خدمات موسسه حقوقی ملک پور به دو دسته خدمات مشاوره ای رایگان و خدمات مشاوره ای انتفاعی تقسیم میشود .

الف –  خدمات مشاوره ای مهاجرتی و بین المللی رایگان

در این مبحث خدمات ما به دو دسته تقسیم میگردد

  • خدمات مشاوره مهاجرتی تلفنی رایگان

شما نیز هم اکنون میتوانید با همکاران ما در سراسر جهان تماس حاصل بفرمایید و در خصوص مسائل مختلف مهاجرتی و اقامتی سوالات خود را مطرح بفرمایید.

مشاوره ی اولیه ی ما در واقع مجانی است و هیچ هزینه ای بابت بررسی موضوع شما از سوی ما دریافت نمی گردد.

ما در دقایق اولیه پرونده را بررسی نموده و خدمت شما عرض میکنیم که اساسآ موضوع شما در حوزه ی عملیات و خدمات مهاجرتی ما می باشد یا خیر .

برای مثال در باب پناهندگی ، موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی ارائه نمی نماید .

  • خدمات مشاوره مهاجرتی و اطلاع رسانی ، پرسش و پاسخ در خصوص اقامت و تابعیت در شبکه های مجازی

در این قسمت موسسه حقوقی ملک پور سایتها و شبکه های مجازی خود را به کار می گیرد و به مخاطب خود بخشی از تجارب و اطلاعات خود را به صورت مجانی منتقل مینماید ، دانشجویان و فارق التحصیلان رشته ی حقوق ، علوم اقامت و تابعیت و مسائل مرتبط با اتباع خارجی را ترجمه نموده ، نظرات خود را به شما روی وبسایت و سایر شبکه های اجتماعی ما منتقل مینمایند.

برای مثال در بخش پرسش و پاسخ مهاجرت ، بدون هیچ هزینه ای و به طور مجانی ، شما سوالات خود را میپرسید و تمام مردم شامل دانشجویان حقوق ، اساتید ، وکلا ، اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور و خلاصه تمامی مردم از هر سطحی میتوانند پاسخ شما را با توجه به تجربیات و نگرش خود ارائه نمایند.

بدیهی است موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مسئولیتی در باب نظرات سایرین نخواهد داشت و بصورت مجانی و داوطلبانه تنها نظرات عزیزان را به یکدیگر منتقل مینماید .

در بسیاری از موضوعات مذکور در وبسایت و در باب کشورهای مختلف و از باب مهاجرت ، ما هیچگونه خدماتی چه از باب مهاجرت یا اقامت ارائه نمیکنیم و در بسیاری از موارد ما شما را به برترینهای جهان ارتباط میدهیم ، برای استعلام و پرسش در باب اینکه در چه کشوری و چه نوع خدماتی ما امکان ارائه خدمات داریم ، با ما تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره اولیه رایگان ما بهره مند باشید ،

 

ب- خدمات مشاوره ای مهاجرتی انتفاعی

در این بخش ما به موضوعاتی در باب مهاجرت میپردازیم که اصولا و اساسآ تخصص ما یا دفاتر وکلای همکار ما در سراسر جهان است .

فرض بفرمایید شما به یک ترکیبی از تیم متخصص حقوق سرمایه گذاری متشکل از وکیل ایرانی ، وکیل اروپایی و مشاوره سرمایه گذاری ایرانی و خارجی نیاز دارید .

این قسمت تخصص ماست و ما از ابتدا تا انتهای کار در خدمت شما عزیزان هستیم و قاعدتا از این باب هزینه آن را دریافت میداریم.

پیشنهاد ما اینست که برای انتخاب وکیل مهاجرتی متخصص ، یا وکلای سرمایه گذاری خارجی ، انتخاب مسیر اقامت ، تابعیت و همچنین بسیاری از مسائل نظیر آن تحقیق بفرمایید.

ما همیشه عرض کردیم که صداقت و درستی عمل پیشه ی ماست ، و به عنوان شعار سازمانی سرلوحۀ عمل ما میباشد .

شما میتوانید در تمامی موارد مربوط به زیر مجموعه های حقوق مهاجرت نظیر مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تحصیل ، مهاجرت از طریق کار و اخذ اقامت کاری ، تابعیت ایرانیان و مباحث مرتبط با تعارض قوانین به خصوص در باب تولد ایرانیان در خارج از کشور ، مسائل مرتبط با ازدواج یک ایرانی با اتباع خارجی ، امور مرتبط به سرمایه گذاری خارجی و در کل انتخاب وکیل متخصص هر بخش با ما مشورت بفرمایید .