بررسی تحصیل رایگان در اروپا

 • مقدمه ای بر شرایط تحصیل رایگان در اروپا

 • سوالات مطرح شده در مورد تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا

 • بررسی تحصیل در اتریش به عنوان یکی از مقاصد تحصیل رایگان در اروپا

 • مدارک و شرایط لازم برای تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط تحصیل رایگان در اروپا برای دانشجویان پیام نور و علمی کاربردی

تحصیل رایگان در اروپا 1 تحصیل رایگان در اروپا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مقدمه ای بر شرایط تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل رایگان در اروپا با توجه به دانشگاه های سطح بالای این منطقه و کیفیت بالای آموزشی مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور قرار گرفته است. همچنین با توجه به سوالات فراوان شما در مورد تحصیل رایگان در اروپا که در ادامه برخی از آن ها را مشاهده خواهیم کرد، بر آن شدیم تا نوشته ای هر چند کوتاه در باب شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا به نگارش درآوریم. موسسه ملک پور تمام خدمات در خصوص مهاجرت به کشور مورد نظر را ارائه می نماید لذا مشاورین ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان می باشند. چگونگی مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل رایگان در اروپا ، چگونگی بهرمند شدن از امکان تحصیل رایگان در اروپا و کشورهایی که میتوان تحصیل رایگان داشت را بعلاوۀ قوانین و شرایط آن کشورها  بررسی مینماییم. در این مقاله کوتاه بر این شدیم تا بیشتر در مورد تحصیل رایگان در اروپا صحبت کنیم ، و اینکه در کدام کشورهای اروپایی نظام تحصیل رایگان در اروپا هنوز وجود دارد ، و شما عزیزان با داشتن چه شرایطی می توانید از امکان تحصیل رایگان در اروپا بهرمند گردید.

سوالات مطرح شده در مورد تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط مهاجرت به اروپا چیست و چگونه می توان برای آن اقدام کرد؟
 • برای مهاجرت به اروپا چگونه می توان اقدام کرد؟
 • آیا میتوان از طریق کاری اقامت کشورهای اروپایی را اخذ نمود؟
 • چگونه می توان از طریق تحصیل اقامت کشورهای اروپایی را دریافت نمود؟
 • برای مهاجرت دانشجویی اروپایی از چه طریقی باید اقدام نمود؟
 • تحصیل رایگان در اروپا آیا واقعآ رایگان می باشد یا هزینه های جانبی را شامل می شود ؟
 • شرایط مورد نیاز برای ادامه تحصیل رایگان در اروپا چیست ؟
 • آیا ادامه تحصیل در همه مقاطع در اروپا رایگان خواهد بود؟
 • راههای اخذ ویزای تحصیلی برای کشورهای اروپایی که نظام آموزشی رایگان دارند چیست؟
 • مزایای تحصیل رایگان در اروپا چیست ؟
 • مشکلاتی که بر سر راه تحصیل رایگان در اروپا می باشد به چه ترتیبی است ؟

شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا

 • امروزه تحصیل رایگان در دنیا تقریبآ نایاب است ، و تنها کشورهایی که تا سال ۲۰۱۴ میتوانستیم هنوز از تحصیلات در آنجا بعنوان تحصیل رایگان نام ببریم کشورهای اتریش ، آلمان ، فرانسه ، نروژ و فنلاند بودند. امکان تحصیل رایگان در اروپا همواره برای متقاضیان واجد شرایط تحصیل رایگان در کشورهای اتریش ، آلمان موجود می باشد.

 • تحصیل رایگان در اروپا در سالهای اخیر تقریبآ هزینه ای برابر به صفر یورو داشت اما حال سال به سال با تصویب قوانین جدید و پولی شدن اکثر دانشگاههای کشورهای دیگری که جزئی از نظام آموزشی و تحصیل رایگان در اروپا بودند همانند کشور سوئد ، تحصیل در کشورهای اتریش ، آلمان ، فرانسه ، نروژ و فنلاند نیز شامل هزینه گردید. منتها این هزینه همچنان در مقابل هزینه های تحصیل در کشورهایی نظیر سوئد و … رایگان محسوب می گردد ، زیرا سوئد پس از پولی شدن دانشگاههایش تقریبآ سالیانه از دوازه هزار یورو در سال و به بالا برای دانشجویان هزینه در بر دارد ، حال آنکه در اتریش دانشجویان دانشگاه های دولتی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس تقریبآ زیر هزار یورو در سال بابت تحصیل می پردازند.

 • در مقطع دکترا نیز دانشجویان دکترا مبلغی زیر دو هزار یورو در سال بابت تحصیل می پردازند . به همین جهت این سیستم آموزشی همچنان در دنیا بعنوان نظام آموزشی و تحصیل رایگان در اروپا شناخته می شوند ، زیرا ارزانتر از این دانشگاهها در سطح دنیا دیگر پیدا نمی گردد . البته در طی این روند هزینه دار شدن دانشگاههای رایگان دنیا ، دانشگاههای فرانسه و فنلاند و نروژ نیز از حالت رایگان کاملآ خارج شدند . و فقط کشورهای اتریش و آلمان باقی ماندند که البته با شرایط سخت کنونی آلمان جهت اخذ ویزای تحصیلی ، میتوان گفت در حال حاضر بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل رایگان در اروپا با شرایط راحت و تقریبآ قطعی ویزا ، کشور اتریش می باشد .

بررسی تحصیل در اتریش به عنوان یکی از مقاصد تحصیل رایگان در اروپا

 • جالب آنجاست که اتریش که دارای امکان تحصیل رایگان در اروپا می باشد و دانشگاههای بسیار عالی ای نیز دارد و از اعتبار جهانی بسیار بالایی برخوردار هستند ، و همچنین اینکه برای سال ۲۰۱۵ بهترین کشور دنیا از همه نظر شناخته شده و این رتبه تا سال پیش به کشور سوئیس تعلق داشت ، لیکن اکنون اتریش برترین کشور دنیاست و البته با یک چهارم هزینه های زندگی ، هزینه های زندگی در اتریش نیز ، کمترین هزینه های زندگی در دنیا محسوب می گردد .
 • معنی این آنست که در بهترین نقطه دنیا با تمام امکانات و رفاه اجتماعی و خدمات اجتماعی که در دنیا برترین است ، هم رایگان تحصیل خواهید کرد و هم هزینه های زندگی بسیار پایینی نیز می پردازید . هم آنکه اجازۀ کار خواهید داشت و پس از فارغ التحصیلی مانند کشورهای دیگر مجبور به بازگشت به کشور خود نخواهید بود ، چنانکه ویزای شما در صورت یافتن کارفرمایی در اتریش به راحتی به ویزای کاری اتریش تبدیل خواهد شد و شما نیز با داشتن پنج سال سابقۀ کاری فول تایم میتوانید جهت اخذ اقامت دائم اتریش نیز اقدام نمایید .
 • از دیگر مزایای تحصیل رایگان در اتریش آنست که در صورت بهمراه بردن همسر و فرزندانتان به کشور اتریش ، آنان نیز از مزایای تحصیل رایگان در اتریش بهرمند خواهند شد . و تحصیل فرزندتان که در کشورهای دیگر قطعآ بیشتر از شش هزار یورو در سال هزینه در بر خواهد داشت ، در کشور اتریش کاملآ رایگان خواهد بود .

مدارک و شرایط لازم برای تحصیل رایگان در اروپا

 • جهت تحصیل رایگان در اروپا، در هر کشوری که شما وارد آن می گردید جهت تحصیل آن هم بصورت رایگان ، می بایست حتمآ یا دارای مدرک زبان آن کشور باشید ، همانند کشور آلمان که از شما مدرک زبان آلمانی معتبر را میخواهد ، و یا آنکه می بایست بدون مدرک زبان به آن کشور وارد شوید و در کلاسهای زبان آن کشور در دانشگاه شرکت نموده و برای شما جهت یادگیری زبان آن کشور فرصتی تعیین میگردد که طی آن فرصت میتوانید مدرک زبان مورد درخواست آن کشور را در همان کشور اخذ نمایید و پس از آن به شما اجازۀ ادامه تحصیل در دانشگاههای رایگان دولتی خود را خواهند داد، همانند اتریش . که صد البته به دلیل سهل تر بودن شرایط اتریش ، اتریش دارای متقاضی بسیار زیادی جهت مهاجرت تحصیلی و تحصیل رایگان در اروپا نیز میباشد.
 • البته شرایط خاصی نیز بر فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای رایگان اتریش و آلمان نیز وجود دارد ،آن هم اینکه فقط دانشگاههای سراسری مورد قبول میباشند ، به تازگی تقریبآ شصت درصد پرونده های دانشگاه آزاد را نیز با توجه به شرایط خوب بودن شعبه دانشگاه و معدل دانشجو و نمرات دروس اختصاصی وی قبول می نمایند و در موارد بسیار قلیلی نیز دیده شده که دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاههای غیرانتفاعی را نیز قبول نموده اند ، لیکن متاسفانه افرادیکه دانشجو یا فارغ التحصیل از دانشگاههای علمی کاربردی و یا پیام نور هستند شانسی برای قبولی و تحصیل رایگان در اروپا نخواهند داشت .

شرایط تحصیل رایگان در اروپا برای دانشجویان پیام نور و علمی کاربردی

خبر خوب آنکه افرادیکه دانشجو یا فارغ التحصیل از دانشگاههای علمی کاربردی و یا پیام نور هستند ، با اینکه در اتریش و آلمان شانسی نخواهند داشت ، لیکن برای کشور ایتالیا براحتی میتوانند اقدام نمایند ، ایتالیا دارای نظام آموزشی تحصیل رایگان در اروپا نیست، ولیکن همانند کشورهای اروپایی با سیستم تحصیل رایگان در اروپا ، میتوان روی ان حساب باز نمود ، زیرا به بیش از نود درصد دانشجویان بورسیه تحصیلی استانی تعلق میگیرد و( البته نیاز به مدارکی دال بر اثبات مورد مکفی نبودن حقوق ماهیانه در ایران خواهید داشت) ، بطوریکه هم هزینه تحصیل ایشان رایگان میگردد و هم اینکه بطور مثال در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس پنج هزار یورو در سال و در مقطع دکترا سیزده هزار و چهارصد یورو در سال کمک هزینه زندگی داده خواهد شد ، آن هم البته شرایط خاصی را میطلبد که در این مقال نمی گنجد و برای اطلاعات بیشتر بحث بورسیه ایتالیا را در سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالعه بفرمایید.

سخن آخر

درصورت داشتن قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی ، حتمآ قبل از هرگونه تصمیم گیری ، حتمآ با وکلا و مشاوران مجرب ما در موسسۀ حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید ، تا در اسرع وقت در مورد تمامی امکانات و موقعیت های مهاجرتی خود مطلع و راهنمایی گردید . موسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که همیشه صادقانه و دلسوزانه جهت پیشبرد اهداف موکلان گرامی قدم برداشته و همین مورد باعث شده تا موسسه حقوقی ملک پور تبدیل به خوش نام ترین و موفق ترین و بزرگترین موسسه حقوقی کشور گردد. شما می توانید تمام سوالات خود در مورد تحصیل رایگان در اروپا را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید. امیدوار است که نوشتار تحصیل رایگان در اروپا مورد توجه شما قرار گفته باشد.

152 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. ایران می گوید:

  سلام
  ظاهرا امکان برقراری تماس با شما وجود ندارد چندین ساعت باید پشت خط بمونیم
  دفتری تو ایران دارید؟ اگه میشه آدرسشو بنویسید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شماره های تماس ما در ایران، اتریش و بلاروس در بخش تماس با ما قرار دارد. همچنین شما می توانید با پر کردن فرم ارزیابی در ابتدای همین مقاله مشخصات خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما در دفتر وین از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند. از طریق لینک زیر نیز می توانید فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. iran می گوید:

  سلام
  من بدون کنکور در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستم آیا میشه درخواست پذیرش از دانشگاه های اروپا رو بدون شهریه کرد؟
  معدلم بالای 19:50

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در دانشگاه های اتریش باید در کنکور ایران در رشته مورد نظر خود قبول شده باشید. اما امکان تحصیل رایگان در نروژ نیز وجود دارد اما شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود تا بتوان جواب درستی به این پرسش داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. arf می گوید:

  سلام
  میخواستم بدونم برای تحصیل در ایتالیا داشتن زبان انگلیسی کفایت میکنه یا باید زبان ایتالیا رو هم امتحان بدم؟
  دانشجوی کارشناسی رشته تاریخ دانشگاه پیام نور هستم(البته بدون کنکور)

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. دانستن زبان ایتالیایی شانس شما را برای تحصیل رایگان و یا ارزان قیمت در این کشور افزایش خواهد داد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 4. الهه ساعد می گوید:

  سلام. مدرك كارشناسي ارشد رشته ي آموزش زبان انگليس از دانشگاه غيرانتفاعي هستم. امكان تحصيل رايگان در دانشگاههاي كشورهاي اروپايي نظير اسپانيا، اتريش، ايسلند، هلند را دارم؟

  پاسخ
  • azadehnoory می گوید:

   با سلام و عرض ادب. مدرک شما باید ارزیابی شود و رزومه شما بررسی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. امید 008 می گوید:

  سلام
  27 ساله هستم کارشناسی مهندسی نفت …
  آیا امکانش هست برا تحصیل به یه کشور با تحصیلات رایگان برای کارشناسی ارشد برم؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 6. رها می گوید:

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم از دانشگاه پیام نور برای تحصیل رایگان در کدوم کشور میتونم اقدام کنم در سطح ارشد و کلا کجا با هزینه ی کم میتونم تحصیل داشته باشم

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با عرض سلام و احترام
   فرانسه,آلمان و اتریش از حمله کشورهایی هستند که شهریه برای دانشگاه ها وجود ندارد ولی اتریش شرط مدرک قبلی از دانشگاه سراسری را دارد.همه ی این کشور ها هزینه ای بابت fee از شما دریافت مینمایند و همچنین هزینه های زندگی هم شامل حال شما میگردد که باید داشته باشید.همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. بهزاد عبادی می گوید:

  سلام خسته نباشین
  بیستو چهار ساله هستم مدرک مهندسی عمران از دانشگاه غیر انتفاعی طبری بابل دارم برای تحصیل رایگان در اتریشپذیرش میشوم؟ اگر نمیشم کجارو پیشنهاد میکنید

  پاسخ
 8. رضا نظری می گوید:

  سلام خسته نباشین ۱۹ سالمه معدل دیپلمم 19/66
  مدرک زبانم هرچی لازم باشه میتونم بگیرم
  آیا واسه گرفتن بورسیه در مقطع کارشناسی همینا لازمه؟
  چون از کنکور نتیجه خوبی نگرفتم
  کشورش واسم فرق نمیکنه هرکشوری که بورسیه کنه میرم
  ممنون میشم حواب سوالمو بدین و اینکه با این شرایط کدوم کشورا بورسیه میکنن؟
  ممنون

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با شماره02149196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 9. محمدرضا می گوید:

  سلام خسته نباشین ۱۹ سالمه دیپلم ریاضی دارم
  معدل دیپلمم 19/66 مدرک زبانم میتونم بگیرم
  آیا واسه گرفتن بورسیه در مقطع کارشناسی همینا لازمه؟
  چون از کنکور نتیجه خوبی نگرفتم
  کشورش واسم فرق نمیکنه هرکشوری که بورسیه کنه میرم
  ممنون میشم حواب سوالمو بدین و اینکه با این شرایط کدوم کشورا بورسیه میکنن؟
  ممنون

  پاسخ
 10. محمدرضا نظری می گوید:

  سلام خسته نباشین ۱۹ سالمه معدل دیپلمم 19/66 مدرک زبانم میتونم بگیرم
  آیا واسه گرفتن بورسیه در مقطع کارشناسی همینا لازمه؟
  چون از کنکور نتیجه خوبی نگرفتم
  کشورش واسم فرق نمیکنه هرکشوری که بورسیه کنه میرم
  ممنون میشم حواب سوالمو بدین و اینکه با این شرایط کدوم کشورا بورسیه میکنن؟
  ممنون

  پاسخ
 11. فاطمه می گوید:

  ببخشید اگه کسی رتبه زیر سی در کنور انسانی داشته باشه و مقاله نوشته باشه به سه زبون(عربی انگلیسی اسپانیایی)،میتونه برای مقطع کارشناسی بورس بشه؟یا میتونه حداقل بخشی از هزینه هارو بورس بشه؟
  در کشور هایی مثل کانادا و انگلستان چطور؟

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. elnaz qanavati می گوید:

  سلام خواهش میکنم ب این سوال جواب بدید هرچند کوتاه و یا با بله و خیر… من دانشجوی دندان پزشکی هستم امکانش هست در این رشته برای تحصیل در کشور های اروپایی پذیرش بگیرم؟ ینی در واقع امکان انتقال دانشجو و ادامه تحصیل در این رشته هست؟ ؟ یا باید از ابتدا آزمون بدم؟ خواهش میکنم جواب بدید

  پاسخ:
  با سلام و احترام

  دوست عزیز باتوجه به اینکه تحصیل در هر کشور و مقطعی شرایط مخصوص به خودرا دارد جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 13. zohre می گوید:

  سلام ،من ۲۴ سال سن دارم و مدرک لیسانس گرافیک از دانشگاه تهران با مدل ۱۷ /۵۰ ،سطح زبانم متوسط چند ماه دیگه ازمون ایلتس میدم اما زبان المانی بلد نیستم برای ادامه تحصیل در المان از رشته گرافیک به رشته های مهندسی میتونم شانس داشته باشم؟

  پاسخ
 14. رضا می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  آیا مدرک کارشناسی دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های المان معتبر میباشد؟؟؟آیا این دانشگاه در اروپا جزو دانشگاه های خصوصی حساب میشود؟؟؟

  پاسخ
 15. محمد می گوید:

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی برق از دانشگاه دولتی با معدل ۱۶/۵۰ رادارم همچنین مدرک ایلتس با نمره هفت
  برای تحصیلی در اتریش اونهم بصورت رایگان ایا امکان پذیر هست که اقدام کنم

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   شما شرایطتون برای مهاجرت تحصیلی خوب هست.باید شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید.برای مشاوره بیشتر و بررسی دقیق شرایطتون با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. کاوه می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما من ۱۸سالمه وتازه دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام کرده ام میتونم برای تحصیل به المان برم. میشه جوابم رو حما بدید مرسیییییی.

  پاسخ
 17. کیانا می گوید:

  سلام وقتتون بخیر،من ترم آخر کارشناسی معماری هستم.معدلم تا به اینجا تعریفی نداشته،میخواستم بدونم اگر که برای مقطع ارشد بتونم یه دانشگاه خیلی خوب قبول بشم،ممکنه که رزومه ونمرات مقطع کارشناسیم نادیده گرفته بشه؟شانسی هست؟

  پاسخ
 18. سارا می گوید:

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته ی زیست شناسیم میخواستم ببینم بعد از گرفتن مدرکم ایا میتونم در بعضی کشور ها وارد دوره ی پزشکی شم و طول دوره ی تحصیلیم کوتاه تر باشه؟

  پاسخ
 19. مهدی می گوید:

  با سلام، من دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز با یک مقاله ISI و معدل خوب (بالای 17) هستم. میزان زبان انگلیسیم متوسط رو به بالاست که تا چند ماه دیگه میتونم نمره خوبی از IELTS بگیرم. مدرک کارشناسیم رو از یک دانشگاه غیر انتفاعی زیر نظر دانشگاه علم و فرهنگ گرفتم. با این شرایط، من می تونم در یکی از دانشگاه های اروپا (به خصوص آلمان) فول فاند تحصیلی برای مقطع دکترا بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 20. عاطفه جوادیان می گوید:

  سلام عاطفه جوادیان هستم امسال کنکور دادم تجربی بامعدل ۱۸۲۵ قبول شدم امااز نتیجه کنکور راضی نبودم برای ادامه تحصیل در یک کشور اروپایی ترجیحا رایگان چه اقدامی انجام دهم
  خواهشا راهنمایی کنید شدیدا علاقه واستعداد دارم برای خوندن در رشته های پزشکی یا مرتبط باآن

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. mostafa.a می گوید:

  باسلام
  بنده دارای مدرک کارشناسی در رشته تربیت بدنی هستم(سراسری*غیرانتفاعی)
  مدرکA داوری فوتبالم دارم
  صادقنه:علاقه زیاااااادی دارم تا در کشور آلمان یا اتریش هم ادامه تحصیل بدم و هم داوری فوتبال انجام بدم

  سپاسگذااااار میشم راهنمایییییم کنیییید******

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح دانش زبان و ….. داشته باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. aida می گوید:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و به تازگی کنکور دادم ، میخواستم شرایط بورسیه گرفتن در کشوری مثل اتریش یا آلمان رو بدونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. محمد می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده فارغ التحصیل دکتری مکانیک از دانشگاه سراسری هستم. معدل مقطع دکتری 19 و دارای مقالات معتبر بین المللی هستم. برای پست داک می خواستم اقدام کنم ولی اساتید یا فاند ندارن یا جواب ندادن. اگه بخوام دوباره مقطع دکتری بخونم با رزومه ای که دارم شما کشورهای اروپایی رو پیشنهاد میدین یا استرالیا؟ گرفتن اقامت دایم بعد از تحصیل هم واسم خیلی مهمه.
  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. امير رضايي می گوید:

  سلام
  من ١٧سالمه و ميخوام به المان يا اتريش يا هر كشوري كه كمترين هزينه رو داشته باشه برم
  در ضمن من توي مدرسه استعداد درخشان درس ميخونم و مادرم استاد زبان الماني

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 25. هادی قنبری می گوید:

  باسلام و احترام
  بنده فوق لیسانس مدیریت دولتی دارم. میخواستم بدانم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری به صورت کاملا رایگان در دانشگاههای اتریش فراهم می باشد؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 26. Arezou می گوید:

  سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالمه و به تازگی کنکور دادم اما میخواهم برای تحصیل به کشور اتریش یا فرانسه بروم آیا امکانش هست که بتوانم از بورسیه تحصیلی یکی از این کشور ها بهره مند شوم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 27. عاطفه سجادیان می گوید:

  سلام، من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه یزد هستم
  لیسانس دانشگاه یزد بودم و فوق لیسانس بدون کنکور از طریق استعداد درخشان قبول شدم.
  امکان ادامه تحصیل در این رشته در اتریش وجود داره؟
  جهت مهاجرت خودم و شوهرم از کجا باید شروع کنیم.
  شوهرم هم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه یزد هست، الان هم دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی پیام نور هست. کارت پایان خدمت هم داره و مایل به ادامه تحصیل در رشته مدیریت، حسابداری یا مهندسی صنایع هست.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 28. N.f می گوید:

  باسلام. 38 سال دارم با 7 سال سابقه کار رسمی در آموزش و پرورش، لیسانس علوم تربیتی از دانشگاه روزانه هستم با معدل 17/70،سه بار از دانشگاه های سراسری( روزانه و شبانه) برای کارشناسی ارشد قبول شدم ولی بعلت کنتاکت ساعات کار وکلاس های روزانه امکان ادامه تحصیل نداشتم.میخوام برای دانشگاه های اتریش یا آلمان پذیرش بگیرم.امکانش هست یاخیر؟ هزینه لازم برای اخذ ویزای تحصیلی در چه حدودی هست؟خیلی ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.