راه های مهاجرت به کانادا

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق کار – اسکیل ورکر
 • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی
لببلئ راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فرم ارزیابی رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

راههای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود ، و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راههای مهاجرت به کانادا را در طرق مختلف به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند ، مهاجرت به کانادا در سال 2018 همواره یکی از بزرگترین آرزوهای مردمان در سراسر جهان بوده است . راه های مهاجرت به کانادا 2018 بسیار متعدد است راههایی همچون سرمایه گذاری در کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا و راههای دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود، به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید . پیشنهاد میگردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله فوق ، ویدیو ها و فایل های صوتی موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت  بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا است را به صورت رایگان مشاهده نمایید .

جهت مهاجرت به کانادا باید به اطلاع شما برسانیم که راه های زیادی را میتوان امتحان کرد که به صورت سریع میتوان به تحصیل در کانادا به همراه بورسیه یا بدون بورسیه , مهاجرت از طریق اسکیل ورکر و سرمایه گذاری در کانادا اشاره کرد . البته شایان ذکر است که راه های دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از شما دعوت میگردد فایل های تصویری و صوتی را در ابتدا مشاهده و سپس مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید .

مهاجرت به کانادا از جمله مباحثی  میباشد که توجه اکثر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا  در رسانه ها وجود دارد. موسسه حقوقی ملک پور با در نظر گرفتن مباحث حقوقی بین الملل، از فضای قانونی امور مربوط به مهاجرت به کانادا استفاده کرده تا بتواند مشاوره ی صحیح و اطلاعات جامع در رابطه با طرق مهاجرت به کانادا در اختیار شما متقاضیان عزیز قراردهد. دوستان بسیاری تماس گرفته و سوال میپرسند که در میان راه های مختلف مهاجرت به کانادا سریعترین کدام است؟ یا برای گرفتن ویزای کانادا چه باید کرد؟ و یا مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، skilled worker(express entry)   چه اقدامات اولیه ای  نیاز دارد؟

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی مهاجرت به کانادا با مشاورین مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ما صحبت نمایید.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به کانادا

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به کانادا

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

اطلاعات جامع در مورد کشور کانادا

مهاجرت به کانادا و کسب اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ $  سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار میتوانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار میدهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده میشود. برای اطلاعات تکمیلی جهت سرمایه گذاری در کشور کانادا و راههای تسهیل کننده این امر با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع  سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد  به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال میباشد و در نظر داشته باشید که هزینه هایی که در روند این پرونده شما باید پرداخت کنید حداقل ۷۵۰۰تا ۱۰۰۰۰ $ است.

کسب اقامت دائم کانادا از طریق skilled worker(express entry)کانادا

این راه یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا میباشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق میگیرد.این سیستم بر اساس point base systemمیباشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد دارد. برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد.

مرحله اول که به (pool)شناخته می شود شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید، در این مرحله امتیازها به سن شما ، مدرک تحصیلی شما ، سابقه کاری شما ، مدرک زبان انگلیسی شما، مدرک زبان دوم شما، داشتن آشنای درجه یک  در کشور کانادا و… تعلق میگیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد Poolمیشوید.

در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار میگیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت میکند.

البته پروسه این امر حداقل ۶تا ۱۸ماه طول میکشد.

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا

کشور کانادایکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا میباشد که هر سال  بالغ بر ۱۳۰۰۰۰تا ۱۵۰۰۰۰ نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا ،ویزای تحصیلی رابه یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت به کانادا  قرار داده است.

در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی TOEFLیا IELTSبه دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر میکند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره میشود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی میتواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار دلار در سال میباشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی در کانادا

در حال حاضربا توجه به ظهور داعش و به وجود آمدن شرایط امنیتی موجود در کشور کانادا  عقلانی نیست تا زمانی که مهاجرت به کانادا دارای مسیر های قانونی و بی خطر میباشد، افراد و خانواده ها به خاطر اخذ اقامت در کانادا به سراغ راهی چون پناهندگی در کانادا بروند. شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی میکنند دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمیشوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند، بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد.

حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست میدهند! اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل میشود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است. آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست میخورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد میشود از دیگر راههای مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج در کانادا

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد  کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد میباشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه(سایت های همسر یابی غیر قانونی) اقدامی را انجام داد  به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق  این امر حتما  به شما پیشنهاد میشود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی  انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما میخواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

مهاجرت به کانادا از راه خود اشتغالی

فرد خود اشتغال یا به عبارتی خویش‌ کارفرما کسی است که بتواند با تکیه بر تجربه کاری مناسب و مرتبط خود پس از ورود به کانادا شغلی برای خود ایجاد کند و به واسطه درآمد این شغل هزینه‌ های زندگی خود و خانواده خود را در کانادا پوشش دهد. منظور از تجربه کاری مناسب و مرتبط در اینجا تجربه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، و یا مزرعه ‌داری و کشاورزی است.
فعالیت­های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می­آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده،  و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند، ممکن است واجد شرایط اقدام تحت این گروه مهاجرتی باشند.حداقل ارزش خالص (دارایی­های) شما برای این کار ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا می­باشد. همچنین شما باید حداقل ۲ سال تجربه مرتبط با کاری که قصد دارید در کانادا انجام دهید داشته باشید. اما باید توجه داشت که درصد موفقیت این پرونده ها بسیار پایین است زیرا از سرتاسر دنیا برای این امر اقدام خواهد شد و ظرفیت آن بسیار محدود است به طوری که در سال گذشته تنها ۵۰۰ نفر پذیرش شده اند.

سخن آخر

در پایان باید اشاره کرد برای اقدام به مهاجرت به کشور کانادا و راههای مهاجرت به کانادا همچون مهاجرت کاری به کانادا ، مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و پناهندگی در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد در کانادا و … قبل از هر امری تمامی شرایط را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و اکیدا توصیه میگردد که ویدیو و ویس های موجود در این صفحه را مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری را کسب نمایید . امید است که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی در باب مهاجرت به کانادا کسب کرده باشید .درصورت تمایل به اخذ مشاوره ای حرفه ای و دقیق که بتوانید با سنجیدن تمام جوانب و بررسی شرایط خودتان جهت راههای مهاجرت به کانادا تصمیم گیری درستی داشته باشید میتوانید با ما در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده بفرمایید.

دیگر مقالات مرتبط با کشور کانادا

درباره کانادا
زندگی در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا
ازدواج در کانادا
کار در کانادا
پناهندگی کانادا
اسکیل ورکر کانادا
خوداشتغالی در کانادا
law راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
417 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. علی گفته:

  باسلام من 43 سال سن و دارای مدارک فنی و حرفه ای مکانیک خودرو، تنظیم موتور و برق خودرو میباشم و کاملا به این کار واردم اما کار اصلی من فروش قطعات یدکی خودرو می باشدودر حال گرفتن مدرک آیلتس هستم همسرم نیز 39 سال سن و دارای 4 مدرک تخصصی آرایشگری و لیسانس فیزیک می باشد، دارای یک فرزند 6ساله هستم وسرمایه 500 میلیونی هستم میخواستم بدونم امکان ویزای کار برای من وجود داره؟ اگر جاب آفر در کانادا داشته باشم چطور؟ واصلا ازچه راهی برای اقامت کانادامیتونم اقدام کنم، ممنون از توضیحات جامع و مفیدتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در آلمان، اتریش و کانادا ویژه دارندگان مدرک لیسانس به بالا و یا متخصصین ماهر دارای سابقه کار بالا و سن زیر 35 سال است. شانس اخذ ویزای کار کانادا از هر روشی برای شما ناچیز خواهد بود. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با ارزیابی دقیق تر شرایط تان بتواندد راه دیگری را به شما پیشنهاد کنند. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. ایرج گفته:

  با سلام وعرض ادب
  من 43 ساله زبان انگلیسی فنی و عمومی خوب اما آیلتس ندارم ,فوق لیسانس مهندسی ازدانشگاه صنعتی اصفهان, 14 سال سابقه کار پالایشگاه , دارای هفت ثبت اختراع صنعتی, سه سال هست که با ثبت اختراعات خودم شرکت کوچکی ثبت کردم و با شرکت خودم در حال فعالیت هستم , زمینه فعالیتم در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه میباشد, سرمایه کنونی ام حدود سه تا چهار میلیارد تومان هست , خواستم بدانم به چه روشی میتوان به کانادا یا کشور دیگری مهاجرت کرد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان سرمایه گذاری در برخی زمینه ها تحت شرایطی برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. ایرج گفته:

  با سلام وعرض ادب
  من 43 ساله زبان انگلیسی فنی و عمومی خوب اما آیلتس ندارم ,فوق لیسانس مهندسی ازدانشگاه صنعتی اصفهان, 14 سال سابقه کار پالایشگاه , دارای هفت ثبت اختراع صنعتی, سه سال هست که با ثبت اختراعات خودم شرکت کوچکی ثبت کردم و با شرکت خودم در حال فعالیت هستم , زمینه فعالیتم در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه میباشد, سرمایه کنونی ام حدود سه تا چهار میلیارد تومان هست , خواستم بدانم به چه روشی میتوان به کانادا یا کشور دیگری مهاجرت کرد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان سرمایه گذاری در برخی زمینه ها تحت شرایطی برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. افشین گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ۲۷ سالمه و مدرک کارشناسی IT دارم (کامپیوتر)
  سابقه کار ندارم ولی زبانم خوبه و دنبال گرفتن آیلتس هستم
  این دوره های یکساله همراه با کار برای کانادا چه جوریه و هزینش چقدره؟ آیا بعدش اقامت میدن؟ به نظر شما بهتره اینجا سابقه کار جمع کنم و بعد اقدام کنم برای اسکیل وورکر یا از طریق این دوره ها برم؟
  پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوره های یکساله کار و تحصیل کانادا کوآپ نام دارد و ویژه رشته های فنی مانند آی تی است. می باست مدرک زبان آیلتس بالای 6 اخذ نموده و پس از پایان مدت تحصیل در صورت دریافت پیشنهاد کاری به راحتی می توانید در این کشور مشغول به کار و زندگی شوید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر و اطلاع از میزان سرمایه شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 5. سحر گفته:

  سلام من تو قسمت انگلیس سوال کردم شما جواب ندادین به موسستونم زنگ‌زدم‌ جواب درستی ب من ندادن.من دوستم ۲۸ سالشه تمکن مالی هم کامل داره .پذیرش دانشگاه کاونتری انگلیس رو گرفته احتمالش هست بهش ویزا ندن چون ۲۸ سالشه ؟یبار ریجکت شده برای توریستی و اینکه برای مقطع کارشناسی میخواد بره

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. داشتن ریجکتی شانس اخذ ویزا را بسیار کاهش می دهد. ولی چونکه موفق به اخذ ویزای تحصیلی انگلستان شده اند احتمال قبولی ایشان نیز وجود خواهد داشت. هرچند ملاک نظر نهایی افسر مهاجرتی می باشد.

   پاسخ
 6. safa گفته:

  سلام به همه دوستان
  من ویزای تحصیلی ام اومده و الان یه سوالی در مورد ویزای همراه دارم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
  وقتی درخواست ویزا دادم مجرد بودم. الان میخواستم ازدواج کنم که متاسفانه به دلایل اختلافات خانوادگی امکان پذیر نیست.
  اگر بخواهم برای نامزدم از طریق common law partner درخواست بدم آیا امکانش هست؟ با توجه به اینکه ما مدارکی داریم که نشون بده این موضوع رو. از جمله
  اجاره نامه خانه ای به مدت دوسال که مربوط به زمان دانشجویی بنده در تهران میشه
  مدارک سفر مشترک به ترکیه مثل بلیط و نامه از هتل
  عکس از چندین سال پیش تا الان
  حساب بانکی مشترک
  الان نمیدونم وضعیت چی میشه؟ اصلا شانسی هست؟ آیا اونا برای ایرانی ها هم این گزینه رو دارن یا خیر؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اثبات پارتنر بودن در ایران معمولا مورد قبول واقع نمی شود، چون در خارج از ایران پارتنر ثبت می شود و رجیستر دارد ولی در ایران غیر قانونی می باشد.

   پاسخ
 7. نیوشا گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۱سالمه دانشجوی دکترای دامپزشکی هستم میخواستم بپرسم که برای تحصیل در رشته پزشکی کانادا من مدرک دامپزشکی رو باید بگیرم یا میتونم بعد از امتحان پره انترنی بدون مدرک دامپزشکی برای تحصیل پزشکی کانادا اقدام کنم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در رشته پزشکی در کانادا می بایست دوره پیش پزشکی را در رشته های تجربی بگذرانید تا به عنوان معادلسازی مدرک تحصیلی شما محسوب گردد تا سپس بتوانید برای تحصیل پزشکی در این کشور اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. مسعود گفته:

  باعرض سلام بنده در مقطع دکتری برق تحصیل میکنم . 47سالمه و در حال حاضر هم در سازمان نظام مهندسی ساختمان فعالیت نموده وهم در دانشگاه تدریس می نمایم 47 سالمه ودو فرزند دختر 15 ساله و10 ساله دارم تجربه خوبی ار کار در تدریس وآموزش ونیز در صنعت را دارم وهمسرم نیز کارشناس پرستاری و سر پرستار بیمارستان می باشد تمایل به مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار دارم لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه ویزای کار کانادا از طریق امتیاز بندی ورود به استخر طی فرآیندی اعطا می شود، یکی از امتیازات لازم امتیاز سن می باشد که نهایت سن مورد قبول تا 35 سال می باشد. به منظور اخذ اطلاعات بیشتر و اطلاع از سایر روش های مهاجرتی قانونی مناسب خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. مهنا گفته:

  سلام کسی که لیسانس مترجمی فرانسه و آیلتس 6 داشته باشه و سنش 30 باشه میتونه برای مهاجرت کانادا اقدام کنه و اگر میتونه از چه طریقی اقدام کنه بهتره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. از لینک زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید. در صورت کسب امتیاز لازم می توانید برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   روش دیگر برای شما می تواند تحصیل در کانادا باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. متین گفته:

  سلام من الان 26 سالمه وفوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تبریز دارم.مدرک تافل زبان هم دارم وکارت پایان خدمت هم گرفتم.به نظرشما کدام کشور برای مهاجرت من مناسبه ومیتونم راحت کارپیداکنم.خواهش میکنم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا برای اخذ ویزاهای کاری نیاز به سابقه کار دارید. اگر در حال حاضر سابقه کار ندارید گزینه تحصیل برای شما مناسب می باشد و محدودیتی در انتخاب کشور نخواهید داشت.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. امین گفته:

  سلام و خسته نباشید و ممنون از سایتتون
  منظور تون از معادل سازی مدرک چیه و آیا نظام کاری اونجا ممکنه دانشگاههای ما رو قبول نداشته باشه؟ یعنی آیا فرقی بین مدرک پرستاری دانشگاه اصفهان با پرستاری بندر عباس میذارن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. فرق چندانی بین مدارک تحصیلی دانشگاه های مختلف وجود ندارد اما مدرک پرستاری باید معادل سازی شود. که معمولا از طریق گذراندن آزمون انجام می شود.

   البته برای پرستاران جدیدا این امکان فراهم شده است که بدون نیاز به معادل سازی در مقطع فوق لیسانس به ادامه تحصیل بپردازند.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. عرفان گفته:

  سلام من دیپلم نقشه کشی معماری دارم . مدرک بین المللی ویری و مدرک فنی حرفه ای اتوکد و تری دی مکس دارم . ۵ سال سابقه کار مرتبط دارم و ایتلس ۶ . میخواستم بدونم از کدوم روش میتونم اقدام کنم بهتره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ گویی دقیق به پرسش شما باید رزومه تان به صورت کامل بررسی شود. اما به احتمال زیاد روش تحصیل در کانادا برای شما مناسب تر می باشد.

   پاسخ
 13. bahar گفته:

  با سلام ببخشید من 20 سالمه و دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران هستم میخواستم ببنیم امکانش هست به کانادا مهاجرت کنم و در داشگاه های کانادا ادامه تحصیل بدم؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در کانادا می توانید ابتدا یک دوره یک ساله پیش پزشکی در کالج های کانادا گذرانده و سپس در آزمون ورودی دانشگاه های کانادا شرکت کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. mohammadsaeed گفته:

  با سلام و ارادت بنده در حال گرفتن مدرک فوق دیپلم IT هستم و مدرک زبان در حال حاظر ندارم و در اینده نچندان دور خواهم گرفت و همچنین مدرک پیش دانشگاهی هم ندارم..میخواهستم بپرسم ایا میتوانم برای ادامه تحصیل در کالج اپلای کنم ؟با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. جهت تحصیل در کانادا، سن و میزان سرمایه، عامل بسیار مهمی جهت تصمیم گیری می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. باران گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  من ۲۸ سال سن دارم و دارای مدرک ارشد مهندسی پلیمر هستم. یک سال سابقه کار مرتبط دارم و در حال نوشتن مقاله و اماده شدن برای امتحان ایلتس هستم. چقدر احتمال گرفتن فاند از دانشکاه های کانادا رو برای سال ۲۰۲۰ دارم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 16. نادر جعفریان گفته:

  من 38 سال سن دارم ، ارشد مکانیک طراحی کاربردی هستم ،2 مقاله ای اس ای دارم و 3 مقاله دیگر هم درحال تدوین و ارسال هستم.15 سال سابقه کار دارم.مهندس ناظر تاسیسات مکانیکی ساختمان هم هستم و پروانه اشتغال بکار پایه 2 دارم.همسر و فرزندان تحت تکفل اینجانب 3 نفر هستند.بنده سابقه تاسیس دو شرکت تولید یدر زمینه فولاد را با دوستان و خانواده خود دارم که در دولت دهم بعلت مشکلات اقتصادی مجبو.ر به فروش بنگاه شدیم.و در زمینه رشته تخصصی خود به نرم افزار ها تسلط داشته و تجربه کافی را دارم و به دنبال دریافت ویزای کاز از طریق اسکیل ورکر هستم وضمنا زبان هم در حال اموزش هستم.راهنمایی لازم را لطفا بفرمایید ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شما دارای رزومه کاری و علمی، رشته تحصیلی و سابقه کار خوبی می باشید. ولی ندانستن میزان سرمایه، شرایط سنی همسر و فرزندان و دیگر شرایط مشابه امکان پاسخ دقیقر به سوالتان وجود نخواهد داشت. همچنین شرایط سنی شما برای کار در کانادا حساس می باشد. لذا پیشنهاد می شود محصول آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا را تهیه و مشاهده نمایید تا بتوانید به راحتی و شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر اقدام نمایید.
   همچنین توصیه می کنیم برای بررسی کامل شرایط شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. رضاگویا گفته:

  سلام من فوق دیپلم 8سال پیش گرفتم وارایشگر هستم.همسرم هم سابقه 5سال دامداری وقصابی داره.سرمایه هم 200میلیون داریم .ایا میتونیم برای ویزای یادگیری زبان اقدام کنیم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 18. هادی گفته:

  با سلام. من ۲۱ سالمه دانشجویه کاردانی معماری در دانشگاه غیرانتفائی هستم. پدرم فوت شده و میخوام با مادرم مهاجرت کنم برای تحصیل و کار. و سرمایه هم حدود ۷۰۰میلیونه. میخواستم بدونم با این شرایط چطوری میتونیم مهاجرت کنیم و هزینه دانشگاه حداقل و حداکثر چقد میتونه باشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل در کانادا برای شما فراهم می باشد. همچین امکان تحصیل در کشورهایی نظیر اتریش و آلمان نیز برای شما وجود دارد. در صورتی که شما ویزای تحصیلی دریافت کنید مادر شما نیز می تواند از طریق ویزای توریستی شما را همراهی کند.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 19. Marzi گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما،من کاردانی شبکه های کامپیوتری هستم دانشگاه علمی کاربردی ۲۴ سالمه میخواستم بپرسم برای لیسانس به روش کو آپ بخوام برای کانادا اقدام کنم،چقد باید هزینه کنم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
 20. seyed گفته:

  با سلام
  بنده ۲۲سال سن ولیسانس معماری دارم،میخواستم بدونم هزینه کالج های کانادا بصورت تقریبی چقدره؟ایا خوابگاه هم دارن؟

  Rating: 4
  پاسخ
 21. زهرا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 30سالمه کارشناس ارشد مهندسی شیمی دارم .سابقه تدریس در دانشگاه هم دارم البته بصورت حق التدریس نه هیات علمی .چنرماهی هم سابقه کار در یک شرکت مرتبط با رشتم دارم.بنظرتون چه روشی برای اقدام به مهاجرت برای من مناسب تر است؟

  Rating: 4
  پاسخ
 22. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید عباس نظری هستم
  بنده ۵۲ سال دارم دارای مدرک کارشناسی رشته مدیریت دولتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم قبلا پیمانکاری کردم شرکت راهسازی داشتم با ۷ سال سابقه کار مفید در مناطق بد آب و هوا و کوهستانی و دارای کمربند سیاه دان یک تکواندو و دارای همسر با مدرک دیپلم دارای ۲ مدرکفنو و حرفه ای آرایشگری سن ۳۴ و ۲ فرزند پسر ۳ ساله و دختر ۱۵ ساله و نزدیک یک میلیارد داراییم هست و قصد مهاجرت به کانادا رو دارم بهترین روش مهاجرتی برام کدام گزینه هست میشه راهنماییم کنید لطفا

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز کشور کانادا در سن و گپ تخصیلی حساس هست
   شما میتوانید برتی پذیرش تحصیلی فرزندتان اقدام فرمایید و یا گزینه هایی مناسب تر مانند کشورهای اتحادیه اروپا برای مهاجرت وجود دارد
   که برای شرایط شما مناسب می باشد
   میتوانید برای اطلاع دقیق تر به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 23. amirazarrafee گفته:

  سلام
  من 21 ساله هستم و دیپلم تجهیزات پزشکی رو دارم و به خاطر علاقم به ورزش مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی و IELTS 7 رو هم دارم میخواستم ببینم برای کانادا یا دانمارک از چه طریقی میتونم اقدام کنم
  با سپاس فراوان

  Rating: 4
  پاسخ
 24. سارا م گفته:

  با سلام و احترام. من ۲۳ سال سن دارم و مدرک لیسانس مهندسی صنایع از یکی از دانشگاه های ازاد تهران با معدل ۱۶/۷۰ دارم. میخواستم برای کانادا دوره یکساله پست گرجویت منابع انسانی که کو آپ هست اقدام کنم و تا چند ماه دیگه نمره ایلتس مورد نیاز هم میگیرم و هیچ سابقه کاری ندارم و شرایط مالی نسبتا خوبی دارم. بنظرتون این راه خوبیه که اقدام کنم یا برای دانشگاه و مستر اقدام کنم بهتره؟ من شنیدم که میتونم اونجا دو تا دوره یکساله پست گرجویت بگذرونم و سه سال ویزای کار بعدش بگیرم یا اینکه به جای اون یک دوره دوساله ادونس دیپلوما بگذرونم. بنظرتون کدوم بهتر و راحت تره و امکان دریافت ویزا توش قویه؟ و اینکه برای دوره های کوآپ فقط گرفتن ویزا تحصیلی کافیه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز مدرک تحصیلی شما می باید معادل سازی شود
   و پس از معادلسازی شرایط خیلی خوبی برای کسب درآمد را دارا هستید
   کشورهای کانادا و اتحادیه اروپا مثل دانمارک، المان، و…

   پاسخ
 25. Milad rasoude گفته:

  سلام
  آیا درسته که اگر افراد زیر 30 سال برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنند ویزاشون رد میشه؟؟
  و یه فرد مثلا 26-27 ساله برای ویزای توریستی باید با پدر یا مادرش اقدام کنه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 26. علی گفته:

  سلام خسته نباشید، من برنامه نویس وب هستم و زبان های برنامه نویسی به روز و خوبی رو مسلط هستم منتهی دیپلم ردی هستم. سابقه کار زیادی هم دارم و یکی از علل درس نخوندن هم تسلط خیلی زود به برنامه نویسی بوده آیا برای مهاجرت کاری می توانم اقدام کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 27. رشیدی گفته:

  با سلام
  من 34 ساله هستم و معماری خوندم 12 سال سابقه کار در زمینه معماری در شرکت های معتبر مهندسین مشاور دارم و همسرم 39 ساله هستن و مدرک مهندسی کامپیوتر دارن و 15 سابقه کار در زمینه معماری و کامپیوتردر شرکت های معتبر دارن. قصد مهاجرت به کانادا رو داریم. آیا شرایط ما برای مهاجرت مناسب هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 28. غلام علی گفته:

  با عرض سلام واحترامات. بنده 40 ساله و متاهل هستم و یک پسر و یک دختر دارم . کارمند یک انجو داخلی میباشم مدت 6 سال است که در بخش تدارکات کار می کنم و از رشته زراعت ومواد غذایی فارع هستم . دنبال یک کشور جهت اقامت میگردم که اولویتم کانادا است. میخواستم بدونم امکان اقامت و کار در کشوری هست . لطفل بنده را راهنمایی کنید. تشکر

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اخذ اقامت از راه های متنوع و متعددی انجام پذیر می باشد و پارامترهای بسیاری نیز در این زمینه نقش ایفا می کنند لذا بهتر است برای بررسی هرچه دقیق تر شرایط خود با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 29. همایون گفته:

  با سلام
  من در سال ۲۰۰۴ بابت مواد مخدر در ژاپن دستگیر، و
  ب ۴ سال زندان محکوم، و انرو کشیدم و ب ایران برگشتم، ایا میتونم ب کانادا مهاجرت کنم؟!

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. قوانین هر کشوری مختص و ویژه همان کشور می باشد و در مورد ژاپن نیز احتمال می رود دچار مشکل خاصی نباشید مگر اینکه بنا به صلاحدید سفارت و ویژه بودن پرونده شما درخواست گواهی عدم سوء پیشینه شود.

   پاسخ
 30. سودابه گفته:

  با سلام و عرض ادب.
  من 25سالمه و ارشد برق میخونم، و همسرم که 26 سالشونه هم همینطور. باتوجه به شرایط تحصیلیم تونستم از واترلو پذیرش بگیرم برای دکترا. همسرم متاسفانه نتونستن. الان میخواستم بدونم باتوجه به اینکه ایشون سربازی نرفتن ایا امکانش هست که با ویزای همسر بتونن مهاجرت کنن؟زبانشون و بقیه شرایط خیلی عالیه فقط معدل لازم رو نداشتن.

  پاسخ
 31. بابك گفته:

  با سلام
  بنده به مدت سى سال در ژاپن زندگى ميكنم وپنجاه سال سن دارم
  چهار فروند ويك نوه
  دارم كه دامادم امريكايست
  براى خودم شركت وگست هاوس و منزل شخصى داشتم
  بخاطر كشيدن ماريجوانا ويزام باطل شده وبه احتمال قوى از همسرم جدا ميشم
  بغير از منزلم ومقدارى دارى همه چيزي را به همسرم دادم
  يك دوست خيلى خوب كانادايى دارم كه هشت سال بأهم در ژاپن زندگى ميكردم
  در تماس تلفنى ايشون گفتن هر كمكي كه من بخوام ميتونن انجام بدهنىد مثل دعوت نامه از كانادا
  ايشون در تورنتو شركت نفاشى ساختمان دارند ومن ميتونم در شركت ايشون كار كنم بعلاوه اينكه من از بابت اجاره منزلم در ژاپن هم مقدارى توان مالى دارم
  أيا راهى هست كه بنده به كانادا نقل مكان كنم وباقيمانده عمرم را انجا سپرى كنم
  اگر لطف كنيد وبتده را راهنمايى كنيد ممنون ميشم

  پاسخ
 32. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما و همکارانتون.
  من دارم مدرک مربی گریم رو در فیتنس، آمادگی جسمانی و تی آر ایکس میگیرم.
  میخواستم برنامه ریزی کنم برای مهاجرت از طریق روش خود اشتغالی
  دیدم باید دو سال سابقه کار داشته باشم.
  حالا میخواستم ببینم چطور باید توی این دو سال پیش برم و چه رزومه ای درست کنم که بعد دو سال بتونم به راحتی برااز این روش مهاجرت کنم و اقامت دائم کانادا رو بگیرم.

  در واقع من نمیدونم آفیسر مهاجرت چه مدارکی رو میخواد برای اثبات این موضوع که من دو ساله سابقه دارم.
  آیا بیمه ورزشی رو چک میکنن
  یا تاریخ مدرک مربی گری
  کلاً چه چیزایی میخوان.
  ممنونم.😙

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام
   در روش خود اشتغالی باید ثابت کنید در کشور خود باشگاهی داشته اید که به فعالیت در این زمینه میپرداخته اید و از ایت راه کسب درآمد مینموده اید و حال میخواهید اینکار را در کانادا ادامه دهید.

   پاسخ
 33. کیوان گفته:

  بادرود.46سالمه مهندس عمرانم با20سال سابقه کارمفیددرسدسازی تونل ونیروگاه وجاده سازی خانمم کاردانی علوم آزمایشگاهی دارددوبچه10 و 7ساله داریم برای ویزای کانادا اقدام کردیم وقصد داریم بعد از ورودبه آنجا پناهنده کاناداشویم آیااین کنرمقدور است یانه؟ قبلا از راهنمایی تون کمال تشکر دارم

  پاسخ
 34. توکل گفته:

  سلام . من و همسرم 36 ساله هستیم و فرزندی نداریم. من لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی . همسرم هم فوق لیسانس عمران دارن. من سابقه کاری 14 ساله در یک شرکت لبنی بزرگ و معتبر ایرانی و همسرم هم سابقه کار دارن. حدود 2 میلیارد هم پول داریم. آیا به نظر شما امکان رفتن به کانادا و یا کشورهای دیگر اروپایی رو داریم؟ ویزای کار و یا تحصل؟ ترجیح ما کاناداست که اونجا چند تا آشنا هم داریم.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
   بهترین شرایط برای مهاجرت به خواسته،اهداف و دلیل شما برای مهاجرت وابسته است.در این بخش با اطلاعات مختصر شما قادر به ارائه بهترین کشور مهاجرت نمیباشیم.لذا جهت اخذ مشاوره ی بیشتر در این زمینه با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. مریم دانشور گفته:

  سلام وقتتون بخیر من فوق لیسانس زبان انگلیسی و خواهرم فوق لیسانس شیمی هست میخواستم بپرسم میتونیم ویزای کار بگیریم .سابقه کار نداریم ولی رتبه اول دانشگاه هستیم . غیر از ویزای کار چه اقامتهایی میتونیم بگیریم.با تشکر

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز رشته خواهر شما برای ویزای کار المان و اتریش خیلی مناسب است اما باید شرایط شما بصورت کاملتر بررسی گردد.

   پاسخ
 36. وحید گفته:

  درود بر شما
  من و خانمم 39 ساله و فرزندم 7 ساله ست.خودم کارشناسی ارشد مدیریت مالی با 12 سال سابقه کاری خسابداری هستم و خانمم فوق لیسانس شیمی با 2 سال سابقه کار .
  حدودا 700 میلیون تومن پول داریم و قصدمون رفتن هستش آیا راهکاری برای مهاجرت به کانادا یا کشوری اروپایی هست یا خیر؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید در اصفهان با کدامیک از همکارانتون در تماس باشیم

  پاسخ
 37. elnaz qanavati گفته:

  با سلام ادب خدمت دکتر ملک پور بنده فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم و ۳۹ سال سن دارم و در شرکت ایران خودرو ۱۵ سال سابقه دارم و اینکه زبان انگلیسی هم در حد متوسط هستش میخواستم بپرسم با این اطلاعاتی که به شما دادم میتونم از طریق کار یا تحصیل به کانادا مهاجرت کنم وشما چه پیشنهادی برای بنده دارید ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر از شما

  پاسخ

  باسلام دوست گرامی برای  کسب اطلاعات دقیق تر درباب روش های مهاجرت کانادا روی لینک مقاله مرتبط کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید می توانید با عضویت در تمامی شبکه های اجتماعی ما از اطلاعات دقیق و بروز بهره مند گردید.

  همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 38. اکبر گفته:

  سلام تقریبا در همه موارد اقامت به خوبی توضیح داده شده است به جز یک مورد تولد در کانادا . میشه در این مورد هم توضیح بدهید

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در زمینه تولد نیز بصورت کامل توضیح داده شده است که از طریق لینک زیر میتوانید مقاله مرتبط با تولد را مطالعه نمایید.
   malekpour.ir/اخذ-تابعیت-کشور-کانادا-طریق-تولد-2018/

   پاسخ
 39. elnaz qanavati گفته:

  پسری هستم 23ساله متولد کانادا و دارای تابعیت ایران و کانادا (شناسنامه وپاسپورت هردو کشور). از 6سالگی ایران زندگی میکنم. معافیت سربازی ( تحصیلی) تا آخر شهریور 97 داشتم.(دانشجو بودم). دانشگاه دیگر نامه خروج از کشور به من نميدهد. سوال من این است که اگر بخواهم بطور قانونی از کشور خارج شوم و در کانادا زندگی کنم چه راه هايي وجود دارد.
  پاسخ

  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 40. حسین گفته:

  سلام بنده کارگر ریخته گری هستم و بیش از 15 سال سابقه کار دارم فنی هم هستم ایا میتوانم در کانادا کار کنم مدرک تحصیلی سیکل

  پاسخ
 41. حسین گفته:

  سلام
  من ۲۱ سالمه دانشجوی حسابداری هستم
  پدر و مادرم پنجاه و دو سال و پنجاه و یک سالشونه
  پدرم سیکل و مادرم تحصیلات نهضت سواد اموزی دارد
  خواهرم ۱۴ ساله و محصل است
  امکانش هست ما به کانادا مهاجرت کنیم؟
  مرسی

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر و انتخاب گزینۀ مناسب تر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. علی دهقانی گفته:

  علی دهقانی
  با سلام و خسته نباشید،بنده لیسانس مهندسی برق قدرت هستم،چهارسال توشرکت توزیع برق سابقه دارم ودوره های let’s goوadvanceرو قبلاگذروندم،خواستم بدونم برایwork skillsچه جوری میتونم اقدام کنم،ایاشانس پیداکردن کارتوکانادا رو دارم؟باتشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسر و فرزندانتان و …. و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. فایزه گفته:

  با سلام بنده خانم 34 ساله هستم مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران-7 سال سابقه کار-لطفا راهنمایی کنید چطور می توانم برای اقامت در کانادا اقدام کنم.با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی برای گرفتن اقامت امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت جامع تری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبه امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. علی حسین پور گفته:

  با سلام . بنده 38 سالمه و متاهل هستم و یک فرزند 8 ساله دارم . کارمند بانک هستم و دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی . دنبال یک کشور جهت اقامت میگردم که اولویتم کانادا است .سرمایه درحد معمولی دارم . میخواستم بدونم امکان اقامت و کار در کشوری هست . لطفل بنده را راهنمایی کنید .ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. ملیکا غیاثی گفته:

  با سلام و احترام من فقط یک سوال دارم . اینکه من می خواهم بعد از اتمام لیسانی مهندسی صنایع غذایی برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد به کانادا سفر کنم . و من می توانم در دو دانشگاه 1- علم و هنر و 2- دانشگاه آزاد یزد در این رشته لیسانس بگیرم. سوالم این است که آیا کدام یک از این دو دانشگاه که ذکر شد رتبه بالاتر و پذیرش راحت تر و مطمئن تری دارد تا در یکی از این دو دانشگاه لیسانس را به اتمام رسانده و در فوق لیسانس به کانادا مهاجرت نمایم . ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 46. Hossein گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید .
  من 17 سالمه و در رشته ی تجربی و در مدرسه نمونه دولتی (مقطع یازدهم )تحصیل میکنم و تا حدودی به انگلیسی مسلطم .
  میخواستم بدونم که شرایط بورسیه در کانادا چجوریه ؟
  میتونم با یکی از اشنایان در کانادا اقامت کنم ؟
  و بهتره که قبل از کنکور سال 99 اقدام کنم یا هنگام دانشجویی؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست عزیز به طور کلی شانس اخذ ویزا در سنین پایین بالاتر می باشد و با توجه به آنچه شرح دادید شما نمی توانید کسی را در پروندۀ خود برای ویزای تحصیلی به همراه داشته باشید. همچنین در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که پس از اتمام مدرسه به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. لاله گفته:

  با سلام خدمت شما وهمکاران جناب آقای دکتر ملک پور من سوالی داشتم با توجه به اینکه من ۴۳ سال سن دارم زبانم هم در حد اینتر مدیت هست ودرحال خوندن برای ایلتس هستم ودودختر هفده وده ساله دارم خودم فوق لیسانس بیولوژی دارم وفرهنگی هستم از لحاط مالی هم میتونم بگم معمولی هستم ولی در حد شهریه یکسال کالج زبان را دارم ولی خب میخاستم ببینم آیا اصلا امکان این هست که من از طریق کالج زبان وارد کانادا بشم ودخترام هم اونجا در دبستان ودبیرستان تحصیل کنند وبعد از طریق کاری یا تحصیلی اقامت بگیرم وکار پیدا کنم؟البته همسرم بازنشسته هستن و میخاستم ببینم کدوم بهتره از طریق کالج زبان با ایشون ویا بدون ایشون آیا به ما ویزا میدهند .کلا به من بگین راه من ودخترام برای خروج از ایران چیه .وایا امکانش هست بتونم بورس کامل ویا حتی نیمه بشم .اگر شما تایید کنین من زنگ میزنم ودفترتون ومیزان دارایی منقول وغیر منقولم که در حد متوسط هست را براتون میگم لطفا تو لایو ویا همینجا پاسخم را بدین ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم جهت بررسی تمام موارد با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرید.

   پاسخ
 48. سعید مجنون گفته:

  سلام.بنده 31 سالمه و کارشناسی برق صنعتی دارم با 9 سال سابقه کار
  همسرم لیسانس الکترونیک داره
  بهترین روش برای مهاجرت به کانادا واسه ما کدوم روشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. امیر گفته:

  سلام و وقت بخیر. اینجانب ۳۵ ساله متاهل کارشناس ارشد مهندسی شیمی با ۷ سال سابقه کار در یک پژوهشکده تخصصی و رزومه پژوهشی و تولیدی هستم. لطفا برای مهاجرت راه مطمئن و مناسب بنده رو راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق ویزای کار و یا سرمایه گذاری در کانادا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و مسایل مشاوره انجام گیرد تا دقیق تر شما را راهنمایی کرد، پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر و بررسی روش های گوناگون با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. سعید گفته:

  با سلام. من ۲۴ سال دارم و لیسانس حقوق دارم و الان ۳ماهی هست که شروع به یادگیری زبان کردم آیا میتونم در کانادا رشته حقوق ادامه تحصیل بدهم و میتونم اونجا وکالت بخونم واز این طریق اقامت بگیرم؟ با تشکر.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 51. َآزاده گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور عزیز.من 39 سالمه لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی ازدانشگاه آزاد و ی دوره سه ساله طراحی داخلی خوندم کارهای هنری زیادی انجام دادم مثل خطاطی تا مرحله عالی ، نقاشی ، کارهای دکوراتیو، مدرک آیلتس ندارم ولی تا 7 مشکلی ندارم تو شهر ونکوور ی دوست دارم که مستونم برم پیشش برای مهاجرت ب کانادا یا کشوردیگه چکارکنم.
  ممنونم از لطفتون

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی مهاجرت به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند و ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. البته برای مهاجرت به کشور کانادا کم هزینه ترین روشها شامل تحصیل و کار هستند. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روش های مختلف برای شرایط شما و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. reza.k گفته:

  باسلام
  جناب دكتر من 41سالمه و در حال گذراندن دوره آيلتسم ليسانس مديريت تجاري و دانشجوي مديريت رسانه هستم 18سال سابقه كار مديريتي در متروي تهران دارم همسرم 38ساله و ديپلم هست و دو فرند دختر 13ساله و پسر7ساله حدود 700ميليون سرمايه /ميخواستم براي اقامت در كانادا اقدام كنم پيشنهادتون چيه ؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 53. سینا گفته:

  سلام وقت بخیر .من یه پسر 19 ساله هستم که دوبار کنکور دادم اما رشته مورد نظرم قبول نشدم و مدرک ttcزبان دارم و میتونم برای ایلس هم اقدام کنم .برای تحصیل دیگه چه کار میتونم انجام بدم .ایا رشته ی تحصیلی ابنجا در گرفتم اقامت تاثیر داره؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 54. سلیمانی گفته:

  سلام عرض شد
  من دارای مدرک لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز و هم اکنون شاغلم و دارای 11 سال سابقه بیمه و آیلتس 6.5 جنرال هستم و برادرم هم در تورنتو شهروند است. متاهلم و همسر فوق دیپلم کامپیوتر است. میخواستم در صورت امکان از ایالتی ویزای دائم بگیرم.

  ممنون میشم از راهنمایی شما
  سلیمانی

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. محمد توکلی گفته:

  سلام قصد سفر به تایلند و ماندن در آن کشور را دارم آیا این مسئله دریت است یا نه
  ممنون از راهنمایی شما
  شرایط اخذ ویزای کاری تایلند

  اگر علاقمند هستید که در کشور تایلند مشغول به کار شوید باید درخواست ویزای گردشگری یعنی ویزایی غیر مهاجرتی از نوع یک بار ورود به تایلند را ار سفارتخانه ی این کشور داشته باشید. این ویزا به شما اجازه می دهد که سه ماه در تایلند اقامت کنید. در این سه ماه متقاضی می تواند در تایلند کار پیدا کرده و مشغول شود و سپس از مقامات تایلندی درخواست اقامت بیشتر در تایلند را نماید.

  توجه داشته باشید که ویزای چند بار ورود به تایلند که بالاتر توضیحش دادیم تنها ۱ سال اعتبار دارد اما اگر شما با این ویزا در کشور تایلند مشغول به کار شوید یک متخلف به حساب خواهید آمد. برای کار باید ویزای ۳ ماهه یعنی ویزای یک بار ورود به تایلند را بگیرید. همه ی این قوانین برای جلوگیری از ورود اتباع غیرقانی کشورهای دیگر و نپرداختن مالیت توسط آن ها صورت گرفته است.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 56. سحر مقدسی گفته:

  سلام اقای ملک پور.شوهر من ۳۵سال سن داره.مدرکش فوق لیسانس زمین شناسی نفت،رییس روابط عمومی پتروشیمی،خبرنگار استانی و مدیر مسئول و سردبیر دو هفته نامه هست..بودجمون ۷۰۰ میلیونه..با این شرایط به چه کشوری میتونیم مهاجرت کنیم ک شغلی داشته باشه؟زبانشون ضعیفه..ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید

   پاسخ
 57. civi گفته:

  با سلام من وهمسرم دکترای داروسازی هستیم 34 ساله ویک فرزند بسر 6 ساله /حدود 11 سال سابقه کار داریم و در حال تکمیل مدارک زبان هستیم بابت اقامت کاری مشاوره می خواستم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام کاریابی برای رشته شما امری دشوار است و باید مدارکتان معادل سازی شود در این مورد با کارشناسان موسسه مشورت نمایید

   پاسخ
 58. زهرا رابط گفته:

  سلام،من دانشجوي پزشكي هستم و ٢٢ سالمه،همسرم داروساز و متخصص بيوتكنولوژي دارويي و ٣٤ ساله هستن،سابقه كاري استاد دانشگاه و الانم داروخانه دارن،سطح زبان هر دومون عاليه،از چه راهي براي مهاجرت اقدام كنيم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. حمید گفته:

  سلام ببخشید من لیسانس مدیریت دارم و 30 ساله هستم و شش ماه سابقه کار و زبان تازه شروع کردم در حد مبتدی هستم ایا من میتونم از طریق اکسپرس اینتری میتونم ثبتنام کنم یا شرایط دارم ?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. حمید گفته:

  با سلام ببخشید من کارشناسی مدیریت دارم و شش ماه سابقه کار دارم. و 30 ساله هستم و متاهل و تازه شروع به خواندن زبان انگلیسی کردم و در حد مبتدی هستم میخواستم ببینم من برای سیستم اکسپرس اینتری میتونم ثبتنتم کنم و شرایط چی هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. فاطمه قلی نژاد لیندی گفته:

  با سلام و خسته نباشید . من 36 ساله هستم لیسانس خدمات اجتماعی دارم و 10 سال سابقه کار ( به همراه بیمه )مرتبط با رشته ام دارم ( کارمند رسمی شهرداری تهران). همسرم 37 ساله هستن و 15 سال سابقه کار ( به همراه بیمه ) در حوزه IT ، برنامه نویسی و وب دار دارن اما مدرک دانشگاهی ندارن. صاحب یک دختر یک ساله هستیم. سطح زبان آیلتس 6 . به نظر شما میتونیم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنیم؟ از چه طریقی ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در صورت اخذ مدرک زبان برای خود شما میتوان به صورت تحصیلی اقدام نمود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 62. Sara گفته:

  با سلام،
  من به همراه همسرم قصد تاسیس یک شرکت استارت آپ در کانادا را داریم.
  میخواهم پدر مادر و دو برادرم هم بتوانند همراه ما برای مهاجرت اقدام کنند،
  پدرم صاحب یک کارگاه تولیدی برای ظروف و مصنوعات نقره خالص به روش مدرن هست و تحصیلات دیپلم دارند حدود 50 سال سن.
  چه راهی را برای مهاجرت آنها پیشنهاد میفرمایید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب ایشان از پلن های سرمایه گزاری باید اقدام کنند . جهت مشاوره تخصصی در این مورد باید با کارشناسان ما مشورت نمایید .

   پاسخ
 63. نگین گفته:

  سلام نگین هستم ۳۱سال سن دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی متاهل و همچنین لیسانس عکاسی خبری هم دارم و همسرم ۳۱ ساله کاردان برق و حدود ۴سال سابقه ثبت بیمه در زمینه خدمات تعمیرات لیفتراک داردو هیچ کدام مدرک زبان نداریم.برای مهاجرت ما چه راه هایی وجود دارد و مدت زمان و حدود هزینه را هم لطفا بفریمایید
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای ویزای کاری شانس شما پایین میباشد اما میتوانید بسته به میزان هزینه ها برای تحصیل اقدام نمایید .

   پاسخ
 64. المیرا گفته:

  سلام.خسته نباشید.
  من مجرد و سی ساله هستم.تحصیلاتم فوق لیسانس اقتصاد و مدرک حسابداری فنی حرفه ای ،slang زبان انگلیسی، مهارت هفت گانه icdl ,و مدرک efqmدارم اما مدرک آیلتس ندارم و زبانم در سطح متوسط هست و دو سال سابقه کار دفتری و کامپیوتری تو نشریه داشتم .راهی برای مهاجرتم هست ایا؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 65. حسین گفته:

  درود, من شخصی 22 ساله مجرد, تاکنون سه سال سابقه کار به عنوان مدیر IT دارم. در حال گرفتن لیسانس برق میباشم. و تدوینگر حرفه ای فیلم و فیلم برداری هستم که امید دارم آنجا کار کنم. من مدرک IELTS هنوز ندارم, ولی به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم. شرایط من به اندازه کافی خوب هست؟ من اگه بخوام قبل از 30 سالگیم در کانادا مستقر باشم چه سری کارهایی رو باید انجام بدم؟
  چقدر باید بوجه داشته باشم؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب از طریق تحصیل در کانادا در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 66. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه مجرد هستم برای در خواست ویزای تحصیلی باید به سفارت کانادا در آنکارا بروم یا از طریق ایمیل سفارت میتوانم مدارکم ارایه کنم ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 67. کمال حمیدی گفته:

  سلام . بنده لیسانس مکانیک دارم . در حال گذراندن دوره ایتلس هم و سطح زبانم خوب هست . تقریبا 5 سال سابقه کاری برنامه نویسی اپلیکیشن وب و اندروید دارم . 29 سال سن دارم و همسرم 30 سال سن و مدرک لیسانس کامپیوتر و 5 سال سابقه مرتبط برنامه نویسی دارند . هر دو در شغل خود حرفه ای هستیم .همسرم نیز در حال گذراندن دوره ایلتس هستند. سرمایه ی حدود 250 میلیون داریم . برای ویزای کاری کانادا میتونیم اقدام کنیم ؟؟ چه زمانی باید اقدام کنیم ؟؟ چقد طول میکشه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است اما در مورد جزییات و اینکه از طریق تحصیل یا کار اقدام کنید باید با مشاورین مشورت نمایید .

   پاسخ
 68. محمدرضا گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه و لیسانس مترجمی زبان دارم و برای فوق لیسانس میخوام در کانادا درس بخوانم و شرایط ویزا تحصیلی چجوری است

  پاسخ
 69. یاسر گفته:

  با سلام ودرود.بنده 32 سالم هستش و حدود چهار سال و نیم سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم که لیسانس برق هستش دارم. و آیلتس حدود 4 تا 5 جنرال. میخواستم بدونم چطور میتونم واسه مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام وعرض ادب برای ویزای کاری و تحصیلی میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. Hamid گفته:

  سلام و خسته نباشید، من ۲۹ سالمه و لیسانس نرم افزار دارم ولی سابقه کار مرتبط ندارم و همسرم آرایشگر حرفه ایه و ۶ سال سابقه ی بیمه داره، مدرک زبان ۴.۵ هم می توانیم بگیریم و نوع کار هم برام اهمیتی نداره چون کار آزاد کردم، می خواستم بدونم می 5 برای کانادا اقدام کنیم و چقدر شانس داریم؟ مرسی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما باید سابقه کاری مرتبط داشته باشید برای ویزای کار در غیر اینصورت میتوانید شما و همسرتان در صورت اخذ مدرک زبان برای تحصیل در کانادا اقدام فرمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. بهروز گفته:

  درود بر شما.
  من ۲۸ سالمه.افسر دوم کشتی های تجاری با ۴ سال سابقه ی کار و بیمه هستم.
  لیسانس دریانوردی و تمام مدارک بین المللی دریانوردی را دارم.
  و عمه و پسر داییم ساکن کانادا هستن.خواستم بدونم چطور اقدام کنم برای مهاجرت.؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 72. کامران گفته:

  سلام من ۳۰ساله هستم و مجرد مدرک فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  در کار تراشکاری مهارت دارم ولی الان سه سال است در کار تولید و تعمیر مبل فعالیت دارم و پروانه کسب گرفتم نزدیک پنج سال است که بیمه رد می کنم دوسال در تراشکاری و سه سال است بیمه آزاد رد می کنم زبان انگلیسی هم در حد مقدماتی بلدم که دارم ادامه میدم امتیاز من برای مهاجرت به کانادا یا کشور های دیگر چگونه است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. حمید گفته:

  سلام ببخشید نمیدونستم سوال کجا مطرح کنم ایا برای کاری کانادا اسکیل ورکر میخواستم ببینم مدرک کارشناسی دانشگاه پیام نور تایید میشود ?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 74. محسن گفته:

  سلام من الان ۳۴ سال سن دارم و تا سال آینده مدرک فوق لیسانسم رو در رشته مدیریت مالی می گیرم کارشناسی ام حسابداری بود زبانم هم خوبه ولی مدرک آیلتس ندارم ولی آمادگی شرکت در آزمونش رو دارم با این شرایط میتونم از طریق ویزای کار اقدام کنم؟ در ضمن سرمایه چندانی هم ندارم و نزدیک ۱۱ سال سابقه بیمه دارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. مولود گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۲ سال دارم لیسانس برق و فوق لیسانس علوم تربیتی هستم۲ سال در زمینه ی لیسانسم و ۷ سال در زمینه ی تدریس بیمه دارم.
  همسرم ۳۳ سال داره لیسانس تربیت بدنی
  ۱۵ سال بیمه و تجربه ی کاری دارن در زمینه ی مدیریتی( ارتباطات ،نصب و راه اندازی انتن های موبایل)
  یک فرزند هم داریم ۶ ساله
  از چه راهی اقدام کنیم بهتره؟
  و چه کشوری مناسب تره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 76. هومان گفته:

  سلام خدمت شما جناب دکتر…بنده درحال حاظر 24 سالم هست و لیسانس پرستاری دارم و متاهلم که همسرم هم پرستار هستش…درحال ارتقا سطح زبان انگلیسی هستیم میخواستم بدونم بعداز گرفتن مدرک زبان شرایطمون مساعد هست و امتیاز لازم رو حدودا کسب میکنیم واسه ویزای کار؟؟؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 77. فرزاد گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر
  من 34 سالمه و فوق لیسانس متاورژی از دانشگاه شیراز . یک ثبت اختراع – یک کتاب در زمینه ریخته گری – 6 مقاله علمی – با 5 سال سابقه کار در زمینه فولاد. متقاضی مهاجرت به خارج. شرایط رو میخاستم بدونم
  مچکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 78. لطفی گفته:

  باسلام من۳۴ساله لیسانس معماری ومدرک ارایشگری با سابقه کار دارم اشنایی به زبان دارم اما مدرک نه
  همسرم ۳۷ساله لیسانس دامپروری جواز کسب ۱۰ساله کلا در هر کار فنی تبحر دارن مخصوصا در قسمت گرمایش و موتور خانه وساخت تجهیزات کشاورزی و.دامپروری مدرک زبان ندارند.
  از لحاظ مالی هم میتونیم سرمایه گذاری کنیم تا۱میلیارد. ویک پسر ۶ساله از کدام طریق میتونیم برای مهاجرت اقدام کنیم وبه نظر شما کدوم کشور مناسبتره
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 79. Omid گفته:

  سلام و درود.کارشناس مدیریت هستم.40ساله و متاهل. مدرک b2زبان المانی دارم. و درحال افزایش سطح زبان انگلیسی برای گرفتن آیلتس.. مدرک حرفه ای و بین المللی شبکه، گرایش سیسکو هم دارم. در زمینه با ویزای کار در کانادا چقدر شانس دارم… ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 80. Reza گفته:

  با سلام خدمت کارشناس محترم
  من دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک هستم و تا اخر سال جاری دفاع میکنم 32 سالمه و..مدرک زبان ندارم ولی میتونم. تو یه دوره فشرده 6 ماهه برای ایلتس اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا از چه روشی میتونم اقدام کنم..هدفم پیدا کردن کار. هست اگه نشد تحصیل در مقطع دکتری آیا امیدی هست؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. ضمن اینکه اگر بخواهید برای المان یا اتریش هم میتوانیم رزرومه تان را بررسی کنیم. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 81. امید قربانی گفته:

  سلام.خسته نباشید.من مدرک دیپلم دارم، صدابردار تلویزیون و سینما هستم با 9 سال سابقه کار.هم اکنون 36 سالمه.میخواستم بدونم امکان گرفتن اقامت در چه کشوری و دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک دیپلم شانس شما برای ویزا پایین میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 82. رضا الکثیر گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما ‌ پسری25ساله دارای مدرک تحصیلی فوق دیبلم شیمی کاربردی و مدرک دوره اموزشی فنی حرفه ای ،1سابقه کار در زمینه ساختمان سازی دارم ، میخواستم ویزا کار کانادا دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید امید وار بشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط رزومه شما برای ویزای کار کانادا امتیازات بالایی ندارد . پیشنهاد میکنیم از طرق دیگر اقدام بفرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 83. محمد گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر . بنده ۳۰ سال سن دارم و دارای مدرک IELTS نمره ۷ میباشم . رشته فوق لیسانس برق هستم و ۹ سال سابقه کار مرتبط دارم . داری یک فرزند ۱ ساله . البته همسرم هم آشنایی با زبان دارند . میخواستم بدونم امکان کسب ویزای کار برام هست یا خیر . ؟ و اینکه پس از گرفتن ویزای کار باید برای پیدا کردن کار از اونجا اقدام کرد یا قبل از ورود به کانادا امکان کار پیدا کردن هست ؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام شرایط شما برای ویزای کاری مناسب میباشد بایستی امتیازات شما برای ویزای کانادا بررسی شود و در صورت اوردن امتیازات لازم میتوانید اقدام فرمایید. همچنین رشته و سابقه شما برای ویزای کار المان نیز مناسب میباشد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 84. علی عالی پور گفته:

  با سلام خدمت دکتر عزیز. من کارشناسی تکنولوژی جوشکاری با سابقه 11 سال در زمینه نفت و گاز هستم و با مدارک تخصصی زیاد و نیز مدارک فنی وحرفه ای. بهترین راه برای مهاجرت به کانادا کدوم راه می باشد لطفا راهنمایی بفرمایید. 2البته می توانم از طریق خرید ملک نیز اقدام کنم.. 3 یا از طریق متولد شدن بچه با تشکر از جنابعالی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر مانند میزان دارایی شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 85. وحید گفته:

  با سلام آقای دکتر امشب تو لایو اعلام کردین به هیچ عنوان دایرکت جواب نمیدین بنده ۲۴ سالمه تقریبا از ۱۶ سالگی دارم کار میکنم فروشندگی در تهران مدرک زبان ندارم مدرک تحصیلی دیپلم دارم شغل در کشور مقصد زیاد برام مهم نیست از رانندگی تا هر شغلی که باشه راضی هستم میخواستم بدونم شما کدام کشور رو توصیه می کنید البته برای تحصیل نمیخوام برای اقامت و کار ممنون میشم راهنماییم کنید خواهش میکنم کمکم کنید سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب حداقل مدرک مورد نیاز برای ویزاهای کاری مدرک لیسانس است و سابقه کار با بیمه در غیر اینصورت شانسی وجود ندارد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 86. سیدکریم موسوی گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
  بنده ۳۷ سالمه کارشناسی حسابداری و مدرک بین المللی جوش آرگون تائیدیه اتریش ، متاسفانه در هیچ کدوم تجربه کاری ندارم درحال گذروندن کلاسهای زبان به صورت فشرده هستم دوست دارم فوق لیسانس حسابداری رو در یکی از دانشگاه های کانادا یا اروپا بگذرونم چه کشوری رو برای شرایط بنده مناسب جهت تحصیل و اقامت میدونید
  با تشکر فراوان از استاد عزیز.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای تحصیلی برای کشور کانادا اندک می باشد اما می توانید برای هلند، دانمارک و … اقدام کنید. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. گودرزي گفته:

  عرض ادب و احترام
  داراي سرمايه كافي جهت أقامت در كانادا از طريق ايجاد كسب و كار ( خوداشتغالي ) هستم
  مدرك زبان ندارم
  سابقه كار كافي جواز كسب ١٠ ساله ٤٢ سال سن دارم
  براي كدوم إيالت واجد شرايط هستم ، ممنون

  پاسخ
 88. کریمی گفته:

  سلام خسته نباشید
  خانم ۲۹ ساله ای هستم آرایشگر و ۳ سال سابقه ی کاری دارم و دارای ۷ مدرک تخصصی بین المللی و با مدرک ایلتس ۶ آیا امکان مهاجرت برایه کار به کانادا دارم واینکه همسرم و بچه هام هم میتونه کنارم باشند یا نه؟و آیا میتونم تو رشته ی خودم در کانادا تحصیل کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. محمدعلی ایرانی نژاد گفته:

  سلام.من مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه ازاد دارم.28 سالم هست و مجردم.مدرک زبان آیلتس6.5 دارم.2سال سابقه کار با بیمه دارم در زمینه برنامه نویسی و اپراتوری انواع مختلف دستگاه های تراش و فرزcncدارم به همراه مدارک معتبر و قابل ترجمه فنی و حرفه ای با درصد نمره بالا.همجنین شش ماه سابقه کار طراحی صنعتی با نرم افزارهای سالید ورکز و مسترکم به همراه مدارک معتبر و رزومه قوی و قابل ترجمه و مرتبط با هر دو زمینه شغلی دارم خواستم بپرسم واجد شرایط سیستم اکسپرس انتری کانادا میتونم باشم؟باتشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   امتیازات شما برای این ویزا باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 90. مهسا گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه و فوق لیسانس زبان ایتالیایی دارم. مدرک فوق لیسانسم رو از ایتالیا گرفتم و ۴ سال هم در اونجا زندگی کردم، قصد دارم برای کار به کانادا مهاجرت کنم، شرایط اخذ ویزای کاری به چه صورته و اینکه ایا میتونم اعضای خانواده ام رو هم با خودم بیارم؟ کدوم شهر های کانادا ایده ال هستن؟ و اینکه به جز ویزای کاری آیا از طریق خرید ملک هم میشه به کانادا مهاجرت کرد؟
  سپاس

  پاسخ
 91. محمد۶۸ گفته:

  سلام خدمت جناب دکتر ملک پور دلسوز و عزیز من دارای ۲۹سال سن دارای مدرک کارشناسی شاخه های بیولوژی پونصد میلیون پول دارم و دارای بیماری ام اس از نوع کنترل شونده هستم به خاطر بیماریم و مشکل در درمانم و همچنین زندگی و تحصیل قصد مهاجرت دارم بعد هم برا گرفتن مدرک زبان مشکلی ندارم دنبالشم که بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله پس از اخذ مدرک ielts امکان مهاجرت از طریق تحصیل را دارا میباشید گزینه اول برای شما کانادا و دوم هلند و دانمارک می باشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 92. علیرضا جهانی گفته:

  سلام خسته نباشید که انقد بی ریا وبدون کلک به مردم خدم رسانی میکنید من 41 سال دارم وتجربه 10 ساله در زمینه دکوراسیون داخلی وکابینت دارم ولی سرمایه اندکی دارم ایا شما میتونید راهی رو واسه بنده در نظر بگیرید خواهشا اگر راهی هست راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کاری شما باید حداقل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی یا مدرک ielts بالای 6.5 تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 93. Nn گفته:

  سلام . من ۳۷ ساله هستم و دارای ۲ مدرک کاردانی علوم آزمایشگاهی. ممنون میشم راهنماییم کنید که بهترین راه برای من برای کشور کانادا از چه طریقیست . آیا لاتاری کانادا هم داریم ؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کشور کانادا کم هزینه ترین روشها تحصیل و کار هستند که در صورت اخذ مدرک IELTS میتوانید جهت تحصیل و همچنین امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا باید محاسبه گردد بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 94. محمدعلی گفته:

  سلام. من مدیر تبلیغات و بازاریابی هستم، نزدیک به 12 سال سابقه حرفه ای بعنوان مدیرمسئول و صاحب امتیاز موسسه تبلیغاتی دارم. 37 سالمه و متاهل با دو فرزند. زبان انگلیسیم تعریفی نداره. گرافیست حرفه ای هستم و با چندین نرم افزار گرافیکی بصورت حرفه ای کار می کنم. رزومه بسیار قوی شغلی در زمینه عنوان شده هم دارم.
  راهی مناسب برای مهاجرت به کانادا وجود داره؟ و اگر هست با چه شرایط و مشخصاتی؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کانادا شما نیازمند اخذ مدرک ielts بوده اید و از طرقی همچون ویزای تحصیلی و یا کاری برای خودتان یا همسرتان میتوانید اقدام فرمایید . بنابراین شرایط شما و همسرتان باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4