گزیده ای در خصوص امیرمحمد ملکپور  

 

امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با سابقه و متخصص در زمینه حقوق بین الملل و تجارت هستند. امیر محمد ملکپور دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی معدل بسیار درخشان(13/18) و مدرک فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه سراسری با رتبه بسیار بالای آموزشی(67/18) هستند ضمنأ ایشان در سال تحصیلشان در دانشگاه سراسری نفر اول بین فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفتند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع دکترای رشته حقوق دانشگاه وین، یکی از دانشگاه های برتر جهان هستند. رزومه علمی ایشان مملوء از موفقیت های درخشان در سراسر جهان است و در حال حاضر یکی از اساتید با تجربه حقوق بین الملل و تجارت محسوب می شوند. ایشان هنگامی که در مقطع لیسانس مشغول به تحصیل بودند از شاگردان ممتاز یکی از بزرگترین اساتید حقوق کشور که فارغ التحصیل و دکترای حقوق از دانشگاه سوربون بودند قرار گرفتند و با استاد خود در زمینه های حقوقی همکاری می کردند(آقای دکتر محسن فرشاد یکتا وکیل پایه یک دادگستری و دکترای حقوق) در همان دوره به امور بین المللی بسیار علاقمند شدند. این فعالیت های درخشان در طول تحصیل باعث موفقیت های شایانی توسط ایشان در جامعه حقوقی شد. آقای امیر محمد ملکپور مسلط به زبانهای 1.انگلیسی 2. عربی 3. آلمانی و 4.فارسی هستند و سابقه تدریس در این زبان ها را در دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی داشته اند و بیش از 8 سال سابقه وکالت و بیش از 10 سال سابقه تدریس از دیگر موارد سابقه آقای ملکپور محسوب می شود.

 هم اکنون مؤسسه MIE اتریش خدمات مشاوره ای خود را به طور تخصصی و مستقیم به تمام مردم جهان ارائه می کند. ضمنا موسسات همکاری به طور مستقل با ما قرارداد مشاوره دارند و در زمینه های مختلف، نظیر پذیرش، ویزا ، مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی به طور مستقیم یا با واسطه از MIE یا وکلای طرف قرارداد ما مشاوره دریافت می دارند. همه دفاتر همکار ما در سراسر جهان به طور مستقل مشغول به فعالیت هستند و لیکن از ما نیز اخذ مشاوره می نمایند. غیر از این دفاتر نیز، خیلی از مردم و موسسات از آقای دکتر ملک پور مشاوره دریافت می کنند. موسسه حقوقی ملک پور بهد از عظیمت آقای دکتر ملک پور به اتریش، تنها از طریق موسسه MIE اقدام به عقد قرارداد می نماید. هر چند که بدون اینکه موسسات دیگر در ایران را تضمین نماییم به آنها نیز مشاوره ارائه می کنیم و شما را در عقد قرارداد و انتخاب موسسات مختار می باشید. شایان ذکر می باشد، دفاتر همکار به طور مستقل با مردم قرارداد می بندند ولی در روند کار و چگونگی مشاوره از آقای دکتر ملکپور یاری می گیرند.موسسه حقوقی ملکپور به واسطه صداقت خود از محبوبترین مؤسسات حقوقی ایران است و این صداقت جزء روند کاری آقای دکتر ملکپور است و ایشان نسبت به یکسری مسائل از جمله رعایت صداقت و احترام به حقوق دیگران بسیار حساس و ملتزم هستند.

آقای ملکپور گاهی به ایران مراجعه می کنند و در اکثر اوقات مدتی که در ایران سکونت دادند به صورت تقریبأ رایگان به متقاضیان و مراجعین به دفاتر همکار ایشان مشاوره می دهند. رضایت مردم از مؤسسه MIE همواره سرلوحه و کلید موفقیت مؤسسه مشاوره MIE بوده و خواهد بود. همچنین امکان مشاوره با شخص آقای ملکپور در دورانی که در خارج از ایران سکونت دارند از طریق شماره تلفن مستقیم ما مویسر می باشد. در حال حاضر کلاس های MIE با تدریس آقای ملکپور با هزینه بسیار کم نه تنها برای حقوقدانان و موکلین بلکه برای همه علاقمندان حقوق بین الملل برگزار می شود که متقاضیان در صورت اخذ معدل درخشان در پایان این کلاس ها امکان همکاری مؤسسه MIE و استخدام در مؤسسات همکار ما را خواهند داشت. با شرکت در این کلاس ها تمامی مسائل مربوط به حقوق بین الملل و مهاجرت را آموزش خواهید دید.

موسسه MIE طرح های زیادی در زمینه خدمات مشاوره ای، مهاجرتی و بین المللی با همکاری تعداد زیادی از وکلا در آینده بسیار نزدیک به انجام خواهند رساند و در گرایشات خاص حقوقی مشاوره ارائه می دهند. بسیاری از افراد فرهیخته و اساتید دانشگاه در این طرح حضور خواهند داشت و این موفقیت درخشان در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل مرهون لطف پروردگار و لطف مردم عزیز ایران است. این موسسه با تمام قدرت در حال پیشرفت است و بنای خود را بر این نهاده است که مشاوره تخصصی در زمینه مهاجرت، پذیرش، ویزا، تجارت بین الملل، سرمایه گذاری خارجی با کمک وکلا و اشخاص متخصص به حقوقی و حقیقی ارائه دهد. مؤسسه حقوقی ملکپور به زودی بسیاری از سرمایه گذاران را به تجار ایرانی معرفی می کند و این موفقیت نتیجه شهرت مؤسسه حقوقی ملکپور در خارج از مرزهای ایران است.

خدمات مؤسسه حقوقی ملکپور در کنار نام موسسه MIE با قیمتی بسیار مناسب در اختیار همه متقاضیان قرار خواهد گرفت و همواره رضایت مشتری را در اولویت اهداف خود قرار می دهد. ما بنای خود را بر تشکیل یک جامعه سالم و باصداقت حقوقی نهاده است و مؤسسه MIE هیچگاه این هدف مقدس را از یاد نخواهد برد.