تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین 

تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  ، شرایط تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  ۲۰۱۷ ، هزینه های تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  ۲۰۱۷ ، اعتبار مدرک دندانپزشکی از لیختن اشتاین ، را در این مقاله به بحث گذاشته ایم ، با ما همراه باشید ، امروزه دانشجویان فراوانی هستند که رویای تحصیل در رشته دندانپزشکی در اتحادیه اروپا را در سر دارند و در میان کشورهای اتحادیه اروپا به دنبالکشوری می باشند که هزینه های تحصیل در دندانپزشکی مقرون به صرفه و مناسب باشد و همینطور تحصیل در رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی ارائه گردد ، بنابراین تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین می تواند یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها برای ادامه تحصیل تلقی گردد ، این مقاله اطلاعات جامعی را در زمینه تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  برای شما دانشجویان گرامی فراهم می نماید و همچنین شما متقاضیان تحصیل می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در باب تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  با موسسه حقوقی ملک پور ( همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش ) تماس حاصل نموده و مشاوره تخصصی و رایگان به دست آورید ، رشته دندانپزشکی در اکثریت کشورهای جهان جزء رشته هایی محسوب می شود که دارای درآمد بسیار مناسب و فوق العاده می باشد که همین عامل سبب شده است که هر ساله متقاضیان بی شماری برای تحصیل در رشته دندانپزشکی اقدام نمایند .

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی در دانشگاههای لیختن اشتاین چیست ؟ مزایای تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  چیست ؟
آیا امکان تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد ؟
آیا امکان تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  برای دانشجویان خارجی وجود دارد ؟
تحصیل در رشته دندانپزشکی در کدام دانشگاه های لیختن اشتاین برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد ؟
هزینه های تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین چقدر می باشد ؟
آیا امکان نقل و انتقال در حین تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  برای دانشجویان بین المللی وجود دارد ؟
تحصیل در رشته دندانپزشکی در کدام دانشگاه های لیختن اشتاین برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد ؟
آیا ورود به رشته دندانپزشکی در لیختن اشتاین  دارای آزمون ورودی می باشد ؟ طول مدت تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین  چقدر می باشد ؟
آیا دانشگاه های لیختن اشتاین برای تحصیل در رشته دندانپزشکی مورد تایید کشور ایران یا کشورهایی چون استرالیا ، آمریکا ، کانادا می باشد ؟
آیا برای تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین نیازمند داشتن مدرک زبان هستیم ؟

و سوالات دیگر شما متقاضیانت که ما سعی داریم در مقاله ذیل با توجه به شرایط تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین به آنها پاسخ دهیم .

آموزش عالی در لیختن اشتاین

لیختن اشتاین دارای چهار موسسه آموزش عالی است که تنها دانشگاه خصوصی سلطنت لیختن اشتاین ( UFL ) در زمینه پزشکی و دندانپزشکی فعالیت میکند که در ذیل اطلاعات آن را کامل بیان میداریم :

دانشگاه خصوصی سلطنت لیختن اشتاین

دانشگاه خصوصی سلطنت لیختن اشتاین (UFL) در پاییز ۲۰۰۰ به عنوان یک بنیاد خصوصی تاسیس شد و در تریسن مستقر می باشد ، این نهاد توسط دولت به عنوان موسسه آموزش عالی به رسمیت شناخته شده است و حق اعطای دکترا را دارد ، دانشگاه در حال حاضر بر دو زمینه تمرکز دارد : پزشکی و حقوق . دانشگاه با بیش از ۲۰ موسسه دیگر در سایر نقاط جهان مشارکت دارد .

برنامه دکترای این دانشگاه در سطح بین المللی شناخته شده و معتبر می باشد برای فارغ التحصیلان مدارک پزشکی ، دندانپزشکی ، زیست شناسی ، بیوشیمی ، بیوفیزیک ، فارماکولوژی یا علوم ورزشی ، علوم تغذیه و روانشناسی ارائه می دهد .

هزینه های تحصیل در لیختن اشتاین

لیختن اشتاین مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر نرخ های مساعدی برای تحصیل را ارائه می دهد ، هزینه تحصیل در لیختن اشتاین ها شبیه بسیاری از کشورهای اروپایی است ، هزینه ها کمی متفاوت است و بسته به نوع دانشگاه و برنامه دانشجویان متغیر می شود ، معمولا بیش از ۴۹۴۶ فرانک ( ۴۰۰۰ یورو یا ۵۱۳۲ دلار) در هر سال تحصیلی هزینه تحصیل بیشتر نمی شود .

هزینه های زندگی برای دانشجویان بین المللی در لیختن اشتاین

هزینه زندگی در لیختن اشتاین با توجه به شرایط دانشجویان متفاوت است ، حداقل هزینه های مورد انتظار برای دانشجویانی که در لیختن اشتاین زندگی می کنند مبلغ حدود ۱۵۰۰ فرانک در هر ماه است .

محل سکونت دانشجویان

گزینه های زیر برای اقامت دانشجویان بین المللی در لیختن اشتاین در دسترس می باشد :

خوابگاه دانشجویی : رایج ترین و محبوب ترین گزینه مسکن برای دانشجویان بین المللی در لیختن اشتاین خوابگاه دانشجویی ارائه شده توسط دانشگاه می باشد ، خوابگاه دانشجویی به دانشجویان کمک می کند تا در کنار سایر دانشجویان دیگر باشند و همچنین خوابگاه های دانشجویی به طور گسترده برای دانشجویان در دسترس و ارزان می باشد .

اقامت خصوصی : دانش آموزان می توانند مسکن خصوصی را از طریق مشاورین املاک پیدا کنند که البته قیمت مسکن با توجه به اندازه ، محل و امکانات ارئه شده متفاوت می باشد .

حال با توجه به آنچه در باب تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین برای شما متقاضیان تحصیل در لیختن اشتاین بیان شد می توان اینگونه برداشت نمود که رشته دندانپزشکی یک رشته بسیار ایده آل و پردر آمد و پر متقاضی می باشد که امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی در لیختن اشتاین وجود دارد و هزینه های تحصیل در دندانپزشکی در لیختن اشتاین نسبت به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مناسب تر و ازران تر است و دانشجویانی که مدرک دکترای دندانپزشکی را از دانشگاه خصوصی سلطنتی لیختن اشتاین اخذ می نمایند می توانند در کل اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند و در بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، دندانپزشکی های خصوصی و عمومی مشغول به کار شوند ، حال متقاضیان تحصیل در دندانپزشکی در لیختن اشتاین برای اقدام و کسب اطلاعات تکمیلی در باب تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین می توانید با موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  ارتباط برقرار نموده و مشاوره رایگان و تخصصی در باب تحصیل دندانپزشکی در لیختن اشتاین دریافت نمائید .