,

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان سال 2018 را می دانید ؟ راه های اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه ترتیبی می باشد ؟ اقدامات به مهاجرت به انگلستان جهت تحصیل در انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه است ؟ شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه شکل می باشد ؟ مراکز ارائه و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان آن ها چگونه است ؟ مدرک زبان تا چه حدی در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان تاثیرگذار است ؟ ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه خواهیم نمود . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با وکیل مهاجرت انگلستان و یا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید.

 

توضیحات دکتر ملک پور در باب بورسیه تحصیلی انگلیس

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

 

حقیقت سخت در مورد بورس تحصیلی :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در باب اخذ بورسیه تحصیلی باید دانست ، این است که فقط به افرادی ارائه می شود که در خواست خود را به مراکز ارائه دهنده بورس در انگلیس تسلیم نموده اند . تنها دلیل اعطای این بورس کم بودن استطاعت مالی شما نخواهد بود . شما تنها به دلیل  حضور در کشور های جهان سوم و یا حضور و عضویت در گروه های اقلیت خاص حقیقت این است که بورسیه تحصیلی انگلیس با این شروط بورسیه تحصیلی ارائه نمی گردد . شما در انگلیس باید با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در کنار صلاحیت بورسیه در انگلیس را دریافت نمایید .

شرایط اخذ صلاحیت بورسیه تحصیلی انگلیس :

شاید شما برای اخذ بورسیه تحصیلی در انگلیس واجد شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان نباشید باید اکتسابا یک سری از موارد را به پرونده خود اضافه نمایید . حال برای آگاهی از موارد مورد نیاز برای کسب بورسیه تحصیلی انگلیس باید نکات زیر را بررسی نمایید . مروری بر شرایطی که دانشجو می تواند از طریق آن ها حداقل امتیاز را برای کسب بورسیه تحصیلی اقدام نماید :

*شما باید کشور خود را انتخاب نمایید ( جه برای افرادی که از انگلستان برای تحصیل در کشور دیگری خواهان بورسیه می باشند و چه افرادی که در انگلستان خواهان دریافت بورسیه می باشند ) .

* شما باید در بازه سنی ای که موسسه ای ارائه دهنده بورسیه می باشد ، باشید . شایان ذکر است که بسیاری از بورسیه ها و موسسات ارائه دهنده بورسیه با بازه سنی و رده سنی شما ارتباطی نخواهند داشت .

* برای درخواست در هر مقطعی باید مدر به همراه ریز نمرات سال های گذشته را به همراه داشته باشید ( به طور مثال برای کارشناسی باید اصل مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات دیپلم را به همراه داشته باشید ).

* باید برنامه ای را که در دوره تحصیلی برای شما تعریف می نمایند را تعهد به خدمت داشته باشید .

* شما باید برای دوره تحصیلی خود مدرک IELTS و یا TOFEL ارائه نمایید . در برخی از موارد نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهد بود و در این حالت فرد معاف می باشد .

* یک study plane قوی که بتواند موسسه مریوطه را متقاعد نماید .

شرایط مضاعفی که فرد برای بورسیه بهتر است داشته باشد :

*بورسیه تحصیلی از ابتدای امر ، بر اساس نمره تحصیلی می باشد که بهتر است دانشجو حداقل نمره 90% از کل GPA را در دست داشته باشد .

* بورسیه تحصیلی عالی ، شما باید از GPA کل از 4.0 حداقل نمره 3.0 نیز داشته باشید .

* مدرک تحصیلی مدیریتی ، باید نشان دهید که در زمینه رهبری و مدیریت پتانسیل خوبی را داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی رقابتی ، بر اساس مقاله ها و تألیفات می باشد .

* بورسیه تحصیلی ای که باید تعهد به بازگشت داشته باشید و تعهد کری پس از خدمت داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی جوانان که منحصر ب افراد زیر سن 25 سال می باشد .

از کجا بدانیم مدارکمان کافی می باشد ؟

حتی اگر حداقل شرایط تحصیلی را داشته باشید ، لزوما به این معنی نیست که شما کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد. بله، صلاحیت خوب شما شانس شما را بهبود می بخشد ، اما هنوز رسیدن بهبورسیه تحصیلی قطعی نیست ، صدها یا هزاران نفر از شما با همان شرایط تحصیلی برای تحصیلات مشابه درخواست خواهند داد . بنابراین ، ارائه دهندگان بورس تحصیلی معیارهای بورس تحصیلی را برای فیلتر کردن بهترین دانشجویانی که کمک هزینه تحصیلی را دریافت می کنند، تعیین می کنند. در اینجا برخی از معیارهای بورس تحصیلی که ارائه دهنده بورس تحصیلی هستند استفاده می شود :

* برتری تحصیلی و پتانسیل تحصیلی دانش آموز در زمینه تحصیلی پیشنهادی خود ( متقاضیان باید بتوانند ارتباط بین موضوع مورد مطالعه و اهداف شغلی طولانی مدت خود را نشان دهند).

*عملکرد تحصیلی دانش آموز (  از نمرات قبلی ، نمرات آزمون ، تألیفات ، توصیه نامه های از دوره قبلی تحصیلی متقاضی).

* نامه انگیزه دانش آموز (یا در بعضی موارد، یک مقاله انگیزشی)

* کیفیت درخواست بورس تحصیلی ( کامل بودن ، دقت ، اطمینان ).

* به طور خاص در بورس تحصیلی توسعه کشوری ، دانش آموزان براساس توانایی خود برای کمک تحصیلی و کاری و اقتصادی در راستای توسعه کشور خود ارزیابی می شوند.

* در مورد دانشجویان مطالعاتی ، دانشجویان براساس شایستگی و ارتباط تحقیقات پیشنهادی پیشنهاد شده خود ارزیابی می شوند.

* دانستن این معیارها، می تواند از راه هایی برای به دست آوردن مزیت بر رقبای شما باشد . به عنوان مثال ، اگر نمرات آکادمیک بسیار خوبی نداشته باشید ، انگیزه نامه شخصی فرد ، شانس شما برای نشان دادن شایستگی تحصیلات شما بالا ببرد . در مثال دیگری ، شما می توانید کمی تحقیق بیشتری در مورد زمینه های فعلی تمرکز ارائه دهنده بورس تحصیلی انجام دهید ، زیرا گاهی اوقات دانشجویان بر اساس حوزه تحصیل یا تحقیق انتخاب شده خود انتخاب می شوند ( اگر آن را با ماموریت / موضوعات اصلی ارائه دهنده بورس تحصیلی مقایسه کنید). همچنین مفید است که ویژگی های دریافت کنندگان بورس تحصیلی قبلی را بدانید . این به شما یک ایده از نحوه اخذ دانش آموز را می دهد که ارائه دهندگان بورس تحصیلی به دنبال آن هستند . • The student’s academic excellence and potential in his/her proposed field of study – applicants must be able to demonstrate a connection between their subject of study and their longer-term career objectives.

ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و قوانین و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه نمودیم . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  ارتباط بگیرید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۹ نظرات, میانگین: ۵.۰۰ از طریق ۵)
Loading...
23 پاسخ ها
 1. محمدی می گوید:

  سلام جناب ملک برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته حقوق گرایش تجارت بین الملل یا نفت و گاز کدام دانشگاه را معرفی میکنید که بتوان از بورس تحصیلی نیز برخوردار شد.با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. پرستو می گوید:

  سلام من پرستو دلفان از خرم اباد هستم.معدلم بالای۱۹ونیمه و۲۱ سال سن دارم وپشت کنکوری هستم.عضو کمیته امداد امام هستم وشرایط مالی خیلی بالایی برای تحصیل با پول در رشته پزشکی خارج ندارم و میخوام بورس پزشکی از انگلیس بگیرم ولی شرایط ورزومه ایی که لازم دارم برای این کار ونمیدونم چیا هستن!!!اگه لطف کنین برام دقیق وواضح وکامل توضیح بدین ممنون میشم.تورو خدا کمکم کنید خیلی دوست دارم در دانشگاهی مثل آکسقورد پزشکی بخونم لدفن کمکم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 3. A.ya می گوید:

  با سلام شخصی که ۳۸ ساله است و لیسانس خود را در سال ۱۳۹۴ با معدل ۱۳.۵ گرفته است میتواند برای کارشناسی ارشد و اخذ اقامت تحصیلی در انگلستان بکند یا نه ؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی متقاضی شانس اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلیس برای فرد اندک می باشد اما امکان تحصیل در سایر کشورها یا اقدام از روشهای دیگر برای وی وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. ali می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه تهران هستم و قصد اخذ بورس در مقطع دکتری رو دارم.
  یه مقاله دارم و مدرک زبان هم ندارم و همچنین مربی شنا و نجات غریق هستم
  میخاستم ببینم شانسم برا بورس چقدره و از چه راه دیگه ای میشه اقامت گرفت برا استرالیا
  ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنین

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 5. Ali می گوید:

  با سلام بنده کنکوری ریاضی هستم و می خواهم برای نه کارشناسی بلکه برای ارشد برای بورسیه اقدام کنم سوال من اینه که نمره مهم تر است یا دانشگاه خوب برای بورسیه اخه من فکر نکنم بتوانم توی شهری به جز شهر خودم روی درسم تمرکز کنم و نمرات عالی بیارم
  به نظر شما یه دانشجو با نمرات عالی دانشگاه کاشان وضعیت بهتری دارد یا یک دانشجو با نمرات پایین تری ولی در دانشگاه های بهتر مثل صنعتی اصفهان امیرکبیر و … ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. معدل شما نسبت به دانشگاه محل تحصیل شما تاثیرگذارتر می باشد و نمرات و معدل شما مورد بررسی قرار می گیرد. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 6. ahmadreza می گوید:

  باسلام خدمت شما استاد گرامی
  بنده18سال سن دارم من سال اخر دبیرستان هستم ویک اختراع در ایران دارم که ثبت شده است ومدرک زبان TOEFLدارم.ایا میتوانم در رشته کامپیوتر بورسیه شوم.باتشکر از شما وهمکارانتان

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 7. ژیلا می گوید:

  سلام .سال نو مبارک
  فرزندم سال یازدهم است رشته تجربی . و خرداد سال 97 سال یازدهم را به پایان میبرد . برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان بهتر است دیپلم را در ایران بگیرد یا اینکه در کشور انگلیس ؟
  ما میتوانیم با پس اندازی که کرده ام هزینه دو سال تحصیل و زندگی فرزندم را تضمین کنم ولی از سال سوم به بعد حدود نیمی از هزیتههایش را میتوانم تامین کنم . ایا من این ریسک را باید انجام بدهم.؟
  ایا فرزندم با توجه به اینکه بسیار درس خوان و هدفمند است.
  ممکنه ایشان را بورس کنند.
  ایا پذیرش ایشان در رشته پزشکی حتمی است . تا با الان معدل تحصیلی ایشان 20 بوده و در یک مدرسه خوب درس میخوانده. ؟
  ایا پد ر یا مادر میتواند همرا ایشان برای مدتی باشند. با توجه به شرایط سنی فرزندم؟
  بهترین زمانی که بنده باید اقدام کنم چه زمانی است؟ اخه شنیده ام اگر دیپلم را در ان کشور اخذ کنند راحتتر پذیرش میشوند؟
  و بنده بسیار سر در گم شده ام.
  سپاسگزارم پاسخ من را بدهید. .

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در مدارس کشور انگلیس (پیش از اخذ دیپلم) برای فرزند شما وجود دارد و با توجه به تغییر قوانین تصمیم گیری برای سالهای آتی تحصیل فرزند شما از الان نادرست می باشد. برای تحصیل فرزند خود باید سرمایه خود را درنظر بگیرید چرا که تحصیل در این کشور شامل هزینه می باشد و اخذ بورس به خود فرزند شما وابسته است. تمامی ریسک های مسیر موجود را مدنظر قرار دهید. تحصیل در این کشور و اخذ دیپلم به قبولی ایشان کمک نموده و متاسفانه امکان ویزای همراه برای شما وجود ندارد. شما می توانید از طریق ویزای توریستی همراه فرزند خود باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص و بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. داود خاوری می گوید:

  سلام آقای دکتر ملکپور. عیدتون مبارک باشه. سالی پر از سربلندی سرافرازی خوشی موفقیت و خوبی رو برای شما ارزومندم. بنده نوجوانی از افغانستانم که در ایران زندگی میکنم. امسال کنکور دارم و در دو گروه علوم انسانی و زبان خارجه ثبت نام هم کردم اما بدلیل مشکل مالی فرصت درس خواندن را امسال نداشتم و ندارم به همین دلیل میخوام سال دیگه کنکور بدم. میخوام بدونم که نتیجه ی امسال کنکورم آیا تاثیر منفی روی پذیرش از دانشگاه اروپایی داره ؟بااینکه میخوام سال دیگه کنکور بدم. لازم بذکر هستش که دنبال بورسیه تحصیلی هستم. ممنونم ازتون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. نتیجه کنکور شما و قبولی شما در دانشگاه سراسری می تواند در اخذ پذیرش شما از کشوری نظیر آلمان اترگذار باشد اما با همان مدرک دیپلم نیز شانس اخذ پذیرش از کشورهای مختلف را خواهید داشت. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما قوی باشد و بهتر است خود شما به طور مستقیم برای اخذ بورس با دانشگاه های مورد نظر خود ارتباط بگیرید. در خصوص اخذ اطلاعات تکمیلی در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. Negin ebrahimi rad می گوید:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور من حدود 2 سالی میشه با سایت شما اشنا شدم و خیلیییی چیز های زیادی رو متوجه شدم از تمام مطالبی که گذاشتید خیلی زیاد ممنونم همیشه به فکرتونم و بسیار دعاتون میکنم من 17 سالمه و قصد دارم برای بعد از دیپلمم در یک دانشگاه خوب برای رشته های پزشکی و یا دندان پزشکی ادامه تحصیل بدم و حدود 1 سال دیگه دیپلمم را میگیرم من مال نظام جدید هستم که 12 هم باید بخوانند از این ها بگذریم توان مالی خانواده ام هم حدود 150 الی 200 میلیون میتوانند کمک کنند ولی من میخوام برای اینکه در سختی نباشند بورسیه شوم میتوانید لطفا به من یک کمک کنید که من دقیقا چه کشوری بروم که بتونم بورسیه شوم وزیاد به پدر مادرم فشار نیارم البته من مدرک a1 المانی رو هم دارم و ترجیح پدر مادرم المان ویا اتریش هست اما باتوجه به قانون جدید انگلیس که بورسیه میکنه میخواستم ببینم میشه من برای انگلیس اقدامی انجام دهم و یا در کشور کانادا میتوانم بروم یا نه (اخه دختر خالم اونجا هست و گفت میتونه خیلی کمکم کنه ) و یا میتونم از طریق اینکه با یه استاد دوست شوم و شرایطم را بگویم برایم بورس بفرسته ؟و زبانم خوبه و تا سال دیگه مدرک ایلتسم را میگیرم و کارنامه ام هم در دو سالی که دبیرستانم بالای 19 هست.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است اما می توانید برای کشورهایی نظیر انگلیس، آلمان، اتریش و … اقدام کنید. در این خصوص بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.