بررسی تحصیل رایگان در اروپا

 • مقدمه ای بر شرایط تحصیل رایگان در اروپا

 • سوالات مطرح شده در مورد تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا

 • بررسی تحصیل در اتریش به عنوان یکی از مقاصد تحصیل رایگان در اروپا

 • مدارک و شرایط لازم برای تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط تحصیل رایگان در اروپا برای دانشجویان پیام نور و علمی کاربردی

تحصیل رایگان در اروپا 1 تحصیل رایگان در اروپا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مقدمه ای بر شرایط تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل رایگان در اروپا با توجه به دانشگاه های سطح بالای این منطقه و کیفیت بالای آموزشی مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور قرار گرفته است. همچنین با توجه به سوالات فراوان شما در مورد تحصیل رایگان در اروپا که در ادامه برخی از آن ها را مشاهده خواهیم کرد، بر آن شدیم تا نوشته ای هر چند کوتاه در باب شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا به نگارش درآوریم. موسسه ملک پور تمام خدمات در خصوص مهاجرت به کشور مورد نظر را ارائه می نماید لذا مشاورین ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان می باشند. چگونگی مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل رایگان در اروپا ، چگونگی بهرمند شدن از امکان تحصیل رایگان در اروپا و کشورهایی که میتوان تحصیل رایگان داشت را بعلاوۀ قوانین و شرایط آن کشورها  بررسی مینماییم. در این مقاله کوتاه بر این شدیم تا بیشتر در مورد تحصیل رایگان در اروپا صحبت کنیم ، و اینکه در کدام کشورهای اروپایی نظام تحصیل رایگان در اروپا هنوز وجود دارد ، و شما عزیزان با داشتن چه شرایطی می توانید از امکان تحصیل رایگان در اروپا بهرمند گردید.

سوالات مطرح شده در مورد تحصیل رایگان در اروپا

 • شرایط مهاجرت به اروپا چیست و چگونه می توان برای آن اقدام کرد؟
 • برای مهاجرت به اروپا چگونه می توان اقدام کرد؟
 • آیا میتوان از طریق کاری اقامت کشورهای اروپایی را اخذ نمود؟
 • چگونه می توان از طریق تحصیل اقامت کشورهای اروپایی را دریافت نمود؟
 • برای مهاجرت دانشجویی اروپایی از چه طریقی باید اقدام نمود؟
 • تحصیل رایگان در اروپا آیا واقعآ رایگان می باشد یا هزینه های جانبی را شامل می شود ؟
 • شرایط مورد نیاز برای ادامه تحصیل رایگان در اروپا چیست ؟
 • آیا ادامه تحصیل در همه مقاطع در اروپا رایگان خواهد بود؟
 • راههای اخذ ویزای تحصیلی برای کشورهای اروپایی که نظام آموزشی رایگان دارند چیست؟
 • مزایای تحصیل رایگان در اروپا چیست ؟
 • مشکلاتی که بر سر راه تحصیل رایگان در اروپا می باشد به چه ترتیبی است ؟

شرایط کلی تحصیل رایگان در اروپا

 • امروزه تحصیل رایگان در دنیا تقریبآ نایاب است ، و تنها کشورهایی که تا سال ۲۰۱۴ میتوانستیم هنوز از تحصیلات در آنجا بعنوان تحصیل رایگان نام ببریم کشورهای اتریش ، آلمان ، فرانسه ، نروژ و فنلاند بودند. امکان تحصیل رایگان در اروپا همواره برای متقاضیان واجد شرایط تحصیل رایگان در کشورهای اتریش ، آلمان موجود می باشد.

 • تحصیل رایگان در اروپا در سالهای اخیر تقریبآ هزینه ای برابر به صفر یورو داشت اما حال سال به سال با تصویب قوانین جدید و پولی شدن اکثر دانشگاههای کشورهای دیگری که جزئی از نظام آموزشی و تحصیل رایگان در اروپا بودند همانند کشور سوئد ، تحصیل در کشورهای اتریش ، آلمان ، فرانسه ، نروژ و فنلاند نیز شامل هزینه گردید. منتها این هزینه همچنان در مقابل هزینه های تحصیل در کشورهایی نظیر سوئد و … رایگان محسوب می گردد ، زیرا سوئد پس از پولی شدن دانشگاههایش تقریبآ سالیانه از دوازه هزار یورو در سال و به بالا برای دانشجویان هزینه در بر دارد ، حال آنکه در اتریش دانشجویان دانشگاه های دولتی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس تقریبآ زیر هزار یورو در سال بابت تحصیل می پردازند.

 • در مقطع دکترا نیز دانشجویان دکترا مبلغی زیر دو هزار یورو در سال بابت تحصیل می پردازند . به همین جهت این سیستم آموزشی همچنان در دنیا بعنوان نظام آموزشی و تحصیل رایگان در اروپا شناخته می شوند ، زیرا ارزانتر از این دانشگاهها در سطح دنیا دیگر پیدا نمی گردد . البته در طی این روند هزینه دار شدن دانشگاههای رایگان دنیا ، دانشگاههای فرانسه و فنلاند و نروژ نیز از حالت رایگان کاملآ خارج شدند . و فقط کشورهای اتریش و آلمان باقی ماندند که البته با شرایط سخت کنونی آلمان جهت اخذ ویزای تحصیلی ، میتوان گفت در حال حاضر بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل رایگان در اروپا با شرایط راحت و تقریبآ قطعی ویزا ، کشور اتریش می باشد .

بررسی تحصیل در اتریش به عنوان یکی از مقاصد تحصیل رایگان در اروپا

 • جالب آنجاست که اتریش که دارای امکان تحصیل رایگان در اروپا می باشد و دانشگاههای بسیار عالی ای نیز دارد و از اعتبار جهانی بسیار بالایی برخوردار هستند ، و همچنین اینکه برای سال ۲۰۱۵ بهترین کشور دنیا از همه نظر شناخته شده و این رتبه تا سال پیش به کشور سوئیس تعلق داشت ، لیکن اکنون اتریش برترین کشور دنیاست و البته با یک چهارم هزینه های زندگی ، هزینه های زندگی در اتریش نیز ، کمترین هزینه های زندگی در دنیا محسوب می گردد .
 • معنی این آنست که در بهترین نقطه دنیا با تمام امکانات و رفاه اجتماعی و خدمات اجتماعی که در دنیا برترین است ، هم رایگان تحصیل خواهید کرد و هم هزینه های زندگی بسیار پایینی نیز می پردازید . هم آنکه اجازۀ کار خواهید داشت و پس از فارغ التحصیلی مانند کشورهای دیگر مجبور به بازگشت به کشور خود نخواهید بود ، چنانکه ویزای شما در صورت یافتن کارفرمایی در اتریش به راحتی به ویزای کاری اتریش تبدیل خواهد شد و شما نیز با داشتن پنج سال سابقۀ کاری فول تایم میتوانید جهت اخذ اقامت دائم اتریش نیز اقدام نمایید .
 • از دیگر مزایای تحصیل رایگان در اتریش آنست که در صورت بهمراه بردن همسر و فرزندانتان به کشور اتریش ، آنان نیز از مزایای تحصیل رایگان در اتریش بهرمند خواهند شد . و تحصیل فرزندتان که در کشورهای دیگر قطعآ بیشتر از شش هزار یورو در سال هزینه در بر خواهد داشت ، در کشور اتریش کاملآ رایگان خواهد بود .

مدارک و شرایط لازم برای تحصیل رایگان در اروپا

 • جهت تحصیل رایگان در اروپا، در هر کشوری که شما وارد آن می گردید جهت تحصیل آن هم بصورت رایگان ، می بایست حتمآ یا دارای مدرک زبان آن کشور باشید ، همانند کشور آلمان که از شما مدرک زبان آلمانی معتبر را میخواهد ، و یا آنکه می بایست بدون مدرک زبان به آن کشور وارد شوید و در کلاسهای زبان آن کشور در دانشگاه شرکت نموده و برای شما جهت یادگیری زبان آن کشور فرصتی تعیین میگردد که طی آن فرصت میتوانید مدرک زبان مورد درخواست آن کشور را در همان کشور اخذ نمایید و پس از آن به شما اجازۀ ادامه تحصیل در دانشگاههای رایگان دولتی خود را خواهند داد، همانند اتریش . که صد البته به دلیل سهل تر بودن شرایط اتریش ، اتریش دارای متقاضی بسیار زیادی جهت مهاجرت تحصیلی و تحصیل رایگان در اروپا نیز میباشد.
 • البته شرایط خاصی نیز بر فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای رایگان اتریش و آلمان نیز وجود دارد ،آن هم اینکه فقط دانشگاههای سراسری مورد قبول میباشند ، به تازگی تقریبآ شصت درصد پرونده های دانشگاه آزاد را نیز با توجه به شرایط خوب بودن شعبه دانشگاه و معدل دانشجو و نمرات دروس اختصاصی وی قبول می نمایند و در موارد بسیار قلیلی نیز دیده شده که دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاههای غیرانتفاعی را نیز قبول نموده اند ، لیکن متاسفانه افرادیکه دانشجو یا فارغ التحصیل از دانشگاههای علمی کاربردی و یا پیام نور هستند شانسی برای قبولی و تحصیل رایگان در اروپا نخواهند داشت .

شرایط تحصیل رایگان در اروپا برای دانشجویان پیام نور و علمی کاربردی

خبر خوب آنکه افرادیکه دانشجو یا فارغ التحصیل از دانشگاههای علمی کاربردی و یا پیام نور هستند ، با اینکه در اتریش و آلمان شانسی نخواهند داشت ، لیکن برای کشور ایتالیا براحتی میتوانند اقدام نمایند ، ایتالیا دارای نظام آموزشی تحصیل رایگان در اروپا نیست، ولیکن همانند کشورهای اروپایی با سیستم تحصیل رایگان در اروپا ، میتوان روی ان حساب باز نمود ، زیرا به بیش از نود درصد دانشجویان بورسیه تحصیلی استانی تعلق میگیرد و( البته نیاز به مدارکی دال بر اثبات مورد مکفی نبودن حقوق ماهیانه در ایران خواهید داشت) ، بطوریکه هم هزینه تحصیل ایشان رایگان میگردد و هم اینکه بطور مثال در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس پنج هزار یورو در سال و در مقطع دکترا سیزده هزار و چهارصد یورو در سال کمک هزینه زندگی داده خواهد شد ، آن هم البته شرایط خاصی را میطلبد که در این مقال نمی گنجد و برای اطلاعات بیشتر بحث بورسیه ایتالیا را در سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالعه بفرمایید.

سخن آخر

درصورت داشتن قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی ، حتمآ قبل از هرگونه تصمیم گیری ، حتمآ با وکلا و مشاوران مجرب ما در موسسۀ حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید ، تا در اسرع وقت در مورد تمامی امکانات و موقعیت های مهاجرتی خود مطلع و راهنمایی گردید . موسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که همیشه صادقانه و دلسوزانه جهت پیشبرد اهداف موکلان گرامی قدم برداشته و همین مورد باعث شده تا موسسه حقوقی ملک پور تبدیل به خوش نام ترین و موفق ترین و بزرگترین موسسه حقوقی کشور گردد. شما می توانید تمام سوالات خود در مورد تحصیل رایگان در اروپا را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید. امیدوار است که نوشتار تحصیل رایگان در اروپا مورد توجه شما قرار گفته باشد.

154 پاسخ ها
دیدگاه های جدیدتر »
 1. narges می گوید:

  سلام خسته نباشید من ۳۰ سالمه،لیسانس شیمی کاربردی با معدل۱۴/۴۰ از دانشگاه اسلامشهر دارم،آیا میتونم امیدوار باشم برای ادامه تحصیل رایگان در اتریش یا کارشناسی ارشد رو در ایران با معدل خوب و دانشگاه دولتی بگیرم بعد اقدام کنم

  پاسخ
 2. فرزاد می گوید:

  با سلام و عرض ادب…
  اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی از دانشگاه معتبر دولتی هستم میخواستم بدونم که آیا امکان داره از یکی از دانشگاه های مقصد بورسیه دریافت کرد؟؟ اگر این امکان وجود داره مدرک دانشگاهی که در ان تحصیل کرده ام چقد در دریافت بورسیه موثر است ایا فرقی بین دانشگاه معتبر ایران با دانشگاه ازاد وجود دارد یا خیر ؟ اگر امکانش هست درباره بازار کار رشته های مهندسی در فرانسه هم توضیح دهید.
  باتشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام بله این امکان وجود دارد اما برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 3. مهران بهرامی کیا می گوید:

  با سلام
  من فوق لیسانس مدیریت کسب و کار از دانشگاه پیام نور هستم و متاهل . قصد اقامت و یا ادامه تحصیل در مقطع دکترا لا خانواده دارم ‌
  میشه راهنمایی بفرمائید کدوم کشور بهتره البته ترجیحا ترکیه یا آذربایجان

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 4. امیر می گوید:

  باسلام و عرض ادب
  من 30 ساله و دارای مدرک لیسانس امار با معدل 13.5 از دانشگاه تهران هستم…و حدود 3 سال پس از لیسانس مشغول به کار هستم و در حال تحصیل در مقطع فوق لیسانس هستم…ضمنا متاهل هم هستم و نمره تافل 90 دارم…
  بهترین روش برای تحصیل در اروپا چیه و کدام کشور؟ ایا میتونم فول فاند بگیرم؟
  و ایا محدودیت سنی وجود داره یا خیر؟
  ممنونم

  پاسخ
 5. Parand می گوید:

  سلام،من ۲۰ سالمه،پردیس داروسازی اهواز میخونم.معدل دیپلمم بالای ۱۹،و دبیرستان رو مدرسه ی تیزهوشان خوندم. میخواستم ببینم،با فرض داشتن مدرک زبان آلمانی درحد b2 میتونم به صورت رایگان آلمان داروسازی بخونم؟

  پاسخ
 6. امید می گوید:

  سلام من امید ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه آزاد سنندج هستم برای ادامه تحصیل در اروپا باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. بهاره می گوید:

  سلام. من 24 سالمه و کارشناس پرستاری هستم. جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میخوام اقدام کنم. کدوم کشور اروپایی تحصیل رایگان یا کم هزینه داره؟ درمورد کشورهای آسیایی مثل هند چطور هست؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید

   پاسخ
 8. مریم می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  برای اخذ ویزای تحصیلی چه اقداماتی لازم هست؟
  ۲۴ سالمه ، ترم ۷ لیسانس معماری از دانشگاه ازاد هستم.
  و اینکه کدام کشور از نظر پرداخت شهریه و کار همزمان با تحصیل شرایط بهتری را داره؟ ممنون

  پاسخ
 9. صبا می گوید:

  سلام، من ٢٦ سالمه ليسانس مهندسى صنايع دارم ميخواستم بدونم ميتونم در يكى از دانشگاه هاى اروپا بصورت رايگان ادامه تحصيل بدم؟ پيشنهاد شما چيست؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب باید اطلاعات بیشتری در مورد شما داشته باشیم تابتوان مشاوره داد در صورتی که از دانشگاه دولتی باشید میتوانید برای تحصیل رایگان در اتریش اقدام نمایید اما پروسه ای طولانی است

   پاسخ
 10. آزاده می گوید:

  با عرض سلام و ادب، امشب برای برنامه لایو اینستا آقای دکتر، کلی برنامه ریزی کردم، که متاسفانه اینستا در کل دنیا مدتی قطع شد، میخواستم از جناب آقای ملک پور بپرسم، چنانچه بتوانم پذیرش و ویزا بگیرم، برای مقطع دکترا، یا فوق لیسانس، در کدام کشور اروپایی، همزمان، ویزای همراه نیز داده میشود و میتوانم به همراه فرزندم و همسرم مهاجرت نماییم؟ به طور همزمان.
  ممنونم از توجه و پاسختان.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ارادت در حال حاضر در کشورهای هلند و دانمارک این امکان با فاصله بسیار کم یا همزمان وجود دارد .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. aref می گوید:

  با عرض سلام من کلاس دهم خودمو با نمره 17/40 گذروندم و مدرک زبانم هم دارم کتاب got it3 رو تموم میکنم میخواستم ببینم کدوم کشورای اروپایی ک هزینه کمی هم بخواد رو میتونم اقامت تحصیلی بگیرم پدرم میخواد یه ملک هم توی گرجستان بگیره

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. سجاد می گوید:

  سلام. من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته عمران نقشه برداری در دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم. هنوز مدرک لیسانس رو نگرفتم. آیا میتونم با معدل دیپلم 19 بورسیه رایگان رو شامل بشم ؟ چون معدل دانشگاهیم 15 هست. مدرک زبان هم دارم.

  پاسخ
 13. آزاده می گوید:

  سلام و عرض ادب، من کارشناسی و ارشدم را در رشته فیزیک و شاخه اموزش، در دانشگاه دولتی گذرانده ام.۳۷ سلا دارم، میخواهم از طریق ادامه تحصیل، به اروپا مهاجرت نمایم، فرزندم دوساله و همسرم ۴۳ساله، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی از دانشگاه دولتی دارن.
  ممنون.ان خواهم بود اگر راهنمایی دقیق و مبسوطی بفرمائید که آیا به سوئد مهاجرت کنیم، از طریق,ادامه تحصیل من، یا نروژ یا اتریش؟
  بسیار سپاسگزارم، ماینده باشید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   باسلام و عرض ادب اگر از طریق تحصیل برای اتریش اقدام نمایید بهتر است . و یا اینکه در صورت داشتن سرمایه لازم برای روشهایی نظیر کارافرینی یا ثبت شرکت در اروپا.

   پاسخ
 14. نعمتی می گوید:

  سلام من 21 سالمه میخواهم برای تحصیل برم خارج از کشور ولی میخوام کشوری باشه هزینه تحصیلش رایگان باشه شما کدوم کشور راپیشنهاد میکنید با توجه به اینکه زمان سفارت المان 2ساله شده مدل دیپلم الف بوده؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در حال حاضر تحصیل در اتریش و المان که به زبان این کشور است رایگان بوده که تایمی حدود یک سال و نیم دارد . جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. مراد می گوید:

  با سلام
  بنده ۲۸ سال دارم دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی هستم با معدل ۱۶.آیا میتونم در رشته های مدیکال به صورت رایگان تو کشور هایی مثل اتریش و غیره ادامه تحصیل بدم .ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. آرش می گوید:

  با سلام.آیا امکان تحصیل رایگان در رشته حقوق مقطع کارشناسی ارشد نیز وجود دارد؟برای رایگان شدن نیاز به حداقل چه معدلی در دوره لیسانس از دانشگاه های سطح یک کشور میباشد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. amir453 می گوید:

  باسلام.میتونم با معدل ۱۹ در رشته علوم تربیتی مقطع لیسانس ( دانشگاه دولتی) بورسیه رایگان اتریش بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 18. محمد می گوید:

  سلام من 48 سالمه و 23 سال سابقه کار در اموزش و پروش دارم لیسانس فیزیک هستم ودخترم 18 سالشه دیپلم ریاضی ومعدلش18.78 میخواستم ببینم شرایط پذیرش تحصیل رایگان برای دخترم هست و منم میتونم باهاش برم
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب ایشان میتوانند برای ویزای تحصیلی اقدام فرمایند اما شما باید با پلنی جداگانه اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. مونا می گوید:

  سلام و خسته نباشد مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه ازاد دارم و ارشد معماری از دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم با سطح زبان متوسط میخواستم بدونم شانسی واسه گرفتن بورسیه واسه دکتری معماری تو کشور های اروپایی دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 20. سمیرا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم ریاضی با معدل کتبی بالای 17 دارم. و همینطور مدرک آیلتس 7.5 و 23 سالمم هست
  با این شرایط میتونم بورسیه ایی از یکی از کشورهای اروپایی بگیرم ک کاملا رایگان باشه؟!

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 21. رضا خزاعی می گوید:

  سلام.۲۷ساله دیپلم معماری و همچنین دارای مدرک برق صنعتی درجه۲ ازمرکز فنی حرفه ای دولتی و۳سال در مشاور املاک کار میکردم کارت مباشرتم گرفتم آیا امکان مهاجرت دارم؟ازچه راهی؟چقدر پول لازم است؟خواهشا جوابمو بدین بخاطر شرایط خاص خانوادگی و مالی تا الان نتونستم اقدام کنم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با مدرک دیپلم شانس بالایی برای مهاجرت از طریق تحصیل و یا کار نخواهید داشت . اما طرق دیگری هستند برای مهاجرت که قابل بررسی میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. میلاد می گوید:

  سلام روزتون بخیر
  من دامپزشک هستم ..۳۲ ساله..معدل دوره عمومی نزدیک ۱۵.. دانشگاه آزاد
  برای دوره دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی تو اتریش المان یا ایتالیا میتونم اقدام کنم؟
  ۱مقاله ای اس ای دارم و تا ۴ ماه دیگه دوره ایلتسم به پایان میرسه…سپاس گزاری میکنم از دقت نظرتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام نمایید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. ناشناس می گوید:

  سلام
  معدلم دیپلمم بالای 18 و پیش دانشگاهی بالای 15 . نمره ایلتسم 6.5 و در مدرسه فرزانگان تحصیل میکنم.
  برای تحصیل در دانشگاه های اروپا به صورت رایگان برای رشته فیزیک میتونم کاری کنم یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. احسان طهماسبخانی می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  بنده و همسرم ترم آخر مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی رو میگذرونیم. معدل هردو هم متوسط و درحد15 هست. ضمن اینکه سطح زبان هردو در حد متوسط هست.هر دو 22ساله هستیم.آیا برای مهاجرت تحصیلی برای مقطع ارشد شانسی شانسی داریم؟ و اینکه کدوم کشور برای مهاجرت تحصیلی مناسبتره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام وعرض ادب بله شانس برای تحصیل در مقطع ارشد داشته اید . بنابر شرایط شما و راه های موجود بایدمشاوره نمایید تا کشور موردنظر شما معین گردد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای تحصیل در المان باید مدرک B2 زبان المانی اخذ نمایید.با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 25. ژاله می گوید:

  باسلام.بنده۳۳سالهوهمسرم۴۱ دارای دوفرزند.من وهمسرم هردودارای ارشدهستیم .همسرم ارشدمعماری ازدانشگاه آزاد.امابنده کارشناسی آی تی موازپیام نوروارشدم روازغیرانتفاعی گرفتم.البته هردوی مامدارک فنی وحرفه ای مثلامن چرم دوزی وپرورش گل وگیاه دارمودوره شبکه رودیدم. همسرم مدرک فنی وحرفه ای نقشه کشی وگچبری داره.به نظرشمامهاجرت به اتریش واسه ماکه حدودا۵۰۰میلیون سرمایه داریم ازچه راهی بهتره؟تحصیلی کاری یا…؟پناهندگی مدنظرمانیست.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. امکان کار و تحصیل در کشور اتریش برای شما وجود دارد. اخذ ویزای کاری کشور اتریش امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. آزاده می گوید:

  سلام، وقت بخیر، من 28سالمه فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع از پیام نور با رتبه اول در معدل بودم (معدل 17:33) و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران با رتبه معدل دوم(18:68)، سابقه چهارسال تدریس در دانشگاه پیام نور رو هم دارم. سکالی که دارم اینکه باتوجه به اینکه مقطع لیسانسمو پیام نور بودم و سابقه ی تدریس دانشگاهیمم مربوط به پیام نور میشه شانس گرفتن ویزای تحصیلی دکترا رو توی دانشگاههای اتریش دارم یا احتمالش صفره؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

  پاسخ
 27. کیانا می گوید:

  سلام و عرض ادب
  بنده 27 ساله فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی و دارای 2 سال سابقه کاری هستم مقطع راهنمایی و دبیرستان رو هم در مدارس تیزهوشان گذروندم زبان انگلیسی م در سطح 7 از 10 هستش و خویشاوند نزدیک ساکن آلمان دارم حال میخواستم بدونم امکان تحصیل رایگان داروسازی در دانشگاه های آلمان برای من فراهم هستش؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشور المان به مدرک زبان المانی نیاز است و شرایط سنی شما مورد بررسی قرار می گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سمیرا می گوید:

  سلام . من کارشناسی ارشد اموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 17/80 . هم چنین کارشناسی رو از دانشگاه دولتی با معدل 15 گرفتم. میخواسم بدونم آیا شرایط پذیرش به صورت رایگان رو دارم؟ لطفا جواب بدید.. ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با عرض سلام بله شرایط آن را دارید .بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید در مقاطع بالاتر در غیر این صورت باید برای کشورهای اروپایی جهت تحصیل در کالج ها و یا مدارس اقدام نمایید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. dragon می گوید:

  با سلام ،
  به زودی برای کنکور رشته زبان انگلیسی انتخاب رشته میکنم .می خواستم بدونم برای پذیرش رایگان گرفتن از آلمان یا اتریش کدوم یکی از دانشگاه های : علامه ، تهران، شهید بهشتی را بهتر قبول میکنند که من اون ر انتخاب کنم و اینکه رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی رو بیشتر میخوان یا مترجمی زبان انگلیسی رو ؟ ضمنا میدونم که در رشته هایی مثل تجربی رتبه های زیر 100 را رو هوا میبرن حالا آیا بچه های کنکور زبان هم اگه رتبه ی زیر 100 بیارن ممکنه شانسشون یه دفعه اینجوری خیلی بالا بره ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام خدمت شما دانشگاه هایی که فرمودید هر سه یکسان هستند و رتبه خیلی نقش مهمی را ندارد .اینکه شما معدل بالا داشته باشید و یا مدرک زبان ielts بالا و یا مدرک زبان المانی داشته باشید مهم تر است .

   پاسخ
 30. پارسا كريمي می گوید:

  سلام خسته نباشيد.من ١٩ سالمه و معدل ديپلم تجربيم ۱۸.۵۳ هستش.همچنين مدرك ديپلم زبان انگليسي دارم و تا چند ماه آينده آيلتس شركت ميكنم قطعاً نمره بالاي ۷ ميتونم بگيرم.ميخواستم بدونم با چنين شرايطي، در مقطع ليسانس امكان تحصيل تو چه رشته هايي و چه دانشگاهايي از اروپا برام ميسر هستش.ترجيحاً دانشگاه با شهريه كمتر.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید برای کشور المان برای تحصیل رایگان در مقطع لیسانس اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه فرد (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توان بورس تحصیلی دریافت نمود. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای تحصیل در اتریش از ابتدا نیاز به مدرک زبان نمی باشد و همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. فاطمه می گوید:

  سلام
  من معدل کارشناسی ۱۶.۶۵ از دانشگاه تهران و با استعداد درخشان وارد دوره کارشناسی ارشد شدم معدل کارشناسی ارشدم هم ۱۶.۲۵ بدون احتساب پایان نامه است و تا شهریور دفاع خواهم کرد و نمره عالی با مقاله معتبر خواهم گرفت رشته ام مهندسی کشاورزی اصلاح نزاد دامی است ایا شرایط لازم برای پذیرش و تحصیل رایگان در کشورهای اروپایی رو دارم؟؟اگر دارم کدام کشور ها؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز شرایط تحصیل رایگان در اتریش و المان میسر میباشد . باید شرایط شما برای این امر بررسی گرددو
   از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. علی رضا می گوید:

  سلام من۱۳سالمه وکلاس هشتم بانمره ۱۸/۵میخواستم برای تحصیلا دبیرستانی به اروپا بروم بورسیه بگیرم من مدرک زبان المانی A3. دارم

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. محمد می گوید:

  با سلام وعرض ادب.من داراي مدرك كارشناسي علوم و صنايع غذايي با معدل ١٥/٥ از دانشگاه ازاد هستم.٢٥ سالمه و زبانم هم در حد متوسط ميخواستم بدونم در مقطع ارشد شانس تحصيل رايگان در اروپا برام وجود دارد؟با تشكر

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 34. امیرحسین می گوید:

  سلام من ۱۸ سالمه و دیپلم ریاضی دارم . معدلم بالا نیست و معدل کل بنده تقریبا ۱۶ هست . برای تحصیل در دانشگاه های اروپا برای رشته آی‌تی میتونم کاری کنم یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای تحصیل در این کشور مناسب است. برای ادامه تحصیل به مدرک زبان نیاز است. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. مليكا می گوید:

  با سلام، من ليسانس زيست شناسي عمومي با معدل 17/5(دانشگاه آزاد) دارم و 24سالمه و علاقمند هستم كه كارشناسي ارشد رو در رشته ژنتيك در دانشگاه اتريش يا آلمان ادامه بدم. مدرك زبان ندارم اما در حد نسبتا خوب به زبان تسلط دارم. آيا شانسي براي تحصيل رايگان در دانشگاهاشونو دارم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد. سپاس.

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی امکان تحصیل در دانشگاه های کشور آلمان برای شما وجود دارد. با توجه به دانشگاه آزاد بودن محل تحصیل کارشناسی شما شانس شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کشور اتریش اندک می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. ثمین می گوید:

  با سلام و احترام
  من و همسرم 31 و 32 سالمونه و دارای مدرک ارشد مهندسی کامپیوتر هستیم. ضمنا هر دو در حال چاپ مقاله ISI هستیم. حدودا 50 میلیون سرمایه داریم و میخوایم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و اخذ اقامت تحصیلی در اروپا اقدام کنیم. چقدر شانس برای مهاجرت داریم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دکتری مطلوب است. دقت نمایید که برای تحصیل در این مقطع به آیلتس ۷ به بالا و همینطور استاد راهنما نیاز است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. Mohajer می گوید:

  با عرض سلام من قصد گرفتن بورسیه از یکی از کشور های اروپایی رو داشتم و همچنین میخام برای همسرم هم ویزای همراه بگیرم که در دوران تحصیلم با من همراه باشه میخاستم بدونم چه کشور هایی ویزای همراه به همسر دانشجو میدن؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت.
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
 38. N.Rahbar می گوید:

  سلام
  من امسال کلاس دهم و در رشته کامپیوتر هستم
  خانوادم خیلی اصرار دارند که دوره تحصیلی دانشگاهم در یک کشور اروپایی باشه.مدرک زبان انگلیسی هم دارم
  خواستم بدونم میتونم تو سن 18 سالگی تو دانشگاهای رایگان اتریش یا آلمان برای رشته برنامه نویسی حضور داشته باشم یا نه؟درضمن میخوام بدونم هزینه زندگی وتحصیل اونجا چجوریه

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش تقریبا رایگان می باشد و برای ورود به این کشورها باید حداقل شروط را رعایت بفرمایید. به طور مثال برای تحصیل در کشور آلمان به مدرک زبان آلمانی نیاز است یا برای تحصیل در کشور اتریش به نامه اشتغال به تحصیل نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. Farzad می گوید:

  با سلام و خسته نباشید؛ من فوق دیپلمم رو رشته مکانیک دانشگاه امیرکبیر _ لیسانس عمران دانشگاه آزاد_ و فوق لیسانس هم دانشگاه آزاد اراک رشته عمران گرفتم، ولی زبان انگلیسیم خوبه و آیلتس آکادمیک نمره ۷ دارم و ۲ سال سابقه تدریس زبان تو آموزشگاهها؛ خواستم بدونم شرایط تحصیل تو مقطع دکتری دارم یا نه؟ اگه آره کدوم کشور و با چه هزینه ای؟ ۲۵ سالمه_ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان اقدام برای ویزای تحصیلی کشورهایی نظیر هلند، اتریش، ایتالیا و … برای شما وجود دارد. هزینه تحصیل و زندگی در هر یک از کشورها متفاوت است و رزومه شما برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. ابی می گوید:

  باسلام به خدمت شما
  مردی ۲۸ ساله ، مجرد ،دارای مدرک کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه شهید بهشتی با معدل ۱۵ هستم.سطح زبان انگلیسیم هم یکم ضعیفه اما مطمئنم با کلاس رفتن میتونم خودم رو بالا بکشم.حدودا ۵۰ میلیون تومان هم سرمایه اولیه دارم . میخواستم از شما بپرسم که من از کدام یک از دانشگاه های اروپا که هزینه تحصیل هم ناچیز هست میتوانم اپلای بگیرم؟؟؟
  ممنون میشم اگر سوال این بنده حقیر را جواب بدین.با تشکر از شما …

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا و … برای شما وجود دارد اما میزان سرمایه شما برای امر مهاجرت باید مورد بررسی قرار گیرد. سطح زبان خود را حتما افزایش دهید. برای اخذ اطلاعات در خصوص شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. امیر می گوید:

  سلام همسر بنده جزء استعداد درخشان دانشگاه خوارزمی در رشته ژئوموفولوژی (جغرافیا) مدرک تحصیلی لیسانس میخواهیم با هم از ایران بریم چطور میتونیم اقامت بگیریم

  پاسخ
 42. آنا يوسفي می گوید:

  سلام با تشکر از سایت خوبتون من ٢٨ سالمه و مدرک فوق دیپلم معماری از دانشگاه علمی کاربردی و لیسانس عکاسی از دانشگاه پیام نور دارم و زبان انگلیسی هم در سطح قابل قبولیه و میتونم در مدت زمان اندکی مدرک زبانم رو بگیرم یه دختر سه ساله دارم و قصد دارم برای مهاجرت تحصیلی به همراه همسر و دخترم برای یه کشور اروپایی که هزینه بالایی هم نداشته باشه اقدام کنم شما کجا رو پیشنهاد میکنید و در کدوم مقطع بهتره اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان اخذ ویزای تحصیلی برای کشور هلند، دانمارک و … وجود دارد اما دقت نمایید که تحصیل در رشته های هنر یا معماری دارای آزمون ورودی می باشند که در صورت قبولی می توانید موفق به تحصیل شوید. برای بررسی شرایط هر یک از کشورها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. Ahlam می گوید:

  سلام من کارشناسی کشاورزی از دانشگاه ازاد جامع دارم میخام ببینم چجور میتونم برم یه کشور اروپایی که رایگاه بتونم تحصیل کنم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما، مدرک زبان، نوع دانشگاه و …. باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم امکان ادامه تحصیل برای شما در بسیاری از کشورها وجود دارد. برای بررسی شرایط موجود و اخذ اطلاعات در ارتباط با کشور های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. فاطمه می گوید:

  با سلام من و همسرم کارشناس پرستاری از دانشگاه تهران هستیم و داوطلب ادامه تحصیل در اتریش، برای مهاجرت حدودا چقدر هزینه داریم؟ یک فرزند دوساله داریم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان است و تنها هزینه ثبت نام خواهید داشت. برای اطلاع از هزینه حق الوکاله و هزینه های زندگی می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. کیوان طبایی می گوید:

  سلام
  امسال در مقطع کارشناسی از مرکز آموزش عالی با معدل ۱۹.۲۶ در رشته فیزیک گرایش هسته ایی فارق تحصیل شدم و قصد ادامه تحصیل در یکی از کشور های اروپایی را دارم سطح زبان ام متوسط است

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن شرایط سنی مناسب و مدرک زبان امکان اقدام برای شما وجود دارد که بسته به هر کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. می توانید در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید

   پاسخ
 46. مرجان بیگی می گوید:

  با سلام و احترام . ضمن تشکر از راهنمایی کامل و جامع موسسه ملک پور . اینجانب تمایل دارم که فرزندم دوران تحصیل خود را در یکی از کشورهای اروپایی بگذراند .البته ایشان هم اکنون در کلاس سوم ابتدایی مشغول به تحصیل می باشد. ضمن اینکه اینجانب هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت و تحصیل ندارم . خواهشمندم اینجانب را جهت مهاجرت به کم هزینه ترین ، سریعترین و راحترین مسیر ممکن و تحصیل رایگان راهنمایی بفرمایید. بسیار بسیار میشکرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   امکان تحصیل فرزند شما در بعضی از کشورهای اروپایی ممکن است و حتی این شرایط ممکن است به وجود آید که شما نیز به عنوان همراه وی به آن کشور بروید . هزینه ها و مدت زمان این مسئله متفاوت است . بهتر است که با موسسه مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی نماییم .

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.