, ,

تفاوت ویزای EB1 از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما

 

 

تفاوت ویزای EB1 از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما

تفاوت ویزای EB1  از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما و توضیح چگونگی اخذ ویزای EB1  از طریق کارفرما ، و همچنین چگونگی اخذ ویزای EB1 بدون کارفرما و بررسی شرایط حول محور ویزای EB1  از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای EB1  از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما ، ویزای EB1 امریکا چیست؟ چه زمانی میتوان برای ویزای EB1اقدام کرد؟  شرایط ویزای EB1 چیست؟ ویزای EB1 امریکا چه مزیتهایی دارد؟ویزای EB1 به چه کسانی تعلق میگیرد؟ویزای EB1به چند دسته تقسیم میشود؟ویزای EB1a چیست؟ویزای EB1bا چیست؟ با موسسه حقوقی ملک پور همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. ویزای EB1امریکا چیست و به چه افرادی تعلق پیدا میکند؟

ویزای EB1 نوعی ویزای مهاجرت است و مشمول افرادی میشود که توانایی منحصربه فردی در هنر،علوم تجربی،امور تجاری،امور ورزشی،اموزش و پرورش داشته باشند.

احتمال قبولی افراد برای اخذ این ویزا بسیار سخت است و باید ثابت کنند که جز محدود افرادی هستند که نوع خاصی از مهارت و تجربه را دارند.

چه زمانی میتوان برای ویزای EB1اقدام کرد؟

روند اخذ این ویزا چند ماهه صورت میگیرد چرا که سهمیه ان به حد نصاب نمیرسد و باید درخواست این ویزا تایید شود.

شرایط ویزای EB1چیست؟۱-مدرکی که نشان دهد جایزه بین الملی و ملی دریافت کرده است.

۲-عضویت در سازمان یا انجمنی که نیاز به موفقیتی برجسته دارد.

۳-شواهدی مبتنی بر انتشار مطلبی درباره ی دستاورد پروفسور یا محقق

۴ -شواهدی که ثابت کند پروفسور نقش داوری و قضاوت داشته است.

۵-شواهدی که ثابت کند پروفسور اقدام ،طرح و کمک خاصی در زمینه خودش داشته است.

۶-داشتن کتاب و مقاله بین المللی که به ثبت بین المللی رسیده باشد و …

ویزای EB1 امریکا چه مزیتهایی دارد؟

این ویزا را نسبتا سریعتر میتوان گرفت و وزارت مهاجرت برای دادن این ویزا تعامل خاصی نشان میدهد .

ویزای eb1 :  شامل eb1a یعنی بدون کارفرما  و eb1b یعنی با کارفرما میشود.

تفاوت ویزای eb1a و eb1b:

ویزای eb1a: لازمه ی ان این است که مهارت و دانش در سطح بین المللی باشد و اثبات این مسِله بسیار سخت است لمل روند کاری اش بیشتر از یکسال طول نمیکشد.و باید از ده معیار و شرط داده شده حداقل سه تای ان را براورده کرد.درواقع توانایی فوق العاده ای است که در سطح بین المللی و ملی قابل تحسین است و فرد باید دستاوردهای خود را از طریق اسناد و مدارک به رسمیت بشناسد و بدون پیشنهاد کار مورد نیاز است.

ویزای eb1b: این ویزا برای استادان برجسته و محققان خارجی است و فرد با به رسمیت شناختن دستاورد برجسته خود در یک رشته خاص دانشگاهی ان را متمایز میکند.این ویزا نیازمند یک کارفرما است که در یک زمینه ی تحقیقاتی فعال باشد و فرد برای تدریس و تحصیل درمورد موضوعی درخواست خود را ارایه میکند و باید مدارکی ارایه شود که نشان دهد فرد در این زمینه ها شایستگی لازم را دارد و نیازمند حداقل سه سال تجربه در اموزش و پژوهش در ان منطقه دانشگاهی است.حداقل دو مورد از اسناد و مدارک مورد نیاز است برای ارایه به کارفرما در ایالت متحده امریکا

فرد باید از سه سال قبل درخواست خود را ارایه دهد برای همکاری با یک شرکت.ظرفیتهای استخدامی مدیریتی،اجرایی،با کارفرما،وابسته ویا یک شرکت تابعه در امریکا مشخص است.

کارفرما درخواست پذیرش فرد را امضا میکند و قرار داد یکساله است.

 

وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه ویزای EB1  از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما  و انواع ویزاهای کاری آمریکا   و مهاجرت تحصیلی به اروپا  به شما عزیزان میباشد . در صورت نیاز به مشاوره در باب تفاوت ویزای EB1  از طریق کارفرما و EB1 بدون کارفرما با دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۸ نظرات, میانگین: ۴.۹۴ از طریق ۵)
Loading...
2 پاسخ ها
  1. mie editor2 می گوید:

    با سلام و عرض ارادت. در حال حاضر قطعا دریافت ویزای کار آمریکا با دشواری همراه است و شرایط شما باید بطور جزئی تری مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
  2. mie editor2 می گوید:

    با عرض سلام و خسته نباشید بنده حدود ۶ سال تجربه برنامه نویسی اندروید و ای او اس دارم و این اواخر به فکر گرفتن ویزای کاری آمریکا هستن متاسفانه اخبار سال گذشته رو دنبال نکردم و ظاهرا از طرف دولت آمریکا محدودیت هایی برای ما ایجاد شده بود با توجه به وضعیت فعلی در حال حاضر امکان دریافت ویزای کاری آمریکا از سمت کارفرمای آمریکایی هست؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.