شرايط تحصيل در انگلستان

شرايط تحصيل در انگلستان

شرايط تحصيل در انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق مهاجرت تحصیلی به انگلستان را در این مقاله به صورت علمی به بررسی خواهیم گذاشت ، اگر شما نیز در پی شرايط تحصيل در انگلستان و شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و یا شرایط اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان هستید حتما مقاله ی ما را مطالعه بفرمایید ، و پیشنهاد میکنیم که ویدیو و وویس های رایگان ما را در باب شرایط تحصیل در انگلستان مشاهده بفرمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

video شرايط تحصيل در انگلستان

 

شرایط تحصیل در انگلستان :

طبق نوع دوره انتخابی شما در انگلستان ، شرایط ورودی مختلفی وجود دارد.  چیز عالی در مورد تحصیل در انگلستان این است که حتی اگر الزامات یک دوره را برآورده نکنید ، می توانید نوعی دیگر را در سطوح دیگری انتخاب کنید و راه خود را بالا ببرید . انگلستان گزینه های متنوع تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

 

فایل صوتی آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در انگلستان

audio شرايط تحصيل در انگلستان

 

بهبود مهارت های زبان انگلیسی شما جهت تکمیل شرایط تحصیل در انگلستان

پیش از آن که بتوانید در بیشتر موسسات تحصیلات تکمیلی و تحصیلات عالی در انگلستان تحصیل نمایید ، شما نیاز به درک  و شناخت خوب زبان انگلیسی خواهید داشت.  تحصیل در یک دوره زبان انگلیسی در کشور انگلستان ، مانند کورس انگلیسی برای مقاصد تحصیلی (EAP)  یا دوره پیش از دوره که شما را برای مطالعه بیشتر در دوره های متفاوت آماده می کنند.

یکی دیگر از گزینه ها این است که قبل از ورود به انگلستان ، آزمون های زبان انگلیسی مانند IELTS در کشور خودتان را سپری کنید .  سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی ( IELTS ) آزمون پیشرو در سطح زبان انگلیسی در نوع خود است و چهار مهارت زبان را پوشش می دهد : گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن . بیش از 1،000 موسسه زبان انگلیسی آیلتس را برگزار می کنند و تست در بیش از 125 کشور مختلف در امکان پذیر است .

شما همچنین می توانید تست Pearson Academic (PTE Academic ) را که به صورت آنلاین در مراکز تست Pearson برگزار می شود را سپری کنید.  این تست توسط بیش از 100 موسسه در انگلیس به رسمیت شناخته شده است و دقیقا به زبان انگلیسی گوش دادن ، خواندن ، صحبت کردن و نوشتن توانایی سخنرانان غیر مادری را اندازه گیری می کند .

 

شرایط تحصیل در انگلستان – ورود برای تحصیل در مقطع کارشناسی انگلستان :

مدارک مورد نیاز شما به شروع دوره کارشناسی که قصد ادامه تصیل در آن را داریدبه شرح ذیل است :  شما باید حداقل 13 سال تحصیلی را در کشور خود یا در انگلستان به اتمام رسانده باشید و مدرک تحصیلی قبل از تحصیلات را همانند سطح انگلستان ، اسکاتلند و دیپلم های ملی دریافت کرده باشید  .

اگر این مدارک را نگرفته باشید ، نگران نباشید ای امکان را هنوز هم دارید که در انگلستان تحصیل کنید .

مدارک مورد نیاز شما :

HND

مدارک تحصیلی معادل یک یا دو انگلستان سطح A، دو اسکاتلند و یا گواهی ملی بالاتر یا دیپلم ملی BTEC؛ یا یک سال پایه بین المللی.را باید داشته باشید به علاوه مدرک زبان  IELTS 5.5-6.0

مدرک تحصیلی

مدارک تحصیلی معادل یک یا دو سطح انگلستان A، یک یا دو اسکاتلند Highlines یا یک دیپلم ملی؛ یا یک سال پایه بین المللی را داشته باشید به علاوه IELTS 5.5-6.0

دیپلم تحصیلات عالی

مدارک تحصیلی معادل یک یا دو انگلستان سطح A، دو یا سه اسکاتلند یا دیپلم ملی؛ یا یک سال پایه بین المللی  را سپری نمایید به علاوه IELTS 5.5-6.0

لیسانس یا کارشناسی در انگلستان :

مدارک تحصیلی معادل دو یا سه سطح انگلستان A، سه یا چهار انگیزه اسکاتلندی، گواهی یا دیپلم ملی بالاتر یا دیپلم ملی BTEC؛ یا یک سال پایه بین المللی را دارا باشید.  به علاوه IELTS 6.0-6.5

الزامات ورود برای تحصیلات تکمیلی یا  MBA

برای شروع یک دوره تحصیلات تکمیلی در انگلستان ، باید مدرک کارشناسی خود را از انگلستان یا خارج از کشور دریافت کنید. انتظار میرود که یک معدل عالی یا خوب  ( یا معادل بین المللی ) که در یک موضوع مستقیما مرتبط شود و برای اکثر دورهها باید انگلیسی را حداقل به سطح 6.5 IELTS ارائه دهید .

 

شرایط ورود به مدارس مستقل بریتانیا :

برای اعطای مدرک مستقل بریتانیا ، شما می بایست یک استاندارد نمره خوب از آموزش و پرورش در کشور خود داشته باشید.  از شما انتظار نمی رود که مدارک تحصیلی رسمی را دریافت نمایید ، اما ممکن است خواسته شود امتحان ورودی مدرسه خود را در مواردی مانند زبان انگلیسی و ریاضی مجدد سپری نمایید .

بعضی از مدارس ممکن است از دانش آموزان بخواهند که امتحانات ورودی را به زبان انگلیسی و ریاضی را بگذارند . آزمون ورودی مشترک نیز توسط بسیاری از مدارس برای دانش آموزانی که در سن 13 سالگی وارد می شوند برگزار می شود .

 

شرایط تحصیل در انگلستان – الزامات ورود برای تحصیلات تکمیلی و پیش دانشگاهی در انگلستان :

مدارک مورد نیاز شما بستگی به دوره ای دارد که می خواهید مطالعه کنید.  برخی از مدارک تحصیلی  ( مانند A-Levels Highlights اسکاتلند و دیپلم ملی BTEC ) پایین تر از سطح دانشگاه می باشند و به طور مستقیم به آموزش عالی هدایت می شوند. سایر مدارک ( مانند HND ها و مدارک پایه ) دارای مدارک تحصیلی در سطح دانشگاهی هستند که شما را قادر می سازد تا در دوره دوم یا سوم در دانشگاه انگلستان متصل نماید .

 

چگونگی ارزشیابی مدارك‌ تحصیلی در انگلستان :

دوره های‌BTEC Higher , HD , HNC , HND  و كلیه‌ دوره ها با 2 یا 3 سال‌ تحصیل‌ به گونه ای که در منتهی به کسب مدرك ‌لیسانس نخواهد شد و پس از دوره دیپلم‌ متوسطه می باشد ، فوق دیپلم ارزش گذاری‌ می‌ گردد .

نکته : درجه ‌Diploma in Art & Design و دیگر مدرک های هنری‌ با این پیش‌ شرط‌ که ورودی‌ با (دارا بودن 4 دوره‌GCSE یا Foundation Course یك ساله ) و در زمان تحصیل‌ 3 ساله ، ” فوق دیپلم” در شاخه ذی ربط ارزش گذاری می گردد .

درجه  Master By Course با این پیش فرض که مدرک‌ لیسانس را دارا می باشید ، ” فوق لیسانس ” ارزش گذاری می گردد .

درجه  Master By Research و M.Phi با این پیش فرض که مدرک‌ لیسانس را دارا می باشید ، ” فوق لیسانس ” ارزش گذاری می گردد .

نکته : درجه  ‌M.Phil فقط‌ من باب صحت‌ صدور مدرک فوق لیسانس تأیید می شود .

درجه  ‌Architecture Diploma با پیش فرض 2 سال‌ تحصیل‌ پس از دوره B.A.  یا درجه معادل آن‌ در رشته art ، ” فوق لیسانس ” ارزش گذاری می شود .

مدارك .‌Ph.D  با این پیش فرض که مدرک‌ فوق لیسانس را دارا می باشید ، ” دکتری ” ارزش گذاری می گردد .

مدارك دانشگاه‌ آزاد در انگلستان ‌( Open University ) فقط‌ در دوره لیسانس و ( شاخه های غیر فنی ) با پیش فرض دارا بودن دیپلم‌ متوسطه و ارائه‌ مدرک حضور در جلسه های‌ سالیانه ، همتراز دانشگاه‌ پیام‌ نور مورد استماع می باشد و در ارزش نامه‌ عبارت ( نیمه‌ حضوری ) ذكر می گردد .

 

سخن آخر..

ما در این مقاله در مورد شرایط تحصیل در انگلستان مطالب ارائه نمودیم . حال اگر نیاز به اطلاعاتی مضاف در باب شرایط تحصیل در انگلستان بودید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت تحصیلی به انگلستان و یا شرایط ویزای تحصیلی انگلستان و یا شرایط اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و در نهایت شرایط اخذ اقامت انگلستان به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
46 پاسخ
 1. مریم گفته:

  سلام ، من لیسانس اقتصاد دارم از دانشگاه تهران ، نمره پیش و دیپلمم ۱۸ به بالاست ، تافل ۱۰۰ و آیلس ۸ دارم ، مایلم برای تحصیل رایگان در رشته ی علوم سیاسی در مقطع لیسانس و سپس ادامه تحصیل در انگلیس اقدام کنم ، شانسی دارم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می تونید مطلبتون رو همین جا بنویسید و بگید که منتشر نشه و ایمیل یا شماره واتس اپتون رو بذارید تا باهاتون تماس گرفته بشه.

   پاسخ
 2. mousaviamir1367 گفته:

  سلام من لیسانس ای تی دارم از دانشگاه علمی کاربردی خواستم بدونم میتونم ویزای تحصیلی انگلیس دریافت کنم؟؟اصلا مدرکم و دانشگاهم قبول دارن؟؟؟

  پاسخ
 3. adibiyanamirhosein گفته:

  سلام دیپلم ریاضی فیزیک با معدل 17.50 و پیش دانشگاهی با معدل 18.30 دارم خواستم بدونم میتونم برای تحصیل در بریتانیا اقدام کنم؟
  باتشکر

  پاسخ
 4. عرفان گفته:

  سلام.
  میخواستم بدونم که کسی که دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف باشه و مدرک زبان آیلتس 7 داشته باشه و معدل عالی هم داشته باشه، شانسش برای تحصیل رایگان در دانشگاه های برتر انگلستان مثل کمبریج و آکسفور و… چقدره؟
  با تشکر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. مهدي طالبي پور گفته:

  با درود خدمت شما.
  بنده ميخواستم بدانم آيا امكان بورسيه گرفتن در مقطع ليسانس از دانشگاه هاي انگلستان هست يا خير؟ و اگر اين امكان وجود دارد كمي در باب آن توضيحاتي را بفرماييد.
  سوالي ديگري هم داشتم، ميخواستم بدانم براي اخذ ويزاي تحصيلي انگلستان تمكن مالي نياز هست؟ و اگر اين شرط وجود دارد، مبلغ آن چقدر هست؟؟
  با تشكر

  پاسخ
 6. m.s گفته:

  سلام من فرزند پسر 8 ساله دارم میخواهم در آینده برای او اقامت انگلستان بگیرم چه راهکاری از الان پیشنهاد میدهید شاید فکر کنید از الان زود است ولی چون در تصمیمم مصمم هستم می پرسم نمی خواهم اهمال کاری کرده باشم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. m.s گفته:

  سلام ، من سال اول پزشکی دانشگاه لمونوسف روسیه هستم بعد از اینکه علوم پایه را گذروندم میتونم برای دانشگاه های پزشکی انگلستان اقدام کنم . ایا بعد از پذیرش واحد هایی که گذراندم تطبیق میدن یا باید از اول شروع کنم؟ با تشکر

  پاسخ
 8. Fahime گفته:

  سلام وقتتون بخیر،من درحال حاضر درحال گذروندن دوره ی لیسانس تو رشته علوم کامپیوتر هستم میخواستم برای فوق لیسانس برم انگلیس میشه راهنماییم کنید چطوری باید پذیرش بگیرم؟مستقیم از دانشگاه یا از طریق پیدا کردن استاد؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  ضمن سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم پس از گذراندن دوره ی Foundation میشه وارد هر رشته های شد؟ حداقل معدل برای ورود به کالج و دانشگاه های انگلیس برای هر رشته ای چقدر باید باشه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   بله در اکثر موارد می توانید البته به جز رشته های پزشکی که پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.
   بهتر است معدل بالای 14 باشد.

   پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  ضمن سلام و خسته نباشید.
  بنده ۲۳سال سن دارم و دیپلم تجربی هستم. متاسفانه معدل خوبی ندارم. میخواستم بدونم با این شرایط میتونم در رشته تربیت بدنی یا ادبیات انگلیسی در انگلستان ادامه تحصیل بدم؟
  آیا با گذراندن دوره ی Foundation میشه وارد هر رشته ای شد؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای گذراندن دوره ی فاندیشین در انگلیس شرایط سنی تان مطلوب نیست اما می توانید از طرق دیگر برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید . جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. امیر گفته:

  با سلام احترام
  19سال سن دارم دارای مدرک کاردانی کامپیوتر هستم برای اکسپت شدن در دانشگاه ها ی انگلیس باید چیکار کنم؟(لطفا راهنماییم کنید ) ممنون از شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. جاوید گفته:

  سلام جناب دکتر خدا قوت.
  نمیدونم مکان مناسبی رو برای پرسیدن این سوال انتخاب کردم یا خیر.
  با توجه به اینکه پیدا کردن کار پس از تحصیل در انگلستان بسیار سخت تر شده آیا اخذ ویزای تحصیلی انگلستان رو پیشنهاد میکنید؟
  بند تمایل به تحصیل در رشته فیلمسازی در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاهای لندن را دارم.
  با این حال مشکل بنده پس از فارق التحصیلی هستش و مدت زمانی که برای پیدا کردن کار پس از تحصیل میشه در انگلستان همچنان اقامت داشت.
  من 22 سال سن دارم و دارای مدرک زبان مورد نیاز انگلستان “IELTS UKVI” هستم.
  آیا اوضاع پیدا شدن کار در انگلستان آنقدر سخت هستش که در اول راه منصرف شوم از ادامه کار یا شما پیشنهاد به انجام این کار می کنید.
  آیا پس از تحصیل بلافاصله باید انگلستان رو ترک کنیم برای دریافت ویزای کار یا میشه در انگلستان اقامت داشت.
  با این حال پیشنهاد شما چیست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. M.A.H گفته:

  سلام. من کلاس یازدهم رو در رشته تجربی با معدل 19.73 تموم کردم و آیلتس 7 هم دارم ولی دوست دارم در رشته بازیگری ادامه تحصیل بدم.میخواستم بدونم الان میشه برای تحصیل در انگستان اقدام کرد؟

  پاسخ
 14. محمدی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه و متاهل هستم و دارای لیسانس it از دانشگاه علمی کاربردی متاسفانه به خاطر اینکه از علمی کاربردی درس خوندم همکارانتان گفتن نمیشه در آلمان و اتریش ادامه تحصیل بدم میخواستم بدونم در انگلیس چطور میتونم؟ ضمن اینکه شوهرم دیپلم علوم تجربی است و دارای مدرک برق و جوشکاری از فنی حرفه ای هستن برای ایشون در این کشور کار هست؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک شما شانس بالایی نخواهید داشت اما میتوانید از سایر طرق اقدام نمایید که نیاز به مشاوره دارد .

   پاسخ
 15. بهار گفته:

  با سلام
  بنده متولد١٣٧٧
  و مدرك پيش دانشگاهى معدل١٥ دارم
  زبان انگليسم هم در حد پايس
  وضع مالى متوسط و معمولى داريم
  با اين تفاسيرآيا امكانش هست از طريق تحصيل و رود به دانشگاه اقدام به مهاجرت به انگلستان بكنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. Reza گفته:

  سلام من 17 سالمه و رشته مکانیک خودرو میخونم امکانش هست که بتونم از این طریق ویزا و اقامت انگلیس رو بگیرم ؟؟
  میشه تو این سن اونجا کار کرد ؟؟
  از چ راه هایی باید اقدام کنم ؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر باید سابقه کاری در این مورد داشته باشید و موارد دیگر.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. کوثر خالوندی تبار گفته:

  سلام وقت بخیر.من 18 سالمه امسال یعنی 97 کنکور دارم و با توجه به اینکه دیر شروع به درس خوندن کردم امید چندانی به قبولی ندارم و اگه رزومه ی قوی یعنی معدل بالا و مدرک زبانو با نمره ی بالا داشته باشم مراحل بعدیو باید چجوری اقدام کنم و البته من میخوام بورسیه دندانبزشکی انگلیسوبگیرم و مطمعنم اگه اقدام کنم حتما موفق میشم .ببخشید میخواستم نظر شمارو هم در این باره بدونم که المان برای تحصیل و زندگی بهتره یا انگلیس اخه شرایط مسلمانا توی انگلیس یه خورده سخته از اون نظر گفتم راستی کی باید اقدام کنم که به موقع باشه و یه سال عقب نیافتم.ببخشید زیاد حرف زدم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 18. ناشناس گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  28 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم. تصمیم به تغییر رشته و تحصیل در انگلستان گرفته ام. آیا شرایط سنی مانع از apply می شود ؟ در ضمن IELTS UKVI overal 6.5 هم اخذ کرده ام .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.