تحصیل در نروژ

تحصیل در نروژ

(تحصیل در نروژ ، وکیل مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل ، مهاجرت و اعزام دانشجو به نروژ ، تحصیل رایگان در نروژ ، اخذ اقامت تحصیلی نروژ ، تحصیل به زبان انگلیسی در نروژ ، تحصیل در نروژ در مقطع لیسانس ، ویزای تحصیلی نروژ ، مهاجرت به کشور نروژ از طریق تحصیل ، فواید و مزیت های تحصیل در نروژ ، تحصیل در نروژ در مقطع فوق لیسانس ، تحصیل در نروژ در مقطع دکترا )
در عصر حاضر دانشجویان بسیاری قصد تحصیل در نروژ و اخذ اقامت این کشور را از طریق تحصیل دارند ، کشور نروژ جزء کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که امروزه زبان تدریس خود را در اکثر رشته ها زبان انگلیسی قرار داده است ، نروژ از جمله پنج کشور اروپایی میباشد که کماکان سیستم تحصیلات رایگان را برای شما عزیزان ارائه میدهد بنابراین تحصیل در نروژ رایگان می باشد، نروژ با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوای خاصی که که دارا می باشد نسبت به دیگر کشورها شرایط دشوارتری دارد، همین مساله باعث شده که اکثر دانشجویانی که نروژ را برای ادامه ی تحصیل خود انتخاب مینمایند بیشتر از این کشور به عنوان سکوی پرتاب برای کشورهای دیگر نظیر آمریکا ،انگلستان ،کانادا و … استفاده مینمایند ،البته ناگفته نماند که کشور نروژ بازار کار بسیار مناسبی برای رشته هایی نظیر مهندسی نفت و گاز، مهندسی مکانیک ،برق ،معماری و… دارد و با توجه به نزدیکی این کشور به قطب شمال و شرایط آب و هوایی آن و هم چنین نزدیک بودن به مناطق دریایی نفت خیز فارغ التحصیلان این رشته ها از شرایط کاری مناسبی در این رشته ها در نروژ برخوردار میباشند.
آیا قصد تحصیل در بهترین دانشگاه هایی اروپایی را دارید ؟ آیا تمایل به تحصیل در دانشگاه های رایگان در اروپا را دارید ؟ آیا نیازمند این هستید که وکیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور نروژ در کنارتان باشد قبل از هر اقدامی به شما توصیه میکنیم که با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور و دفاتر همکار مشاوره رایگان داشته باشید.

نروژ یکی از مقصدهای تحصیلات عالیه دانشجویان ایرانی در چند سال گذشته بوده است که به دلیل انگلیسی زبان بودن مقاطع تحصیلی و کیفیت عالی آموزشی و از مهمتر رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به ویژه در مقطع دکترا، با استقبال عدیده و گسترده دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج از کشور رو به رو شده است ، در این مقاله سعی بر این داریم تا کشور نروژ را از لحاظ تحصیل در دانشگاه های معتبر و همینطور شرایط زندگی دانشجویان در کشور نروژ را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم در این زمینه قصد داریم تا با استفاده از قوانین موجود بین الملل خصوصی به سوالات زیر پاسخ دهیم، افرادی که قصد تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی من الجمله نروژ را دارند با چه شرایطی روبه رو میشوند؟آیا شخص با مهاجرت تحصیلی میتوانند به اقامت دائم کشور نروژ برسد؟ شرایط کار در حین تحصیل در کشور نروژ چگونه است ؟ آیا کشور نروژ برای ادامه تحصیل مناسب می باشد ؟ آیا تحصیل در نروژ همانند اکثریت کشورها نیازمند مدرک زبان آیلتس می باشد یا خیر ؟ آیا در حین تحصیل درکشور نروژ دانشجو میتواند با خود همراه ببرد ؟ آیا همراه از حق اشتغال به کار در کشور نروژ بهره مند می شود یا خیر ؟ شرایط ویزای تحصیلی درکشور نروژ چیست؟ کشور نروژ از کشورهای اسکاندیناوی محسوب می شود و یکی از کشورهای زیبا در شمال اروپا می باشد ، پایتخت این کشور شهر اسلو می باشد که دانشگاه معتبر اسلو نیز در این شهر واقع شده است ، البته باید این را در نظر داشت که به دلیل پولی شدن سیستم آموزشی کشور سوئد از سال ۲۰۱۱ به بعد برای دانشجویان بین المللی خارج از حوزه اتحادیه اروپا در حال حاضر کشور نروژ و فنلاند به عنوان دو کشور منطقه اسکاندیناوی مقاصد اصلی تحصیلی تعداد کثیری از دانشجویان ایرانی قرار گرفته است حال به طور کلی افرادی که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده اند و تمایل به تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان و البته رایگان اروپا را دارند می توانند با اخذ ویزای تحصیلی شرایط ادامه تحصیل در اروپا من الجمله نروژ را فراهم سازند.
‌تحصیلات‌ دانشگاهی‌ در نروژ در دانشگاه‌ها و مؤ‌سسات‌ آموزش‌ عالی‌ صورت میگیرد که این مراکز تحت نظارت وزارت آموزش و پژوهش می باشند. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

فایل های صوتی آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب تحصیل رایگان در نروژ

audio تحصیل در نروژ

 

audio تحصیل در نروژ

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب رشته هنر دانشگاه نروژ

audio تحصیل در نروژ

فایل های صوتی آقای ملک پور در باب پذیرش دکترا در نروژ

audio تحصیل در نروژ

تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ

تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ به زبان نروژی صورت می پذیرد ، متقاضی پس از ورود به کشور نروژ به فراگیری زبان نروژی می پردازد و پس از یک سال تحصیل در زبان نروژی میتواند شروع به تحصیل در رشته دانشگاهی خود نماید ، از شرایط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی نروژ آنست که دانشجو در ایران در دانشگاههای دولتی و یا آزاد قبولی داشته باشد و حداقل به میزان سی واحد درس پاس نموده باشند ، و فقط در رشتۀ خود شخص و یا رشته های مرتبط با رشتۀ تحصیلی وی میتوان پذیرش را از دانشگاه اخذ نمود ، اما نکته قابل توجه آنست که جهت رشته های مرتبط با علوم پزشکی نمیتوان از دانشگاهها پذیرش اخذ نمود در صورتی که شما متقاضی گرامی علاقمند به تحصیل در کشور نروژ در مقطع کارشناسی می باشید، باید این را بدانید که اکثر رشته های این مقطع در دانشگاه های نروژ به زبان نروژی می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور نروژ برای دانشجویان ایرانی این امکان وجود دارد که بتوانند در اکثریت رشته های تحصیلی مانند هنر ، روانشناسی ، داروسازی ، مدیریت ، بازیگری ، زیست شناسی ، MBA ، رشته های مهندسی مانند مکانیک ، برق و مهندسی پزشکی و … مشغول به تحصیل شوند بنابراین این امکان را برای دانشجویان بیم المللی فراهم می سازد تا بتوانند در رشته دلخواه به تحصیل بپردازند ، البته در برخی از رشته ها در مقطع لیسانس امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد ، دانشجویان در مقطع لیسانس اجازه ۱۰ ساعت کار به صورت پارت تایم در هفته را دارند که با این ۱۰ ساعت کار میتوانند بخشی از هزینه های زندگی خود را ساپورت نمایند ، البته افرادی میتوانند زودتر به کار برسند که علاوه بر مسلط بودن به زبان انگلیسی به زبان نروژی نیز تسلط کامل داشته باشند، امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس خیلی پایین است اما اگر اشخاص از رزومه قوی برخوردار باشند می توانند شانس خود را برای اخذ بورسیه بالا ببرند ، تحصیل در کشور نروژ در مقطع لیسانس به طور متوسط ۳ سال زمان می برد ، برای تحصیل در مقطع لیسانس در نروژ شما متقاضی گرامی باید دارای مدرک دیپلم ۱۲ ساله و همین طور حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی (یا گذراندن ۳۰ واحد درسی) داشته باشید یا اگر دیپلم ۱۱ ساله داشته باشید باید حتما حداقل دو سال تحصیلات دانشگاهی یا مدرک فوق دیپلم داشته باشید و دارا بودن مدرک زبان IELTS با نمره ۶ آکادمیک یا TOEFL500 باشید .این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های نروژ به زبان نروژی ارائه می شوند البته باید این را در نظر داشت که اکثریت رشته های فوق لیسانس به زبان انگلیسی خواهد بود ، اما دانشجویان کشورهای دیگر می بایست در ابتدا دوره زبان نروژی را که تا یک سال طول می کشد، بگذرانند ، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ غالبآ به زبان انگلیسی صورت می پذیرد ، و رشته انتخابی مقطع فوق لیسانس در دانشگاههای نروژ میبایست حتمآ یا رشتۀ دوره لیسانس باشد و یا مرتبط با رشته لیسانس باشد و حداقل تعداد شصت واحد از دوره لیسانس وی با رشته انتخابی وی مرتبط باشد ، از مهمترین شرایط برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ داشتن مدرک IELTS آکادمیک با نمرۀ ۶٫۵ می باشد . جهت تحصیل در نروژ به طور قانونی شرط معدل وجود ندارد ، لیکن تجربه چندین ساله ما این موضوع را اثبات کرده که متقاضیانی که معدل بالای شانزده دارند از شانس بسیار بالاتری جهت اخذ پذیرش و ویزای نروژ برخوردار هستند . . دانشجو در حین تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ اجازۀ بیست ساعت کار در هفته را خواهد داشت . تحصیل در دوره فوق لیسانس در نروژ حدود دو سال به طول می انجامد و تحصیل در دوره ی کارشناسی ارشد در نروژ رایگان می باشد البته شما متقاضیان گرامی باید در نظر بگیرید که رایگان بودن تحصیل در نروژ بدین معنا نیست که تحصیلات شما در کشور نروژ ارزان و کاملا رایگان محسوب می شود بلکه کشور نروژ در حال حاضر یکی از گرانترین کشورهای اروپایی محسوب میگردد . این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.

تحصیل در مقطع دکترا در نروژ

تحصیل در مقطع دکترا در نروژ همانند کشورهای اروپایی دیگر به گونه ای شغل محسوب می گردد ، به طوری که دانشجوی دورۀ دکترا در حین تحصیل می تواند حقوق نیز دریافت کند که دریافت حقوق میتوتند از مهمترین مزایای تحصیل در مقطع دکترا باشد و همچنین تحصیل در دوره دکترا در نروژ رایگان می باشد ، طول تحصیل در دوره دکترا در نروژ چهار تا پنج سال میباشد که شما بعد از پایان تحصیلات خود می توانید درخواست اقامت دائم نمایید .
به صورت کلی کشور نروژ برای اشخاصی که مایل به ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی بدون صرف هزینه زیاد را دارند، گزینه ی مناسبی برای اقامت در کشور های اروپایی می باشد.

در ذیل فهرست دانشگاه های معتبر کشور نروژ آمده است :
فهرست دانشگاه های نروژ
دانشگاه نروژی علوم زندگی (UMB)
دانشگاه نروژی علم و صنعت( NTNU)
دانشگاه نروژی آدر ( UiA)
دانشگاه نروژی برگن( UiB)
دانشگاه نروژی اسلو ( UiO)
دانشگاه نروژی استاوانگر(UiS) و دانشگاه ترومسو(UiT)
نهاد های دانشگاهی تخصصی(Specialised university institutions)
مدرسه نروژی مدیریت (BI)
مدرسه نروژی الهیات(MF)
آکادمی نروژی موسیقی(NMH)
دانشکده نروژی علوم ورزشی(NIH)
مدرسه نروژی علوم دامپزشکی
دانشکده معماری و طراحی اسلو(AHO)
موسسه بین المللی هنر
آکادمی بین المللی هنر برگن(KHiB)
آکامی بین المللی هنر اسلو ( KHiO)
کالج های دانشگاهی منطقه ای
کالج دانشگاهی برگن
کالج دانشگاهی بودو
کالج دانشگاهی اسلو
کالج دانشگاهی آکرشوز
کالج دانشگاهی یوویک
کالج دانشگاهی بوسکرود
کالج دانشگاهی فیننمارک
کالج دانشگاهی هارستد
کالج دانشگاهی هدمارک
کالج دانشگاهی ناروویک
کالج دانشگاهی سامی ها
کالج دانشگاهی ولدا
کالج نروژی پلیس(NPUC)
کالج دانشگاهی تلمارک
کالج های خصوصی با مجوز رسمی و سازمانی
دانشکده نروژی فناوری اطلاعات ( NITH)
آکادمیک معلمی (NLA)
کالج کوئین مود
کالج های خصوصی با برنامه های معتبر و دوره ای
دانشکده نروژی رقص ( DNBH)
مدرسه معماری برگن
این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور می باشد.
اما به طور کلی باید متقاضیان تحصیل در کشور نروژ این را بدانند با توجه به شرایطی که سال های گذشته برای دانشجویان ایرانی در نروژ اتفاق اتفتاد و باعث اخراج ۶۴ دانشجوی ایرانی از کشور نروژ شد ، شرایط تحصیل در کشور نروژ به مراتب نسبت به سال های گذشته برای ایرانیان سخت تر شده است و شاید به راحتی برای ایرانیان ویزای تحصیلی صادر نکند حال شما متقاضیان تحصیل در بهترین کشورهای اروپایی هم تراز با نروژ که هزینه های تحصیل رایگان باشند می توان به کشوری چون اتریش و آلمان اشاره نمود که حتی نیازی به مدرک زبان IELTS ندارد و یا کشورهایی که امکان بورسیه تحصیلی و کمک هزینه زندگی برای شما متقاضیان بالا می باشد کشور ایتالیا است .
حال شما متقاضیان تحصیل در نروژ می توانید قبل از هر اقدام حقوقی ای با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و با مشاورین خبره این موسسه مشاوره رایگان داشته باشید.
امید جلالی فراهانی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۱۳ نظرات, میانگین: ۴.۰۰ از طریق ۵)
Loading...
187 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. پرديس می گوید:

  وقت بخير.
  من رشته ى مديريت بازرگانى ترم ٥ هستم با معدل كل ١٩ و ٢ ترم ديگه تمام ميشه درسم.
  ميخواستم بدونم ميتونم ارشد رو در نروژ رشته ى mba بخونم؟
  هزينش چقدر ميشه هر ترم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. hoda می گوید:

  سلام
  من 31 سالمه
  مدرک کارشناسی برق از دانشگاه ازاد با معدل 14
  و ایتلس 6
  و با معدل دیپلم 18 به بالا
  میخواستم ببینم میتونم در مقطع لیسانس در رشته معماری در یکی از دانسگاه های نروژ اقدام کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. فروزان می گوید:

  سلام. من لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 16 و سال 2010 از کشور سوئد یک مدرک کارشناسی ارشد گرفتم با معدل D. یک مقاله ISI دارم و 8 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام. میخوام برای یک فوق دیگه در نروژ اقدام کنم. اینکه معدل ارشدم پایینه خیلی تاثیر منفی داره ؟؟امکان پذیرش دارم یا نه ؟

  پاسخ
 4. عبد می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید من کارشناسی حقوق ار دانشگاه آزاد دارم با معدل 15/45 می خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در کشور نروز برای من وجود داره یا نه و اگر در این کشور نبود چه کشور های دیگری امکانش هست

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند گپ تحصیلی، رشته مورد نظر، دلیل موجه برای خواندن مجدد فوق لیسانس و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. حدیث می گوید:

  با سلام و احترام.
  من۳۰ساله و دارای مدرک فوق اقتصاد از دانشگاه خوارزمی تهران با معدل۱۷.۷۲هستم.میخواستم بدون آیا امکان تحصیل رایگان در مقطع دکتری(رشته اقتصاد نفت و گاز) رو دارم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 6. وحید می گوید:

  با سلام من مدیریت صنعتی خوندم و معدلم ۱۲.۶ هست میخواستم ببنیم برای اینکه به زبان انگلیسی در نرژو درس بخونم چقدر شانس دارم و چقدر هزینه باید بدم برای یک ترم.و همچینین آیا اجازه ی کار همراه با تحصیل دارم؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. سهیلی می گوید:

  سلام…ببخشید دانشجویی که بیست ساعت اجازه کار در نروژ رو داره حتما باید نروژی بلد باشه که بتونه کار پیدا کنه یا اگر انگلیسی بلد باشه و آیلتس بالا داشته باشه کافیه؟

  پاسخ
 8. علی می گوید:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس برق کنترل دانشگاه کرمان با معدل 14 دارم و ایلتس رو هم با نمره 7 گذراندم.ایا شانسی واسه پذیرش در نروژ دارم؟ دانشگاه خوب یا متوسط رو لطفا جداگانه بفرماید شانس دارم یا نه. ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 9. سالاری می گوید:

  سلام و سپاس از مطالبتون
  من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 15 و ارشد آزاد روانشناسی بالینی با معدل 19 و آیلس 8 دارم. مقاله چاپ شده ندارم. شانسم برای گرفتن پذیرش در مقطع ا شد و یا دکتری چقدره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام بسته به نظر استاد راهنما است و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 10. گودرزی می گوید:

  با سلام
  من سال 98 دیپلم کامپیوتر را اخذ می کنم؛ می خواستم ببینم کدام کشورها هستند که بورسیه تحصیلی رایگان ارائه میکنند(در مقطع لیسانس) که هزینه های زندگی در آنجا هم پایین باشه. با تشکر

  پاسخ
 11. Alireza می گوید:

  سلام ، وقتتون بخير – ايا ويزاي دانشجويي ، بعدا قابل تبديل به اقامت دائم هست؟
  چه شرايطي بايد داشت؟
  با ويزاي دانشجويي ميتونم همسر و دختر يك ساله ام رو هم با خودم ببرم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد .ویزای همراه همزمان وجود ندارد و با فاصله زمانی انجام میشود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. محسن می گوید:

  سلام و عرض ادب
  ممنون از سایت خوبتون و اطلاعاتتون
  سوالم اینه من مدرک زبان ندارم
  برای گرفتن ویزا تحصیلی باید چیکار کنم؟
  مقطع کارشناسی
  راهی هست؟

  پاسخ
 13. احسان می گوید:

  سلام امکان اخذ ویزای تحصیلی ، فوق حقوق بین الملل عمومی دانشگاه اسلو هست؟ و این که بعد از فراغت از تحصیل اجازه کار داریم یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام بله اجازه کار بعد تحصیل وجود دارد .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. ابوالفضل می گوید:

  با عرض سلام.
  من ترم۷پرستاری هستم ولی میخوام براتحصیل رشته پزشکی و کار کردن به نروژ یا مجارستان برم. به نظرتون امکانش هست که همزمان با کار در رشته پرستاری .پزشکی رو هم بخونم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. شیما می گوید:

  با سلام من مدرک لیسانسم رو از دانشگاه بوعلی با معدل ۱۵در رشته علوم تربیتی گرفتم میخواستم ارشد علوم اجتماعی رو ادامه بدم سوالم از شما اینه که آیا در نروژ این امکان داره و هزینه اخذ ویزا چه مقدار می باشد

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای این امر باید به زبان نروژی مسلط باشید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. سارادوکوهکی می گوید:

  سلام.سارادوکوهکی هستم34ساله متاهل بادوفرزندپسر 10و8ساله.لیسانس معماری ازدانشگاه آزادشیرازبامعدل17.85دارم.دوسال پیش لیسانس راگرفته ام.درحال گذراندن دوره آیلتس هستم.اگربخواهم دوره فوق لیسانس رادرنروژبگذرانم وضمنا فرزندانم هم باخودبه نروژبیاورم میخواستم هزینه نسبی زندگی درنروژ رابدانم.منظورم هم مخارج زندگی وهم مخارج دانشگاهی ودیگراینکه درزمینه رشته ام چه مسائلی رابایدارتقادهم .افزون براینکه اتوکدرابصورت پیشرفته کارکرده ام و3dmaxرادرحدمبتدی میدانم که میخواهم دانشم رادراین زمینه ارتقادهم.لطفاراهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. سارا می گوید:

  سلام
  من دانشجوی آزاد روانشناسی در مقطع کارشناسی هستم با معدل ۱۷
  و در حال تلاش برای اخذ LELTS
  آیا شانس ادامه تحصیل برای ارشد در نروژ رو دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. Nilofar می گوید:

  باسلام و وقت بخیر من ۲۱ساله هستم و مجرد ومدرک فوق دیپلم صنایع غذایی دانشگاه آزاد دارم و در حال حاضر در حال گذراندن دوره های پیری ایلتس هستم میخواستم بدونم چطوری میتونم برای مقطع لیسانس در دانشگاه های نروژ اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که به زبان نروژ مسلط باشید میتوانید برای تحصیل در این مورد اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. مریم می گوید:

  سلام.در سایت های دیگر میگویند برای مهاجرت به نروژ باید آیلتس 6 داشته باشیم.میخواستم بپرسم که برای تحصیل در مقطع دکترا داشتن آیلتس لازم است با مسلط بودن بر زبان نروژی؟

  پاسخ
 20. علی می گوید:

  سلام.با عرض خسته نباشید و تشکر بابت اطلاعات خوبتون.من مدرک لیسانس با معدل ۱۴.۵ در رشته مهندسی نفت دارم و مدرک IELTS با نمره ۷.آیا میتونم در دانشگاه های نروژ ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس بدم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ باید به زبان این کشور مسلط باشید . در غیر اینصورت میتوانید برای کشورهای دیگری اقدام نمایید و یا بصورت خصوصی به زبان انگلیسی تحصیل نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. صارمی می گوید:

  سلام خسته نباشید من معدل کتبی نهاییم ۱۸.۶شد اما معدل پیش دانشگاهیم خوب نشد چون زمان خوندن واسه کنکور بود منم امروزم روی درسای پایه بود تا پیش. پیش و واسه پاس کردن خوندم میخوام بدونم معدل پیشم رزومه تحصیلی که میفرستم رو خراب میکنه ؟ شانس پذیرش دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. آرین می گوید:

  با سلام
  من 23سالمه و دانشجوی ترم 6 مهندسی شیمی دانشگاه ازادم. میخواستم ببینم میتونم برای ارشد در نروژ برای یک رشته غیر از رشته خودم، مثل مدیریت رسانه و تبلیغغات تحصیل داشه باشم؟
  باتوجه به اینکه رزومه کاری با صدا و سیما دارم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. N Akbari می گوید:

  سلام، من دیپلم با معدل ۱۸+ دارم و در حال حاضر پایان ترم دوم علوم کامپیوتر یک دانشگاه دولتی در تهران هستم، ( بالای ۳۰ واحد پاس کردم) می خواستم ببینم مدارک مورد نیاز علاوه بر دیپلم چه چیزهایی هست و این که آیا در صورت قبول شدن میتونم واحدها را انتقال بدم، یا از اول باید درس بخوانم؟ و این مورد که آیا مدارک شرکت در مسابقات بین المللی تاثیری در گرفتن بورسیه دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. میلاد می گوید:

  سلام با مدرک کارشناسی اگر بخواهم در رشته دیگری(علوم انسانی) تحصیل کنم آیا درخواستم پذیرفته می‌شود و آیا به این صورت تحصیل مجانی است؟در غیر اینصورت درخواست پذیرش از کالج چگونست و هزینه‌هایش به چه شکل است…؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام امکان اخذ پذیرش وجود دارد اما امکان اخذ ویزا خیر .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. rht می گوید:

  سلام
  از اطلاعات کاملتون ممنونم، بنده ارشدروانشناسی بالینی دانشگاه آزادم، سابقه کار دارم اما مدرک زبان ندارم ( در حال گرفتنم). آیا با این شرایط امکان تحصیل در مقطع دکتری نروژ رو دارم؟

  پاسخ
 26. D.m می گوید:

  سلام برای تحصیل در رشته ی داروسازی در سن ۱۸ سالگی با معدل ۱۸ به زبان انگلیسی شما چه کشوری رو پیشنهاد میکنین که مقرون به صرفه هم باشه؟ من مدتی است که به مجارستان فکر میکنم ولی نمیدونم که ایا کشوری با شرایط بهتر و هزینه ی پایین تر هست یا نه اگر میشه راهنمایی کنین لطفا

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب مجارستان گزینه مناسبی است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. D.m می گوید:

  سلام . برای تحصیل در رشته ی داروسازی بعد از دیپلم یعنی در سن ۱۸ سالگی میتوان به نروژ رفت و به طور رایگان تحصیل کرد البته با زبان انگلیسی ؟ با معدل ۱۸؟ شرایط پیشنهادی شما چیست ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که به زبان نروژی مسلط باشید و در ازمون ورودی موفق باشید میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. شایان می گوید:

  باسلام،من فارق التحصیل کاردانی رشته تعمیر نگهداری هواپیما هستم از دانشکده هواپیمایی کشوری و با مدرک استاندارد کشوری B1 ، همچنین داشتن اقوام نزدیک. در نروژ که دارای وضعیت مالی خوب هستند ،آیا برای ادامه تحصیل در رشته های aviation شانس ادامه تحصیل دارم!؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. ماری می گوید:

  سلام وقت بخیر من 30ساله لیسانس داروسازی هستم ایلتس 6.5 متاهل. برای ادامه تحصیل در نروژ میتوانم اقدام کنم ؟ایا در دوره فوق لیسانس باید زبان نروژی بگذرونم ؟ایا اجازه کار بعد از فارق التحصیلی دارم و یا باید یکبار ان کشور را ترک کنم و مجدد ویزای کار بگیرم ؟ایا همسرم اجازه اقامت و کار دارد ؟
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله باید به زبان نروژی مسلط باشید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. بدری می گوید:

  با سلام ،من ارشد علوم سیاسی گرایش اندیشه سیاسی از دانشگاه علامه میباشم،مدرک زبان ندارم اما در حال گذراندن ان میباشم،ایا امکان پذیرش از دانشگاه های اروپایی را دارا میباشم؟لطفا راهنمایی بفرمائید،با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. محمد موسوی می گوید:

  با سلام می خواستم بپرسم شرایط ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی با معدل دیپلم 18.5 و داشتن آیلتس 6 چگونه هست؟در ضمن من مدرک کارسناسی دارم ولی می خواست برای یک دوره کارشناسی اقدام کنم نه ارشد؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب شما باید به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. مجتبی می گوید:

  با سلام
  بند مدرک کارشناسی تکنولوژی تجهیزات بنادر از دانشگاه علمی کاربردی دارم.متاهل هستم. شرایط برای ادامه تحصیل در سوئد برای بنده با رشته تحصیلی مرتبط هستش.بدون مدرک زبان.شرایطی برای متاهلین وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای ویزای تحصیلی سوید باید مدرک زبان انگلیسی را اخذ نمایید و سپس اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. محمد می گوید:

  سلام و عرض ادب
  من ۳۰ ساله هستم، کارشناسی عکاسی خبری از دانشگاه علمی کاربردی دارم
  معدلم ۱۶/۶ هست
  مدرس عکاسی در آموزشگاه فنی حرفه ای نیز هستم
  هنوز مدرک زبان دریافت نکردم، با فرض اینکه مدرک زبان بگیرم امکان تحصیل در کشور نروژ برام وجود داره؟
  یا کشور دیگه پیشنهاد می‌فرمایید؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. علیرضا می گوید:

  سلام من ۴۰ ساله هستم رشته شهرسازی خوانده ام و در بین گپ تحصیلی از فوق به دکترا دذ این رشته مشغول به کتر بودم و رزومه خوبی دارم متخال هستم میخواستم ببینم بذای گرفتن.مدرک دکتری کجا را پیشنهاد میدهید
  رشته من طراحی و برنامه ریزی شهری و.منطقه ای هست

  پاسخ
  • mie.editor2 می گوید:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. مرتضي می گوید:

  سلام ۳۵ ساله هستم و متاهل با مدرک فوق لیسانس روابط بین المل ، آیا اخذ ویزای تحصیلی با همراه از کشور اتریش برای مقطع دکتری برای من امکان دارد، آیا هزینه تحصیل در مقطع دکتری در آن کشور رایگان است؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب . برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید . جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 36. سینا رحمانی می گوید:

  سلام من ۲۱ ساله هستم هستم و مدرک دیپلم ساخت و تولید(نقشه کشی صنعتی)دارممیخاستم بدونم میتونم برای ادامه تحصیل در دانشگاه نروژ اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. مهران می گوید:

  باسلام و خسته نباشید… من فوق لیسانس مهندسی نفت رودارم از دانشگاه صنعتی اصفهان بامعدل 15.6 متاهل.مدرک زبان ندارم ولی درحال گذراندنش هستم.خواستم ببینم امکان پذیرش وحتی بورس از کشورهایی چون نروژ و استرالیا رو دارامی باشم؟
  سپاس…

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 38. زینب می گوید:

  سلام من 34 سال دارم ومدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی گرایش تکنولوژی مواد غذایی دانشگاه آزاد مدرک زبان هم ندارم آیا برا دکترا خوندن تو نروژمیتونم اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 39. الهام می گوید:

  سلام و وقت بخیر
  من 24 ساله هستم و مجرد ودرحال حاضر در ترم دوم کارشناسی ارشد زیست شناسی شاخه ی فیزیولوژی گیاهی در دانشگاه سراسری زنجان مشغول به تحصیل هستم برای مقطع دکتری قصد خروج از کشور را دارم کشور نروژ و کانادا مدنظرمن هست .آیا امکان پذیر هست؟ از چه زمانی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار دهد میتوانید اقدام فرماییدو همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای کشور نروژ باید به زبان همان کشور مسلط باشید و با مدرک انگلیسی میتوانید برای مجارستان اقدام فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.