رزومه آقای امیر محمد ملکپور

رزومه آقای امیر محمد ملکپور

رزومه آقای امیر محمد ملکپور

آقای امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با سابقه و متخصص در زمینه حقوق بین الملل و تجارت هستند.آقای امیر محمد ملکپور دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی معدل بسیار درخشان(۱۸٫۱۳) و مدرک فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه سراسری با رتبه بسیار بالای آموزشی(۱۸٫۶۷) هستند ضمنأ ایشان در سال تحصیلشان در دانشگاه سراسری نفر اول بین فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفتند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع دکترای رشته حقوق دانشگاه وین ، یکی از دانشگاه های برتر جهان هستند و در مراحل پایانی تحصیل به سر میبرند .

ایشان هنگامی که در مقطع لیسانس مشغول به تحصیل بودند از شاگردان ممتاز یکی از بزرگترین اساتید حقوق کشور که فارغ التحصیل و دکترای حقوق از دانشگاه سوربن فرانسه بودند قرار گرفتند و با استاد خود در زمینه های حقوقی همکاری می کردند(آقای دکتر محسن فرشاد یکتا وکیل پایه یک دادگستری و دکترای حقوق) در همان دوره به امور بین المللی بسیار علاقمند شدند.  آقای امیر محمد ملک پور به زبانهای ۱٫انگلیسی ۲٫ عربی ۳٫ آلمانی و ۴٫فارسی آشنا هستند و سابقه تدریس در این زبان ها را در دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی داشته اند و بیش از ۸ سال سابقه وکالت و بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس از دیگر موارد سابقه آقای ملک پور محسوب می شود. اکنون نیز کلاس های حقوق بین الملل، آموزش زبان آلمانی و زبان انگلیسی ایشان بسیار پر طرفدار است و سالیانه افراد علاقمند زیادی در کلاس های ایشان آموزش دیده و در منصب وکالت و یا کارشناس حقوقی خدمات مشاوره حقوقی و وکالتی ارائه می دهند.

مدارک آقای امیر محمد ملک پور

photo 2018 08 11 12 06 09 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 05 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

مدارک اشتغال به تحصیل آقای امیر محمد ملک پور

photo 2018 08 11 12 05 59 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 03 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

 

ایشان جزء برترین وکلای قرارداد ها به خصوص در زمینه املاک در ایران هستند و سابقه تدریس در زمینه های روانشناسی، حقوق، مدیریت و رشته های مختلف زبان را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و رشته های متعدد در دانشگاه های معتبر داشته اند.

مدارک موسسه حقوقی ملک پور

photo 2018 08 11 12 06 16 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 19 رزومه آقای امیر محمد ملکپور photo 2018 08 11 12 06 25 رزومه آقای امیر محمد ملکپور

 

آقای امیر محمد ملکپور بنیانگذار مؤسسه حقوقی ملکپور MIE بزرگترین مؤسسه حقوقی خاورمیانه است. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملکپور با همکاری مؤسسه MIE اتریش خدمات حقوقی خود را در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل به واسطه مؤسسات همکار خود در ایران و وکلای زبده در این مؤسسان ارائه می دهد. دفاتری که تحت تدریس ایشان دوره های حقوق بین الملل را می گذرانند، در صورتی که پروانه وکالت و یا مجوز اعزام دانشجو داشته باشند می توانند با مؤسسه MIE همکاری نمایند. همه دفاتر همکار مؤسسه حقوقی ملکپور به طور مستقل مشغول به فعالیت هستند. آقای امیر محمد ملک پور به تمامی مشاورین در مؤسسات همکار مشاوره حقوقی ارائه می دهند و همه مشاورین که در این مؤسسات فعالیت می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملک پور با بسیاری از دفاتر حقوقی همکاری می کند و به این دفاتر مشاوره حقوقی ارائه می دهد دفاتر همکار به طور مستقل با مردم قرارداد می بندند ولی در روند کار و چگونگی مشاوره از آقای امیر محمد ملک پور یاری می گیرند. مؤسسه حقوقی ملک پور به واسطه صداقت خود محبوبترین مؤسسه حقوقی ایران است و این صداقت جزء روند کاری آقای امیر محمد ملک پور است و ایشان نسبت به یکسری مسائل از جمله رعایت صداقت و احترام به حقوق دیگران بسیار حساس و ملتزم هستند.

فایل ها و تصاویر ضبط شده کلاس های آموزشی آقای ملک پور در زمینه های مدیریتی و حقوقی هم اکنون با جستجوی کلید واژه آقای ملک پور قابل مشاهده است. سایت مؤسسه حقوقی ملکپور در حال حاضر یکی معتبرترین از سایت های حقوقی در جهان بوده و بیشترین نتایج جستجو را در مشهورترین موتور های جستجو همانند گوگل داشته است.

آقای امیر محمد ملکپور مبتکر متد آموزشی زبان به نام SIC هستند که هم اکنون استادانی که این متد را تدریس می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. این متد یکی از پرطرفدارترین متدهای آموزش زبان در ایران و سراسر دنیا می باشد. در متد SIC شخصی که زبان انگلیسی در پایین ترین سطح آموخته باشد می تواند طی ۷ ماه آموزش زبان انگلیسی را بسیار روان و با سطحی بالاتر از advanced فرا گیرد.

آقای ملک پور چندین مرتبه در سال به ایران و دفاتر همکار خود مراجعه می کنند و در اکثر اوقات مدتی که در ایران سکونت دارند به صورت تقریبأ رایگان به متقاضیان و مراجعین به دفاتر همکار ایشان مشاوره می دهند. رضایت مردم از مؤسسات همکار آقای امیر محمد ملک پور همواره سرلوحه و کلید مؤفقیت مؤسسه حقوقی ملکپور بوده و خواهد بود. همچنین امکان مشاوره با آقای امیر محمد ملک پور در دورانی که در خارج از ایران سکونت دارند از طریق اسکایپ وجود خواهد داشت. در حال حاضر کلاس های حقوقی آقای ملکپور با هزینه بسیار کم نه تنها برای حقوقدانان و موکلین بلکه برای همه علاقمندان حقوق بین الملل برگزار می شود که متقاضیان در صورت اخذ معدل درخشان در پایان این کلاس ها امکان همکاری مؤسسه MIE و استخدام در مؤسسات همکار آقای ملک پور را خواهند داشت. با شرکت در این کلاس ها تمامی مسائل مربوط به حقوق بین الملل و مهاجرت را آموزش خواهید دید.

آقای ملک پور طرح های زیادی در زمینه خدمات حقوق داخلی با همکاری بیش از ۳۰۰ وکیل زبده در آینده بسیار نزدیک به انجام خواهند رساند و در گرایشات خاص حقوقی مشاوره ارائه می دهند. به زودی مؤسسات زیادی با مجوز اعزام دانشجو به مؤسسه MIE می پیوندند. بسیاری از افراد فرهیخته و اساتید دانشگاه در این طرح حضور خواهند داشت و این موفقیت درخشان در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل مرهون لطف پروردگار و لطف مردم قدردان ایران است. این مؤسسه با تمام قدرت در حال پیشرفت است و بنای خود را بر این نهاده است که مشاوره تخصصی در زمینه حقوق بین الملل به مؤسسات متعدد ارائه دهد. به زودی دفاتر همکار بیشتری در سراسر ایران و خارج از کشور افتتاح خواهند شد و سهولت دستیابی به مشاوره صادقانه برای همه مردم فراهم خواهد شد.

خدمات مؤسسه حقوقی ملکپور با قیمتی بسیار مناسب در اختیار همه متقاضیان قرار خواهد گرفت و همواره رضایت مشتری را در اولویت اهداف خود قرار می دهد. آقای امیر محمد ملکپور بنای خود را بر تشکیل یک جامعه سالم و باصداقت حقوقی نهاده است و مؤسسه حقوقی ملکپور هیچگاه این هدف مقدس را از یاد نخواهد برد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۳ نظرات, میانگین: ۴.۴۳ از طریق ۵)
Loading...
6 پاسخ ها
 1. Asal می گوید:

  سلام اقای ملک پور
  لطفا منو راهنمایی کنید و یک دختر ۱۷ ساله هستم و قسته مهاجرت تحصلی دارم و نمیدونم چقدر هزینه میشه و باید چیکار کنم و به چه مدرک های نیاز دارم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   بسته به کشور و مقطع تحصیلی هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی متفاوت می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام کشورها با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. راحله می گوید:

  سلام
  لطفا من رو راهنمایی کنید چون واقعا سر در گم هستم
  من رشته هوشبری خوندم دانشگاه ازاد تبریز با معدل حدودا 16.حالا هم طرح رو میگذرونم چون تا پایان طرح نگیریم مدرک دانشنامه رو نمیدن.ولی ریز نمرات رسمی رو میشه گرفت سوال من اینه که ایا مستر رشته هوشبری در المان وجود,داره؟اگه هست کدوم دانشگاه و کدوم شهر .و سوال بعدیم اینه که حدودا با چقدر هزینه تو شرایط فعلی میشه برای مهاجرت تحصیلی به المان اقدام کرد؟
  و اینکه جز المان برتی چه کشور های دیگه ای میتونم اقدام کنم برای مستر؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. سیده طاهره موسوی می گوید:

  با سلام و احترام خواهشمندم مطلب من را آقای ملک پور بخوانند ….ببخشید که محاوره ای مینویسم
  دیگه از گشتن تو سایت ها و پیش مشاورها رفتن خسته شدم ..هنوز نمیدونم چکارکنم تو روخدا به خانواده من کمک کنید …میخوایم مهاجرت کنیم ولی چه راهی برای ما بهتره؟چه کشوری بهتره؟تحصیلی میتونیم یا روش دیگه ای بهتره؟ آلمان و اتریش اگه نشد هر پیشنهاد بهتری که شما لطف کنید
  من خانمی ۳۹ ساله ام سال ۸۱ لیسانس مترجمی زبان گرفتم از دانشگاه آزاد تهران ..ایلتس ۵ ونیم جنرال دارم که اسفند اکسپایر میشه معلم مدارس غیرانتفاعی هستم معاون هم بودم ۸ سال بیمه دارم …همسرم ۴۳ ساله مغازه دار هستن ..دو دختر ۱۷ و ۱۲ دارم که هر چه زودتر باید برم تا ۱۸ ساله نشده…..خواهشا به من کمک کنید من واقعا از بلاتکلیفی خسته شدم …هزینه خود دکتر هم که بالاس در توانمون نیست ای کاش بهمون کمک میکردن تمام ویدئوهاشون و میبینم و افسوس میخورم ….تمکن مالیمون در حد ۲۰۰ میلیونه ……اول خدا بعد شما آقای ملک پور
  منتظر عنایت شما میمونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   سوال شما در زمینه ی مهاجرت کلی است. به طور کلی بودجه ی 200 میلیون تومان برای مهاجرت یک خانواده ی 4 نفره کم می باشد اما به مرور تک تک اعضای خانواده می توانند مهاجرت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.