تحصیل در استرالیا

 • تحصیل دراسترالیا در یک نگاه
 • تحصیل در کالج های استرالیا
 • تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس
 • تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس
 • تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا
 • دانشگاه های رایگان استرالیا جهت تحصیل در استرالیا
 • اقامت پس از تحصیل در استرالیا
استرالیا تحصیلی 273x300 تحصیل در استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل دراسترالیا در یک نگاه

کشور استرالیا یکی از پرطرف دارترین کشورها برای مهاجرت میباشد. اقامت استرالیا به علت دارا بودن بهترین متد اموزشی بعد از امریکا و انگلیس سالانه پذیرای خیل عظیمی از دانشجویان میباشند یکی دیگر از دلایل انتخاب استرالیا ارائه بهترین خدمات شهروندی و همچین اب و هوای خوب و وجود فرصت های شغلی مناسب تقریبا برای همه گرایشها و رشته ها میباشد .شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین اخذ اقامت استرالیا برای دانشجویان موضوع جذاب و مهمیست که هم در این مقاله و هم در سایت های دولتی این کشور میتوانید در باب آن کسب اطلاع فرمایید.

تحصیل در کالج های استرالیا

کشور مهاجر پذیر استرالیا برای تحصیل دانش اموزان شرایط ویژه ای را ارائه میدهد و دانش اموزانی که سال نهم را به پایان رسانده اند میتوانند به راحتی وارد کالج های معروف استرالیا شوند و شایان ذکر میباشد که دانش اموزان در این مقطع میتوانند والدین خود را نیز به عنوان همراه در کنار خود تا اتمام سن ۱۸ سال داشته باشند .

کالج های استرالیا با ارائه بهترین خدمات اموزشی برای دانش اموزان و امکانات ورزشی و تفریحی ، سعی در تعلیم و پرورش نیروی کار امد و اگاه دارند. شایان ذکر است که کالجهای استرالیا به جز تحصیل به تمام زوایای پرورشی دانش اموزان می پردازد .بدین معنی که دانش اموزان دراین کالجها استعداد یابی میشوند چه در زمینه هنر و موسیقی و چه در زمینه ورزشی و همچنین گرایش های تحصیلی ، در نهایت در مسیری قرار میگیرند که نهایتا میتوانند تصمیات درستی در زمینه استعداد کاری و هنری و تحصیلی اخذ نمایند .

برای اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پذیرش از کالجهای استرالیا تماس با موسسات حقوقی معتبر بهترین قدم میباشد

کالجهای استرالیا شامل کالجهای خصوصی و دولتی میشود که اغلب کالج خصوصی بهترین خدمات اموزشی را ارئه میدهند در حال حاضر هزینه تحصیل در کالجهای استرالیا سالانه مابین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار استرالیا محاسبه میشود .و هزینه تقریبی زندگی در سال حدودا ۱۵ تا ۱۸ هزار دلار استرالیا میباشد .

سن تحصیل در این کالج ها مابین ۱۵ تا ۱۸ سال میباشد و دانش اموزان بعد از اخذ دیپلم اگر تصمیم ورود به دانشگاه را دارند میتوانند یک دوره فاندیشن را بگذرانند. افرادی که دوره فاندیشن را میگذرانند به راحتی میتوانند وارد دانشگاه شوند و علاوه بر تقویت زبان انگلیسی دیگر دوره ها را گذرانده و به راحتی وارد دانشگاه میشوند.

تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس

دانشگاههای معروف استرالیا شامل دانشگاههای گروه هشت و همچنین دانشگاه سیدنی و دانشگاه باسابقه وسترن با داشتن رتبه ۸۹ در دنیا از جمله دانشگاههای مطرح دراسترالیا میباشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس توصیه میشود فرد متقاضی دوره فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد وارد دانشگاه شود ولی در کل نیاز به مدرک 12 ساله دیپلم و تمامی ریزنمرات را جهت اپلای دارد.در ضمن داشتن ایلتس ۶ جزء ملزومات ورود به دانشگاههای استرالیا میباشد و هزینه تقریبی ما بین ۲۰ تا۳۰ هزار دلار استرالیا میباشد و حداقل معدل ورود به این سطح بهتره بالای ۱۵ باشد.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس

کشور استرالیا بهترین گزینه برای مهندسین میباشد. جوانان جویای تحصیل و کار میتوانند با انتخاب دانشگاههای استرالیا اینده شغلی خود را تضمین نمود و خیال خود را راحت نمایند ،از جمله شرایط اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیلی از دانشگاههای معتبر و همچنین داشتن نمره زبان بالا و معدل بالا میباشد و متقاضی میتواند برا اساس موضوع پایان نامه خود که در مقطع فوق لیسانس تدوین میکند راه ورود به مقطع دکترا را آسان نماید . همچنین دانشجویان هفته ای حق ۲۰ ساعت کار دانشجویی را دارند و در دوران تعطیلات حق کار فول تایم را دارند که به تبع این کار میتوانند از عهده ­ی مقداری از هزینه های خود بر بیایند.

افرادی که از دانشگاههای استرالیا فارغ التحصیل میشوند میتوانند به راحتی جذب بازار کار شوند و همچنین دانشگاههای استرالیا در مقطع دکتری بیشترین میزان بورسیه را اعطا مینماید و از جمله کشورهای میباشد که بیشترین بودجه تحقیقاتی را به دانشگاهایش اعطا میکند این دانشگاهها بهترین بستر را برای دانشجویان جویای علم فراهم نموده تا انها بتوانند د رمحیط کاملا علمی و تحقیقاتی به تحصیل ادامه دهند .

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاههای برجسته و مطرح استرالیا را دارند میتوانند با بررسی شرایط و همچنین اخذ موارد پیشنهادی ( نمره زبان بالا (مدرک آیلتس) و تعدد مقالات بین المللی و معدل بالا ) شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را دراین راه یاری مینمایند .

شرایط کار ضمن تحصیل در استرالیا
اقامت بعد از تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا

جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا نیاز به مدرک ایتلتس 7 بوده و بدون ان ممکن نمی باشد. همچنین ریز نمرات با ترجمه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس نیز لازم است.

هزینه های تحصیل دکترا در استرالیا در این کشور سالانه مبلغی بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار استرالیا است و دانشجو اجازه 30 ساعت کار در هفته در حین تحصیل در استرالیا را دارد.

در اکثرمواقع بخصوص در موارد بورسیه لازم است که یک سوپروایزر داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر لینک زیررا مطالعه فرمایید.

تحصیل دکترا در استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا جهت تحصیل در استرالیا

در کل در استرالیا نظام تحصیلی به صورت خصوصی می باشد و برای تحصیل باید هزینه پرداخت شود .فقط در صورتی که خود و والدین تبعه استرالیا باشند این امکان را دارند که در برخی از مقاطع رایگان تحصیل نمایند و یا با استفاده از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی نسبت به پرداخت قسمتی از هزینه ها اقدام نمایند.

مدارک مورد نیازجهت اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا :

۱. آیلتس ۷ به بالا

2. ارائه 2 توصیه نامه قوی از استاد های دانشگاه محل تحصیل

3. ارائه SOP قوی و مربوط به شرایط شخصی خود فرد

۴. نگارش یک cv عالی

دانشگاه های رایگان استرالیا
دانشگاه ملبورن
دانشگاه سیدنی
بورسیه تحصیلی در استرالیا

اقامت پس از تحصیل در استرالیا

بسیاری گمان میکنند که با تحصیل در استرالیا و بعد از تحصیل در استرالیا بلافاصله اقامت دائم استرالیا را دریافت میکنند، اما این موضوع صحت ندارد و اگر دانشجویی مایل به اخذ اقامت بعد از تحصیل در استرالیا میباشد باید بعد از تحصیل برای یکی از برنامه های مهاجرتی این کشور اقدام کند ، قبل از هراقدامی بهتراست با انجام یک مشاوره اصولی و برنامه ریزی بهترین راه را برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در استرالیا اغاز نمود .
باتحصیل در استرالیا شانس فرد برای اقامت در استرالیا افزایش می یابد

اقامت پس از تحصیل در استرالیا
سخن آخر

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاههای برجسته و مطرح استرالیا را دارند میتوانند با بررسی شرایط و همچنین اخذ موارد پیشنهادی} نمره زبان بالا (مدرک آیلتس) و تعدد مقالات بین المللی و معدل بالا }شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را دراین راه یاری مینمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ ی قوانین مهاجرت به استرالیا، شرایط تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاه­های استرالیا می­توانید به سایر مقالات موجود در وبسایت مؤسسه رجوع کرده و نیز با وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

33 پاسخ ها
 1. محمد حسین می گوید:

  سلام و عرض ارادت خدمت آقای ملکپور و همکاران ایشان
  من 17 سالمه و قصد تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه ملی استرالیا رو دارم.
  متاسفانه امسال(ترم اول) معدلم خوب نشده و سطح زبانمم خیلی خوبه با این شرایط امکانش هست که من از ابتدا در این دانشگاه پذیرش بشم
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 2. ساناز می گوید:

  با سلام من لیسانس مدیریت بیمه دانشگاه ازاد رو دارم میخواستم بدونم رشته مدیریت بیمه در استرالیا جایگاهی دارد و اینکه کلاسهایی تخصصی در زمینه بیمه وجود دارد که با گذراندن کلاسها وارد بازار کار شد ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi می گوید:

   سلام و عرض ادب. با توجه به فهرست مشاغل مورد نیاز سالیانه استرالیا، برای رشته کارگزار بیمه امکان درخواست ویزای کاری استرالیا وجود دارد.

   پاسخ
 3. مهسا می گوید:

  سلام
  من 28 سالمه و لیسانس حسسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم در حال حاضر مشغول گذروندن دوره های آیلتس هستم . میخواستم بدونم با مدرک علمی کاربردی میتونم واسه کارشناسی ارشد استرالیا اقدام کنم یا نه؟ امکان تعلق بورسیه وجود داره یا نه؟ ممنون

  پاسخ
 4. نگين می گوید:

  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد ميخواستم بدونم امكان گرفتن وام تحت شرايط(مثل معدل بالا) براي هزينه تحصيل يا زندگي بعد از اتمام يك ترم در دانشگاه هاي استراليا وجود داره؟

  پاسخ
 5. سپهر می گوید:

  سلام
  من دانشجو ترم ۵ مقطع لیسانس هستم
  میخواستم برای فوق لیسانس برای استرالیا اقدام بکنم
  میخواستم بدونم هزینه تقریبی برای دانشگاه اون جا رو بدونم!؟؟ و این که علاوه بر نمره زبان چه چیز دیگری لازمه برای پذیرش گرفتن!!؟و معدل لیسانس ایا تاثیر داره یا نه !؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله معدل نیز در اخذ پذیرش شما تاثیر خواهد داشت. همچنین هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. Saina می گوید:

  سلام خسته نباشید. من ۱۶ سالم هست مایلم بدونم پس از اقدام حداکثر چقدر زمان لازمه برای دریافت ویزای تحصیلی من و ویزای گاردین برای مادرم؟چون مایلم قبل از ورود به کالج مشغول به تحصیل شم. با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi می گوید:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز بسته به شرایط شما زمان اخذ پذیرش و ویزا متفاوت خواهد بود. از این رو باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری به سوالات شما انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و دقیق تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. ebrahimi می گوید:

  سلام من 19 سال سن دارم و قصد دارم در رشته داروسازی و یا دندان پزشکی در استرالیا تحصیل کنم .معدل دیپلم بنده 19/56 و پیش دانشگاهی 18.90است .ایا با این شرایط بورسیه به بنده ممکن هست تعلق بگیره ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi می گوید:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین از آنجایی که در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بهترین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. maziar samiei می گوید:

  سلام من ۱۷ ساله هستم و میخواستم بدونم از چه زمانی و چه شرایطی میتونم برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم

  پاسخ
  • maziar samiei می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. محمدرضا می گوید:

  با سلام من محمدرضا هستم مجرد هستم ۲۵ سال دارم لیسانس مترجمی زبان دارم و برای فوق لیسانس میخوام در استرالیا تحصیل کنم شرایطش چجوری است

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان اقدام نمایید . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. بهاره می گوید:

  با سلام و عرض ادب، من 27 ساله هستم، کارشناسی ارشد در رشته ی بیوشیمی بالینی. کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه خوارزمی دارم و ارشد را در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خوندم، الان هم در حال گذروندن طرح اختیاری در مرکز تحقیقات هستم. مقاله isi هم دارم، در مرکز تحقیقات هم مقاله کار میکنم. خواستم برای دکتری اقدام کنم و به دنبال تحصیل رایگان در استرالیا هستم، آیا با این شرایط امکان تحصیل رایگان برای من وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 11. بهاره می گوید:

  سلام
  من لیسانس اپتومتری دارم (دانشگاه دولتی شهید بهشتی) و 10 سال سابقه مرتبط. میخواستم از طریق کاری به استرالیا مهاجرت کنم که متاسفانه سازمان ارزیابی کننده مدرک اپتومتریست ها برای فارغ التحصیلان غیر استرالیا و نیوزلند شرایط ویژه از جمله برگزاری آزمون کتبی و عملی و … گذاشته. به نظرم رسید شاید بهتر باشه از راه تحصیل مقطع فوق لیسانس اقدام کنم بهتر جواب بده. الان 37 سال سن دارم. متاهلم و یه بچه دارم. امکان مهاجرت تحصیلی با شرایطی که گفتم وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار جهت اقدام برای استرالیا شرایط شما نیاز به بررسی بیشتری دارد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 12. sadeghi می گوید:

  سلام
  من لیسانس موسیقی گرایش آهنگسازی از دانشگاه علمی کاربردی واحد موسیقی تهران دارم. و از سال 90 فعالیت مرتبط با رشته ام را آغاز کردم. آیا برای مقطع فوق لیسانس در این رشته یا رشته های مرتبط شانسی وجود دارد ؟ مدرک زبان نیز در 5 الی 6 ماه آینده دریافت میگردد.

  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee می گوید:

   با سلام و عرض احترام بله این امکان وجود دارد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. بهار می گوید:

  سلام من زبانم اصلا خوب نیس میخواستم بدونم اگر بخوام برم استرالیا میشه زبانو همونجا بخونم یا باید حتما مدرک ایتلسو تو ایران بگیرم در ضمن من رشتم تجربی پیش دانشگاهیم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی می گوید:

   با سلام
   جهت تحصیل در استرالیا شما باید مدرک زبان داشته باشید و بدون آن امکان دریافت پذیرش تحصیلی وجود ندارد . جهت دریافت پذیرش دوره زبان استرالیا نیز بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان به شما اطلاعات دهیم . تلفن تماس ما 49196000

   پاسخ
 14. f.sana می گوید:

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال داشتم از خدمتتون
  آیا برای گرفتن مستر مجدد استرالیا پدیرش با فاند میده ؟ یا مستر مجدد ویزا نمیشه معمولا ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 می گوید:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش مستر مجدد باید شرایط شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. داشتن سطح زبان مناسب، نمرات و معدل بالا، مقالات بین المللی و … برای دریافت بورس مورد نظر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. مشاور حقوقی می گوید:

  درود برشما . من ۱۸ سالمه دیپلم ریاضی دارم و امسال به دانشگاه آزاد رشته مکانیک میروم. تا سال آینده ۳ تا مدرک فنی حرفه ای در رابطه با تاسسیسات تهویه و تبرید در یافت میکنم که جمع آنها از هزار ساعت بیشتر میشود. شخصا علاقه مند به خلبان مسافربری شدن به عنوان شغل اصلی هستم. و اینکه کشور استرالیا را مقصد احتمالی خود قرار داده ام. منی که دوست دارم در کشوری خارجی مدرک خلبانی دریافت کنم باید از چه طریقی اقدام کنم؟ آیا از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی؟ زیرا معمولا دانشکده های آموزش خلبانی جزو بخش خصوصی هستند و نمیدانم آیا تحصیل در این دانشگاه ها را میتوان جزو ویزای تحصیلی قلمداد کرد یا خیر.؟ و آیا کشور استرالیا را به عنوان خلبانی انتخاب کنم یا خیر؟ با تشکر.

  پاسخ
 16. رضوس می گوید:

  سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم و در حال حاضر در ایران دو ترم خوانده ام . آیا امکان پذیرش در دانشگاه های استرالیا را دارم در رشته مکانیک و اگر بله روال انجام کار به چه شگل است

  پاسخ
 17. مریلا احمدی می گوید:

  با عرض سلام،
  برای مقاطع فوق لیسانس در رشته های زمینه معماری در چه دانشگاه هایی شانس پذیرش بالاتری وجود دارد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.