تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

 • تحصیل در کانادا
 • شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا
 • معایب و مزایای تحصیل در کانادا
 • کار ضمن تحصیل در کانادا
 • مدرک زبان جهت تحصیل در کانادا
 • برنامه های اموزشی و شرایط کالج ها و دانشگاه های کانادا
 • اقامت پس از تحصیل در کانادا
 • هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا
کانادا 300x300 تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در کانادا

برای مهاجرت به کانادا راه های زیادی وجود دارد ولی مهاجرت از راه تحصیل همیشه به عنوان بهترین راه برای مهاجرت توصیه می شود .

چون در مقایسه با دیگر راه های مهاجرتی با هزینه کمتر می توانید اقدام کنید و اقامت متقاضی تا پایان تحصیل در کشور مورد نظر مقدور خواهد بود. برای متقاضیان ادامه تحصیل در سایر کشورها قطعاً اعتبار و رتبه دانشگاه انتخابی و همچنین امکانات موجود در کشور مورد اقدام بسیار مهم می باشد از همین بابت ادامه تحصیل در کشور کانادا جزو انتخاب های اصلی متقاضیان می باشد.

مشخصات
نام کشورکانادا
پایتختاتاوا
واحد پولدلار کانادا
زبانانگلیسی (استان کبک : فرانسوی)

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا

همانطور که کشور کانادا از امکانات رفاهی بالایی برای زندگی برخوردار است و دانشگاه های این کشور دارای رتبه مناسبی می باشند از این رو هزینه زندگی و تحصیل در این کشور بالا می باشد.
به علت هزینه های بالا در کشور ها و دانشگاه های معتبر بسیاریاز متقاضیان ادامه تحصیل مجبور به انتخاب کشور و دانشگاه های نامناسب می شوند اما تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تا حدودی این مشکل را برطرف کرده است و بسیاری از متقاضیان می توانند با تحصیل درکانادا به همراه بورسیه به هدف خود که تحصیل در دانشگاهی با رتبه جهانی مناسب است دست یابند.

افرادی که قصد تحصیل در کانادا به همراه بورسیه را دارند به این نکته توجه داشته باشند که اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی مستلزم آگاهی از نکات ریز و حساسیست که چنانچه رعایت نگردد پذیرش ناموفق خواهد بود و همچنین بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه باید برای دریافت ویزا از آن کشور اقدام کرد که قطعاً مرحله دریافت ویزا از پذیرش دانشگاه دشوارتر و حساس تر می باشد و باید با دقت و آگاهی کامل نسبت به قوانین روز کشور مذکور اقدام نمایید.

از این رو توصیه ما این است که برای موفقیت در این تصمیم مهم و حیاتی حتماً با وکلای متخصص و با تجربه در این امور مشورت نمایید زیرا در امر مهاجرت فرصت برای آزمون و خطا وجود ندارد و چنانچه یک بار پروسه شما به موفقیت نینجامد اقدام برای دفعات بعدی بسیار دشوار و حتی گاهی غیر ممکن خواهد بود.

پس برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه را دارند اولین قدم مشورت با وکیل مسلط به قوانین مهاجرتی می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با تکیه بر تجربه و وکلای توانمند خود می توانند در این راه در کنار شما باشند. آگاه باشید که اکثر دانشگاه ها برای اعطای پذیرش دارای شرایط سنی می باشند و چنانچه سن متقاضی در محدوده سنی مورد نظر دانشگاه نباشد پذیرش متقاضی پذیرفته نخواهد شد همچنین افرادی که در پی ادامه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه هستند چنانچه میانمقاطع تحصیل آنها فاصله افتاده باشد حتی اگر پذیرش دانشگاه را دریافت کنند به علت وجود فاصله میان مقاطع تحصیل به احتمال بسیار زیاد درخواست ویزا رد خواهد شد. به همین علت به افرادی که قصد تحصیل در کانادا به همراه بورسیه را دارند توصیه می کنیم که در عملی نمودن هدف خود تعجیل نمایند تا از مقصود خود که همان تحصیل در کانادا به همراه بورسیه می باشد باز نمانند.

 • نکات مهم در باب اخذ بورسیه تحصیلی کانادا
 • نکته اول

  اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا نیازمند صرف وقت،حوصله و صبوری فراوان میباشد و دانشجویان باید دقت بفرمایند برای تحصیل با بورسیه در کانادا لازم است گزینه های زیادی را امتحان کنند و مکاتبات زیادی داشته باشند

 • نکته دوم

  نحوه ی نگارش ایمیل و مکاتبه با اساتید برای اخذ بورسیه تحصیل در کانادا بسیار مهم است.در بسیاری موارد شما با یافتن یک استاد و سوپروایزر در دانشگاه مورد نظر و ارسال پروپوزال و مدارک خود میتوانید موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شوید

 • نکته سوم

  از نگارش متون طولانی در ایمیل به دانشگاه و اساتید خودداری نمایید.در ایمیل به استاد مورد نظر این موضوع را بیان دارید که من با مطالعه رزومه ی شما و زمینه ی تحقیقات شما،با توجه به همسو بودن مقالات و تحقیقات بنده با شما ،درخواست اخذ بورسیه تحصیلی از شما و علاقمند به انجام پروژه و تحقیق با شما هستم

 • نکته چهارم

  بورسیه تحصیلی در برخی موارد مقداری از هزینه های تحصیل شما در دانشگاه را پوشش میدهد و در برخی موارد دیگر تمام آن را.مواردی هم وجود دارد که با شرایط خاص به شما هزینه های زندگیتان را نیز پرداخت مینمایند

 • نکته پنجم

  رزومه (CV) و background یاسوابق تحصیلی شما بسیار اهمیت دارد.

 • نکته ششم

  در مواردی امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا برا مقطع دبیرستان در کانادا نیز وجود دارد.اما چنانچه دارای شرایط خاصی باشید شانس دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی یا لیسانس را خواهید داشت.در مقطع ارشد و دکتری اخذ بورسیه تحصیلی به طور معمول راحت تر میباشد.

 • نکته هفتم

  در هر دانشگاهی که تحصیل مینمایید،برای دارا بودن شرایط بورسیه تحصیل در کانادا چنانچه موفق شوید از اساتید عالی رتبه خود توصیه نامه یا Recommendation دریافت نمایید،کمک شایانی به دریافت بورسیه تحصیلی شما خواهد داشت.

 • نکته هشتم

  برای اطلاع از شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در هر دانشگاه میتوانید موارد آنرا در وبسایت خود دانشگاه در قسمت scholarship یا fund مطالعه نمایید

 • نکته نهم

  برای برخی دانشگاه ها مقالات شما و سوابق پژوهشی مهم است و برخی دانشگاه ها معدل محور میباشند.چنانچه شما GRE بالایی ندارید و نگران از دست دادن زمان هستید در صورت داشتن معدل های بالای 15 میتوانید در دانشگاه هایی که مقاله محور هستند اقدام نمایید.

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

معایب و مزایای تحصیل در کانادا

معایب

یکی از مسائلی که بیشترین اهمیت را در پذیرش از دانشگاه های کانادا دارد عدم وجود فاصله زیاد بین مقاطع تحصیلی دانشجو است. به این معنا که دانشجویانی می توانند موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوند که بیشتر از ۵ سال فاصله بین مقاطع تحصیلی خود نداشته باشند.

یکی دیگر از موضوعاتی که ذهن هر دانشجو را در پذیرش از دانشگاه ها و یا کالج هایکانادا به خود مشغول می کند هزینه های بالای تحصیل در این دانشگاه هاست به همین دلیل است که اکثر دانشجویان بین المللی به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های خوبکانادا هستند.

هزینه های تحصیل در دانشگاه های کانادا برای تحصیل دانشجویان خارجی حداقل ۱۴ هزار دلار در سال است و این موضوع ذهن هر دانشجویی را به سمت اخذ بورسیه تحصیلی جذب خواهد کرد. با توجه به اینکه هزینه های تحصیل ، شهریه دانشگاه ، لوازم تحصیلی و حمل و نقل در کانادا نسبتأ زیاد است دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در کالج ها و یا دانشگاه هایکانادا مدیریت را تا حدی برای هزینه های غیر ضروری داشته باشند تا متحمل هزینه های گزاف و مشکل زیادی در دوره تحصیل نشوند.

مزایا

افرادی که قصد تحصیل در کانادا را دارند در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا از دانشگاه های کانادا اخذ پذیرش می نمایند. در برخی موارد نیز تقاضای پذیرش در مقطع پیش از دانشگاه صورت می گیرد.

یکی از دلایلی که دانشجویان بین المللیدانشگاه های کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند شرایط مطلوب اعطای بورسیه به دانشجویان بین المللی است. البته اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا نسبتأ دشوار است و شاید دانشجویان ایرانی در اکثر مواقع در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا پذیرش از کالج های کانادا موفق به اخذ بورسیه نشوند ولی با این وجود ما در این مقاله شرایط و انواع بورسیه های تحصیلی کانادا را به تفسیر شرح خواهیم داد و همچنین جهت دریافت اطلاعات کامل و بروز با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

دانشجویان متقاضی بورسیه حتمأ می بایست مصاحبه ای با دانشگاه مورد نظر خود درکانادا داشته باشند در این صورت امکان اعطای کمک هزینه تحصیلی به دانشجو وجود دارد. البته دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه های کانادا را دارند می بایست قبل از هر اقدامی برنامه ریزی دقیقی برای پرداخت هزینه های تحصیل در کانادا داشته باشند. البته این نکته را نباید از خاطر برد که به دنشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های کانادا اجازه کار نیز داده خواهد شد درآمد حاصل از این کار پاره وقت مقداری از هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا را تأمین خواهد کرد.

یکی از راه هایی که منجر به اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا می شود تحصیل از دوره دبیرستان در کالج های کانادا می باشد. در واقع تعداد زیادی از دانش آموزان فارغ التحصیل از کالج های کانادا موفق به اخذ بورسیه از دانشگاه خواهند شد. دانش آموزانی که قصد اخذ بورسیه در مقاطع بالاتر را دارند باید عملکرد خوبی در کالج داشته باشند معدل خوبی کسب نمایند که این موضوع مورد توجه دانشگاه های ممتاز کانادا قرار گیرد و منجر به اعطای بورسیه  به دانشجوی متقاضی شود.

اگر بخواهیم اخذ بورسیه تحصیلی را از نظر سهل الوصول بودن بررسی نماییم کشورهای استرالیا و امریکا در اولویت قرار خواهند داشت و شرایط آسان تری را نسبت به دانشگاه های کانادا در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند. دانشگاه های کانادا به طور معمول بورسیه های اندکی در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند و فقط مقدار کمی از شهریه دانشگاه را بورسیه خواهند کرد به طور مثال دانشگاه هامبر بورس کامل به دانشجویان ارائه نمی دهد و فقط مقدار جزئی از شهریه دانشگاه را بورس می کند.

امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا نیز وجوددارد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورس دکترا شیمی کانادا

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه
تحصیل در کانادا
بررسی مهاجرت تحصیلی در کانادا

کار ضمن تحصیل در کانادا

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید. اگرچه باید قبل از ورود به کانادا شواهد کافی ارائه دهید مبنی بر اینکه می توانید شهریه و مخارج زندگی خود را پرداخت کنید، اما تعدادی طرح مجوز کار برای دانشجویان بین المللی و همسرانشان / شرکای قانونی مشترک وجود دارد که امکان کار در کانادا را فراهم می کند. کار در کانادا می تواند مسیری طولانی در جهت کمک به شما در ایجاد کسب و کار خود در آینده باشد و حتی به شما کمک می کند که پس از فارغ التحصیلی به این کشور مهاجرت کنید.

جهت اگاهی کامل از این طرح ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مدرک زبان جهت تحصیل در کانادا

مدرک زبان انگلیسی جزء مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا می باشد. در مقطع کارشناسی مدرک زبان انگلیسی با نمره حداقل IELTS 6می بایست به همراه مدارک تحصیلی ارائه شود. در مقطع کارشناسی ارشد این نمره می بایست تا حداقل IELTS 6/5افزایش یابد. جهت پذیرش در مقطع دکترا رزومه دانشجوی متقاضی مهم ترین نقش را ایفا خواهد کرد. همچنین استاد راهنما برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترا سطح علمی دانشجو را با دقت مورد بررسی قرار خواهد داد و دانشجوی متقاضی می بایست با اطلاعات و دانش زبانی قابل قبول استاد راهنما را متقاعد سازد.

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

برنامه های اموزشی و شرایط کالج ها و دانشگاه های کانادا

کی از راه هایی که منجر به اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا می شود تحصیل از دوره دبیرستان در کالج های کانادا می باشد. در واقع تعداد زیادی از دانش آموزان فارغ التحصیل از کالج های کانادا موفق به اخذ بورسیه از دانشگاه خواهند شد. دانش آموزانی که قصد اخذ بورسیه در مقاطع بالاتر را دارند باید عملکرد خوبی در کالج داشته باشند معدل خوبی کسب نمایند که این موضوع مورد توجه دانشگاه های ممتاز کانادا قرار گیرد و منجر به اعطای بورسیه  به دانشجوی متقاضی شود

دانشگاه های دیگر مانند دانشگاه یورک به دانشجویانی که رزومه بسیار عالی و نمرات بسیار بالایی دارند همچنین مقاله های منتشر شده بین المللی و توصیه نامه از استادان خود دارند در کل دوره چهار ساله لیسانس فقط به مقدار ۶۰ هزار دلار بورسیه به دانشجویان اعطا می کند.

CGSیک برنامه آموزشی است که هدف از آن حفظ دانشجویان دکترا در سطح جهانی و معرفی کانادا به عنوان یک مرکز تحقیقات جهانی است. این بورسیه به طور مساوی بین سه مرکز  در کانادا توزیع می شود: مؤسسه تحقیقات بهداشتی کانادا، شورای علوم طبیعی و تحقیقات مهندسی، شورای تحقیقات علوم انسانی

سالانه بورسیه های این مرکز به ۱۶۷ نفر اعطا می شود و برای دوره دکترای سه ساله می باشد که سالی ۵۰ هزلر دلار بورسیه ارائه می شود.

به طور کلی اکثر بورسیه های تحصیلی به دانشجویان در مقطع دکترا اعطا می شود.

دانشگاه Manitobaبه دانشجویانی که بطور فول تایم در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا مشغول به تحصیل باشند کمک هزینه تحصیلی اعطا می کند که البته بین ملیت های گوناگون هیچ تفاوتی نیز قائل نمی شود.مقدار این بورسیه ها در مقطع دکترا ۱۸ هزار دلار در سال و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۴ هزار دلار در سال می باشد.

دانشگاه Calgaryطیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی به صورت بورسیه های کامل و یا جزئی در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد و هر ساله ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای اقدامات مطالعاتی و تحصیل قائل می شود.

دانشگاه Waterlooبرای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بورسیه تحصیلی قائل می شود. این دانشگاه به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۱۸۸۰ دلار و دانشجویان مقطع دکترا ۳۷۶۰ دلار در هر ترم بورسیه در نظر می گیرد. البته این دانشگاه فرصت های مالی دیگری نیز برای مطالعه و تحقیقات در مقطع دکترا قائل می شود.

دانشجویان بین المللی برای درخواست بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد می بایست حداقل ۴ ترم بگذرانند و در خصوص اعطای بورسیه دانشگاه های مختلف امکانات متفاوتی را برای دانشجویان خود در نظر می گیرند در این خصوص رشته های مختلف تحصیلی نیز شرایط مختلفی برای اخذ بورسیه خواهند داشت. اکثر بورسیه های تحصیلی به دانشجویانی که ملیت کانادایی دارند اعطا می شود و دانشگاه های کانادا تمایلی به اعطای بورسیه به دانشجویان بین المللی نشان نمی دهند.

جهت بررسی دقیقتر توصیه میگردد به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

دانشگاه های رایگان کانادا
تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا
دانشگاه های کانادا
دوره های تحصیلی در کانادا
تحصیل کودکان در مدارس کانادا با امکان اخذ ویزای همراه برای والدین

اقامت پس از تحصیل در کانادا

اشتغال به کار تمام وقت در کشور مقصد و پرداخت مالیات های مربوطه که منجر به اقامت دائم می شود معمولا در اکثریت کشورها همچنین کانادا درصدی از حقوق دریافتی و یا درآمد اکتسابی بر اساس میزان ساعات کاری است ، موجب رسیدن شخص فارغ التحصیل و یا شخصی که با ویزاهای کاری ورود کرده اند می شود.اهمیت اشتغال به طور تمام وقت به قدری است که می تواند موجب تغییر نوع ویزای اشخاص شود . لازم به ذکر است که انواع ویزا ها قابلیت تغییر به نوعی دیگر از ویزا را دارد اما ویزاهای توریستی از استثنائات این امر است

اقامت بعد از تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا همیشه معضل کسانی بوده است که قصد تحصیل در کانادا یا مهاجرت به کانادا را داشته اند.در بین تمام راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق تحصیل و اقامت تحصیلی یکی از بهترین و مناسبترین و مطمئنترین راه است، فقط افرادی که دارای شرایط ویزای تحصیلی کانادا هستند می توانند این ویزا را دریافت نمایند.کشور کانادا در حال حاضر بیش از ۱۳۰ هزار داوطلب بین الملل در سال می پذیرد و این آمار نشان دهنده آن است که در این کشور سیستم آموزشی دارای سطح بالا و تحصیلات و امکانات نیز دارای کیفیت بالایی است و این امر سبب شده است تا تعداد داوطلبان مشتاق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا بالا برود.در مقاله زیر به بررسی هزینه تحصیل و زندگی در کانادا پرداخته ایم.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا
سخن آخر

با توجه به مطالب ارائه شده توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری و هر اقدامی و پرداخت هزینه های گزاف یورویی و دلاری جهت کسب اطلاعات و شرایط تحصیل و بورسیه کشور کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کانادا با مشاورین  ارشد در این زمینه مشورت نمایید.

183 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. بخشي می گوید:

  سلام
  ممكنه شرايط همسر فرد محصل در كانادا را توضيح دهيد؟ ايا همسر فردي كه در حال تحصيل در كانادا است ميتواند ويزاي كاري دريافت كند؟ ( بر اين فرض كه ازدواج پيش از رفتن فرد محصل به كانادا باشد)

  پاسخ
 2. رضا می گوید:

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته دکترای دامپزشکی از دانشگاه آزاد واحد کرج هستم و از سال 95 هم یک کلینیک تخصصی دامپزشکی راه اندازی کردم و در حال حاضر قصد دارم نسبت به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع PHDاز دانشگاه های کانادا در زمینه جراحی دامپزشکی اقدام کنم.از شما ممنون میشم راهنمایی کنید که هزینه های زندگی در کاندا چقدر هست و دانشگاه های کانادا بورس دامپزشکی ارائه می کنند ؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati می گوید:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. سرحدی می گوید:

  سلام دختر من 14سالش هست و می‌خوام برای انتخاب رشته و ادامه تحصیل بفرستمش کانادا امکان اخذ بورسیه برای مقطع دبیرستان وجود داره اگر میشه لطف کنید و شرایط و نحوه انجام بورسیه رو برام توضیح بدید

  پاسخ
 4. علی می گوید:

  با سلام و عرض ادب
  بنده مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه امارات گرفتم..و8 مقاله isi که همگی در مجلات معتبر خارجی چاپ شدن و یک مقاله داخلی…مدرک ایلتس 6.5 رو ب تازگی گرفتم.
  سابقه کاری هم 2سال در دانشگاه تدریس کردم و3سال هم مدیر مالی دانشگاه بودم…8 سال هم مدیر عامل یک شرکت حسابداری با فعالیت فراوان هستم..
  سوالم از شما اینه که ایا شرایط گرفتن فاند و بورسیه کامل دانشگاه های کانادا رو دارم؟
  با تشکر از زحمات شما

  پاسخ
 5. حامد سلیمانی می گوید:

  سلام دکتر خسته نباشید .بنده سال دوازدهم تجربی هستم ‌.مدرک زبان ندارم ولی احتمالا تا ۱ سال آینده بتونم بگیرم یا اگ نشه میتونم در حد عالی برسونم خودمو .میخوام برای فیزیوتراپی یا دارو یا پزشکی اقدام کنم .میخوام بدونم کدومو راحت تر میتونم برم هم تحصیلی هم هزینه ای برای کانادا

  پاسخ
 6. پریسا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۱ساله هستم و دیپلم تجربی با معدل19.75دارم
  می خواستم بدونم اگر رتبه ی کنکور م دو یا سه رقمی بشه میتونم بلا فاصله درخواست بورسیه از کشور های. کانادا یا اتریش یا روسیه داشته باشم

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. غزل می گوید:

  سلام خسته نباشيد ببخشيد مى خواستم بدونم اخذ بورسيه با ديپلم ممكن تر هست يا كارشناسى؟و اينكه آيا رتبهء كنكور تاثيرى در بورسيه داره يا خير؟

  پاسخ
 8. مصطفی رستمی می گوید:

  سلام بنده دیپلم فنی هستم فوقه دیپلم مکانیک خودرو در دانشگاه دولتی گذروندم لیسانسم رو در دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و فوق لیسانسم رو دردانشگاه دولتی گرفتم میخاستم بدونم شرایط این رو دارم که برای دانشگاه های کانادا بورسیه بگیرم خیلی ممنون

  پاسخ
 9. الهام می گوید:

  سلام
  وقت بخیر
  من و همسرم قصد داریم پذیرش تحصیلی در مقطع ارشد به صورت Fund بگیریم
  من فارغ التحصیل مهندسی فناوری اطلاعات هستم با معدل 15.80 و همسرم مهندس مکانیک با معدل 18.09 از دانشگاه ازاد هستیم
  با داشتن مدرک زبان
  میخواستم بدونم امکان گرفتن بورس تحصیلی با شرایط ذکر شده برای کانادا هست؟؟

  پاسخ
 10. سارا یعقوبی می گوید:

  سلام
  من لیسانس مهندسی مکانیک دارم با معدل 13.6 از دانشگاه سراسری. آیتلس 7.2 هم دارم. آیا می توانم برای مقطع کارشناسی ارشد در کانادا در رشته ی خودم پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • t.m می گوید:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط شما باید در رابطه با گپ تحصیلی و دیگر موارد مورد بررسی قرار گیرد لطف کنید با شماره دفاتر 021.49196000 جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. m.s می گوید:

  با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

  پاسخ
 12. atefeh می گوید:

  سلام.
  من ۲۱سالمه و دانشجوی ترم ۶ دانشگاه فرهنگیان هستم.دیپلم انسانی دارم.میخواستم بدونم که میتونم کانادا پزشکی بخونم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام
   در صورت قبولی در آزمون پیش پزشکی بله این امکان وجود دارد در ضمن شما میبایست مدرک زبان ارائه نمایید

   پاسخ
 13. هستی می گوید:

  با عرض سلام و ادب
  من در حال حاضر دانشجوی دکترای ادبیات انگلیسی در اتریش هستم. آیا برای اخذ ویزای دانشجویی جهت انجام دوره ی تحقیفاتی پسا دکتری در کانادا منی که رشته ی تحصیلی ام در هر سه مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا زبان بوده نیاز به مدرک IELTS جهت اخذ ویزای سفارت دارم.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. علیرضا آزادی می گوید:

  سلام و عرض ادب
  من 34 ساله و متاهل هستم دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر با معدل 17.62 از دانشگاه آزاد هستم آیا واسه بورسیه میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. شاپور می گوید:

  با سلام، و عرض ارادت، خدا قوت، بنده سن 27 سالمه دانشجو اتصرافی رشته معماری، خواستم بدونم الان با همین دیپلم میتونم یا حداقل باید فوق دیپلم بگیرم؟ و برای ادامه تحصیل با این سن میتوانم در کشور کانادا یا اتریش اقدام به تحصیل کنم؟ اگه میشود چه مدارکی لازم است، با تشکر از اینکه وقت میگذارید.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار با توجه به آنچه شرح داید شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا کمتر می باشد. این در حالی است که می توانید جهت تحصیل در اروپا اقدام فرمایید و به جهت آنکه توضیح مسائل در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما راهنمایی درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. Paradise97 می گوید:

  با سلام.من لیسانس مهندسی مواد دانشگاه تهران دارم با معدل 14 و خورده ای.دبیرستان فرزانگان درس خونم با معدل دیپلم 19.34 و معدل پیش دانشگاهی 19.51. میخواستم ببینم امکان گرفتن بورسیه برای گذروندن دوباره مقطع کارشناسی رو دارم یا نه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست عزیز با توجه به آنچه شرح فرمودید اخذ بورسیه تحصیلی برای مقطع کارشناسی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. زهرا می گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  واقعا بابت راهنمایی های مفیدتون و انرژی مثبتتون، صمیمانه از شما تشکر میکنم.
  با 32 سال سن فارغ تحصیل لیسانس معماری با معدل 16.28 از دانشگاه غیرانتفاعی و دانشجوی ارشد مدیریت پروژه و ساخت (در مرحله پایان نامه) از دانشگاه آزاد با معدل 18.50 بدون در نظر گرفتن پایانامه میباشم.امکانش هست که برای بورس دکترا اقدام کنم و اینکه کاندا یا اتریش رشته مدیریت پروژه رو برای مقطع دکتری دارا هستند.

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام و با تشکز از شما. بزرگوار بله برای این رشته در هر دو کشور می توانید اقدام کنید. اخذ بورسیه با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 میسر می باشد و برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما و دانشگاه مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید. در صورت تمایل جهت مشاوره کاملتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. سامان می گوید:

  سلام، من ۳۰ سال سن دارم، لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی دارم و مدرک کارشناسی ارشدم‌ رو بعد از اخذ مدرک بین المللی ACCA و با داشتن آیلتس ۷ از دانشگاه UCL انگلیس گرفتم، قصد ادامه تحصیل برای مقطع دکترا به کانادا رو‌ دارم چقدر احتمال میدین که بتونم به صورت فول فاند پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 19. رضا می گوید:

  با سلام
  من فوق لیسانس رشته مدیریت بیمه از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل کل 18.71 هستم آیا برای ادامه تحصیل و اخذ اقامت در کشور کانادا میتوانم اقدام کنم؟ آیا پس از فراغت از تحصیل فرصت اشتغال در آن کشور داده میشود یا باید بلافاصله کشور محل تحصیل را ترک کرد؟ چه میزان شانس امکان دریافت اقامت دائم وجود خواهد داشت؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. یعقوبیان می گوید:

  باسلام و عرض خسته نباشید
  من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 17.77 برای فاند گرفتن در کانادا بئنبال گرفتن مدرک آیلتس و همکاری توی چندتا مقاله هستم آیا با این شرایط احتمال موفقیت دارم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی درصورتی شما که حداقل ielts 7 اخذ نمایید میتوانید از شرایط بورسیه تحصیلی استفاده نمایید. هرچند در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. زهرا می گوید:

  سلام و ممنون از سایت خوبتون
  ۲۸ ساله هستم
  کارشناس ارشد مهندسی شیمی از پلی تکنیک تهران با معدل ۱۶.۶۱
  کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعت نفت با معدل ۱۵.۴۵
  ارائه دو مقاله در کنفرانس بین المللی
  سه سال سابقه کار به عنوان کارشناس کنترل کیفیت و اخیرا مدیر کنترل کیفیت. تمام سابقه همراه با بیمه
  در تلاش برای کسب ایلتس ۷ هستم. با این شرایط شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا با فاند کامل دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای گرفتن فاند مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. صبااشرفی می گوید:

  سلام
  سئوالی دارم در مورد بورسیه شدن ممنون میشم اگر جواب بدین … من لیسانس و فوق لیسانسم هردو از دانشگاه های دولتی هست با معدل بالای ۱۷. چندین مقاله ی داخلی و علمی پژوهشی دارم و یه مقاله برای ISI هم در شرف اکسپت شدن که البته تعدادشو بیشتر هم میتونم بکنم … درحال حاضر روی مدرک زبان کار میکنم. به نظرتون بااین شرایط میتونم از کشوری بورسیه یا فول فاند بگیرم؟ سرمایه مالی هم حدود ۵۰ میلیون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی کامل و دقیق قرار گیرد و معمولاً نیاز به معدل بالای 19 و نمرۀ زبان بالا دارد. این در حالی است که هم اکنون اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این می باشد که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

   پاسخ
 23. محبوب می گوید:

  سلام خسته نباشید من به تازگی مدرک کارشناسی دارویی هستم با معدل ۱۶ سن من هم ۳۱ ساله میتدتم کانادا ادامه بدم در ضمن دوفرزند دارم که مهر یکی به کلاس پنجم ودیگری کلاس دوم میره واسه تحصیل اونا هم میتونم اقدام کنم مرسی

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. Fatemeh می گوید:

  برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های کدام یک از کشورهای کانادا ، استرالیا و آمریکا شانس بیشتری برای دریافت بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی وجود دارد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل ielts 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در ضمن تحصیل استفاده نمایید. بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. هستی می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من۲۱سالمه ودانشجوشیمی کاربردی الزهرا هستم معدلم۱۶هست ویک رتبه دو رقمی کنکور ارشددارم
  امکانش هست بتونم برای ارشدکانادا فول فاند بگیرم؟
  من سرمایه مالی زیادی ندارم حدودا۵۰_۶۰میلیون دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی مهاجرت به کشور کانادا با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت باید برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. امیر ارس می گوید:

  از سایت خیلی خوبتان ممنونم فقط می خواستم تشکر کنم از این همه انرژی که می گذارید و زحمت می کشید و به صورت رایگان برای ما فایل تصویری می گذارید

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 27. Amir می گوید:

  عرض سلام و احترام …
  من دانشجوی مهندسی مکانیک تو مقطع کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و دو سال دیگه تا اتمام دوره کارشناسی دارم ( 5 ساله تموم میکنم دوره کارشناسی رو ) معدلم هم نزدیک 17 هستش … حدود چهار سال سابقه تدریس تو تمام مقطع تحصیلی از پایه هفتم تا 12 ام رو تو مدارس استعداد درخشان دارم … رییس هیِت مدیره یه شرکت داش بنیان هستم که در حال فعالیت هست … در حال ثبت دوتا اختراع هستم و دارم برای آیلتس 7 تلاش میکنم … ( گرفتن جی آر ای و یک مقاله هم در حال انجام هستش … )
  میخواستم بدونم چقدر شانس برای گرفتن فاند ( یا فول فاند ) تو مقطع کارشناسی ارشد دارم؟؟ … در کشور کانادا … ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 28. آریا می گوید:

  سلام.خسته نباشید.19 سال دارم.به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی در زبان های python,java,c++ /c برای شرکت بستگان کار میکنم.کتاب های مهندس کامپیوتر به زبان اصلی از سیلابس دانشگاه های برتر دنیا خوندم و با پروژه در این زمینه فکر میکنم حرفی برای گفتن دارم.به زودی مقاله ای منتشر میکنم و فکر میکنم شرایط فاند شدن رو دارم.تافل ibt با نمره 90 دارم.دیپلم ریاضی معدل 14.در زمینه نصب پنل خورشیدی مهارت نسبی دارم.شررایط مالیم اصلا خوب نیست و نهایت داریی من چند هزار دلار.میخواستم ببینم شانسی برای بورسیه تحصیلی دارم؟…دانشگاهش فرقی نمیکنه…توانایی کار در چند حرفه مثل آشپزی و آموزش موسیقی رو دارم و میتونم همزمان با تحصیل کار کنم…لطفا اگر امکانش هست جواب قاطع بدید که اگر احتمال داره مزاحم بشم و تماس بگیرم برای اطلاعات بیشتر.سپاس.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 29. Pari می گوید:

  سلام جناب دکتر عزیز
  حسااابی خسته نباشید و خداقوت
  ممنون بخاطر تماااام محبت هاتون و راهنمایی های همیشه بسیار خوب و گرانقدرتون
  من کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی ( دانشگاه دولتی) هستم و تقریبا چندماه دیگه دفاع پایان نامم رو انجام میدم, معدلم هم 18.70
  مقاله هم انشالله حتما یکی یا دوتا ISI رو خواهم داشت
  سابقه کار هم دارم ولی بدونه بیمه …
  میخواستم راجع به شرایط ویزای کاری و تحصیلی (یا بورسیه) ازتون بپرسم که کدومش برای من بهتره و بین کشورهای کانادا، استرالیا، اتریش وحتی سنگاپور ! کجا اقدام کنم
  همسرم هم لیسانس برق و الکترونیک هستن و سابقه کار 5 ساله دارن
  از لحاظ مالی هم در حد متوسط هستیم و خیلی نمیتونیم هزینه های بالا رو تامین کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید دکتر عزیز و بزرگوار

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 30. Pari می گوید:

  سلام جناب دکتر عزیز
  حسااابی خسته نباشید و خداقوت
  ممنون بخاطر تماااام محبت هاتون و راهنمایی های همیشه بسیار خوب و گرانقدرتون
  من کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی ( دانشگاه دولتی) هستم و تقریبا چندماه دیگه دفاع پایان نامم رو انجام میدم
  مقاله هم انشالله حتما یکی یا دوتا ISI رو خواهم داشت
  سابقه کار هم دارم ولی بدونه بیمه …
  میخواستم راجع به شرایط ویزای کاری و تحصیلی (یا بورسیه) ازتون بپرسم که کدومش برای من بهتره و بین کشورهای کانادا، استرالیا، اتریش وحتی سنگاپور ! کجا اقدام کنم
  همسرم هم لیسانس برق و الکترونیک هستن و سابقه کار 5 ساله دارن
  از لحاظ مالی هم در حد متوسط هستیم و خیلی نمیتونیم هزینه های بالا رو تامین کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید دکتر عزیز و بزرگوار

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام احتمالا ایشان بتوانند از طریق ویزای کار المان اقدام کنند.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 31. Zohreh می گوید:

  سلام پسرم ١٩ سالشه ويكسال براش مرخصي تحصيلي رد كردم واكنون تصميم داره بره كانادا اولين گام گرفتن مدرك زبانه ولي اگر او خواسته باشه به كالج زبان ويا اينكه يكسال عقبتر به دبيرستان در كانادا بره باز هم مدرك زبان احتياج است؟؟چون نمخوام زمان را ازدست بدم و

  پاسخ
 32. نیما می گوید:

  سلام من 28 سالم هست فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه سراسری با معدل 14.5 دارم و دارای آیلتس 6 و 3تا مقاله isi هستم،با این شرایط امکان فاند گرفتن توی مقطع دکتری برای من ممکن هست یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 33. نسرین می گوید:

  سلام. من ۲۳ سالمه و سال آخر روانشناسی کودکان استثنایی دانشگاه تهرانم و یک سال سابقه کار در آموزش و پرورش استثنایی رو هم دارم. معدلم ۱۶ یا کمی بالاتر هست و مدرک زبان انگلیسی هم به زودی خواهم گرفت. با توجه به این که معلولیت شدید دارم آیا میتونم از بورسیه خوبی برای مقطع دکترا استفاده کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. محمود حسین زاده می گوید:

  سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی رو در شهریور ماه امسال تموم میکنم و سابقه کار 7 ساله به عنوان مشاور تحصیلی در آموزش و پرورش و کار کلینیکی به مدت 5 سال و6سال کارشناس مشاوره اداره بهزیستی بودم .معدل کل 16/50 شده.یه مقاله isc دارم و روی مقاله های تازه هم دارم کار میکنم .از لحاظ زبان در حال حاضر آیلتس 4 رو دارم که دارم ادامه میدم.می خوام برا بورسیه کانادا اقدام کنم لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. Mehdi می گوید:

  درود بر شما، مهدی هستم ۱۸ساله دانش اموز علوم تجربی.قصد دارم در کانادا در رشته پزشکی تحصیل کنم، در واقع میخام صفر تا صد داستان برام مشخص بشه. حالا اعم از هزینه و….

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 36. موسی می گوید:

  سلام … پسرم یحیی دوازده ساله و دارای ضریب هوشی 123 هست و هفته قبل توی آزمون ریاضی واترلوی کانادا نفر سوم شد … میخوام برای ادامه تحصیل ببرمش کانادا ،،، برای بورس تحصیلی میخواستم کمکم کنین ،،، حیفه و همش نگرانم توی ایران تباه بشه ،،، چون خانواده ما ژنتیکی دارای استعداد ریاضی فوق العاده ایی هستیم که متاسفانه هیچکدوم نتونستیم در مسیر صحیح قرار بگیریم ،،، ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
 37. جواد خدادادی می گوید:

  سلام. پسر من امسال میره پایه دهم و جزو دانش آموزان برتر و تیز هوش هست. میخوام برای ادامه تحصیل بفرستمش کانادا.لطفا بگید از چه پایه ای بهتره اقدام کنیم و اینکه با توجه به نمره های بالا و ممتاز بودنش میتونه در دبیرستانهای اونجا بورسیه بشه؟ اگه بورسیه نشه هزینه یکسال تحصیلش چقدر میشه؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. امین می گوید:

  سلام
  من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه آزاد با معدل 17.31 دارم .زبان هم دارم میخونم برای آیلتس 7
  میخواستم برای دکتری اقدام کنم و ترجیها یا بورسیه تا تحصیل رایگان
  میخواستم بدونم برای کدوم کشور باید اقدام کنم .
  با دفتر تهران تماس گرفتم گفتن برای دکتری کاری نمیتونن کنن و خودم باید اقدام کنم. من هم هیچ سررشته ای از این کار ندارم.
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 39. زهرا می گوید:

  سلام خسته نباشید
  برای تحصیل در کانادا حتما باید مدرک زبان انگلیسی داشت
  چون من زبان فرانسوی بلدم و انگلیسیم خوب نیست

  پاسخ
 40. سینا می گوید:

  سلام و عرض ادب . من دانشجوی عمران شاخه آب و فاضلاب هستم دانشگاه شهید بهشتی دارم برای لیسانس میخونم ترم 4 رو تموم کردم با معدل 17:64 و مشغول گرفتن مدرک آیلتس هم هستم میخوام بدونم من شانسی برای بورسیه شدن در کانادا رو دارم یا خیر ممنونم میشم راهنمایی کنید که فوق لیسانس رو در‌کانادا بخونم ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 41. سعيده می گوید:

  سلام. من 27 سالمه و فوق ليسانس هوافضا گرايش ايرو ديناميك. ميخوام براى دكترا اقدام كنم الباه فقط با يه بورس كامل ميتونم از پس هزينه هام بر بيام. شما كدوم دانشگاه ها رو توصيه ميكنيد؟؟
  و اينكه من زبان المانى هم بلد هستم اما چون دكترا خيلى سخت قبول ميكنن . المان رو الويت دومم قرار دادم. حالا كدوم كشور كم خرج تره و مقرون به صرفه تره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 42. محمد می گوید:

  با سلام، من فارغ التحصيل رشته داروسازى از هند هستم. براى مهاجرت به كانادا چه راهى رو پيشنهاد ميكنيد؟! مرسي

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب باید از طریق تحصیل در کانادا اقدام نمایید . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. علی پیک می گوید:

  سلام
  من 18 سالمه تازه کنکور دادم و خیلی علاقه به تحصیل در کشور دیگه مثل کانادا را دارم. الان نمیدونم باید چکار کنم؟راهی است که از الان انجام دهم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای کالج میتوانید اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. شیوا می گوید:

  سلام، بنده کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان دارم، 32سالمه، شاگرد دوم کلاس بودم در دوره ی ارشد، یک مقاله isi دارم، آیلتس 6.5دارم، دوتا بچه سه و یک سال و نیم دارم، رتبه دو کنکور دکتری هم دارم ک ادامه ندادم، همسرم هم 36ساله و ارشد مهندسی شیمی داره، پنج ساله جواز کسب داره، تمایل ب گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه معتبر کانادا دارم بطوری ک بتونم هزینه های زندگی و تحصیل رو هرچند پایین تامین کنم، آیا راهی وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای دریافت بورسیه باید رزومه شما بررسی گردد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. رز می گوید:

  سلام،بنده ۳۰سال سن دارم و لیسانس روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد با معدل۱۴ و خورده ای،هفت یاله که بین تحصیلم فاصله افتاده،سال ۹۸میخوام کنکور ارشد بالینی دولتی وزارت علوم یا بهداشت شرکت کنم و درهمین حین برای آیلتس یا تافل بسته به کشوری که میرم اقدام کنم،تو فکر مقاله و معدل بالا هم هستم،حالا با توجه به شرایط سنی بنده زمان فارق التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد و وقفه ی هفت ساله ای که داشتم امکان گرفتن بورسیه برای دکتری برای یک دانشگاه خوب وجود داره؟در آمریکا یا کانادا یا هر کشور دیگه ای.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.