تحصیل در سنت کیتس

تحصیل در سنت کیتس

تحصیل در سنت کیتس ۲۰۱۸ و اخذ پذیرش تحصیلی سنت کیتس را با هم مروری خواهیم کرد ، آیا قصد تحصیل در سنت کیتس را دارید ؟ آیا از هزینه های تحصیل در سنت کیتس اطلاعاتی دارید ؟ آیا میتوان از طریق تحصیل در سنت کیتس به اقامت این کشور دست یافت ؟ مهاجرت به سنت کیتس  و تحصیل در سنت کیتس و اخذ اقامت سنت کیتس منجربه اخذ تابعیت سنت کیتس میشود ؟ آیا میتوان برای تحصیل در کشور سنت کیتس ویزای همرا گرفت ؟ برای تحصیل در سنت کیتس چه مدارکی مورد نیاز می باشد ؟ آیا برای تحصیل در سنت کیتس نیاز به مدرک زبان انگلیسی می باشد ؟ جهت اطلاع از قوانین جدید پیشنهاد میگردد با وکیل مهاجرت به سنت کیتس مشاوره بفرمایید .

 

تحصیل در سنت کیتس :

برای تحصیل در سنت کیتس همانند نظام آموزشی تمام کشور ها نیاز به مدارک و شرایط خاص به خود می باشد ، کسی که قصد تحصیل در سنت کیتس را داشته باشد می بایست تمامی مدارک از قبیل مدرک آیلتس زبان ، مدرک فارغ التحصیلی از مقطع قبل ، ترجمه مدارک از قبل رزومه ، مدرک آیلتس ، ترجمه ریز نمرات …

برای تحصیل در دانشگاه های کشور سنت کیتس مدرک زبان الزامی می باشد ، برای مقطع لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترا به ترتیب مدرک آیلتس ۶ _ ۶٫۵ _ ۷ مورد نیاز می باشد .

رشته های موجود برای دانشجویان بین المللی :

مطالعات هنر : هنرهای تجسمی ، عکاسی

مطالعات فناوری : علوم کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ، سیستم های اطلاعاتی

علوم طبیعی : علوم شیمی ، زیست شناسی ، ریاضیات

مطلاعات مدریتی : مدریت ، مدریت بین الملل ، مدریت پروژه

مطالعات علوم اجتماعی : علوم سیاسی ، روانشناسی ، روابط بین الملل

مطالعات انسانی : مطالعات زبان ، الهیات ، تاریخ

مطالعات تجاری : تجارت بین الملل ، کسب و کار ، مدریت کسب و کار

مطالعات اقتصادی : دارایی ، مالی ، سرمایه گذاری

مطالعات مهندسی : مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، متالوژی ، الکتروتکنیک ، مهندسی عمران

 

دوره های آموزش های کوتاه مدت :

در کشور سنت کیتس همانند تمامی کشور ها در نظام آموزشی کوتاه مدت برگزار می شود که میتوان به عنوان مثال برای اخذ ویزای یک ساله برای فراگیری اطلاعات کامپیوتر ، طراحی لباس ، مدریت ها و آموزش زبان ثبت نام کرده و این طریق ویزای کشور سنی کیس را دریافت کنید .

این دوره ها در خارج از این کشور نیز برگزار میشود و در تمامی نقاط جهان کمپس های مختلفی وجود دارد ، این دوره های آموزشی در کشور های لندن ، دوره های آموزشی در سیدنی ، دوره های آموزشی در نیویورک و لس آنجلس ، دوره های آموزشی در بوستون ، دوره های آموزشی در دبی ، دوره های آموزشی در دهلی و تورنتو برگزار می شود .

 

 

دوره های آموزشی کوتاه مدت برای آموزش تجارت :

 • دوره های تجاری
 • Management courses دوره های مدیریت
 • Accounting courses دوره های حسابداری
 • Marketing courses دوره های بازاریابی
 • Project Management courses دوره های مدیریت پروژه
 • Finance courses دوره های مالی
 • Hotel Management coursesدوره های مدیریت هتل
 • Leadership coursesدوره های رهبری
 • Management Training courses دوره های مدیریت آموزشی
 • Risk Management courses دوره های مدیریت ریسک
 • Supply Chain Management courses دوره های مدیریت زنجیره تامین
 • Executive courses دوره های اجرایی
 • Leadership development courses دوره های رهبری رهبری
 • Business Management courses دوره های مدیریت بازرگانی
 • Financial Management courses دوره های مدیریت مالی
 • Business Development training آموزش توسعه کسب و کار
 • Corporate training آموزش شرکت
 • Executive Language Training آموزش زبان اجرایی

 

تحصیل در مقطع لیسانس در سنت کیتس :

کسانی که قصد تحصیل در این مقطع را دارند می بایست برای اخذ پذیرش در این مقطع ، مدرک آیلتس زان خود را با نمره ۶ ارائه دهند ، برای پذیرش در دانشگاه های رده برتر این کشور ، میبایست معدل فرد متقاضی بالای ۱۵ باشد . از دیگر نکات مهم برای کسانی که قصد اخذ پذیرش در این مقطع را دارند سن می باشد ، در واقع کسی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را دارد باید شرایط سنی مناسبی داشته باشد و فاصله ای بین اخذ مدرک دیپلم و لیسانس وی وجود نداشته باشد در غیر این صورت حتی در صورا اخذ پذیرش از دانشگاه درصد ریسک ویزا وجود دارد و امکان اینکه در زمان مصاحبه سفارت پذیرش وی مورد قبول نباشد امکان پذیر می باشد . سوالات زیادی در باب اجازه بردن همراه در باب تحصیل در کشور سنت کیتس وجود دارد ، لازم به ذکر است طبق اطلاعاتی که در سایت رسمی این کشور آمده است گفته میشود اجازه بردن همراه از ابتدا وجود نخواهد داشت و فرد متقاضی میبایست ابتدا به ساکن به تنهایی اقدام نماید و بعد از ورود به سنت کیتس ، ثبت نان دانشگاه ، اسکان و اقدام برای کارهای شهروندی درخواستی مبنی برای ملحق شدن خانواده وی داشته باشد ، لازم به ذکر است همراه شامل فرزند و همسر خواهد بود .

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در سنت کیتس :

برای تحصیل در این مقطع تمامی شرایط و موارد مانند پذیرش در مقطع لیسانس می باشد و فرد میبایست با مدرک قبولی مقطع لیسانس برای پذیرش در مقطع لیسانس اقدام نماید ، دارا بودن بودن زبان از موارد مورد نیاز است و فرد متقاضی با داشتن مدرک آیلتس ۶٫۵ آکادمیک انگلیسی و نامه عدم منع تحصیل درمقطع فوق لیسانس برای پذیرش اقدام نماید ، لازم به ذکر است که شرایط اخذ پذیرش برای این مقطع در باب محدودیت سنی برای افراد تا سن ۳۳ سال به پایین می باشد ، گفتنی است که لحاظ کردن این نکته که هرچه سن پایین تر باشد شانس ویزا برای بالا تر میرود . در مورد اجازه بردن همرا در این مقطع نیز شرایط همانند مقطع لیسانس می باشد .

تحصیل در مقطع دکترا در سنت کیتس :

تحصیل در مقطع دکترا با در دست داشتن مدرک فوق لیسانس ، آیلتس زبان ۷ ،مکاتبه با استاد راهنما و همچنین برای پذیرش در دانشگاه های معتبر داشتن مقالات آی اس آی ، تالیفات کتاب تاثیر گذار می باشد .

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با اطلاعات مختصر و کلی در مورد تحصیل در سنت کیتس آشنا سازیم ، مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش و ویزای سنت کیتس ، زمان ارسال مدارک برای ثبت نام سنت کیتس ، مدارک لازم برای اخذ ویزا سنت کیتس ، دوره های کوتاه مدت و کمپس های نظام آموزشی این کشور در اقصی نقاط جهان ، اگر چنانچه اطلاعات مقاله فوق برای شما مکفی نبوده است میتوانید با تماس با موسسات حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در باب مهاجرت به سنت کیتس مشاوره رایگان گرفته و از اطلاعات مکفی برخور دار شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.