سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

سرمایه گذاری در کانادا و روش سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در سال 2019، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا روشی جهت مهاجرت افراد متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا می باشد ، موقعیت سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا گاهآ توسط دولت کانادا به تعداد محدود و در مدت زمان خاصی که عموماً کوتاه می باشد اعلام و ارائه می گردد، در این مقاله به شرایط سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، راه های ارائه درخواست جهت سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، پروسه کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و چگونگی انجام کارها توسط وکیل رسمی مهاجرت به کانادا جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، و هزینه های جانبی جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، و هزینه های اصلی و واقعی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزاردلاری کانادا در راه اخذ اقامت دائم کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، به صورت کاملاً دقیق و واضح و روشن صحبت نموده ایم. در صورت داشتن سوالی در زمینۀ سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا می توانید با وکلا و مشاورین مجرب تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان تلفنی در زمینه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری در کانادا

video سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)
video سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)
audio سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

سرمایه گذاری در کانادا و شرایط آن

یکی از چندین راه مهاجرت به کانادا، روش سرمایه گذاری در کانادا می باشد که این راه نیز طرق و مدل و روشهای متفاوتی دارد. به طور مثال سرمایه گذاری در هر کدام از استان های کانادا با مبالغ متفاوتی امکان پذیر می باشد و طرق ارائه سرمایه و نشان دادن سرمایه نیز متفاوت خواهد بود، همچنین قانون پرداخت وجوه جهت سرمایه گذاری در هر کدام از استانهای کانادا متفاوت می باشد و در مورد برخی از استانها نیز موسسات مالی اعتباری می توانند به متقاضیان در این زمینه یاری رسانند و کار ایشان را کم ریسک تر و مطمئن تر انجام دهند، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ابتدا باید مدل و نوع سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نموده و با تحقیق و کسب آگاهی در زمینۀ سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ازاین طریق و پیدا نمودن وکلای رسمی با تجربه و خوشنام در این زمینه کار خود را با ریسک و خطر کمتری مواجه سازند و همچنین مدل مناسب سرمایه گذاری و استان مناسب را با دید بازتری انتخاب نمایند تا کار خود را سهل تر نموده و خطر کمتری در راه انجام هدفشان باشد.

سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد که البته به سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کبک کانادا معروف می باشد، آن هم از این جهت است که موسسات مهاجرتی معتبر و غیر معتبر همگی به یک قانون نانوشته میان خود پایبند بوده و قیمت واقعی این نوع سرمایه گذاری را ۲۲۰ هزار دلار اعلام می نمایند و در این میان 10 هزار دلار اضافه بر حق الوکاله کاری که انجام می دهند از متقاضیان سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کانادا اخذ می نمایند یعنی به جای ۲۱۰ هزار دلار، ۲۲۰ هزار دلار از موکلین خود دریافت می کنند و متاسفانه از بی اطلاعی و بی خبری موکلین خود و متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا در این مورد به گونه ای سواستفاده می نمایند. لیکن به امر و رویه کاری همیشگی موسسه حقوقی ملک پور مبنی بر صداقت در کار مشاوره حقوقی، دفاتر همکار در ایران و کانادا نیز مبلغ اصلی را به شما متقاضیان عزیز که همان ۲۱۰ هزار دلار کانادا می باشد، اعلام می دارد .

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در استان کبک قابل انجام است و این فرصت از ماه آپریل سال ۲۰۱۶ آغاز خواهد شد. ارزان ترین مدل سرمایه گذاری در کانادا و سریعترین و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری در کانادا و رسیدن به اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد؛ بطوریکه بجای اینکه شما متقاضی عزیز مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار تهیه و به دولت کانادا با مدارک ارائه و نشان دهید و هشتصد هزار دلار آن را هم در اختیار دولت کانادا قرار دهید و پس از گذراندن پنج تا شش سال همان مقدار پولتان را از دولت کانادا پس بگیرید و قطعاً نیز ارزش پول شما آن هم با آن میزان بسیار پایینتر آمده در صورتیکه با محاسبۀ سر انگشتی می توانید دریابید سود این مبلغ پول شما در طی این سالها به چه میزانی می توانست باشد.

سرمایه گذاری در کانادا و لزوم داشتن وکیل معتبر

شما متقاضیان عزیز می توانید تمامی امور مرتبط با سرمایه گذاری در کانادا از این طرق را توسط وکلای رسمی مهاجرت کانادا انجام دهید. این وکلا به دلیل اعتبارشان با موسسات مالی اعتباری کانادا در ارتباط هستند و می توانند به شما کمک کنند تا این موسسات مالی و اعتباری معتبر کانادایی بصورت قانونی کار شما را سریعتر و راحت تر و کم ریسک تر انجام دهند، بدین نحو که لازم نباشد پول شما قبل از شما به کشور کانادا رفته و سرمایه گذاری انجام پذیرد و بعد از آن جهت ویزای شما درخواست شود و این موسسات برای شما این مراحل را خود با اعتبار و پول خود انجام دهند و همچنین بجای شما سرمایه گذاری نموده و پس از اخذ موافقت کانادا و صدور دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا برای شما و همراهانتان و حصول اطمینان از طرف سفارت و دولت کانادا، شما هزینه های مرتبط به سرمایه گذاری در کانادا را بپردازید. بدین گونه پول شما در جایی امن پیش خود شما خواهد بود و با سرمایه ای دیگر برای شما سرمایه گذاری خواهد شد پس از آن پس از حصول اطمینان شما از اجرای درست روند کار پول را خواهید پرداخت، آن هم نه تمام پولی که نیاز بود و به جای 800 هزار دلار شما ۲۱۰ هزار دلار می پردازید و مابقی آن را موسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت قرار خواهد داد و خود نیز آن را پس از پنج تا شش سال بعد پس خواهد گرفت.

بدین گونه همانطور که توصیه همیشگی ما به دوستان علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا این بود که هیچ وقت پول خود را قبل از ورودتان بدان کشور نفرستید و ممکن است که خطر ویزا نشدن تهدیدتان نماید و ممکن است پول شما به شما بازنگردد. با این پلن دیگر لازم نیست نگران برنگشتن پولتان باشید، موسسه مالی اعتباری به اعتبار وکیل شما تمامی مراحل کاری شما را از ابتدا تا انتها انجام خواهد داد و پس از آن برای شما اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد و در مرحلۀ نهایی شما مبلغ ۲۱۰ هزار دلار را به این موسسه مالی اعتباری کانادایی پرداخت خواهید کرد و تنها لازم است از هزینه های جانبی این کار نیز آگاه باشید، هزینه هایی همچون Application fee که مبلغ آن پانزده هزار دلار می باشد و خود شما باید آن را پرداخت نمایید و این مبلغ را به دلیل جلوگیری از سواستفاده از طرف کسانی که قصد واقعی سرمایه گذاری در کانادا را ندارند و قصدشان ایجاد بازار سیاه این پلن است، تعیین نموده اند. همچنین در صورت شکست پرونده این مبلغ پرداختی بابت Application fee به هیچ وجهی از طرف دولت کانادا باز پس داده نخواهد شد ولی باقی مبالغی که بصورت سرمایه، حال چه از طرف خود شما و چه از طرف موسسه مالی اعتباری بجای شما به دولت جهت سرمایه گذاری سپرده شود در صورت عدم موافقت با صدور دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا برای متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، دولت کانادا تمامی مبلغ را به شما یا موسسه مالی اعتباری مستر خواهد نمود. لیکن مبلغی را به عنوان وثیقه نیز می بایست با اخذ رسید پیش وکیل خود در ایران بگذارید و وکیل با این اعتبار می تواند کار سرمایه گذاری شما را بدون اینکه پول شما به کانادا فرستاده شود انجام دهد. معمولاً این مبلغ در حدود 50 تا 60 هزار دلار بنا به توافق طرفین خواهد بود.

سرمایه گذاری در کانادا و مزایای سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

این نوع سرمایه گذاری در کانادا معروف به سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کانادا که هزینۀ ۲۱۰ هزار دلاری دارد، اکنون در سال ۲۰۱۶ برای استان کبک قابلیت اجرا دارد و شما در صورت سرمایه گذاری و اخذ موافقت دولت کانادا می توانید در هر استانی از کشور کانادا که تمایل داشته باشید زندگی، کار و تحصیل نمایید. خوبی این پلن آن است که در همان مرحلۀ ابتدایی و قبل از ورود شما به کشور کانادا، از طرف دولت کانادا برای شما و همراهان شما دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا صادر می گردد. در هیچ جایی از دنیا نمی توان به این سرعت اقامت دائم را اخذ نمود. بدین جهت است که دولت کانادا برای این پلن محدودیت خاصی در نظر گرفته و به تعداد محدودی سرمایه گذار می پذیرد. برای سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۷۵۰ پروندۀ سرمایه گذاری را پذیرفته است که از این تعداد، ۱۲۰۰ پرونده سهمیۀ چین خواهد بود و مابقی این پرونده ها سهم شهروندان باقی کشورهای جهان است.

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ تابیعت کانادا از طریق آن

مزیت دیگر پلن سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا آن است که پس از اخذ اقامت دائم کانادا، مقیم کشور کانادا می تواند تابعیت کانادا و پاسپورت کانادایی را نیز اخذ نماید، با این شرط که حتماً پس از اخذ اقامت دائم  کانادا و ورود به کشور کانادا در طی سه سال آینده حداقل به مدت 30 ماه در کانادا حضور داشته باشد. پس از آن نیز می تواند جهت اخذ تابعیت کانادایی و کسب پاسپورت کانادایی خود نیز اقدامات لازم را مبذول دارد .

مدت زمان پروسۀ کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، تقریباً دو سال می باشد تا فرد متقاضی بتواند با داشتن اقامت دائم کانادا پا به کشور کانادا بگذارد و تنها سه سال بعد نیز بعنوان یک فرد کانادایی قبول گشته و پاسپورت کانادایی خود را اخذ می نمایدکه اگر این پلن را بخواهیم با پلن سرمایه گذاری در کشورهای دیگر مقایسه کنیم، می توان گفت از همۀ جهات چه از نظر مبلغ، چه از نظر سرعت رسیدن به اقامت دائم و چه از نظر سرعت امکان اخذ تابعیت و پاسپورت بی نظیر است .

سرمایه گذاری در کانادا و نکات مهم آن

از دیگر شرایط اولیه ای که متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا باید دارا باشد، یا در حد یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا سرمایه و ملک قابل ارائه به دولت کانادا داشته باشد و یا همانگونه که خدمتتان عرض کردیم با موسسات مالی اعتباری کانادایی قرارداد داشته باشند جهت پیش بردن این پرونده، داشتن سوابق مدیریتی در زمینه منابع مالی و یا منابع انسانی در هر نوع تجارتی از قبیل صنعتی یا کشاورزی و یا مشاغل دولتی و در پستی که حداقل دو نفر کارمند زیر نظر وی مشغول به کار بوده باشند و در صورتی که خود وی مالک بیزینس نبوده باشد می بایست حداقل 5 نفر زیر دست وی کار نموده باشند و این سابقه مدیریتی باید در 5 سال اخیر بوده باشد و حداقل به مدت 2 سال به طول انجامیده باشد. از مزایای این پلن آنست که نیازی به مدرک زبان نیست، لیکن اگر متقاضیان دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند در قوی تر کردن پروندۀ ایشان کمک بسزایی خواهد نمود.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، برنامه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا می باشد که نیازمند راه اندازی یک کسب و کار در ایالت بریتیش کلمبیا می باشد. این برنامه بخشی از برنامه کاندیدهای ایالتی بریتیش کلمبیا یا BCPNP است و بیشتر برای صاحبان کسب و کار و مدیران باتجربه که توانایی و دانش مالی برای ایجاد یا بهبود یک کسب و کار در کانادا را دارند مناسب می باشد. کارآفرینان مهاجر که برای شرکت در این برنامه انتخاب می شوند، در ابتدا مجوز کار دو ساله را دریافت می کنند و در این زمان سرمایه گذار باید فعالیت خود را در حداقل 18 ماه تأسیس نماید. شرکت کنندگان که با موفقیت تمام شرایط لازم برای برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا را برآورده می نمایند، کاندید استانی خواهند شد و آن ها و اعضای خانواده آن ها واجد شرایط برای اخذ اقامت دائم در کانادا خواهند بود. پس از آن نیازی نیست که شخص سرمایه گذاری و تجارت خود در کانادا را حفظ کند. ویزای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا براساس سیستم امتیاز بندی یا PBS می باشد. عوامل مختلفی می تواند در این سیستم برای شما کسب امتیاز نماید. به عنوان مثال دیدار قبلی شما از محل سرمایه گذاری و پروژه، زبان انگلیسی و طرح تجاری دارای امتیاز می باشند. هر فردی که برای برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا ثبت نام کند واجد شرایط این برنامه نخواهد بود. بهره گیری از مشاوره حقوقی و متخصصین این امر می تواند امتیازات شما را به حداکثر برساند. کارآفرینان واجد شرایط که دارای بالاترین امتیاز هستند برای این برنامه انتخاب می شوند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

video سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

audio سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا)

سرمایه گذاری در کانادا و سخن پایانی

سرمایه گذاری در کانادا و روش سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در سال 2019، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در این نوشتار بررسی شد. در صورتیکه هنوز سوالات و ابهاماتی در ذهن خود در مورد سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کانادا دارید و یا اینکه احساس نیاز به مشاوره در امر سرمایه گذاری و راههای دیگر مهاجرت به کانادا و یا کشورهای دیگر را دارید ، بهتر است با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  تماس گرفته و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند گردید، و در صورت نیاز به مشاورۀ حرفه ای تر نیز بهتر است که وقت مشاوره حضوری با مشاورین موسسه اخذ بفرمایید ، قطعآ این مشاوره حضوری با کمک مشاوران مجرب در امر مهاجرت و حقوق بین الملل ،  کمک بسزایی در امر مهاجرت شما و تصمیم گیری صحیح تر و با احتیاط تر شما عزیزان خواهد نمود. از بذل توجه شما عزیزان همیشه همراه سپاسگزاریم.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا