رزومه آقای امیر محمد ملکپور

رزومه آقای امیر محمد ملکپور

رزومه آقای امیر محمد ملکپور

آقای امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با سابقه و متخصص در زمینه حقوق بین الملل و تجارت هستند.آقای امیر محمد ملکپور دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی معدل بسیار درخشان(۱۸٫۱۳) و مدرک فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه سراسری با رتبه بسیار بالای آموزشی(۱۸٫۶۷) هستند ضمنأ ایشان در سال تحصیلشان در دانشگاه سراسری نفر اول بین فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفتند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع دکترای رشته حقوق دانشگاه وین ، یکی از دانشگاه های برتر جهان هستند و در مراحل پایانی تحصیل به سر میبرند .

ایشان هنگامی که در مقطع لیسانس مشغول به تحصیل بودند از شاگردان ممتاز یکی از بزرگترین اساتید حقوق کشور که فارغ التحصیل و دکترای حقوق از دانشگاه سوربن فرانسه بودند قرار گرفتند و با استاد خود در زمینه های حقوقی همکاری می کردند(آقای دکتر محسن فرشاد یکتا وکیل پایه یک دادگستری و دکترای حقوق) در همان دوره به امور بین المللی بسیار علاقمند شدند.  آقای امیر محمد ملک پور به زبانهای ۱٫انگلیسی ۲٫ عربی ۳٫ آلمانی و ۴٫فارسی آشنا هستند و سابقه تدریس در این زبان ها را در دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی داشته اند و بیش از ۸ سال سابقه وکالت و بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس از دیگر موارد سابقه آقای ملک پور محسوب می شود. اکنون نیز کلاس های حقوق بین الملل، آموزش زبان آلمانی و زبان انگلیسی ایشان بسیار پر طرفدار است و سالیانه افراد علاقمند زیادی در کلاس های ایشان آموزش دیده و در منصب وکالت و یا کارشناس حقوقی خدمات مشاوره حقوقی و وکالتی ارائه می دهند.

مدارک آقای امیر محمد ملک پور

photo 2018 08 11 12 06 09 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 05 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

مدارک اشتغال به تحصیل آقای امیر محمد ملک پور

photo 2018 08 11 12 05 59 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 03 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

 

ایشان جزء برترین وکلای قرارداد ها به خصوص در زمینه املاک در ایران هستند و سابقه تدریس در زمینه های روانشناسی، حقوق، مدیریت و رشته های مختلف زبان را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و رشته های متعدد در دانشگاه های معتبر داشته اند.

مدارک موسسه حقوقی ملک پور

photo 2018 08 11 12 06 16 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 19 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 25 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

 

آقای امیر محمد ملکپور بنیانگذار مؤسسه حقوقی ملکپور MIE بزرگترین مؤسسه حقوقی خاورمیانه است. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملکپور با همکاری مؤسسه MIE اتریش خدمات حقوقی خود را در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل به واسطه مؤسسات همکار خود در ایران و وکلای زبده در این مؤسسان ارائه می دهد. دفاتری که تحت تدریس ایشان دوره های حقوق بین الملل را می گذرانند، در صورتی که پروانه وکالت و یا مجوز اعزام دانشجو داشته باشند می توانند با مؤسسه MIE همکاری نمایند. همه دفاتر همکار مؤسسه حقوقی ملکپور به طور مستقل مشغول به فعالیت هستند. آقای امیر محمد ملک پور به تمامی مشاورین در مؤسسات همکار مشاوره حقوقی ارائه می دهند و همه مشاورین که در این مؤسسات فعالیت می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملک پور با بسیاری از دفاتر حقوقی همکاری می کند و به این دفاتر مشاوره حقوقی ارائه می دهد دفاتر همکار به طور مستقل با مردم قرارداد می بندند ولی در روند کار و چگونگی مشاوره از آقای امیر محمد ملک پور یاری می گیرند. مؤسسه حقوقی ملک پور به واسطه صداقت خود محبوبترین مؤسسه حقوقی ایران است و این صداقت جزء روند کاری آقای امیر محمد ملک پور است و ایشان نسبت به یکسری مسائل از جمله رعایت صداقت و احترام به حقوق دیگران بسیار حساس و ملتزم هستند.

فایل ها و تصاویر ضبط شده کلاس های آموزشی آقای ملک پور در زمینه های مدیریتی و حقوقی هم اکنون با جستجوی کلید واژه آقای ملک پور قابل مشاهده است. سایت مؤسسه حقوقی ملکپور در حال حاضر یکی معتبرترین از سایت های حقوقی در جهان بوده و بیشترین نتایج جستجو را در مشهورترین موتور های جستجو همانند گوگل داشته است.

آقای امیر محمد ملکپور مبتکر متد آموزشی زبان به نام SIC هستند که هم اکنون استادانی که این متد را تدریس می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. این متد یکی از پرطرفدارترین متدهای آموزش زبان در ایران و سراسر دنیا می باشد. در متد SIC شخصی که زبان انگلیسی در پایین ترین سطح آموخته باشد می تواند طی ۷ ماه آموزش زبان انگلیسی را بسیار روان و با سطحی بالاتر از advanced فرا گیرد.

آقای ملک پور چندین مرتبه در سال به ایران و دفاتر همکار خود مراجعه می کنند و در اکثر اوقات مدتی که در ایران سکونت دارند به صورت تقریبأ رایگان به متقاضیان و مراجعین به دفاتر همکار ایشان مشاوره می دهند. رضایت مردم از مؤسسات همکار آقای امیر محمد ملک پور همواره سرلوحه و کلید مؤفقیت مؤسسه حقوقی ملکپور بوده و خواهد بود. همچنین امکان مشاوره با آقای امیر محمد ملک پور در دورانی که در خارج از ایران سکونت دارند از طریق اسکایپ وجود خواهد داشت. در حال حاضر کلاس های حقوقی آقای ملکپور با هزینه بسیار کم نه تنها برای حقوقدانان و موکلین بلکه برای همه علاقمندان حقوق بین الملل برگزار می شود که متقاضیان در صورت اخذ معدل درخشان در پایان این کلاس ها امکان همکاری مؤسسه MIE و استخدام در مؤسسات همکار آقای ملک پور را خواهند داشت. با شرکت در این کلاس ها تمامی مسائل مربوط به حقوق بین الملل و مهاجرت را آموزش خواهید دید.

آقای ملک پور طرح های زیادی در زمینه خدمات حقوق داخلی با همکاری بیش از ۳۰۰ وکیل زبده در آینده بسیار نزدیک به انجام خواهند رساند و در گرایشات خاص حقوقی مشاوره ارائه می دهند. به زودی مؤسسات زیادی با مجوز اعزام دانشجو به مؤسسه MIE می پیوندند. بسیاری از افراد فرهیخته و اساتید دانشگاه در این طرح حضور خواهند داشت و این موفقیت درخشان در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل مرهون لطف پروردگار و لطف مردم قدردان ایران است. این مؤسسه با تمام قدرت در حال پیشرفت است و بنای خود را بر این نهاده است که مشاوره تخصصی در زمینه حقوق بین الملل به مؤسسات متعدد ارائه دهد. به زودی دفاتر همکار بیشتری در سراسر ایران و خارج از کشور افتتاح خواهند شد و سهولت دستیابی به مشاوره صادقانه برای همه مردم فراهم خواهد شد.

خدمات مؤسسه حقوقی ملکپور با قیمتی بسیار مناسب در اختیار همه متقاضیان قرار خواهد گرفت و همواره رضایت مشتری را در اولویت اهداف خود قرار می دهد. آقای امیر محمد ملکپور بنای خود را بر تشکیل یک جامعه سالم و باصداقت حقوقی نهاده است و مؤسسه حقوقی ملکپور هیچگاه این هدف مقدس را از یاد نخواهد برد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۵ نظرات, میانگین: ۴.۲۸ از طریق ۵)
Loading...
62 پاسخ ها
 1. هستی می گوید:

  سلام آقای ملک پور درود باشما
  من دانشجوی کارشناسی شیمی الزهراهستم
  معدلمم۱۶هستش وامسال میخوام کنکورارشد بصورت آزمایشی بدم ولی میدونم رتبه خیلی خیلی خوبی میارم
  میخواستم برای آلمان یاکانادا برای ارشد اقدام کنم اما چون نمیتونم از پس هزینه هاش بیام میخواستم فاند بگیرم و خرج زندگیمو از کارکردن دربیارم
  یکی دونفر بهم گفتن امید بیجا نداشته باش و بااین وضعیت تو امکانش نیست؟
  آیانظر شماهم همینه؟تورو خدا صادقانه جوابمو بدید خیلی خیلی ممنونم

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام متاسفانه دریافت بورس و فاندازهمان ابتدا سخت است اما اگر در سال اول تحصیلی جز دانشجویان تاپ باشید کمک هزینه هایی ممکن است به شما تعلق گیرد.

   پاسخ
 2. فرزين می گوید:

  سلام جناب اقاي ملك پور من پذيرش دكتري از دانشگاه ملي وين در رشته حقوق عمومي يا قانون اساسي اتريش دارم ايا ميتوانم تغيير رشته بدهم و در رشته حقوق بين الملل ثبت نام كنم ??

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 3. سولماز می گوید:

  آقای ملک پورمن رولطفان راهنمایی کنید من متولد۵۴هستم سواددوم ابتدایی هست من سه ماه ازدواج کردم بااقایی که درآلمان زندگی میکنه ۱۹ساله هست اقامت داره اونجامنم که سوادندارم زبان آلمانی یادبگیرم چطورمیتونم به شوهرم برسم

  پاسخ
 4. ناشناس می گوید:

  باسلام خدمت جناب آقای ملک پور. من متولد1363هستم و فارغ‌التحصیل رشته هنر گرایش صنایع‌دستی در مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد هستم. بیشتر فعالیت کاری ام در زمینه هنرهای سنتی بخصوص نقاشی بوده است. به نظر شما درکشور آلمان چگونه می توانم شرایط کار داشته باشم؟

  پاسخ
 5. m.adeli1981 می گوید:

  سلام.
  من دارای دو مدرک برق و مکانیک هستم و 14 سال دارای سابقه کار در طراحی تاسیسات الکتریکال رو دارم.ولیکن مدرک b1 المانی رو ندارم میخواستم بدونم چیکار میشه کرد؟

  پاسخ
 6. علی سهرابی می گوید:

  درود به شرفت دکتر من قصد مهاجرت دارم کارم برق ساختمان هست انگلیسی بلد نیستم ومدرک فنی حرفه ایی دارم کجا رو پیشنهاد میدین

  پاسخ
 7. Ariz می گوید:

  درود فراوان بر جناب دکتر ملک پور بزرگوار خدا قوت خسته نباشید
  جناب دکتر من متولد ۱۳۵۹ لیسانس مهندسی برق قدرت با ۹ سال سابقه کاری نظارت شبکه های توزیع برق هستم و در حال حاضر نیز مشغول به همین کار هستم و زبان انگلیسی در حد معمولی بلدم و همسرم نیز متولد ۱۳۶۵ و دارای لیسانس مهندسی نرم افزار هستن و سابقه کار هم ندارن و ۸ ماه دیگه که خدا لطف کنه و عمرمون به دنیا باشه اولین فرزندمون وارد این دنیای خاڪی میشه سوالم اینه که با وجود شرایطی که در حال حاضر داریم بهترین گزینه ای که حضرتعالی پیشنهاد میدین برای مهاجرت کاری من یا تحصیلی همسرم از بین کشورهای کانادا استرالیا آلمان اتریش دانمارک و انگلیس چه گزینه ای هست ؟ آیا ما فرزندمون ایران متولد بشه بهتره یا اون کشوری که شما پیشنهاد میدین لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

  پاسخ
  • E GH می گوید:

   سلام خودتان اتریش یا المان از طریق کار شانس دارید. برای همسرتان هم تحصیلی اتریش . انگلیس. دانمارک . هلند .کانادا. در کشورهای اروپایی فرزندتان از طریق تولد تابعیت نمیگیرد اما درکانادا این امر ممکن است.

   پاسخ
 8. علی دهنادی می گوید:

  باسلام خدمت اقای ملکپور قرض از مزاحمت من دانش اموز 4 تجربی هستم و قصد دارم برای ادامه تحصیل به خارج کشور مهاجرت کنم و در این مورد دو سوال داشتم که متشکر میشوم پاسخ دهید 1 بنظر شما قبل از کنکور مهاجرت کنم یا بعد کنکور 2 بنظر شما برای تحصیل پزشکی یا داروسازی مهاجرت به کدام کشور مناسب تر است که هم از نظر مالی مقرون به صرفه باشه و هم از نظر سطح تدریس خوب باشد

  پاسخ
 9. محسن می گوید:

  باسلام
  دانشجوی رشته الکترونیک هستم میخواستم ببینم با چه مدرکی میتونم
  اقامت بگیرم یا برای تحصیل بیام
  باتشکر

  پاسخ
 10. علیرضا می گوید:

  با سلام
  آقای دکتر من متولد 1988 هستم و دارای کارشناسی برق و 10 سال سابقه کار در حوزه نقلیه ریلی و راهبری قطار هستم.و دارای گواهینامه معتبر پایه یک راهبری قطار درون شهری از شرکت بهره برداری مترو تهران، همسرم دارای کارشناسی حسابداری و یک فرزند 5 ماهه دارم. میخواستم بدونم میتونم در زمینه شغل خودم در کشورهایی حوزه خلیج فارس یا اروپایی کار پیدا کنم

  پاسخ
 11. Arezoo می گوید:

  با عرض سلام ..من در رشته دندانپزشكي در كشور هند تحصيل كردم در حال خواندن زبان الماني در سطح ءA2 هستم همسرم در حال تحصيل در رشته دكتراي حسابداري دانشگاه تهران مي باشد، مي خواستم بدونم براي همسرم بهتر گزينه براي ويزاي كار در المان و يا در كشور سوييس به جه صورتي هستش؟و دانشگاهاي خوب براي گرفتن تخصص دندانپزشكي در كدام شهر المان يا سوييس مي باشند؟ با تشكر از راهنمايي هاتون ..

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. فرانک می گوید:

  سلام آقای دکتر ممنون از لطف شما از بابت راهنمایی های که میدهید
  می خواستم بدونم من شرایط برای اقامت کاری اسکیل ورک در کشور نروژ دارم همسرم لیسانس مهندسی محیط زیست و ۲۴ سال سابقه کار در پالایشگاه دارن و رییس نوبت کاری عملیات هستند و خودم معلم و لیسانس دبیری زبان هستم و ۱۳ سال سابقه کار دارم …خودم ۴۲ و همسرم ۴۶ سال داره و یک دختر ۱۳ ساله دارم ممنون میشم با این شرایط منو راهنمایی کنید بازم ممنون از بابت محبتتون

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. sanaz1392 می گوید:

  سلام من قصد دارم ویزای شینگن بگیرم برای هلند و وقتی وارد شدم درخواست پناهندگی بدم سوال من اینه امکان دیپورتم چقدره؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. Parnia می گوید:

  سلام اقای ملک پور لطفا منو راهنمایی کنید
  من یک دختر ۱۸ سالم و قصد دارم برای ادامه تحصیل قبل کنکورم برم المان .اگر مدرک زبان المانی و انگلیسی داشته باشم و نمره ۳ سال دبیرستانم بالا باشه امکان اینکه برم کالج و اونجا ادامه تحصیل بدم وجود داره؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. sajad می گوید:

  با سلام من اقای دکتر بهم گفتن که امرور زنگ بزنم الان دو روزه هنور ۱۵ دقیقه داره میچرخه کسی بهم زنگ نمیرنه خواهش خواهش خواهش میکنم کا مهم دارم

  پاسخ
 16. shahbazisajadkalhor63 می گوید:

  با سلام من با اقای دکتر صحبت کردم قرار بود شماره واتساب بهم بدن چون من ترکیه هستم نمیشه تماس گرفت خواهشمندم یه جوری من رابع اقای دکتر وصل کنین چون تمام شمارهای شما را میزنم واتساپ نداره

  پاسخ
 17. پوریا میرزایی می گوید:

  سلام دکتر خسته نباشید بنده لیسانس مهندسی برق از دانشگاه فنی امیر کبیر اراک دارم با معدل17/80 و کاردانی هم با معدل17/20. میخواستم ببینم شرایطم برای تحصیل یا کار تو آلمان یا اتریش رو دارم?هزینه های زندگی چجوریه?چون از نظر مالی وضعیت زیاد خوبی ندارم. زبان انگلیسی هم در حد ضعیف هستش و سابقه کار هم ندارم چون امسال لیسانس رو گرفتم . سنم هم22سال هستش. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

  پاسخ
 18. مصطفی می گوید:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  من کارمند سازمان ای و برقم سال ۸۵ مدرک کارشناسی رو اخذ کردم ولی از سال ۸۰ وارد سازمان شدم الان رئیس اداره تعمیرات شبکه های برق یکی از مناطق شهرم هستم زبان عربی رو خوب متوجه میشم و صحبت هم میکنم دوتا بچه ۱۲و۱۴ ساله دارم آیا عمان کشور مناسبی واسه مهاجرت و زندگی واسه بچه هام هست؟
  چقد هزینه نیاز دارم؟
  با تشکر

  پاسخ
 19. فرح یزدان مهر می گوید:

  سلام جناب ملک پور وقت شما بخیر.من دارم اقدام میکنم برای ارشد مجدد رشته حقوق کشورایتالیا.سوال من اینه که ایا میتونم مثلا بعداز گذشت سال اول تحصیلم پیگیر پیدا کردن شغلی درزمینه رشته خودم در کشوری مثل دانمارک یا اتریش و … باشم و بعداز اون اقدام کنم جهت اقامت…ایا موسسه شما میتونه در زمینه کار بمن کمک و راهنمایی کنن…تشکر

  پاسخ
 20. mahsa azimiian می گوید:

  سلام
  ببخشید من یک دختر ۱۹ساله هستم و میخواستم برای بورسیه کشور ایتالیا برای کشور های جهان سومی در رشته پزشکی اقدام کنم معدل دیپلم من ۱۶و معدل پیش دانشگاهیم۱۷ میخواستم شرایط اخذ این بورسیه رو بدونم

  پاسخ
 21. homayonarsalani می گوید:

  با سلام جناب آقای ملک پور خسته نباشید
  بنده دارای مدرک کاردانی طراحی و نقشه کشی صنعتی با معدل 18.33
  دارای مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری برق 6 ماهه
  دارای مدرک فنی و حرفه ای ایمنی و بهداشت صنعتی
  9 سال سابقه کار در شرکت تابعه خودرو ساز ایران خودرو با عنوانهای جیکساز درجه 1 مونتاژ کار درجه1 و هماکنون با سمت متصدی ساخت و تولید در زمینه تولید خطوط بدنه خودرو مشغول به کار میباشم .
  همچنین متخصص در زمینه کار با دستگاههای سری تراش با سابقه 5 ساله و زمینه های صنعتی و فنی را دارا میباشم.
  دوره های زبان انگلیسی مکالمه فشرده را در موسسه زبانسرا کرج گذرانده ام ولی مدرک ندارم ولی میتوانم در کمترین زمان مدرک دریافت کنم.
  لطفا در ارتباط با امکان مهاجرت به استرالیا یا کانادا و اتریش بنده را راهنمایی بفرمایید متشکرم.

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   با سلام و عرض احترام متقاضی گرامی
   از آنجایی که پاسخ دهی و مشاوره تخصصی کامل در اینجا میسر نمی باشد
   🎯شما میتوانید حتی برای اخذ تایم مشاوره حضوری با ما در #ساعات_کاری_موسسات تماس حاصل نموده
   و یا اینکه
   اطلاعات خود را بر روی سایت ها تکمیل کنید تا به صورت #مجانی مشاورین انلاین ما از طریق #واتس_اپ با شما تماس بگیرند.

   ✅لینک ثبت نام جهت تماس ما با شما👇🏻👇🏻
   👇👇👇
   🌐 https://malekpour.ir/contact-us/

   ارتباط با ما

   پاسخ
 22. نوید می گوید:

  سلام آقای ملک پور.
  من متولد سال ۱۹۹۴ (۲۵ ساله) هستم ، من در اصفهان متولد شدم و در اصفهان در رشته‌ی موسیقی_نوازندگی ساز ایرانی در مقطع کاردانی تحصیل کردم ، متأسفانه الان چند ترم هست که دانشگاه‌ها علمی کاربردی ، ورودی مقطع کارشناسی ندارند و متأسفانه من در گذشته از رشته مهندسی انصراف دادم ، بنابراین حق تغییر رشته ندارم.
  و متأسفانه مشمول شدم و میخواهم در دانمارک پناهنده شوم‌.
  از دفاتر پلیس +۱۰ پرسش کردم ، گفتن با پست دفترچه‌ی اعزام به خدمت ، میتوانم پاسپورت دریافت کنم و شرایط لازم برای ورود قانونی به خاک اروپا را دارم.
  چگونه میتونم با شما در ارتباط باشم؟

  پاسخ
 23. Soheil می گوید:

  سلام آقای ملک پور ، خسته نباشید من دانش آموزش پایه یازدهم(تجربی) هستم . معدل پارسالم ۱۶/۲۴ شد . میتونم در دبیرستان های انگلستان تحصیل کنم ؟!؟!؟

  زبان انگلیسی هم برای مکالمه بلدم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. امین پارسافر می گوید:

  درود بر شما.سوال بنده این هست که با ترک تابعیت ایران و کسب تابعیت کشوری دیگه و یا با اخذ تابعیت مضاعف هر کدام از کشورهای جز اتحادیه اروپا آیا تمام حقوق و مزایای شهروندان اون کشور رو دارا می شویم یا خیر؟بیشتر بحث حمایت های مالی و درمانی و بیمه ای رو مد نظرم‌ هست.لطفا راهنمایی بفرمایید.مچکرم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما.ابتدا باید کشور مورد نظرتان را انتخاب بفرمایید.همچنین برای آگاهی از مزایای اخذ تابعیت میتوانید لینک زیر را مطالعه بفرمایید.
   تابعیت

   پاسخ
 25. کبری الهایی می گوید:

  با سلام من ۳۳ سال سن دارم و فوق دیپلم حقوق ثبتی دارم و میکاپ کار هستم و همسرم فارق التحصیل رشته مکانیک فوق دیپلم هستن و در شرکت نفت آتش نشان هستن و کل سرمایه ۲۰۰ میلیون اگر بخوایم برای ویزای تحصیلی اقدام کنیم و وارد به دانشگاههای که رایگان هستن چگونه میتونیم اقدام کنیم ودارای یک پسر ۷ ساله هستم و ویزای کار به چه صورت لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 26. melikarezaei199675 می گوید:

  سلام.من دانشجوی ترم 5کارشناسی زیست شناسی گرایش علوم جانوری دانشگاه خوارزمی تهران هستم با ایلتس7و یک مقالهisi و یک اختراع در حال ثبت.امکان گرفتن فاند از لهستان یا اتریش یا گرجستان در مقطع ارشد گرایش ژنتیک یا ایمونولوژی رو دارم؟

  پاسخ
 27. امیر حسین غیاثوند می گوید:

  درود
  آیا شما در موناکو امکان اخذ اقامت و ارائه اکانت بانکی معتبر و قوی با توانایی جذب سرمایه در قالب قرارداد سرمایه گذاری را دارید؟

  پاسخ
 28. Asal می گوید:

  سلام اقای ملک پور
  لطفا منو راهنمایی کنید و یک دختر ۱۷ ساله هستم و قسته مهاجرت تحصلی دارم و نمیدونم چقدر هزینه میشه و باید چیکار کنم و به چه مدرک های نیاز دارم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   بسته به کشور و مقطع تحصیلی هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی متفاوت می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام کشورها با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. راحله می گوید:

  سلام
  لطفا من رو راهنمایی کنید چون واقعا سر در گم هستم
  من رشته هوشبری خوندم دانشگاه ازاد تبریز با معدل حدودا 16.حالا هم طرح رو میگذرونم چون تا پایان طرح نگیریم مدرک دانشنامه رو نمیدن.ولی ریز نمرات رسمی رو میشه گرفت سوال من اینه که ایا مستر رشته هوشبری در المان وجود,داره؟اگه هست کدوم دانشگاه و کدوم شهر .و سوال بعدیم اینه که حدودا با چقدر هزینه تو شرایط فعلی میشه برای مهاجرت تحصیلی به المان اقدام کرد؟
  و اینکه جز المان برتی چه کشور های دیگه ای میتونم اقدام کنم برای مستر؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 30. سیده طاهره موسوی می گوید:

  با سلام و احترام خواهشمندم مطلب من را آقای ملک پور بخوانند ….ببخشید که محاوره ای مینویسم
  دیگه از گشتن تو سایت ها و پیش مشاورها رفتن خسته شدم ..هنوز نمیدونم چکارکنم تو روخدا به خانواده من کمک کنید …میخوایم مهاجرت کنیم ولی چه راهی برای ما بهتره؟چه کشوری بهتره؟تحصیلی میتونیم یا روش دیگه ای بهتره؟ آلمان و اتریش اگه نشد هر پیشنهاد بهتری که شما لطف کنید
  من خانمی ۳۹ ساله ام سال ۸۱ لیسانس مترجمی زبان گرفتم از دانشگاه آزاد تهران ..ایلتس ۵ ونیم جنرال دارم که اسفند اکسپایر میشه معلم مدارس غیرانتفاعی هستم معاون هم بودم ۸ سال بیمه دارم …همسرم ۴۳ ساله مغازه دار هستن ..دو دختر ۱۷ و ۱۲ دارم که هر چه زودتر باید برم تا ۱۸ ساله نشده…..خواهشا به من کمک کنید من واقعا از بلاتکلیفی خسته شدم …هزینه خود دکتر هم که بالاس در توانمون نیست ای کاش بهمون کمک میکردن تمام ویدئوهاشون و میبینم و افسوس میخورم ….تمکن مالیمون در حد ۲۰۰ میلیونه ……اول خدا بعد شما آقای ملک پور
  منتظر عنایت شما میمونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   سوال شما در زمینه ی مهاجرت کلی است. به طور کلی بودجه ی 200 میلیون تومان برای مهاجرت یک خانواده ی 4 نفره کم می باشد اما به مرور تک تک اعضای خانواده می توانند مهاجرت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.