,

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان سال 2018 را می دانید ؟ راه های اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه ترتیبی می باشد ؟ اقدامات به مهاجرت به انگلستان جهت تحصیل در انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه است ؟ شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه شکل می باشد ؟ مراکز ارائه و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان آن ها چگونه است ؟ مدرک زبان تا چه حدی در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان تاثیرگذار است ؟ ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه خواهیم نمود . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با وکیل مهاجرت انگلستان و یا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید.

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورسیه تحصیلی انگلیس

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

 

حقیقت سخت در مورد بورس تحصیلی :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در باب اخذ بورسیه تحصیلی باید دانست ، این است که فقط به افرادی ارائه می شود که در خواست خود را به مراکز ارائه دهنده بورس در انگلیس تسلیم نموده اند . تنها دلیل اعطای این بورس کم بودن استطاعت مالی شما نخواهد بود . شما تنها به دلیل  حضور در کشور های جهان سوم و یا حضور و عضویت در گروه های اقلیت خاص حقیقت این است که بورسیه تحصیلی انگلیس با این شروط بورسیه تحصیلی ارائه نمی گردد . شما در انگلیس باید با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در کنار صلاحیت بورسیه در انگلیس را دریافت نمایید .

شرایط اخذ صلاحیت بورسیه تحصیلی انگلیس :

شاید شما برای اخذ بورسیه تحصیلی در انگلیس واجد شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان نباشید باید اکتسابا یک سری از موارد را به پرونده خود اضافه نمایید . حال برای آگاهی از موارد مورد نیاز برای کسب بورسیه تحصیلی انگلیس باید نکات زیر را بررسی نمایید . مروری بر شرایطی که دانشجو می تواند از طریق آن ها حداقل امتیاز را برای کسب بورسیه تحصیلی اقدام نماید :

*شما باید کشور خود را انتخاب نمایید ( جه برای افرادی که از انگلستان برای تحصیل در کشور دیگری خواهان بورسیه می باشند و چه افرادی که در انگلستان خواهان دریافت بورسیه می باشند ) .

* شما باید در بازه سنی ای که موسسه ای ارائه دهنده بورسیه می باشد ، باشید . شایان ذکر است که بسیاری از بورسیه ها و موسسات ارائه دهنده بورسیه با بازه سنی و رده سنی شما ارتباطی نخواهند داشت .

* برای درخواست در هر مقطعی باید مدر به همراه ریز نمرات سال های گذشته را به همراه داشته باشید ( به طور مثال برای کارشناسی باید اصل مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات دیپلم را به همراه داشته باشید ).

* باید برنامه ای را که در دوره تحصیلی برای شما تعریف می نمایند را تعهد به خدمت داشته باشید .

* شما باید برای دوره تحصیلی خود مدرک IELTS و یا TOFEL ارائه نمایید . در برخی از موارد نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهد بود و در این حالت فرد معاف می باشد .

* یک study plane قوی که بتواند موسسه مریوطه را متقاعد نماید .

شرایط مضاعفی که فرد برای بورسیه بهتر است داشته باشد :

*بورسیه تحصیلی از ابتدای امر ، بر اساس نمره تحصیلی می باشد که بهتر است دانشجو حداقل نمره 90% از کل GPA را در دست داشته باشد .

* بورسیه تحصیلی عالی ، شما باید از GPA کل از 4.0 حداقل نمره 3.0 نیز داشته باشید .

* مدرک تحصیلی مدیریتی ، باید نشان دهید که در زمینه رهبری و مدیریت پتانسیل خوبی را داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی رقابتی ، بر اساس مقاله ها و تألیفات می باشد .

* بورسیه تحصیلی ای که باید تعهد به بازگشت داشته باشید و تعهد کری پس از خدمت داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی جوانان که منحصر ب افراد زیر سن 25 سال می باشد .

از کجا بدانیم مدارکمان کافی می باشد ؟

حتی اگر حداقل شرایط تحصیلی را داشته باشید ، لزوما به این معنی نیست که شما کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد. بله، صلاحیت خوب شما شانس شما را بهبود می بخشد ، اما هنوز رسیدن بهبورسیه تحصیلی قطعی نیست ، صدها یا هزاران نفر از شما با همان شرایط تحصیلی برای تحصیلات مشابه درخواست خواهند داد . بنابراین ، ارائه دهندگان بورس تحصیلی معیارهای بورس تحصیلی را برای فیلتر کردن بهترین دانشجویانی که کمک هزینه تحصیلی را دریافت می کنند، تعیین می کنند. در اینجا برخی از معیارهای بورس تحصیلی که ارائه دهنده بورس تحصیلی هستند استفاده می شود :

* برتری تحصیلی و پتانسیل تحصیلی دانش آموز در زمینه تحصیلی پیشنهادی خود ( متقاضیان باید بتوانند ارتباط بین موضوع مورد مطالعه و اهداف شغلی طولانی مدت خود را نشان دهند).

*عملکرد تحصیلی دانش آموز (  از نمرات قبلی ، نمرات آزمون ، تألیفات ، توصیه نامه های از دوره قبلی تحصیلی متقاضی).

* نامه انگیزه دانش آموز (یا در بعضی موارد، یک مقاله انگیزشی)

* کیفیت درخواست بورس تحصیلی ( کامل بودن ، دقت ، اطمینان ).

* به طور خاص در بورس تحصیلی توسعه کشوری ، دانش آموزان براساس توانایی خود برای کمک تحصیلی و کاری و اقتصادی در راستای توسعه کشور خود ارزیابی می شوند.

* در مورد دانشجویان مطالعاتی ، دانشجویان براساس شایستگی و ارتباط تحقیقات پیشنهادی پیشنهاد شده خود ارزیابی می شوند.

* دانستن این معیارها، می تواند از راه هایی برای به دست آوردن مزیت بر رقبای شما باشد . به عنوان مثال ، اگر نمرات آکادمیک بسیار خوبی نداشته باشید ، انگیزه نامه شخصی فرد ، شانس شما برای نشان دادن شایستگی تحصیلات شما بالا ببرد . در مثال دیگری ، شما می توانید کمی تحقیق بیشتری در مورد زمینه های فعلی تمرکز ارائه دهنده بورس تحصیلی انجام دهید ، زیرا گاهی اوقات دانشجویان بر اساس حوزه تحصیل یا تحقیق انتخاب شده خود انتخاب می شوند ( اگر آن را با ماموریت / موضوعات اصلی ارائه دهنده بورس تحصیلی مقایسه کنید). همچنین مفید است که ویژگی های دریافت کنندگان بورس تحصیلی قبلی را بدانید . این به شما یک ایده از نحوه اخذ دانش آموز را می دهد که ارائه دهندگان بورس تحصیلی به دنبال آن هستند . • The student’s academic excellence and potential in his/her proposed field of study – applicants must be able to demonstrate a connection between their subject of study and their longer-term career objectives.

ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و قوانین و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه نمودیم . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  ارتباط بگیرید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۷ نظرات, میانگین: ۴.۸۲ از طریق ۵)
Loading...
91 پاسخ ها
 1. یونس می گوید:

  سلام من ۱۶ سالمه و دوست دارم از همین الان پیگیری کنم که چجوری بورسیه بشم ۷ سال هم تا الان زبان خودندم و معدلم هم خوبه لطفا راهنماییم کنید .ممنون میشم

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 2. مهرشاد می گوید:

  با سلام امسال کنکور دارم. امید با رتبه ی زیر ۵۰۰ تجربی دارم
  برای بورسیه ی داشگاه آکسفورد پزشکی باید چه دانشگاهی قبول بشم. و اینکه آیا یکراست بعد از دبیرستان باید برم یا باید چند سال ایران بخونم؟ تکلیف سربازی چی میشه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید. برای تحصیل در رشته های پزشکی در انگلیس نیز باید در ابتدا دوره ی A-LEVEL را بگذرانید. در جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. بیتا می گوید:

  سلام من ۲۱ سالم هست ، دیپلم گرافیک کامپیوتر دارم معدل دیپلمم ۱۷ بود و نفر اول استان تهران در طراحی و اجرای تقویم و پوستر بودم ، در دانشگاه کارانی گرافیک تجسمی با معدل ۱۵ خوندم ، الان ۸ ماهه زبان رو به صورت فشرده شروع کردم از نظر آموزشی تموم شده ولی برای خودم نه چون از نظر vocabulary ضعیف هستم ، علاقه ی شدید من از نوجوانی به خوندن ادبیات انگلیسی در یکی از دانشگاه های انگلیس باعث شده اصلی ترین هدف زندگیم بشه ، به نظرتون شرایطش رو دارم و موفق میشم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام
   بله شانس شما بالا میباشد اما برای راهنمایی کاملتر به اطلاعات بیشتر از شما نیاز داریم – برای مشاوره رایگان با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 4. غزاله رضی می گوید:

  سلام.خسته نباشید
  من دانش آموز دبیرستان هستم اگر بخوام قبل از ورود به دانشگاه برای گرفتن بورسیه اقدام کنم این امکان پذیر هست؟
  و اینکه در صورت بورسیه شدن هزینه تحصیلی از طرف دانشگاه ساپورت میشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. دوست عزیز در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای اخذ بورسیه تحصیلی در دوران مدرسه و دانشگاه درخواست فرمایید و البته پس از دوازده سال تحصیل می توانید برای دانشگاه اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. زهرا می گوید:

  سلام
  من ١٨ سالمه و امسال كنكور دارم
  توى مدرسه تيزهوشان درس ميخونم نمره هام هم خوب بوده هميشه
  براى دوره ليسانس رشته فشن ديزاينينگ مد نظرمه
  آيلتس ٧ هم دارم و دوره فشن ديدم مدرك هم دارم و گاهى براى مزون ها طراحى ميكنم بنظرتون با اين شرايط امكان اينكه بورسيه بگيرم چقدره؟
  و اينكه من شنيدم تو بعضى كشور ها بايد اول يك يا دوسال توى اون كشور درس بخونى بعد اگر بشه بورسيه بگيرى ميخواستم ببينم كه انگليس هم به همين صورته يا ميشه از همينجا اقدام كرد؟
  و اينكه بورسيه از طرف دولته يا دانشگاه و چقدر از هزينه ها رو تا چند سال دوير ميگيره

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بزرگوار از آنجایی که اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. دنیا احمدزاده می گوید:

  سلام من لیسانس مجسمه سازی دارم و میخواستم برای ارشد هنر در یکی از دانشگاه های انگلیس اقدام کنم، معدلم 16/50 است چندین تقدیرنامه از مسابقات هنری و نمایشگاه های دارم ، اما هنوز مدرک زبان ندارم، آيا شانسی دارم که اقدام کنم? ممنون و خسته نباشید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   بله می توانید اقدام نمایید. منتهی اگر هدف دریافت بورسیه است ممکن اس این پروسه زمانبر و طولانی گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شمارهی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. دنیا احمدزاده می گوید:

  سلام من لیسانس مجسمه سازی دارم و میخواستم برای ارشد در یکی از دانشگاه های انگلیس اقدام کنم، معدلم 16/50 است چندین تقدیرنامه از مسابقات هنری و نمایشگاه های دارم ، اما هنوز مدرک زبان ندارم، آيا شانسی دارم که اقدام کنم? ممنون و خسته نباشید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   بله می توانید اقدام نمایید. منتهی اگر هدف دریافت بورسیه است ممکن اس این پروسه زمانبر و طولانی گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شمارهی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. masuomeh می گوید:

  سلام من 22ساله هستم دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه البرز دوترم رو گذروندم ومعدلم 19بوده مدرک زبان ایلتس7دارم می تونم بورسیه انگلستان رو بگیرم.ولی مقاله ای ندارم ومشکل مالی هم ندارم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. mt می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من 16سال دارم و در رشته ی فتو گرافیک (عکاسی _گرافیک) مشغول به تحصیل هستم .
  معدل اخرین سال تحصیلیم 19/54 هست و اولین مقام استانی تهران رو برای لوگو تایپ کسب کردم .
  میخواستم بدونم که چه قدر شانس برای بورس شدن رو دارم و اینکه میتونم قبل از اخذ دیپلم بورس بشم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. به نظر می رسد بر اساس آنچه شرح فرمودید شما می توانید برای اخذ بورسیـه تحصیل در مدارس انگلستان در خواست نمایید. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان پاسخی دقیق تری داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. m.s می گوید:

  سلام در صفحه اینستاگرام شما درباره تحصیل در رشته پزشکی / دندانپزشکی و داروسازی در انگلستان پست گذاشته بودین با ۵۰ درصد بورسیه ! چه شرلیطی داره ؟ من واسه همین سپتامبر امسال از سه تا دانشگاه انگلیس پذیرش داروسازی داشتم اما بدلایلی نتونستم برم ، میخواستم درباره هزینه و شرایط بورسیه ۵۰ درصدی سوال کنم اگه توضیحاتی عنایت بفرمایید ممنون میشم .

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 11. حسن می گوید:

  سلام بنده فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی روستایی از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 17/70 دارم لیسانس هم دانشگاه بهشتی بودم با معدل 17.30 . ده سال تو شرکت مهندسین مشاور کارکردم به کلی نرم افزار مسلط هستم و مدرک زبان آیلتس 7 دارم می تونم برای دکتری جغرافیا در انگلیس اقدام کنم؟ یا می تونم برای کار اقدام کنم؟ تشکر از راهنماییتون

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 12. پرهام می گوید:

  با سلام.پسری هستم ۱۴ ساله امسال وارد سال نهم میشم.کل معدل هام تا حالا ۲۰ بوده و در پایه هفتم مدال طلای المپیاد ریاضی مبتکران و در هشتم مدال نقره المپیاد ریاضی مبتکران و در المپیاد جهانی imc که معتبر ترین آزمون جهانی سطح راهنمایی هست دیپلم افتخار فردی و مدال طلای گروهی کسب کردم البته به دلیل سنم با سطح دبیرستان امتحان دادم(با پایه های نهم و دهم و یازدهم).یک مقام هندسه دارم تا ۳ ماه دیگر هم یک امتحان جهانی دیگر و المپیاد هندسه دارم.حدودا تا یک سال دیگر هم ielts با نمره خوبی میگیرم.حال با این شرایط امکان گرفتن بورسیه تحصیلی در انگلستان وجود دارد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. دوست عزیز شما شانس بالایی برای بورسیه در انگلستان دارید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. علیرضا می گوید:

  سلام بنده ۱۳۹۸.۶.۲ میشه ۱۸ سالم .
  میخواستم بدونم با معدل ۱۷ به بالا و مدرک آیلس و دیپلم تجربی میتونم بورسیه شم برای انگلستان؟ وصیقه هم میزارم. و مقاله و هیچی هم ندارم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. Reyhane می گوید:

  سلام من ۲۴سالمه و لیسانس گفتار درمانی دانشگاه تهران با معدل ۱۵هستم، آزمون ارشد دادم و احتمالا در دانشگاه اصفهان یا بهزیستی پذیرفته میشم، می خواستم ببینم امکانش هست برای phD بتونم بورسیه ی یکی از دانشگاه های انگلیس رو بکیرم، اگر امکانش هست، چه شرایطی لازم هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 15. آیدا می گوید:

  سلام من ۱۶ سالمه و علاقه دارم بعد از کنکور در انگلستان ادامه تحصیل بدم.سوالم از شما اینه که با مدرک زبان خیلی خوب و معدل بالای ۱۹/۵ اگر مقاله هم نداشته باشم میتونم بورسیه رو بگیرم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار بله با توجه به شرایطی که شرح نمودید به نظر می رسد شما می توانید برای بورسیه گرفتن اقدام فرمایید. البته باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی به دلیل سن فرزندتان باید اطلاعات جزیی تری از پدر و مادر داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. Raha می گوید:

  سلام خسته نباشید. من ۱۹ سالمه و دانشجوی سال دوم رشته زیست سلولی مولکولی دانشگاهتهران هستم. معدل کتبی دیپلمم ۱۹/۰۸ هست و دو ترم پیش حدود معدل ۱۷ کسب کردم، میخواستم بدونم امکانش هست از گرفتن لیسانس و کسب معدل بالاتر میتوانم در رشته دندانپزشکی از انگلستان بورسیه بگیرم؟ و اگر امکانش هست طول مدت تحصیل آن آیا همون ۵ ساله یا کمتر میشه؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی خیر متاسفانه مدرک شما در مدت زمان تحصیل شما در انگلستان تاثیری نخواهد داشت. برای دریافت بورسیه نیز باید رزومه شما باید توسط کارشناسان مورد بررسی دقیق قرار گیرد. لطفا جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 17. maziar samiei می گوید:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه کمبریج انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش به ژنتیک چه شرایطی لازم است ؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 18. yasin می گوید:

  با سلام
  من 15سالمه و به شدت دوست دارم خارج از ایران در بخونم بخصوص در انگلستان.من از نظر نمره،معدل و مدارک تحصیلی هیچ مشکلی ندارم .
  حالا به نظر شما من بورسیه میشم،اگه میشم از کجا باید اقدام کنم.
  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 19. امینی می گوید:

  با عرض سلام خدمت اقای ملک پور 16 سال دارم و می خوام برای بورسه انگلیس اقدام کنم امسال از المپیاد ریاضی جزو مقام اوران بودم و سال بعد مدرک زبانم را دریافت خوام کرد ؟

  پاسخ
  • نیما می گوید:

   سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که برای بورس تحصیلی انگیس فرقی میکنه که دانشگاه تهران باشی یا ازاد یا اینکه فقط براساس معدل بالای 19 تصمیم میگیره چون معدل بالای 19 تو دانشگاه ازاد بسیار بسیار اسون تر از 19 دانشگاه تهرانه

   پاسخ
   • maziar samiei می گوید:

    با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

    پاسخ
 20. رضا می گوید:

  باسلام
  من ارشد اندیشه سیاسی هستم و ترم 6,دکتری هستم
  5تا کتاب
  20مقاله علمی پژوهشی
  و دو طرح ملی دارم سنم هم 36ساله نمره زبان رو هم دارم
  می خواستم از خدمتتون بپرسم که امکان بورس کامل تحصیلی برای من هست

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای بورسیه باید معدلتان بالا باشد و همچنین باید رزومه تان را ارسال نمایید در صورت تایید میتوان اقدام کرد.

   پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. Aynaz می گوید:

  سلام من مدرک لیسانس دارم و آیتلس۶و همینطور ریز نمرات دانشگاهیم هم خوب هستند اما تو دانشگاه آزاد درس میخونم میخواستم بدونم شانسی برای بورسیه شدن توی دانشگاه های انگلیس رو دارم یا تحصیلم تو دانشگاه آزاد شانسمو پایین آورده؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب پاسخ شما در مقالات سایت موجود است و برای مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. Nazila می گوید:

  سلام.خسنه نباشید.من چند روز دیگه یازدهمو تموم میکنم.دوتا سوال دارم.آیا دبیرستان ها ی انگلیس هم بورس میدن؟آیا حتما برای بورسیه شدن به دانشگاه آکسفورد باید مدرک زبان داشته باشیم ویا بعد از اخذ بورسیه باید یک سال زبان بخونیم؟با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بورسیه در مقاطع پایین امری اسان نیست و برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 23. Nazila می گوید:

  سلام.خسته نباشید.من چند روز دیگه پایه یازدهمو تموم میکنم.می خواستم بدونم برای بورسیه ی دانشگاه آکسفورد حتما باید مدرک زبان داشته باشیم یا بعد از اخذ بورسیه ،باید یک سال زبان خوند؟ و یک سوال دیگه اینکه در کشور انگلستان بورسیه برای دبیرستان وجود داره؟با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 24. رضانادری می گوید:

  سلام
  خسته نباشید
  بنده میدونم بورس کارشناسی بندرت گیر میاد ، اما دیدم کشورایی مثل استرالیا و کره که دولتشون بورس کامل میده
  میخواستم بدونم در انگلیس هم امکان اخذ بورس کامل در مقطع کارشناسی هست؟
  اگه معدلو اینا نیازه بگم؟
  مرسی

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام بله این امکان وجود دارد برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 25. زینب می گوید:

  با سلام
  از وب سایت خوبتون تشکر می کنم
  می خواسیم بپرسم با شرایط من امکان پذیرش و بورس از کشور انگلیس هست یا نه
  من لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه امیر کبیر با معدل 15/4 دارم علاقه مند به تحصیل در رشته های مدیرت هستم یک بار آیلس دادم و 6 گرفتم که باید دوباره بدم gre هم قبلا ىاىم كه 145 شدم در حال حاظر 3 سال است که صاحب یک استدیو عکس فیلم هستم
  در رشته مدیریت مقاله ندارم ولی تو رشته پلیمر 2 تا دارم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 26. علی می گوید:

  سلام و عرض ادب دارم
  خسته نباشید
  من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته حسابداری هستم و ۲۱ سالمه و معدلم بالا ۱۸.۵ هستش + یه مقاله هم دارم که توی isc نمایه شده و تا پایان امسال حداقل دوتا مقاله دیگه هم مینویسم + یه کتاب درسی هم نوشتم که چند ماه پیش چاپ شد و دارم یه کتاب دیگه هم مینویسم و زبانمم شاید الان در حد آیلتس ۵ باشه که قطعا تا سال بعد که لیسانس رو میگیرم بالای ۶ میرسونم
  خیلی علاقه دارم برای مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های خوب انگلیس بورسیه بگیرم
  میخواستم بگم با این شرایط میتونم بورس بشم یا نه؟؟
  توی دایرکت اینستا بهتون پیام دادم و یه شماره دادید و هرچقدر زنگ میزنم کسی برنمیداره
  واقعا قصدم برای رفتن جدیه خواهش میکنم حداقل اینجا جوابم رو بدید تا بدونم چیکار کنم واقعا سردرگمم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. محمدكاظم احمدي می گوید:

  سلام٢٣سالمه ارشد برنامه ريزي شهري دارم از دانشگاه علامه تهران….براي مقطع دكترا يا حتي ارشد مجدد برنامه ريزي شهري و شهرسازي براي انگلستان بايد چكا كنم؟مدرك زبان ندارم مقاله دارم…

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اخذ مدرک ielts بالا برای شما الزامی میباشد در این صورت میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. محمدی می گوید:

  سلام جناب ملک برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته حقوق گرایش تجارت بین الملل یا نفت و گاز کدام دانشگاه را معرفی میکنید که بتوان از بورس تحصیلی نیز برخوردار شد.با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. پرستو می گوید:

  سلام من پرستو دلفان از خرم اباد هستم.معدلم بالای۱۹ونیمه و۲۱ سال سن دارم وپشت کنکوری هستم.عضو کمیته امداد امام هستم وشرایط مالی خیلی بالایی برای تحصیل با پول در رشته پزشکی خارج ندارم و میخوام بورس پزشکی از انگلیس بگیرم ولی شرایط ورزومه ایی که لازم دارم برای این کار ونمیدونم چیا هستن!!!اگه لطف کنین برام دقیق وواضح وکامل توضیح بدین ممنون میشم.تورو خدا کمکم کنید خیلی دوست دارم در دانشگاهی مثل آکسقورد پزشکی بخونم لدفن کمکم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 30. A.ya می گوید:

  با سلام شخصی که ۳۸ ساله است و لیسانس خود را در سال ۱۳۹۴ با معدل ۱۳.۵ گرفته است میتواند برای کارشناسی ارشد و اخذ اقامت تحصیلی در انگلستان بکند یا نه ؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی متقاضی شانس اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلیس برای فرد اندک می باشد اما امکان تحصیل در سایر کشورها یا اقدام از روشهای دیگر برای وی وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. ali می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه تهران هستم و قصد اخذ بورس در مقطع دکتری رو دارم.
  یه مقاله دارم و مدرک زبان هم ندارم و همچنین مربی شنا و نجات غریق هستم
  میخاستم ببینم شانسم برا بورس چقدره و از چه راه دیگه ای میشه اقامت گرفت برا استرالیا
  ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنین

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 32. Ali می گوید:

  با سلام بنده کنکوری ریاضی هستم و می خواهم برای نه کارشناسی بلکه برای ارشد برای بورسیه اقدام کنم سوال من اینه که نمره مهم تر است یا دانشگاه خوب برای بورسیه اخه من فکر نکنم بتوانم توی شهری به جز شهر خودم روی درسم تمرکز کنم و نمرات عالی بیارم
  به نظر شما یه دانشجو با نمرات عالی دانشگاه کاشان وضعیت بهتری دارد یا یک دانشجو با نمرات پایین تری ولی در دانشگاه های بهتر مثل صنعتی اصفهان امیرکبیر و … ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. معدل شما نسبت به دانشگاه محل تحصیل شما تاثیرگذارتر می باشد و نمرات و معدل شما مورد بررسی قرار می گیرد. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 33. ahmadreza می گوید:

  باسلام خدمت شما استاد گرامی
  بنده18سال سن دارم من سال اخر دبیرستان هستم ویک اختراع در ایران دارم که ثبت شده است ومدرک زبان TOEFLدارم.ایا میتوانم در رشته کامپیوتر بورسیه شوم.باتشکر از شما وهمکارانتان

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 34. ژیلا می گوید:

  سلام .سال نو مبارک
  فرزندم سال یازدهم است رشته تجربی . و خرداد سال 97 سال یازدهم را به پایان میبرد . برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان بهتر است دیپلم را در ایران بگیرد یا اینکه در کشور انگلیس ؟
  ما میتوانیم با پس اندازی که کرده ام هزینه دو سال تحصیل و زندگی فرزندم را تضمین کنم ولی از سال سوم به بعد حدود نیمی از هزیتههایش را میتوانم تامین کنم . ایا من این ریسک را باید انجام بدهم.؟
  ایا فرزندم با توجه به اینکه بسیار درس خوان و هدفمند است.
  ممکنه ایشان را بورس کنند.
  ایا پذیرش ایشان در رشته پزشکی حتمی است . تا با الان معدل تحصیلی ایشان 20 بوده و در یک مدرسه خوب درس میخوانده. ؟
  ایا پد ر یا مادر میتواند همرا ایشان برای مدتی باشند. با توجه به شرایط سنی فرزندم؟
  بهترین زمانی که بنده باید اقدام کنم چه زمانی است؟ اخه شنیده ام اگر دیپلم را در ان کشور اخذ کنند راحتتر پذیرش میشوند؟
  و بنده بسیار سر در گم شده ام.
  سپاسگزارم پاسخ من را بدهید. .

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در مدارس کشور انگلیس (پیش از اخذ دیپلم) برای فرزند شما وجود دارد و با توجه به تغییر قوانین تصمیم گیری برای سالهای آتی تحصیل فرزند شما از الان نادرست می باشد. برای تحصیل فرزند خود باید سرمایه خود را درنظر بگیرید چرا که تحصیل در این کشور شامل هزینه می باشد و اخذ بورس به خود فرزند شما وابسته است. تمامی ریسک های مسیر موجود را مدنظر قرار دهید. تحصیل در این کشور و اخذ دیپلم به قبولی ایشان کمک نموده و متاسفانه امکان ویزای همراه برای شما وجود ندارد. شما می توانید از طریق ویزای توریستی همراه فرزند خود باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص و بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. داود خاوری می گوید:

  سلام آقای دکتر ملکپور. عیدتون مبارک باشه. سالی پر از سربلندی سرافرازی خوشی موفقیت و خوبی رو برای شما ارزومندم. بنده نوجوانی از افغانستانم که در ایران زندگی میکنم. امسال کنکور دارم و در دو گروه علوم انسانی و زبان خارجه ثبت نام هم کردم اما بدلیل مشکل مالی فرصت درس خواندن را امسال نداشتم و ندارم به همین دلیل میخوام سال دیگه کنکور بدم. میخوام بدونم که نتیجه ی امسال کنکورم آیا تاثیر منفی روی پذیرش از دانشگاه اروپایی داره ؟بااینکه میخوام سال دیگه کنکور بدم. لازم بذکر هستش که دنبال بورسیه تحصیلی هستم. ممنونم ازتون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. نتیجه کنکور شما و قبولی شما در دانشگاه سراسری می تواند در اخذ پذیرش شما از کشوری نظیر آلمان اترگذار باشد اما با همان مدرک دیپلم نیز شانس اخذ پذیرش از کشورهای مختلف را خواهید داشت. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما قوی باشد و بهتر است خود شما به طور مستقیم برای اخذ بورس با دانشگاه های مورد نظر خود ارتباط بگیرید. در خصوص اخذ اطلاعات تکمیلی در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. Negin ebrahimi rad می گوید:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور من حدود 2 سالی میشه با سایت شما اشنا شدم و خیلیییی چیز های زیادی رو متوجه شدم از تمام مطالبی که گذاشتید خیلی زیاد ممنونم همیشه به فکرتونم و بسیار دعاتون میکنم من 17 سالمه و قصد دارم برای بعد از دیپلمم در یک دانشگاه خوب برای رشته های پزشکی و یا دندان پزشکی ادامه تحصیل بدم و حدود 1 سال دیگه دیپلمم را میگیرم من مال نظام جدید هستم که 12 هم باید بخوانند از این ها بگذریم توان مالی خانواده ام هم حدود 150 الی 200 میلیون میتوانند کمک کنند ولی من میخوام برای اینکه در سختی نباشند بورسیه شوم میتوانید لطفا به من یک کمک کنید که من دقیقا چه کشوری بروم که بتونم بورسیه شوم وزیاد به پدر مادرم فشار نیارم البته من مدرک a1 المانی رو هم دارم و ترجیح پدر مادرم المان ویا اتریش هست اما باتوجه به قانون جدید انگلیس که بورسیه میکنه میخواستم ببینم میشه من برای انگلیس اقدامی انجام دهم و یا در کشور کانادا میتوانم بروم یا نه (اخه دختر خالم اونجا هست و گفت میتونه خیلی کمکم کنه ) و یا میتونم از طریق اینکه با یه استاد دوست شوم و شرایطم را بگویم برایم بورس بفرسته ؟و زبانم خوبه و تا سال دیگه مدرک ایلتسم را میگیرم و کارنامه ام هم در دو سالی که دبیرستانم بالای 19 هست.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است اما می توانید برای کشورهایی نظیر انگلیس، آلمان، اتریش و … اقدام کنید. در این خصوص بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.