,

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و اخذ پذیرش تحصیل رایگان در اتریش ۲۰۱۸ مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی به خصوص دانشجویان ایرانی است. در سالهای اخیر کشور اتریش از نظر صنعت دانشجویی رشد بسیار چشمگیری داشته است و به همین دلیل تحصیل رایگان در اتریش نیز بهانه ای برای ورود و اخذ اقامت این کشور زیبا شده است. سؤالات بسیار زیادی در باب تحصیل رایگان در اتریش مطرح می شود لذا بر آن شدیم اطلاعات مفصلی درمورد تحصیل رایگان در اتریش جهت مطالعه و اطلاعات بیشتر شما علاقمندان عزیز ارائه دهیم. تحصیل رایگان در اتریش مزایای بسیار زیادی دارد اما برای دستیابی به این هدف می بایست تمامی مراحل تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش از جمله اخذ پذیرش در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش به طور کاملأ صحیح و بدون نقص انجام شود. توجه داشته باشید که بهتر است جهت انجام صحیح و درست مراحل حقوقی تحصیل رایگان در اتریش با وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب مشورت نمایید. این مقاله در باب تحصیل رایگان در اتریش بوده و متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد.

فایل تصویری آقای دکتر ملک پور در باب تحصیل در اتریش

video تحصیل رایگان در اتریش

فایل صوتی آقای دکتر ملک پور در باب تحصیل رایگان در اتریش

audio تحصیل رایگان در اتریش

 

audio تحصیل رایگان در اتریش

 

فایل های صوتی آقای دکتر ملک پور در باب تحصیل رایگان در رشته پرستاری در اتریش

audio تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی

جهت تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی و پذیرش از دانشگاههای رایگان اتریش متقاضی می بایست مدارکی به دانشگاه ارئه دهد. همانطور که می دانید دو نوع دانشگاه در کشور اتریش مشغول به فعالیت هستند: دانشگاه دولتی، دانشگاه خصوصی

بر خلاف برخی کشورها همانند کشور آمریکا که تنها دانشجویان مقیم آن کشور اجازه ورود به دانشگاه دولتی را دارند، دانشگاههای دولتی اتریش دانشجویان بین المللی را نیز پذیرش می نمایند و همین نکته باعث تقاضای بسیار زیاد دانشجویان بین المللی از دانشگاههای رایگان اتریش شده است.و همچنین برای دانشجویان بین المللی این موضوع جذابیتی دارد که هزینه ی تحصیل در دانشگاه های اتریش رایگان است. شرط اول پذیرش از دانشگاههای رایگان اتریش در مقطع کارشناسی فارق التحصیلی دانشجو از مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم ۱۲ ساله است. شرط بعدی برای اخذ پذیرش مقطع کارشناسی اشتغال به تحصیل در دانشگاههای ایران به خصوص دانشگاه سراسری و در برخی مواقع دانشگاه آزاد است. جهت پذیرش در برخی رشته های دانشگاهی متقاضی می بایست حداقل ۷۰ واحد درسی را در ایران گذرانده باشد . پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاههای ایران طبق نظر دانشگاه اتریش است و احتمال گذراندن مجدد برخی واحد ها نیز وجود دارد.

یکی از مسائلی که اخیرأ نگران کننده بوده است و دانشجویان ایرانی را از تحصیل رایگان در اتریش باز داشته است عدم قبولی مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد ایران توسط دانشگاههای رایگان اتریش است. این موضوع بیشتر در بخش فنی و مهندسی دانشگاه وین مطرح شده است و دلیل آن ارائه مدارک جعلی از سوی برخی دانشجویان است. اما این مسئله چندان نگران کننده نیست و هنوز هم امکان تحصیل رایگان در اتریش برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ایران وجود دارد. برخی از رشته های مهندسی من جمله مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در دانشگاههایی همچون دانشگاه Montan نیز به صورت رایگان تدریس و ارائه می شود.

01 تحصیل رایگان در اتریش
تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاههای رایگان اتریش دارند در صورت اخذ مدرک کارشناسی در ایران می توانند برای پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. از جمله مسائلی که در انجام پذیرش می بایست به آن توجه نمایید این است که احتمال ارائه دروس پیش نیاز به افرادی که مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده اند وجود دارد. در واقع پذیرش بسیاری از متقاضیان که مدرک کارشناسی خود را در ایران اخذ نموده اند برای کارشناسی مجدد صادر شده است و برخی واحد های درسی توسط دانشگاه اتریش تأیید شده است. اما احتمال پذیرش فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد برای کارشناسی ارشد مجدد وجود دارد. به طور کلی همانطور که می دانید زبان تحصیل در دانشگاههای رایگان اتریش زبان آلمانی است اما فرصت خوبی که باعث شده دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل رایگان در اتریش به زبان آلمانی باشند امکان یادگیری زبان آلمانی در کشور اتریش پیش از ورود به دانشگاه است. توضیح اینکه دانشجویان بین المللی پس از اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی می توانند ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایند و پس از ورود به اتریش و ثبت نام در دانشگاه اجازه یادگیری زبان آلمانی را به مدت یک سال داشته باشند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هم در اتریش به طور رایگان خواهد بود البته به خاطر داشته باشید که در هنگام ثبت نام هر ترم دانشگاهی می بایست مبلغی در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورور برای ثبت نام پرداخت نمایید.

 

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکترا

همانطور که می دانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان و اتریش به صورت رایگان است و حتی تحصیل در این مقطع با دریافت حقوق از دانشگاه سابقه کاری می باشد. شرط اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش در مقطع دکترا داشتن مدرک کارشناسی ارشد است البته همانطور که در بند قبل اشاره شد امکان پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برای کارشناسی ارشد مجدد طبق نظر دانشگاه وجود دارد. برای درخواست پذیرش مقطع دکترا در اتریش می بایست تأیید استاد راهنما را از دانشگاه مقصد داشته باشد. دکتری در اتریش به زبان انگلیسی مقدور است. که نیازی به گذراندن دوره زبان آلمانی نیست.

در حال حاضر امکان تحصیل پزشکان ایرانی در مقطع دکترا در اتریش وجود دارد. همانطور که می دانید پزشکان ایرانی برای ادامه تحصیل و یا کار در اتریش می بایست مدرک پزشکی خود را تأیید نمایند که تأیید مدرک پزشکی با قبولی امتحان معادلسازی در اتریش امکانپذیر است. با توجه برای قبولی در امتحان معادلسازی می بایست تسلط به زبان آلمانی محرز باشد می توان برای گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش و آمادگی برای شرکت در آزمون معادلسازی پذیرش پزشکان برای دکترای رشته هایی همچون داروسازی و تغذیه انجام شود و یا در سنین پایین ثبت نام در کالج زبانی آلمانی انجام پذیرد.

تحصیل رایگان در اتریش به دلایل زیادی مورد توجه دانشجویان ایرانی است

کیفیت بسیار بالای زندگی در کشور اتریش

عدم نیاز به مدرک زبان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و ویزای تحصیلی اتریش

بهره مندی از خدمات بیمه دانشجویی در اتریش

امکان استفاده از خوابگاههای دانشجویی در اتریش

اجازه اقامت ۶ ماهه تا یکساله برای جستجوی کار در اتریش پس از پایان هر مقطع تحصیلی

امکان تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری بدون نیاز به خروج از کشور اتریش

اجازه سفر به سایر کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا

عدم محدودیت سنی برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش

 

همانطور که به طور مفصل در این مقاله توضیح داده شد تحصیل رایگان در اتریش در تمامی مقاطع تحصیلی من جمله مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و حتی مقطع تخصص امکانپذیر است. جهت اقدام برای تحصیل رایگان در اتریش حتمأ با یک کارشناس با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و توصیه می شود بدون اطلاع از قوانین اخذ پذیرش و ویزا این پروسه را اغاز نکنید. این مقاله در باب تحصیل رایگان در اتریش متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد. جهت اخذ اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و اقامت پس از تحصیل در اتریش می توانید به مقالات دیگری در همین سایت با این موضوعات مراجعه نمایید.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۳۷ نظرات, میانگین: ۴.۷۳ از طریق ۵)
Loading...
160 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. مهدي می گوید:

  با سلام
  مهندس مكانيك هستم ، سن ٣٢ سال داراي ٩ سال سابقه كار مرتبط و مدرك ايلتس اكادميك ٦٠٥
  براي مهاجرت به كشور اتريش با هدف گرفتن اقامت كدوم راه بين تحصيل و جستجوي كار را توصيه ميكنيد

  با احترام.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب راه ویزای کار هم برای شما مناسب است باید شرایط شما بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. منصور فرخی می گوید:

  با عرض سلام و احترام بنده دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی می باشم. چهل و هفت سال سن دارم و مایلم در یکی از دانشگاههای معتبر اتریش به صورت رایگان و ترجیحا به زبان انگلیسی در مقطع دکتری یا فوق دکتری در رشته حقوق تجارت بین الملل تحصیل نمایم. آیا امکان ورود به چنین دوره ای میسر می بلشد؟ با تشکر.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای اتریش نهایتا تا 45 سال شانس بهتری دارید اما ممکن است شانستان پایین باشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. Shahab می گوید:

  ضمن عرض سلام
  من 18سال سن دارم و قصد دارم روانشناسی در دانشگاه پیام نور بخونم اما میخوام بعدا برای مقطع دکتری اقدام کنم.ایلتس دارم و در حال حاضر زبان المانی میخونم.معدل دیپلم 19.70 هست.لطفا راهنمایی کنید آیا شانسی برای تحصیل رایگان در اتریش دارم یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. امیر می گوید:

  سلام
  من 24 سال سن دارم و و لیسانس معماری از یکی از دانشگاه های غیرانتفایی تهران رو دارم،میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن بورسیه یا نمیه بورسیه در مقطع ارشد چقدر هست؟و اینکه اگر شانسی بالایی ندارم شما کدوم کشور رو پیشنهاد میدید؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای رشته های فنی پذیرش تحصیلی برای اتریش امری دشوار بوده و در مورد بورسیه باید رزومه کامل شما بررسی شود.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. sara می گوید:

  سلام من 23 سالمه کارشناسی میکروبیولوژی دارم البته گواهی موقت دارم که قابل ترجمه نیست،اگر بخواهم برای ارشد رشته ایمونولوژی بورسیه بگیرم باید چیکار کنم،من یک مقاله ISI و یک سری رزومه کار در رشته خودم دارم و نیز تدریس زبان تخصصی رشته خودم به مدت کوتاه الانم تدریس زبان در موسسات برای کودک و نوجوان میکنم ولی آیلتس هنوز نگرفتم مربی درجه 3 والیبال هم هستم و کار میکنم در باشگاه ها و لیگ دسته 2 عضو هستم با این رزومه میتونم بورسیه بگیرم؟چون معدلم هم 15.31 از دانشگاه آزاد تهران میباشد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما باید مدرکتان را اخذ نمایید و سپس اقدام نمایید و همچنین جهت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 6. Shirin می گوید:

  سلام وقتتون بخیر.من 18 ساله هستم و مدرک آیلتس دارم.به نظر شما در صورت قبولی در دانشگاه شریف امکان گرفتن بورسیه تحصیلی برای من وجود داره؟برای مقطع کارشناسی نوع دانشگاه اهمیت داره یا رشته ی قبولی در ایران؟
  واینکه با توجه به طولانی بودن پروسه ی اخذ ویزا امکان ثبت نام واسه ی ترم بهار در اتریش وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 7. isaac می گوید:

  با سلام و عرض احترام
  سوالی که من داشتم اینه که معدل کارشناسی بنده الف هست و از دانشگاه دولتی هست.برای بنده امکان دریافت پذیرش در مقطع ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل در اتریش هست؟ ضمن اینکه میخواستم دوره زبان آلمانی هم اخذ کنم این امر رو موسسه انجام میده؟
  از لطف شما متشکر می شوم.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید برای این رشته اقدام نمایید. جهت هماهنگی پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. میلاد می گوید:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور امیدوارم همیشه پر انرژی باشید .من ۳۱ سال سن و متاهل هستم ؛ مدرک کارشناسی جوش از دانشگاه علمی کاربردیبا معدل ۱۷.۵ دارم و همچنین ۱۱ سال سابقه غیر مرتبط با رشته تحصیل البته با بیمه دارم امکانش هست برای ادامه تحصیل به دانشگاه های اتریش یا آلمان برم ممنون میشم راهنمایم کنید؛ من چندین بار با دفاتر همکار شما تماس گرفتم حتی مشاوره حضوری هم رفتم اما متاسفانه من رو راهنمایی درست نکردن. ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب متاسفانه با مدرک علمی کاربردی شانس پایینی خواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. امین شهبازنیا می گوید:

  سلام وقت بخیر در حال حاضر مدرک فوق دیپلم مدریت از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم میخواستم بپرسم که برای دانشگاه کاربردی اتریش در مقطع لیسانس میتونم اقدام کنم ؟ و همینطور هزینه تحصیل رایگان میباشد یا خیر البته فعلا در حال حاضر مدرک زبان A1 رو از موسسه گوته گرفتم و در ماه های آینده مدرک B1 رو میگیرم. ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کمتر از لیسانس شانس شما کم میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. محسن فلاح می گوید:

  با عرض سلام
  بنده معدل دوره کارشناسی در رشته روانشناسی عمومی حدود ۱۸در دانشگاه دولتی می باشد
  و رتبه ارشد امسالم در گرایش روانسنجی یک رقمی می باشد
  می خواستم بدونم رتبه ام تاثیری در پذیرشم برای مقطع ارشد داره؟
  اصلا برای رشته روانسنجی در دانشگاه های اتریش پذیرش هست؟
  و اینکه کلیه هزینه اقامت وتحصیل در طول دو سال چند یورو می باشد.با تشکر…

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب رتبه شما رزومه شما را تقویت خواهد کرد اما رشته روانشناسی در اتریش داراری ازمون ورودی بوده و باید این ازمون را سپری نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. محمد مهدی بخشی می گوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  من الان هنر آموز رشته الکترونیک تو هنرستان نمونه هستم و پایه دهم تحصیل میکنم معدلم هم شده ۱۷.۵ میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن در اتریش چه دانشگاهی قبول بشم راحت تر میتونم پذیرش بگیرم ؟
  فقط دولتی بودن مهمه یا به خود دانشگاه هم بستگی داره؟
  اینکه مدرسه نمونه تحصیل میکنم تاثیر مثبتی داره؟
  باتشکر از راهنمایی های مفیدتون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که دانشگاه شما دولتی باشد شانس بالاتری خواهید داشت . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. عالیا می گوید:

  باسلام من الان دانشجو کارشناسی رشته مدیریت دانشگاه سراسری هستم با توجه به این شرایط میتونم انتقالی بگیرم به یکی از دانشگاه های رایگان اتریش یا آلمان؟!
  و حداقل هزینه ای که باید به همراه داشته باشم چقدر میباشد؟!

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 13. امیر می گوید:

  سلام من ۱۹ سال سن دارم و برای کنکور میخونم میخواستم بدونم شرایط برای رشته ی مکانیک یا عمران در اتریش چگونه است؟و برای تحصیل در اتریش در دانشگاه های رایگانش خرج زندگی و… چقدر پول نیازه؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که دانشگاه شما دولتی باشد این شانس را دارید که اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. حسین هاشمی می گوید:

  با سلام دخترم کارشناسی علوم کامپیوتر سراسری میخونه ترم 5و برا ادامه تحصیلش میخوام در اتریش اقدام کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار ایشان امکان اقدام برای تحصیل را دارند اما باید شرایطشان بررسی گردد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 15. امیر می گوید:

  سلام خدمت شما من ۱۹سال سن دارم در کنکور سراسری سال۹۷ شرکت خواهم کرد و در مدرسه نمونه تحصیل میکنم رشتم ریاضی هستش میخواستم بدونم چه رشته هایی خوندنش در اتریش بهتره و برای رفتن به اتریش دانشگاه آزاد یا سراسری قبول شدن تفاوتی داره (از لحاظ هزینه)؟و میخواستم بدونم هزینه خانه اجاره کردن و خوراک و… در مجموع در ماه حدودا چقدر میشه؟
  ما در اتریش بستگانمون هم هستن آیا اونا کمکی از لحاظ اقامت میتونن انجام بدن ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار پاسخ شما نیاز به صحبتی در تایم طولانی داشته
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 16. امیر می گوید:

  سلام خدمت شما من ۱۹سال سن دارم در کنکور سراسری سال۹۷ شرکت خواهم کرد و در مدرسه نمونه تحصیل میکنم رشتم ریاضی هستش میخواستم بدونم چه رشته هایی خوندنش در اتریش بهتره و برای رفتن به اتریش دانشگاه آزاد یا سراسری قبول شدن تفاوتی داره (از لحاظ هزینه)؟و میخواستم بدونم هزینه خانه اجاره کردن و خوراک و… در مجموع در ماه حدودا چقدر میشه؟
  ما در اتریش بستگانمون هم هستن آیا اونا کمکی از لحاظ اقامت میتونن انجام بدن ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   ضمن عرض سلام

   هزینه ی زندگی و تحصیل در اتریش ماهیانه ۸۰۰ یورو میباشد.
   رشته ی ریاضی هم مناسب هست اما بهتره در رشته های مهندسی تحصیل نمایید.

   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. علیرضا صدرالدین می گوید:

  باعرض سلام حضورآقای دکترملک پور وهمکاران گرامی.جهت تحصیل در رشته پزشکی اتریش برای کسی که امسال پیش دانشگاهی راتمام کرده ولی مدرک زبان آلمانی نداردچه اقدامی بایدکردضمن اینکه حداکثرتاپایان سال 97معافیت تحصیلی داردوپس ازآن بایداعزام به خدمت شود.باسپاس ازراهنمایی شما.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای کشور اتریش در این رشته نیاز به مدرک زبان المانیست از راه هایی که میتوان اقدام کرد این است که برای مطالعه زبان المانی به اتریش امده و پس از این دوره به دانشگاه ورود بفرمایید.

   پاسخ
 18. محمد مهدی بخشی می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من الان هنر آموز رشته الکترونیک تو هنرستان نمونه هستم و پایه دهم تحصیل میکنم معدلم هم شده ۱۷.۵ میخواستم بدونم بعد از گرفتن دیپلم اگه دانشگاه دولتی قبول شم میتونم با اشتغال به تحصیل همون سال برای ادامه به اتریش برم؟
  سربازی مساله ای پیش نمیاره؟

  پاسخ
 19. سارا می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  دارای مدرک کارشناسی با معدل 13.98 از دانشگاه سراسری و کارشناسی ارشد با معدل 19.5 هستم.برای ادامه تحصیل با توجه به معدل کارشناسیم و نیز با توجه به اینکه کارشناسی ارشد رو در دانشگاه آزاد خوندم، ایا برای تحصیل در اتریش بهتر هست برای کارشناسی اقدام کنم و یا کارشناسی ارشد

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. متاسفانه در حال حاضر امکان تحصیل در دانشگاه های رایگان کشور اتریش با دانشگاه ازاد وجود ندارد، شما می توانید با مدرک کارشناسی خود درخواست دهید که برای بررسی معدل و شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. حسن می گوید:

  با عرض سلام و خسنباشید خدمت شما و ممنون از راهنمایی های شما . دکتر من لیسانس عمران از دانشگاه دولتی روزانه با معدل 17 دارم مدرک زبان ندارم و اشنا هستم با زبان خاستم برای تحصیل در مقطع ارشد شرکت کنم با توجه به اینکه موسسه شما همکار موسسه ای د راتریش هست سوال اولم اینه که شرایط من چطوره و برای بعد از تحصیل بازار رشته عمران تو کشور اتریش چطوره تکشر از لطفتون ؟/

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض احترام در صورت اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های فنی مهندسی در کشور اتریش می بایست سطح زبان خود را در این کشور به b22 رسانده ، ضمن انکه فارق التحصیلان دانشگاه اتریش میتوانند برای اخذ ویزای کار یا ویزای جستجوی کار اقدام نمایند.

   پاسخ
 21. مریم می گوید:

  سلام،من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با۴۴سال سن رو دارم.میخواستم بدونم با توجه به اینکه متاهل هستم و دو فرزند دارم ،امکان دریافت ویزای تحصیلی در اتریش رو برای مقطع دکترا خواهم داشت؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 22. alireza می گوید:

  باسلام.من مدرک پیش دانشگاهی دارم وقصدتحصیل در رشته ی پزشکی رابصورت رایگان دراتریش دارم ولی مشکل مالی سد راهم شده،میخواستم بدانم شرایط پزیرش من بصورت تعهدی وجود دارد؟ودرصورت وجود حداقل چند یورو تاگرفتن پزیرش کامل ومخارج وکیل لازم است.باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام متقاضی گرامی تحصیل در اتریش رایگان بوده اما هزینه های زندگی به عهده خود متقاضی بوده و فاند در مقطع phd میسر است .در صورتی که از طریق سایت mie study مراجعه فرمایید تقریبا نیمه رایگان میتوانید پذیرش اخذ نمایید.

   پاسخ
 23. زهره می گوید:

  سلام .
  من می خواستم برای تحصیل به اتریش بیام .
  خواستم بدونم تحصیل دندان پزشکی در کشور اتریش هم رایگانه ؟؟؟؟
  و توی کدوم دانشگاه ؟؟؟
  ممنون میشم …

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور اتریش تقریبا رایگان بوده و تنها هزینه ثبت نام از شما دریافت می گردد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 24. بهنام می گوید:

  با سلام خدمت جناب اقای دکتر ملک پور نازنین یه سوال دارم بنده مدرک کارشناسی دارم در رشته بهداشت از دانشگاه شهید بهشتی ولی الان میخوام پزشکی بخونم و تو کنکور سراسری 97 هم ثبت نام کردم که انشاالله قبول بشم. سوالم اینه که میتونم از دانشگاهی که قبول میشم انتقالی بگیرم برای اتریش یا نه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت قبولی در دانشگاه سراسری طی شرایطی امکان انتقالی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. همايون ابراهيمي می گوید:

  سلام و صد سلام خدمت آقاي دكتر ملك پور خوش سخن و پر انرژي..اميدوارم هزار سال عمر كنيد چون شخصيت هايي چون شما خيلي كم پيدا ميشن و خوبتره بگم پيدا نميشن …. اقاي دكتر ملك پور عزيز شايد سوال من دغدغه خيلي از دوستانمون باشه كه با پولي خودشون چكار كنن كه خرج دانشجويي در اتريش رو فراهم كنن و پولشون در اصل خرج نشه و بتونن با سود اون زندگي رو بچرخونن …راستش من حدود 350 تا 450 ميليون ميتونم با خودم بيارم به اتريش براي تحصيل …و چون من ديگ هيچ پشتوانه اي ندارم و تنها خودم هستم ..با توجه به اينكه اين پول پول خونه هستش … و هنوز نفروختمش… اقاي دكتر عزيز ميشه با اين پول ماهانه حدود 700 يورو 800 يورو سود در اورد و بتونم زندگي دانشجويي رو بگذرونم يا بايد پول رو خرج كنم؟ با توجه به اطلاعات كامل شما فك ميكنم راهي پيدا ميكنيد كه پولمون خرج نشه …من 19 سالمه …و خانوادم رو از دست دادم ….خيلي ممنون و مچكر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت سود در این کشور باید از روش هایی چون ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … اقدام نمایید که خود هزینه بر می باشد. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان است ولی باید سرمایه لازم برای تامین هزینه های زندگی خود را دارا باشید. برای بررسی رزومه خود و اخذ اطلاعات در خصوص تمامی موارد می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. اسماعیل می گوید:

  با سلام واحترام
  آقای دکتر ملکپور ضمن خسته نباشید از خدمت شماسوالی داشتم . بنده دارای مدرک دیپلم ریاضی فیزیک از ایران و مدرس سازمان فنی و حرفه ای هستم با توجه به اینکه سن بنده 41 سال هست امکان اخذ ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان وجود داردیا خیر؟ ثانیا هزینه کلاس زبان در کشور اتریش چقدر است؟ ضمنا بنده متاهل و دارای فرزند میباشم.در صورت امکان هزینه های زندگی و تهیه مسکن به همراه دو فرزند و همسرم چقدر خواهد بود(بطور متوسط). با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان اخذ ویزای تحصیلی برای مقطع لیسانس برای شما وجود ندارد اما متناسب با رزومه خود می توانید بهترین روشها را انتخاب نموده و اقدام نمایید. هزینه ها بسته به نوع کالج متفاوت است. برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط خود و آشنایی با هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. بهرام علیزاده می گوید:

  سلام من مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور در رشته حقوق هستم خواستم بپرسم پذیرش رشته حقوق داره و شرایطش چیه؟

  پاسخ
  • MJ Support می گوید:

   با سلام
   لطفا با شماره 49196000 تماس حاصل و دفتر وین اتریش را انتخاب نمایید تا بتوانیم شرایط را با شما مرور و اقدامات بعدی را انجام دهیم . با تشکر

   پاسخ
 28. علی می گوید:

  سلام . من فوق لیسانس فناوری اطلاعات با معدل 17:88 دارم
  زبان ندارم . امکان شانس پذیرش دانشگاه رایگان از آلمان دارم یا اتریش ؟
  شاغلم و کار دولتی و بیمه هستم . آیا بورسیه میتونم بگیرم ؟
  سپاس

  پاسخ
  • MJ Support می گوید:

   با سلام
   در مورد بورسیه که نمیتوان نظری داد زیرا خود شما باید اقدام نمایید و تصمیم گیرنده نهایی دانشگاه است . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید و بفرمایید که از دانشگاهی فارغ التحصیل شده اید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . بهتر نیز است که با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 29. هانیه می گوید:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما،من دانشجوی مقطع کاردانی دانشگاه آزاد رشته طراحی و دوخت هستم و ترم پایانی رو دارم طی میکنم،بنده برای رشته طراحی لباس میخواستم درخواست بدم اگر ممکنه بگید برای این رشته این کشور شرایطش چجوری هست و اینکه من افغانستانی هستم،آیا شرایط پذیرش برای همه یکسان هست یا تفاوت هایی داره؟(تشکر)

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. شرایط اخذ پذیرش برای همه افراد یکسان است. تحصیل در این رشته آزمون ورودی دارد و برای ورود باید ازمون مربوطه را سپری نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. F می گوید:

  سلام میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش برای فارغ التحصیلان دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران هم پایین هست ؟(۸حتی اگر معدل خوبی داشته باشند)

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. در صورتی که دانشگاه محل تحصیل شما دانشکاه سراسری نباشد شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان اتریش اندک می باشد. برای بررسی کشور و دانشگاه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. امیر می گوید:

  با عرض سلام و ادب خدمت دکتر من مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه آزاد در تهران و مدرک تخصصی شبکه و سیسکو از موسسه فنی کندو . زبان انگلیسی هم در حد معمولی بلدم . لطفا راهنمایی کنید شانسی دارم بابت پذیرش در اتریش?

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان کشور اتریش برای شما اندک است. برای بررسی سایر کشورها متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. پروانه می گوید:

  سلام.من لیسانس نرم افزار از دانشگاه ازاد دارم و۱۲ سال سابقه کار با دیتابیس، میخواستم ببینم برای ارشد شانسی دارم شرکت کنم بهتره از کارشناسی دوباره اقدام کنم؟!همسرم هم لیسانس زبان از دانشگاه آزاد دارن و شغلشون بازرسی فنی کالا و مواد پتروشیمی هست.آیا ما بهتره تحصیلی اقدام کنیم یا کاری؟!
  با توجه به شغلمون شانسی برای اقدام از طریق کار داریم یا خیر؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس اخذ پذیرش در دانشگاه های رایگان اتریش اندک می باشد اما ویزاهای کاری می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات لازم در خصوص ویزاهای تحصیلی یا کاری پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. B می گوید:

  با سلام
  برای ارشد معماری یا building science یا architectural engineering اتریش انتخاب مناسبی هست؟
  لطف میکنید در مورد هزینه ی تحصیل این رشته ها توضیح بدید

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. بله انتخاب مناسبی می باشد اما توجه نمایید که این رشته دارای آزمون ورودی است. می توان گفت هزینه های تحصیل در کشور اتریش تقریبا رایگان است. برای بررسی بیشتر شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. شهاب می گوید:

  سلام جنا دکترملک پورمن میخواستم ویزای تحصیلی برای پسرم اقدام کنم درحال حاضردانشگاه ازاده خدمت نرفته مدرک زبان هم نداره لطفا راهنمای میفرمایید./

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه شانس اخذ پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد در این کشور اندک است. برای بررسی شرایط مربوط به سایر کشورها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. Mehragan می گوید:

  سلام ،من دانش اموز یازدهمی هستم تا سال اینده میخوام به اتریش برای تحصیلات برم حالا شرایط دقیقشو برای تحصیلات نمیدونم اگ لطفی کنین شماره همراهی چیزی توی کنالتون بزارین باهاتون پدرم صحبت کنه و شرایط ویزا گرفتنو و خیلی چیزهای دیگ رو کامل بپرسه ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. می توانید شماره های ما را از بخش تماس با ما بردارید یا با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ ارتباط بگیرید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.