شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین

 

شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین را در این مقاله بررسی خواهیم نمود ،  و در راستای مهاجرت به لیختن اشتاین و کار در لیختن اشتاین موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا شما متقاضیان گرامی را با شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین آشنا کند تا با دید باز و اطمینان خاطر در این پروسه قدم بگذارید. موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور بدون تردید از بهترین ها در کشور و حتی خاور میانه میباشد و متقاضیان گرامی می توانند جهت اخذ اطلاعات لازم جهت شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین با مشاورین زبده موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشند.

در باب شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین٫ میبایست ابتدا اطلاعاتی در باب این کشور زیبا در اختیار شما سروران گرامی قرار داده شود. کشور کوچک و زیبای لیختن اشتاین در بین دو کشور اتریش و سوئیس واقع شده است و از نظر وسعت جزء سه کشور کوچک اروپا به شمار می رود. نکته بسیار جالب در باب این کشور٬ برخورداری از سطح بسیار بالای زندگی در لیختن اشتاین میباشد و از این رو تمامی امکانات رفاهی برای تمامی افراد جامعه فراهم میباشد. یکی دیگر از نکات جالب این کشور٫ زبان این کشور میباشد که آلمانی زبان اول این کشور است. بر این اساس و طبق مزیت هایی که گفته شد و البته بازار کاری مناسب در این کشور٫ هر ساله تهداد بسیار زیادی از متقاضیان به دنبال شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین میباشند و موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با توجه به مشاهده درخواست های مکرر شما عزیزان بر این آمد تا شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین را در این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

حضور بیش از ۴۳۰۰ کمپانی در کشور لیختن اشتاین به این معنی میباشد که کسب و کار و توانایی داشتن درآمد در این کشور برای ساکنان آن فراهم میباشد و این خبر بسیار خوبی برای متقاضیانی که به شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین هستند میباشد. البته نکته قابل توجه این می باشد که اولویت این فراوانی برای افرادی میباشد که اقامت کشور لیختن اشتاین را دارند. از طرفی یکی از راه های پرطرفدار در باب شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین وجود امکان سرمایه گذاری بسیار ایده آل در این کشور میباشد. این کشور از معدود کشور هایی میباشد که به جای بدهی های مالیاتی٫ ذخایر مالی ایده آلی در اختیار دارد.

لیختن اشتاین دارای سابقه بسیار طولانی در باب مشارکت در پروسه های مختلف میباشد که فعالیت های شغلی و حتی سرمایه گزاری نیز از این امر مستثنا نمیباشد. ارز مبادلاتی این کشور فرانک سوئیس میباشد که این مسئله شرایط را برای کار آفرینان جهت ایجاد اشتغال بسیار فراهم کرده است. در باب شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین نکته قابل اهمیت این میباشد که این کشور به دنبار افراد مجرب و استثنایی میباشد تا ایده های خلاقانه آن ها را پرورش دهد. به همین جهت این کشور دارای یک محیط تجاری جذاب به همراه رشد چشمگیر میباشد.

اما پس از فراهم شدن شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین این نکته از اهمیت بالایی برخوردار میباشد که مجوز های مربوطه چگونه و به چه صورت میبایست کسب شوند. این مسئله با توجه به ملیت هر فرد متفاوت میباشد و شرایط و مدارک مورد نیاز خود را در پی دارد. اما با تمام این احوال٬ بروکراسی در این کشور حداقل میباشد.

کار کنانی که در لیختن اشتاین زندگی می کنند به اجازه خاصی نیاز ندارند. اقلب مجوز ها پس از سپری کردن دوره های ممکن توسط کارفرمایان ارائّه می شود و فرد مورد نظر می تواند وارد بازار کار شود. اما اشخاصی که در خارج لیختن اشتاین هستند به عنوان مسافران مرزی شناخته می شوند. که این مورد کمی دشوار میباشد و نیاز به اخذ مجوز های مختلف میباشد. اما مسافران مرزی حدود ۵۳٪ از کارمندانی میباشند که روزانه به این کشور می آیند . و نکته جالب این میباشد که این نوع کارمندان پس از اتمام ساعت کاری خود به کشور خود باز می گردند. البته این مسئله شامل نگهبانان و کارگران بار و رستوران نمی شود و آنها نیازی به بازگشت به کشور خود ندارند و امکان حضور پس از ساعات کاری را نیز در لیختن اشتاین دارند.

اما شهروندان کشور های دیگر جهت حضور و کار در لیختن اشتاین نیاز به اخذ اقامت یک ساله میباشند. این درخواست میبایست حداقل دو هفته قبل از شروع اولین روز کاری به اداره مهاجرت ارائه شود و نکته جالب اجازه اقامت در خارج از مرز لیختن اشتاین میباشد. نکته بسیار جالب این میباشد که اجازه اقامت کاری در لیختن اشتاین هر ساله از طریق قرعه کشی نیز ارائه می شود. این قرعه کشی ها در بهار و پاییز هر سال انجام می شود. این نوع اقامت نوع B  میباشد که نیاز به ۵۶ مجوز دارد و همچنین کارفرمایان نیرو های متخصص با سابقه کاری بسیار ایده آل را اخذ خواهند کرد.

در این مقاله سعی بر این بود تا شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین در اختیار متقاضیان گرامی قرار داده شود. همچنین از مزایای این کشور و شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین به همراه مجوز های مورد نیاز جهت ارائه به کارفرمایان اشاره شد. موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن نیروهای زبده و مجرب آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره ای در باب شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین اعلام می کند و شما متقاضیان کار در لیختن اشتاین می توانید با مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در ارتباط باشید تا در این راستا و جهت ورود به این پروسه و اخذ اطلاعات در باب شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین اطلاعات کافی و مناسب را دریافت نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

 

4 پاسخ
 1. الف.ر گفته:

  سلام.برای پزشکان متخصص دارای رتبه کشوری در امتحان بورد تخصصی کشوری امکان پیدا کردن کار در این کشور هست؟ضمنا مقداری آشنایی با زبان آلمانی دارم(سالها پیش مدرک ب2 را اخذ کرده بودم)با تشکر

  پاسخ
 2. mohammadkarbalaye69 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید به دکتر ملک پور
  من محمد۲۸ساله دارای مدرک شیمی آزمایشگاه گرایش غذایی (در دانشگاه جهاد دانشگاهی)و مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی (در دانشگاه فنی سراسری)بدون سابقه کاری(فقط دوره کاراموزی گذروندم)همسرم ۲۶ساله ارشد اصلاح نباتات در دانشگاه تهران هستن.سرمایه ما ۲۰۰میلیونه.
  من در مورد تمامی راه های مهاجرت و اتحادیه اروپا و کشورهای مختلف کلی تحقیق کردم و به اطلاعات خیلی خوبی هم رسیدم
  با این تحقیقاتی که داشتم صادق بودن شما و از روی دلسوزی همه زوایای موجود را شرح میدید و دارید راهکار مناسب ارائه میکنید بهترین فاکتور ارجعیت موسسه شما نسبت به بقیه هست.
  من و همسرم به کشور سوئد خیلی علاقه داریم ولی طبق تحقیق و هزینه زندگی در کشورهای اسکاندیناوی منصرف شدیم و حالا به نتیجه رسیدیم که کشورهای مرکز اروپا مناسب تر هستن، و بیشتر نظرم روی آلمان و اتریش هست ولی درمورد لوکزامبورگ،لیختن اشتاین،چک،اسلواکی هم زوم کردم برا مهاجرت و اطلاعاتی دارم.
  ما کلا رویا پردازی نمیکنیم درمورد مهاجرت و کلا در زندگی بر اساس واقعیت ها زندگی میکنیم و شرایط دل کندن از وابستگی ها را دارم ولی در ایران و در کل میدونم خارج از ایران خیلی شرایط واسه وابستگی ها و دل تنگی ها سخت تر هست.
  هدف ما برای مهاجرت،زندگی امن و پر از ارامش و استفاده از امکانات رفاهی و تضمین آینده ای روشن برای فرزندانمان است.
  درمورد ویزای کاری کلی تحقیق کردم ولی من بجز کاراموزی سابقه مرتبط ندارم و انجا که نرخ بیکاری تو ایران زیاد هست بعد از فارغ التحصیلی خیلی تلاش کردم برای ازمون استخدامی که تا الان میسر نشده،و سوال من در مورد این مدل ویزا اینه که آیا برای ما با این شرایط میشه ویزا گرفت؟بعد به این هم فکر میکنم که بعد از ویزای کار چه روشی تضمینش بیشتره واسه یافتن شغل چه از هدر رفتن بخشی از سرمایه برای ویزای کار و شکست در موردش اذیت میشم که سرمایه از دست بدم و دوست دارم قدمی که برمیدارم و از هر لحاظ براش هزینه میکنیم ثمر بخش باشه و به هدفم برسم.
  درمورد ویزای تحصیلی هم تحقیق کردم ولی چون حوصله درس رو ندارم بیخیالش هستم چون معتقدم مدارک بالاتر فقط وقت صرف کردن است و باید کار کرد و پول در بیاری و زندگی خودتو بسازی.
  آیا از طریق دوره کارآموزی (کشورهای که دوره دارن)میشه ویزا و کار پیدا کرد؟و در کل این دوره به ما میخوره؟
  آیا از طریق دوره مدرک فنی و حرفه ای که درکشور مقصد هست هم میشه اقامت گرفت؟آیا از طریق اخذ مدرک معتبر فنی( در چارچوب رشته تحصیلی یا تخصص های که نیاز زیاد نیروی کار دارن) در ایران میشه رفت سرکار ؟اکثر فایل های مشاوره شما رو گوش دادم و درمورد مدرک دسر و آشپزی هم متوجه شدم که مدارک دانشگاهی نیازه ولی سوال من روی محوریت اینه که مثلا از این طریق میشه مدرک فنی مرتبط با رشته هم جزیی از سوابق کاری حساب بشه یا درکل مفید هست؟در کل با توجه به توضیحاتی که گفتم بهترین روش برای اخذ کار و اقامت چه روشی میباشد؟
  از کشورهای که نام بردم و در کل کشورهای مرکز اروپا کدام کشور بهتر است از هرلحاظ از دید شما برای مهاجرت و برای ما مناسب هست؟
  ببخشید خیلی سوالات و مطالب زیادی بازگو کردم و وقت شما را گرفتم
  امید است آقای دکتر به دیدگاهم پاسخ بدهید و راهنمایی ام بکنید.
  با تشکر فراوان از شما و موسسه خوبتون.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام دوست عزیز و ممنون از توجه شما
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد .رای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. محمد کربلایی گفته:

  سلام خسته نباشید
  محمد۲۸ ساله،مدرک تحصیلی کاردانی شیمی آزمایشگاه گرایش غذایی و کارشناسی صنایع شیمیایی،همسرم هم۲۶ساله ارشد اصلاح نباتات دانشگاه تهران هست.
  برای مهاجرت کاری به اروپا چه کشورهایی پذیرش سریع دارند و چه کشوری مناسب تره؟ کم هزینه ترین راه ممکن چه روشی برای مهاجرته؟
  آیا از طریق رشته تحصیلی کار گیرمون میاد؟بازار کار چه تخصص و‌مدرک های فنی زیاد است و آینده داره؟با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.