تحصیل در استرالیا

 • تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس
 • تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس
 • تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا
 • دانشگاه های رایگان استرالیا جهت تحصیل در استرالیا
 • اقامت پس از تحصیل در استرالیا
تحصیل در استرالیا تحصیل در استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل دراسترالیا در یک نگاه

تحصیل در استرالیا 3 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و شرایط عمومی آن

کشور استرالیا یکی از پرطرف دارترین کشورها برای مهاجرت می باشد و هر ساله مهاجرین بسیاری از سراسر دنیا جذب این کشور زیبا می شوند. دانشگاه های استرالیا به علت دارا بودن بهترین متد های آموزشی همچون متد های به کار رفته در دانشگاه های آمریکا و انگلیس، سالانه پذیرای خیل عظیمی از دانشجویان می باشند. یکی دیگر از دلایل انتخاب استرالیا ارائه بهترین خدمات شهروندی و همچین آب و هوای خوب و وجود فرصت های شغلی مناسب تقریبا برای همه گرایش ها و رشته ها می باشد. شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین اخذ اقامت استرالیا برای دانشجویان موضوع جذاب و مهمی است که هم در این مقاله و هم در سایت های دولتی این کشور می توانید در باب آن کسب اطلاع فرمایید. در تصویر زیر می توانید اطلاعات کلی در خصوص کشور استرالیا کسب نمایید.

تحصیل در استرالیا 4 تحصیل در استرالیا

تحصیل در کالج های استرالیا

کشور مهاجر پذیر استرالیا برای تحصیل دانش آموزان شرایط ویژه ای را ارائه می دهد و دانش آموزانی که سال نهم را به پایان رسانده اند می توانند به راحتی وارد کالج های معروف استرالیا شوند. شایان ذکر می باشد که دانش آموزان در این مقطع می توانند والدین خود را نیز به عنوان همراه در کنار خود تا اتمام سن ۱۸ سال داشته باشند.

کالج های استرالیا با ارائه بهترین خدمات آموزشی برای دانش آموزان و امکانات ورزشی و تفریحی، سعی در تعلیم و پرورش نیروی کار آمد و آگاه دارند. شایان ذکر است که کالج های استرالیا به جز تحصیل به تمام زوایای پرورشی دانش آموزان می پردازد. بدین معنی که دانش آموزان در این کالج ها استعداد یابی می شوند، چه در زمینه هنر و موسیقی و چه در زمینه ورزشی و همچنین گرایش های تحصیلی. در نهایت دانش آموزان در مسیری قرار می گیرند که می توانند تصمیات درستی در زمینه استعداد کاری، هنری و تحصیلی اخذ نمایند.

کالج های استرالیا شامل کالج های خصوصی و دولتی می شود که اغلب کالج های خصوصی بهترین خدمات آموزشی را ارئه می دهند. در حال حاضر هزینه تحصیل در کالج های استرالیا سالانه مابین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار استرالیا می باشد. هزینه تقریبی زندگی یک دانش آموز در استرالیا نیز، در سال حدود ۱۵ تا ۱۸ هزار دلار استرالیا می باشد.

سن تحصیل در این کالج ها نیز بین ۱۵ تا ۱۸ سال می باشد و دانش آموزان بعد از اخذ دیپلم اگر تصمیم به ورود به دانشگاه دارند می توانند یک دوره فاندیشن را بگذرانند. افرادی که دوره فاندیشن را می گذرانند به راحتی می توانند وارد دانشگاه شوند و علاوه بر تقویت زبان انگلیسی دیگر دوره ها را گذرانده و به راحتی وارد دانشگاه می شوند.

تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی

دانشگاه های معروف استرالیا شامل دانشگاه های گروه هشت و همچنین دانشگاه سیدنی و دانشگاه باسابقه وسترن با داشتن رتبه ۸۹ در دنیا از جمله دانشگاه های مطرح دراسترالیا می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس توصیه می شود فرد متقاضی دوره فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد وارد دانشگاه شود. ولی در کل متقاضی مدرک 12 ساله دیپلم و تمامی ریز نمرات را جهت اپلای در مقطع لیسانس دارد. طول تحصیل در مقطع کارشناسی 4 سال می باشد. در ضمن داشتن آیلتس ۶ جزء ملزومات ورود به دانشگاه های استرالیا می باشد و حداقل معدل ورود به این سطح، بهتر است بالای ۱۵ باشد.

در صورتی که فرد معدل مورد نیاز را نداشته باشد باید ابتدا در دوره های فاندیشن شرکت کند و برای شرکت در این دوره ها نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نمی باشد. هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی بسته به دانشگاه و رشته متغیر می باشد اما به صورت تقریبی می توان گفت که هزینه تحصیل در این مقطع حدود ۲۰ تا۳۰ هزار دلار استرالیا می باشد.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

برای تحصیل در استرالیا در رشته های متنوعی می توان پذیرش گرفت اما کشور استرالیا جزء بهترین گزینه ها برای مهندسین می باشد. جوانان جویای تحصیل و کار می توانند با انتخاب دانشگاه های استرالیا آینده شغلی خود را تضمین نمایند. از جمله شرایط اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر و همچنین داشتن نمره زبان بالا و معدل بالا می باشد. متقاضی می تواند برا اساس موضوع پایان نامه خود که در مقطع فوق لیسانس تدوین می کند راه ورود به مقطع دکترا را آسان نماید. همچنین دانشجویان در هفته مجوز ۲۰ ساعت کار دانشجویی دارند و در دوران تعطیلات اجازه کار تمام وقت دارند که به تبع این کار می توانند از عهده بخشی از هزینه های خود بر بیایند.

افرادی که از دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل می شوند می توانند به راحتی جذب بازار کار شوند و همچنین دانشگاه های استرالیا در مقطع دکتری بیشترین میزان بورسیه را اعطا می نماید. استرالیا از جمله کشورهایی می باشد که بیشترین بودجه تحقیقاتی را به دانشگاهایش اعطا می کند. این دانشگاه ها بهترین بستر را برای دانشجویان جویای علم فراهم نموده تا بتوانند در محیط کاملا علمی و تحقیقاتی به تحصیل ادامه دهند.

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاه های برجسته و مطرح استرالیا دارند، می توانند با بررسی شرایط و همچنین فراهم آوردن شرایط مورد نیاز شانس خود را امتحان نمایند. شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش به صورت کلی نمره زبان بالا در حد آیلتس 6.5 یا 7، مقالات بین المللی و معدل بالا می باشد. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را در این راه یاری می نماید.

شرایط کار ضمن تحصیل در استرالیا
اقامت بعد از تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا

جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا نیاز به مدرک آیلتس 7 بوده و بدون آن سخت یا غیرممکن می باشد. همچنین ارائه ریز نمرات با ترجمه مدرک تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس لازم است. برای پذیرش در مقطع دکترا متقاضیان باید بتوانند با ارائه رزومه ای مناسب نظر یک استاد راهنما یا سوپروایزر را جلب نمایند. اخذ بورسیه های تحصیلی معمولاً در مقطع دکترا امکان پذیر می باشد و استرالیا در زمینه تحقیق و پژوهش بودجه فراوانی صرف می کند. در صورتی که دانشجو موفق به دریافت بورسیه کامل یا فول فاند شود، می تواند تمامی هزینه های تحصیل و زندگی خود در استرالیا تأمین نماید. به طور کلی می توان گفت برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا سه فاکتور زیر دارای اهمیت می باشد.

 • مدرک زبان، آیلتس ۷ به بالا
 • ارائه مقالات علمی ISI
 • حمایت سوپر وایزر

هزینه های تحصیل دکترا در استرالیا در این کشور سالانه مبلغی بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار استرالیا است و دانشجو اجازه 30 ساعت کار در هفته در حین تحصیل در استرالیا را دارد.

تحصیل دکترا در استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا جهت تحصیل در استرالیا

به طور کلی می توان گفت که در استرالیا نظام تحصیلی به صورت خصوصی می باشد و برای تحصیل باید هزینه پرداخت شود. تنها در صورتی که شخص و والدین تبعه استرالیا باشند این امکان را دارند که در برخی از مقاطع به صورت رایگان تحصیل نمایند و یا با استفاده از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی نسبت به پرداخت قسمتی از هزینه ها اقدام نمایند. بنابراین افرادی که تمایل دارند برای تحصیل رایگان در استرالیا اقدام کنند، معمولاً باید از طریق دریافت بورسیه تحصیلی اقدام نمایند. اغلب بورسیه در مقطع دکترا اعطا می شود که باید مدارک و شرایط خاصی برای آن فراهم آورید. مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

 • نمره آیلتس ۷ یا بالاتر
 • ارائه 2 توصیه نامه قوی از اساتید دانشگاه محل تحصیل
 • ارائه SOP یا بیانیه هدف قوی که شرایط شخصی فرد در آن شرح داده می شود.
 • نگارش یک cv عالی
دانشگاه های رایگان استرالیا
دانشگاه ملبورن
دانشگاه سیدنی
بورسیه تحصیلی در استرالیا

اقامت پس از تحصیل در استرالیا

بسیاری گمان میکنند که با تحصیل در استرالیا و بعد از تحصیل در استرالیا بلافاصله اقامت دائم استرالیا را دریافت میکنند، اما این موضوع صحت ندارد و اگر دانشجویی مایل به اخذ اقامت بعد از تحصیل در استرالیا میباشد باید بعد از تحصیل برای یکی از برنامه های مهاجرتی این کشور اقدام کند ، قبل از هراقدامی بهتراست با انجام یک مشاوره اصولی و برنامه ریزی بهترین راه را برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در استرالیا اغاز نمود .
باتحصیل در استرالیا شانس فرد برای اقامت در استرالیا افزایش می یابد

اقامت پس از تحصیل در استرالیا
سخن آخر

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاههای برجسته و مطرح استرالیا را دارند میتوانند با بررسی شرایط و همچنین اخذ موارد پیشنهادی} نمره زبان بالا (مدرک آیلتس) و تعدد مقالات بین المللی و معدل بالا }شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را دراین راه یاری مینمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ ی قوانین مهاجرت به استرالیا، شرایط تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاه­های استرالیا می­توانید به سایر مقالات موجود در وبسایت مؤسسه رجوع کرده و نیز با وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

law تحصیل در استرالیا
47 پاسخ
 1. alireza گفته:

  سلام با کارشناسی دانشگاه ازاد و داشتن مرک زبان با نمره بالا و رزومه خوب امکان گرفتن بورس کانادا هست برای ارشد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. مروارید گفته:

  سلام، من 21 سالمه و دانشجوی کارشناسی روانشناسی دانشگاه آزادم
  میخواستم بدونم میتونم برای فوق استرالیا درخواست بدم و آیا مدرکمو قبول دارن؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ارزیابی امکان تحصیل در استرالیا برای شما نیازمند دانستن شرایط شما می باشد. (مالی، تاهل، مدرک و نمره زبان، ریز تنرات تحصیلی و معدل و ….). لذا به منظور اخذ اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سایر سوالاتتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. amber گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال کنکور دارم دوازده تجربی هستم معدل نوبت اولم هم بالای 19/5 بوده و توی مدرسه نمونه دولتی هستم تو یکی از شهرستان های بوشهر برای کنکور زبان و ریاضی هم ثبت نام کردم ازنظر مالی یکم مشکل دارم زبان خارجم هم متوسطه و چندتا از آزمون های ایتلس دانش آموزی رو گرفتم میخواستم بدونم امکان تحصیل توی استرالیا برای رشته مهندسی کامپیوتر یا آی تی برای من موجوده ؟
  میتونم از خوابگاه و کار دانشجویی استفاده کنم برای رفع نیاز مالی در اونجا؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. به دلیل محدود بودن ساعات مجاز کار حین تحصیل، این موضوع به تنهایی هزینه تحصیل و یا زندگی شما در طول مدت تحصیل در استرالیا را تامین نخواهد کرد. حتی در صورت اخذ بورسه تحصیلی نیز نیاز به داشتن میزانی سرمایه جهت گذران زندگی خود خواهید داشت. در صورت داشتن میزان مشخصی از سرمایه، می توانید شانس خود برای دوره co-up کانادا که امکان 6 ماه کار و 6 ماه تحصیل را برای شما فراهم می کند ارزیابی کنید. لذا پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. حامد توکلی گفته:

  سلام من برای مقطع دبیرستان میخواستم ویزای استرالیا بگیرم، چه کارهایی لازمه انجام بدم و چه مدارکی لازمه؟ هم اکنون در مدارس سمپاد تحصیل میکنم و تخصص در زمینه it دارم، امکانش هست بتونم رایگان تحصیل کنم؟ ممکنه در حین تحصیل اشتغال هم داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. زهرا گفته:

  با سلام من ۱۷ سالمه میخواستم بدونم برای تحصیل در دبیرستان های استرالیا چه اقداماتی رو باید انجام بدم و چه مدارکی لازم هست ؟؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما باید برای کالج های استرالیا اقدام نمایید که برای تحصیل در استرالیا باید مدارکی تحصیلی خود را ترجمه شده ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. محمد حسین گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت آقای ملکپور و همکاران ایشان
  من 17 سالمه و قصد تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه ملی استرالیا رو دارم.
  متاسفانه امسال(ترم اول) معدلم خوب نشده و سطح زبانمم خیلی خوبه با این شرایط امکانش هست که من از ابتدا در این دانشگاه پذیرش بشم
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 7. ساناز گفته:

  با سلام من لیسانس مدیریت بیمه دانشگاه ازاد رو دارم میخواستم بدونم رشته مدیریت بیمه در استرالیا جایگاهی دارد و اینکه کلاسهایی تخصصی در زمینه بیمه وجود دارد که با گذراندن کلاسها وارد بازار کار شد ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به فهرست مشاغل مورد نیاز سالیانه استرالیا، برای رشته کارگزار بیمه امکان درخواست ویزای کاری استرالیا وجود دارد.

   پاسخ
 8. مهسا گفته:

  سلام
  من 28 سالمه و لیسانس حسسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم در حال حاضر مشغول گذروندن دوره های آیلتس هستم . میخواستم بدونم با مدرک علمی کاربردی میتونم واسه کارشناسی ارشد استرالیا اقدام کنم یا نه؟ امکان تعلق بورسیه وجود داره یا نه؟ ممنون

  پاسخ
 9. نگين گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد ميخواستم بدونم امكان گرفتن وام تحت شرايط(مثل معدل بالا) براي هزينه تحصيل يا زندگي بعد از اتمام يك ترم در دانشگاه هاي استراليا وجود داره؟

  پاسخ
 10. سپهر گفته:

  سلام
  من دانشجو ترم ۵ مقطع لیسانس هستم
  میخواستم برای فوق لیسانس برای استرالیا اقدام بکنم
  میخواستم بدونم هزینه تقریبی برای دانشگاه اون جا رو بدونم!؟؟ و این که علاوه بر نمره زبان چه چیز دیگری لازمه برای پذیرش گرفتن!!؟و معدل لیسانس ایا تاثیر داره یا نه !؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله معدل نیز در اخذ پذیرش شما تاثیر خواهد داشت. همچنین هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. Saina گفته:

  سلام خسته نباشید. من ۱۶ سالم هست مایلم بدونم پس از اقدام حداکثر چقدر زمان لازمه برای دریافت ویزای تحصیلی من و ویزای گاردین برای مادرم؟چون مایلم قبل از ورود به کالج مشغول به تحصیل شم. با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز بسته به شرایط شما زمان اخذ پذیرش و ویزا متفاوت خواهد بود. از این رو باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری به سوالات شما انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و دقیق تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. ebrahimi گفته:

  سلام من 19 سال سن دارم و قصد دارم در رشته داروسازی و یا دندان پزشکی در استرالیا تحصیل کنم .معدل دیپلم بنده 19/56 و پیش دانشگاهی 18.90است .ایا با این شرایط بورسیه به بنده ممکن هست تعلق بگیره ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین از آنجایی که در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بهترین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم مجرد هستم ۲۵ سال دارم لیسانس مترجمی زبان دارم و برای فوق لیسانس میخوام در استرالیا تحصیل کنم شرایطش چجوری است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان اقدام نمایید . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. بهاره گفته:

  با سلام و عرض ادب، من 27 ساله هستم، کارشناسی ارشد در رشته ی بیوشیمی بالینی. کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه خوارزمی دارم و ارشد را در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خوندم، الان هم در حال گذروندن طرح اختیاری در مرکز تحقیقات هستم. مقاله isi هم دارم، در مرکز تحقیقات هم مقاله کار میکنم. خواستم برای دکتری اقدام کنم و به دنبال تحصیل رایگان در استرالیا هستم، آیا با این شرایط امکان تحصیل رایگان برای من وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 15. بهاره گفته:

  سلام
  من لیسانس اپتومتری دارم (دانشگاه دولتی شهید بهشتی) و 10 سال سابقه مرتبط. میخواستم از طریق کاری به استرالیا مهاجرت کنم که متاسفانه سازمان ارزیابی کننده مدرک اپتومتریست ها برای فارغ التحصیلان غیر استرالیا و نیوزلند شرایط ویژه از جمله برگزاری آزمون کتبی و عملی و … گذاشته. به نظرم رسید شاید بهتر باشه از راه تحصیل مقطع فوق لیسانس اقدام کنم بهتر جواب بده. الان 37 سال سن دارم. متاهلم و یه بچه دارم. امکان مهاجرت تحصیلی با شرایطی که گفتم وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار جهت اقدام برای استرالیا شرایط شما نیاز به بررسی بیشتری دارد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 16. sadeghi گفته:

  سلام
  من لیسانس موسیقی گرایش آهنگسازی از دانشگاه علمی کاربردی واحد موسیقی تهران دارم. و از سال 90 فعالیت مرتبط با رشته ام را آغاز کردم. آیا برای مقطع فوق لیسانس در این رشته یا رشته های مرتبط شانسی وجود دارد ؟ مدرک زبان نیز در 5 الی 6 ماه آینده دریافت میگردد.

  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام بله این امکان وجود دارد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. بهار گفته:

  سلام من زبانم اصلا خوب نیس میخواستم بدونم اگر بخوام برم استرالیا میشه زبانو همونجا بخونم یا باید حتما مدرک ایتلسو تو ایران بگیرم در ضمن من رشتم تجربی پیش دانشگاهیم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در استرالیا شما باید مدرک زبان داشته باشید و بدون آن امکان دریافت پذیرش تحصیلی وجود ندارد . جهت دریافت پذیرش دوره زبان استرالیا نیز بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان به شما اطلاعات دهیم . تلفن تماس ما 49196000

   پاسخ
 18. f.sana گفته:

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال داشتم از خدمتتون
  آیا برای گرفتن مستر مجدد استرالیا پدیرش با فاند میده ؟ یا مستر مجدد ویزا نمیشه معمولا ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش مستر مجدد باید شرایط شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. داشتن سطح زبان مناسب، نمرات و معدل بالا، مقالات بین المللی و … برای دریافت بورس مورد نظر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. مشاور حقوقی گفته:

  درود برشما . من ۱۸ سالمه دیپلم ریاضی دارم و امسال به دانشگاه آزاد رشته مکانیک میروم. تا سال آینده ۳ تا مدرک فنی حرفه ای در رابطه با تاسسیسات تهویه و تبرید در یافت میکنم که جمع آنها از هزار ساعت بیشتر میشود. شخصا علاقه مند به خلبان مسافربری شدن به عنوان شغل اصلی هستم. و اینکه کشور استرالیا را مقصد احتمالی خود قرار داده ام. منی که دوست دارم در کشوری خارجی مدرک خلبانی دریافت کنم باید از چه طریقی اقدام کنم؟ آیا از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی؟ زیرا معمولا دانشکده های آموزش خلبانی جزو بخش خصوصی هستند و نمیدانم آیا تحصیل در این دانشگاه ها را میتوان جزو ویزای تحصیلی قلمداد کرد یا خیر.؟ و آیا کشور استرالیا را به عنوان خلبانی انتخاب کنم یا خیر؟ با تشکر.

  پاسخ
 20. رضوس گفته:

  سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم و در حال حاضر در ایران دو ترم خوانده ام . آیا امکان پذیرش در دانشگاه های استرالیا را دارم در رشته مکانیک و اگر بله روال انجام کار به چه شگل است

  پاسخ
 21. مریلا احمدی گفته:

  با عرض سلام،
  برای مقاطع فوق لیسانس در رشته های زمینه معماری در چه دانشگاه هایی شانس پذیرش بالاتری وجود دارد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5