تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش ۲۰۱۸ برای افرادی که در ایران مقطع لیسانس و فوق لیسانس را گذرانده اند مقدور میباشد .چنانچه قصد تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را داریدو دوست دارید از شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش ۲۰۱۸ مطلغ شوید می تواند این مقاله را در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را مطالعه بفرمایید.همچنین مدارک لازم برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش نیز بطور کامل بیان شده اند.و اینکه تاچه سنی می توان برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش اقدام نمود وآیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش نیازی به مدرک زبان دارید یا خیر همه در این مقاله برای شما عزیزان بررسی شده اند.تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش  در چه رشته های مختلف ممکن است .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

فایل تصویری اقای ملک پور(دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش)در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 

video تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

کشور اتریش از برترین کشور های حوزه شنگن از نظر رفاه اجتماعی و بعد اقتصادی می باشد . کشور اتریش دارای نظام آموزشی رایگان می باشد و از این رو بسیاری از افراد خواهان ادامه تحصیل در این کشور می باشند . لذا شما برای اقدام به پذیرش باید نسبت به مراحل پذیرش و اخذ ویزای آن آشنا  شوید . مرحله اول باید شما با مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش را جمع آوری نمایید .

1212 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش
 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب کارشناسی ارشد در اتریش

audio تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

مدرک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اتریش

*کسب مدرک گواهی اشتغال به تحصیل از وزارت علوم در مقطع تحصیلی مربوطه که باید به زبان آلمانی ترجمه شده باشد . ( برای دانشگاه های آزاد و سراسری و … نیز مورد وثوق کشور اتریش می باشد ) .

گواهی عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس ( در صورتی که دارای لوگو و مهر به زبان انگلیسی باشد مورد تأیید است و نیازی به ترجمه نخواهد داشت ) .

ترجمه مدرک تحصیلی لیسانس و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

ترجمه مدرک تحصیلی کاردانی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی ( در صورت وجود )

ترجمه مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

ترجمه مدرک تحصیلی دیپلم و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

کپی از صفحه اول پاسپورت ( ترجمه شناسنامه به زبان آلمانی و یا انگلیسی هم مورد تأیید است ) .

تکمیل نمودن فرم پذیرش اولیه دانشگاه مربوطه .

ارائه رزومه کامل و مستند که قابلیت استعلام را داشته باشد

ارائه توصیه نامه برای دانشگاه از دو استاد در دانشگاه های ایران

ارائه انگیزه نامه برای رشته منظور در دانشگاه مربوطه در کشور اتریش

مراکز آموزشی برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و اخذ مدرک فوق لیسانس

در گام دوم شما باید نسبت به مراکز آموزشی در کشور اتریش اطلاعات جامعی را کسب نمایید . مراکز آموزش عالی در کشور اتریش را می توان به دانشگاه ها ، دانشکده های هنر های عالی ، مدرسه های عالیه فنی و مدارس تخصصی رشته ها که دو و یک ساله می باشند . شاید از قبل می دانستید که دانشکده های موسیقی و هنر فوق العاده قوی می باشد و از برترین دانشکده های موسیقی و هنر در کشور اتریش واقع شده است . برای ورود به تمامی مرکز های آموزش عالی در کشور اتریش می بایست مدرک Reifeprufungszeugins را اخذ نمایید . در کشور اتریش برای ورود به برخی از رشته های تحصیلی باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایید و در صورت قبولی اجازه ورود به کورس تحصیلی در فوق لیسانس را داشته باشید .

انواع دوره های تحصیلی دانشگاهی در اتریش :

*دوره های تحصیلی عمومی در اتریش Der erste Studienabschnitt

** دوره های تحصیلی تخصصی در اتریش Der Zweite Studienabschnitt

در اتمام ادوار عمومی تحصیلی  آزمون ها برگزار خواهد شد منتهی مدرکی صادر نخواهد شد . تمامی مراکز آموزش عالی در اتریش فدرال می باشند و بودجه خود را از دولت کسب می نمایند و از این رو دانشجو هزینه ای بابت شهریه ای تحصیلی نمی پردازد .

در سال ۱۹۹۳ میلادی مراکزی مثل ‌Fachhochschulen در کشور آلمان را اجازه تأسیس مدارس عالی فنی را صادر نمود . این مراکز به دلیل سرعت بخشیدن به پرسه اتمام تحصیل محصل و ورود سریع آن به بازار کار به وجود آمدند . یک سال پس از تصویب این موضوع در حدود چهل موسسه عالی فنی در اتریش اجازه تأسیس را اخذ نمودند . این موسسه ها در رشته های مختلف پذیرش را ارائه می نمایند . تفاوت اعظمی که در نوع ادوار تحصیلی اتریش وجود دارد می توان به کاربرد و حرفه ای بودن تحصیل فرد است . برای  این دوره ها شما پس از اتمام تحصیل باید در دوره کار آموزی که به مدت بازه شش ماهه الی ۱ ساله می باشد شرکت نمایید . شروع تحصیل در این مراکز هم چون مراکز دوره آموزش عمومی می باشد . امکان برگزاری آزمون در این مراکز نیز وجود دارد و علت برگزاری آن ، در خواست بیش از حد ظرفیت می باشد که پذیرش رقابتی می شود .

هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

بر اساس مصوبه قانون اتریش در سال ۲۰۱۲ میلادی مقرر شد برای ترم سپتامبر سال ۲۰۱۳ به بعد برای دانشگاه های دولتی این کشور دانشجویان باید برای ثبت نام تحصیلی مبلغی در حدود ۷۲۶ یورو در سال برای دانشجویان خارج اتحادیه اروپا و برای شهروندن داخل اتحادیه اروپا در حدود ۳۶۰ یورو در سال می باشد . تا قبل از تصویب این قانون در حدود ۱۷٫۵ یورو اخذ می گردید .

دوره های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اتریش

Magister (FH) – Diplom Ing. (FH) این مقطع برای موسسات آموزش عالی فنی می باشد. و در این رشته ها به دیپلمه های رشته های مهندسی  diplom lng مختص رشته های فنی مهندسی و برای غیر از فنی مهندسی magister ارائه می شود . این دوره در حدود هفت الی هشت ماه به طول می انجامد ، منتهی باید یم دوره ۶ الی ۱ ساله بابت کار آموزی شرکت نمایند . و برای پایان نامه فرد باید یک شرح از پژوهش کار عملی ارائه نمایند .

Diplomtierarzt – Magister – Diplom Ingenieur این مقاطع در موسسات دانشگاهی فدرال برگزار خواهد شد.  این دوره ها در بازه هشت الی ده ماه ارائه می شود و برای دوره های مدیکال حداقل دوازده ماه می باشد . و در این رشته ها به دیپلمه های رشته های مهندسی  diplom lng مختص رشته های فنی مهندسی و برای غیر از فنی مهندسی magister ارائه می شود و برای رشته های مدیکال باید Diplomtierarzt ارائه می شود . این دوره ها برای رشته های هنر و معماری در بازه چهار الی هشت سال ارائه می شود که مدارکی به نام های Magister. Art و Magister. Arch را اعطا می نمایند. حال برای کسب مدرک خود باید یک پایان نامه قوی ارائه نمایند که دفاع لازمه را در آن داشته باشند .

ارزیابی مدارک کارشناسی ارشد اتریش در ایران

مدرک های Diplom Ingenieur , Magister. Art , Magister با مدت تحصیل در حدود ۴ الی ۵ سال صادر شده از تمامی دانشگاه ها ، دانشکده های هنری عالی با همراه داشتن پایان نامه معتبر در کشور ایران معادل کارشناسی ارشد پیوسته ارزش گذاری می شوود و در صورت دارا بودن مدرک لیسانس ، فوق لیسانس ارزش گذاری می شود .
تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش یک فرصت بسیار خوب بشمار می رود.شما می توانید تمام سوالات خود در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش را از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین در میان بگذارید .

152 پاسخ ها
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. Mohammad می گوید:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون چندتا سوال داشتم ؟.
  بنده با مدرک دیپلم ۱۸ و لیسانس ۱۷.۳۵
  و نمره ایلتس ۶.۵ و مدرک B2المانی
  مسلط به نرم افزار های autocad,powermill,3dsmax,catia
  شانس پذیرش شدن در دانشگاه های دولتی اتریش رو دارم؟؟؟؟
  ضمنا پشتوانه مالی قوی هم ندارم بورسیه تعلق میگیره؟؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   با سلام و عرض ادب.علیرغم رایگان بودن تحصیل، زندگی و اقامت در اتریش مستلزم داشتن سرمایه می باشد. اخذ بورسیه نیز شرایط خاص خود را دارد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 2. Niki می گوید:

  باسلام و عرض خسته نباشید، بنده فارغ‌التحصیل رشته ی شنوایی شناسی از دانشگاه تهران با معدل بالای هفده هستم، میخواستم بپرسم آیا در اتریش ارشد این رشته هست و یا مثل کانادا باید با یک امتحان ورودی در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدم؟ و اینکه آیا امکان گرفتن بورسیه ی تحصیلی هست؟؟

  پاسخ
 3. MM می گوید:

  سلام بنده لیسانس علوم ازمایشگاهی از دانشگاه ازاد یا معدل حدود ۱۶ دارم ..ایا میتونم واسه مقطع ارشد بیوشیمی یا ایمونولوژی اتریش اقدام کنم …یا باید قبولی مقطع ارشد این رشته هارو که عرض کردم داشته باشم که بتونم اقدام کنم

  پاسخ
 4. محمد می گوید:

  با سلام خدمت شما ..من یه سوال برام پیش اومده راجب به ارشد در اتریش ..ایا با توجه به اینکه مدرک دانشگاه ازادو قبول ندارن ایا با قبول شدن در ازمون ارشد دولتی باید دانشجو این مقطع باشیم یا بعد از فارغ التحصییلی مقطع ارشد وگرفتن مدرک میشه مجددا برای کارشناسی ارشد اتریش اقدام کرد..ممنون

  پاسخ
  • m.n می گوید:

   با سلام دوست عزیز
   میتوانید برای هر مقطعی که میخواهید اقدام نمایید.
   چنانچه بخواهید مجدد در همان رشته ی ارشد قبلی به تحصیل بپردازید نیازی به ارائه مدرک آن نیست چون در آن صورت برای دانشگاه ابهام ایجاد میگردد که چرا شما مجدد میخواهید همان مقطع و رشته را در اتریش بخوانید..

   پاسخ
 5. r.rezaee می گوید:

  سلام با تشکر از وب سایت خوبتون
  اگر در یکی دو تا از دروس دبیرستان یا پیش دانشگاهی قبول نشده باشیم دانشگاه اتریش واسه ارشد پذیرش نمیده؟

  پاسخ
 6. morteza می گوید:

  با سلام من لیسانس صنایع غذایی با معدل 12/5 و فوق لیسانس زیست شناسی گرایش بیوشیمی با معدل 17/5 از دانشگاه سراسری ارومیه دارم. ایا شانس قبولی ارشد مجدد در رشته های مشابه را دارم؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  پاسخ
  • M.N می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. H می گوید:

  باسلام
  من ۲۱سالمه ترم اخر تربیت بدنی در مقطع کارشناسی هستم معدلم تا به الان ۱۷ و دانشگاه آزاد هستم،مقطع کاردانی دانشگاه دولتی بودم
  مربی گری بدنسازی و شنا رو دارم و در حال خواندن زبان المانی آیا امکان تحصیل در المان یا اتریش رو دارم؟

  پاسخ
 8. مسعود می گوید:

  سلام،من ۳۸ سالمه متاهل هستم،دارای دو فرزند،لیسانس حقوق از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۸.۱۳دارم،۸سال سابقه حراستی در شرکت نفت و گاز هم دارم،آیا میتونم در اتریش به همراه بچه هام ویزای تحصیلی بگیرم،یا بطور کل پیشنهاد شما با توجه به هزینه کمتر کدام کشور است؟تشکر از راهنماییتون

  پاسخ
 9. سحر می گوید:

  با سلام
  ضمن تشکر و قدردانی از کارشناسان محترم که افراد رو در انتخاب بهترین روش یاری میکنید، بنده لیسانس زبان از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس teaching از دانشگاه پیام نور با معدل نزدیک به 16 دارم و 37 ساله هستم. متاهل و دارای یک فرزند 8 ساله. میخاستم بدونم با شرایط مذکور، آیا میتونم جهت فوق لیسانس رشته IT در دانشگاههای اتریش یا آلمان اقدام کنم؟ و مورد دوم اینکه در صورت کسب ویزای تحصیلی از آلمان یا اتریش، ویزای افراد همراه به چه صورت است؟
  بسیار سپاسگزارم.

  پاسخ
 10. مهرداد می گوید:

  با سلام و خسته نباشید.
  من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری با معدل ۱۶/۶۱ دارم و در حال حاضر دارم انگلیسی برای آیلتس و آلمانی برای گرفتن مدرک آلمانی میخونم. و قصد دارم که دو سه تا مقاله هم کار بکنم. آیا برای گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان کارشناسی ارشد در اتریش یا آلمان حتما باید مدرک فوق لیسانس هم داشته باشم؟ یعنی دوسال دیگه هم باید فوق بخونم و بعد اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید. با تشکر

  پاسخ
 11. سلیمه حیاتی می گوید:

  سلام،من لیسانس معماری فارغ تحصیل۹۴با معدل ۱۷.۵از موسسه آموزش عالی تابناک هستم و ۳۶ساله ،بدونـ مدرک زبان هستم با نه سال سابقه کار با مدرک فوق دیپلم و سه سال با مدرک لیسانس .اگر شرایط اقدام برای فوق رو دارم لطغا در مورد مدرک زبان مورد نیاز و بردن همراه توصیحاتی بفرمایید.

  پاسخ
 12. javadbagherzadeh69 می گوید:

  سلام من بیست سالمه و دارم رشته اتاق عمل در دانشگاه ازاد میخونم میخاستم بدونم برای کارشناسی ارشد کدوم کشور ها مناسبه ک متناسب با کشور برم مدرک زبان اون کشورو بگیرم.از نظر بازر کارم خوب باشه ک همونجا بمونم

  پاسخ
 13. elnaz qanavati می گوید:

  با سلام و عرض ادب.پسرم ترم آخر مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هست مدرک زبان آلمانی ندارد و معدلش15.7میباشد میتونه برای ارشد اتریش اقدام کند؟ممنون

  پاسخ:
  با سلام و احترام دوست عزیز جهت اگاهی کامل از مدارک و شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان روزانه توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 14. ناشناس می گوید:

  سلام من فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی شهید بهشتی هستم میخواستم ببینم امکان پذیرش من در دانشگاههای اتریش با فاند وجود داره معدل 15.5 در ضمن انگلیسی من کامل هست. ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
 15. مریم می گوید:

  سلام و عرض ارادت
  من ۳۴ سالمه و لیسانس مامایی دارم. ۵ سال سابقه کار در بیمارستان.
  متاهل هستم و دو فرزند دارم. میخواستم برای مقطع فوق لیسانس اتریش اقدام کنم؟ آیا حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل یا قبولی در کنکوررا داشته باشم؟

  پاسخ
 16. الهام می گوید:

  روز بخیر
  من 17سال قبل مدرک لیسانس خود را دریافت نموده ام و 23 سال سابقه کار دارم .45 ساله هستم و خواهان ادامه تحصیل در اطریش- زبان آلمانی را سالها قبل آموختم و دو سال هم در آلمان مشغول تحصیل و کار بودم.(2007و2008). با توجه به فاصله یزمانی بین لیسانس تا کنون و عدم داشتن گواهی اشتغال به تحصیل آیا میتوانم برای فوق لیسانس درخواست ویزای تحصیل یکنم؟

  پاسخ
 17. میثم راد می گوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من 24 سالمه لیسانس مکانیک دارم میخواستم برای ارشد در اتریش به تحصیل بپردازم
  هم فوق دیپلم و هم لیسانسم از دانشکده فنی (دانشگاه دولتی ) است معدل لیسانسم 14.8 هست. چون زیاد کار میکردم وقت برای درس کم داشتم برای همین معدلم پایین هست.
  مدرک زبان ندارم ولی میتونم اونجا بخونم
  من میتونم ویزای تحصیل اتریش در دانشگاه دولتی را بگیرم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. میثم می گوید:

  با سلام بنده ۳۱ ساله هستم. لیسانس برق کنترل ابزار دقیق از دانشگاه غیرانتفاعی و همچنین کاردانی برق از دانشگاه سراسری.دیپلم هم برق از مدرسه فنی حرفه ای گرفتم.
  همچنین ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته برق و بیمه
  امکان تحصیل در مقطع ارشد در اتریش را دارم؟برای مهاجرت کاری میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم و بهترین روش را به شما معرفی کنیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. مجید می گوید:

  با سلام بنده ۳۱ ساله هستم ترم اخر فوق لیسانس ایمنولوژی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان با معدل ۱۸.۵
  کارشناسی علوم ازمایشگاهی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل ۱۷ گذراندم.۲ تا مقاله isi دارم ونیز ایلتس ۶
  همچنین ۴ سال سابقه کار مرتبط با بیمه
  امکان تحصیل در مقطع ارشد در اتریش را دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با غرض سلام و احترام. دوست عزیز شما میتوانید هم از طریق روش تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا ویزای کار برای مهاجرت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. نازنین می گوید:

  سلام
  من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری تهران دارم با معدل 16 . ده سال از فارغ التحصیل شدنم میگذره توی این مدت سابقه کار خوب و مرتبط با رشته تحصیلیم دارم آیا برای تحصیل در دانشگاه فنی وین نیاز به تکرار مقطع دارم؟ اگه نیاز هست این معادل سازی برابر با چند ترم تحصیلی هست؟ کارشناسی کامل؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. D.v می گوید:

  سلام . وقت بخیر
  ۲۳ساله و دانشجوی ترم آخر زیست شناسی،گرایش عمومی از دانشگاه پیام نور ، و در حال آموزش زبان آلمانی . معدل کارشناسی ام حدود ۱۵ است‌‌.قصد دارم در مقطع ارشد و رشته فیزیوتراپی از دانشگاه های اتریش پذیرش بگیرم میشه لطفا بفرماییدآیا برای من با این معدل و بدون رزومه علمی امکان تحصیل رایگان در اتریش و در این رشته هست؟ رشته های دیگر چطور؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض احترام. دوست گرامی در صورتی که در مقطع مورد نظر در ایران قبولی کنکور داشته باشید شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای رشتۀ شما وجود دارد. البته شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. F.s می گوید:

  سلام.دختری هستم ۲۳ ساله و لیسانسِ زیست شناسی از پیام نور با معدل ۱۵ دارم. در حال خوندن و تقویت زبان هستم.خیلی نمیتونم هزینه زیادی بپردازم.. آیا شانسی برایِ من قائل میشید؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش باید در همان مقطع تحصیلی در دانشگاه های سراسری ایران قبولی داشته باشید.

   پاسخ
 23. sepideh.s می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور با معدل 13 هستم و 26 سال دارم. دارای سابقه کار 5ساله در رشته مرتبط هستم. در حال حاضر قصد دارم جهت پذیرش در دانشگاه های اتریش یا آلمان اقدام نمایم. سوال اول اینکه با توجه به معدل پایین و دانشگاه پیام نور شانس پذیرش دارم؟ آیا در این خصوص نیاز به شرکت و قبولی در آزمون کنکور ارشد در ایران هستم ؟ و سوال دومم این هست که جهت تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی نیاز به آزمون ورودی و مدرک زبان آلمانی می باشد؟
  ممنون از سایت خوبتون و وقتی که اختصاص میدید.
  موفق باشید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi می گوید:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش در آلمان باید قبولی دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان b2 آلمانی را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. زهرا می گوید:

  سلام زهرا هستم.بنده لیسانس اقتصاد از دانشگاه سراری با معدل الف هستم .سطح زبانم پایینه ولی اگر مهاجرت از طریق درسم حتمی بشه به صورت فشرده میخونم.به دنبال تحصیل کاملا رایگان در مقطع فوق یا دکترا در اتریش هستم .و اینکه از پشتوانه مالی خوبی برخوردار نیستم و سوالم اینه که باتوجه به اینکه متاهلم همسرم هم میتونه بیاد؟و ایا کار برای ایشان هست ؟و اینکه خونه و هزینه تحصیل رو خودشون میدن ؟

  پاسخ
  • m.s می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. سعید استاد می گوید:

  سلام ضمن تشکر از وقتی ک میگذارین و اطلاعاتی ک رایگان در اختیار ما قرار میدین.
  بنده ۲۹ ساله فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران با معدل ۱۸.۸۰ و لیسانس مدیریت جهانگردی از پیام نور(پذیرش از طریق کنکر سراسری) با معدل ۱۷ دارم.میخام برای ارشد بازاریابی(مارکتینگ) اتریش اقدام کنم.
  چقدر شانس پذیرش دارم و مدرک زبان لازم هست ؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون.
  با سپاس

  پاسخ
 26. سعید می گوید:

  با سلام خدمت جناب دکتر عزیز
  من 28 سالمه.با وضعیت مالی نه چندان جالب. میخواستم رشته ارشدmba در اتریش بخونم. در اولویت من بورسیه هست. آیا میتونم شرایط بورسیه رو اخذ کنم. مبلغ احتمالی بورس چقدره؟ اصلا برای اینکه بتونم برای تامین مخارج اونجا کار کنم؟ یا اگه شما کیس بهتری دارین کجا رو پیشنهاد میکنین؟ فارغ التحصیل از پیام نور هستم. بعد از فارغ التحصیلی امکان پیدا کردن کار هست ؟ زبان آلمانی یاد بگیرم بهتره؟
  ممنون بابت راهنمایی شما بزرگوار

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و احترام. برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد. میزان بورسیه نیز بستگی به نوع بورسیۀ اهدایی به شما دارد. اگر در ابتدای راه هستید جهت مهاجرت به اتریش زبان آلمانی برای شما متیازات بیشتری را در پی خواهد داشت. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در باب بهترین گزینه برای شرایط شما با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. مهدوی می گوید:

  با سلام.
  بنده 31 ساله متاهل و دارای یک فرزند دارای کارشناسی فیزیک از دانشگاه سراسری با معدل 15.25 و کارشناسی ارشد مهندسی انرژی از دانشگاه شریف با معدل 16.45 هستم.آیلتس 6.5 آکادمیک دارم و در حال خواندن زبان آلمانی هستم. می خواستم بدونم که امکان پذیرش فوق لیسانس برای اتریش برای بنده هست؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی بله به نظر می رسد شما شرایط لازم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش را داشته باشید. لطفاً جهت اخذ مشاوره و بررسی های تکمیلی با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. هادی می گوید:

  سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۸دارم مدرک زبان ندارم می خوام برای دوره زبان به اتریش برم سپس فوق لیسانسمو در اتریش بخونم امکان پذیرش هست یا نه؟و هزینه دوره زبان چقدره؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   سلام و عرض ادب. بله این امکان برای شما وجود دارد که برای دوره های زبان در اتریش اقدام کنید اما گرفتن ویزا با توجه به شرایط با ریسک زیادی همراه است. از این رو جهت بررسی راه های مناسب تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. هادي می گوید:

  سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل۱۸.۵۰دارم مدرک زبان ندارم مي خوام اول براي دوره زبان بعد براي فوق اقدام كنم
  شانس پذيرشم چقدر است؟
  چقدر بايد هزينه كنم؟

  پاسخ
 30. شاداب می گوید:

  با سلام و خسته نباشید من ۳۵ سالمه و ارشد حقوق از دانشگاه تهران با معدل ۱۸ دارم .ولی معدل لیسانسم ۱۲ هست. میخواستم ببینم برای دانشگاه وین ارشد مجددا اقدام کنم یا دکترا. کدوم راحتره. ضمنا دانشگاه وین برای ارشد حقوق پول میگیره چطور شما گفتین فقط ۷۶۰ یورو؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 31. faeze می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 14.70 هستم
  میخاستم بدونم برای تحصیل تو اتریش شانسی دارم یا نه

  پاسخ
 32. ناشناس می گوید:

  سلام.خسته نباشید. پسری 27 ساله و مجرد هستم با مدرک مهندسی مکانیک معدل 16 از دانشگاه آزاد . مدرک زبان ایلتس 6/5 هم دارم. میخاستم ببینم شرایطی وجود داره که بتونم برای کارشناسی ارشد اقدام بکنم برای اتریش یا آلمان یا حتی سوئد. از طرفی وقت سفارت اتریش به چه شکلی هستش باید چند ماه منتظر موند ؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام با مدرک دانشگاه ازاد شانس پایینی دارید و اینکه وقتهای سفارت طولانی مدت است این پروسه ممکن است یک سال و نیم زمان ببرد.

   پاسخ
 33. امیرحسین می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی رشته مهندسی برق در دانشگاه سراسری هستم و تقریبا 1 سال و نیم دیگه درسم تموم میشه قصد دارم برای ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت کنم معدلم در حال حاضر 15 هست اما مطمئنم میتونم بالاتر بیارمش سطح زبان انگلیسی بنده هم خوبه ولی هنوز آزمون آیلتس یا تافل ندادم ولی میتونم آیلتس 6.5 یا 7 بگیرم من حدودا تا پایان تحصیلم میتونم 50 یا 60 میلیون جمع کنم و بعد از اون ماهیانه 2 میلیون پشتوانه مالی دارم میخواستم ببینم میتونم با کار دانشجویی در اتریش بقیه هزینه زندگی رو در بیارم؟ و اینکه الان شدیدا به مشاوره احتیاج دارم اگه ممکنه کمکم کنید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب با هزینه بسیار پایین به شما توصیه به مهاجرت نمکنیم زیرا این امر به صلاح شما نمیباشد این مسیر ، مسیر پر هزینه ای است و نرخ ارز بسیار افزایش داشته همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. سجاد می گوید:

  سلام و خسته نباشید من دانشجو لیسانس رشته مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل 13.5 هستم و یک ترم مشروط شدم آیا میتوانم برای اخذ پذیرش اقدام نمیایم باتشکر .

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام برای رشته های فنی پذیرش اتریش شانس بالایی ندارد در حال حاضر با توجه به وقت سفارت اتریش بهتر است برای کشور دیگری اقدام نمایید مانند هلند یا دانمارک و …

   پاسخ
 35. Ashkan می گوید:

  سلام بنده متولد ۱۳ ژانویه ۱۹۸۷ هستم.
  مدرک کاردانی و کارشناسی را در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه علمی کاربردی با معدل بالای ۱۷ اخذ نموده ام. در حال حاضر در دانشگاه سراسری در رشته مذکور و در دوره شبانه در حال تحصیل می باشم. ۶.۵ سال سابقه بیمه داشته و زمینه تحقیقات بازار برای شرکت خارجی کار می کنم.
  سال ۹۰ مدرک آیلتس ۶ با بند اسکور حد اقل ۶ دریافت کرده ام.
  متأهل هستم و فرزندی ندارم.
  تمایل به ادامه تحصیل در خارج از ایران و در جایی که امکان کار داشته باشم، دارم.
  چگونه باید اقدام کنم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب امکان ادامه تحصیل برای شما در کانادا و یا دانمارک یا هلند و … وجود دارد باید در مورد جزییات این پلن با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 36. ماه می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید.من 23 سالمه و لیسانس مهندسی آب از دانشگاه سراسری ارومیه دارم.معدلم ۱۴ هس.آیا امیدی هس که اقدام کنم برای فوق؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب باید مدارکتان برای اقدام بررسی شود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.