دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش JKU و قوانین اخذ پذیرش از دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش ۲۰۱۸ ، ایا با دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش اشنایی دارید ؟ ایا رنک و رتبه دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش را می دانید ؟ موقعیت دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش کجاست ؟ به چه زبان هایی در دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش می توان تحصیل نمود ؟ رشته های برتر دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش چه رشته هایی می باشد ؟ دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش دارای چه امکانات و چه دانشکده هایی می باشد ؟ ایا با رشته های ارائه شده در مقاطع مختلف دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش اشنایی دارید ؟ برای کسب اطلاعات لازم درباره مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش با ما همراه باشید .

کشور اتریش با شرایط مطلوب ، کیفیت بالای دانشگاه ها ، هزینه تحصیل پایین ، امنیت فراوان و بسیاری از مزایای دیگر مورد تقاضای بسیاری از دانشجویان سراسر جهان می باشد . یکی از دانشگاه های معتبر با بار علمی بالا ، رنک مطلوب جهانی و امکانات مناسب دانشگاه ژوهانس کپلر در شهر لینز اتریش می باشد .

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش (JKU)  در ابتدا با عنوان دانشکده علوم اجتماعی ، اقتصاد و کسب و کار در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد که امروزه یک نهاد اموزش عالی در شهر لینز می باشد و دارای فضایی مدرن است ، در سال ۱۹۶۹ دانشکده علوم و مهندسی و در سال ۱۹۷۵ دانشکده حقوق به دانشکده قبلی ملحق شد و به افتخار فردی به نام ژوهانس کپلر که از ستاره شناسان معروف زمان خود بود دانشگاه ژوهانس کپلر نام گذاری شد. این دانشگاه در شمال شرقی لینز در منطقه سنت ماگدالنا واقع شده است که  منافع حاصل از گرایش های بین المللی را شناسایی نموده و شرایط تحصیلی و اموزشی بسیار مطلوبی در اختیار متقاضیان قرار می دهد. تعداد دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه بالای ۱۹۰۰۰ دانشجو می باشد که ۸۲ درصد انها در حال تحصیل در مقطع کارشناسی و ۱۸ درصد انها در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند ، از کل دانشجویان دانشگاه ژوهانس کپلر ۹ درصد را دانشجویان بین المللی تشکیل داده اند که در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در حال تحصیل می باشند . اولین سیستم دانشجویی الکترونیکی برای اولین بار در کشور اتریش در این دانشگاه راه اندازی شد و پوشش شبکه های بی سیمی برای کل پردیس دانشگاه از مزایای این سیستم می باشد . دانشگاه ژوهانس کپلر در سال ۲۰۱۲ رتبه ۴۱ را بین ۱۰۰ دانشگاه برتر اخذ نمود در حالیکه از تاسیسش کمتر از ۵۰ سال گذشته بود . این دانشگاه بین دانشگاه های المانی زبان مرتبه پنجم از لحاظ بهترین بودن را داراست . در این دانشگاه ۵۰۰ رشته مختلف ارائه می شود که این دانشگاه تنها دانشگاه اتریشی با این سطح تنوع از رشته های مختلف می باشد و رشته های علوم کامپیوتر و اطلاعات سیستم ها ، ریاضی و شیمی از رشته های برتر در این دانشگاه می باشد هم چنین در این دانشگاه ۱۲۰ پروفسور و ۱۷۰۰ کارمند خدمت رسانی می نمایند . در دانشگاه ژوهانس کپلر دروس به زبان المانی ارائه می شوند که تسلط به زبان المانی از شرایط لازم برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه است ، برخی از رشته ها مانند مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد برای متقاضیان به زبان انگلیسی می باشد و دانشجویان در صورت عدم علم به زبان المانی می توانند دو سال قبل از تحصیل در دانشگاه برای یادگیری زبان المانی اقدام نمایند .

1213 دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش

دانشکده های دانشگاه ژوهانس کپلر شامل دانشکده علوم اجتماعی ، کسب و کار و اقتصاد / دانشکده مهندسی و علوم طبیعی / حقوق / پزشکی می باشد .

دانشکده علوم اجتماعی ، اقتصاد و کسب و کار  SOWI

این دانشکده از ۳۲ موسسه با درجه علمی بالا در اقتصاد و مدیریت بازرگانی ، کسب و کار و اموزش و پرورش ، اقتصاد اجتماعی ، جامعه شناسی و امار و …. تشکیل شده است و قدیمی ترین و بزرگترین دانشکده می باشد .

دانشکده مهندسی و علوم طبیعی  TN

این دانشکده در سال ۱۹۶۹ تاسیس شد و شامل ۵۱ موسسه متمایز است که ابتدا در این دانشکده رشته های ریاضیات فنی ، علوم کامپیوتر و فیزیک فنی ارائه می شد و با گذشت زمان شیمی فنی و مهندسی ، مکاترونیک و الکترونیک به انها اضافه شد .

دانشکده حقوق RE

این دانشکده در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد که حقوق به صورت اموزش از راه دور و حقوق تجارت و …  در ان ارائه می شود و شامل ۲۰ موسسه می باشد .

دانشکده پزشکی

این دانشکده جدیدترین دانشکده تاسیس شده در این دانشگاه است که از سال ۲۰۱۴ می توان به تحصیل پزشکی در این دانشکده پرداخت که هرساله ۳۰۰ دانشجو برای رشته پزشکی می پذیرد .

در مقطع کارشناسی ارشد علوم وب با شاخه های هنر وب و طراحی سایت و تجارت و اقتصاد ، مهندسی وب ، وب سایت و …. به صورت برنامه های میان رشته ای ارائه می شود .

این دانشگاه هم چنین به ارائه مسکن و خوابگاه به دانشجویان خود می پردازد که بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در خوابگاه های این دانشگاه سکونت دارند و از امکانات این دانشگاه می توان به کتابخانه با بیش از ۱۲۵۰۰۰۰ نسخه کتاب ، سالن ها و پژوهشگاه های مجهز اشاره کرد .

در مقطع کارشناسی در دانشگاه ژوهانس کپلر رشته های قانون کسب و کار / انفورماتیک کسب و کار / تجارت و اقتصاد / شیمی زیستی / شیمی فنی و مهندسی / بیوانفورماتیک / علوم کامپیوتر / اطلاعات الکترونیک / مهندسی پلیمر و فن اوری / ریاضیات فنی / مکاترونیک / علوم زیستی مولکولی / فیزیک فنی ارائه می شود .

در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ژوهانس کپلر رشته های علوم وب / مدیریت کسب و کار دیجیتال / اقتصاد و حسابداری / اقتصاد / مدیریت / انفورماتیک کسب و کار / شیمی زیست / شیمی پلیمر / شیمی فنی مهندسی / مهندسی صنایع / بیوانفورماتیک / علوم کامپیوتر / فن اوری علوم پلیمر / ریاضیات / مکاترونیک / بیو فیزیک / زیست شناسی مولکولی / علوم نانو و فناوری / فیزیک فنی ارائه می شود.

در مقطع دکتری در دانشگاه ژوهانس کپلر رشته های مطالعات فرهنگی و علوم انسانی / قانون / اقتصاد / علوم اجتماعی و اقتصادی / علوم طبیعی / علوم فنی ارائه می شود .

این دانشگاه در زمینه شبکه های بین المللی ، پروژه های علمی و کنفرانس های بین المللی فعالیت کرده و با ۲۵۰ دانشگاه از ۴۰ کشور در ۵ قاره همکاری می نماید .

از دیگر دانشگاه های شهر لینز می توان به دانشگاه هنر لینز ، دانشگاه خصوصی انتون بروکنر برای موسیقی و تاتر و رقص و دانشگاه خصوصی کاتولیک اشاره کرد .

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش همواره با ارائه رشته های متنوع در مقاطع گوناگون ، امکانات فراوان ، رنک علمی بالا ، دانشکده های پیشرفته و اساتید برتر مورد علاقه بسیاری از متقاضیان برای ادامه تحصیل در این دانشگاه می باشد .دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش دارای سه دانشکده با رشته های گوناگون می باشد که در این متن به شرایط ، رشته ها ، مقاطع و تحصیل در دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش پرداخته شد . شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش با موسسات حقوقی معتبر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید .

و در صورت تمایل شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و دانشگاه ژوهانس کپلر لینز اتریش  و راههای کسب آن و اخذ اقامت و تابعیت در سایر کشورها با مشاوران و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بصورت رایگان تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید .

2 پاسخ
 1. رضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور و تشکر فراوان بابت مطالب مفید و کاربردی مجموعه وب سایت ها و شبکه های اجتماعی
  جهت راهنمایی در خصوص ادامه تحصیل در اتریش مزاحم اوقات شما میشوم
  اینجانب سی وپنج ساله، ۱۴سال سابقه کار و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت اجرایی با معدل ۱۷٫۹۵ از دانشگاه آزاد شیراز هستم . تمایل به ادامه تحصیل در مقطع DBA تجارت بین الملل(و یا درصورت عدم امکان فوق لیسانس تجارت بین الملل ) به زبان انگلیسی جهت اتریش دارم . با توجه به اینکه وضعیت زبان انگلیسی من مطلوب نیست قصد دارم درصورت تایید پذیرش یک دوره فشرده سه ماهه را در ایران بگذرانم و دوره تکمیلی زبان را قبل از شروع سال تحصیلی در اتریش شرکت کنم . بصورت خاص چند سئوال و در واقع زحمت برای حضرتعالی و مجموعه شما داشتم
  ۱- با توجه به رشته درخواستی من چه دانشگاهی را پیشنهاد می فرمایید؟ (تدریس به زبان انگلیسی)
  ۲-زمان تقریبی اخذ پذیزش از زمان عقد قرارداد چقدر است؟
  ۳- هزینه های پیدا و پنهان این ادامه تحصیل چقدر است – عقد قرارداد با مجموعه شما – هزینه های تحصیل – هزینه های زندگی
  ۴- آیا امکان دارد در خلال تحصیل خانواده نیز به من ملحق شوند ؟ همسر و دو فرزند

  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. با توجه به آزاد بودن دانشگاه محل تحصیل شما شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان اتریش اندک است. برای اطلاع از شرایط متناسب با رزومه خود و هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.