زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا و همینطور شرایط اخذ اقامت استرالیا و راههای مهاجرت به استرالیا 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ آیا از شرایط زندگی در استرالیا اطلاعاتی دارید ؟ آیا شرایط زندگی در استرالیا با شرایط زندگی با کشور های اروپایی متغیرمیباشد ؟‌ آیا شرایط زندگی در استرالیا و همچنین شرایط تحصیل در استرالیا و یا کار در استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا خریدملک در استرالیا و یا تمکن مالی در استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و یا تولد فرزند در استرالیا و یا شرایط اخذ اقامت استرالیا و یا شرایط اخذ تابعیت استرالیا از لحاظ هزینه های زندگی مقرون  به صرفه خواهد بود ؟

همان طور که از اسم این مقاله مشخص می باشد ما سعی خود را بر این گذاشته ایم اطلاعاتی در باب زندگی در اسرالیا برای شما عزیزان ارائه دهیم.متقاضیانی که قصد ادامه زندگی در استرالیا را خواهند داشت در ابتدا می بایست رمز عبوری در این کشور برای خود ایجاد نمایند که برای متقاضیان بین المللی این رمز عبور می تواند راه های مهاجرتی باشد.طرق مهاجرت عبارتند از :ازدواج،پناهندگی،تحصیلی،کاری و سرمایه گذاری.در موسسات حقوقی معتبر خدماتی در باب طرقی نظیر ازدواج و پناهندگی ارئه نمی شود پس توصیه ما به شما این می باشد که قبل از هرگونه اقدامی از موسسات حقوقی معتبر در سراسر کشور مطلع شوند.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش مفتهر می باشد مطلوب ترین طرق مهاجرت را بصورت قانونی در اختیار شما متقاضیان مهاجرت قرار دهد . در هر گونه مهاجرت که متقاضی قصد انجام آن را خواهد داشت در ابتدا می بایست شرایط کلی کشور را بررسی قرار دهد.زندگی در استرالیا نیز از شرایط خاص به خود نظیر موقعیت جغرافیای استرالیا،زبان مردم استرالیا،پایتخت و جاذبه های گردشگری ،نظام اموزشی استرالیا،شرایط زندگی را در نظر بگیرند که مهم ترین موارد میزان هزینه های زندگی می باشد که می بایست مورد توجه متقاضی قرار گیرد.

در ابتدا مقاله زندگی در استرالیا مفتخر می باشیم اطلاعاتی در باب موقعیت جغرافیایی استرالیا برای شما ارائه دهیم.کشور استرالیا کشوری توسعه یافته در نیم کره جنوبی قرار دارد.مساحت  کشور استرالیا به میزان  7.686.850 کیلومتر مربع است ، کشور استرالیا از قلمروهای همسود می باشد که در سال 1901 از بریتانیای کبیر استقلال یافته است . پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا می باشد، کانبرا،شهری که میزان بالایی از اماکن مهم اداری ، مراکز خرید ، اماکن تفریحی  را در خود گنجاده است.اقیانوسیه لقبی می باشد که کشور استرالیا به خود اختصاص داده است ،استرالیا یا اقیانوسیه جزء کوچک ترین قاره جهان به شمار می رود. از همسایه ها کشور استرالیا می توان به فلات غربی استرالیا در غرب و رشته های جداکننده در شرق اشاره کرد.کشور استرالیا  همچون جزیره‌ای بزرگ در اقیانوس آرام واقع شده است که از نظر زمین‌شناسی کهن ترین خشکی جهان محسوب می شود. استرالیا نیز با داشتن ۷۵۵ گونه متنوع‌ترین کشور در دنیا از لحاظ زیست‌بوم است.

کشوراسترالیا متشکل از شش ایالت و دو سرزمین یا قلمرو می باشد که عبارتند از:

  1. نیو ساوت ولز(NSW) یا ولز جنوبی جدید که مرکز آن سیدنی است.
  2. کوئینزلند(QLD) که مرکز آن بریزبن می‌باشد.
  3. استرالیای جنوبی(SA) با مرکزیت آدلاید.
  4. تاسمانی(TAS) که جزیره‌ای است در جنوب شرقی سرزمین اصلی و مرکز آن هوبارت می‌باشد.
  5. ایالت ویکتوریا(VIC) که مرکز آن ملبورن است.
  6. استرالیای غربی(WA) که مرکز آن پرت می‌باشد.
  7. قلمرو سرزمین شمالی(NT) مرکز آن داروین است.
  8. سرزمین پایتخت استرالیا(ACT) مشتمل بر شهر کانبرا و اطراف آن.

در باب دین و مذهبیت در کشور استرالیا می توان گفت که قبل از ورود اروپائیان به این کشور مردم از آئین دینی و بدوی خود پیروی می کردند ولی در دنیای امروزه برخی از بومیان به مسحیت گرویده شده اند.در کل می توان گفت که مسحیت از اروپا به استرالیا انتقال داده شده است.در باب دین و مذهب در کشور استرالیا می توان به این نکته اشاره کرده که دین از حکومت جدا بوده و طبق قانون هر فرد می تواند به صورت ازادانه به دین و آئین خود ادامه دهد.طبق امار گرفته شده بیش از 70 درصد استرالیا ها مسیحی می باشند و 15 درصد پیرو هیچ گونه دینی نمی باشند که دین های نظیر بودائی و اسلام کمتر از 2 درصد را به خود اختصاص داده است.

شرایط زندگی در استرالیا از لحاظ اماکن تفریحی:

طبق آماری که از کشور استرالیا داریم این کشور از لحاظ تفریحی در سطح بالایی قرار دارد به نحوی که قدیمی ترین نوع موسیقی در اسرالیا مرتبط به مردمان بومی این کشور است که می توانند آهنگ های با درون مایه اجتماعی و روحی اجرا نمایند.رقص و آواز نیز قسمت مهمی از سرگرمی‌ها را شامل می‌شود. در مراسم و جشن‌های مذهبی، سرودها روح بومیان مختلف را به هم پیوند می‌دهد که به آن «زمان رؤیایی» می‌گویند. ورزش در کشور استرالیا بصورت جدی و گسترده پی‌گیری می‌شود و به جزیی از سبک زندگی و فرهنگ مردمان آن درآمده‌است.

سطح کیفیت زندگی در کشور استرالیا از میزان بالایی برخودار می باشد که بهترین نوع زندگی را به خود در سطح جهان اختصاص داده است و یکی از معایب در خصوص زندگی در استرالیا می توان به هزینه ها بالا زندگی اشاره کرد.البته برای کسانی که در کشور استرالیا کار میکنند این مسئله زیاد محسوب نمی شودچون میزان حقوق ومزایا نیز به نسبت سایر کشورها بالاتر میباشد، ولی برای دانشجویان این مسئله مهمی میباشد به خصوص در ابتدای مهاجرت به استرالیا که هنوز شغلی ندارند. نرخ بیکاری درکشور استرالیا حدود 5.1% بوده در حالیکه این عدد در آمریکا 9.8 % می باشد.

از موارد مهم در خصوص زندگی در استرالیا می توان به هزینه های زندگی اشاره کرد که در ایالت های مختلف متغیر می باشد که طبق آمار بدست آماده می توان گفت سیدنی از بالاترین میزان هزینه و آدلاید از کترین هزینه ها برخودار می باشد.

اجاره منزل در کشور استرالیا به صورت هفته ای پرداخت می شود که با توجه به نوع منزل متغیر می باشد این هزینه ها به میزان 200 الی 500 دلار در هفته اشاره کرد و میزان هزینه ها خوراک به مقدار 100 الی 150 دلار می باشد.

ما در این مقاله سعی خود را بر این گذاشته ایم که اطلاعاتی در باب زندگی در استرالیا ، شرایط زندگی در استرالیا و جاذبه های فرهنگی و هنری و شرایط اقلیمی را در اختیار شما متقاضی گرامی دهیم. با توجه به موارد ذکر شده در باب اقامت استرالیا و همچنین مهاجرت به استرالیا در صورتی که شما عزیزان کشور استرالیا را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید باید این نکته را توجه داشته باشید که روش های مختلفی برای اخذ اقامت استرالیا وجود دارد که ما در این مقاله سعی داشتیم تا بخشی از قوانین و شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا را در غالب برای شما توضیح دهیم در این راستا در صورتی که همچنان برای شما شبهاتی در باب مهاجرت به استرالیا و همچنین شرایط تحصیل در استرالیا و یا کار در استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا خریدملک در استرالیا و یا تمکن مالی در استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و یا تولد فرزند در استرالیا و یا شرایط اخذ اقامت استرالیا و یا شرایط اخذ تابعیت استرالیا وجود دارد می توانید با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت کامل مشاوره نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.