,

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان سال 2018 را می دانید ؟ راه های اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه ترتیبی می باشد ؟ اقدامات به مهاجرت به انگلستان جهت تحصیل در انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه است ؟ شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه شکل می باشد ؟ مراکز ارائه و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان آن ها چگونه است ؟ مدرک زبان تا چه حدی در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان تاثیرگذار است ؟ ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه خواهیم نمود . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با وکیل مهاجرت انگلستان و یا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید.

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورسیه تحصیلی انگلیس

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

 

حقیقت سخت در مورد بورس تحصیلی :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در باب اخذ بورسیه تحصیلی باید دانست ، این است که فقط به افرادی ارائه می شود که در خواست خود را به مراکز ارائه دهنده بورس در انگلیس تسلیم نموده اند . تنها دلیل اعطای این بورس کم بودن استطاعت مالی شما نخواهد بود . شما تنها به دلیل  حضور در کشور های جهان سوم و یا حضور و عضویت در گروه های اقلیت خاص حقیقت این است که بورسیه تحصیلی انگلیس با این شروط بورسیه تحصیلی ارائه نمی گردد . شما در انگلیس باید با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در کنار صلاحیت بورسیه در انگلیس را دریافت نمایید .

شرایط اخذ صلاحیت بورسیه تحصیلی انگلیس :

شاید شما برای اخذ بورسیه تحصیلی در انگلیس واجد شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان نباشید باید اکتسابا یک سری از موارد را به پرونده خود اضافه نمایید . حال برای آگاهی از موارد مورد نیاز برای کسب بورسیه تحصیلی انگلیس باید نکات زیر را بررسی نمایید . مروری بر شرایطی که دانشجو می تواند از طریق آن ها حداقل امتیاز را برای کسب بورسیه تحصیلی اقدام نماید :

*شما باید کشور خود را انتخاب نمایید ( جه برای افرادی که از انگلستان برای تحصیل در کشور دیگری خواهان بورسیه می باشند و چه افرادی که در انگلستان خواهان دریافت بورسیه می باشند ) .

* شما باید در بازه سنی ای که موسسه ای ارائه دهنده بورسیه می باشد ، باشید . شایان ذکر است که بسیاری از بورسیه ها و موسسات ارائه دهنده بورسیه با بازه سنی و رده سنی شما ارتباطی نخواهند داشت .

* برای درخواست در هر مقطعی باید مدر به همراه ریز نمرات سال های گذشته را به همراه داشته باشید ( به طور مثال برای کارشناسی باید اصل مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات دیپلم را به همراه داشته باشید ).

* باید برنامه ای را که در دوره تحصیلی برای شما تعریف می نمایند را تعهد به خدمت داشته باشید .

* شما باید برای دوره تحصیلی خود مدرک IELTS و یا TOFEL ارائه نمایید . در برخی از موارد نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهد بود و در این حالت فرد معاف می باشد .

* یک study plane قوی که بتواند موسسه مریوطه را متقاعد نماید .

شرایط مضاعفی که فرد برای بورسیه بهتر است داشته باشد :

*بورسیه تحصیلی از ابتدای امر ، بر اساس نمره تحصیلی می باشد که بهتر است دانشجو حداقل نمره 90% از کل GPA را در دست داشته باشد .

* بورسیه تحصیلی عالی ، شما باید از GPA کل از 4.0 حداقل نمره 3.0 نیز داشته باشید .

* مدرک تحصیلی مدیریتی ، باید نشان دهید که در زمینه رهبری و مدیریت پتانسیل خوبی را داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی رقابتی ، بر اساس مقاله ها و تألیفات می باشد .

* بورسیه تحصیلی ای که باید تعهد به بازگشت داشته باشید و تعهد کری پس از خدمت داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی جوانان که منحصر ب افراد زیر سن 25 سال می باشد .

از کجا بدانیم مدارکمان کافی می باشد ؟

حتی اگر حداقل شرایط تحصیلی را داشته باشید ، لزوما به این معنی نیست که شما کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد. بله، صلاحیت خوب شما شانس شما را بهبود می بخشد ، اما هنوز رسیدن بهبورسیه تحصیلی قطعی نیست ، صدها یا هزاران نفر از شما با همان شرایط تحصیلی برای تحصیلات مشابه درخواست خواهند داد . بنابراین ، ارائه دهندگان بورس تحصیلی معیارهای بورس تحصیلی را برای فیلتر کردن بهترین دانشجویانی که کمک هزینه تحصیلی را دریافت می کنند، تعیین می کنند. در اینجا برخی از معیارهای بورس تحصیلی که ارائه دهنده بورس تحصیلی هستند استفاده می شود :

* برتری تحصیلی و پتانسیل تحصیلی دانش آموز در زمینه تحصیلی پیشنهادی خود ( متقاضیان باید بتوانند ارتباط بین موضوع مورد مطالعه و اهداف شغلی طولانی مدت خود را نشان دهند).

*عملکرد تحصیلی دانش آموز (  از نمرات قبلی ، نمرات آزمون ، تألیفات ، توصیه نامه های از دوره قبلی تحصیلی متقاضی).

* نامه انگیزه دانش آموز (یا در بعضی موارد، یک مقاله انگیزشی)

* کیفیت درخواست بورس تحصیلی ( کامل بودن ، دقت ، اطمینان ).

* به طور خاص در بورس تحصیلی توسعه کشوری ، دانش آموزان براساس توانایی خود برای کمک تحصیلی و کاری و اقتصادی در راستای توسعه کشور خود ارزیابی می شوند.

* در مورد دانشجویان مطالعاتی ، دانشجویان براساس شایستگی و ارتباط تحقیقات پیشنهادی پیشنهاد شده خود ارزیابی می شوند.

* دانستن این معیارها، می تواند از راه هایی برای به دست آوردن مزیت بر رقبای شما باشد . به عنوان مثال ، اگر نمرات آکادمیک بسیار خوبی نداشته باشید ، انگیزه نامه شخصی فرد ، شانس شما برای نشان دادن شایستگی تحصیلات شما بالا ببرد . در مثال دیگری ، شما می توانید کمی تحقیق بیشتری در مورد زمینه های فعلی تمرکز ارائه دهنده بورس تحصیلی انجام دهید ، زیرا گاهی اوقات دانشجویان بر اساس حوزه تحصیل یا تحقیق انتخاب شده خود انتخاب می شوند ( اگر آن را با ماموریت / موضوعات اصلی ارائه دهنده بورس تحصیلی مقایسه کنید). همچنین مفید است که ویژگی های دریافت کنندگان بورس تحصیلی قبلی را بدانید . این به شما یک ایده از نحوه اخذ دانش آموز را می دهد که ارائه دهندگان بورس تحصیلی به دنبال آن هستند . • The student’s academic excellence and potential in his/her proposed field of study – applicants must be able to demonstrate a connection between their subject of study and their longer-term career objectives.

ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و قوانین و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه نمودیم . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  ارتباط بگیرید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۷ نظرات, میانگین: ۴.۸۲ از طریق ۵)
Loading...
144 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. ایدا دادرس می گوید:

  سلام اقای دکتر . من ۱۹ سالمه و رشتم تجربی بوده و معدل دیبلمم ۸۰\۱۹ بوده و نهاییم ۲۰\۱۹ کنکور تجربی امسال رتبم ۱۵۰۰ شد ودر رشته بزشکی امسال بهمن به دانشگاه میرم ولی خیلی دوست دارم که بتونم بورسه ی انگلستان یا فرانسرو برای بزشکی بگیرم زبانم هم خوبه و اگر اقدام کنم ۴ماهه میتونم ایلتز ۷ یا این حدودارو بگیرم فرانسه هم دارم میخونم .می خواستم بدونم که من با ابن شرایط میتونم بورس انگلیس یا فرانسرو بگیرم یا اینکه مجبورم ازمون ایمت بدم و برای بورس ایتالیا اقدام کنم.???ممنون به خاطر سایت خوبتون.

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه کار آسانی نبوده و مستلزم داشتن شرایطی خاص می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 2. ناشناس می گوید:

  سلام من 22 سالمه دانشجوی رشته آموزش و زبان انگلیسی هستم خواستم ببینم میتونیم بورسیه تحصیلی برای کارشناسی ارشد بگیرم

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام. دوست عزیز برای بررسی شرایط شما جزئیات بیشتری مورد نیاز است. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. امیرحسین می گوید:

  با سلام میخواستم بپرسم بورسیه دانشگاه های انگلستان فقط برای رشته داروسازی هم هستش یا فقط برای رشته های خاصه؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب، با توجه به پیچیده بودن شرایط اخذ بورسیه و عدم اطلاع از شرایط شما، پیشنهاد می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به پیچیده بودن فرآیند اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و عدم اطلاع از شرایط مالی، تحصیلی و زبان شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 4. fati می گوید:

  سلام من 18 سالمه دانش آموز رشته تجربی هستم دارای مدرک تافل و معدل 19.80 هستم میخواهم در دانشگاه کالج لندن بورسیه یا ثبت نام کنم چطوری باید این کار رو بکنم؟

  پاسخ
 5. امیرحسین می گوید:

  سلام من لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر با معدل ۱۵.۵به بالا هستم با مدرک ایلتس ۵ شانسی برای بورسیه تحصیلی دارم؟؟؟

  پاسخ
 6. Shbni می گوید:

  باسلام من 18سالمه و دارای مدرک دیپلم بین المللی تخصصی زبان … و دیپلم تجربی هستم ..بارتبه کنکور 2رقمی ریاضی فیزیک و آیلتس نمره 7…شانس برای گرفتن بورس دارم؟

  پاسخ
 7. سپهر می گوید:

  با سلام . من کلاس نهم هستم و معدل من بالای 19 است و آیلتس 5 هم دارم . برای بورسیه شدن یا تخفیف برای مدارس انگلستان شانسی هست ؟ و چطور؟ با تشکر

  پاسخ
 8. سپهر می گوید:

  با سلام من در مقطع نهم مدرسه تیزهوشان درس میخوانم معدل من بالای 19.25 هستش و آیلتس 5 دارم . قصد دارم برای سال تحصیلی بعدی به انگلستان بروم . آیا امکان بورسیه یا تخفیف وجود دارد ؟ و چطور ؟ با تشکر

  پاسخ
 9. amirhosein می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من 18سال سن دارم.
  سال دوم هنرستان در رشته ماشین ابزار(ساخت وتولید)manufacture
  تمامی معدل هایمنزدیک18و 18و5|18بوده.
  در حال خواندن زبان هستم و قصد اقدام برای ایلتس رو دارم وتوانایی خواندن فشرده زبان برای ایلتس رو دارم در حال حاضر در برترین هنرستان ایران مشغول به تحصیل هستم.
  میخواستم بدونم شرایط بورسیه برای دانش اموزان فنی حرفه ای چطور هستش.

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام ما برای بورسیه خدماتی نمیدهیم اما اگر پذیرشی دریافت کردید مامیتوانیم جهت اخذ شریع وسزا به شما کمک کنیم.

   پاسخ
 10. Pouya می گوید:

  سلام،من دانشجوی کارشناسی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم و ایلتس۷ دارم و دو مقاله isi و دارم برایgre آماده میشم با معدل۱۸/۵۴،ایا شانسی برای بورس شدن کامل در انگلیس دارم؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست عزیز
   شرایط شما خوب میاشد.لازم است دانشگاه مورد نطر خود و اساتیدی که زمینه ی کاریشان با شما یکی است بیابید و به مکاتبه بپردازید.

   پاسخ
 11. پویا می گوید:

  سلام،من دانشجوی کارشناسی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم و ایلتس۷ دارم و دو مقاله isi دارم و دارم برای gre آماده میشم معدلم ۱۸ به بالاست،ایا شانس گرفتن بورس کامل در انگلیس را برای کارشناسی ارشد دارم؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام و احترام
   شما از شرایط خوبی برخوردارید.
   برای موفقیت در اخذ بورسیه میتوانید به مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها به صورت پی در پی بپردازید.ضمنا فراموش نکنید اساتیدی را بیابید که زمینه ی تحقیق شما با آنان هم راستاست.

   پاسخ
 12. Donya می گوید:

  سلام .
  یه سوال داشتم ؟
  اینکه اگه کسی که ایرانی هست ولی اقامت انگلستان رو داره چطور میتونه وارد دانشگاه های انگلیس بشه ؟؟؟
  اصلا میتونه وارد بشه؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   دوست عزیز باید شرایط شما کاملتر بررسی گردد اما می توانید از وبسایت تحصیلی ما miestudy.com دیدن فرمایید.

   پاسخ
 13. سپهری می گوید:

  سلام آقای ملک پور من 15 سال دارم و دانش آموز مدرسه تیز هوشان هستم و نمراتم هم در سطح خیلی خوبی قرار داره و در حال حاضر دارم یک مقاله مینویسم اگر زبان رو به صورت فشرده بخونم میتونم بورسیه تحصیلی یکی از مدارس شبانه روزی لندن رو بگیرم؟

  پاسخ
 14. Saman می گوید:

  سلام قربان وقت عالی بخیر،قربان بنده رتبه 13 کنکور بودم و همچنین فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی(مهندسی مکانیک) با معدل 18/72 هستم،قربان میخواستم بدونم میتونم برا ارشد بورسیه یکی از دانشگاههای انگلستان رو بگیرم؟

  پاسخ
 15. شهریار می گوید:

  سلام و ارادت.
  من یک دانس آموز سال یازدهم رشته ریاضی هستم.میخواستم بدونم آیا میتوانم با دادن یک مقاله بورسیه دبیرستانهای انگلستان برای سال آینده را بگیرم یا نه؟؟

  پاسخ
 16. منصور می گوید:

  سلام جناب ملک پور من یه دانش آموز کلاس ششم ابتدایی دارم میخواهم برای ادامه تحصیل به انگلستان روانه کنم لطفا راهنمایی کنید که از چه طریق اقدام کنم با تشکر از جناب عالی

  پاسخ
 17. امیر می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور
  بنده دانشجوی ترم ۷ دانشگاه گیلان رشته ی مهندسی کامپیوتر – نرم افزار هستم با معدل ۱۵
  مدرک زبان IELTS 7.5 و مقاله ای journal در رشته ی مربوطه (شبکه و امنیت) با استادی با رتبه ی دانشیاری با سابقه در دانشگاه منچستر دارم
  می خواستم بدونم شانس من برای اخذ بورسیه و اسکولارشیپ کامل در حال حاظر برای ارشد internet of things در دانشگاه های queen mary, city و london met چقدره؟

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. فرخ لقا می گوید:

  سلام .من دیپلم تجربی با معدل14 فوق دیپلم اموزش ابتدایی با معدل 15و لیسانس کامپیوتر با معدل 19دارم زبانو به صورت فشرده طی 8ماه خوندم من میتونم بورسیه تحصیلی داشته باشم؟برای بورسیه تحصیلی محدودیت رشته دارم؟

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف این کشور وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. Yeganeh.s می گوید:

  سلام میخواستم با داشتن ایلتس 7 و معدل بالای 19 لیسانسو مقاله های تایید شده توسط دانشگاه…
  کشور انگلستان برای مقطع ارشد کشور انگلستان برای رشته هایی مثل دارو یا پیراپزشکی مثل گفتاردرمانی و بینایی سنجی بورسیه میده؟
  یا فقط یک سری رشته های خاص بورسیه بهشون تعلق میگیره؟

  پاسخ
 20. مهدي می گوید:

  با سلام خدمت شما
  ميخواستم بدانم آيا در مقطع كارشناسي، ميتوان براي بورسيه اقدام كرد و امكان دريافت بورسيه در اين مقطع در دانشگاه هاي انگلستان وجود دارد؟؟
  و اينكه براي اخذ بورسيه و يا پذيرش در دانشگاه هاي انگلستان نياز به قبولي در كنكور سراسري هست يا خير؟؟
  خيلي ممنون ميشم پاسخ بديد

  پاسخ
 21. مهدي می گوید:

  با سلام خدمت شما
  ميخواستم بدانم آيا در مقطع كارشناسي، ميتوان براي بورسيه اقدام كرد و امكان دريافت بورسيه در اين مقطع در دانشگاه هاي انگلستان وجود دارد؟؟
  و اينكه براي اخذ بورسيه و يا پذيرش در دانشگاه هاي انگلستان نياز به قبولي در كنكور سراسري هست يا خير؟؟
  خيلي ممنون ميشم پاسخ بديد ????

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. پارلا می گوید:

  سلام اقای دکتر
  من دانشجوی روانشناسی ام …منتهی تو یه دانشگاه غیرانتفاعی تحصیل میکنم….مدرک زبان از دانشگاه تهران دارم(اموزشگاهی که توش زبان میخوندم با دانشگاه تهران توافق داشت و مدرکم از اونجا اومده)معدل دیپلمم هم زیاد بالا نیست آیا به نظر شما یه جورایی شانس گرفتن بورسیه دارم یا خیر?

  پاسخ
 23. Amir می گوید:

  سلام،
  من ۱۷ سالمه و ۷ سال و نیمه که به خوندن زبان مشغولم،
  رشته‌م انسانیه و میخوام وکالت بخونم و ریز نمرات کارنامه هام بالای ۱۹ هستش و قصد دارم بعد از گرفتن دیپلمم تو یکی از دانشگاهای انگلیس تحصیل کنم، اما نمیدونم شرایطش به چه شکلی هستش، میشه راهنمایی کنید که چطور اقدام به بورسیه شدن کنم؟!
  و اینکه بعد از تحصیل تو انگلیس، چطور میشه مقیم اونجا شد و اقامت گرفت برای کار و زندگی؟!

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.