,

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا برای کسانیکه به دنبال تحصیل به زبان انگلیسی هستند میتواند گزینه ای مناسب باشد ، شرایط ۲۰۱۸ تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاههای استرالیا بدون مدرک آیلتس و تحصیل در استرالیا با امکان بورسیه تحصیلی و امکان تحصیل در استرالیا در مقطع دبیرستان و تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس و تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس و تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا از سوالات بسیاری از متقاضیان میباشد ، نحوه اخذ پذیرش از دانشگاههای استرالیا چگونه است؟ آیا دانشگاههای معروف استرالیا را میشناسید؟ آیا میدانید چه مراحلی را برای اخذ ویزای تحصیل باید طی کرد؟ آیا مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش را میدانید؟ مزایای تحصیل در استرالیا چیست؟ آیا تحصیل در استرالیا بدون مدرک آیلتس (IELTS) ممکن است؟ شرایط و قوانین اخذ اقامت بعد از تحصیل در استرالیا چگونه میباشد؟ آیا از شرایط و راه­های اخذ پذیرش و تحصیل در مقطع فوق لیسانس در استرالیا اطلاع دارید؟ هزینه های تحصیل در استرالیا چه میزانی میباشد ؟

audio تحصیل در استرالیا

چه کسانی میتوانند جهت تحصیل در استرالیا و  ویزای تحصیلی استرالیا را اخذ نمایند؟ بازار کار چه رشته هایی در استرالیا خوب است؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا برای دانشجویان تحت چه قوانینی میباشد. در ادامه طرق صحیح و گام های حقوقی و قانونی مهاجرت تحصیلی استرالیا برای شما مختصرا توضیح داده میشود.

پاسخ سوالات خود را میتوانید در این مقاله بیابید. درضمن افرادی که علاقمند تحصیل در استرالیا هستند میتوانند با وکلای مجرب تماس حاصل کرده و شرایط خود را برای اخذ پذیزش از دانشگاههای استرالیا بررسی نمو ده و از مشاوره تلفنی بهره مند شوند .

کشور استرالیا یکی از پرطرف دارترین کشورها برای مهاجرت میباشد. اقامت استرالیا به علت دارا بودن بهترین متد اموزشی بعد از امریکا و انگلیس سالانه پذیرای خیل عظیمی از دانشجویان میباشند یکی دیگر از دلایل انتخاب استرالیا ارائه بهترین خدمات شهروندی و همچین اب و هوای خوب و وجود فرصت های شغلی مناسب تقریبا برای همه گرایشها و رشته ها میباشد .شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین اخذ اقامت استرالیا برای دانشجویان موضوع جذاب و مهمیست که هم در این مقاله و هم در سایت های دولتی این کشور میتوانید در باب آن کسب اطلاع فرمایید.

کشور مهاجر پذیر استرالیا برای تحصیل دانش اموزان شرایط ویژه ای  ارائه میدهد و دانش اموزانی که سال ۹ را به پایان رساندهاند میتوانند به راحتی وارد کالجهای معروف استرالیا شوند و شایان ذکر میباشد که دانش اموزان در این مقطع میتوانند والدین خود را نیز به عنوان همراه داشته باشند در کنار خود تا اتمام سن ۱۸ سال .

کالجهای استرالیا با ارائه بهترین خدمات اموزشی برای دانش اموزان و امکانات ورزشی و تفریحی ، سعی در تعلیم و پرورش نیروی کار امد و اگاه میباشد شایان ذکر است که کالجهای استرالیا  به جز تحصیل به تمام زوایای پرورشی دانش اموزان می پردازد .بدین معنی که دانش اموزان دراین کالجها استعداد یابی میشوند چه در زمینه هنر و موسیقی و چه در زمینه ورزشی و همچنین گرایش های تحصیلی ، در نهایت در مسیری قرار میگیرند نهایتا  میتوانند تصمیات درستی در زمینه استعداد   کاری و هنری و تحصیلی اخذ نمایند .

برای اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پذیرش از کالجهای استرالیا تماس با موسسات حقوقی معتبر بهترین قدم میباشد

کالجهای استرالیا شامل کالجهای خصوصی و دولتی میشود که اغلب کالج خصوصی بهترین خدمات اموزشی را ارئه میدهند در حال حاضر هزینه تحصیل در کالجهای استرالیا سالانه مابین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار استرالیا محاسبه میشود .و هزینه تقریبی زندگی در سال حدودا ۱۵ تا ۱۸ هزار دلار استرالیا میباشد .

سن تحصیل در این کالج ها مابین ۱۵ تا ۱۸ سال میباشد و دانش اموزان بعد از اخذ دیپلم اگر  تصمیم ورود به دانشگاه را دارند میتوانند یک دوره فاندیشن را بگذرانند.  افرادی که دوره فاندیشن را میگذرانند به راحتی میتوانند وارد دانشگاه شوند و علاوه بر تقویت زبان انگلیسی دیگر دوره ها را گذرانده و به راحتی وارد دانشگاه میشوند.

تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاههای استرالیا

دانشگاههای معروف استرالیا شامل  دانشگاههای گروه هشت و همچنین دانشگاه سیدنی و دانشگاه باسابقه وسترن  با داشتن رتبه ۸۹ در دنیا از جمله دانشگاههای مطرح دراسترالیا میباشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس توصیه میشود فرد متقاضی دوره فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد وارد دانشگاه شود .در ضمن داشتن ایلتس ۶ جزء ملزومات ورود به دانشگاههای استرالیا میباشد و هزینه تقریبی  ما بین ۲۰ تا۳۰ هزار دلار استرالیا میباشد و حداقل معدل ورود به این سطح بهتره بالای ۱۵ باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در استرالیا

کشور استرالیا بهترین گزینه برای مهندسین میباشد. جوانان جویای تحصیل و کار میتوانند با انتخاب دانشگاههای استرالیا اینده شغلی خود را تضمین نمود و خیال خود را راحت نمایند ،از جمله شرایط اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیلی از دانشگاههای معتبر و همچنین داشتن نمره زبان بالا و معدل بالا میباشد و متقاضی میتواند برا اساس موضوع پایان نامه خود که در مقطع فوق لیسانس تدوین میکند راه ورود به مقطع دکترا را آسان نماید . همچنین دانشجویان هفته ای حق ۲۰ ساعت کار دانشجویی را دارند و در دوران تعطیلات حق کار فول تایم را دارند که به تبع این کار میتوانند از عهده­ی مقداری از هزینه های خود بر بیایند.

افرادی که از دانشگاههای استرالیا فارغ التحصیل میشوند میتوانند به راحتی جذب بازار کار شوند و همچنین دانشگاههای استرالیا در مقطع دکتری بیشترین میزان بورسیه را اعطا مینماید و از جمله کشورهای میباشد که بیشترین بودجه تحقیقاتی را به دانشگاهایش اعطا میکند  این دانشگاهها بهترین بستر را برای دانشجویان جویای علم فراهم  نموده تا انها بتوانند د رمحیط کاملا علمی و تحقیقاتی به تحصیل ادامه دهند .

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاههای برجسته و مطرح استرالیا را دارند میتوانند با بررسی شرایط و همچنین اخذ موارد پیشنهادی} نمره زبان بالا (مدرک آیلتس) و تعدد مقالات بین المللی و معدل بالا }شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را  دراین راه یاری مینمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ی قوانین مهاجرت به استرالیا، شرایط تحصیل در استرالیا، اخذ پذیرش از دانشگاه­های استرالیا بدون نیاز به مدرک زبان آیلتس (IELTs)، راه­های اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه­های استرالیا، و همچنین شرایط و قوانین کار ضمن تحصیل در استرالیا می­توانید به سایر مقالات موجود در وبسایت مؤسسه رجوع کرده و نیز با وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید. وکلای مجرب موسسه مشاوره ایMIE با ارائه مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاههای استرالیا و دریافت ویزا و تحصیل در استرالیا  آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲۲ نظرات, میانگین: ۴.۷۷ از طریق ۵)
Loading...
7 پاسخ ها
 1. f.sana می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال داشتم از خدمتتون
  آیا برای گرفتن مستر مجدد استرالیا پدیرش با فاند میده ؟ یا مستر مجدد ویزا نمیشه معمولا ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش مستر مجدد باید شرایط شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. داشتن سطح زبان مناسب، نمرات و معدل بالا، مقالات بین المللی و … برای دریافت بورس مورد نظر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. مشاور حقوقی می گوید:

  درود برشما . من ۱۸ سالمه دیپلم ریاضی دارم و امسال به دانشگاه آزاد رشته مکانیک میروم. تا سال آینده ۳ تا مدرک فنی حرفه ای در رابطه با تاسسیسات تهویه و تبرید در یافت میکنم که جمع آنها از هزار ساعت بیشتر میشود. شخصا علاقه مند به خلبان مسافربری شدن به عنوان شغل اصلی هستم. و اینکه کشور استرالیا را مقصد احتمالی خود قرار داده ام. منی که دوست دارم در کشوری خارجی مدرک خلبانی دریافت کنم باید از چه طریقی اقدام کنم؟ آیا از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی؟ زیرا معمولا دانشکده های آموزش خلبانی جزو بخش خصوصی هستند و نمیدانم آیا تحصیل در این دانشگاه ها را میتوان جزو ویزای تحصیلی قلمداد کرد یا خیر.؟ و آیا کشور استرالیا را به عنوان خلبانی انتخاب کنم یا خیر؟ با تشکر.

  پاسخ
 3. رضوس می گوید:

  سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم و در حال حاضر در ایران دو ترم خوانده ام . آیا امکان پذیرش در دانشگاه های استرالیا را دارم در رشته مکانیک و اگر بله روال انجام کار به چه شگل است

  پاسخ
 4. مریلا احمدی می گوید:

  با عرض سلام،
  برای مقاطع فوق لیسانس در رشته های زمینه معماری در چه دانشگاه هایی شانس پذیرش بالاتری وجود دارد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.