خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا ۲۰۱۸ یکی از راههای پر متقاضی مهاجرت به کانادا میباشد که به آن پرداخته ایم ، راههای مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا با خرید ملک  در کانادا میتوان به اقامت دائم کانادا رسید؟ چه کشورهایی با خرید ملک اقامت میدهند.؟ مدارک لازم جهت اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا چیست؟ ایا با خرید ملک در کانادا میتوان برای خانواده نیز اقامت کانادا را گرفت؟ هزینه های خرید ملک در کانادا چه میزان است؟ ایا پس از اقامت در کانادا میتوان ملک را انتقال داد؟ آیا حق اجاره ی ملک در کانادا وجود دارد؟

زمانی که پروسه ی خرید ملک در کانادا دارد چه میزان است؟ قیمت ملک در کانادا به چه ترتیب است؟ خدمات و رفاه اجتماعی کانادا به چه ترتیب است؟ اینها تمام سوالاتیست که متقاضیان خرید ملک در کانادا باید بدانند و میخواهند بدانند.و به این مهم در این مقاله پرداخته شده است.

 

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب روش های مهاجرت به کانادا

 

video خرید ملک در کانادا

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری

video خرید ملک در کانادا

 

هنگامیکه افرادی که اقامت کانادا را ندارند خواهان خرید ملک در کانادا هستند می بایست به بنگاه های املاک و خرید و فروش ملک مراجعه نمایند و امکان خرید ملک با وام های مسکن نیز برای اتباع خارجی وجود دارد، همزمان با اینکه وام دهندگان در کانادا کارهای مربوط به تامین مالی خرید خانه را برای افرادی که اقامت کانادا را ندارند تامین میکنند و به آنها در این زمینه کمک و یاری میرسانند یکسری پرداخت های بیشتر را در برخواهد داشت این بدان معنی است که وام هایی که اتباع بیگانه برای خرید ملک در کانادا دریافت میکنند با بهره و سود خواهد بود ، بیشتر متقاضیانی که اقامت ندارند نیاز دارند که ۳۵ درصد(قیمت کل) همان ابتدای امر پرداخت نقدی داشته باشند ، وام دهندگان به متقاضیان خرید ملک در کانادا کمک میکنند که باتوجه به درآمد و دارایی شان توان پرداخت این ۳۵ درصد را دارند و با متقاضی یک عقد رهن منعقد میکنند ، همچنین نرخ بهره ای که از طریق وام رهن به وام دهندگان می رسد بیشتر است نسبت به میزانی که شهروندان خود کانادایی می بایست پرداخت کنند . مثل هر سرمایه گذاری دیگری خیلی اهمیت دارد برای خرید یا فروش هر ملک در کانادا با یک حسابدار در ارتباط باشید برای اینکه بحث مالیاتی شما را مرتفع سازند و دیدگاه مالیاتی شما حرفه ای گردد ،موارد زیر برای راهنمایی شما ارائه میگردد برای مثال زمانیکه به عنوان یک خریدار خارجی ملکی را در تورنتو خریداری میکنید باید همان میزان مالیات را پرداخت نمائید که یک شهروند کانادایی پرداخت میکند اولین باری که قصد دارید به عنوان یک شهروند خارجی یک ملکی را خریداری کنید باید شرایط گرفتن وام و وام تخفیف مالیاتی ملک را داشته باشید ، باتوجه به اینکه برای خرید ملک در کانادا هیچ مالیات اضافه ای برای افراد غیر مقیم(اتباع بیگانه) در نظر گرفته نمیشود ولی برای فروش ملک در کانادا یکسری پیامدهای مالیاتی برای افراد غیر مقیم وجود دارد. فرم ها ، فرآیند ها و مجازات هایی با توجه به اداره امور مالیاتی و آژانس مالیاتی کانادا( CRA) وجود دارد، باتوجه به قوانین اداره مالیات مراحل ، فرم ها و مجازات هایی پیش بینی شده است برای اینکه جزئیات بیشتر این موضوع را در باب خرید و فروش ملک در کانادا بدانید می بایست به وب سایت رسمی اداره مالیات و آژانس مالیاتی کانادا مراجعه نمائید و حتما به شما عزیزان پیشنهاد میگردد که باید با یک حسابدار و یک وکیل مهاجرت به کانادا موضوع خرید و یا فروش ملک در کانادا را دنبال کنید.

اگر متقاضی خرید ملک به عنوان یک فرد غیر مقیم در کانادا هستید خیلی اهمیت دارد که به یک وکیل که به پیچیدگی های مالکیت خارجی اشراف دارد مراجعه نمائید، با توجه به مطالعه مقاله فوق در باب خرید ملک در کانادا سعی بر این داشتیم تا حد توان اطلاعات جامع و کامل در باب خرید ملک در کانادا در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم تا در صورت تمایل به خرید ملک در کانادا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید، اما همانطور که در این مقاله ذکر شد صرف خرید ملک در کانادا نمیتوان اقامت این کشور را اخذ کرد و می بایست از سایر طرق مهاجرت همچون تحصیل در کانادا،سرمایه گذاری در کانادا، ویزای توریستی و تولد فرزند در کانادا یا ازدواج با اتباع کانادایی و از همه مهمتر ویزای کاری کانادا برای مهاجرت به کانادا استفاده نمایید و برای مهاجرت به کانادا حتما به شما عزیزان توصیه اکید می شود که در این راه حقوقی از وکیل مهاجرت به کانادابهره ببرید تا بتوانید با خیال آسوده تر به هدف خود برسید.

 

آیا فرد خارجی می تواند وام مسکن بگیرد؟

پاسخ ساده به این سؤال “بلی” است. به طور معمول یک فرد خارجی می تواند برای خرید مسکن تا ۶۵ درصد بهای مسکن را وام بگیرد. از آنجا که وام مسکن در ازای گرو گذاشتن مسکن نزد وام دهنده صادر می شود خیلی از بانک ها در صورتی که حداقل ۳۵ درصد بهای مسکن توسط مشتری پرداخت شود از پرداخت الباقی به صورت وام ابا ندارند. با این حال نظر به آنکه اکثر افراد خارجی به طور معمول سابقه مالی و اعتباری Financial and Credit History در کانادا ندارند، این امر یک واسطه معتبر (نظیر شرکت های بین المللی متخصص در دریافت وام برای افراد خارجی) می طلبد. همچنین آمادگی این را داشته باشید که مدارک مالی زیادی را ترجمه کنید. خلاصه اینکه گرچه جواب ساده “بلی” است، این کار کاغذبازی دارد و ممکن است به واسطه قوانین بین المللی نقل و انتقال پول در عمل به بن بست بخورد.

آیا به وسیله خرید مسکن می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

پاسخ کوتاه به این سوال “نه” است. به طور کلی در کانادا برنامه ای برای اعطای اقامت دائم به واسطه خرید مسکن وجود ندارد (حداقل تا امروز). با این حال در بعضی روش های مهاجرت استانی، نظیر روش مهاجرت کارآفرینی به استان سسکچوان Saskatchewan اگر پیش از مهاجرت به استان اقدام به خرید مسکن نمایید امتیاز می آورید و دید افسر مهاجرت به پرونده شما بهتر خواهد شد

 

متوسط قیمت خانه ها در کانادا
یکی از جاذبه های مهم که سبب مهاجرت برخی افراد به کانادا می شود، قیمت خانه ها در کانادا در مقایسه با قیمت خانه ها در محل کنونی زندگی آنها می باشد.
اخیرا این جاذبه تا حدی کم رنگ شده است که به دلیل افزایش قیمت دلارهای کانادا می باشد و این امر بدان معنی است که افراد تازه وارد، دارای قدرت خرید پایین تری نسبت به سال های گذشته هستند. قیمت خانه ها در کانادا به طور پیوسته افزایش می یابد، در حالی که قیمت ها در دیگر کشورها تغییرات اندکی داشته و یا اینکه با سیر نزولی مواجه بوده است.
قیمت خانه ها در شهرهای بزرگ کانادا بیشتر از شهرهای اطراف می باشد.
گران قیمت ترین خانه کانادا در ساحل غربی ونکوور در استان بریتیش کلمبیا واقع شده است؛ جایی که معتدل ترین آب و هوای کشور را داراست.
آب و هوای سخت زمستانی یا دور بودن از مراکز خرید، معمولا منجر به پایین آوردن هزینه خانه ها می شود. برای مثال، قیمت ملک در منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد پایین می باشد.
در سال ۲۰۰۷، قیمت خانه ها در استان آلبرتا که در اوج شکوفائی خود قرار داشت برای اولین بار بیشتر از قیمت خانه ها در انتاریو شد و به همین منوال، قیمت ها در کلگری بیشتر از قیمت های تورنتو بوده است. در سال ۲۰۱۱، وضعیت برعکس شد و یکبار دیگر، خانه های تورنتو و انتاریو گران تر از کلگری و آلبرتا شدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  خرید ملک در کانادا و مهاجرت به کانادا با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید . لازم به یادآوری است موسسه حقوقی ملک پور ، بزرگترین موسسه ی حقوقی خاورمیانه است و جهت دادن مشاوره های حقوقی در خدمت شما عزیزان میباشد.برای انجام هر گونه مشاوره ای جهت مهاجرت به کانادا از راههای مختلف همچون کار در کانادا ، تحصیل در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا و … پیش از هر اقدامی با مشاوران متخصص در امور بین الملل و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  مشورت کرده  و پس از کسب اطلاعات در این زمینه تصمیم خود را اخذ کرده و اقدام نمایید .

5 پاسخ
 1. مهرناز گفته:

  با سلام
  بنده قصد مهاجرت به کانادا دارم، ایا با گرفتن ویزای مولتی ۵ساله ممکن هست که بعد از اون اقامت دائم بگیرم؟ شرکت شما برای ویزای مولتی هم اقدام میکنه؟

  پاسخ
 2. mie.editor2 گفته:

  باسلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار من کارمند بازنشسته بانک هستم اخرین پست سازمانی که داشتم رییس شعبه بودم همسرم هم همینطور دارای دو فرزند پسر هستم یکی 24 ساله یکی 15 ساله می خواستم بدونم که با این شرایط چطور می تونم برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. میزان سرمایه شما برای خرید ملک در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی رزومه خود و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. محمدرضا گفته:

  با سلام
  قصد مهاجرت به کانادا را دارم
  ۳۳ ساله لیسانس کامپیوتر و همسرم ۲۸ ساله فوق دیپلم کامپیوتر
  زبان انگلیسی را متوسط میدانم
  حدود ۲ میلیون دلار کانادا هم سرمایه دارم
  به نظر شما از چه راهی میتوانم اقدام کنم؟
  متشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما مانند مدرک زبان، فاصله تحصیلی، سابقه کار و … باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از راه های مختلف مانند تحصیل، سرمایه گذاری و … اقدام کنید. در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.