تحصیل در اتریش رایگان

تحصیل در اتریش رایگان

تحصیل در اتریش رایگان ۲۰۱۸ دارای شرایطی میباشد که به آن میپردازیم ، آیا قصد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش رایگان را دارید ؟ شرایط تحصیل در اتریش رایگان را نمی دانید ؟ اقدامات تحصیل در اتریش رایگان چه می باشد ؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل در اتریش رایگان را بررسی نموده اید ؟ هزینه های زندگی در اتریش به چه میزان می باشد ؟  خوابگاه در اتریش به دانشجویان در تحصیل رایگان اتریش تعلق می گیرد ؟ تفاوت بورسیه تحصیلی اتریش با تحصیل در اتریش رایگان چه می باشد ؟ در چه مقاطعی می توان تحصیل در اتریش رایگان نمود ؟ شانس ویزای تحصیلی اتریش چه مقدار است ؟ چه عواملی در تحصیل در اتریش رایگان تأثیر گذار می باشد ؟ آیا با تحصیل در اتریش رایگان می توان اقامت کشور اتریش را نیز اخذ نمود ؟ برای کسب اطلاعات دقیق تر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی بر پاسخ گویی به تمام سوالات شما خواهد داشت .

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا دانشگاه ملی وین) در باب تحصیل در اتریش

video تحصیل در اتریش رایگان

ویدیویی کوتاه از ویزای تحصیلی اتریش موکل عزیز ما همراه با صدای پرمهر ایشان در رابطه با تیم ام آی ای

video تحصیل در اتریش رایگان

 

توضیحات آقای ملک پور در باب تحصیل در اتریش، رشته های کامپیوتر، پزشکی، دندانپزشکی و نکات دیگر

audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان

 

تحصیل رایگان در اتریش :

این کشور از آن جهت که دارای نظام تحصیلی رایگان می باشد ، بسیاری از هم وطنان ما قصد مهاجرت به این کشور را دارا می باشند . کشور اتریش علاوه بر این دارای برترین رفاه اجتماعی در سطح جهان می باشد . پس بی تردید جزء برترین کشور های هدف ما می باشد . مهاجرت تحصیلی به اتریش از راه های اخذ اقامت دائم می باشد . حال پس از انتخاب این کشور باید برای پروسه پذیرش و آشنایی دقیق تر با نظام آموزشی و پروسه ویزایی اتریش فرا می رسد . همان گونه که همیشه عرض می کنیم بهتر است در هر زمینه ای با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور به عنوان مشاورین قابل اعتماد ارتباط داشته باشید .

تحصیل رایگان لیسانس در اتریش :

جهت اخذ پذیرش تحصیلی رایگان اتریش در مقطع کارشناسی و تحصیل در کارشناسی اتریش می بایست شما در ابتدا مدرک دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نموده باشید و با یک مدرک اشتغال به تحصیل و یا نامه عدم منع تحصیل که باید پذیرش دانشگاه در مقطع کارشناسی را در آن ارائه نمایید با ترجمه مدارک خود برای پذیرش اقدام نمایید . این مقطع در اتریش همانند سایر کشور ها چهار ساله می باشد و اجازه بیست و چهار ساعت کار موقت دانشجویی را به فرد اعطا می نماید ( البته این بسته به اجازه اداره مهاجرت می باشد . ) . شما در این مقطع تنها هزینه ثبت نام تحصیلی را به دانشگاه پرداخت خواهید نمود و هزینه ای بابت شهریه تحصیلی به دانشگاه پرداخت نخواهید نمود .

تحصیل رایگان فوق لیسانس در اتریش :

در این مقطع شما باید علاوه بر دیپلم ۱۲ ساله خود در ایران باید بک مدرک لیسانس از دانشگاه های معتبر اتریش اخذ نموده باشید . برای صدور پذیرش در مقطع کارشناسی اتریش مستلزم ارائه ترجمه مدارک تحصیلی و هویتی خود و نامه عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس اقدام نمایید . در این مقطع نیز اجازه کار پارت تایم دانشجویی را خواهید داشت ( البته این بسته به اجازه اداره مهاجرت می باشد . ) . شما برای الحاق همسر و خانواده خود که جزء فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد ، پس از ورود به اتریش در مدت زمان سه ماهه خود می بایست ویزای کوتاه مدت را به ویزای بلند مدت اقامت تحصیلی اتریش تبدیل نمایید و بر اساس آن در خواست را تسلیم سفارت نمایید .

تحصیل رایگان دکتری در اتریش :

تحصیل در این مقطع کاملا رایگان می باشد و دانشجو در این مقطع می تواند حقوق نیز بر اساس پروژات خود کسب نماید . و اساسا این مقطع سابقه کاری برای فرد لحاظ خواهد شد . برای آن که در این مقطع امکان اخذ پذیرش را داشته باشید باید علاوه بر ارائه مدرک دیپلم ۱۲ ساله و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود باید یک مدرک عدم منع تحصیل به انضمام تأیید یک استاد راهنما در این مقطع از دانشگاه را کسب نموده باشید . افرادی که در این دوره قصد تحصیل به زبان آلمانی را ندارند می توان این نوید را داد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این مقطع برای افراد میسر می باشد . و اجازه کار سی ساعت پارت تایم دانشجویی در کنار تحصیل نیز برای افراد مقدور می باشد .

چرا باید در اتریش تحصیل نمود ؟ نقاط مثبت و منفی تحصیل در اتریش چه می باشد ؟

*تحصیل در کشور اتریش رایگان  می باشد و از این رو می توان به بعد مثبت آن اذعان نمود .

* کیفیت بالای تحصیل در اتریش .

* رفاه برتر اتحادیه اروپا و جهان .

* عدم نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی در پذیرش دانشگاه .

* عدم نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی در  پروسه ویزا اتریش .

* بیمه دانشجویی برای دانشجویان و استفاده از خدمات آن .

* خوابگاه دانشجویی که بسیاری از هزینه های زندگی را کاور نمایید .

* اجازه استفاده از ویزای جستجو گر کاری پس از اتمام تحصیل خود که رمز اخذ اقامت می تواند باشد .

* امکان تبدیل نوع ویزای خود از اقامت تحصیلی به اقامت کاری در اتریش ( نیازی به خروج از کشور نمی باشد ) .

* اخذ ویزای شنگن بدون محدودیت مرزی برای سایر کشور های عضو .

* سن در پروسه ویزایی و تحصیلی اتریش ملاک نمی باشد و بر این اساس امکان اقدام را دارید .

در مقاله فوق الذکر در بحث تحصیل رایگان در اتریش مطالب را به خدمتتان شرح داده شد . همان گونه که مستحضر هستید تحصیل در تمامی مقاطع اتریش اعم از لیسانس در اتریش ، فوق لیسانس در اتریش ، دکتری در اتریش رایگان می باشد . فلذا از این رو تقاضا به تبع آن تقاضای پذیرش بسیار زیاد می باشد و در خواست ویزایی هم بسیار بالا است . پس بهتر است که به کمک یک مشاور حاذق کار خود را پیش ببرید . برای کسب اطلاعات دقیق تر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و دفاتر همکارش در ایران پاسخگوی سوالات شما به صورت تلفنی و رایگان خواهد بود.

138 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. حمید سلیمی گفته:

  سلام اینجانب 43 ساله دارای لیسانیس مکانیک تاسیسات دانشگاه آزاد با معدل 16.34 میباشم وسابقه کاری من 18 سال میباشد. وهمسرم در حال حاضر دانشجوی روانشناسی دانشگاه پیام نور میباشد ویک فرزند 11ساله دارم. آیا همسرم میتواند در اتریش ادامه تحصیل دهد وخودم برای ارشد چطور؟ در ضمن برای اقدام به کشور اتریش چه مقدار هزینه در بر دارد وبا پول کم میشود در اتریش زندگی کرد. باتشکر

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   برای مهاجرت تحصیلی به اتریش باید مدرک از دانشگاههای دولتی داشته باشید البته دانشگاه پیام نور هم شامل می شود.جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با شماره02149196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. javad.pk.runing گفته:

  سلام اقای ملک پور وقت بخیر
  برای بار چندم هست که دارم پست میزارم لطفا جواب منو بدید
  ممنونتون میشم
  من یه جوان 21 ساله ام و مایل ام که در اتریش ادامه تحصیل بدم دارای مدرک فنی برق در مقطع دیپلم با معدل بالای 16 و در مقطع فوق دیپلم معدل بالای 14 هستم از لحاظ تمکین مالی نیز حدود 100 میلیون جمع کردم و دارای سابقه ی کار در تابلو سازی و برنامه نویسی plc هستم میخواستم شانس خودم رو در ادامه تحصیل در اتریش بدانم ؟
  باتشکر

  پاسخ
 3. فاخته گفته:

  با سلام
  من 36 سالمه و دارای مدرک لیسانس مدیریت بیمه (معدل 17) و کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (معدل 16 ) و هردو از دانشگاه آزاد .سطح زبان ام هم متوسط هست .
  می خواستم راهنمایی بفرمایید که امکان تحصیل در اتریش برای مقطع کارشناسی ارشد دارم و اینکه چه رشته ای بهتر است ادامه بدهم که در انجا موقعیت کاری بهتری داشته باشه تا جذب کار شوم
  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار با توجه به آنچه شرح فرمودید شرایط شما برای اخذ ویزای تحصیلی در زمینۀ رشتۀ تحصیلی خودتان در اروپا خوب است. البته باید اطلاعات جزیی تری از پروندۀ شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام.من لیسانس مهندسی نساجی و فوق لیسانس مدیریت نساجی از پلی تکنیک تهران دارم.۴۱ سال دارم و سابقه ۱۴ سال بیمه. ایا امکان پذیرش تحصیلی در اتریش دارم. ضمنا مدرک زبان چی لازمه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی تان شانس ویزای تحصیلی شما پایین اشت. برای تحصیل در اتریش نیاز به ارائه ی مدرک زبان نیست.

   پاسخ
 5. امیرعلی گفته:

  سلام وقتتون بخیر امیرهستم ۳۵ ساله کارشناسی حسابداری با معدل ۱۴ و دیپلم ریاضی با معدل ۱۶ اقامت موقت مجارستان زا دارم میتونم واسه کار یا تحصیل در اتریش اقدام کنم و ایا مقطع کارشناسی رو مجدد بایست بخونم و اینکه هزینه دارد یا نه یا میتونم مقطع کارشناسی ارشد بخونم واسه کار هم میتونم فول تایم کار کنم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   اگر در دانشگاه سراسری تحصیل کرده باشید بله می توانید اقدام نمایید.
   در دوره ی تحصیل اجازه ی کار فول تایم ندارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تمس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. مبینا گفته:

  سلام خسته نباشید می خواستم راجب پیامتون در تلگرام که زده بودید ده نفر دانش اموز براای اتریش می خواین بدونم لطفا چه در کانال و چه در سایت خیلی بیشتر توضیح بدید باید چه شرایطی دااشته باشی که بتونی بری لطفا پاسخ بدی ممنون راستی من هفده ساله هستم و در مدرسه ی تیزهوشان در رشته علوم انسانی مشغول به تحصیل هستم و معدل خوبی هم دارم به نظرتون در این رشته و مقطع می تونم برم؟!؟؟؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. فرشته فخرآذر گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب فرشته فخراذر با شرایط زیر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاههای المان و اتریش رو دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
  ۲۶ ساله از دانشگاه ازاد اردبیل ،یه مقاله برا ISIفرستادیم که پایان نامه خودم رو در قالب مقاله فرستادیم که هنوز در مرحله داوری هست،یه مقاله هم داریم اماده میکنیم در باره نانو ذرات مغناطیسی که تا اخر شهریور ارسال میشه.
  امتحان ایلس رو هم مهر ماه ثبت نام کردم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   با توجه به فرمایشات شما
   بهتر هست تا مشخص شدن نمره ی زبان و نتیجه ی مقالتون صبر بفرمایید

   به طور کلی اخذ پذیرش دکتری برای آلمان بسیار سخت هست اما اتریش آسان تر هست و میشه برای این گزینه تلاش کرد.
   معدل شما چند هست؟

   پاسخ
 8. ایلیا گفته:

  سلام عاجزانه درخاست پاسخ دارم
  فارع التحصیل زیست سال ۹۲ با معدل ۱۴.۲۸ از دانشگاه سراسری هستم. سن ۲۷سال.ارشد ازاد دارم. ایا امکان تحصیل رایگان و مجدد ارشد در اتریش را دارم؟ میخام گرایشمو بزنم بیوشیمی بالینی یا تغذیه (مطمینم که با کارشناسی زیست میتونم برای ارشد این دو اقدام کنم ازین بابت نگرانی ندارم)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام بله میتوانید اقدام نمایید
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. سفید برفی گفته:

  سلام و عرض احترام.
  بنده مهندس معمار( کارشناسی) ۳۱ ساله و شوهرم ارشد مهندس مکانیک و ۳۶ ساله با سابقه کار(بدون بیمه) من ۲ سال و همسرم کمتر از ۱۰ سال دارن البته خودشون رو ۳ – ۴ سالی بیمه غیرمرتبط برای بازنشستگی کردند و برای آیلتس میخوان آزمون بدن و هدفشون کاناداست.
  سوال اصلیم اینه: من میتونم در اتریش بدون مدرک زبان و در رشته ” غیر مرتبط ” ادامه تحصیل بدم؟ و بدون مدرک نمیتونه هیچ جایی کار کنه درسته؟ ویزای همراه بعد شش ماه تعلق میگیره؟ این زمان حداقلِ یا حداکثر؟ هزینه دانشگاه اتریش میانگین چقدره؟ از شروع اقدام تا رسیدن به اتریش و نتیجه چقدره؟
  ممنون میشم راهنمایین بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک رشته های فنی برای اتریش شانس بالایی وجود ندارد بهتر است از طرق دیگری غیر از تحصیل برای اتریش اقدام نمایید . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. شيما گفته:

  سلام خسته نباشيد،من ليسانس حقوق از دانشگاه ازاد دارم و ميخواستم در اتريش از پايه و در رشته ى ديگرى تحصيل كنم، ايا امكانش هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سن خود را بفرمایید تا بتوان پاسخ دقیقی داد و این امر که از ابتدا بخوانید دشوار میباشد .

   پاسخ
 11. نغمه گفته:

  سلام خسته نباشید. پس از مطالعاتی ک انجام دادم فهمیدم اتریش برای رشته روانشناسی مناسب هست. من ۲۵ سال دارم و لیسانس خود را در رشته روانشناسی عمومی و فوق لیسانس خود را در رشته روانشناسی تربیتی با معدل ۱۷ از دانشگاه سراسری گذرانده ام. اما متاسفانه زبانم ضعیف هست آیا امکان ادامه تحصیل رایگان دکتری در اتریش برام وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اتریش نیاز به مدرک زبان ندارد و میتوانید اقدام نمایید اما در خصوص دکتری باید با استاد راهنما صحبت و ایشان مدارک شما را تایید کنند.

   پاسخ
 12. سمیه گفته:

  با عرض سلام وادب
  بنده فارغ التحصیل رشته کارشناسی پروتزهای دندانی(دندانسازی)از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم .ورتبه 3کنکور کاردانی به کارشناسی رو کسب کردم …33سال دارم و مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی فرانسه هستم …
  میخواستم بدونم امکان تحصیل توی همین رشته در مقطع کارشناسی به عنوان دوره تکمیلی هستش؟؟( ….باتوجه به این موضوع که این رشته در بیشتر نقاط دنبا تا مقطع کارشناسی هست)
  وامکان اشتغال بعد گذراندن دوره تکمیلی هستش ؟
  با سپاس فراوان از زحمات دلسوزانه شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. علی علوانی گفته:

  سلام, بنده 23 ساله,فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی در رشته ی حقوق با معدل 18 و هفتاد صدم هستم و از مهرماه هم در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه دولتی مشغول به تحصیل خواهم شد.
  درباره ی امکان تحصیل در دانشگاه وین(wien universitat(
  در مقطع ارشد و نحوه ی انجام مقدمات متقاضی راهنمایی و توضیح شما هستم.
  پیشاپیش از پاسختون ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. سارا گفته:

  باسلام؛
  من 39 سال سن دارم و دارای مدرک روانشناسی هستم و همچنین 13 سال تجربه ی کار در صنعت نفت را دارم. میخواستم ببینم چقدر شانس مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا را دارم و اینکه نوع مهاجرت به چه صورت باشه که کمترین هزینه را داشته باشه؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. مریم گفته:

  سلام من دانشجو دکتری شیمی دانشگاه دولتی یاسوج هستم ترم 2 میخاستم ببینم من میتونم واسه ادامه از شرایط تحصیل رایگان اتریش استفاده کنم با وجود اینکه الان مشغول به تحصیل هستم این امکان برای من وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان را دارید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 16. حنيف گفته:

  با سلام ،بنده ١٩ ساله هستم با مدرك ديپلم و اكنون در كشور تركيه اقامت دارم و تو ايران بخاطره گرفتن مدارك ديپلم در يك دانشگاه ثبت نام كردم ،بنده براي پذيرش چه مداركي بايد تهيه كنم؟ ايا تنها با مدارك ديپلم و پيش دانشگاهي ميتونم اقدام كنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 17. احمد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من 28 سالم هست و کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد واحد کرج با معدل 14.7 دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و 2 سال سابقه بیمه دارم،سطح زبان انگلیسیم در حدآیلتس 6 (ترم 11زبان انگلیسی )هست ،مجرد هستم و حدود80میلیون پول دارم و قصد دارم برای ویزای تحصیل رایگان اتریش اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید با توجه به شرایط من اخذ پذیرش تحصیل رایگان در اتریش امکان پذیر است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در اتریش باید مدرک شما از دانشگاه های دولتی باشد . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. هلما کریمی گفته:

  سلام من 18 سالمه و کنکوری هستم در رشته تجربی با معدل 17
  میتونم الان اقدام کنم؟شرایط چگونه است؟!
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز بله میتوانید اقدام نمایید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 19. امیر گفته:

  سلام من امیر هستم ۱۹ سال سن دارم و دارم برای کنکور میخونم میخواستم بدونم هر دانشگاه سراسری در ایران قبول بشم شرایط تحصیل رایگان در اتریش را دارم یا نه ؟ و هزینه ی اخذ ویزا و زندگی در اتریشو میخواستم بدونم .و چه رشته هایی در اتریش خواندنش خوبه و بعد تمام شدن تحصیل میشه وارد بازار کار شد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان وجود دارد . در این باب مقالاتی با همه هزینه های اتریش در سایت موجود میباشد که پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه نمایید ویا جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 20سالم دی ماه 96انصراف دادم دانشگاه سراسری الان دوباره میخام کنکور شرکت کنم تا معتفیت سربازی رو داشته باشم .
  سوالم اینست که من مدرک زبان ندارم و هزینه انچنانی هم ندارم که پرداخت کنم ، با این اوصاف من چطوری میتونم پذیرش تحصیلی بگیرم
  ایا شما که میگین دو سال تحصیل زبان المانی خب ایا فارسی اموزش میدن زبان المانی رو ???
  ودر کل ممنون میشم جواب کامل به یوالم بدید که با این شرایط چجوری من پذیرش بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 21. امير گفته:

  باسلام ووقت بخير
  امير هستم ٤١ ساله كارشناس برق قدرت از دانشگاه آزاد با ١٧ سال سابقه بيمه ، متاهل داراي دو فرزند٣ و ١١ ساله
  درصورت امكان تحصيل براي من آيا
  ١- امكان فعاليت اقتصادي براي خود و همسرم وجود خواهد داشت؟
  ٢- وضعيت تحصيلي فرزندانم به چه صورتي خواهد بود؟ آيا بايد هزينه آن را خود تامين نمايم
  ٣- مشاوره خصوصي با جنابعالي به چه صورت امكانپذير خواهد بود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض ارادت و سلام خدمت شما

   پاسخ سوال ۱ ،‌مثبت میباشد
   ۲: رایگان تحصیل خواهند نمود.
   ۳: میتوانید ۵ الی ۱۰ دقیقه با دفتر وین تماس داشته باشید.

   پاسخ
 22. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.بنده 30 ساله هستم با مدرک فوق دیپلم نقاشی با معدل 19 و کارشناسی تصویرسازی با معدل 18و کارشناسی ارشد گرافیک با معدل 18 خورده ای. می خواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید چه کشوری اقدام بکنم برای خواندن دوباره ی ارشد در این کشور ؟ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به یک کشور در قدم اول باید شرایط شما کاملا مورد بررسی قرار گیرد تا دقیق بتوانیم شما را راهنمایی کنیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. Hassan گفته:

  جناب اقای دکتر ملک پور عزیز
  با سلام و احترام، با شرایط زیر امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری وجود دارد. سپاسگزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید.
  سن 40 سال
  مدرک تحصیلی فوق لیسانس مکانیک با معدل 16.75.
  سابقه کار 12 سال بعد از فوق لیسانس در زمینه طراحی تجهیزات نیروگاه های ابی.
  زبان اورال 7 ایلتس
  دلیل ادامه تحصیل: انرزیهای نو مثلا tidal power plant که ایده هایی هم با قابلیت تبدیل به پروپزال را دارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل برای شما وجود دارد. توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.