شرایط تحصیل در هلند

 • شرایط تحصیل در هلند
 • بورسیه تحصیلی در هلند
 • هزینه تحصیل و زندگی در هلند
 • دانشگاه های هلند
 • کار ضمن تحصیل در هلند
 • اقامت پس از تحصیل در هلند
تحصیل رایگان در هلند 300x300 تحصیل رایگان در هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط تحصیل در هلند

تحصیل رایگان در هلند یکی از شرایط ورود به کشور هلند و مهاجرت به کشور هلند به شمار میرود . اگر شما به دنبال کشوری جهت دریافت کار بعد از تحصیل هستید کشور هلند یکی از این کشورها به شما میرود زیرا دانشگاه های این کشور و رشته های تدریس شده در این کشور دارای آینده ی شغلی بسیار خوبی است و میتواند در کشور هلند مشغول به کار گردید.

نظام تحصیلی و آموزشی کشور هلند بر پایه ی نیاز و استعداد دانش آموزان بنا شده و از این رو مدارس به سه دسته ی مدارس دولتی، مدارس خاص (مذهبی) و مدارس معمولی دولتی تقسیم شده اند، البته لازم به ذکر است که تعدادی مدرسه ی خصوصی هم مشغول به فعالیت می باشند. نظام آموزشی کشور هلند بر اساس ارزیابی سازمان برنامه ریزی تحصیلی برای دانشجویان بین المللی PISA و سازمان همکاری اقتصادی وتوسعه  OECDدر رتبه بندی برترین نظام های آموزشی در رتبه نهم قرار دارد.
تحصیل اجباری برای دانش آموزان از سن ۵ سال آغاز می شود و تا سن ۱۸ ادامه می یابد. در پایان این دوره به دانش آموزان مدرک دیپلم در سطوح VWO، HAVO و MBO اعطا می شود. مدارس دولتی و خاص بر پایه ی بودجه ی دولتی اداره می شوند و هزینه های جاری این مدارس توسط دولت تامین می گردد. ولی مدارس خصوصی بر پایه ی شهریه ای که از دانش آموزان دریافت می کنند فعالیت دارند. تحصیلات عالی در هلند در سه مقطع لیسانس (۲۴۰ واحد طی ۴ سال)، فوق لیسانس (۶۰ تا ۱۲۰ واحد طی یک یا دو سال) و دکترا (۱۲۰ واحد در طول ۳ سال) ارائه می گردد.

مشخصات
نام کشورهلند
پایتختامستردام
واحد پولیورو
زبانهلندی
video تحصیل رایگان در هلند

بورسیه تحصیلی در هلند

بورسیه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در هلند در واقع به صورت نقدی به دانشجو پرداخت نمی گردد بلکه به صورت کمک هزینه تحصیلی و تخفیف در شهریه ارائه می گردد . دانشجویانی که موفق به دریافت بورسیه می شوند می توانند شهریه مربوط به دانشجویان اروپایی را بپردازند به این صورت که شهریه دانشگاه به صورت عادی به طور میانگین ۱۰۰۰۰ یورو در سال می باشد ولی شهریه سالیانه برای دانشجویان خارجی بورسیه شده ۲۰۰۰ یورو است.

 • کمک هزینه تحصیلی در هلند

  کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی است که به دانشجویان بین المللی این امکان را می دهد تا با استفاده از تسهیلات مالی تحت عنوان Student Grants یا وام های مربوط به شهریه بتوانند در دانشگاه های این کشور تحصیلات سطح بالا را تجربه نمایند. طرح های حمایتی مالی دیگری مثل کمک هزینه ی اجاره مسکن Huurtoeslag و کمک هزینه ی خدمات بهداشت و درمان Zorgtoeslag نیز برای پوشش هزینه های دانشجویان در راستای تحصیل رایگان در هلند وجود دارد.

 • شرایطی که کمک هزینه های تحصیلی دانشجویی به دانشجویان تعلق می گیرد عبارتند از اینکه:

  در راستای تحصیل رایگان در هلند، سن متقاضی نباید بیشتر از ۳۰ سال باشد. متقاضی تبعه کشورهای اتحادیه ی اروپا باشد و طی ۵ سال گذشته اقامت هلندی اخذ نموده باشد یا حداقل ۵۶ ساعت در ماه کار کرده باشد. داشتن اجازه ی اقامت یا کار همان حقوقی را برای فرد به همراه دارد که یک شهروند هلندی دارد. شرط لازم دیگر برای اینکه صلاحیت فرد احراز شود این است که درآمد ماهیانه وی کمتر از ۱۳ هزار یورو در ماه باشد. بعلاوه دانشجویان اروپایی که قادر نیستند شهریه های تحصیل در هلند را بپردازند می توانند از وام های دانشجویی استفاده کنند که این مورد نیز شرایط خاص خود را دارد. من جمله داشتن حساب بانکی در هلند و کد شناسایی شهروندی این کشور و داشتن سن کمتر از ۳۰ سال. دانشجویان باید به همان میزان که از وام های دانشجویی استفاده می کنند وجوه دریافتی را بازپرداخت نمایند. سقف زمانی که دانشجوی دوره ی لیسانس می تواند از کمک های مالی دانشجویی استفاده نماید ۷ سال است.
  به عنوان طرح تشویقی در تحصیل رایگان در هلند، به منظور جذب دانشجویان بین المللی غیر از اتحادیه اروپا، دولت هلند برنامه ای برای ارائه کمک هزینه های مالی به این دانشجویان آغاز نموده است. این بورس تحصیلی توسط وزارت آموزش و پروش، وزارت علوم و چندین دانشگاه هلند تامین می شود. و مبلغ آن نیز ۵ هزار یورو برای سال اول می باشد که افراد می توانند با داشتن شرایط تنها یک بار از آن استفاده نمایند.

 • شرایط استفاده از این بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی عبارتند:

  فرد ملیتی غیر از کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشد.
  فرد متقاضی شرکت در دوره های آموزشی کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه های هلند باشد.
  فرد متقاضی قبلاً مدرک تحصیلی که از موسسات یا دانشگاه های هلندی اخذ ننموده باشد.
  فرد شرایط خاص دانشگاه مورد نظر را داشته باشد.

اخذ بورسیه تحصیلی در هلند

هزینه تحصیل و زندگی در هلند

تحصیل و زندگی در هلند هم مانند تمام کشورهای اروپایی مبتوان هزینه های نسبتا بالایی دربردارند و قبل از اقدام و رفتن لازم است که فرد از میزان هزینه ها تاحدودی اگاهی ذاشته باشد.
میتوانید جهت اگاهی از هزینه ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

دانشگاه های هلند

 • دانشگاه آمستردام

  این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ ترین موسسه های آموزش عالی کشور هلند شناخته شده که بالغ بر سی و یک هزار دانشجو در ان مشغول به تحصیل هستند و در سطح دانشگاههای هلند دارای برترین رتبه از نظر تحصیلی می باشد.و از لحاظ قدمت به عنوان سومین دانشگاه کشور هلند شناخته می شود.

 • دانشگاه صنعتی دلفت

  این دانشگاه بزرگ ترین و قدیمی ترین دانشگاه فنی در کشور هلندمیباشد ،که در سال ۱۸۴۲ تاسیس شده و بسیار مورد علاقه افرادی است که خواهان ادامه تحصیل در رشته های فنی و مهندسی در هلند می باشند .ودر حال حاضر در حدود ۱۹۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند . تمرکز اصلی این دانشگاه روی رشته های فنی مهندسی ،ریاضیات ، علوم کامپیوتر، علوم کاربردی،و مدیریت فناوری میباشد. دانشکده شیمی این دانشگاه در رتبه پانزدهم برترین دانشگاههای جهان قرار گرفته است

 • دانشگاه اوتراخت

  یکی از معتبرترین و قدیمی ترین دانشگاه های اروپا که در رده سوم دانشگاه های کشور هلند و رتبه نود و چهارم جهان قرار دارد .در حال حاضر حدود سی هزار دانشجو در هفت دانشکده این دانشگاه مشغول به تحصیلمیباشند. بنابر اعلام این دانشگاه ۱۲ نفر از برندگان جایزه نوبل و ۱۳ نفر از برندگان جایزه اسپینوزا از میان فارغ التحصیلان این دانشگاه قرار دارند.

 • دانشگاه گرونینگن

  این دانشگاه در رده پنجم دانشگاههای هلند قرار کرفته و بر اساس رتبه بندی جهانی در رده صدم برترین دانشگاههای جهان جایدارد.این دانشگاه در سال ۱۸۱۴ تاسیبس شده و حدود سی هزار دانشجو ار آن فارغ التحصیل شده اند .و مانند سایر دانشگاههای هلند یکی از انتخاب های محبوب دانشجویان است.

 • دانشگاه فناوری آیندهوون

  ین دانشگاه در رتبه صد و هفدهم جهان قرار دارد و بسیار دانشگاه با اعتبار و خوش نامی در زمینه های فنی و مهندسی و معماری است که حدود هفت هزار و صد دانشجو دارد و در زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی در رتبه بالایی قرار گرفته است.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند
تحصیل داروسازی در هلند

کار ضمن تحصیل در هلند

یکی از بهترین روشهای مهاجرت به کشور هلند ، مهاجرت تحصیلی میباشد چراکه کشور هلند دارای دانشگاه هایی با سطح علمی بالا است و شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در هلند امکان کار در حین تحصیل را نیز دارید . این امر یعنی داشتن شغل در ضمن تحصیل به فردی که دانشجوی هلند است کمک میکند تا برخی از هزینه های زندگی دانشجویی خود را پرداخت و تامین کند .

کار ضمن تحصیل در هلند
موسسات کاریابی در هلند

اقامت پس از تحصیل در هلند

علاوه براینکه هر دانشجو در حین تحصیل در هلند اجازه کار دارد پس از تحصیل نیز می تواند در صورت یافتن شغل مناسبی اقامت کاری دریافت نماید و در هلند بماند.البته این کار باید مرتبط با رشته تحصیلی ان فرد باشد و اگر فرد در کاری که دارد موفق عمل نماید و مالیات نیز پرداخت کند می تواند اقامت کاری خود را تمدید نماید.

اقامت بعد از تحصیل در هلند
سخن آخر

همان طور که در داخل مقاله فوق مطالعه نمودید تحصیل در کشور هلند دارای شرایط ایده عالی بوده که هر شخص میتواند از آن بهره مند گردد . یاد آور میشویم که تحصیل در هلند یکی از راه های مهاجرت به هلند بوده که در نهایت به دریافت کارت اقامت هلند و اتحادیه اروپا منجر میگردد . پیشنهاد میگردد حتما ویدیو و فایل صوتی آقای  ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)  را که در همین صفحه قرار دارد را مشاهده نمایید تا اطلاعات تکمیل تری در باب تحصیل رایگان در هلند و تحصیل در هلند را کسب نمایید .

123 پاسخ ها
دیدگاه های جدیدتر »
 1. ايدا می گوید:

  سلام خسته نباشيد … من سال سوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک هستم با معدل ۱۸ مدرک CAE زبان دارم و قبولی دانشگاه سراسری هم قطعا میارم میخواستم ببینم کشوری هست که من با هزینه خيلي کم اونجا برای لیسانس بخونم ؟ سالی حداکثر ۷_۸میلیون
  ممنون از پاسخ گويي?

  پاسخ
 2. بهمن فاتحی می گوید:

  با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت استاد گرانبها ملک پور
  آیا وکلای شما در یافتن سوپروایرزر به ما کمک میکنند یا خودمان باید اقدام کنیم ….استاد ببخش منو که اینقدر میپرسم …..ولی شرایط من .. همسرم ارشد روان سنجی هست با معدل 19.6 در حال یادگیری و آماده شدن آیلتس و دارای دو فرزند زیر 13 سال و خودم هم دارای 28 سال سابقه کار در کودکان استثنایی تهران هستم و میخوام با خانواده همزمان ویزا بگیریم و برای خانومم دکتری پذیرش بگیرم …کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید …خودم انگلیس رو خیلی می پسندم …ممنون از تمام زحمات شما …

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار جهت کسب اطلاعات درباره نحوۀ مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید. همچنین به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   سلام و عرض ادب
   معمولا برای ویزاهای تحصیلی بهتر است فرد سن زیر چهل سال داشته باشد ولی در مورد مقطع دکترا در صورتی که سوپروایزر داشته باشید گزینه ی سن چندان مطرح نخواهد بود.

   پاسخ
 3. m.s می گوید:

  سلام. بنده ۲۸ سال سن و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت استراتژیک با معدل ۱۸ ب بالا هستم. و در حال حاضر در حال نوشتن مقله ISI میباشم. مدرک بهیاری هم دارم. زبان هم ایتلس ۶/۵ دارم. میتوانم ب کشور هلند جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا (منظور تحصیل رایگان هست) یا …. مهاجرت کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. پویان می گوید:

  با سلام
  من کارشناسی مهندسی شیمی گرایش پالایش نفت از دانشگاه آزاد گچساران با معدل 12/65 سال 86 مدرکم رو گرفتم 35 سالمه و 8 سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشتم دارم زبانم خیلی خوبه تا چند ماه دیگه امتحان ielts میدم و تا 6.5 یا 7 میتونم بگیرم، همسرم کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری داره با معدل 14/50 و سال 88 مدرکشو گرفته و 7 سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشته داره 32 سالشه و زبانش زیاد خوب نیست، میخواستم ببینم میتونیم تحصیلی برای هلند اقدام کنیم ، با سرمایه حدودا 120 میلیون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی متاسفانه سرمایه شما کافی نیست. همچنین تحصیل رایگان و یا کم هزینه نیز در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 امکان پذیر می باشد. از این رو یا برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید و یا روش مهاجرت خود را تغییر دهید. در این راستا با توجه به شرایطتان به نظر می رسد می توانید برای ویزاهای کاری اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم جهت انتخاب بهترین روش و کشور و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. علی می گوید:

  با سلام من دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری هستم و یکسال و نیم از درسم باقی مونده و درحال حاظر معدل من 15 هست. اصلا شانسی برای تحصیل در خارج از ایران دارم؟ از لحاظ شرایط مالی هزینه ی بسیار زیادی احتیاج داره برای تحصیل در مقطع ارشد؟ آیا با کار کردن میشه این هزینه رو داد؟ و اینکه چه زمانی باید درخواست داد؟ ممنون

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، مدرک زبان و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. عقیل می گوید:

  باسلام و خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه پیام نور و با معدل 16هستم. 4 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی و دیپلم زبان از کانون زبان ایران دارم. مقاله آی اس آی ندارم. به نظرتون امکان اخد بورسیه تحصیلی رایگان از دانشگاه آمستردام برای مقطع دکترا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 7. مهرسا حبیبی می گوید:

  با سلام و خسته نباشید، من لیسانس نرم افزار از دانشگاه ازاد دارم و فوق لیسانس شبکه های کامپیوتری رو به صورت مجازی و آموزش محور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خوندم ، 9 سال سابقه فنی کامپیوتر و سه سال سابقه کار در اداره آموزش در شرکت پتروشیمی رو دارم زبانم معمولیه و میتونم تا اخر امسال ایلتس بگیرم، یه مقاله داخلی هم از انجمن برق ایران دارم و می تونم یه مقاله ای اس ای هم بدم، اگر من مشکل مقاله و زبان رو نداشته باشم با توجه به اینکه پرو پوزال در مقطع ارشد ندادم آيا میتونم در دوره دکترا تجارت الکترونیک در کشور هلند اقدام کنم? ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 8. سامیار می گوید:

  با سلام فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری با معدل 17.12 هستم دوتا هم مقاله ای اس آی از پایان نامه دارم 8 سال هم سابقه کار مرتبط با رشتم دارم 34 هم سنمه و متاهل آیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میتونم اقدام کنم و آیا هزینه تحصیل به چه میزان میباشد همچنین هزینه زندگی در هلند یا کشور مناسب دیگر؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شما را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 9. محمد محمدی روزبهانی می گوید:

  سلام
  من مدرک لیسانس برق از دانشگاه غیر انتفایی با معدل ۱۷.۵ دارم در حال حاضر سرباز هستم ولی چیزی نمونده الان ۲۵ سالمه.دارم به شدت زبان میخونم واسه ایلتس.با موسسه تماس گرفتم گفتن یکی از راه ها ویزای کار المان هستش.من واسم کمترین هزینه مهمه ولی اصلا دوست ندارم برم المان.با توجه با مطالعات که داشتم از سایتتون بین دو راهی خروج از ایران با ویزای کار و یا تحصیل ارشد و اقدام برای دکترا در کشوری مانند هلند هستم.به نظرتون کدوم بهتر و کم هزینه تر خواهد بود؟و سوالی که خیلی واسم مهمه در ایران در مقطع کارشناسی ارشد در چه رشته ای تحصیل کنم که هم بتونم راحت تر مهاجرت کنم هم وضع بهتری داشته باشم.کشور مورد علاقه خودم اسپانیا و هلند است.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. Sajad می گوید:

  سلام اقاى دكتر عرض ادب،بنده كارشناسى برق قدرت با معدل ١٩٠٧١هستم ايلتس ٦.٥هم دارم ميخواهم برايه ارشد اقدام كنم ميخواستم بدونم كه كدام كشور برايه من مناسبتره و اينكه با كار كردن دانشجويى هزينه تحصيلم و زندگيم ميشود يا نه

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید در صورتی که اطلاعات جزیی تری از شما داشته باشیم میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. تtehrani می گوید:

  سلام من متولد ١٣٧٠هستم فوق ليسانس برق دارم
  زبان انگليسي رو شروع كردم كه بتونم ايلتس بگيرم
  ببخشيد من ميتونم براي كارشناسي ارسد خوندن مجدد براي هلند اقدام كنم؟يابراي زكترا اقدام ميتونم بكنم؟
  چطوري ميتونم رايگان در هلند درس بخونم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید برای مقطع ارشد اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. سمیرا می گوید:

  با عرض سلام خدمت جناب آقای ملک پور
  بنده خانومی هستم 36 ساله که لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و مدرک آیلتس بنده هم با نمره 6.5 منقضی شده. همسر بنده هم 40 سال و لیسانس مترجمی خبر دارند. از نظر مالی هم شرایط متوسطی داریم. آیا امکان مهاجرت تحصیلی برای ما هست؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید جهت تحصیل در کشورهایی با هزینه مناسب تر اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. ابراهیم می گوید:

  با سلام به جناب آقای دکتر ملک پور من 25سالمه از افغانستان که مدتی است که در ایران اقامت دارم دارای مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی از کشورم رو دارم و قصد دارم در هلند در مقطع کارشناسی ارشد رشته مرتبط ادامه تحصیل بدم و شرایط خیلی خوب مالی هم ندارم میشه در این مورد راهنمایی کنید ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با اخذ مدرک زبان انگلیسی میتوانید جهت تحصیل در هلند اقدام فرمایید اما برای تحصیل رایگان میتوانید کشورهایی مثل اتریش یا المان را انتخاب نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. محمد حسن می گوید:

  سلام. من راننده کامیون هستم. تصمیم دارم برای کار در همین تخصص به هلند بروم. ۲۰ سال سابقه کار دارم.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   عرض ادب و احترام
   برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. az می گوید:

  سلاو و وقت بخی من 29 ساله و دارای لیسانس ارتباط تصویری با معدل الف.میخواستم بدونم شرایط تحصیل در هلند از جمله تمکن مال و و مدرک زبان لازم (انگلیسی یا زبان هلندی ) و شرایط کار رو بدونم سپاس گذارم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 16. زهرا می گوید:

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور. بنده 43 سالمه. ارشد جامعه شناسی دارم. بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه تحقیقات اجتماعی دارم و مدرس نرم افزار آماری اس پی اس اس هستم و کارمند. تمایل دارم به کشور هلند یا یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید با این شرایط من میتونم به کشور هلند مهاجرت کنم؟ یا کدوم کشور را شما پیشنهاد می کنید ؟و اینکه چطوری اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. امین می گوید:

  با عرض سلام و تشکر بابت راهنمایی هاتون. من 31 ساله هستم و مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه دولتی دارم (فارغ التحصیل سال 90). وهمچنین ایلتس 6.5 رو هم گرفتم. با این شرایط امکان پذیرش در یکی از دانشگاههای هلند و همچنین اخذ ویزا رو دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. بله شرایط شما برای تحصیل در این کشور مطلوب می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. عاطفه می گوید:

  سلام اقای دکتر.وقتتون بخیر.من مهندسی نرم افزار دارم.اما الان ۸سال سابقه دستیار دندانپزشک رو دارم(چقدرم که مرتبط به رشته تحصیلی)میخوام برای ویزای کاری یا اگر شرایطش فراهم نباشه برای ویزای تحصیلی اقدام کنم.تا مرداد ماه هم میتونم نمره آیلتسم رو به ۶ برسونم.امکانش هست لطف کنید و راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه مدرک زبان هلندی یا ielts حداقل 7 و یک رزومه قوی با معدل بالا ممکن است با اخذ بورسیه برای تحصیل بتوانید اقدام نمایید.ضمنا هلند ویزای کاریابی یا کار به طور مستقیم برای شما ندارد.

   پاسخ
 19. علی می گوید:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  می خواستم درباره ی ادامه تحصیل به صورت رایگان در رشته ی ژنتیک واصلاح نژاد در هلند من را راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
 20. هاله می گوید:

  سلام و خسته نباشید.آقای دکتر شما به قدری خوش برخورد هستید که فکر نکنم اگر کسی با موسسه شما آشنا بشه سراغ موسسه ی دیگری بره.و این سخاوت شما در دادن اطلاعات و راهنمایی افراد قابل ستایش هستش.من متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته مدیریت بازرگانی بین الملل هستم.هنوز کشوری رو به عنوان مقصد انتخاب نکردم اما اول می خوام مدرک زبانم رو بگیرم و حداقل یک مقاله در رزومه ی خودم داشته باشم بعد از شما راهنمایی بخوام.اما همیشه مطالب و گفته های شما رو دنبال می کنم.امیدوارم همواره موفق، سلامت و لبخند بر لب باشید

  پاسخ
 21. maziar samiei می گوید:

  عرب- ایمانی: جناب آقای دکتر ملکپور عزیز، با سلام و وقت بخیرخانمی هستم 50 ساله کارشناس مدیریت آموزشی در یکی از ادارات دولتی با 23 سال سابقه کار، یک فرزند دارم که دختری هستند 25 ساله و دارای لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه پیام نور تهران میباشد، برای مهاجرت به خارج از ایران چه کشوری را پیشنهاد میکنید با چه راهکارهایی؟ که زودتر و آسانترباشد؟ دخترم هم میتونه درس بخونه و هم کارکنه و خودم هم تا دو سال آینده میتونم بازنشسته بشم و همراه دخترم بروم 1- بنده باید برای اقامت اون کشور (مثلاً کانادا) از طریق سرمایه گذاری یا توریستی یا از طریق دخترم مهاجرت کنم؟2- ویزای کاری کدامیک از ما دونفر میتونیم بگیریم؟ 3- با توجه به اینکه شرایط مالی بنده بسیار خوب نیست که برای ویزای تحصیلی دخترم خرج کنم ولی تا حدودی میتوانم کمکش کنم چه پیشنهاد میفرمایید؟ برای مهاجرت و رفتن از ایران راهنمایی بفرمایید؟ فقط بصورت پناهنده نباشد. قبلاً از زحماتتون سپاسگزارم.

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ارادت
   فرزند شما میتوانند در کشور هلند ادامه تحصیل بدهند و در زمان تحصیل یک کار پاره وقت با مدت زمان محدود کاری را پیدا کنند
   از آنجایی که نمیشود به طور کامل در این بخش شما را راهنمایی کرد , خواهشمندیم برای راهنمایی بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرین.

   پاسخ
 22. علیرضا می گوید:

  با درود و احترام،
  من با 27 سال سن و داشتن مدرک کارشناسی ارشد it شبکه از دانشگاه آزاد ولی با معدل 14.5 راهی برایم وجود دارد که بتونم در دانشگاه های معتبر هلند مقطع دکتری همین رشته ام را بگذرونم؟ البته بدلیل عدم داشتن هزینه شهریه فقط قصدم تحصیل رایگان میباشد که فکر کنم همان بورسیه میشود یا راه دیگر نمیدونم و ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید که اگر شدنیست روی تافل و کار روی یک موضوع خوب در پایان نامه ام که فقط مونده وقت بگذارم که در امر پذیرشم کارا باشه؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد راهنما و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 23. Eli می گوید:

  سلام خسته نباشيد، ميخواستم بدونم با قبولي در داشنگاه دولتي رشته ي دندان پزشكي يا دارو سازي از طريق كنكور و داشتن مدرك ايلتس امكانش هست كه از سال دوم دانشگاه براي ادامه ي تحصيل به هلند مهاجرت كنم؟اگه باشه، هزنيه ي سال اول حدودا چقدر ميشه ؟
  با سپاس از اطلاعات خوب سايتتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب همانطور که میدانید پزشکان می بایست مدرک خور را در ان کشور معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشید برای مثال می توانید به بهانه مطالعه زبان از کشورهای مذکور یک سال اقامت موقت گرفته تا در ان فاصله مدارک خود را معادل نمایید.

   پاسخ
 24. Baran می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  آقای دکتر ازتون راهنمایی میخواستم درمورد اینکه میتونم با مدرک دیپلم معماری تو دانشگاه ه‍ای هلند تحصیل کنم؟چجوری میتونم بصورت رایگان اونجا تحصیلمو ادامه بدم یعنی چ مدارکی لازمه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ابتدا باید سن شما را بدانیم و همچنین با مدرک دیپلم نمیتوان تحصیل رایگان در کشور هلند داشت . همچنین باید شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. Shirin می گوید:

  با سلام و خسته نباشید از مطالب مفیدی و قابل اعتمادی که بصورت رایگان در اختیار ما می گذارید بسیار ممنونم آقای دکتر ملک پور خواهش می کنم به سوال من پاسخ بدهید که واقعا در سردرگمی کامل هستم من ۲۴ ساله ارشد مامایی با معدل ۱۷.۵۵ از دانشگاه سراسری رتبه ۱۵ ارشد مامایی دارای ۴ مقاله isi در ژورنال های سطح متوسط هستم که دو طرح تحقیقاتی و دو مقاله در حال اجرا هم دارم در حال آمادگی برای آزمون تافل نیز هستم و حدود ۱۰۰ میلیون پس انداز. آیا با این شرایطی که من دارم آیا امکان گرفتن فول فاتد برای رشته مامایی در کشور هلند المان دانمارک یا استرالیا برای من وجود داره؟شما خودتون کدوم کشور رو برای گرفتن فاند برای رشته مامایی در مقطع ارشد روصلاح میدنید؟ اقدام برای دکتری چه شرایطی داره ؟ آیا واقعا پروپزال که می نویسیم باید در حد یه اختراع باشه قبول کنن اگر در ایران دکتری بدم و بهداشت باروری بخونم برای رشته بهداشت می تونم در کشورهای اروپایی بعد دکتری اقامت کاری بگیرم یا نه ؟ من خیلی سردرگم هستم و این سردرگمی باعث استرس شدید میشه برام ممنون میشم در مورد رشته مامایی هم اطلاعاتی بدید با تشکر از زحمات شما

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. امکان تحصیل دکترا نیز برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 26. سپیده می گوید:

  سلام آقای دکتر ملک پور برای آگاهی پیدا کردن از رشته های تحصیلی موجود در دانشگاهای هلند و این که برای هر رشته ایی مدرک چه زبانی لازم هست که داشته باشم از چه طریقی میتونم اطلاعات بگیرم چون مشاورین دفتر پیشنهادشون رشته های مدیریت بود با زبان انگلیسی که تقریبا راحتترین راه برای وردو به دانشگاهاشون باشه برای اخذ ویزای تحصیلی اما برای من مهمه که رشته ایی رو که میخوام بخونم رو دوست هم داشته باشم رشته تحصیلی خودم هنره و لیسانس دارم میشه که این رشته رو در مقطع ارشد اونجا ادامه داد یا بهتره که از ابتدا بخونم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. برای ادامه تحصیل در رشته های هنر به آزمون ورودی نیاز است و باید آزمون مربوطه را سپری نمایید. به صورت غیر مرتبط نیز می توانید در رشته های مدیریتی و بیزنس تحصیل نمایید. برای اطلاع از شرایط تحصیل در این کشور پیشنهاد میکنیم مشاوره تخصصی در این زمینه دریافت نمایید.

   پاسخ
 27. mie.editor2 می گوید:

  سلام اقای دکترخانوم من تازه پاگذاشتی به 17سالگی خودمم29سالمه میخاستم برای تحصلیل هلندحالاﭺه دبیرستان ﭺه دانشگاه میخاستم ببینم میشه رفت هزینه هاش ﭺقدرمیشه,ممنون ازاین وقت میزارین روسوالات ما

  پاسخ
 28. محسن شیروانی می گوید:

  با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو
  من 27 ساله هستم. کارشناسی عمران.به این رشته علاقه نداشتم و معدلم 12.5 هستش با یک ترم مشروطی. میخوام تا سه سال آینده در رشته مدیریت بازرگانی اذامه تحصیل بدم.با این شرایط معدل میتونم کارشناسی ارشد شرکت کنم.ایلس 6.5 دارم
  یا کارشناسی رو از اول شروع کنم تو رشته مذیریت(خارج از کشور)بهتره؟ آیا سنم اجازه میده؟
  یا ارشد رو تو ایران تویه دانشگاه معتبر بخونم بعد برای دکتری اقذام کنم؟
  با سپاس بیکران

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان اقدام برای کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد که بسته به کشور مقصد و دانشگاه مورد نظر معدل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان مثال تحصیل در کشور هلند یا دانمارک می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهید.

   پاسخ
 29. Hanita می گوید:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشید
  من دختری ۱۶ ساله ام و الان دهم میخونم یعنی همون دوم دبیرستان
  میخوام برای ادامه تحصیل به هلند برم
  میخواستم بدونم از کی برم بهتره و هزینش کمتر میشه؟؟؟ یکیم چه مدرک زبانی لازمه؟؟ لطفا جواب بدین خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در دانشگاه های کشور هلند داشتن مدرک دیپلم الزامی می باشد و در خصوص تحصیل در مدارس این کشور باید شرایط شما بررسی گردد. تحصیل در این کشور هزینه دارد که بسته به هر رشته و دانشگاه متفاوت است و برای تحصیل به مدرک زبان نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. سایه می گوید:

  سلام.بنده ۳۶ سال دارم کارشناس ارشد ار دانشگاه پیام نور مشهد در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم با معدل۱۷ و چهل صدم و دارای ۵ مقاله همایشی در داخل کشور و از لحاظ زبان ام زیاد قو ی نیستم و برای ادامه تحصیل میخوام اقدام کنم از لحاظ مال در حدی نیستم که بتونم جوابگوباشم به نظر شما میشه امید داشت

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. امیرحسین می گوید:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  من دانشجوی ترم 2 PhD مهندسی برق گرایش مخابرات دانشگاه آزاد واحد شیرازم. معدل دوره ارشدم 18.90 بودش. از نظر زبان انگلیسی مشکلی ندارم، در حال آمادگی برای امتحان آیلتس هستم (طی 1-2 ماه آینده). دنبال دریافت grant تحصیلی یا scholarship هستم تا از دکترای اینجا انصراف بدم و برای semester دوم سال آینده در اروپا (مثل آلمان یا نروژ) تحصیل کنم، آیا امکان پذیر هست؟ و اینکه برای چه کشوری می تونم از طریق موسسه جنابعالی اقدام کنم و ملزمات این کار چیه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. mie editor2 می گوید:

  با سلام و احترام خدمت آقای ملک پور عزیز و گرامی. من ۲۹ سالم هست و دیپلم کامپیوتر دارم و هشت سال سابقه بیمه دارم و در حال حاضر کارشناس فروش انشعاب در توزیع برق میباشم. تخصص ام طراحی سایت است و دارنده مدارک computer support 2500 ساعت , MCSA و +A و +Network و PHP & My SQL و ICDL و مدارک زیاد دیگری در زمینه فناوری اطلاعات میباشم .همسر بنده هم لیسانس سخت افزار است. سرمایه ما ۸۰ میلیون تومان میباشد. تقاضامندم بفرمایید آیا راهکاری برای مهاجرت برای ما وجود دارد یا خیر .با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با مدرک دیپلم برای شما شانس اخذ ویزای کاری وجود ندارد اما میتوان برای همسر شما در این خصوص اقدام نمود. ویزاهای تحصیلی نیز می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. آیسان می گوید:

  سلام. من ۲۴ ساله هستم. لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه آزاد قزوین با معدل ۱۷ دارم. دو مقاله کنفرانسی و مدرک تافل هم دارم. میخواستم بدونم با این شرایط شانسی برای اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های هلند دارم؟؟؟
  به جزدهلند از چه کشورهای دیگه ای میتونم بورسیه دریافت کنم؟؟؟ خیلی برام مهمه که حتما بتونم از بورسیه و کمک هزینه استفاده کنم. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. نیما می گوید:

  با سلام خدمت شما جناب ملک پور

  من دانشجوی ارشد معماری دانشگاه آزاد هستم با معدل ۱۶.۷۰ فقط دفاع پایان نامه مونده – زبان انگلیس رو به صورت کامل مسلط هستم و برای گرفتن ایلتس ۶.۵ و ۷ هم میتونم خودم رو برسونم سنم ۳۰ سال و ۲ تا مقاله در مورد مرتبط با معماری و اقلیم دو منطقه مختلف از کشور رو دارم البته اسم بنده نفر دوم هستش البته میخواستم بدونم اصولا مدت زمان اخذ پذیرش و ویزا چقدر هستش و برای تحصیل رایگان در هلند سن کمتر از ۳۰ رو مطرح کردید آیا با این شرایط امکان گرفتن پذیرش تحصیل رایگان در هلند رو دارم برای دکترا ؟

  تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ پذیرش دکتری با توجه به رزومه شما وجود دارد و از نظر سن مشکلی وجود ندارد. برای اخذ پذیرش داشتن مدرک زبان آیلتس ۷، نمونه کار مرتبط با رشته و … مورد نیاز است و ادامه تحصیل در این رشته آزمون ورودی دارد. مدت زمان اخذ ویزا و پذیرش در این کشور بین ۴ تا ۶ ماه می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie editor2 می گوید:

  با سلام خدا قوت من مهدی فرضی هستم ۳۸ ساله دارای مدرک فنی نجاری با ۱۵ سال سابقه کار متاهل خانمم دارای مدرک مدیریت بیمه و مدرک ناجی و مربیگری شنا با ۱۰ سال سابقه برای مهاجرت کدام کشور برای ما مناسبتر است با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. ویزاهای تحصیلی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد اما شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در خصوص مناسب ترین راه و مناسب ترین کشور پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie editor2 می گوید:

  با سلام و احترام خدمت دکتر ملک پور عزیز که همیشه انرژی های مثبت شما شامل حال بنده میشود. ارادت بسیار خاصی نسبت به شما دارم و یکی از بهترین آدم هایی هستید که در طول عمرم میشناسم و همیشه از طریق کانال تلگرام ویس های شما را با دقت گوش میدهم. بنده در مقطع کارشناسی در رشته ی مهندسی پزشکی در گرایش بیومتریال در دانشگاه آزاد هستم که در حال گذراندن ترم اخر با معدل کل ۱۷٫۸۳ می باشم. و همچنین در حال گذراندن دوره ی آیلتس، و درحال کار کردن رو مقاله ی ISI میباشم. از زمانی که با کانال شما اشنا شده ام، تمامی مدارک مورد نیازی که فرمودید را دارم تهیه میکنم و دارای سرمایه ۸۰ میلیون تومان می باشم. هدفم تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور میباشد. متاسفانه در آینده ی این رشته در اروپا مقداری شک و تردید دارم با اینکه بسیار شنیده ام که آینده ی بسیار خوبی دارد. بنده سایت های دانشگاهی زیادی را گشته ام اما هر دانشگاهی این رشته را ارائه نمیدهد. از شما استاد محترم تقاضا میکنم از آینده ی این رشته در دانمارک، هلند و کانادا توضیحاتی بفرمایید. امیدوارم یک روز برای انجام کارهای ویزا به دفتر شما مراجعه کنم. ارادتمند شما، محمد.

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در مقطع دکتری باید رزومه بسیار مناسبی (سطح زبان بالا، مقالات بین المللی و …) داشته باشید. در خصوص تحصیل در کشورهای مختلف می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

   پاسخ
 37. محمد امین رستمی می گوید:

  سلام من امسال ۱۱ ام هستم و سال بعد میرم ۱۲ ام که میشه همون پیش دانشگاهی قدیم !! میخواستم بدونم برای کالج یا پیش دانشگاهیی در هلند امکان تحصیل هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشور هلند به دیپلم ۱۲ ساله نیاز است. در صورتی که تمایل دارید در مدارس این کشور تحصیل کنید می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. حامد می گوید:

  به نام خداوند جان و خرد – کزین برتر اندیشه برنگذرد

  خداوند نام و خداوند جای – خداوند روزی ده رهنمای

  خداوند کیوان و گردان سپهر – فروزنده ماه و ناهید و مهر

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تیم محترمتان.
  سپاسگزارم و قدردان زحمات حضرتعالی به جهت پاسخگویی به سوالات و ارائه خدمات صادقانه که زمان گرانبهای خود را صرف خدمت به هموطنان خود میکنید وبدون اغراق به معنای واقعی کلمه انسان وارسته ای هستید بهترین ها نصیبتان باد.
  جناب آقای دکتر ملک پور بنده ۲۷ ساله و دارای دیپلم رشته انسانی علاقه مند به تحصیل در رشته های مدیریتی و تجارت در کشور هلند هستم تمام فایل های شما را دنبال میکنم و تا حدودی واقف هستم به شرایط اعم از هزینه های تحصیل مسکن دانشگاه و تمامی مواردی که بر درس خواندن یک دانشجو در خارج از ایران حادث هست وضعیت مالی جالبی ندارم دارای کار آزاد بودم که بخاطر شرایط اقتصادی نامناسب ورشکسته کامل شدم اما امیدم رو از دست ندادم ،به شدت علاقه مند هستم تا در رشته های ذکر شده به تحصیل بپردازم از این رو درخواستم این هست آیا میتوانید به من کمک کنید و شرایطی را برای من فراهم کنید تا به تحصیل بپردازم به شما قول میدهم تمام هزینه را به شما با کار کردن برگردانم، دلیل این درخواست من این هست که به من پیشنهاد پناهندگی دادند ولی من نمیخواهم پناهنده شوم و شان یک ایرانی این نیست که پناهنده شود، من جوان هستم و میتوانم تحصیل کنم کار کنم و مفید واقع بشم، تنها درخواستم کمک از شماست اگر توان دارید کمکم کنید تا بارقه های امید و تلاش در من خاموش نشود من تحصیل را دوست دارم ولی هزینه اش را ندارم.
  آروزی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم برای شما و همچنین تیم محترمتان
  خداوند یار و نگهدارتان .

  پاسخ
 39. morteza می گوید:

  سلام خسته خدا قوت جناب ملک پور
  من خیلی سعی کردم با دفتر تماس بگیرم اما بعد از کلی انتظار پشت خط قتع میشه و نمیتونم صحبت کنم اگر امکانش هیت همینجا ج من رو بدیت با تشکر
  چقد هزینه دانشگاه میشه برای گرفتن فوق لیسانس؟؟
  ایا میتونیم بعد از اتمام دانشگاه همسرم اقامت دائم بگیریم؟؟؟؟
  امکان این که هردو باهم ورود کنیم به هلند هست یا خیر؟؟
  و اگر امکانش نیست چه مدت زمان میبره تا من ملحق بشم به همسرم
  امکان اینکه بریم و اونجا مدرک زبان بگیریم هست یا باید با مدرک زبان ورود کنیم
  اگر اجازه ندن من همراه همسرم برم ایا دانشگاه خوابگاه در داخل دانشگاه میده یا اینکه بیرون از دانشگاه خود شخص باید اجاره کنه

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. هزینه دانشگاه بسته به نوع دانشگاه متفاوت است و برای افزایش شانس ویزا بهتر است ابتدا نفر اصلی اقدام نموده و سپس همراه درخواست دهد که بسته به وقت سفارت از ۲ تا ۴ ماه زمان می برد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. morteza می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  همسر من لیسانس داروهایه گیاهی از دانشگاه ازاد تاکستان داره وبرای ادامه تحصیل برای هلند میخاد اقدام کنه و سن هردویه ما ٣٠ سال هست میخام ببیینم من هم میتونم از طریق همسرم اقامت و اجازه کار بگیرم و اینکه هزینه تحصیل در سال چقدر هست؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. بهتر است برای افزایش شانس خود و همسرتان ابتدا نفر اصلی اقدام نموده و سپس برای همراه درخواست نماید. همراه در کشور هلند اجازه کار و تحصیل را دارا می باشد. برای اطلاع از هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. mie editor2 می گوید:

  با سلام من دکتر داروساز هستم فارغ التحصیل سال ۹۱، ۲۸ سال سن دارم همسرم ۳۰ ساله لیسانس زبان انگلیسی ومشغول به حرفه عکاسی و فیلم برداری در حال گذراندن دوره زبان هستم ولی مدرک ندارم هنوز خواستم بدونم با شرایط فوق و با سرمایه حدودی ۲۰۰ میلیون بهترین گزینه برای ما جهت مهاجرت کدوم کشوره؟

  پاسخ
 42. mie editor2 می گوید:

  با سلام و احترام. داشتن مدرک زبان از پایه ای ترین فاکتورها در امر مهاجرت می باشد که بیشترین کمک را به فرد می کند. در صورت داشتن سابقه کار و سطح زبان مناسب امکان اقدام برای ویزاهای تحصیلی و کاری هم برای شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 43. mie editor2 می گوید:

  با عرض درود فراوان و تشکر از جناب آقای دکتر ملک پور عزیز. بنده ۳۲ ساله هستم لیسانس الکترونیک و سرمایه حدودا ۱۵۰ میلیون دارم. آیا میشود ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان بگیرم؟وآیا این راه بهترین راه برای من است یا خیر. ممنون میشم از پاسخگوییتون. ضمنا از صبر و شکیبایی و البته صداقت شما در امر پاسخگویی به سوالات صمیمانه متشکرم و آرزوی سلامتی برای شما

  پاسخ
 44. mie editor2 می گوید:

  با سلام و عرض ارادت. به طور معمول رشته های هنری و گرافیکی در اکثر کشورها با آزمون ورودی همراه است. با توجه به شرایط سنی شما بسیاری از کشورها از لیست انتخابات شما حذف می گردند. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از کشور متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 45. mie editor2 می گوید:

  سلام . پسری ۲۶ ساله هستم . آخرین مدرک تحصیلی ام دیپلم ریاضی با معدل ۱۸ ، پیشدانشگاهی ریاضی با معدل ۱۷ است . مسلط به زبان انگلیسی هستم ولی مدرک ندارم . اما نهایتا یکساله میتوانم آیلتس با نمره قابل قبول را اخذ کنم . علاقه بسیاری به تحصیل در رشته جلوه های ویژه سینمایی دارم . آیا با توجه به فاصله ای که بعد از آخرین مدرک من وجود دارد ، قادر به تحصیل خواهم بود ؟ شما کدام کشور و دانشگاه را برای هنرهای نمایشی و گرافیکی پیشنهاد میکنید .

  پاسخ
 46. mie editor2 می گوید:

  با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل شما در این کشور وجود دارد اما اخذ پذیرش برای رشته حسابداری با دشواری هایی همراه است. به غیر از رشته های حسابداری می توان برای رشته های مدیریتی پذیرش گرفت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 47. mie editor2 می گوید:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور تقاضا دارم به سوال من جواب داده و من را در این امر یاری کنید من جوانی ۱۸ ساله (جنسیت : مرد)هستم و از مدت ها پیش علاقه مند به تحصیل(صرفا رایگان)در هلند و پس از گرفتن اقامت دائم در این کشور هستم من در این سن شروع به فرا گیری زبان انگلیسی کردم و قصد دارم پس از گرفتن لیسانس (حسابداری) در کشور ایران برای گرفتن فوق لیسانس به کشور هلند مهاجرت و از طریق ویزای تحصیلی اقدام به تحصیل کنم وضع مالی من(خانواده ی ما) متوسط بوده و فقط به تنهایی قصد مهاجرت دارم از شخص شما تقاضای راهنمایی دارم که به من پاسخ دهید این راهی که من قصد پیشروی دارم درست است؟ و راهنمایی های لازم را نسبت به من بگویید من در صفحات اجتماعی شما فرد فعالی هستم و تمام ویدیوها و ویس های لازم را در کانال تلگرامی شما گوش دادم ولی شما در کانال در باره ی رشته حسابداری توضیحات بسیار کمی داده اید همچنین خواهشمندم در باره رشته حسابداری توضیحان بیشتری در کانال بدهید

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.