,

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و اخذ پذیرش تحصیل رایگان در اتریش مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی به خصوص دانشجویان ایرانی است. در سالهای اخیر کشور اتریش از نظر صنعت دانشجویی رشد بسیار چشمگیری داشته است و به همین دلیل تحصیل رایگان در اتریش نیز بهانه ای برای ورود و اخذ اقامت این کشور زیبا شده است. سؤالات بسیار زیادی در باب تحصیل رایگان در اتریش مطرح می شود لذا بر آن شدیم اطلاعات مفصلی درمورد تحصیل رایگان در اتریش جهت مطالعه و اطلاعات بیشتر شما علاقمندان عزیز ارائه دهیم. تحصیل رایگان در اتریش مزایای بسیار زیادی دارد اما برای دستیابی به این هدف می بایست تمامی مراحل تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش از جمله اخذ پذیرش در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش به طور کاملأ صحیح و بدون نقص انجام شود. توجه داشته باشید که بهتر است جهت انجام صحیح و درست مراحل حقوقی تحصیل رایگان در اتریش با وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب مشورت نمایید. این مقاله در باب تحصیل رایگان در اتریش بوده و متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد.

فایل تصویری استاد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل در اتریش

video تحصیل رایگان در اتریش

فایل صوتی آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل رایگان در اتریش

audio تحصیل رایگان در اتریش

 

audio تحصیل رایگان در اتریش

 

فایل های صوتی استاد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل رایگان در رشته پرستاری در اتریش

audio تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی

جهت تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی و پذیرش از دانشگاههای رایگان اتریش متقاضی می بایست مدارکی به دانشگاه ارئه دهد. همانطور که می دانید دو نوع دانشگاه در کشور اتریش مشغول به فعالیت هستند: دانشگاه دولتی، دانشگاه خصوصی

بر خلاف برخی کشورها همانند کشور آمریکا که تنها دانشجویان مقیم آن کشور اجازه ورود به دانشگاه دولتی را دارند، دانشگاههای دولتی اتریش دانشجویان بین المللی را نیز پذیرش می نمایند و همین نکته باعث تقاضای بسیار زیاد دانشجویان بین المللی از دانشگاههای رایگان اتریش شده است.و همچنین برای دانشجویان بین المللی این موضوع جذابیتی دارد که هزینه ی تحصیل در دانشگاه های اتریش رایگان است. شرط اول پذیرش از دانشگاههای رایگان اتریش در مقطع کارشناسی فارق التحصیلی دانشجو از مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم ۱۲ ساله است. شرط بعدی برای اخذ پذیرش مقطع کارشناسی اشتغال به تحصیل در دانشگاههای ایران به خصوص دانشگاه سراسری و در برخی مواقع دانشگاه آزاد است. جهت پذیرش در برخی رشته های دانشگاهی متقاضی می بایست حداقل ۷۰ واحد درسی را در ایران گذرانده باشد . پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاههای ایران طبق نظر دانشگاه اتریش است و احتمال گذراندن مجدد برخی واحد ها نیز وجود دارد.

یکی از مسائلی که اخیرأ نگران کننده بوده است و دانشجویان ایرانی را از تحصیل رایگان در اتریش باز داشته است عدم قبولی مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد ایران توسط دانشگاههای رایگان اتریش است. این موضوع بیشتر در بخش فنی و مهندسی دانشگاه وین مطرح شده است و دلیل آن ارائه مدارک جعلی از سوی برخی دانشجویان است. اما این مسئله چندان نگران کننده نیست و هنوز هم امکان تحصیل رایگان در اتریش برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ایران وجود دارد. برخی از رشته های مهندسی من جمله مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در دانشگاههایی همچون دانشگاه Montan نیز به صورت رایگان تدریس و ارائه می شود.

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاههای رایگان اتریش دارند در صورت اخذ مدرک کارشناسی در ایران می توانند برای پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. از جمله مسائلی که در انجام پذیرش می بایست به آن توجه نمایید این است که احتمال ارائه دروس پیش نیاز به افرادی که مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده اند وجود دارد. در واقع پذیرش بسیاری از متقاضیان که مدرک کارشناسی خود را در ایران اخذ نموده اند برای کارشناسی مجدد صادر شده است و برخی واحد های درسی توسط دانشگاه اتریش تأیید شده است. اما احتمال پذیرش فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد برای کارشناسی ارشد مجدد وجود دارد. به طور کلی همانطور که می دانید زبان تحصیل در دانشگاههای رایگان اتریش زبان آلمانی است اما فرصت خوبی که باعث شده دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل رایگان در اتریش به زبان آلمانی باشند امکان یادگیری زبان آلمانی در کشور اتریش پیش از ورود به دانشگاه است. توضیح اینکه دانشجویان بین المللی پس از اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی می توانند ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایند و پس از ورود به اتریش و ثبت نام در دانشگاه اجازه یادگیری زبان آلمانی را به مدت یک سال داشته باشند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هم در اتریش به طور رایگان خواهد بود البته به خاطر داشته باشید که در هنگام ثبت نام هر ترم دانشگاهی می بایست مبلغی در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورور برای ثبت نام پرداخت نمایید.

 

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکترا

همانطور که می دانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان و اتریش به صورت رایگان است و حتی تحصیل در این مقطع با دریافت حقوق از دانشگاه سابقه کاری می باشد. شرط اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش در مقطع دکترا داشتن مدرک کارشناسی ارشد است البته همانطور که در بند قبل اشاره شد امکان پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برای کارشناسی ارشد مجدد طبق نظر دانشگاه وجود دارد. برای درخواست پذیرش مقطع دکترا در اتریش می بایست تأیید استاد راهنما را از دانشگاه مقصد داشته باشد. دکتری در اتریش به زبان انگلیسی مقدور است. که نیازی به گذراندن دوره زبان آلمانی نیست.

در حال حاضر امکان تحصیل پزشکان ایرانی در مقطع دکترا در اتریش وجود دارد. همانطور که می دانید پزشکان ایرانی برای ادامه تحصیل و یا کار در اتریش می بایست مدرک پزشکی خود را تأیید نمایند که تأیید مدرک پزشکی با قبولی امتحان معادلسازی در اتریش امکانپذیر است. با توجه برای قبولی در امتحان معادلسازی می بایست تسلط به زبان آلمانی محرز باشد می توان برای گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش و آمادگی برای شرکت در آزمون معادلسازی پذیرش پزشکان برای دکترای رشته هایی همچون داروسازی و تغذیه انجام شود و یا در سنین پایین ثبت نام در کالج زبانی آلمانی انجام پذیرد.

تحصیل رایگان در اتریش به دلایل زیادی مورد توجه دانشجویان ایرانی است

کیفیت بسیار بالای زندگی در کشور اتریش

عدم نیاز به مدرک زبان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و ویزای تحصیلی اتریش

بهره مندی از خدمات بیمه دانشجویی در اتریش

امکان استفاده از خوابگاههای دانشجویی در اتریش

اجازه اقامت ۶ ماهه تا یکساله برای جستجوی کار در اتریش پس از پایان هر مقطع تحصیلی

امکان تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری بدون نیاز به خروج از کشور اتریش

اجازه سفر به سایر کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا

عدم محدودیت سنی برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش

 

همانطور که به طور مفصل در این مقاله توضیح داده شد تحصیل رایگان در اتریش در تمامی مقاطع تحصیلی من جمله مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و حتی مقطع تخصص امکانپذیر است. جهت اقدام برای تحصیل رایگان در اتریش حتمأ با یک کارشناس با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و توصیه می شود بدون اطلاع از قوانین اخذ پذیرش و ویزا این پروسه را اغاز نکنید. این مقاله در باب تحصیل رایگان در اتریش متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد. جهت اخذ اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و اقامت پس از تحصیل در اتریش می توانید به مقالات دیگری در همین سایت با این موضوعات مراجعه نمایید.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۳۸ نظرات, میانگین: ۴.۷۴ از طریق ۵)
Loading...
248 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. گرامی می گوید:

  سلام آقای دکتر من ۲۵ سالمه متاهل هستم و میخام تحصیلی خودم بیام اتریش وهمسرم کاری ۷سال سابقه کار داره مدرک نظام مهندسی رشته برق .من میخام رشته های پزشکیو دارو یا دندانپزشکی بخونم خودم لیسانس مامایی هستم آیا امکان تحصیل هست به صورت رایگان ؟نیاز ب زبان آلمانی داره ؟راهنمایی کنید ممنون میشم .

  پاسخ
 2. hani می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من در حاله حاضر در حاله تحصیل در رشته معماری در مقطع کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و معدل دیپلمم۱۸/۵۰شده در حاله حاضر هم در حاله خواندنه زبان المانی هستم چقد شانس پذیرش دارم

  پاسخ
 3. سهیل می گوید:

  با سلام و ارادت با توجه ب فرمایش شما مبنی بر عدم پذیرش مدرک‌های دانشگاه آزاد آیا امکان تحصیل با آخرین مدرک تحصیلی یعنی دیپلم در کشور اتریش وجود دارد ؟

  پاسخ
 4. Mohammad می گوید:

  باسلام و خسته نباشید من کارشناسی ارشد مهندسی نفت از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل ۱۵/۴۶ دارم آیا امکان اخذپذیرش وجود دارد؟چقد احتمال داره و آیا احتمال تحصیل رایگان وجود داره؟

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام
   در خصوص اتریش باید بدانید که مدرک دانشگاه آزاد مورد پذیرش واقع نمیگردد.ولی اتریش دانشگاه های رایگان دارد و شهریه نیازی نیست.

   پاسخ
 5. مریم می گوید:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشین و وقت بخیر
  من لیسانس راهنمایی و مشاوره دارم از دانشگاه دولتی با معدل 14/99 میخواستم ببینم میتونم برای تحصیل رایگان در اتریش اقدام کنم

  پاسخ
 6. محمد می گوید:

  سلام،دوستان من لیسانس نقشه برداری از دانشگاه ازاد هستم،میخواستم ببینم برای اتریش میتونم اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
 7. شهرزاد می گوید:

  سلام ۲۹ سالمه دانشجوی کارشناسی رشته نقاشی میتونم برای تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. س.پ می گوید:

  باسلام بنده ۳۰سالمه و متاهلم فوق لیسانس حقوق دارم از دانشگاه ازاد معدلم ۱۶.۳۰ و مقاله هم ندارم..ایا شانس اینکه پذیرش بشم تو مقطع دکترا در اتریش دارم؟؟و ایا امکان اینکه همسرم هم با بنده مهاجرت کنن وجود داره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. نادر می گوید:

  سلام وقت خوش من 34 دارم کارشناسی رشته برق دارم امکان تحصیل ارشد به صورت رایگان هست یا خیر البته متاهل ودارای یک فرزند هستم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   در صورت قبولی در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظرتان بله می توانید به صورت رایگان در اتریش تحصیل کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. mahdi می گوید:

  با سلام جناب ملک پور عزیز،
  من لیسانس مهندسی برق با معدل 14.37 و یه مقاله ی تو IEEE دارم و مدرک زبان B1 دارم.با این شرایط میتونم تو انریش یا آلمان رایگان (به غیر هزینه ی زندگی) تو دوره ی مسترتحصیل کنم؟
  اسم چند دانشگاه که با شرایط من امکانش هست پذیرش شم رو میفرمایین؟
  با سپاس

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   اگر در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع فوق لیسانس قبول شده باشید می توانید اقدام نمایید برای تحصیل رایگان اتریش.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام با توجه به معدل پایین شما شانس کمی برای اخذ پذیرش دارید ولی با نمره ی زبان و سایر موارد می توان شانس شما را بالاتر برد.

   پاسخ
 11. یاسمن می گوید:

  با سلام
  من‌ 18 سالمه و تیر کنکور دادم. دیپلم فنی حرفه ای دارم و پیش دانشگاهی هم گذروندم. امکانش هست که بتونم تحصیل رایگان تو یکی از دانشگاه های هنر اتریش داشته باشم؟!

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار بله این امکان برای شما وجود دارد. البته باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. محسن می گوید:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی هستم ۲۷ سال سن و مجرد . آیا میشود برای تحصیل رایگان مقطع کارشناسی ارشد در اتریش اقدام کنم یا شانسی ندارم؟ بعد از اتمام تحصیل اگر بخوام برای کار و اقامت اقدام کنم چطور؟
  با این شرایط من در آلمان یا لیختن اشتاین یا اتریش بهتر است؟
  پیشاپیش تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. مهسا می گوید:

  سلام من 24 سالمه و مدرک کاردانی موزه داری دارم از دانشگاه میراث فرهنگی تهران(دولتی) و میخوام رشته مرتبط بخونم.شانسی دارم؟البته کلای های زبان المانی رو هم شروع کردم.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. فرهاد تصوف می گوید:

  با سلام
  من کارشناسی مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی هستم با معدل ۱۵.۵ و میخوام کارشناسی ارشد رو در اتریش پذیرش بگیرم. زبان المانی رو هم شروع به خوندن کردم و راهنمایی دقیق میخوام.
  البته بنده سال ۹۳ از همسرم جدا شدم و یه پسر ۷ ساله دارم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا قصد رفتن دارم.
  09195304090

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. Mastane می گوید:

  سلام و خسته نباشید به دکتر ملک پور من میخام برای ارشد رشته حقوق برای اتریش اقدام کنم میخاستم بپرسم با وجود اینکه متاهل هستم من و همسرم در کل باید چقد سرمایه برای اینکار داشته باشیم با توجه به اینکه گفته بودید دانشگاه های اتریش رایگان هستن ایا با پس اندازی کمتر از ۱۴۰ میلیون میشه مهاجرت کرد؟ و اینکه فقط همسر بنده قصد تحصیل داره و من بعنوان همراه میتونم ایا میتونم اونجا کار کنم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. سامان می گوید:

  با سلام و ادب واحترام.ضمن عرض خسته نباشی و تشکر بابت مطالب فوق مفیدتان.
  لیسانس مدیریت دانشگاه پیام نور را دارم و در حال حاظر هم ترم اخر مدیریت اجرایی تهران جنوب هستم به نظره شما شانس برای پذیرش دارم.
  باتشکر

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. Reza می گوید:

  سلام
  من 20 سال سن دارم . پسر هستم .رشته تجربی رو خوندم. و دانشگاه نرفتم و میخواستم برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم. چه مدارکی برای تحصیل لازم است . نمرات دیپلم چگونه باید باشد؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. محسن می گوید:

  با سلام
  من ۲۷ سال سن مجرد و لیسانس ?مهندسی شیمی ? از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی هستم . برای کارشناسی ارشد به شرط تحصیل رایگان و هزینه زندگی پایین تر و اجازه کار در حین تحصیل و همچنین اجازه کار و مهاجرت بعد اتمام تحصیلات اتریش بهتر است یا آلمان یا لیختن اشتاین؟؟
  پیشاپیش تشکر

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. صدف نجاتی نیا می گوید:

  سلام آقای دکتر ملک پور.من 22 ساله و دانشجوی مهندسی پرتو پزشکی از دانشگاه آزاد هستم.میخواستم بدونم با معدل دیپلم 15 شانسی برایه پذیرش تو دانشگاه برای رشته دندون پزشکی دارم؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادرب. دوست گرامی طبق آمار رسمی درصد بیکاری در کشور اتریش بسیار پایین است. این آمار خود حاکی از وضعیت کار در اتریش به خصوص برای فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد.

   پاسخ
 20. بهنام می گوید:

  با سلام من مدرک کارشناسی ارشد گرایش شیمی فیزیک از دانشگاه علم و صنعت دارم و همچنین مقاله ISA میخاستم از دوباره ارشد مهندسی مواد _ متالوژی گرایش استخراج رو در اتریش بخونم آیا امکانش است؟ باتشکر

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با عرض سلام و ادب. بله این امکان برای شما وجود دارد که برای تحصیل اتریش اقدام فرمایید. جهت بررسی های کامل و جامع در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. مهسا می گوید:

  سلام…. من لیسانس مهندسی کامپیوتر از پیام نور رو دارم.. سی ساله هستم و متاهل با دو فرزند یک و شش ساله…. آیا امکان پذیرش رایگان برای من وجود دارد… امکان گرفتن ویزای همراه حتما وجود دارد ویا راهی برای همزمان گرفتن ویزا بخاطر سن کم فرزندانم وجود دارد و اینکه . میزان تمکن مالی چقدر باید باشه.. بسیار سپاس گزارم از راهنماییتون

  پاسخ
 22. نجلا وطانى می گوید:

  سلام من ٢٦سالمه ليسانس طراحي صنعتى دارم براى ارشد ام بى اي بهدر دانشگاه دولتي به صورت رايگان مى تونم براى اتريش اقدام كنم؟و مدرك b2 آلمانى و آيلتس ٧هم دارم

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و عرض احترام. شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد ولی برای پاسخ گویی دقیق تر باید اطلاعات بیشتری از شما را داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی دقیق تر شرایط و مسائل آن با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. رها می گوید:

  با سلام. میخواستم اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی رایگان در اتریش چه میزان هزبنه بر هست؟ منظورم هزینه ای هست که باید پرداخت بشه تا بشه ویزا گرفت

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. Mehran می گوید:

  با سلام . من مدرک ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران دارم با معدل ۱۷ . و چند مقاله هم منتشر کردم . و نمره ایلتس
  هم ۶.۵ هستش میخواستم ببینم برا پذیرش برای دکترا در دانشگاه های اتریش چقدر شانس دارم . و همچنین هزینه زندگی تقریبا چقدره ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین هزینه زندگی ماهیانه بین 1000 تا 1200 یورو می باشد. شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 25. پژمان می گوید:

  سلام من ٢٩سالمه و كارشناسى مديريت بازرگانى از پيام نور دارم و الان اخراى فوق ليسانس روانشناسى ام هست ميخواستم ببينم بعد از اينكه تموم شد امكان تحصيل رايگان در دكتراى روانشناسى هست ؟؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 26. سولماز می گوید:

  با سلام
  من کاردانی زیست شناسی از دانشگاه دولتی دارم و الان در حال تحصیل هستم میخواستم بدونم میتونم برای تحصیل رایگان اقدام کنم و ایا برای گرفتن تحصیل رایگان تمکن مالی نیاز هست؟

  پاسخ
 27. محبوبه فرخنده می گوید:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور من ۳۹ سالمه ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیرانتفاعی از مشهد رو دارم می‌خواستم بپرسم امکانش هست برای ارشد مجدد از اتریش اقدام کنم متشکرم

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.