تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان 2018 را میتوان یکی از سوالات مهمی دانست که دانشجویان در سراسر دنیا به دنبال پاسخی برای آن میگشتند . تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان  دارای مزایای بسیار زیادی است که میتوان به عنوان مثال به مهاجرت به کانادا  با سریعترین حالت ممکن اشاره کرد .لکن باید توجه داشت که مهاجرت به کانادا و زندگی و تحصیل و کار در کانادا بدون دانستن زبان انگلیسی افراد را دچار مشکل خواهد نمود و بدون دانستن زبان نمیتوانند جهت رفع نیازهای خود با دیگران ارتباط برقرار نمایند ، لذا بر آن شدیم که شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان را که موسسه حقوقی ملک پور برای شما عزیزان مهیا نموده است را خدمت شما بزرگواران شرح دهیم.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) در باب تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

video تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا از این جهت که دارای امتیاز اقامتی برای اشخاص خواهد بود بسیار عالی بوده و بدین جهت دارای متقاضی بسیاری میباشد و اشخاص با داشتن ویزای تحصیلی و تحصیل در کانادا میتوانند پروسه اخذ اقامت دائم خود را نیز شروع نمایند ، و از این نظر که جهت نفر همراه خصوصا همسر متقاضی که به عنوان همراه ایشان وارد کانادا میگردد اجازه ی کار خواهد داشت باز هم دارای نکته ی مثبت دیگری است که متقاضی مهاجرت به کانادا میبایست به آن دقت نماید. ما برای شما یک شرایط ویژه ای فراهم کرده ایم که اگر با مدرک زبان بخواهید بروید میتوان گفت تقریبا شانس ویزای شما بسیار بالا میباشد . اگر خواهان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان باشید و بخواهید بدون مدرک زبان تشریف ببرید ما یک سری تست های آنلاین خود دانشگاهها را داریم که میتوانید آنها را انجام دهید ، لکن توجه بفرمایید که در این راه میبایست صبوری فرموده و اجازه آزادی عمل جهت انتخاب دانشگاه و رشته به ما بدهید ، تا دانشگاههایی را با شرایطی انتخاب کنیم که شانس ویزای شما را بالاتر ببرند و اسپانسر شما بشوند ، به این جهت که یک سری از دانشگاهها که طرف قرارداد ما هستند حمایت خاصی از دانشجو مینمایند به این صورت که برای شما نامه ی پشتیبانی و حمایتی صادر میکنند و خودشان نیز با شما تماس میگیرند و حتی درصورت نیاز برای شما وکیل میگذارند و درصورت نیاز ما هم برای شما وکیل میگذاریم که حتی بدون مدرک زبان و با انجام تست های آنلاین این دانشگاهها ، ما و دانشگاه به کمک هم سعی میکنیم که شما ویزای خود را دریافت کنید . لذا توجه داشته باشید که اگر با مدرک زبان 95 درصد شانس ویزا دارید ، بدون مدرک زبان شما 85 درصد شانس ویزا خواهید داشت ، آفیسر سفارت کانادا قطعا همیشه ترجیح میدهد که شما یک مدرک آیلتس حتی نمره 5 – 5.5 هم همراه مدارکتان داشته باشید و با داشتن مدرک آیلتس حدودا نمره 5 وی خوشنود تر خواهد بود و قطعا مقداری در دادن ویزا دید مثبت تری خواهد داشت .

در حال حاضر که آقای ترودل نخست وزیر کانادا هستند شرایط جهت اخذ ویزا برای ایرانیان بسیار عالی میباشد و پیشنهاد میگردد که متقاضیان مهاجرت به کانادا هرچه سریعتر جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نمایند ، اخیرا در تحقیقات به عمل آمده درصد ردی ویزای کانادا خوشبختانه بسیار پایین است ، از امکانات دیگری که ما برای شما مهیا نموده ایم امکان اخذ بورسیه تحصیلی کانادا و اسکالرشیپ های مختلف از دانشگاههای کانادا میباشد و جهت تحصیل در کانادا امکان بردن همراه (همسر و فرزندان) را نیز خواهید داشت که از شرایط فوق العاده ای در مقایسه با دیگر کشورهای دنیا برخوردار است . جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای سنین زیر 19 سال که میتوان گفت خوشبختانه به هیچ عنوان مورد ردی ویزا مشاهده نشده است ، البته نمیتوان به صورت دقیق گفت که گرفتن این ویزا صد در صد و قطعی است و قاعدتآ از ریسک هایی هم برخوردار است که با توجه و تجربه ما قابل کنترل خواهد بود .

با افتخار اعلام میداریم که ما برای شما تخفیفات و آفرهای استثنایی و اسکالرشیپ های فراوانی مهیا نموده ایم ، این اسکالرشیپ ها حتی گاهآ برخی در حد نصف هزینه های تحصیلی شما از کالج ها و دانشگاهها میباشد ، درصورت تمایل به اخذ اطلاعات درمورد شرایط و آفرهای جدید و عالی دانشگاهها و کالج ها که ما برای شما مهیا نموده ایم حتما ابتدا ویدیوی آقای  ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) را در باب تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان مشاهده بفرمایید و در نهایت درصورت نیاز به مشاوره ی بیشتر با ما در تماس باشید . و بدون شک با موسسه حقوقی ملک پور امکاناتی که در دسترس شماست کاملا متفاوت خواهد بود .نکته مثبت و خبر خوب اینکه عموم پرونده های تحصیلی کانادا نیز در مدت زمان کمتر از 6 ماه و تقریبا بین 4 تا 6 ماه انجام میگیرد و از این نظر نیز در مقایسه با کشورهای دیگر هم بسیار سریعتر میباشد .

پیشنهاد میگردد در ابتدای امر و قبل از مطالعه این مقاله ویدیو های موجود در این بخش را که توسط آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق  دانشگاه ملی وین) تهیه شده است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در باب تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان به دست آوردید . ایشان دانشجوی رشته ی حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین اتریش هستند و اطلاعات کاملی را در باب تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان به شما ارائه میکنند.

فایل های تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) در باب تحصیل در کانادا

video تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان
video تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

فایل صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) در باب تحصیل در کانادا

audio تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در کانادا

در اغلب موارد، اگر شما می خواهید در کانادا  تحصیل نمایید شما باید اجازه تحصیل را از مقامات مربوطه دریافت نمایید

شما باید توسط یک نهاد یادگیری تعیین شده در کانادا پذیرفته شوید یا به عبارت دیگر شما میبایست از یک دانشگاه یا یک مرکز علمی دیگر پذیرش تحصیلی اخذ نموده باشید.

شما باید ثابت کنید که به اندازه کافی پول برای پرداخت :

۱٫شهریه دانشگاه

۲٫هزینه های زندگی خود و هر یک از اعضای خانواده را که به همراه شما به کانادا می آیند

۳٫هزینه بازگشت از کانادا برای خود و اعضای خانواده که همراه  شما به کانادا می آیند.

۴٫شما باید یک شهروند مطیع قانون در کشور خود باشید و هیچگونه سابقه کیفری را در پرونده خود نداشته باشید و هیچگونه خطری برای امنیت کانادا دارا نباشید. بسته به نظر قانون این امکان وجود دارد که از شما گواهی عدم سوء پیشینه درخواست نمایند.

۵٫شما باید دارای وضعیت جسمی و روحی سالمی قرار داشته باشید و اگر نیاز به آزمایشات پزشکی و معاینه پزشکی باشد همکاری لازمه را به عمل آورید.

۶٫شما میبایست افسر ویزای کانادا را متقاعد نمایید که شما در پایان اجازه اقامت قانونی خود خاک کانادا را ترک مینمایید.

استثنا

در برخی موارد، شما نیاز به مجوز تحصیل برای تحصیل در مراکز آموزشی کانادا نخواهید داشت که عبارتند از

 

تحصیل در یک دوره کوتاه مدت

شما به یک مجوز تحصیل نیاز ندارد اگر شما میخواهید در دوره ای شرکت نمایید در کانادا که شش ماه یا کمتر طول می کشد. شما باید دوره و یا برنامه مورد نظر خود را  در مدت مجاز برای اقامت خود در کانادابه پایان برسانید.

به جهت اینکه شرایط شما نیز ارزیابی شود تا مشخص شود که واجد شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان هستید یا خیر پیشنهاد میکنیم  تماسی برقرار کرده و در باب امر حقوقی تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان با مشاورین  مجرب و وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور ما صحبت نمایید.

 

نمایندگان کشور های خارجی در کانادا

اگر شما یکی از اعضای خانواده یا کارکنان یک نماینده خارجی  که توسط وزارت خارجه کانادا به رسمیت شناخته میشود ،شما ممکن است به اجازه تحصیل در کانادا نیازمند نباشید. شما باید با سفارت خود در کانادا تماس بگیرید.سفارت شما میتواند به دفتر پروتکل در GAC تماس مورد نظر را برقرار نماید که آیا شما نیاز به یک مجوز تحصیل دارید یا خیر.

اعضای نیروهای مسلح خارجی

اگر شما عضوی از یک نیروی مسلح خارجی تحت Visiting Forces Act  باشید، شما نیاز به مجوز برای تحصیل در کانادا نخواهید داشت. اگر اعضای خانواده شما، از جمله کودکان صغیر بخواهند  به تحصیل در کانادا بپردازند،آنها میبایست اجازه های لازم برای این امر را تحصیل نمایند.

اتباع خارجی که به عنوان سرخپوستان در کانادا ثبت گردیده اند

اگر شما یک شهروند کشور دیگری میباشید که به عنوان سرخپوست در  کانادا به ثبت رسیده باشید، شما برای تحصیل نیاز به اجازه خاصی نخواهید داشت.

 

شما باید مدارک زیر را برای اجازه اقامت دانشجویی  فراهم نمایید:

 

۱٫مدرکی دال بر پذیرش

۲٫مدارک هویتی

۳٫مدارکی دال بر تمکن مالی

  1. نامه ی چرایی اخذ اجازه تحصیل در کانادا(Letter of explanation)

علاوه بر این اسناد، ممکن است از شما در زمانی که برای اجازه اقامت دانشجویی اقدام مینمایید درخواست مدارک دیگری شود.قوانین ویزا  برای کشور یا منطقه خود را حتما میبایست  بررسی کنید.

 

اگر شما تبعه کشوری  که در آن درخواست خود را برای اقامت دانشجویی ثبت میکنید نباشید، ممکن است از شما ارائه مدرک وضعیت مهاجرت کنونی خود را در کشوری که در حال حاضر در آن حضور دارید بخواهند.

 

اگر دولت یا مقام صلاحیتداری  که گذرنامه یا سند مسافری شما را صادر نموده برای ورود شما یه کشور خود برای شما اجازه ورود میبایست صادر کند ، شما باید قبل اقدام برای ویزای کانادا آن را دریافت نمایید. اسناد دیگر نیز ممکن است در این حالت مورد نیاز باشد.

 

  1. اثبات پذیرش

اگر شما برنامه ای برای حضور هر مدرسه (اولیه یا ثانویه)، دانشکده، دانشگاه و یا دیگر موسسه آموزشی در کانادا دارید، مدرسه باید نامه پذیرش شما را تکیل  و برای شما آن را  ارسال کنید. شما باید نامه پذیرش اصلی را به همره فرم در خواست اجازه اقامت تحصیلی ارایه دهید استفاده از مجوز تحصیل خود را شامل.

  1. اثبات هویت

شما باید مدراک زیر را برای اثبات هویت ارائه نمایید:

 

گذرنامه یا سند سفر معتبر برای شما و هر عضو خانواده که یه همراه شما میخواهند به کانادا وارد شوند. گذرنامه یا سند مسافرت باید به شما اجازه بازگشت به کشور خود را دهد. شهروندان  ایالات متحده نیاز به پاسپورت برای ورود به کانادا نخواهند داشت. با این حال،باید کارت شناسایی مناسب که ثابت می کند تابعیت یا اقامت دائم امریکا را دارا میباشند ارایه نمایند.

دو عکس سایز پاسپورت اخیر شما و هر عضو خانواده همراه.

نام و تاریخ تولد فرد باید در پشت هر عکس نوشته شده است.

  1. اثبات تمکن مالی

شما باید ثابت نمایید که شما می توانید خود و اعضای خانوادتان که شما را همراهی مینمایند در کانادا حمایت مالی نمایید. شما می توانید با مدارک زیر ثابت نمایید  که شما منابع مالی کافی برای حمایت از خود و خانواده خود در کانادا دارا میباشید:

 

۱٫اثبات یک حساب بانکی در کانادا به نام خود در صورتی که پول به کانادا منتقل شده است.

۲٫اثبات یک وام دانشجویی / آموزشی از یک موسسه مالی؛

۳٫گردش و تمکن مالی حساب بانکی خود را برای چهار ماه گذشته؛

۴٫حواله  بانکی به ارز قابل تبدیل.

۵٫اثبات  پرداخت شهریه و هزینه های محل اقامت.

۶٫نامه ای از کسی یا نهادی که شما را از لحاظ مالی حمایت مینماید

۷٫اثبات  پرداخت هزینه ها توسط بورس تحصیلی و یا در برنامه های آموزشی که کمک به پرداخت هزینه ها مینمایند

 

 

در جدول زیر حداقل مقدار تمکن مالی نشان داده شده است.

 

شهریه دانشجو تنها به علاوه ۱۰،۰۰۰ $ برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۸۳۳ $ در هر ماه) ، در استان کبک :شهریه به علاوه ۱۱،۰۰۰ $ برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۹۱۷ $ در هر ماه)

دانشجو + یکی از اعضای خانواده ۴۰۰۰ $ برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۳۳۳ $ در هر ماه) یرای تمامی استان ها به غیر از کبک

۵۱۰۰ $ برای یک فرد ۱۸ سال یا مسن تر برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۴۲۵ $ در هر ماه) در استان کبک

 

۳۸۰۰ $ برای افراد زیر ۱۸ سال برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۳۱۷ $ در هر ماه) برای استان کبک

 

+ هر یک از اعضای خانواده که به دونفر قبلی اضافه شوند

۳۰۰۰ $ برای یک دوره ۱۲ ماهه هر فرزند وابسته در هر سنی (۲۵۵ $ در هر ماه) در تمامی استان ها به غیر از کبک

۵۱۲۵ $ برای یک فرد ۱۸ سال یا مسن تر را برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۴۲۷ $ در هر ماه) در استان کبک

 

۱۹۰۳ $ برای افراد زیر ۱۸ سال برای یک دوره ۱۲ ماهه (یا ۱۵۹ $ در هر ماه)

 

اگر کنترل جابه جایی ارز خارجی در کشور شما وجود دارد، شما باید اثبات نمایید که مقامات کنترل ارز اجازه خواهند داد که شما نقل و انتقال تمامی هزینه های خود را  انجام دهید.

 

  1. نامه ی چرایی اخذ اجازه تحصیل در کانادا(Letter of explanation)

در برخی موارد، شما ممکن است اقدام به درخواست مجوز دانشجویی نمایید حتی اگر شما در حال حاضر نیاز به آن نداشته باشید. مزایای زیادی در داشتن اجازه تحصیل وجود دارد، حتی اگر شما به آن نیاز نداشته باشید. اگر شما یک مجوز تحصیل معتبر دارا باشید، شما می توانید:

 

۱٫کار پاره وقت در محدوده دانشگاه در کالج یا دانشگاه که در آن شما به عنوان یک دانشجوی تمام وقت ثبت نام نموده اید؛
۲٫درخواست برای تمدید ویزای خود را از درون کانادا، اگر شما تصمیم به ادامه تحصیل در کانادا را دارید.

اگر شما تصمیم دارید که میخواهید برای ادامه تحصیل خود در یک دوره کامل و یا بلند مدت دیگر اقدام نمایید درصورتی که دوره های کوتاه مدت خود را به پایان رسانده اید ، شما باید از طریق یک دفتر ویزای کانادا در خارج از کانادا برای اجازه اقامت تحصیلی اقدام نمایید.

 

اگر شما درخواست اجازه اقامت تحصیلی دهید در صورتی که شما به آن نیازی نداشته باشید، شما باید یک نامه که توضیح می دهد که چرا شما خواهان استفاده از  اقامت تحصیلی میباشید را نیاز دارید. در این نامه شما به افسر ویزا شرح خواهید داد که چرا این مساله را مدنظر خود قرا داده اید. به عنوان مثال، در این نامه ممکن است بگویید:

 

“افسر ویزای عزیز،

من به  یک مجوزاقامت  تحصیل برای هشت هفته دوره زبان انگلیسی نیازمندم چون من می خواهم  پس از پایان آن درخواست پذیرش  از دانشگاه های کانادا نمایم.

 

وضعیت درخواست ویزا

زمان پردازش بسته به دفتر ویزای کانادا که در آن شما درخواست خود را ارسال مینمایید متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، شما میبایست زمان پردازش را در وبسایت دولت کانادا مشاهده نمایید.

 

دفتر ویزا درخواست و مدارک شما را بررسی مینماید تا اطمینان یابد که شما آن را به درستی تکمیل نموده اید و شامل تمام اسناد مورد نیاز است. اگر درخواست شما ناقص باشد، درخواست شما در پروسه پردازش وارد نمیگردد و به شما بازگردانده می شود.

 

اگر درخواست شما کامل است، دفتر ویزا خواهد آن را بررسی و تصمیم میگیرد که آیا  مصاحبه در باب پرونده شما  لازم است یا خیر. اگر نیاز به این امر باشد افسر ویزا شما را از زمان و مکان مصاحبه مطلع خواهد نمود.

 

تغییر آدرس

اگر شما قصد تغییر خانه و عوض کردن آدرس خود را دارید یا شماره تلفن خود و یا هر اطلاعاتی در باب ارتباط با شما پس از ثبت درخواست خود دارید.شما باید دفتر ویزایی که در آن درخواست خود را ثبت نموده اید آگاه نمایید.

study in slovakia تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

اگر درخواست شما مورد تایید باشد:

 

معرفی نامه ای به شما  ارسال می شود که نشان دهنده این امر باشد که درخواست شما پذیرفته گردیده است. این نامه مجوز تحصیل شما نیست بلکه شما میبایست معرفی نامه را به همراه خود  ببرید و در هنگام ورود به کانادا به مقامات صلاحیتدار مهاجرت ارایه نمایید.

مجوز سفر الکترونیکی (ETA) صادر خواهد شد اگر شما از کشوری باشید  که شهروندان آن نیاز به ETA  برای ورود به خاک کانادا دارنئد. اگر برای شما یک ETA صادر شود، این امر در معرفی نامه شما خواهد بود .

مجوز ETA به گذرنامه شما مرتبط است. این امر بسیار مهم است که شما با گذرنامه ای سفر کنید که با آن برای اخذ ویزا تحصیلی اقدام نموده اید.

مجوز ETA به مدت پنج سال و یا تا زمانی گذرنامه شما منقضی شود، معتبر خواهد بود..

در ویزا نیز ذکر خواهد شد که  شما می توانید تنها یک بار (ویزا تک ورودی) وارد شوید و یا اشما می توانید به کانادا چندین بار ورود وخروج به این کشور نمایید. (یک ویزای چند ورودی).

اگر درخواست شما رد شود :

اگر درخواست شما مورد تایید واقع نگردد، دفتر ویزا به شما در یک نامه ردی  توضیح خواهد داد که چرا درخواست شما رد شده است درخواست شما ممکن است به چند دلیل :

شما به اندازه کافی پول برای تمکن مالی خود در زمانی که میخواهید در کانادا تحصیل نمایید نشان نداده اند.

شما حاضر به آزمایش پزشکی که برای شما درنظر گظفته شده است نشدید.

شما افسر ویزا را متقاعد ننمودید قصد شما در کانادا تحصیل میباشد.

شما افسر ویزا را متقاعد ننمودید که شما پس از پایان تحصیل خود قصد خروج از خاک کانادا را دار میباشید.

اگر سوالی دارید در مورد ردی خود دارید ، میتوانید  با دفتر ویزایی که  این نامه ردی را صادر نموده است ارتباط برقرار نمایید.

تحصیل در کانادا را میتوان موقعیت مناسبی برای مهاجرت به کانادا حساب کرد . در طی سال های اخیر مهاجرت به کانادا بسیار بسیار خواهان داشته است و از این رو سالیانه تعداد بسیاری از مهاجران از طرق قانونی وارد این کشور بسیار زیبا میشوند . باز هم پیشنهاد میکنیم که ویدیو ها و فایل های صوتی موجود در این بخش را که توسط آقای  ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا باز هم اطلاعات بیشتری را در این باب و تحصیل در کانادا را کسب نمایید .

Rating: 4
131 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.