تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

این مقاله در خصوص تابعیت سنت کیتس از طریق تولد برای شما عزیزان تدوین گشته است. آیا در خصوص تابعیت سنت کیتس اطلاعاتی دارید ؟  تابعیت سنت کیتس شامل سیستم خون است و سیستم خاک ؟ شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد چه می باشد ؟  اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد چه مزایایی دارد؟ قوانین اساسی سنت کیتس در خصوص اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد چه شرایطی را مهیا نموده است ؟ مزایای اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد چیست ؟ پدر و یا مادر نوزاد در خصوص به دست آوردن تابعیت سنت کیتس چه مراحل و فرایندی را باید سپری نمایند ؟ آیا می دانید از طریق وب سایت موسسه حقوقی ملک پور راه های مهاجرتی کشورها همچون تابعیت سنت کیتس از طریق تولد به شما دوستان اطلاعات لازم ارائه شده است؟

سنت کیتس

جزیره سنت کیتس واقع در دریای کارائیب و در محدوده ی جنوب شرقی فلوریدا در آمریکا واقع گردیده است. سنت کیتس شامل جزایری است . من جمله ؛ جزیره سنت کیتس  و نویس ، که جزیره نویتس نسبت به جزیره سنت کیتس کوچکتر می باشد. جزیره سنت کیتس در سال ۱۹۸۳ از کشور انگلستان جدا شد و اعلام استقلال نمود. سنت کیتس به نام رسمی سنت کریستوفر مشهور می باشد و دلیل نام گزاری سنت کیتس به این نام ، کریستف کلمب می باشد. نستر پایتخت کشور سنت کیتس است. واحد پول سنت کیتس دلار کارائیب شرقی می باشد.

تحصیل تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

جهت تحصیل و به دست آوردن گواهی تولد  و شناسنامه برای افراد متولد در فدراسیون سنت کیتس و نویس، در ابتدا بایستی با ارسال نامه ای امضاء شده مبنی بر درخواست به  ؛

 

۱٫معاون عمومی ثبت

۲٫وزارت بهداشت

۳٫خیابان کلیسا

۴٫باسهتر

۵٫سنت کیتس

 

در صورت امکان افراد باید نام و مشخصاتشان در گواهی که جهت درخواست صدور گواهی ولادت ارائه شده درج شود و امضاء گردد ، که معمولا در این درخواست این مورد امکان پذیر نمی باشد. متقاضی باید مدرکی مستند از entitiement  محصور به درخواست گواهی تولد ( حاکی از متصل بودن و وصل بودن به خانواده که در گواهی تولد ثبت گردیده است ) بدهد.کسی که درخواست را امضاء می نماید باید شاهد داشته باشد با دفتر اسناد رسمی . هزینه این درخواست برای صدور گواهی ولادت سنت کیتس از طریق تولد ۵۰۰ یورو می باشد که از طریق دفاتر خدمات پستی قابل سفارش و یا از طریق حواله بانکی قابل پرداخت می باشد و مورد حمایت ثبت عمومی خواهد بود . که این هزینه ، هزینه های گواهینامه  و هزینه های پستی را تحت پوشش قرار می دهد.

قبل از انجام هر عمل حقوقی حتما در سایت UK  اطمینان حاصل کنید که تمام خصوصیات شما من جمله تاریخ تولد ، نام مادر خود و پدر مربوطه در زمان تولد و آدرس کامل شما درج گردد که می توانید از طریق پست گواهی و تائید آن را بخواهید و در حقیقت همان دستورالعمل برای افرادی که مایل به همان درخواست مرگ و ازدواج گواهی نامه رسمی است اعمال و اجرا خواهد شد.

در مورد کشورسنت کیتس و نویس ، جزیره واقع در در یای کارائیب در آمریکای مرکزی باید گفت که بعضا با جمعیت پنجاه و دو هزار نفری خود تابعیت کشور خود را در مقابل دریافت مبلغی به میزان حدودا دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا می فروشد که بوسیله گذرنامه فوق به بیشتر از صد و سی کشور جهان می توان سفر نمود . کشور سنت کیتس زیر نظر پادشاهی ملکه بریتانیا می باشد.

مزایای اخذ پاسپورت و تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

افرادی که تابعیت سنت کیتس را تحصیل می نمایند ، همه ی حقوق و مزایا و خدمات قانونی شهروندان کشور سنت کیتس را برخوردار خواهند بود . تابعین سنت کیتس حقوقی همچون ، حق کار ، حق تحصیل برخوردار می باشند و این افراد ملزم نیستند که حتما در کشور سنت کیتس به مدت کاملا مشخصی سکونت و زندگی نمایند . تابعین و شهروندان کشور سنت کیتس بدون نیاز و دارا بودن ویزا می توانند به بیشتر از صدو سی کشور همچون انگلیس ، س.ئیس ، کانادا ، استرالیا و …. به راحتی سفر نموده و رفت و آمد نمایند.اما کسانی که شهروند سنت کیتس هستند باید برای سفر کردن و ورود به ایالات متحده آمریکا ویزا درخواست نمایند ولیکن این ویزا ظرف چند روز کوتاه قابل صدور می باشد.

اصل خاک

یکی از طرق مهاجرتی و ورود به کشورها از طریق اصل خاک می باشد ، که براساس سیستم خاک هر شخص که در خاک کشور و یا سرزمینی متولد خواهد شد تابعیت و شهروندی کشور فوق را تحصیل می نماید. کشورهایی که بیشتر مهاجر پذیر می باشند مثل کشور آمریکا ، کانادا و … تابع اصل و یا سیستم خاک می باشند . در حقیقت کشورهای تابع سیستم خاک  که ملحق به سیستم کاهش بی تابعیتی گرایش داشته اند ، به اشخاصی که در قلمرو سرزمین یا خاک ف سفارت آسمان کشور ،عرشه کشتی در قلمرو ساحلی متولد شده اند تابعیت خواهد داد و لازم به ذکر است فردی که در سنت کیتس متولد شده است دارای تمامی حقوق شهروندی می باشد و حقوق فوق هیچگونه ارتباطی به ملیت افراد و یا نوع اقامت ( اعم از قانونی و یا غیر قانونی ) والدین نوزاد متولد شده نخواهد داشت . اصل خون در مقابل اصل خاک قرار گرفته است که یکی از شیوه های رایج جهت اعطای تابعیت است و بر مبنای اصل خون هر شخصی که از یکی از اتباع کشور به دنیا بیاید به صرف تولد تابعیت کشور فوق را اخذ  نمایند.

در خصوص کشور سنت کیتس به تبعیت از ایالات متحده امریکا ، تابع اصل خاک می باشد و هر شهروند خارجی که در خاک کشو فوق متولد شود می تواند به راحتی از طریق تولد تابعیت سنت کیتس را تحصیل نماید.

مزایای شهروندی سنت کیتس

 1. ویزا سفر رایگان به تمام کشورهای شنگن اروپا ، من جمله ؛ سوئیس ، انگلستان ، ایرلند
 2. بدون اقامت و یا مراجعه به سنت کیتس
 3. مالیات رایگان ( بدون درامد و یا مالیات )
 4. تابعیت طول عمر
 5. پاسپورت دوم آسان و اخذ تابعیت و شهروندی برای اعضای خانواده شخص متقاضی
 6. حریم خصوصی در کشور کوچک صلح آمیز است
 7. مزایای تابعیت دوگانه
 8. انتخاب سرمایه گزاری املاک

سفرهای بدون داشتن ویزا به سنت کیتس

کسانی که پاسپورت کشور سنت کیتس را دارند ، می توانند به کشورهای ذیل بدون ویزا سفر نمایند ؛

 

آرژانتین

آلمان
آندورا
آنگویلا
آنتیگوا و باربودا
آرژانتین
اتریش
آروبا

اکوادور

السالوادور

استونی

ایرلند

اسرائیل

ایتالیا

اهل موناکو

اسلوونی

اسلواکی

اسپانیا

اوگاندا

باهاما
بنگلادش
باربادوس
بلژیک
بلیز
برمودا
بوتسوانا
بووه جزیره

بلغارستان

بریتانیا

 

پنام
پاپوآ گینه نو
پالائو
پروپرتغالتانزانیا

تیمور شرقی (تیمور شرق)
تونگا
ترینیداد و توباگو
ترکیه
ترک و کیکو
جزایر ویرجین بریتانیا

جزایر کوک

جمهوری چک

جیبوتی
جمهوری دومینیکن

جبل الطارق

جامائیکا

جمهوری مقدونیه

جزیره مالت

جزیره پیتکاری

جزایر سلیمان

دانمارک

دومینیکا

رومانی

زامبیا
زیمبابوه

سنت هلنا
سنت لوسیا
سنت کیتس و نویس
سنت وینسنت و گرنادین

 

 

ساموآ
سان مارینو
سیشل
سنگاپورسورینام
سوئدسویس

شیلی

فیجی
فنلاند
فرانسه

فیلیپین

قبرس

کامبوج
کانادا
کیمن جزیره
کلمبیا
کومور
کاستاریکا

کنیا
کیریباتی
کره (جنوبی)

گامبیا
گرجستان

گرینلند
گرانادا
گواتمالا
گویان

لائوس
لتونی

لسوتو
لیبریا
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگلهستانمصر

ماکائو
مالاوی
مالزی
مالدیو
موریس
مایوت
میکرونزی

مونتسرات

نیکاراگوئه

وانواتو
ونزوئلا
هندوراس
هنگ کنگ

هلند

هلند انتیل

یونان

 

 

در صورتی که اطلاعات بیشتری در خصوص اخذ تابعیت کشورهای جهان می خواهید می توانید با برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان حقوق بین الملل استفاده نمایید . وکلا و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور با آگاهی از قوانین حقوقی کشورها شما را در انتخاب مسیرتان راهنمایی خواهند نمود.

 

 

 

http://www.stkittsnevisuk.com/index.php/birth-and-marriage-certificates

 

 

نگارنده: گلنوش باقری

 

 

2 پاسخ
 1. شیما شاه رکنی گفته:

  با سلام لطفا در خصوص تولد فرزند برای گرفتن تابعیت پدر و مادر از این طریق توضیح بدین، اینکه کجا راحت تره برای این موضوع و هزینه اش چقدره؟ سپاس.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   فقط فرزندتان تابعیت این کشور را خواهد گرفت. در ادامه والدین باید اقامت کاری گرفته سپس درخواست تابعیت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.