دانشگاه های اتریش

دانشگاه های اتریش

دانشگاه های اتریش با امکان تحصیل رایگان در اتریش و با امکان اخذ بورسیه تحصیلی اتریش به بهترین مقصد جهت مهاجرت و ادامه تحصیل مبدل گردیده است ، آیا یکی از اهداف شما تحصیل رایگان در دانشگاه هاى اتریش ۲۰۱۸ است؟ آیا علاقمند به تحصیل در دانشگاه هاى اتریش هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه تحصیل رایگان در دانشگاه هاى اتریش و بررسی شرایط تحصیل در دانشگاه هاى گراتس، اینسبروک، پزشکی وین، دانشگاه فنی وین و مسائل پیرامون دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و سایت دانشگاه وین مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هاى رایگان اتریش بگیرم؟ ثبت نام اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اتریش شامل چه مراحلی می شود؟ حداقل شرایط و الزامات برای تحصیل در دانشگاه های اتریش چیست؟ هزینه تحصیل در دانشگاه های اتریش چقدر است؟ چگونه می توانم رشته مورد نظر خود را از سایت دانشگاه وین در پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد تحصیل در دانشگاه اینسبروک کسب کنم؟ چگونه می توانم برای پذیرش دانشگاه پزشکی وین درخواست دهم؟ مدارک  لازم براى پذیرش تحصیلى از دانشگاه هاى گراتس و فنی وین چیست؟ آیا می توانم پذیرش تحصیلى دانشگاه های رایگان اتریش را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟ بسیاری از دانشجویان در دانشگاه های رایگان اتریش تحصیل می کنند. برخی از این دانشگاه ها خصوصى و تعداد دیگرى به صورت رایگان است پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجویان به استانداردهای مورد نیاز از جمله آشنایی با زبان آلمانى دارد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى اتریش وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى رایگان اتریش که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید..

انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، دانشگاه فنی وین، دانشگاه گراتس، حمایت می کنند.موسسه حقوقی ملک پور با سابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما میاید

1212 دانشگاه های اتریش

دانشگاه های اتریش

اتریش در مرکز اروپا واقع شده است و علاوه بر تنوع منحصر به فرد آن می توانید آرامش و کیفیت بالای زندگی و فرهنگ غنی آن را تجربه کنید.

اتریش ترکیبی از سنت طولانی آموزش عالی همراه با تحقیقات پیشرفته ارائه می دهد و موسسات آموزش عالی آن در سطح بین المللی شهرت زیادی دارند.

مؤسسات آموزش عالی اتریش در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجو می پذیرند و شما می توانید از میان دوره های تحقیقاتی سطح اول، دوره های آموزش عالی با شهرت جهانی در دانشگاه های هنر، دوره های آموزش عالی با کیفیت بالا در دانشگاه های علوم کاربردی و دانشگاه های خصوصی انتخاب کنید.

به طور کلی، اتریش علاوه بر امنیت اجتماعی بالا، ثبات اقتصادی و مهمان نوازی عالی اتریشی، طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی ارائه می دهد. به همین دلیل اتریش مکانی ایده آل برای تحصیل و زندگی است.

دانشگاه وین

دانشگاه وین برترین دانشگاه اتریش است و در رتبه بندی دانشگاه های جهان (QS) در رتبه ۱۵۴ است. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه در اتریش است و با قدمت ۶۵۰ ساله قدیمی ترین دانشگاه در جهان آلمانی زبان است. دانشگاه وین امروزه یکی از بزرگترین دانشگاه ها در سراسر اروپا است و حدود ۹۴ هزار دانشجو دارد. در این دانشگاه اکثر رشته های تحصیلی به زبان آلمانی و تعداد قابل توجهی از رشته ها نیز به زبان انگلیسی ارائه می شود. این دانشگاه با ۱۵ برنده جایزه نوبل، از جمله دریافت کننده جایزه ادبیات سال ۲۰۰۴، الفراید جلینک در ارتباط است. این دانشگاه دارای بیش از ۶۰ دانشکده در سراسر پایتخت اتریش است.

دانشگاه فناوری وین

دومین دانشگاه اتریش در رتبه بندی دانشگاه های جهان دانشگاه وین در جایگاه ۱۸۲ است. این دانشگاه در سال ۱۸۱۵ تاسیس شد و یکی از معتبرترین موسسات فنی در اروپا است. این دانشگاه در حوزه مهندسی و علوم طبیعی تمرکز دارد و در حدود ۲۹۹۰۰ دانشجو دارد که درصد قابل ملاحظه ای از آنها دانشجویان بین المللی هستند (به این لحاظ رتبه در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر قرار دارد). این دانشگاه نیز در پایتخت زیبای اتریش واقع شده و فرصتی برای دانشجویان فراهم می کند تا از زندگی فرهنگی پر جنب و جوش شهر بهره مند شوند.

دانشگاه اینسبروک

دانشگاه جهانی اینسبروک در رتبه ۲۸۶ در کل جهان قرار دارد و به لحاظ دانشجویان بین المللی حتی نسبت به دانشگاه وین نیز برتری دارد. این دانشگاه در بین ۳۵ دانشگاه برتر از نظر تعداد دانشجویان بین المللی و در میان ۹۵ دانشگاه برتر به لحاظ تعداد اعضای هیات علمی بین المللی آن قرار دارد. تعداد کل دانشجویان این دانشگاه در حدود ۲۸ هزار نفر است، و سومین دانشگاه بزرگ در اتریش است. دانشکده های آن در سراسر شهر جذاب اینسبروک و به سمت غرب کشور گسترش یافته است، که به عنوان یکی از مراکز مهم ورزش های زمستانی شناخته می شود. با توجه به موقعیت این دانشگاه که محصور در کوه ها است، به ویژه در زمینه تحقیقات کوه شناخته شده است.

دانشگاه گراتس

دانشگاه کارل فرانانسز گراتس به طور معمول دانشگاه گراس نامیده می شود و در بین ۴۸۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۵۸۵ تأسیس شد و دومین دانشگاه قدیمی در اتریش است. در این دانشگاه بیش از ۳۲۵۰۰ دانشجو تحصیل می کنند. دانشگاه گراتس اخیراً دانشکده پزشکی خود یعنی دانشگاه پزشکی گریس را جدا نموده است و اکنون یک موسسه مستقل است. دانشگاه کارل فرانانسز گراتس همچنین با دانشگاه فناوری گراتس در پژوهش های مشترک در زمینه علوم طبیعی و بیولوژیکی همکاری دارد.

سایر دانشگاه های اتریشی که در میان بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند عبارتند از دانشگاه یوهانس کپلر لینز، دانشگاه آلپن آدریا، دانشگاه کلاژنفورت و دانشگاه پاریس لدرون سالزبورگ.

دانشگاه پزشکی وین

دانشگاه پزشکی وین بزرگترین موسسه تحقیقاتی پزشکی در اتریش است. این مرکز در سال ۱۳۶۵ تحت عنوان دانشکده پزشکی دانشگاه وین تاسیس شد و از سال ۲۰۰۴ به عنوان یک موسسه مستقل در حوزه دانشگاهی فعالیت می کند و مدیریت آن مستقل است. این دانشگاه دوره های آموزشی حرفه ای و پیشرفته ای برای دانشجویان علاقه مند به رشته پزشکی ارائه می دهد. دوره های آموزش پیوسته این دانشگاه در رشته های مختلف ارائه می شود و دفتر توسعه منابع انسانی در زمینه ارائه دوره های آموزشی و سمینارها، و همچنین ارائه پشتیبانی در تمام امور مربوط به پیشرفت شخصی و حرفه ای فعالیت دارد.

دانشگاه فنی وین

دانشگاه فناوری وین (TU Wien) در سال ۱۸۱۵ به عنوان مؤسسه پلی تکنیک سلطنتی تاسیس شد و اولین دانشگاه فناوری در اروپای آلمانی زبان است. امروزه این دانشگاه در زمینه تدریس و پژوهش در سطح بین المللی فعالیت و با شرکت های خلاق در سطح جهانی همکاری دارد. این دانشگاه دارای ۸ دانشکده است: دانشکده ریاضیات و ژئو اطلاعات، فیزیک، شیمی فنی، اطلاع رسانی، مهندسی عمران، معماری و برنامه ریزی منطقه ای، مهندسی مکانیک و بازرگانی، مهندسی برق و فناوری اطلاعات. اگر چه تحقیقات بنیادی در این دانشگاه اولویت دارد اما مطالعات کاربردی نیز انجام می شود. شرکت های نوآوری محور علاقه بسیاری به همکاری با دانشگاه فناوری وین به دلیل فناوری بالا و کیفیت بالای پژوهش و توجه آن به درخواست های همکاری اقتصادی دارند.

دانشگاه وین متشکل از ۱۵ دانشکده و چهار مرکز است:

دانشکده الهیات کاتولیک

دانشکده الهیات پروتستان

دانشکده حقوق

دانشکده بازرگانی، اقتصاد و آمار (با دانشگاه اقتصاد و بازرگانی وین اشتباه نگیرید)

دانشکده علوم کامپیوتر

دانشکده مطالعات تاریخی و فرهنگی

دانشکده مطالعات فلسفی و فرهنگی

دانشکده فلسفه و آموزش

دانشکده روانشناسی

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده ریاضیات

دانشکده فیزیک

دانشکده شیمی

دانشکده علوم زمین، جغرافیا و نجوم

دانشکده علوم زیستی

مرکز مطالعات ترجمه

مرکز علوم ورزشی و ورزش دانشگاهی

مرکز زیست شناسی مولکولی

مرکز تربیت معلم

 

دانشگاه های اتریش مورد تایید وزارت علوم ایران:

 

گروه الف (ممتاز)

دانشگاه اینسبرگ

دانشگاه وین

دانشگاه فناوری وین

 

گروه ب (خوب)

دانشگاه یوهانس کپلر لینتز

دانشگاه کارل فرانانسز گراتس

دانشگاه سالزبورگ

آکادمی هنر وین

دانشگاه مونتا لئوبن

دانشگاه فنی گراتس

دانشگاه کلاگنفورت

دانشگاه هنرهای کاربردی وین

دانشگاه منابع طبیعی و علوم زندگی

دانشگاه هنر و طراحی صنعتی لینز

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی گراتس

دانشگاه مزارته سالزبورگ

دانشگاه دامپزشکی وین

دانشگاه اقتصاد وین

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره تحصیل در دانشگاه رایگان اتریش و سایر دانشگاه هاى مختلف دنیا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب تحصیل در دانشگاه های اتریش و همچنین  تحصیل در دانشگاه های فنی وین، دانشگاه گراتس ، دانشگاه اینسبروک، دانشگاه پزشکی وین و دارای رنکینگ صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد. جهت اخذ مشاوره بیشتر در باب تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 5
24 پاسخ
 1. سعید گفته:

  با سلام
  ضمن تشکر از زحمات شما در موسسه
  من دارای ارشد فیزیک از دانشگاه سراسری هستم و در حدود ده سال در حال کار هستم خواستم ببینم امکان پذیرش دکتری با بورسیه برای من میسر است. زبان انگلیسی من هم خوب است ولی مدرک زبان ندارم. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. ساغر گفته:

  سلام خسته نباشید
  اطلاعاتتون واقعا کامل و عالیه
  من یه سوال داشتم…
  من هنرجو رشته کامپیوتر در هنرستان نمونه دولتی هستم. امسال سال آخرمه. تا الان ریز نمراتم عالی بوده و پایین ۱۹ نبوده و معدلم هم این چند سال از ۱۹ و نیم به بالا بوده… میخواستم بپرسم که من میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم یا بخاطر اینکه تو هنرستان تحصیل کردم نمیشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در صورتی که شرایط مهاجرت را داشته باشید این امکان برایتان وجود خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. رضا گفته:

  باسلام خدمتِ شما مشاورینِ عزیز.
  بنده تقریبا ۱۷سال و ۶ماه سِن دارم و در رشته ب علوم انسانی درحالِ تحصیل هستم در ایران و سالِ آخر را دارم میگذرانم و کنکوری هستم(کلاس دوازدهمی هستم).
  سال دهم و یازدهم را با معدل تقریبا ۱۷ به پایان رساندم.
  میخواستم بدونم شرایط تحصیل را در اتریش دارا هستم؟
  تکلیفِ سربازی چه میشود؟
  آیا در اتریش هم همانندِ دانمارک،فردِ تحصیل‌کننده مبتواند همراه با خود داشته باشد و آن همراه اجازه ی کار را دارد؟

  پاسخ
 4. panahialii464 گفته:

  با سلام ، همسر من دارای مدرک لیسانس رشته حسابداری و 35 ساله هست . آیا ایشون میتونن برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد اقدام کنند؟ و اینکه اگر ایشون بتونن ویزای تحصیلی بگیرن بنده هم حق اقامت میتونم داشته باشم ؟ (در واقع ما قصد مهاجرت داریم و دنبال یک راه نسبتا مناسب میگردیم و حدود 150 میلیونی هم میتونیم هزینه کنیم آیا راهی هست؟)

  پاسخ
 5. مجید احمدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،بنده ۲۴ سال سن دارم و خانومم ۲۵ سال،من ترم اخر کارشناسی کنترل ابزار دقیق از گرایش الکترونیک هستم و خانومم فارغ التحصیل کارشناسی رشته شیمی گرایش نفت هستن،و یه بچه هم در راه دارم،و البته بنده فاقد پایان خدمت میباشم،خواستم بدونم بهترین راه و ارزانترین راه برای ما چی هستش؟؟؟ممنون از خدمات خوبتون

  پاسخ
 6. شبنم گفته:

  با عرض سلام.بنده 31 سال دارم و فارغ تحصیل رشته حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد هستم. میخواستم برای مهاجرات به اتریش اقدام کنم. اما ویزایی کاری را به تحصیلی ترجیح میدم.آیا امکانش هست که در اتریش به عنوان مترجم مشغول به کار شوم.ضمنا در زمینه مقاله نویسی در حقوق بین الملل هم کار کردم. اما مدرک زبان ندارم.

  پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من 26 سالمه و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه سراسری هستم.سال قبل فارغ التحصیل شدم.و در دوراهی اشتغال به وکالت یا سردفتری در ایران و نیز مهاجرت به اتریش قرار گرفته ام . سوال من این است که آیا امکان اشتغال فارغ التحصیلان حقوق در کشور اتریش وجود دارد؟ آیا اخذ مدرک وکالت در ایران هیچ کارایی در اتریش خواهد داشت؟ از آنجا که دارای یک فرزند هستم بسیار علاقه مندم تا در یک کشور پیشرفته درس بخواند.خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید . صمیمانه از لطف شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله امکان ادامه تحصیل وجود دارد اما به مدرک زبان آلمانی نیاز است
   لطفا براس کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 8. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشی خدمت استاد عزیز آقای ملک پور بنده ۳۱ ساله دارای مدرک کاردانی انیمیشن(۹۱) و کارشناسی انصرافی تدوین (۹۳) می باشم حدود ۶ سال سابقه کار در زمینه فیلم مستند و داستانی به عنوان دستیار کارگردان ساخت یک مستند پخش شده از شبکه ۲ ساخت چند فیلم کوتاه سطح زبان انگلیسی در حد متوسط بدون مدرک زبان در حال حاضر در شرکت #۷۸۰* در زمینه انیمیشن فعالیت دارم همسرم ۲۸ ساله دارای لیسانس زبان ایتالیایی از دانشگاه تهران(۹۰) سابقه حدود ۵ سال مترجمی زبان انگلیسی ۲سال سابقه تور لیدر در حال گذراندن دورهای طراحی لباس در جهاد دانشگاهی هردو تصمیم به ادامه تحصیل در زمینه کاری خود (فیلمسازی و انیمیشن- طراحی لباس، فشن) را داریم. البته از نظر مالی دارای محدودیتهایی هستم. ۱- چگونه می توانیم بورسیه تحصیلی در زمینه هنر دریافت کنیم؟ ۲- از آن جایی که تحصیل اولویت اصلی مان است و مهاجرت و اقامت هدف دوم از چه راه دیگری می توان این کار انجام داد؟ ۳- لطفا در مورد دانشگاههای هنر کشور اتریش بیشتر توضیح دهید زیرا در زمینه فیلم سازی و فشن اطلاعات بسیار محدود است. ۴- لطفا نظرتون رو در مورد کشورهایی نظیر گرجستان، ترکیه، آذربایجان و … که جز اتحادیه اروپا نمی باشند را بفرمایید که ایا شرایط دریافت پذیرش تحصیلی در آن راحت نیست و اینکه ایا با درس خواندن در آنها می توان برای مقاطع بالاتر از کشورهایی اروپایی راحت پذیرش گرفت؟ بسیار سپاسگزارم از شما مسعود ساعتساز

  پاسخ
 9. سلطانی گفته:

  هزاران سلام و درود خدمت دکتر ملک پور و ذوق ادبی ایشون نسبت به موسیقی های سنتی و اصیل ایرانی . بنده جوانی ۱۷ ساله هستم که در سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستم . اینجانب شوق زیادی برای ادامه تحصیل در اروپا دارم . نه برای تفریح و … بلکه فقط سودای پیشرفت در زندگی خود را دارم . در توضیحات سایت خوبتان به تحصیل رایگان در اتریش برخوردم ولی مطالب نتوانست تا به صورت کامل مرا در رابطه با افکارم ارضا کند . خواستم بدانم که تحصیل رایگان یعنی چه ؟ و کل مبالغ زندگی دانشجویی در آن کشور چقدر است ؟ بسیار بسیار ممنون از شما و همکاران فهیمتان./

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بسته به نوع رشته ی شما و اینکه در دانشگاه خصوصی یا دولتی مشغول به تحصیل گردید هزینه ها تغییر خواهد کرد . هزینه ی زندگی برای هر فرد نیز کاملا متفاوت است و بستگی به خود شخص دارد . شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط دریافت پذیرش در دانشگاه های کشور اتریش با دفتر مرکزی یا سایر دفاتر همکار در ایران تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. minoo Touhidi گفته:

  سلام ضمن تشکر از شما یک خانواده ۴ نفری هستیم فرزندانم پسر ۱۲ ساله و دختر ۲۳ ساله لیسانس مدیریت بیمه هست خودم مسلط به زبان انگلیسی هستم ایا میتوانین به اتریش جهت ادامه تحصیل فرزندان و زندگی مهاجرت کنیم باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   آیا قصد این را دارید که خود شما وارد کشور اتریش شوید یا فرزندانتان ؟ اگر خود شما اقدام نمایید میتوان در آینده برای فرزندان شما اقدام کرد ولی برای فرزندان شرایط کاملا باید بررسی گردد و ممکن است که فرزند شما به تنهایی بتواند وارد کشور اتریش شود . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 11. bahar گفته:

  درود خدمت جناب ملک پور عزیز
  امید که سلامت و تندرست باشید و با سپاس از فایلهای صوتی و ویدئوهایی که سرشار از حس خوب و انرزیهای مثبت است .دکتر عزیز ، من در خصوص خوابگاه نیز در اتریش سوالاتی از محضرتان دارم
  در مورد چگونگی خوابگاهها توضیحاتی قبلا داده اید، اما سوال من در مورد امکان استفاده از خوابگاه متاهلی است، آیا همچین امکاناتی موجود می باشد؟با توجه به اینکه فرمودین همراه چند ماه بعد از ورود متقاضی وارد اتریش میشود آیا از همان ابتدا باید برای خوابگاه متاهلی لقدام نمود ( البته در صورت موجود بودن)-آیا هزینه خوابگاه باصرفه تز از اجاره آپارتمان یا سوئیت است؟ آیا برای دانشجویانی که چند سال قصد تحصیل دارند امکان خرید سوییت یا آپارتمان است ؟ آیا با هزینه حدود چهل پنجاه میلیون تومان میتوان در آنجا سوییت خریداری کرد؟

  جناب دکتر عزیز سوال دیگر من در خصوص اجازه کار محصل و همراه است- دانشجو تا چند وقت اجازه کار در اتریش ندارئ؟ آیا همراه اجازه کار دارد؟
  و اگر لطف بفرمایید در خصوص مدارک فنی و حرفه ای که در ایران اخذ شده: آیا این مدارک در آنجا برای پیدا کردن کار معتبر میباشند؟ در صورت داشتن اعتبار آیا بهتر است در ایران ترجمه شوند؟مدارکی از قبیل مدارک آرایشگری، آشپزی مربی شنا و……
  سپاس از شما
  سپاس از شما -پاینده باشید

  پاسخ
 12. bahar گفته:

  جناب دکتر ملک پور عزیز و بزرگوار درود
  من قبلا افتخار صحبت با شما را داشتم و از انرژیهای خوب و راهنماییهای دلسوزانه شمه همیشه بهره بردم و میبرم ، سوالی که در اینجا میخواستم از خدمتتان بپرسم در مورد رشته هایی که مجاز به خواندن در اتریش میباشیم هست ، با توجه به مقاله های ارائه شده در سایت که الحق حق مطلب را هم ادا کرده اند ، سوال من این است که آیا من با توجه به اینکه لیسانسم ریاضی است و مایل به ادامه تحصیل در رشته دیگری میباشم آیا میتوان آنجا از لیسانس شروع به تحصیل کنم؟آیا گپ تحصیلی مهم است؟آیا محدودیت سنی برای شروع از مقطع لیسانس وجود ندارد؟ آیا محدودیت در انتخاب رشته وجود ندارد؟
  باز هم سپاس سپاس سپاس از تمام مهری که به ما ارزانی میدارید
  پاینده باشید

  پاسخ
 13. شیوا گفته:

  با سلام خدمت شما
  من و همسرم قصد مهاجرت به اتریش را داریم .
  در حال حاضر من ۳۱ سال دارم ومدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و ارشد بازرگانی بین المللی را در ایران دارم همسرم نیز ۸۵ واحد از دروس کارشناسی نرم افزار را پاس کرده و ۳ ترم به پایان تحصیلاتش مانده .
  در حال حاظر هر دو در حد خوب ولی نه عالی به زبان انگلیسی مسلط هستیم اما از زبان آلمانی هیچ تجربه ای نداریم .
  با توجه به شرایط پیش رو پیشنهاد شما برای تحصیل و اقامت چیست ؟
  ضمنا شرایط لازم برای اقدام دانشجویی به جه صورت و چه دوره زمانی ای میباشد .
  سوال بعدیم اینه که در اقدام از سمت من که خانم هستم صورت بگیره بهتر هست یا همسرم ؟
  و در اخر تحصیلات زبانمان در ایران انجام شود معتبرتر است یا در مقصد .
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.