تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان با توجه به شرایط بسیار مناسب جذب دانشجو و همچنین از لحاظ مبالغ شهریه بسیار مورد تقاضا می باشد.

موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب آماده ارائه مشاوره در زمینه تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  می باشد. ما در این مطلب به گوشه ای از نکات پیرامون تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  پردازیم. اگر شما متقاضی عزیز در خصوص تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  ، چگونگی پذیرش رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  ، هزینه های تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان  سوالاتی دارید این مقاله به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان پاسخ می دهد. همچنین وکلای ارشد و مشاورین برگزیده موسسه حقوقی ملک پور این آمادگی را دارند که پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان باشند. در صورت نیاز میتوانید با تمامی دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 

لهستان

 

لهستان کشوری است که  در مرکز اروپا قرار گرفته است،این کشور  از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه از شرق با بلاروس و از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک هم مرز میباشد.بخش عمده ای از این کشور از جمله ایالت های وسیع تجزیه شده آلمان پس از جنگ جهانی اول و دوم میباشد.

 

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس جمهور، نخست وزیر و هیئت وزیران  است. رئیس جمهور برای مدت ۵سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس جمهور می‌تواند دو دوره در این پست خدمت کند.

 

پایتخت کشور لهستان شهر ورشو میباشد.جمعیت کشور لهستان در حدود ۳۹ میلیون نفر میباشد.دین اکثر مردم لهستان مسیحیت میباشد به طوری که ۹۷% مردم پیرو مذهب کاتولیک میباشند.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان

 

حرفه ی پزشکی و رشته های مربوط به آن از ضروری ترین نیاز های بشر در دنیای مدرن امروزی است با توجه به پیشرفت روز افزون زندگی بشر و به دنبال آن پدید آمدن بیماری هی و معضلات جدید نیاز به این رشته روز به روز برای تضمین سلامتی بشر بیش از پیش حس می شود . رشته پزشکی یکی از سخت ترین و در عین حال یکی از کاربردی ترین رشته ها در دنیای مدرن امروز است که به تلاش و ممارست بی پایان و تعهدی بدون تاریخ انقضا نیاز خواهد داشت.

 

کسانی که رشته پزشکی را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند باید به طور واقعی عاشق درس خواندن و تحصیل و در کنار آن شوقی بی پایان جهت کمک به هم نوعان دارا باشند. عشق به پزشکی و کمک به انسان ها دو فاکتوری است که سختی های این راه را کوچک خواهد کرد. از این نکته نیز نباید گذشت که تحصیل در رشته های پزشکی به معنای تضمین آینده اقتصادی فرد نیز خواهد بود

 

از قدیم الایام تا به امروزه رشته پزشکی یکی از پر طرفدارترین رشته های تحصیلی و درآمدزا ترین مشاغل بوده است و علاوه بر آن شخصیت اجتماعی بالا و مورد احترام هر جامعه ای بوده اند به همین دلایل تحصیل در رشته پزشکی یکی از پر متقاضی ترین رشته های تحصیلی بوده است. در حال حاضر دوستان زیادی با ما تماس میگیرند و خواهان کمک ما در زمینه تحصیل پزشکی فرزندشان و یا برای خودشان میباشند .در این مقاله سعی شده یکی از بهترین مقصد ها برای تحصیل پزشکی با هزینه های متناسب در قلب اروپا به شما عزیزان معرفی شود.

 

تحصیل رشته های  پزشکی در لهستانیک موقعیت بسیار  خوب  است که فرد بتواند در یکی از بهترین دانشگاههای پزشکی جهان مشغول شود. برای پزشکی عمومی دوره تحصیل  ۶ سال  به طول خواهد انجامید. دوره دندان پزشکی در کشور لهستان ۵ سال به طول خواهد انجامید و دوره داروسازی هم ۵ سال خواهد بود. دوره پرستاری در کشور لهستان نیز سه ساله است.

 

برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندنانپزشکی در لهستان  فرد باید حداقل یکسال دوره های foundation  را برای ورود به دانشکده پزشکی پشت سر بگذارد. تحصیل در تمامی رشته های مربوط به پزشکی به زبان انگلیسی میباشد به همین دلیل هر ساله از سرتاسر دنیا دانشجویان زیادی برای تحصیل رشته های پزشکی به کشور لهستان می آیند. دانشگاه های لهستان یکی از بهترین مکان ها برای کسانی است که میخواهند به زبان انگلیسی دوره های پزشکی خود را پشت سر بگذارند در حدود یازده دانشگاه دوره های پزشکی خود را در کشور لهستان به زبان انگلیسی ارائه میکنند.به همراه پزشکی عمومی داروسازی و دندان پزشکی  ، دوره ۴ ساله پزشکی نیز ارائه میشود که برای کسانی است که با مدرک کارشناسی علوم پایه فارغ التحصیل شده اند. این برنامه تحصیلی ۴ ساله در میان دانشجویان آمریکایی کانادایی انگلیسی و کشورهای حوزه اسکاندیناوی فوق العاده پر طرفدار است. اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه های لهستان دوره یکساله foundation  را به صورت پیش فرض برای کسانی  که  خواهان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لهستان هستند قرار داده که بسته به اینکه فرد بخواهد به زبان انگلیسی یا لهستانی تحصیل کند زبان دوره foundation  نیز همان خواهد بود.

 

استاندارد های دوره های پزشکی به زبان انگلیسی بر خلاف اکثر کشورها هم رده  استاندارد های دوره های لهستانی و  برترین دانشگاه های اروپایی  و مورد تایید the US Department of Education and Medical Boards in USA  میباشد. کسانی که از دوره های انگلیسی زبان پزشکی دانشگاه های لهستان فارغ التحصیل میشوند میتوانند برای دوره های ResidencyPostgraduate &در بیمارستان های دانشگاهی کشور های مختلف اقدام کنند  از جمله آنها میتوان به کشورهای آمریکا ،کانادا ،استرالیا ، آفریقای جنوبی، انگلستان، ایرلند، نروژ و سوئد اشاره کرد. مساله دیگر که باید بدان اشاره کرد ورود به دانشگاههای لهستان و رشته پزشکی بدون مدرک آیلتس میباشد این امر میتواند بسیار کمک حال کسانی باشد که دانایی خوبی از زبان انگلیسی دارند اما متاسفانه مدرک زبان انگلیسی اخذ نکرده اند. ما به شما این نوید را میدهیم که پذیرش دوره های پزشکی بدون مدرک آیلتس در کشور لهستان ممکن است و فقط نیاز به دانستن سطح متوسطی از زبان انگلیسی خواهید داشت.

 

 

دوره ها پزشکی به زبان انگلیسی در لهستان

 

-دوره foundationیک ساله جهت آمادگی برای ورود به دانشکده پزشکی

 

-دوره پزشکی عمومی ۶ ساله

 

-دوره دندان پزشکی عمومی ۵ تا ۵٫۵ ساله

 

-دوره داروسازی ۵ ساله

 

-دوره پرستاری ۳ ساله

 

دوره PHDسه ساله

 

-دوره ۴ ساله پزشکی برای کسانی که کارشناسی علوم پایه دارند

 

دانشگاه های لهستان

 

Medical Academy of Bialystok, 4 year and 6 year programs;

 

 • Medical University in Bydgoszcz, Faculty II, 6 year program;

 

 • Medical Academy of Gdansk, 6 year program;

 

 • Medical University of Lodz, 4 year enty medicine program 6 year medicine program; 5 year dentistry program; 3 year Nursing program; 1 fondation year; 3 year PhD program, etc.

 

 • Medical University of Lublin, 4 year and 6 year programs;

 

 • Jagiellonian University Medical College, 4 year and 6 year programs;

 

 • Pomeranian Academy of Medicine, 6 year program;

 

 • Poznan University of Medical Sciences:4-year M.D. Program, 6-year M.D. Program, 5-year D.D.S. Program, 6-year Pharm.D. Program and 3-year B.Sc. Physiotherapy Programs in englsh,

 

 • Medical University of Silesia, 4 year and 6 year programs;

 

 • Medical University of Warsaw, 4 year and 6 year medical programs; 5 year dentistry, 5-year degree of Master of Pharmacy program;

 

 • Wroclaw Medical University, 6 years of medicine and 5 year dentistry English programs;

 

 

 

هزینه های تحصیل پزشکی در کشور لهستان

 

هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور لهستانبه نسبت کیفیت دانشگاه ها و امکانات آن ها فوق العاده مناسب است به طوری که در سال تقریبا حدود ۱۲تا ۱۴ هزار یورو هزینه های دانشگاه میباشد. درباره خوابگاه هم باید اشاره کرد که دانشگاه ها معمولا برای دانشجویان بین المللی این امکان را فراهم کرده اند اما ظرفیت این خوابگاه ها متاسفانه محدود است با این وجود هزینه های اجاره مسکن فوق العاده پایین است. هزینه های زندگی در کشور لهستان از میانگین کشورهای اروپایی پایین تر است که در حدود هر ماه ۵۰۰ الی ۶۰۰ یورو میباشد برای یک زندگی دانشجویی.

 

 

 

در پایان باید گفت پیشنهادموسسه حقوقی ملک پور نیز آنست که اگر والدین عزیز بتوانند از پس  هزینه های تحصیل فرزندانشان در کشور لهستان  بر آیند ، بدون شک برای آینده ی آنها روی خودشان سرمایه گذاری مینمایند و شانس تحصیل در یکی از بهترین دانشگاههای اروپایی و اخذ برترین مدارک تحصیلی اروپا را از فرزندشان دریغ نخواهند کرد. در تمامی تصمیمات شما سروران گرامی شما را صادقانه یاری و همراهی مینماییم.

Rating: 5
47 پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام با توجه به اینکه پسر من 18 ساله است با دیپلم تجربی معدل 14.88 می تواند برای رشته های پزشکی دندان و یا دارودر لهستان اقدام کند. انطور که شنیدهام فقط دانشگاه ورشو را وزارت بهداشت قبول دارد. ایا این دانشگاه نین معدلی را قبول دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   معمولا باید در یک آزمون ورودی شرکت کنند و به زبان لهستانی تحصیل کنند.
   توصیه می کنیم از ابتدا کشورهایی را انتخاب کنید که دانشگاه های معتبری دارند و شرایط کار پس از تحصیل نیز مناسب می باشد. کشورهایی مانند اتریش و آلمان که تحصیل در آن به صورت رایگان می باشد.

   پاسخ
 2. Sm گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه معدل دیپلمم ۱۷/۵۷ و پیش ۱۵/۵۰ بوده؛ برای قبولی در رشته پرستاری یا دندون و دارو و… شانسی دارم ؟ اصلا لهستان این موقعیت رو میده که ضمن تحصیل کار هم کنن دانشجوها؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. تحصیل در رشته پزشکی دارای شرایط خاصی است. تحصیل در رشته پزشکی عموماً نیازمند گذراندن دوره معادلسازی است. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. آرش گفته:

  با سلام.
  بنده لیسانس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه تهران دارم.
  آیا برای دوره ۴ ساله پزشکی یا دندانپزشکی، به آزمون ورودی برای تحصیل در لهستان نیاز است؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در اکثر کشورها از جمله لهستان نیازمند گذراندن دوره پیش پزشکی و آزمون ورودی می باشید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. مسعود گفته:

  سلام ممنون از مطالب کامل ‌جامعی که تو سایت نوشتین
  من ۴۰ سالمه و لیسانس کشاورزی دارم ، الان در حال تحصیل در دانشگاه داکا بنگلادش در رشته دندانپزشکی هستم ، اما بدلین اینکه خونواده ام از اروپا اقامت گرفته اند، من هم تصمیم دارم همین رشته رو در دانشگاه‌های اروپایی ادامه بدهم . آیا امکان این مار وجود داره؟
  مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم خوب است،و الان سال اول هستم .

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و‌عرض ادب. با توجه به رشته و شرایط سنی شما نیاز به بررسی تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر از شرایط شما مورد نیاز است. پیشنهاد می شود جهت مشاوره تخصصی با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 5. محمدرضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده فارغ التحصیل دبیرستانم معدل دیپلمم ۱۹/۸۶ و پیش ۱۹/۴۶ هستش مدرک ایلتس نمره ۶ دارم
  میخوام برای بورسیه پزشکی لهستان اقدام کنم ایا شانسی دارم؟ و چه مراحلی داره؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل و مدرک زبان بالا دارد. بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما می تواند این باشد که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندنانپزشکی در لهستان فرد باید حداقل یکسال دوره های foundation را برای ورود به دانشکده پزشکی پشت سر بگذارد. تحصیل در تمامی رشته های مربوط به پزشکی به زبان انگلیسی میباشد.

     پاسخ
 6. امیر محمد رفیع زاده گفته:

  سلام هزینه سالیانه دندانپزشکی وپزشکی در لهستان چقدر هسته واگر ایلتس داشته باشم نیاز به شرکت در ازمون ورودی دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی شما در هر صورت باید در آزمون ورودی شرکت کنید. همچنین هزینه بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. الی گفته:

  سلام خوب هستین من کارشناس ارشد روانشناسی دارم و40سالم هست آیا برای من این امکان وجود داره که دوره پزشکی 4ساله لهستان دو بگذرونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. رز گفته:

  باسلام من ۳۱ساله هستم لیسانس زیست تبریز۱۶.۱۵ و ارشد بیوشیمی تهران۱۸.۲۱ با یک مقاله isi. و تدریس دانشگاه و کتاب. دوسال سابقه کار داروسازی . برای دندانپزشکی میتونم بورس شم لهستان یا هرجای دیگه ک هزینه هاش کمتره؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون معدل دیپلمم ۱۸.۹۸هست. تافل چند میخاد بورس لهستان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. قاسم گفته:

  با سلام من 17 سالمه دیپلم تجر بی با معدل پایین دارم میتونم دوره ای پیش پزشکی یا foundition را در لهستان بگزرانم ؟ شرایطش رو محبت کنین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب از 4000 الی 7000 دلار میباشد بستگی به نوع دانشگاه دارد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. ميلاد گفته:

  سلام و خسته نباشید
  مطالبتون واقعا مفید و بهترین مشاوره ها رو میدید
  سوالم این بود که من قصد تحصیل رشته دندانپزشکی دانشکاه روسیه رو دارم
  من ۲۵سالمه و لیسانس نفت دارم و یک مقاله مربوط به رشته خودم در سطح isiدارم خواستم ببینم امکان ایکنه من بورسیه بشم رو دارم با این رزومه همچنین معدل لیسانس نفت هم۱۶میباشه
  من به زودی میخوام اقدام کنم میخوام بدونم بجز روسیه ممکنه کشورا دیکه منو بورسیه کنن لطفا همینجا جواب من رو بدید چون من یه هفتس دارم تماس میگیرم ولی کسی جوابگو نیست یا مشغوله همینجا اگر بشه وقت بزارید سوالم رو جواب بدید خیلی ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما برای روسیه میتوانید اقدام نمایید .و همینطور برای کشور چک اما بورسیه ای تعلق نمیگیرد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. سروش گفته:

  سلام 16سالمه و هدف بلند مدت دارم میخوام بدونم من ک رشته تجربیم (دهم)درس هایه تخصصی هم مشکلی ندا م بعد دیپلم کدوم کشور مقرون به صرفه برای تحصیل دندان پزشکی برم که مورد تایید وزارت بهداشتم باشه ک بعدش بتونم به عنوان یه دندون پزشک کار کنم

  پاسخ
 12. پریــا گفته:

  سلامـ خستہ نباشینـ میخواستمـ بدونمـ میتونمـ با معدلـ دیپلمـ ۱۹.۸۰ تجربی بورسـ پزشکے لهستانــو بگیرمـ ؟!و چــہ مراحلے دارهـ؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب می بایست با دانشگاه مقصد مکاتبه نمود تا شانس شما را بیازماییم در صورتی که نمره ielts 6.5 ارایه دهید شاید مقدور باشد .

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  سلام وقتتون بخییر
  من دانشجوی دندانپزشکی سراسری داخل ایران هستم میخواستم ببینم بعد از پایان طرحم برای تخصص میتوتن لهستان رو انتخاب کنم یعنی مدرک ایران رو قبول داره ؟؟

  پاسخ
 14. عرفان گفته:

  با سلام. بنده معدل دیپلمم بالای هیفدهه. میخواستم بدونم ارزون ترین کشور عضو اتحادیه اروپا جهت زندگی و گذراندن دوره یک ساله premedical و سپس ادامه تحصیل در رشته پزشکی و یا پیرا پزشکی کدوم کشوره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. هزینه ها بسته به نوع کشور متفاوت است و مورد تایید بودن دانشگاه در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امکان تحصیل در کشورهایی نظیر روسیه، مجارستان و … برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. مينا گفته:

  سلام هزینه سالانه در یک دانشگاه که وزارت علوم ایران قبول داشته باشه برای دندان پزشکی چند ایا با معدل پانزه. ونیم رشته ریاضی امکانش هست. ممنون

  پاسخ
 16. مريم گفته:

  با سلام من ٢۴ سالمه، و الان دارم توی مجارستان کالج پریمدیکال میخونم. معدل دیپلمم ١٨/٣۴ هستش. و لیسانس هوشبری از دانشگاه آزاد تهران دارم. میخواستم برای دندانپزشکی لهستان اقدام کنم. سوالم اینه که برای من که توی اروپا هستم مدرک زبان نیاز هست یا خیر؟ آیا باید دوره فاندیشن بگذرونم یا میتونم مستقیما امتحان ورودی دانشگاه رو بدم.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول برای تحصیل در لهستان حداقل آیلتس ۵ نیاز است اما با توجه به اینکه شما در مجارستان مشغول به تحصیل هستید امکان معادل سازی مدارک تحصیلی و زبان برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. مریم قایم مقامی گفته:

  باسلام ۳۰ سال سن دارم دیپلم. فنی هستم، لیسانس کارگردانی آیا میتوان پیش پزشکی را گذرانده تا پزشکی را فرا بگیریم؟ باسپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل پزشکی باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. ابي گفته:

  با سلام ٢٩ ساله هستم مدرک دیپلم ادبیات دارم اما علاقه وشوق زیادی به تحصیل پزشکی پیدا کرده ام امکان داره بتونموارد دانشگاه لهستان بشم درصورتی که دوره foundation رو سپری باید بکنم لطفا پاسخ بدید

  پاسخ
 19. Arshavin گفته:

  درود
  من ۲۶ ساله هستم چند روزی هست خدمت سربازیم تمام شد…لیسانس مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه ازاد هستم با معدل ۱۲٫۹۴ و معدل دیپلم ۱۴ ریاضی و فیزیک و مدرک زبان انگیلیسی. هم در اینده نزدیک خواهم گرفت و شغلمم هم مغازه تجهیزات پزشکی دارم
  الان که خدمتم تمام شده تازه به این فکر افتادم برم دنبال علایقم و تصمیم گرفتم دندانپزشکی بخونم توی لهستان
  میخواستم بدونم باید دیبلمم رو به تجربی تغییر بدم و از کالج شروع کنم یا اینکه با این شرایط معدل میشه مستقیما وارد شد
  اگه پیشنهادی دارین لطفا راهنمایی کنید چون شدیدا انگیزه دارم به اون چیزی که دوس دارم برسم…لطفا راجع به ویزای کاری در زمینه تجهیزات پزشکی برای فروش هم توضیح بدین.مرسی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.