونه از متری چقد شروع میشه؟
  2.برای سرمایه گذاری تو مک دونالت هم ایا میتونم با 500 میلیون تومن پول و مقداری وام ، واحدی تاسیس کنم
  چقدر این هزینه برای امتیاز مک دونالته و چقدرش برای اجاره و چقد وسایل رستورانه؟
  و حدودا چقد در امد داره؟
  ایا از پس قسط وام برمیام؟

  حق الوکاله اش چقد میشه؟
  اگه جوابتون منفیه من با این مقدار پول کجا میتونم سرمایه گذاری کنم ک اقامت ام بگیرم ؟
  آقای ملک پور
  خواهش میکنم جواب بدید و نگید با دفتر تماس بگیرید
  این سوال برای دوستان دیگه ام مفید خواهد بود
  سپاس از زحمات بی کران شما
  ممنون ک ب سوالات حقیر جواب میدید
  ای ک دستت میرسد کاری بکن

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   خیر سرمایه گزاری در مک دونالد بیش از این مقدار و بسیار بیش از این مقدار نیاز دارد . باید این مورد را در نظر بگیرید . آیا شما مجرد هستید ؟ اگر به صورت مجرد بخواهید اقدام نمایید با این مقدار سرمایه میتوانید اقامت دریافت نمایید . البته در نظر داشته باشید که با خرید ملک در کشور آلمان به شما اقامت اعطا نمیگردد . شاید بتوانیم با این مبلغ یک ملک بسیار کوچک خریداری کرد شاید . بهتر است که حتما با ما تماس داشته باشید زیرا شاخه ی سرمایه گذاری در دنیا بسیار حساس است و باید به صورت تخصصی مورد مشاوره قرار بگیرید . با تشکر

   پاسخ
 3. زهرا می گوید:

  سلام جناب ملک پور ممکنه حدودا بفرمایید چه مقدار سرمایه برای خرید ملک جهت اخذاقامت المان لازم است وایا شرط سنی هم مطرح هست ؟وثالثا ایا خرید ملک برای اخذ اقامت در المان قطعی است ؟ضمنا لطف می فرمایید حدود دستمزد موسسه ملک پور رو مشخص کنید باتشکر اینجانب حتما مصمم به مهاجرت هستم وهمانطور که جنابعالی در ویدئویاخیرتو فرمودید فقط می خوام روخودمو وخانواده همراهم حساب کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. خرید ملک در این کشور بسته به محل، نوع ملک و مکان آن متفاوت است و برای خرید ملک شرط سنی مطرح نمی باشد. برای اطلاع از هزینه و شرایط آن پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. رضا می گوید:

  سلام. میشه در صورت امکان حداقل سرمایه مورد نیاز رو هم اعلام بفرمایید و اینکه آیا در صورت اسکان امکان جستجوی کار و اشتغال هم وجود دارد یا خیر؟ هزینه های مالیات سالیانه و … چطور خواهد بود و مهمتر از همه علاوه بر سرمایه اولیه، هزینه های جانی نظیر دستمزد وکیل و غیره چه مقدار است؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه با خرید ملک در کشور آلمان اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت. برای اطلاع از تمامی هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.