تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و بررسی شرایط آن

مزایای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

 • شش ماه تحصیل در کانادا با هزینه بسیار مناسب
 • کار تضمینی بعد از تحصیل با حقوق بیش از هزینه تحصیل
 • بدون نیاز به تحصیل خاص دانشگاهی
 • امکان بردن همراه با اجازه کار فول تایم
 • امکان یادگیری زبان قبل از شروع دوره در کانادا با روش اختصاصی آقای دکتر ملک پور

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

 • مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی با کارشناسان موسسه
 • عقد قرارداد رسمی در دفاتر موسسه در سراسر ایران
 • همراهی موکل در تمامی مراحل اخذ ویزا
 • امکان پرداخت بخش اصلی هزینه حق الوکاله بعد از اخذ پذیرش
 • مشاوره در زمینه امکان کاریابی پس از تحصیل

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی و منحصر به فرد در این زمینه، با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

(دقت نمایید در ساعاتی که پاسخگوی تلفن نیستیم،فقط کافیست فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت)

 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط عمومی آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مشاغل مورد نیاز
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و هزینه آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط و مدارک مورد نیاز آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و ویزای همراه
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و کار پس از تحصیل
Untitleببd 1 تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مقدمه ای بر آن

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) ، امکان اقامت پس از تحصیل در کانادا و شرایط آن در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار می گیرد. به تمامی موارد مرتبط با تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) در این مقاله پرداخته شده است. همواره در زمینه تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) سوالاتی در ذهن مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه شرایط کار حین تحصیل در کانادا چگونه است؟ آیا با تحصیل در کانادا می توان اقامت این کشور را اخذ نمود؟ تحصیل با تضمین کار در کشور کانادا (co-op کانادا) ویژه چه افرادی است؟ پاسخ  به این سوالات را در نوشتار پیش رو خواهید یافت. امکان کار پس از تحصیل به صورت تضمینی همواره یکی از آرزو ها و دغدغه های متقاضیان تحصیل در کانادا بوده است که به واقعیت پیوسته است. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند شوید.  

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

video تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

audio تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط عمومی آن

تحصیل به همراه کار یا co-op برنامه آموزشی است که به دانشجو این امکان را می دهد که در صنایع مرتبط با رشته تحصیلی خود به کار حین تحصیل بپردازد. این دوره ویژه فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های فنی و برخی رشته های دیگر می باشد. اغلب برنامه های کوآپ به صورت دو دوره ای برگزار می شوند، به این صورت که در دوره اول دانشجو به تحصیل پرداخته و در دوره دوم به کار مشغول می شود که به اصطلاح دوره کارآموزی نامیده می شود. کشور پهناور کانادا در شمال قاره امریکا واقع گشته و شامل ده استان می باشد. بخش اعظم خاک این کشور به دلیل سرمای هوا و نزدیک بودن به قطب شمال خالی از سکنه است. مساحت کانادا ۹،۹۸ میلیون کیلومتر مربع و جمعیت آن ۳۵،۶۷۵،۸۳۴ نفر می باشد.

 پر جمعیت ترین شهرهای کانادا تورنتو و مونترال و ونکور نام دارند. پهناورترین آبشار جهان ( نیاگارا) در مرز کانادا با آمریکا قرار دارد. کانادا تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود و از آن سال به بعد مستعمره انگلیس است. پایتخت سیاسی آن شهر اتاوا بوده که مهم ترین استان این کشور از لحاظ سیاسی و اقتصادی می باشد. زبان انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کشور کانادا محسوب می شوند. کانادا از لحاظ صنعت و فن آوری پیشرفته بوده وسیستم اقتصادی آن  به ارتباط و داد و ستد به ایالات متحده آمریکا وابسته می باشد. در سالهای اخیر کانادا برای متقاضیان ویزای توریستی ۵ ساله صادر می کند که امکان اقامت در سفر اول به مدت ۶ ماه وجود دارد. کانادا کشوریست مهاجرپذیری محسوب شده و با برنامه های مختلف مهاجرتی هر ساله مهاجران بسیاری را از اقصی نقاط جهان را جذب می کند.

شرایط عمومی کانادا تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مشاغل مورد نیاز

تمامی دانشجویانی که موفق به قبولی در دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) شده اند پس از پایان دوره تحصیل خود می توانند نسبت به کار در دوره کاری اقدام نمایند. این کار می تواند در مشاغل دولتی، شرکت های چند ملیتی بزرگ، مشاغل خرد، سازمان های مردم نهاد، سازمانهای اجتماعی، فرهنگی و هنری و دانشگاه محل تحصیل باشد. در صورت رضایت از کار دانشجو، وی می تواند به راحتی ویزای کار کانادا را دریافت نموده و در این کشور زندگی کند. به طور میانگین میزان حقوقی که به دانشجو پس از اتمام بخش تحصیل و شروع به کار پرداخت می شود برای دوره کارشناسی 2.886 دلار کانادا و برای دوره کارشناسی ارشد 3.637 دلار کانادا است. در جدول زیر برخی از رشته های مورد نیاز دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)  به همراه میزان حقوق پرداختی هر یک از آنان تقدیم حضورتان شده است.

توریسم هتلداری
دیجیتال مارکتینگ آی تی
طراحی داخلی
لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و هزینه آن

به منظور تحصیل در کانادا از طریق دوره کوآپ، داشتن هزینه مورد نیاز برای زندگی در کانادا و پرداخت هزینه ویزا الزامیست. هزینه دوره های کوآپ به طور میانگین برای دوره های یکساله 12500 دلار کانادا، دوره های دو ساله 24 تا 25 هزار دلار و برای دوره های بیست ماهه 25 هزار دلار کانادا می باشد. البته باید به این نکته توجه داشت که این هزینه ها متغیر بوده و ممکن است بالاتر و یا پایینتر از میزان اعلام شده باشند. لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش نگاشته شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط و مدارک مورد نیاز آن

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) نیازمند داشتن شرایط خاص و همچنین تهیه و ارائه مدارکی است که متقاضی با داشتن آن درخواست ویزای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) را به سفارت این کشور می دهد. از جمله نکات تحصیل در کانادا از طریق کوآپ می توان به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس رشته های مورد نیاز، مدرک زبان انگلیسی و تمکن مالی مورد نیاز برای طول دوره تحصیلی و امکان درخواست آنلاین یا حضوری اشاره نمود.  

مدارک مورد  نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا):

 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • عکس پاسپورتی
 • پاسپورت معتبر
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • رسید اثبات تمکن مالی مورد نیاز
 • سابقه کاری مرتبط

  در صورت وجود

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و ویزای همراه

یکی از ویژگی های مثبت تحصیل در کانادا، امکان بردن همراه می باشد.  همراه شامل همسر و یا شریک قانونی دانشجوی بین المللی می شود که می تواند برای اجازه کار آزاد درخواست دهد. برای اخذ ویزای همراه، دانشجو باید بصورت تمام وقت در یکی از دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل باشد. دانشجوی بین المللی می تواند وابستگان نزدیک خود را از دو طریق به کانادا بیاورد: یک راه ممکن برای دانشجو و افراد تحت تکفل او این است که بصورت همزمان تقاضای ویزای خود را ارائه نمایند و روش دوم این است که دانشجو تا زمان دریافت ویزای تحصیلی منتظر بماند و در آن هنگام برای وابستگان همراهش ارائه درخواست کند. اطلاعات مربوط به تمام اعضای خانواده که قصد دارند به عنوان همراه دانشجو به کانادا نقل مکان کنند، باید در زمان ارائه درخواست پذیرش تحصیلی آماده و فراهم شده باشد. به منظور دریافت تاییدیه پذیرش، دانشجو و اعضای خانواده او باید اثبات نمایند که بودجه کافی برای تامین مخارج خود در کانادا را دارا می باشند.

به علاوه، ممکن است از متقاضیان خواسته شود تا تحت معاینات پزشکی قرار گرفته و گواهی ترخیص کالا به پلیس ارائه دهند. بسته به کشور محل تابعیت متقاضی، یک ویزای اقامت موقت(TVR)  نیز علاوه بر هر نوع مجوز تحصیلی یا شغلی مورد نیاز خواهد بود. همسر یا شریک زندگی متقاضی که قصد کار کردن در کانادا دارد می تواند برای دریافت مجوز کار آزاد Open Work Permit قبل از ورود به کشور، یا به محض ورود به کانادا و یا بعد از ورود اقدام کند. اغلب اوقات، فرزندان زیر سن قانونی که به کانادا می آیند سابقه ای به عنوان توریست خواهند داشت، حتی اگر در حال تحصیل در کانادا باشند. به علت که این فرزندان می توانند بدون نیاز به تامین مجوز تحصیلی در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی یا متوسطه تحصیل نمایند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و کار پس از تحصیل

همانطور که گفته شد، دانششجویان پس از گذراندن دوره تحصیلی، وارد دوره کاری شده و در صورت رضایت کارفرما از ایشان، می توانند نسبت به اخذ ویزای کار کانادا اقدام نمایند. این ویزا در اصطلاح عمومی ویزای کار پس از تحصیل نام دارد و لازمه اخذ آن نامه پایان دوره کارآموزی، نامه رضایت از کار دانشجو، پرداخت هزینه ویزا و اخذ آن به میزان 255 دلار کانادا و همچنین مدرک اخذ شده در دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) می باشد.

اقامت بعد از تحصیل در کانادا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و سخن پایانی

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) ، امکان اقامت پس از تحصیل در کانادا و شرایط آن از جهات مختلف آن مورد بررسی قرار گرفت. تحصیل در کانادا همواره یکی از محبوب ترین مسائل در بین متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی محسوب شده است. هرچند یکی از دغدغه های همیشگی افراد برای دستیابی یه این امر، تامین هزینه تحصیل و همچنین امکان کار پس از تحصیل در این کشور بوده است. تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) با امکان کر بعد از دوره تحصیل و امکان تبدیل به ویزای کار کانادا پس از دوره کارآموزی، بهترین روش تحصیلی- کاری- اقامتی کانادا محسوب می شود. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ راهنمایی بیشتر و کامل تر در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان و تخصصیس دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در زمانس کوتاه دریافت نمایید.

law تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)
6 پاسخ
 1. saeid saeidi kia گفته:

  سلام عرض ارادت، آيا با داشتن ٣٦ سال سن و مدرك فوق ديپلم برق و گواهى نامه معتبر رانندگى لكوموتيو، و زبان در حد مكالمه خوب، و تمكن مالى خوب و مناسب دوره، امكان اقدام براى دوره كوآپ وحود دارد يا خير!! ممنون از شما بزرگواران

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی شما ریسک این روش بالا می باشد. توصیه می کنیم با مشاورین ما تماس گرفته تا شرایط شما به صورت رایگان با دقت بیشتری بررسی شود و در صورت امکان راه های جایگزین معرفی شود.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. ali گفته:

  سلام من 23 سالمه برای مقطع لیسانس در کالج سنکا اقدام کردم، پذیرش گرفتم البته به شرط زبان(گذراندن دوره آموزش زبان) . متاسفانه ویزام ریجکت شد که طبق پیگیری که کردم مشکل زبان من بود. حالا سوالی که من دارم فرق گذراندن دوره co-op و همین پذیرشی که من گرفتم چیه یعنی به صورت کلی کدومش بهتر که من انجام بدم و اینکه چه نمره زبانی لازم دارم طبق جستجوهایی که خودم کردم با مدرکی که از طریق co- op می گیرم در شرایطی که نتونم کاری پیدا کنم طبق قانون کانادا الویت کار با خوده کانادایی ها می باشد؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   در دوره کوآپ در نیمه دوم دوره به شما به صورت تضمینی کار داده می شود، که حقوق آن تقریبا برابر با مبلغی می شود که برای دوره پرداخته اید. در صورتی که از کار شما راضی باشند شما را استخدام خواهند کرد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بله این دوره ویژه کار و تحصیل است و در پایان مدت تحصیل در صورت رضایت کارفرما در ابتدا ویزای کاری دریافت میکنید و پس از چند سال اقامت دائم کانادا را اخذ می نمایید. هزینه تحصیلتان در دوره کوآپ نیز دوره کار پس از تحصیلتان جبران خواهد شد. دوست عزیز دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5