روش های مهاجرت به اتریش

در این نوشتار روش های گوناگون مهاجرت به اتریش 2018 و اقدامات قانونی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.پیش از آنکه روش های مهاجرت به اتریش مورد ارزیابی قرار بگیرند بیان این نکته مهم که قوانین مهاجرتی،اصول مربوط به مهاجرت و روش های مختلف مهاجرت به اتریش و سایر کشور ها به طور پیوسته در حال تغییر و تحول بوده وبه بیان ساده تر به طور مداوم در حال بروز رسانی هستند، ضروری می باشد. ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا در کنار مطالعه این مقاله که درخصوص روش های مختلف دریافت اقامت اتریش توضیحات مفصلی ارایه کرده است،فایل صوتی ای را که آقای ملک پور (دانشجوی دکتری حقوق دانشگاه ملی وین ) در خصوص روش های مهاجرت به اتریش آماده کرده اند را به صورت کاملا رایگان گوش داده و دامنه آگاهی خود را در این مورد افزایش دهید.روش های متعدد دریافت اقامت اتریش در قالب چند بند در ادامه آمده است که شما را دعوت به مطالعه آن می کنیم.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب روش های مهاجرت به اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش

فایل تصویری آقای ملک پور در باب دلایل مهاجرت

video روش های مهاجرت به اتریش

1 -روش های مهاجرت به اتریش: مهاجرت به اتریش با روش سرمایه گزاری (اقامت سرمایه گزاری در
اتریش) :

افرادی که مایلند از روش سرمایه گزاری توسط وام های جالب توجه و بکر، اقامت اتریش را دریافت کنند، این امکان برای آنها فراهم است تادر صورتی که طرح تجاری آن ها بعد از بررسی تصویب شده و مورد موافقت قرار واقع شود، اقامت اتریش را دریافت کنند.

2 – روش های مهاجرت به اتریش :مهاجرت به اتریش به روش تحصیلی (اقامت تحصیلی در اتریش) :

اقامت توسط روش دانشجویی اتریش یک روش ارزان قیمت و نسبتا پرطرفدار است، اما بیان اینکه اقامت از روش دانشجویی مستقیما منجر به دریافت اقامت دانشجویی در اتریش نمی شود ضروری است. راه های مختلف و کلیه اقداماتی که برای مهاجرت به اتریش انجام میشوند، با روش اقامت تحصیلی در اتریش کاملا متفاوت می باشند. نکته مهم دیگری
که باید بدانید این است که حتی اگر در کشور اتریش به عنوان یک دانشجو به مدت 5 سال هم تحصیل کنید و درس بخوانید ،منجر به دریافت اقامت در اتریش نخواهد شد. البته بعد از اتمام دوران تحصیل در اتریش برای یافتن شغل، به شما اقامتی داده خواهد شد که میتوانید در اتریش بمانید وبه دنبال پیدا کردن کار برای خود باشید. اگر در اتریش به سر کار رفته و یک شغل داشته باشید اقامت تحصیلی اتریش شما، تبدیل به اقامت کاری در اتریش خواهد شد و پس از سپری شدن مدت زمان دو سال، اقامت سه ساله کاری دریافت خواهید کرد.
بعد از سپری شدن این دوران و طی شدن پنج سال اقامت کاری،اقامت به صورت پنج ساله تمدید شده و پس از سپری شدن آن، اقامت دائم اتریش را دریافت می کنید.
در اتریش پس از سپری شدن شش سال کار کردن و اشتغال،امکان اخذ تابعیت اتریش را خواهید داشت.

3 – روش های مهاجرت به اتریش :مهاجرت به اتریش با روش ویزای جستجوی کار (اقامت کاری در اتریش)

در روش مهاجرت کاری به اتریش (جستجوی کار) یک ویزای شش ماهه به شما داده می شود که در طول این مدت (شش ماه) می توانید دراتریش بمانید و به دنبال یافتن کار باشید. اگر تا قبل از پایان یافتن مدت زمان شش ماه یک کار پیدا کنید، می توانید کارت قرمز سفید قرمز (اقامت کاری اتریش) را دریافت کنید که در مقاله قبلی این روش دریافت اقامت اتریش ، کاملا توضیح داده شده است. جهت مشاهده و مطالعه روش مهاجرت به اتریش به روش اقامت کاری وجستجوی کار اتریش به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمایید.

4 – روش های مهاجرت به اتریش :مهاجرت به اتریش با روش کارآفرینی (اقامت کار آفرینی یا خود اشتغالی
در اتریش) :

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت اتریش، روش کارآفرینی بوده به این صورت که اگر کار آفرین هستید یا اگر بیش از سه هزار یورو دراتریش سرمایه گزاری کرده و بتوانید این موضوع را اثبات کنید که طرح شما منجر به اخذ اقامت اتریش می شود، می توانید اقامت قرمز سفیدقرمز اتریش را دریافت کنید. متقاضیان دریافت این نوع روش اقامت (اقامت کار آفرینی اتریش)میتوانند به طور مستقیم با شخص آقای ملک پور، مشاوره داشته باشند.

5 – روش های مهاجرت به اتریش :مهاجرت به اتریش با روش پناهندگی (اقامت پناهندگان در اتریش) :

اگر میخواهید از روش پناهندگی اتریش اقدام کنید ،باید ادله کافی و محکم داشته باشید. در این روش (پناهندگی اتریش) نکته اصلی این است که ثابت کنید که اگر به کشور خود برگردید، خطرات جدی شما را تهدید کرده و در خطر هستید.موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت از روش پناهندگی اتریش، هیچ گونه خدماتی به متقاضیان این روش ارائه نمی دهد.

6 -روش های مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش با روش ازدواج (اقامت همراه در اتریش) :

در خصوص مهاجرت به اتریش به روش ازدواج باید گفت که اگر با یک اتریشی ازدواج کنید پروسه اقامت از سه مرحله عبور خواهد کرد: ابتدادریافت اقامت کوتاه مدت، سپس اقامت بلند مدت و در نهایت تابعیت اعطا خواهد شد. برای اخذ اقامت اتریش به روش ازدواج متقاضیان باید کلیه فرایند های قانونی آن را طی کنند تا موفق به دریافت تابعیت اتریش به روش ازدواج شوند.

7 – روش های مهاجرت به اتریش :مهاجرت به اتریش با روش خودحمایتی، تمکن مالی (اقامت تمکن مالی در
اتریش) :

در مورد اخذ اقامت اتریش به روش تمکن مالی که به اقامت خود حمایتی اتریش نیز مشهور است ، میتوان بیان کرد که در این روش به خصوص، شما امکان کار را نخواهید داشت و اجازه اشتغال را ندارید. در واقع به بیان ساده تر باید گفت، در این روش (اقامت خود حمایتی اتریش) کافی است وضعیت مناسب مالی خود و عدم نیاز به کار کردن را به دولت اتریش اثبات کنید. بنابرین برای اخذ اقامت خود حمایتی اتریش باید دو موضوع اثبات شود:

1 -وضعیت خوب مالی و مناسب

2 – عدم نیاز به کار کردن.

در همین وب سایت آقای ملک پور در خصوص روش اقامت اتریش به روش خود حمایتی (اقامت تمکن مالی اتریش) می توانید مقالات مرتبط را مطالعه و اطلاعات مناسبی را دریافت کنید.

در پایان این مقاله باید گفت تنها روش های معروف و مشهور مهاجرت به اتریش بررسی شدند. بنابرین اگر شما مایل هستید اطلاعات کامل تر و جامع تری نسبت به روش های مهاجرت به اتریش متناسب با وضعیت اختصاصی خود داشته باشید، کافی است با ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از امکان مشاوره ی رایگان تلفنی در باب روش های مهاجرت به اتریش بهره مند شوید.

Rating: 5
48 پاسخ
 1. احسان گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید سوالی داشتم، در ارتباط با اقامت خودحمایتی اتریش ، در مدت زمان ۵ سال اول که ما کارت اقامت داریم میتونیم به عنوان شهروند اروپایی در محدوده شینگن بدون ویزا سفر کنیم؟ یا فقط با پاسپورت اتریش امکانپذیر هست؟؟ ممنون بابت اطلاعات خوبتون 🙏🙏

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ اقامت دائم اتریش در هر زمینه ای از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت،کار و خرید ملک زمان بر می باشد و در 2 تا 3 سال امکان پذیر نیست.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. Neda گفته:

  درووود فراوان
  جناب مالک پور خدا قوت
  من خانم 31 ساله ای هستم. لیسانس گرافیک دارم . میخوام در همین زمینه ادامه تحصیل بدم . چه مقدار پول باید داشته باشم ؟ و چگونه میتونم اقدام کنم؟؟ ظاهرا دانشگاههاش ثبت نام آنلاین نداره . من متاهل هستم همسرم هم میتونه به عنوان همراه با من بیاد ؟؟ اونجا اجازه ی کار خواهد داشت؟؟

  پاسخ
 3. نسترن گفته:

  سلام و عرض ادب.من 39ساله و کاردانی زبان انگلیسی و همسرم 32 ساله فوق دیپلم ابزاردقیق و مدارک فنی: بازرسی جوش cwi وHSE .همسرم داری 2/5 سال سابقه کار هست /زبانمون هم خیلی ضعیفه /سرمایه هم نداریم ولی با تمام وجودخواهان مهاجرت هستیم.اگه میشه لطفا من و همسرم رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
 4. نسترن گفته:

  سلام و عرض ادب.من 39ساله و کاردانی زبان انگلیسی و همسرم 32 ساله فوق دیپلم ابزاردقیق و مدارک فنی: بازرسی جوش cwi وHSE .سرمایه هم نداریم ولی با تمام وجودخواهان مهاجرت هستیم.اگه میشه لطفا من و همسرم رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
 5. گیسو گفته:

  با سلام آقای دکتر ملک پور من ۳۵سال دارم ،دارای مدرک لیسانس اقتصاد بازرگانی هستم ،متاهل ،همسرم دارای مدرک لیسانس حقوق مدنی و۴۰سال سن دارند ،چطور میتوانیم برای مهاجرت به کسورهای آلمان ،اتریش ،هلند یا سوئد اقدام کنیم ،مدرک زبان یعنی آیلتس نداریم ،دانش زبان ما متوسط است درصمن من مدرک تکنیسین دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش وانجمن پرستاری دارم ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آقای دکتر که بتوانیم مهاجرت کنیم با کمترین هزینه اگه امکانش هست

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار در بسیاری از کشورهای اروپایی اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. احمدرضا گفته:

  با سلام . من دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ساختمان با گرایش آنرژی های نو از آلمان دارم . و دارای طرح های کار آفرینی می باشم . سابق تدریس و کار 26 دارم . لطفا با این شرایط راهنمائی کنید کدام کشور برای کار و زندگی بهتر است .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن، سطح آشنایی با زبان، میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور و کدام روش برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. سمیرا گفته:

  سلام
  میخواهم از طریق سرمایه گذاری اقدام به گرفتن اقامت اتریش بکنم
  چه مقدار سرمایه لازم هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار هزینه ها بسته به شرایط شما و نوع سرمایه گذاری متفاوت خواهد بود و اینگونه پرونده ها به دلیل مسائل حساس حقوقی می بایست با راهنمایی وکیل متخصص در این امر مشاوره و راهنمایی گردد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. Samira گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده فوق لیسانس شیمی آلی هستم و همچنین مدرک آشپزی و شیرینی پزی فنی و حرفه ایی را دارم و متاهل و میخواهم به اتریش مهاجرت کنم
  میخواهم از طریق موسسه شما اقدام کنم
  لطفا راهنمایی فرمائید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. Alireza گفته:

  سلام
  بنده فوق لیسانس مهندسی برق قدرت و دارای ۸ سال سابقه مرتبط می باشم می خواستم راهنمایی کنید جهت مهاجرت (المان) یا کشور های دیگر .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح زبان و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کامل در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. اعظم کاوه گفته:

  سلام من خانم ۳۹ ساله تکنیسین رادیولوژی هستم همسرم پزشک هستند میخوام بدونم از نظر شرایط اتریش برای مناسب هست یا استرالیا ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بزرگوار کشور استرالیا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت استرالیا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد تا بتوان شما را دقیق تر راهنمایی کرد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. Falahati گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  در صورت ثبت شرکت ساختمانی در کشور اتریش، آیا امکان کار ساختمانی هم در اون کشور وجود داره ؟ ایا کارای ساختمانی رونق داره تو اون کشور؟ و اینکه به مهاجرا پروژه میدن و یا قرارداد ثبت میکنن؟!!
  و سوال دیگه م اینکه میزان مالیات سالانه برای شرکت
  و همچین برای کسی که استخدام میشه تو شرکت چقدره؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب سوالات شما بسیار مهم و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره و پاسخ داده شود. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. طاهر گفته:

  با سلام خدمت شما عزیزان من طاهر هستم همسر زبان فول ۹/۵ و یکی از برگزارکنندگان جلسات ime کشاورزی دنیا و توصیه نامه های مختلف و دختر ۱۰ساله من قهرمان شنای ایران و پیانو زن حرفه ای …خودم قهرمان ۵دوره جهان ۲دوره اسیا ۲دوره لیگ های جهانی کانادا و امریکا و ابوذبی و سر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و مسئول تربیت بادی گاردهای شخصی ایران و ۲دیپلم گیاهان دارویی و پرورش گوسفند وووو میباشم .لطفا جهت اقامت خانواده ام چه تحصیلی چه ورزشی کمکم کنید از همه شما ممنونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. شادی گفته:

  سلام من ۳۱سالمه و فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم. اگر برای ویزای کاری اتریش اقدام کنم امکان پیدا کردن کار دارم با این رشته؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما بررسی شود و امتیازات شما برای ویزای جستجوی کار اتریش محاسبه شود. اگر مهارت های کافی در زمینه ی رشته ی تحصیلی تان دارید می توانید برای یافتن کار امیدوار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. یاسین برزگر گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه دیپلم تجربی با معدل ۱۹ و در حال حاضر دانشجوی سال آخر کارشناسی بیهوشی هستم، از آنجایی که رشته‌ی ما در خارج از کشور قابل تطبیق نیست که بتونم امتحان RN بدم تصمیم گرفتم که در اروپا به زبان اکیدا انگلیسی پزشکی بخونم و جایی باشه که سهمیه‌ی قبولی در آزمون ورودی در اونجا برای دانشجویان غیراروپایی معقول باشد. آیلتس ۷ دارم و توان مالی بنده سالیانه ۱۵ هزار یورو هست. ممنونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. مرتضی گفته:

  سلام اقای ملکپور خسته نباشی بنده ۲۵ سال تجربه خیاطی شلوار های جین وپارچهای دارم وبیست سال مجوز کسب درایران دارم ودوپسر دارم یکی بیست ساله ویکی هفده ساله چطوری میتونم اقامت اتریش د مورد کار یا دانشجویی رابگیرم ممنون میشم ا راهنمایی شما دوست خوب

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار اتریش حداقل مدرک لیسانس نیاز هست.
   برای قبولی در دانشگاه های رایگان این کشور نیز می بایست یک قبولی در رشته ی مورد نظر در دانشگاه های سراسری ایران بیاورید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. مهران جدی گفته:

  با سلام ، با توجه به موارد مطروحه فوق خواهشمند است در خصوص روش سرمایه گذاری و کارآفرینی و تفاوت این دو با یکدیگر اطلاعات بیشتری ارائه بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. مریم میرواسع گفته:

  سلام استاد گرامی جناب دکتر ملکپور
  ویدئو ها و مطالب شما را در خصوص اتریش و سایر کشورها همیشه دنبال می کنم و حقیقتش همیشه در شک و تردید برای مهاجرت هستم چون شرایط مالی ام خصوصا بعد از کاهش شدید ارزش پول دچار نوسانات شده البته نه اینکه نتوانم اما خوب به هر حال قدرت سال گذشته را در حوزه ارز ندارم .
  من در حال حاضر روی یک پلن بیزنسی نوآورانه در تهران مشغول کار هستم که در حوزه روغن ها و اسانسهای گیاهی است و می خواهم بدانم اگر بخواهم این پروژه را در اتریش دنبال کنم و با خانواده مهاجرت کنم چقدر زمان لازم است تا این پروسه طی شود چرا که در حال حاضر در حال تحصیل در دوره DBAدانشگاه علامه هستم و کمتر از یکسال تا پایان تحصیل ام باقی مانده است دو فرزند دارم 12 و 18 ساله و همسرم هم در حوزه مواد شیمیایی بیزنس کوچک خودش را دارد
  با این تفاسیر از کجا باید شروع کنم و ممنون می شوم مرا راهنمایی بفرمایید
  سپاس از شما
  مریم میرواسع

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. hesam گفته:

  سلام.من ۲۸ سالمه.لیسانس مکانیک جوش دارم.۲۰۰ میلیون هم پول دارم.سابقه کار ندارم.مدرک بازرسی جوش و hse ms و مدرک حفاظت در برابر اشعه که لازمه کار رادیو گرافی هست دارم.میخواستم بدونم واسه دانشجو شدن سرمایه چقدر لازمه؟ یا واسه کار کردن حتما سابقه لازم هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل غیر رایگان در اتریش حداقل سالانه حدود 20000 یورو را در نظر بگیرید.
   بله برای ویزای کاری حداقل می بایست 3 سال سابقه کار ارائه دهید.

   پاسخ
 19. فرشاد عابدی گفته:

  با سلام و عرض ادب. کارافرینی در زمینه پی وی سی دارم در ایران امکان حضور در بازار کار اتریش ازطریق اقامت برای من وجود دارد؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی بله این امکان برای شما وجود دارد و اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. امیر گفته:

  سلام من دانش آموز پایه یازدهم ریاضی هستم میخواسام بدونم برای رفتن به دانشگاه در اتریش نیازی به قبولی در دانشگاه های معتبر ایران است یا خیر؟ و هزینه تحصیلی چقدر است؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   بله نیاز به قبولی در دانشگاه های سراسری ایران را دارید.
   تحصیل غیر رایگان در اتریش سالیانه حدود 20000یور خواهد شد.

   پاسخ
 21. Mostafa ashoori گفته:

  عرض سلام
  تمایل فراوانی دارم تا در اتریش تحصیل کنم(البته ادامه تحصیل* مقطع ارشد)
  دارای مدرک A داوری فوتبال نیز هستم
  از لحاظ مالی هم(صادقانه) ضعیف هستم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح دانش زبان و ….. داشته باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. تیبا گفته:

  سلام.من 30 سال دارم با معدل دیپلم 18/80و خواهرم 28 سال دارن با معدل 19/50. برای پزشکی میخواییم اقدام کنیم ولی با سرچی که انجام دادیم مثل اینکه جاهایی که محدودیت سنی برای دانشگاه نیست مشکل ویزا هست و ویزا نمیدن مثل چک؛ اسلواکی؛ روسیه… با این شرایط ما برای کجا میتونیم اقدام کنیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   خیر خوشبختانه در مورد کشور هایی که اشاره فرمودید موسسه ما ویزاهای موفقی را درآورده اند. بنابراین اگر مایل هستید برای اقدام می توانید با شماره 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.