ویزای کار

راههای مهاجرت به سوئیس

راههای مهاجرت به سوئیس ۲۰۱۸ به چند راه اصلی تقسیم میگردند ، مهاجرت به سوئیس از طریق پناهندگی ، مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای تحصیلی ، مهاجرت به سوئیس از طریق ازدواج ، مهاجرت به سوئیس از طریق خرید ملک در سوئیس و سرمایه گذاری در سوئیس ، مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت در سوئیس ، مهاجرت به سوئیس از طریق کار در سوئیس ، کشور سوئیس یکی از پر متقاضی ترین کشورهای دنیا برای امر مهاجرت می باشد،به همین دلیل معمولا برای مهاجرت به سوئیس سوالات زیادی مطرح می باشد ،از جمله راه های مهاجرت به سوئیس ،طرق اخذ تابعیت و اقامت کشور سوئیس ، تحصیل در کشور سوئیس و… در این مقاله سعی شده به تمامی سوالات شما دوستان عزیز پاسخ داده شود.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور در وین تماس بگیرید.

 

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب کشور سوئیس

video راههای مهاجرت به سوئیس

کشور سوئیس

کشور سوئیس به زیبایی کوه ها و طبیعتش و اقلیم مدیترانه ای آن معروف است.کشور سوئیس تقریبا با ثبات ترین اقتصاد دنیا را دارا میباشد و فرانک سوئیس با پایین ترین نرخ نوسان جزو قدرتمندترین واحد های پولی دنیا میباشد.

کشور سوئیس یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا میباشد هر چند اخیرا به دلیل مسائل امنیتی  محدودیت هایی برای ورود به این کشور وضع شده است.تبعه های خارجی که در این کشور اقامت دائم دارند و کسانی که اجازه موقت کار در این کشور دارند حدود ۲۲ % جمعیت این کشور را تشکیل میدهند.

کشور سوئیس از دین خاصی به طور رسمی حمایت نمیکند.مسیحیت دینی است که اکثر مردم این کشور به آن گرویده اند

۴۱٫۸ %مردم کاتولیک ۳۵٫۳ % پروتستان ۱٫۸ % ارتدکس هستند.۴٫۳ % جمعیت این کشور نیز مسلمان هستند.در آخرین تحقیقات مشخص شده است ۲۷ % مردم این کشور آتیست شده اند

کشور سوئیس دارای ۴ زبان اصلی می باشد که به ترتیب اهمیت عبارتند از:۱٫آلمانی ۲٫فرانسوی ۳٫ایتالیایی ۴٫لاتین

کشور سوئیس ثروتمند ترین کشور دنیا می باشد با درآمد سرانه ۲۸۰۰۰ پوند در سال است و یکی از کشورهایی است که هزینه های زندگی فوق العاده در آن بالا است به طور میانگین هزینه زندگی ماهیانه در کشور سوئیس ۱۵ میلیون در ماه می باشد. که این میتواند یک نکته منفی برای کسانی باشد که بخواهند در این کشور ساکن شوند و در آنجا زندگی کنند.سطح درآمد مردم سوئیس متناسب باهزینه های این کشور میباشد.اما در ابتدای اقامت  پرداخت این هزینه ها سخت میباشد. کشور سوئیس بیست و پنجمین کشوری است که به حوزه شنگن پیوسته است.همان طور که میدانید رفت و آمد در کشورهای حوزه شنگن آزاد میباشد.

انواع ویزا

ویزا نوع C :این نوع ویزا یک ویزای کوتاه مدت است که تا ۳ ماه فرد میتواند درکشور سوئیس حضور داشته باشند.این نوع ویزا به طورمعمول برای دید و بازدید اقوام ، دوستان یا شرکت در مسابقات ورزشی و یا رویدادهای فرهنگی اختصاص می یابد.ر بعضی از مواقع ویزا های تحصیلی ممکن است از نوع C باشد که البته این ویزا ریسک بالایی برای تحصیل دارد چون امکان عدم تمدید آن وجود دارد. به این نوع ویزا معمولا اجازه ورود منطقه شنگن هم گفته میشود.

باید درنظر داشت کسانی که برای امر استخدام در سوئیس میخواهند اقدام کنند علاوه بر ویزا باید اجازه کار هم از مقامات صلاحیتدار داشته باشند

ویزا نوع D : این نوع ویزا یک نوع ویزای بلند مدت است برای کسانی که میخواهند بیش از سه ماه در کشور سوئیس حضور داشته باشند .برای گرفتن ویزا تایپ D حتما باید پروسه ی آن طی شود و اجازه آن از طرف مقامات رسمی و صلاحیتدار کشور سوئیس صادر شود.این نوع ویزا برای کسانی است که عموما قصد ادامه تحصیل ، کارکردن یا پیوستن  به خانواده خود و یادوره درمان طولانی مدت صادر میشود.

پروسه ویزا

زمانی که نماینده سفارت فرم ویزای تکمیل شده را به بخش ارزیابی تحویل میدهد پروسه و تصمیم گیری درباره ویزا طبق قانون ظرف ۱۵ روز انجام میشود. فرم ویزا زمانی قابل ارزیابی است که نماینده پاسپورت متقاضی ، عکس و مدارک شناسایی و فرم به وسیله اثر انگشت پر شده باشد و پول  آن هم پرداخت شده باشد . در شرایطی معین ممکن است پروسه ویزا بین ۳۰ تا۶۰روز طول بکشد

پروسه ویزا نوع  D در بخش قضایی قرار خواهد گرفت .شرایط الزامات ویزای نوع D  باید قبلا توسط افسر ویزا مورد بررسی قرار گرفته باشد . مدت زمانی که پروسه کاری این ویزا انجام میشود بسته به شخصی که درخواست ویزا داده و هدفی که برای آن درخواست ویزاشده و ایالتی که برای آن درخواست ویزا شده ست متفاوت است.هزینه فرم ویزا ۶۰ یورو میباشد.

 

مدت زمان اعتبار ویزاهای مختلف

ویزای دانشجویی برای تمام مدت تحصیل به طور معمول معتبر است.ویزای بازدید کننده (توریستی) معمولا  ۳برای ماه معتبر است .ویزای حمل و نقل و ترانزیت هوایی معمولا بین ۲۴  تا ۴۸ ساعت است که پس از ورود به خاک سوئیس از آن خارج شوند.

ویزای کار کشور سوئیس

برای گرفتن ویزای کار کشور سوئیس شرایط متفاوتی برای کسانی که تبعه اتحادیه اروپا +ایسلند+نروژ+لیختن اشتاین هستند و کسانی که تبعه کشورهای دیگر هستند متفاوت است . با این وجود گرفتن ویزای سوئیس هر روز سخت تر خواهد شد.در سال۲۰۱۵ با توجه به وضعیت امنیتی اروپا و احساست مردم این کشور به کاهش امر مهاجرت به سوئیس ، دولتمردان سوئیس تعداد فرصت های شغلی و اجازه کارهایی که برای تبعه های کشور های دیگر صادر می شد کاهش دادند ، سهمیه کشور های دیگر در بخش اجازه کار کوتاه مدت (L term) و اجازه کار بلند مدت (B term) هر کدام هزار عدد کاهش یافت که این کاهش برای ویزای کوتاه مدت کاری تبعه های کشورهای اروپایی نیز رخ داد .

به نظر می رسد که مقامات در نظر داشته باشند که نظارت آن لاین را بر کسانی که در کشور سوئیس اقامت کاری دارند و کار می کنند افزایش دهد ، این بدان معنا خواهد بود که هر کارمند خارجی می بایست یک فایل جداگانه در سایت اداره مهاجرت دارا باشد .

مقامات اداره مهاجرت همچنین شرایط اولیه گرفتن ویزای کار را سخت از پیش کرده اند از جمله حد اقل حقوق لازم و شرایط تمدید اجازه کار بسیار سخت تر شده است این شرایط باعث شده است تا گرفتن ویزای کار در کشور سوئیس محدود تر از قبل شود با تمامی این اوصاف همچنان ویزای کار سوئیس برای کسانی که شرایط پیش فرض را دارند صادر می شود

در واقع سوئیس یکی از کشور هایی است که بالاترین نرخ مهاجرت به آن در اروپا ثبت شده است تقریبا دو برابر کشور آلمان ، به طوری که ۲۰ در صد جمعیت فعلی کشور سوئیس را خارجی ها تشکیل داده اند .

چه کسانی می تواند ویزای کار را دریافت کنند

تبعه کشور های اروپایی می توانند به طور رایگان به کشور سوئیس وارد شوند اما باید برای گرفتن اجازه کار خود را به اداره کار کشور سوئیس معرفی کنند تبعه کشور های دیگر با اجازه اقامت دائم مخصوصی را برای گرفتن ویزای کار سوئیس دریافت کنند . اینکه شما بتوانید اجازه اقامت و اجازه کار را در کشور سوئیس دریافت کنید یا خیر بسته به پارامتر های متفاوتی دارد،از جمله سهمیه باقی مانده برای استخدام تبعه های خارجی، تجربه کاری افراد ، سطح دانش آکادمیک افراد و اینکه هیچ تبعه اروپایی برای این شغل درخواست نداده باشد. شما باید  اجازه مقامات رسمی  مهاجرت  را برای کار داشته باشید ودر زمانی که از کشور مبدا اقدام میکنید شما نمی توانید به عنوان ویزای توریستی یا تجاری وارد کشور سوئیس شوید و کار پیدا کنید و نوع ویزای خود را تغییر دهید.اگر شما میخواهید درکشور سوئیس کار کنید باید ابتدا خاک کشور سوئیس را ترک کرده و از کشور مبدا در خواست اجازه کار را از سفارت سوئیس درخواست نمایید.

استثنا این قانون برای دانشجویانی است که در خاک این کشور تحصیل میکنند و نزدیکان کسانی که اجازه اقامت را دارا باشند میباشد.

کسب ویزا از طریق ویزای کارآفرینی

کسانی معمولا میتوانند در کشور سوئیس برای خود کسب وکار راه اندازی کنند که اقامت دائم این کشور را دارا  باشند این بدان معناست که شما حداقل باید ۵ سال در این کشور و در بعضی از موارد ۱۰ سال زندگی کرده باشید.استثنای این قانون برای کسانی است که از طریق ازدواج تابعیت سوئیس را کسب کرده باشند ویا کسانی که بتوانند ثابت کنند کسب وکار ان ها باعث ایجاد شغل در کشور سوئیس میشود و باعث بهبود المان های اقتصادی این کشور نیز می شود

کسب تابعیت از طریق روابط خانوادگی

در حال حاضر در کشور سوئیس صرف به دنیا آمدن فرزندی برای گرفتن پاسپورت سوئیس کافی نیست،تنها داشتن یکی از شرایط زیر باعث به دست آوردن پاسپورت سوئیس خواهد شد

۱٫در صورتی که فرزندی ناشی از یک ازدواج به وجود بیاید که یکی از والدین تبعه سوئیس باشند

۲٫فرزندی که از یک مادر مجرد سوئیسی به دنیا می آید

۳٫فرزندی که از یک پدر مجرد سوئیسی به وجود آید و نسب فرزند تا قبل از۲۲ سالگی او اثبات شود

شما میتوانید تابعیت کشور سوئیس رااز طریق تولد یا ازدواج یا اینکه یکی از والدین شما تبعه کشور سوئیس باشند کسب کنید.سریع ترین راه کسب تابعیت کشور سوئیس ازدواج است اگر شما سه سال با یک تبعه کشور سوئیس ازدواج کرده اید و به طور کلی هم در مجموع ۵ سال در کشورسوئیس اقامت داشته اید میتوانید درخواست تابعیت را بدهید.در بعضی از موارد ممکن است حتی اگر فرد خارج از مرزهای سوئیس قرار داشته باشد هم بتواند تابعیت را اخذ کند البته در صورتی که ارتباط قوی خود را با کشور سوئیس اثبات کند و با فردی سوئیسی هم ازدواج کرده باشد. شما نمیتوانید بر اساس یک رابطه نامزدی خود با یک تبعه سوئیس در خواست تابعیت سوئیس را بدهید تنها در صورتی میتوانید که با تبعه سوئیس فقط ازدواج کرده باشید.

فرزندان زیر۲۲ سال که یکی از والدین آنها تبعه کشور سوئیس است میتوانند درخواست تابعیت بدهند مشروط بر این که۵ سال در کشور سوئیس هم زندگی کرده باشند.

 

 

خرید ملک  در سوییس

شما نیاز به اجازه خاصی برای خرید ملک برای سکونت در آن و یا ساختن خانه در زمینی که در آن زندگی میکنید  نخواهید داشت اگر شرایط زیر را دارا باشید:

۱٫شما اجازه اقامت  معتبر دارا باشید،عمدتا برای ملیت های غیر ازوپایی نوع ویزای B مورد نیاز میباشد.

۲٫شما درآن خانه ای که برای اقامت تهیه میبینید به طور واقعی زندگی کنید.

۳٫اگر بر روی زمینی که خریداری کرده اید میخواهید ملکی بسازید میبایست طی یک سال از خرید خانه این امر را انجام دهید.

در باب خریداری  املاک زیر شما نیاز به کسب اجازه از مقامات صلاحیتدار خواهید داشت.

۱٫خرید آپارتمان برای گذراندن تعطیلات

۲٫خرید خانه دوم

باید به این نکته توجه داشت مالکیت املاک و مستغلات در کشور سوئیس تضمین کننده هیچ حقی برا اخذ اقامت در این کشور نمیباشد.

 

با توجه به شرایطی که بیان شد به نظر نمیرسد جز در موارد خاص در حال حاضر امکان مهاجرت به کشور سوئیس وجود داشته باشد.برای کسب اطلاعات تکمیلی و پیدا کردن راهی جایگزین همچون تحصیل در سوئیس و امکان اخذ ویزای تحصیلی سوئیس و مهاجرت تحصیلی به سوئیس با مشاوران مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در تماس باشید.

Rating: 4
116 پاسخ
 1. طهورا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی مدیریت برنامه ریزی آموزشی و درسی رو دارم میخواستم به سوئیس مهاجرت کنم از چه طریقی برام امکان پذیره بنده مجرد هستم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. روش های مهاجرت به سوئیس برای هر شخص متفاوت است. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه و متاهل هستم میخواستم بدونم میتونم با سرمایه حدوداً ۹۰۰ میلیون میتونم تو سوئیس ملک بخرم و از طریق بچه دار شدن اقامت دائم بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خرید ملک در سوئیس برای شما منجر به اقامت نمی شود. ازدواج نیز در صورتی برای فرزندتان و نه شما اقامت به همراه می آورد که همسر شما شهروند سوئیس باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر برای سایر راه های مهاجرتی ویژه شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. مرتضی گفته:

  سلام بنده 23 سال سنم هست مجرد تخصصم تعمیرات موبایل و دارای تافل و همچنین در بورس فارکس فعالیت دارم میخواستم بدونم بهترین و سریعترین راه برای مهاجرت به سوییس چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بررسی این موضوع بستگی به میزان سرمایه و سایر شرایط شما دارد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. رها گفته:

  سلام،من۳۰سالمه و لیسانس حسابداری دارم و همسرم هم فوق دیپلم کامپیوتر،از چه طریقی مهاجرت به سوئیس برای ما امکان پذیر؟و چه مقدار سرمایه نیاز داریم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در سوئیس اقدام کنید. هزنیه های مورد نیاز بسته به دانشگاه، رشته تحصیلی و شهر تحصیل بسیار متغیر می باشد.

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  سلام . من ۳۴ ساله و مجرد هستم و لیسانس حسابداری دارم .میخواستم بدونم واسه مهاجرت به سوئیس چقدر از لحاظ مالی نیاز هست. با ۳۰۰ میلیون میشه اقدام کرد .واسه تحصیل .ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز با این میزان سرمایه روش تحصیلی برای شما امکان پذیر است که آن هم با توجه به وجود گپ تحصیلی نیازمند مشورت و ارزیابی دقیق شرایطتان می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. هوشنگ غلامي گفته:

  سلام وقت بخير ميخواستم ببينم واسه من كه شغلم ازاد هست و كسبه چه راهكاري و روشي هست كه بتونم درخواست بدم باتشكر

  Rating: 5
  پاسخ
 7. رزیتا گفته:

  سلام و سپاس .
  میخواستم بدونم آیابچه های 11و13 ساله هم ممکنه برا ادامه تحصیل اقامت سوئیس رو بگیرن البته با مادر
  مچکرم خیلی زیاد

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل در مقطع مدارس سوئیس ویزای همراه ندارد و به جای آن می توانید فرزند به همراه خود کانادا مهاجرت نمایید تا بتوانید به همراه فرزندتان در آن کشور سکونت داشته باشید. به منظور کسب اطلاعات دقیق تر از شما و امکان راهنمایی دقیق شما، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. مهدی گفته:

  سلام من ۳۹ سالمه میخام جهت کار و اقامت به کشور سوییس اقدام کنم حدود ۲۰ سال سابقه کار در یک شرکت لبنیات را دارم لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای کار در سوئیس حساس و سخت می باشد. کار در سوئیس نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در این کشور می باشد. همچنین اطلاعی از مدرک زبان، مدرک تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن و تحصیلات همسر و فرزندان و … ارائه نداده اید. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان برای سایر راه های مهاجرت به سوئیس با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. علی گفته:

  سلام خسته نباشید الان که این پیامو میفرستم ساعت 2 بامداد واقعا دو دل هستم من دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور هستم 20 سالمه سه زبان برنامه نویسی بلدم و از این طریق درآمد کسب میکنم طراحی سایت و اینام انجام میدم نمره تافل 115 دارم میتونمم در حد درک و فهم و مکالمه ؛روسی حرف بزنم و آشنایی با زبان آلمانی دارم سوالم اینه که من میتونم برای مهاجرت به سوئیس یا انگلستان یا کانادا و …. برا تحصیل و کار مهاجرت بگیرم و بازار کارش برای من مناسبه؟ خیلی ممنون از خدماتتون.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به چند بخشی بودن سوال شما و نبود اطلاعات دقیق از شرایط دیگر شما از جمله وضعیت مالی، تاهل و سایر موارد مورد نیاز، پیشنهاد می کنیم به منظور دریافت پاسخ سوالاتتان و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اعتبار پذیرش تحصیلی محدود و مربوط به همان مقطع زمانی می باشد. همسر شما به منظور اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس می بایست اقدام مجدد نمایند. با دانشگاه مدنظر خود مکاتبه نمایید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور سوئیس ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمای سوئیسی داشته باشید. اما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید.

   پاسخ
 10. Sara.thz گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. من دانشجوی پزشکی در تهران هستم. حدود ۲ سال از تحصیلم در پزشکی عمومی باقی مونده. تصمیم به ادامه ی تحصیل در سوئیس دارم. معدلم هم بالای ۱۷ هست. با توجه به اینکه پروسه ی مهاجرت کمی برای رشته ی من متفاوت هست و باید زبان کشور مقصد رو بدونم و مدرکش رو بگیرم لطفا کمکم کنید. در صورت امکان کمی درباره ی هزینه ی دانشگاه های سوئیس و حقوق رزیدنتی هم توضیح بدید. بی نهایت سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
 11. بهروز گفته:

  سلام و خسته نباشید ببخشید با این رزومه میشه از دانشگاههای سوئیس اپلای گرفت.
  مدرک کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 13.88
  مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری با معدل 17
  مدرک زبان تافل با نمره عالی
  8 مقاله isi با درجه Q1
  مدرک زبان آلمانی
  قدرت مکاتبه بالا با اساتید دانشگاهها.

  Rating: 4
  پاسخ
 12. کیمیا رسولی گفته:

  سلام من 23 سالمه میخواستم بدونم برای مهاجرت به سویس و تحصیل در اونجا میشه از مدرک ایلتس استفاده کرد ؟ و باید نمره ایلتس چند باشه ؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز تحصیل یکی از راه های مهاجرت به سوئیس محسوب می شود. شما می توانید برای تحصیل در کشور سوئیس اقدام نمایید مانعی برای این موضوع وجود ندارد. بسته به مقطع تحصیلی شما آیلتس 6 یا 6 و نیم نیاز است. برای بررسی شرایط و دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  سلام
  21سالمه دانشجو کارشناسی تربیت بدنی هستم سربازی هم هنوز نرفتم میخواستم ببینم میتونم از طریق ازدواج برم؟؟

  Rating: 3
  پاسخ
 14. محمد گفته:

  سلام من معلم هستم و از سرمایه گذاران بورسی با یه سرمایه معقول میباشم ، همسرم رزیدنت زنان و زایمانه میشه لطفا بهترین پیشنهاد یا راهی که منجر به دریافت اقامت در یکی از کشور های اروپایی بشه رو بفرمایید
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. دوست عزیز سوال شما بسیار کلی و نیازمند توضیح جداگانه می باشد چون هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد و نیاز به بررسی جداگانه خواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید در صورت داشتن سرمایه لازم، از طریق سرمایه گذاری در بورس در برخی کشورها اقامت آن کشور را کسب نمایید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله سرمایه گذاری در اروپا (https://malekpour.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/ )در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. مرتضی نصیری بندرچی گفته:

  سلام من 39ساله 20سال تکنسین داروخانه و متاهل و دو فرزند 14ساله که تیزهوشان درس میخونه و دیگری 6ساله هستش میتونم برای اتریش اقدام کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، دوست عزیز شرایط شما باید بیشتر بررسی شود و اطلاعات بیشتری را در اختیار مشاورین قرار دهید. توصیه می شود با شماره های ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 16. ناشناس گفته:

  سلام
  من ویزای نوعD دارم و برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اومده م سوییس
  برای اخذ اقامت چیکار میتونم بکنم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می بایست از یک کارفرما در سوئیس پیشنهاد کاری یا job offer داشته باشید تا از این طریق بتوانید اقامت سوئیس از طریق کار را دریافت نمائید.

   پاسخ
 17. محمد گفته:

  سلام بهترین کشور واسه دبیرستان کجاست من 15سال دارم من میخوام بدونم بهترین کشور هم از نظر زیبای هم تحصیل تو دبیرستان و امنیت کجاست؟

  پاسخ
 18. وحید گفته:

  سلام.
  ۴۱ ساله و دارای لیسانس حقوق با معدل ۱۹/۸۲ (نفر اول کشور) هستم.
  میخواستم بدانم که آیا میشود در صورت ارائه آیلتس برای دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق از دانشگاه لوزان سوییس بورسیه گرفت؟ ممنونم از راهنمایی شما

  پاسخ
 19. بهنام گفته:

  با سلام
  من از نظر مالی مشکلی ندارم و نیازی هم برای کار در سوئیس ندارم ( من فترکس کار میکنم . تو ایران هم چند تا مغازه دارم که اجاره میدم ) . ایا با خرید ملک امکان گرفتن اقامت وجود دارد ؟

  پاسخ
     • سید حسین گفته:

      با سلام
      در پی جوابی که به دوستمون دادید در مورد خرید ملک ، من میتونم چندین ملک ویلا چند ده میلیون دلاری بخرم و یا حساب بانکی 50 یا 60 میلیون دلاری داشته باشم، در این مورد نظرتون چیه؟

 20. محمود گفته:

  سلام من یه دختر دارم که معلول نخاعی هست و تو کشور سوئیس هم امکانات درمانی و تحقیقاتی بیماران نخاعی زیاده.در ضمن خودم ارشد حسابداری هستم با ده سال سابقه کار و همسرم پرستار با 12 سال سابقه کار. آیا امکانش هست با هدف درمانی به سوئیس مهاجرت کنیم.

  پاسخ
 21. Melika گفته:

  سلام من متخصص زیبای با مدرک انگلیس با مهر برجسته و هوگلرام از انگلیس و در ایران ۲ سال سابقه کار در مطب با پروانه کار هستم
  و میخواستم از طریق ثبت شرکت انفرادی اقدام به گرفتن اقامت کنم
  اول اینکه با 200 میلیون می‌توانم برم یا نه
  و به نظر شما بهترین راه گرفتن اقامت برای من چیه
  ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. Melika گفته:

  سلام من متخصص زیبایی هستم و‌مدرکم هم از کشور انگلستان با مهر و‌هولوگرام و قابل استعلام است و ۲ سال سابقه کار دارم
  و‌میخوام‌از طریق ثبت شرکت انفرادی وارد سوییس بشم
  میشه یه راهنمایی بکنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. هادی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم ببینم اقامت بهدکشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری حدودا چقدر هزینه لازم داره؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی هزینه ها بسته به نوع برنامۀ سرمایه گذاری و روند قانونی آن و شرایط شما متغیر خواهد بود. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. مهدی محتشم گفته:

  سلام.من ۳۶سالمه دیپلمه کمک پرستار و همسرم ۳۰ساله کارشناس اتاق عمل هستن. یه پسر حدودا دو ساله هم داریم.اما متاسفانه سرمایه مون کمه. و کسی رو توی سوئیس نداریم که بخوایم کارفرما جور کنیم که همسرم بتونه‌ پذیرش کاری بگیره. آیا دفتر مهاجرتی شما نمیتونه برای همسرم توی یکی از بیمارستانهای سوئیس پذیرش بگیره؟!در ضمن مدرک زبان آلمانی هم نداریم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. ارش گفته:

  سلام ، من فوق لیسانس معماری هستم ، سرمایه زیادی هم ندارم ، 25سالمه ، میخواستم ببینم امکانش هست بتونم اونجا کار پیدا کنم و مقیم بشم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 26. محسن گفته:

  سلام وقتون بخیر من رشته تکنسین هواپیما هستم.
  میخواستم شرابط استخدام شرکتهای سوئیس بدونم؟
  هزینه در آمد چقدر هستش؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. مهري گفته:

  با سلام و عرض ادب
  سوالي از خدمتتون دارم
  من ٢٧ سال سن دارم و ليسانس صنايع دستي هستم
  براي ادامه تحصيل ميخوام به كشور سوئيس سفر كنم
  ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد
  كه چگونه بايد اقدام كنم
  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله مدرک زبان، میزان سرمایه شما و ….. داشته باشیم تا بتوان در مورد تحصیل در سوئیس راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. مهدی شیرزاد گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و مدرک اپراتور دستگاه فرز سی ان سی دارم من میتونم مهاجرت کنم یا نه و هزینه مهاجرت چقدر میشه با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. محمد گفته:

  سلام.بنده ۴۲ سالمه .دکترای داروسازی دارم و تو ایران داروخون دارم .متاهل و دو فرزند دختر دارم .چطور می تونم اقامت سوییس بگیرم .لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. ثريا صحرايي گفته:

  سلام ٦٢ ساله و بازنشسته هستم ، دلم ميخواد سوئيس زندگى كنم، لطفا” منتظر راهنمايي شما هستم.
  با تشكر

  پاسخ
 31. امید گفته:

  سلام
  بنده 40 سالمه و کارم نقشه برداری و کار با برنامه اتوکد و .. هست خانمم هم دکترای زبان انگلیسی دارند . و البته با یک پسر دو ساله
  نمیدونم شرایطم مناسب هست یا نه
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 32. حامد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده فوق لیسانس معماری دارم و تقریبا به ۱۵ تا نرم افزار تخصصی معماری تسلط کامل دارم و نزدیک به ۳ سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و ۸ سال تدریس رو موسسات و آموزشگاه های آزاد دارم سنم ۳۱ سال هست و مجرد سابقه کار حرفه ای در معماری رو هم دارم میخواستم بدونم برای اقامت کاری تو کشورهای اروپایی با این شرایطی که دارا هستم امکان اخذ اقامت کاری رو دارم و چقدر زمان و هزینه نیاز هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.

   پاسخ
 33. سید سهیل حسینی گفته:

  با سلام خدمت شما. من 20 سال دارم و درای قهرمانی ورزشی در کشور،اروپا،و جهانی هستم خواستم ببینم با یادگیری زبان های مربوط به کشور سوئیس چه گونه می توانم به این کشور محاجرت کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کشورهای زیادی از قبیل مالتا . مجارستان . کانادا و فرانسه و ….. سوالتان کلی است و در مورد این کشورها باید با کارشناسان مشورت نمایید.

   پاسخ
 34. مجتبی بهداروند گفته:

  با سلام و خسته نباشيد، جوادی هستم 22 ساله، تو لیگ ایران بازی کردم، میخاستم ببینم برای رفتن به سوییس و تست دادن در یکی از تیم های سوییس چطوری باید اقدام کنم ؟
  ممنون میشم جواب بدین…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. مجتبی بهداروند گفته:

  با سلام و خسته نباشيد، من فوتبالیست هستم، تو تیم امید استقلال تهران هم بازی کردم. دوست دارم تو کشور سوییس به فوتبالم ادامه بدم. میخام ببینم که چطوری میتونم برم؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 36. امین گفته:

  سلام وقتتون بخیر،چند سالی فوتبال فوتبال بازی بصورت حرفه ای اما هیچ جای امیدی واسه پیشرفت نمیبینم اینجا فقط باید پول داشته باشی اصلا به استعداد توجه نمیکنن،خواستم بدونم میشه اکادمی در سویس هماهنگ کنید من خودمو در اونجا بسنجم؟و اینکه در صورت خوب بودن بورسیه میکنن و آینده خوبی داره این رشته؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 37. ابوالفضل گفته:

  سلام . من طراح دکوراسیون داخلی هستم و علاوه بر اینک به مکس و ویری تسلط کامل دارم، استادکار کابینت هم هستم . ۲۳ سال سن دارم و تقریبا به زبان انگلیسی و کمی هم ب اسپانیایی تسلط دارم . میخواستم بدونم چه کشوری مناسب شرایط من هست . ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. فرید گفته:

  سلام خسته نباشید،بنده ۲۷سالمه و دارای لیسانس علوم اجتماعی و مدرک فنی حرفه ی برق صنعتی،و همسرم هم لیسانس گرافیک داره،بنظرتون میتونیم اقامت کشور سوییسو بگیریم؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. جواد گفته:

  باسلام
  من 29سال دارم با مدرک لیسانس مهندسی مکانیک خودرو.ودرحال حاضر اپراتور دستگاه یک شرکت دارو سازی هستم.مجرد هستم وقصد مهاجرت به یک کشور اروپایی برای کار دارم.میشه راهنمایی کنید که کدوم کشور مناسب میباشد.با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 40. شادی گفته:

  با سلام
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم به هر کشوری که بشه،من پزشک عمومی هستم و همسرم چشم پزشک هست،ممنون میشم راهنماییمون کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید به اروپا و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. تالین گفته:

  با سلام
  من و همسرم تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور داریم. ما مسیحی هستیم و من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و همسرم مهندسی مکانیک هر دو دارای ۲ سال سابقه کار هستیم. چه کشوری برای شرایط ما مناسب هست؟ خیلی ممنون میشم ج بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش تحصیلی میتوانید اقدام نمایید برای ویزای کاری هم باید با جزییات بیشتری پرونده شما بررسی شودجهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 42. مجتبی گفته:

  سلام.من دارای مدرک دکتری مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی هستم رشته کارشناسی و ارشد هم مدیریت دولتی بوده و حدود ۶ سال بعنوان مدرس دانشگاه هستم و سابقه بیمه هم دارم و همچنین در شرف گرفتن مدرک زبان هستم.میخواستم بدونم میتونم در دانشگاه های سوئیس مشغول بکار بشوم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام

   عنایت داشته باشید که ورود به دانشگاه های سوئیس به عنوان یک شغل، حداقل نیازمند گذراندن دوره ی دکتری در آنجا میباشد. در غیر این صورت میبایست با بورد مربوطه در مقصد ارتباط بگیرید و رزومه ی خود را ارائه دهید.
   اکثرا این جایگاه ها را به فارغ التحصیلان خود و یا فارغ التحصیلان دانشگاه های سایر کشورهای اروپا میدهند.

   در این خصوص برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. علی گفته:

  با سلام. بنده 41 سال سن دارم با مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران و با 15 سال سابقه کار، متاهل ودارای یک فرزند. چه کشورهای اروپایی بنده میتوانم مهاجرت کنم که البته بازار کار برای رشته من نیز مناسب باشد.
  با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کشورهایی نظیر المان و اتریش می تواند برای شما گزینه خوبی باشد که برای این امر به مدرک زبان نیاز است. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. سارا گفته:

  با سلام من ۳۴ساله قصد ادامه تحصیل در رشته حقوق در مقطع ارشد را دارم در کشور سوییس و همسرم هم ۴۰ ساله مهندس برنامه نویسی کامپیوتر هست و دارای ۲۴ سال سابقه کار است.میخواستم بدونم از چه طریقی می‌تونیم اقدام سریع و کم هزینه کنیم برای اقامت سوییس؟ لازم به ذکر هست که سطح زبان انگلیسی هر دو مون خوب هست و میتونیم آیلتس ارایه کنیم.
  ممنونم از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل در این کشور باید مد نظر قرار گیرد همچنین برای تحصیل به مدرک زبان در سطح آیلتس 6.5 نیاز است. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. مهدی گفته:

  باسلام
  بنده ۳۷ساله وتکنسین برق قدرت دارای پانزده سال سابقه کاردرخودروسازی ومرتبط وهمسرم لیسانس عمران دارای دو فرزند زیر ده سال .درخواست اقامت در کشورهای سوییس یا اتریش رادارم ایا امکان پذیر است.ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای کار اتریش برای شما وجود دارد که امتیازات شما باید در این خصوص مورد بررسی قرار گیرد همچنین برای ویزای تحصیلی به اطلاع از شرایط جزئی شما و همسرتان نیاز است. ویزای کار آلمان نیز می تواند برای شما گزینه خوبی باشد. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. بهار عصار گفته:

  سلام خسته نباشید
  من: بهار عصار ۴۴ ساله دارای مدرک کارشناسی در رشته مجسمه سازی از فردوسی مشهد
  از طریق دفتر همکارتون در سعادت آباد وقت مشاوره اسکایپ باجناب آقای دکتر ملک پور گرفتم
  ولی متاسفانه واسه ثبت نام در اسکایپ مشکل ایجاد شده
  میخواستم بدونم میشه از طریق دیگه ای مثل imo یا WhatsApp تماس انجام بشه
  وقت هم برای ۲ فروردین ساعت ۱۲ به وقت ایران

  پاسخ
 47. علی گفته:

  با سلام و درود
  بنده ۲۰ ساله دارای دو سال سابقه برق کاری و دوسال انبار داری سطح زبان متوسط
  ایا برای بنده امکان مهاجرت وجود دارد یا،خیر
  ممنون از پاسخگویی جناب دکتر ملک پور.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از طریق تحصیل برای شما وجود دارد. برای ویزای کار لازم است در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی راه های مهاجرت به این کشور متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. رز گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۳۷ ساله دارای مدرک دکترای شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و متاهل و دارای یک فرزند خواهان مهاجرت به کشور سویس یا اتریش می باشم خواستم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای اتریش و سوئیس وجود دارد . باید شرایط خود را اعلام کنید تا بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد . شما میتوانید جهت اعلام شرایط خود و بررسی آن با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 50. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر بی نهایت از وقتی که میگزارید ،من ۳۶ ساله و فوق لیسانس معماری از دانشگاه عام و صنعت هستم،اتمام درسم سال ۸۸ بود و همسرم ۳۹ ساله و فوق لیسانس مکانیک از خواجه نصیر ،اتمام درسش سال ۸۳ بود.ما میخواهیم اقامت کشور سوییس را بگیریم ،تابستان ۹۶ و۹۴ هم سفری به سوییس داشتیم و خواهر همسرم هم ۴ سال میشه که در سوویس بورس دکترا شده ، ممنون میشم بفرمایید ما از چه طریقی و چه جوری میتونیم به سوییس بریم.

  پاسخ
  • احسان گفته:

   سلام من ۱۷ سال دارم دانش آموز هستم در رشته کامپیوتر می خواهم به سوئیس بیایم و در آنجا ادامه تحصیل بدهم . می شود کمی کمکم کنید که بتوانم برای همیشه در سوئیس بمانم

   پاسخ
   • n hashemee گفته:

    با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی ، جهت تحصیل در سوئیس هزینه یک سال تحصیل در کالج به همراه خرج زندگی بین 30 تا 35 هزار فرانک سوئیس تخمین زده میشود .به طور نرمال افرادی که فارغ التحصیل از دانشگاه های سوییس هستند 3 الی 6 ماه پس از تحصیل فرصت دارندکار پیدا کرده و با اقامت کاری بمانند. اگر تمایل به اقدام دارید همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.